Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor Lecce Italia

Stazzione ferroviara FS

Lecce, Italia

Plecări
Ora Către
05:35
13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:25 Vatra Dornei 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria
05:40
20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti
08:30
18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau
08:30
21:00 Padova
16:30
08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului
Sosiri
De la Ora

02:40 Braila
00:10

20:00 Campulung Moldovenesc 20:00 Toplita
00:30

02:40 Galati
00:40

02:40 Buzau
01:00

02:40 Ramnicu Sarat
01:30

20:00 Reghin 20:00 Vatra Dornei
01:30

02:40 Tecuci
01:55

20:00 Bistrita
02:00
PROVIRAJ
09:00 Odesa
02:00

02:40 Focsani
02:15

02:40 Adjud
02:45

23:50 Botosani 23:50 Botosani
02:55

23:50 Galati 23:50 Galati
02:56

23:50 Braila 23:50 Braila
02:59

02:40 Barlad
03:00

02:40 Husi
03:30

02:40 Dorohoi
03:35

02:40 Onesti
03:45

23:50 Suceava 23:50 Suceava
03:50

23:50 Iasi 23:50 Iasi
03:55

23:50 Brasov 23:50 Brasov
03:56

02:40 Vaslui
04:00

02:40 Comanesti
04:10

02:40 Bucuresti
04:15

02:40 Moinesti
04:20

02:40 Botosani
04:30

20:00 Targu Mures
04:30

23:50 Bacau 23:50 Bacau
04:30

02:40 Craiova
04:35

23:50 Bucuresti 23:50 Bucuresti
04:35

02:40 Iasi
04:45

02:40 Podu Iloaiei
05:00

20:00 Ludus
05:00

15:00 Giurgiu 15:00 Giurgiu
05:00

02:40 Filiasi
05:05

02:40 Ploiesti
05:10

15:00 Turnu Magurele 15:00 Turnu Magurele
05:10

02:40 Suceava
05:20

15:00 Corabia 15:00 Corabia
05:20

02:40 Bacau
05:30

20:00 Turda
05:30

15:00 Alexandria 15:00 Braila 15:00 Alexandria
05:30

15:00 Galati
05:35

02:40 Negresti
05:40

15:00 Slatina (Olt) 15:00 Slatina (Olt)
05:40

02:40 Harlau
05:45

02:40 Constanta
05:50

02:40 Campina
06:00

20:00 Beclean 20:00 Apahida
06:00

23:50 Buzau 23:50 Buzau
06:00

15:00 Constanta 15:00 Craiova 15:00 Constanta 15:00 Craiova
06:00

02:40 Buhusi
06:05

15:00 Mangalia 15:00 Mangalia
06:05

02:40 Roznov
06:10

23:50 Piatra Neamt 23:50 Piatra Neamt
06:10

15:00 Filiasi 15:00 Filiasi
06:10

02:40 Targu Frumos
06:15

23:50 Chisinau 23:50 Chisinau
06:15

15:00 Medgidia 15:00 Medgidia
06:15

02:40 Gura Humorului
06:20

15:00 Rovinari 15:00 Hirsova 15:00 Hirsova 15:00 Rovinari
06:20

15:00 Tandarei 15:00 Tandarei
06:25

02:40 Falticeni
06:30

20:00 Gherla 20:00 Dej
06:30

23:50 Ramnicu Sarat 23:50 Ramnicu Sarat
06:30

15:00 Slobozia 15:00 Isalnita 15:00 Slobozia 15:00 Isalnita
06:30

02:40 Rovinari
06:35

02:40 Pascani
06:40

15:00 Targu Carbunesti 15:00 Targu Carbunesti 15:00 Tecuci
06:40

02:40 Motca
06:45

15:00 Motru 15:00 Barlad 15:00 Motru
06:45

02:40 Piatra Neamt
06:50

15:00 Husi 15:00 Resita 15:00 Resita
06:50

02:40 Roman
06:55

15:00 Caransebes 15:00 Caransebes
06:55

02:40 Cristesti
07:00

20:00 Cluj Napoca
07:00

23:50 Tecuci 23:50 Tecuci
07:00

15:00 Bucuresti 15:00 Buzau 15:00 Lugoj 15:00 Bucuresti 15:00 Lugoj
07:00

02:40 Targu Jiu
07:05

15:00 Timisoara 15:00 Timisoara
07:05

02:40 Brasov
07:10

15:00 Arad 15:00 Focsani 15:00 Arad
07:10

15:00 Targu Jiu 15:00 Targu Jiu
07:20

15:00 Petrosani 15:00 Petrosani 15:00 Marasesti
07:25

02:40 Fetesti
07:30

23:50 Focsani 23:50 Focsani
07:30

15:00 Hateg 15:00 Pitesti 15:00 Hateg 15:00 Pitesti 15:00 Adjud
07:30

15:00 Sascut
07:35

15:00 Calan 15:00 Bacau 15:00 Calan
07:40

15:00 Roman
07:45

15:00 Ploiesti 15:00 Hunedoara 15:00 Vaslui 15:00 Hunedoara 15:00 Ploiesti
07:50

02:40 Targu Neamt
08:00

20:00 Huedin
08:00

23:50 Barlad 23:50 Barlad
08:00

15:00 Deva 15:00 Ramnicu Sarat 15:00 Deva 15:00 Negresti 15:00 Ramnicu Sarat
08:00
PROVIRAJ
09:00 Chisinau
08:00

15:00 Iasi
08:05

15:00 Campina 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Campina
08:10

23:50 Adjud 23:50 Adjud
08:15

15:00 Deleni
08:15

15:00 Sinaia 15:00 Hirlau 15:00 Sinaia
08:20

15:00 Targu Frumos
08:25

02:40 Fagaras
08:30

23:50 Husi 23:50 Husi
08:30

15:00 Predeal 15:00 Simeria 15:00 Predeal 15:00 Pascani 15:00 Simeria
08:30

02:40 Petrosani
08:35

15:00 Motca
08:35

23:50 Dorohoi 23:50 Dorohoi
08:40

15:00 Orastie 15:00 Cristesti 15:00 Orastie
08:40

15:00 Timisesti
08:45

15:00 Sebes 15:00 Sebes 15:00 Targu Neamt
08:50

15:00 Piatra Neamt
08:55

20:00 Alesd
09:00

23:50 Vaslui 23:50 Vaslui
09:00

15:00 Brasov 15:00 Lancram 15:00 Lancram 15:00 Brasov 15:00 Bicaz
09:00

15:00 Targu Secuiesc 15:00 Targu Secuiesc 15:00 Poiana Largului
09:10

15:00 Sfantu Gheorghe 15:00 Durau 15:00 Sfantu Gheorghe
09:20

02:40 Poiana Largului
09:30

15:00 Covasna 15:00 Alba Iulia 15:00 Toplita 15:00 Covasna 15:00 Alba Iulia
09:30

02:40 Hateg
09:35

15:00 Teius 15:00 Targu Ocna 15:00 Morareni 15:00 Teius 15:00 Targu Ocna
09:40

02:40 Sibiu
09:45

15:00 Reghin
09:45

15:00 Onesti 15:00 Aiud 15:00 Onesti 15:00 Aiud
09:50

02:40 Hunedoara
10:00

23:50 Podu Iloaiei 23:50 Podu Iloaiei
10:00

15:00 Unirea 15:00 Comanesti 15:00 Unirea 15:00 Comanesti 15:00 Targu Mures
10:00

15:00 Falticeni
10:05

15:00 Moinesti 15:00 Suceava 15:00 Turda 15:00 Moinesti 15:00 Turda
10:10

23:50 Roman 23:50 Roman
10:15

15:00 Dolhasca
10:15

15:00 Fagaras 15:00 Veresti 15:00 Fagaras
10:20

15:00 Darabani
10:25

02:40 Sebes
10:30

20:00 Oradea
10:30

23:50 Buhusi 23:50 Buhusi
10:30

15:00 Botosani 15:00 Vestem 15:00 Vestem
10:30

15:00 Ferrara 15:00 Gura Humorului
10:35

15:00 Campulung Moldovenesc
10:45

23:50 Harlau 23:50 Harlau
10:50

15:00 Ramnicu Valcea 15:00 Iacobeni 15:00 Ramnicu Valcea
10:50

15:00 Vatra Dornei
10:55

20:00 Bors
11:00

23:50 Targu Frumos 23:50 Targu Frumos
11:00

15:00 Sibiu 15:00 Prundu Bargaului 15:00 Sibiu
11:00

15:00 Bistrita
11:05

15:00 Miercurea Sibiului 15:00 Miercurea Sibiului 15:00 Beclean
11:10

15:00 Dej
11:15

15:00 Sighisoara 15:00 Sighisoara
11:20

15:00 Cluj Napoca
11:25

02:40 Toplita
11:30

15:00 Medias 15:00 Medias
11:30

23:50 Ruginoasa 23:50 Ruginoasa
11:45

02:40 Deva
12:00

23:50 Falticeni 23:50 Falticeni
12:00

15:00 Cluj Napoca
12:00

23:50 Pascani 23:50 Pascani
12:10

02:40 Reghin
12:30

02:40 Alba Iulia
13:00

23:50 Targu Neamt 23:50 Targu Neamt
13:00

23:50 Padova
13:00
PROVIRAJ
09:00 Iasi
13:00

15:00 Gilau
13:15

02:40 Targu Mures
13:30

02:40 Aiud
13:45

02:40 Ludus
14:00

23:50 Poiana Largului 23:50 Poiana Largului
14:00
PROVIRAJ
09:00 Targu Frumos
14:00

23:50 Gura Humorului 23:50 Gura Humorului
14:10
PROVIRAJ
09:00 Pascani
14:20

02:40 Turda
14:30

15:00 Huedin
14:30

15:00 Negreni
14:50

02:40 Cluj Napoca
15:00

23:50 Campulung Moldovenesc 23:50 Campulung Moldovenesc
15:10

15:00 Alesd
15:55

20:00 Braila
16:00

23:50 Vatra Dornei 23:50 Vatra Dornei
16:10

23:50 Toplita 23:50 Toplita
16:20
PROVIRAJ
09:00 Campulung Moldovenesc
16:20

02:40 Huedin
17:00

20:00 Buzau 20:00 Galati
17:00

23:50 Bistrita 23:50 Bistrita
17:00

20:00 Husi
17:30
PROVIRAJ
09:00 Vatra Dornei
17:50

02:40 Alesd
18:00

20:00 Ramnicu Sarat 20:00 Barlad 20:00 Tecuci
18:00

23:50 Targu Mures 23:50 Targu Mures
18:00

15:00 Oradea
18:00

23:50 Beclean 23:50 Beclean
18:10

02:40 Oradea
18:30

20:00 Focsani
18:30

15:00 Bors
18:30

02:40 Bors
18:45

20:00 Adjud 20:00 Vaslui
19:00

23:50 Dej 23:50 Dej
19:00

20:00 Comanesti
19:10

23:50 Ludus 23:50 Ludus
19:10

20:00 Moinesti
19:20
PROVIRAJ
09:00 Bistrita
19:20

23:50 Gherla 23:50 Gherla
19:30

20:00 Onesti
19:45

20:00 Dorohoi 20:00 Botosani 20:00 Bacau 20:00 Iasi 20:00 Negresti
20:00

23:50 Campia Turzii 23:50 Campia Turzii
20:00

23:50 Turda 23:50 Turda
20:15
PROVIRAJ
09:00 Dej
20:20

20:00 Buhusi 20:00 Podu Iloaiei
20:30

23:50 Cluj Napoca 23:50 Cluj Napoca
20:30

20:00 Piatra Neamt
20:50

20:00 Suceava 20:00 Roman 20:00 Roznov 20:00 Targu Frumos 20:00 Harlau
21:00

20:00 Falticeni 20:00 Cristesti
21:30

23:50 Huedin 23:50 Huedin
21:30

20:00 Pascani
21:40

20:00 Motca
21:45
PROVIRAJ
09:00 Baia Mare
21:50

23:50 Alesd 23:50 Alesd
22:00
PROVIRAJ
09:00 Satu Mare
22:50

20:00 Targu Neamt
23:00

23:50 Oradea 23:50 Oradea
23:00

20:00 Gura Humorului 20:00 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.