Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor Lanciano Italia

Stazzione ferroviara FS

Lanciano, Italia

Plecări
Ora Către
03:00
03:00 Alesd 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 02:30 Oradea 20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:00 Bors 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin
06:40
12:25 Motru 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 10:20 Reghin 09:45 Botosani 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 13:10 Slobozia 11:30 Hirlau 13:30 Harsova 12:05 Negresti 08:30 Sighisoara 12:25 Sascut 09:40 Vestem 13:00 Buzau 10:20 Onesti 13:25 Galati 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 09:05 Dej 10:35 Durau 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:15 Motca 14:00 Constanta 11:35 Deleni 13:20 Tandarei 12:10 Vaslui 08:40 Miercurea Sibiului 12:30 Adjud 09:50 Fagaras 13:10 Husi 10:30 Targu Ocna 14:00 Braila 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 10:30 Toplita 10:10 Falticeni 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 12:20 Ploiesti 11:20 Pascani 13:50 Mangalia 11:40 Podu Iloaiei 13:00 Bucuresti 12:15 Roman 09:00 Sibiu 12:35 Marasesti 10:00 Moinesti 13:15 Barlad 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 10:05 Suceava 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 12:30 Pitesti 11:25 Targu Frumos 13:40 Medgidia 12:00 Iasi 08:10 Medias 12:20 Bacau 09:30 Ramnicu Valcea 12:40 Focsani 10:10 Comanesti 13:20 Tecuci 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram
14:30
14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei
14:30
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

14:30 Toplita 14:30 Campulung Moldovenesc
00:30

14:30 Reghin 14:30 Vatra Dornei
01:30

14:30 Bistrita
02:00

20:10 Botosani 20:10 Botosani
02:55

20:10 Galati 20:10 Galati
02:56

20:10 Braila 20:10 Braila
02:59

20:10 Suceava 20:10 Suceava
03:50

20:10 Iasi 20:10 Iasi
03:55

20:10 Brasov 20:10 Brasov
03:56

14:30 Targu Mures
04:30

20:10 Bacau 20:10 Bacau
04:30

20:10 Bucuresti 20:10 Bucuresti
04:35

14:30 Ludus
05:00

13:50 Giurgiu 13:50 Giurgiu
05:00

13:50 Turnu Magurele 13:50 Turnu Magurele
05:10

13:50 Corabia 13:50 Corabia
05:20

14:30 Turda
05:30

13:50 Braila 13:50 Alexandria 13:50 Alexandria
05:30

13:50 Galati
05:35

13:50 Slatina (Olt) 13:50 Slatina (Olt)
05:40

14:30 Apahida 14:30 Beclean
06:00

20:10 Buzau 20:10 Buzau
06:00

13:50 Craiova 13:50 Craiova 13:50 Constanta 13:50 Constanta
06:00

13:50 Mangalia 13:50 Mangalia
06:05

20:10 Piatra Neamt 20:10 Piatra Neamt
06:10

13:50 Filiasi 13:50 Filiasi
06:10

20:10 Chisinau 20:10 Chisinau
06:15

13:50 Medgidia 13:50 Medgidia
06:15

13:50 Rovinari 13:50 Hirsova 13:50 Rovinari 13:50 Hirsova
06:20

13:50 Tandarei 13:50 Tandarei
06:25

14:30 Dej 14:30 Gherla
06:30

20:10 Ramnicu Sarat 20:10 Ramnicu Sarat
06:30

13:50 Isalnita 13:50 Slobozia 13:50 Slobozia 13:50 Isalnita
06:30

13:50 Targu Carbunesti 13:50 Tecuci 13:50 Targu Carbunesti
06:40

13:50 Barlad 13:50 Motru 13:50 Motru
06:45

13:50 Husi 13:50 Resita 13:50 Resita
06:50

13:50 Caransebes 13:50 Caransebes
06:55

14:30 Cluj Napoca
07:00

20:10 Tecuci 20:10 Tecuci
07:00

13:50 Lugoj 13:50 Bucuresti 13:50 Buzau 13:50 Lugoj 13:50 Bucuresti
07:00

13:50 Timisoara 13:50 Timisoara
07:05

13:50 Focsani 13:50 Arad 13:50 Arad
07:10

13:50 Targu Jiu 13:50 Targu Jiu
07:20

13:50 Petrosani 13:50 Petrosani 13:50 Marasesti
07:25

20:10 Focsani 20:10 Focsani
07:30

13:50 Pitesti 13:50 Hateg 13:50 Hateg 13:50 Pitesti 13:50 Adjud
07:30

13:50 Sascut
07:35

13:50 Calan 13:50 Bacau 13:50 Calan
07:40

13:50 Roman
07:45

13:50 Hunedoara 13:50 Ploiesti 13:50 Vaslui 13:50 Ploiesti 13:50 Hunedoara
07:50

14:30 Huedin
08:00

20:10 Barlad 20:10 Barlad
08:00

13:50 Deva 13:50 Deva 13:50 Ramnicu Sarat 13:50 Negresti 13:50 Ramnicu Sarat
08:00

13:50 Iasi
08:05

13:50 Campina 13:50 Campina 13:50 Podu Iloaiei
08:10

20:10 Adjud 20:10 Adjud
08:15

13:50 Deleni
08:15

13:50 Hirlau 13:50 Sinaia 13:50 Sinaia
08:20

13:50 Targu Frumos
08:25

20:10 Husi 20:10 Husi
08:30

13:50 Predeal 13:50 Predeal 13:50 Pascani 13:50 Simeria 13:50 Simeria
08:30

13:50 Motca
08:35

20:10 Dorohoi 20:10 Dorohoi
08:40

13:50 Cristesti 13:50 Orastie 13:50 Orastie
08:40

13:50 Timisesti
08:45

13:50 Sebes 13:50 Targu Neamt 13:50 Sebes
08:50

13:50 Piatra Neamt
08:55

14:30 Alesd
09:00

20:10 Vaslui 20:10 Vaslui
09:00

13:50 Brasov 13:50 Lancram 13:50 Lancram 13:50 Brasov 13:50 Bicaz
09:00

13:50 Targu Secuiesc 13:50 Poiana Largului 13:50 Targu Secuiesc
09:10

13:50 Sfantu Gheorghe 13:50 Sfantu Gheorghe 13:50 Durau
09:20

13:50 Covasna 13:50 Covasna 13:50 Alba Iulia 13:50 Toplita 13:50 Alba Iulia
09:30

13:50 Targu Ocna 13:50 Targu Ocna 13:50 Teius 13:50 Morareni 13:50 Teius
09:40

13:50 Reghin
09:45

13:50 Onesti 13:50 Aiud 13:50 Aiud 13:50 Onesti
09:50

20:10 Podu Iloaiei 20:10 Podu Iloaiei
10:00

13:50 Unirea 13:50 Comanesti 13:50 Comanesti 13:50 Unirea 13:50 Targu Mures
10:00

13:50 Falticeni
10:05

13:50 Suceava 13:50 Moinesti 13:50 Moinesti 13:50 Turda 13:50 Turda
10:10

20:10 Roman 20:10 Roman
10:15

13:50 Dolhasca
10:15

13:50 Fagaras 13:50 Fagaras 13:50 Veresti
10:20

13:50 Darabani
10:25

14:30 Oradea
10:30

20:10 Buhusi 20:10 Buhusi
10:30

13:50 Botosani 13:50 Vestem 13:50 Vestem
10:30

13:50 Ferrara 13:50 Gura Humorului
10:35

13:50 Campulung Moldovenesc
10:45

20:10 Harlau 20:10 Harlau
10:50

13:50 Ramnicu Valcea 13:50 Ramnicu Valcea 13:50 Iacobeni
10:50

13:50 Vatra Dornei
10:55

14:30 Bors
11:00

20:10 Targu Frumos 20:10 Targu Frumos
11:00

13:50 Sibiu 13:50 Prundu Bargaului 13:50 Sibiu
11:00

13:50 Bistrita
11:05

13:50 Miercurea Sibiului 13:50 Miercurea Sibiului 13:50 Beclean
11:10

13:50 Dej
11:15

13:50 Sighisoara 13:50 Sighisoara
11:20

13:50 Cluj Napoca
11:25

13:50 Medias 13:50 Medias
11:30

20:10 Ruginoasa 20:10 Ruginoasa
11:45

20:10 Falticeni 20:10 Falticeni
12:00

13:50 Cluj Napoca
12:00

20:10 Pascani 20:10 Pascani
12:10

20:10 Targu Neamt 20:10 Targu Neamt
13:00

20:10 Padova
13:00

13:50 Gilau
13:15

20:10 Poiana Largului 20:10 Poiana Largului
14:00

20:10 Gura Humorului 20:10 Gura Humorului
14:10

13:50 Huedin
14:30

13:50 Negreni
14:50

20:10 Campulung Moldovenesc 20:10 Campulung Moldovenesc
15:10

13:50 Alesd
15:55

14:30 Braila
16:00

20:10 Vatra Dornei 20:10 Vatra Dornei
16:10

20:10 Toplita 20:10 Toplita
16:20

14:30 Galati 14:30 Buzau
17:00

20:10 Bistrita 20:10 Bistrita
17:00

14:30 Husi
17:30

14:30 Tecuci 14:30 Ramnicu Sarat 14:30 Barlad
18:00

20:10 Targu Mures 20:10 Targu Mures
18:00

13:50 Oradea
18:00

20:10 Beclean 20:10 Beclean
18:10

14:30 Focsani
18:30

13:50 Bors
18:30

14:30 Vaslui 14:30 Adjud
19:00

20:10 Dej 20:10 Dej
19:00

14:30 Comanesti
19:10

20:10 Ludus 20:10 Ludus
19:10

14:30 Moinesti
19:20

20:10 Gherla 20:10 Gherla
19:30

14:30 Onesti
19:45

14:30 Iasi 14:30 Negresti 14:30 Dorohoi 14:30 Botosani 14:30 Bacau
20:00

20:10 Campia Turzii 20:10 Campia Turzii
20:00

20:10 Turda 20:10 Turda
20:15

14:30 Podu Iloaiei 14:30 Buhusi
20:30

20:10 Cluj Napoca 20:10 Cluj Napoca
20:30

14:30 Piatra Neamt
20:50

14:30 Targu Frumos 14:30 Harlau 14:30 Suceava 14:30 Roman 14:30 Roznov
21:00

14:30 Falticeni 14:30 Cristesti
21:30

20:10 Huedin 20:10 Huedin
21:30

14:30 Pascani
21:40

14:30 Motca
21:45

20:10 Alesd 20:10 Alesd
22:00

14:30 Targu Neamt
23:00

20:10 Oradea 20:10 Oradea
23:00

14:30 Gura Humorului 14:30 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.