Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor Lamezia Terme Italia

Stazione Ferroviara

Lamezia Terme, Italia

Plecări
Ora Către
03:30
17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 00:00 Galati 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes
11:15
19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi
17:45
23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea
Sosiri
De la Ora

06:00 Braila
00:10

06:00 Galati
00:40

06:00 Buzau
01:00

06:00 Ramnicu Sarat
01:30

06:00 Tecuci
01:55

06:00 Focsani
02:15

06:00 Adjud
02:45

04:30 Botosani
02:55

04:30 Galati
02:56

04:30 Braila
02:59

06:00 Barlad
03:00

06:00 Husi
03:30

06:00 Dorohoi
03:35

06:00 Onesti
03:45

04:30 Suceava
03:50

04:30 Iasi
03:55

04:30 Brasov
03:56

06:00 Vaslui
04:00
PROVIRAJ
08:30 Napoli
04:00

06:00 Comanesti
04:10

06:00 Bucuresti
04:15

06:00 Moinesti
04:20

06:00 Botosani
04:30

04:30 Bacau
04:30

06:00 Craiova
04:35

04:30 Bucuresti
04:35

06:00 Iasi
04:45

04:30 Bacau
05:00

06:00 Podu Iloaiei
05:00

06:00 Filiasi
05:05

06:00 Ploiesti
05:10

04:30 Letea Veche
05:20

06:00 Suceava
05:20

06:00 Bacau
05:30

04:30 Valea Seaca
05:35

06:00 Negresti
05:40

06:00 Harlau
05:45

04:30 Faraoani
05:50

06:00 Constanta
05:50

04:30 Cleja
06:00

06:00 Campina
06:00

04:30 Buzau
06:00

06:00 Buhusi
06:05

06:00 Roznov
06:10

04:30 Piatra Neamt
06:10

04:30 Racaciuni
06:15

06:00 Targu Frumos
06:15

04:30 Chisinau
06:15

06:00 Gura Humorului
06:20

04:30 Constanta 04:30 Botosani 04:30 Sascut
06:30

06:00 Falticeni
06:30

04:30 Ramnicu Sarat
06:30

06:00 Rovinari
06:35

04:30 Podu Turcului
06:40

06:00 Pascani
06:40

06:00 Motca
06:45

04:30 Barlad
06:50

06:00 Piatra Neamt
06:50

06:00 Roman
06:55

04:30 Zorleni 04:30 Medgidia 04:30 Iasi 04:30 Botosani
07:00

06:00 Cristesti
07:00

04:30 Tecuci
07:00

06:00 Targu Jiu
07:05

06:00 Brasov
07:10

04:30 Epureni
07:15

04:30 Murgeni 04:30 Frumusica
07:30

06:00 Fetesti
07:30

04:30 Focsani
07:30

04:30 Berezeni
07:40

04:30 Cernavoda 04:30 Targu Frumos 04:30 Copalau
07:45

04:30 Lunca Banului
07:50

04:30 Harlau 04:30 Fetesti 04:30 Husi
08:00

06:00 Targu Neamt
08:00

04:30 Barlad
08:00

04:30 Crasna
08:10

04:30 Drajna Noua
08:15

04:30 Adjud
08:15

04:30 Cotnari
08:20

04:30 Muntenii de Jos
08:25

06:00 Fagaras
08:30

04:30 Husi
08:30

06:00 Petrosani
08:35

04:30 Vaslui 04:30 Targu Frumos
08:40

04:30 Dorohoi
08:40

04:30 Zapodeni
08:50

04:30 Calarasi 04:30 Negresti 04:30 Pascani 04:30 Pascani
09:00

04:30 Vaslui
09:00

04:30 Timisesti 04:30 Todiresti
09:15

04:30 Bacesti 04:30 Motca
09:25

04:30 Vaslui
09:30

06:00 Poiana Largului
09:30

04:30 Hanul Ancutei
09:35

06:00 Hateg
09:35

04:30 Poienari 04:30 Barticesti
09:45

06:00 Sibiu
09:45

04:30 Sabaoani
09:55

04:30 Roman 04:30 Bucuresti
10:00

06:00 Hunedoara
10:00

04:30 Podu Iloaiei
10:00

04:30 Roman
10:15

04:30 Motca
10:20

06:00 Sebes
10:30

04:30 Buhusi
10:30

04:30 Bacau 04:30 Cristesti
10:45

04:30 Targu Neamt
10:50

04:30 Harlau
10:50

04:30 Letea Veche
10:55

04:30 Targu Frumos
11:00

04:30 Pipirig 04:30 Ploiesti
11:30

06:00 Toplita
11:30

04:30 Campina
11:45

04:30 Ruginoasa
11:45

04:30 Onesti
12:00

06:00 Deva
12:00

04:30 Falticeni
12:00

04:30 Pascani
12:10

06:00 Reghin
12:30

04:30 Piatra Neamt
12:55

04:30 Azuga 04:30 Oituz
13:00

06:00 Alba Iulia
13:00

04:30 Targu Neamt
13:00

04:30 Pluton
13:15

04:30 Poiana Largului
13:20

04:30 Bicaz 04:30 Predeal
13:30

06:00 Targu Mures
13:30

06:00 Aiud
13:45

04:30 Targu Secuiesc
13:50

04:30 Borsec
14:00

06:00 Ludus
14:00

04:30 Poiana Largului
14:00

04:30 Gura Humorului
14:10

06:00 Turda
14:30

04:30 Brasov
14:40

04:30 Gheorgheni
14:50

06:00 Cluj Napoca
15:00

04:30 Campulung Moldovenesc
15:10

04:30 Toplita
15:30

04:30 Morareni
15:45

04:30 Maierus
16:00

04:30 Vatra Dornei
16:10

04:30 Toplita
16:20

04:30 Reghin
16:30

04:30 Sighisoara
16:40

06:00 Huedin
17:00

04:30 Bistrita
17:00

04:30 Targu Mures 04:30 Acatari
17:30

04:30 Targu Mures
17:35

04:30 Ungheni
17:45

06:00 Alesd
18:00

04:30 Targu Mures
18:00

04:30 Beclean
18:10

04:30 Iernut
18:30

06:00 Oradea
18:30

06:00 Bors
18:45

04:30 Ludus
19:00

04:30 Dej
19:00

04:30 Ludus
19:10

04:30 Campia Turzii
19:30

04:30 Gherla
19:30

04:30 Turda
20:00

04:30 Campia Turzii
20:00

04:30 Turda
20:15

04:30 Cluj Napoca
20:30

04:30 Cluj Napoca
21:00

04:30 Huedin
21:30

04:30 Gilau
21:45

04:30 Alesd
22:00

04:30 Alesd
22:30

04:30 Oradea
23:00

04:30 Oradea
23:30

04:30 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.