Telepass Frosinone - Mersul autobuzelor Frosinone Italia

Telepass Frosinone

Frosinone, Italia

Plecări
Ora Către
01:30
14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau
08:00
16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:00 Oradea 18:00 Siret 20:30 Onesti 20:05 Dofteana 18:00 Falticeni 17:45 Pascani 16:00 Brasov 17:00 Falticeni 18:30 Botosani 09:00 Carei 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 11:30 Gherla 19:15 Darabani 19:45 Comanesti 19:55 Darmanesti 18:15 Targu Frumos 19:45 Vaslui 14:30 Sighisoara 17:30 Targu Neamt 10:30 Timisoara 09:00 Arad 10:30 Zalau 17:30 Radauti 14:00 Bistrita 09:00 Huedin 19:00 Botosani 19:00 Bacau 19:35 Moinesti 19:30 Piatra Neamt 17:00 Falticeni 20:30 Barlad 13:30 Targu Mures 18:30 Piatra Neamt 11:00 Baia Mare 10:00 Simleu Silvaniei 16:30 Gura Humorului 13:30 Beclean 08:30 Alesd 18:30 Dorohoi 18:00 Roman 20:15 Targu Ocna 18:30 Targu Neamt 19:00 Iasi 18:00 Vicovu de Sus 11:40 Turda 17:30 Suceava 10:00 Satu Mare 09:00 Marghita
17:45
18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc
Sosiri
De la Ora

14:15 Tecuci
02:30

21:00 Botosani
02:55

21:00 Galati
02:56

21:00 Braila
02:59

14:15 Barlad
03:30

21:00 Suceava
03:50

21:00 Iasi
03:55

21:00 Brasov
03:56

14:15 Onesti
04:00

14:15 Vaslui 14:15 Targu Ocna
04:15

14:15 Dofteana
04:25

21:00 Bacau
04:30

14:15 Darmanesti
04:35

21:00 Bucuresti
04:35

14:15 Comanesti
04:45

14:15 Moinesti
04:55

20:30 Bacau
05:00

20:30 Letea Veche
05:20

14:15 Suceava 14:15 Darabani 14:15 Iasi 14:15 Bacau 14:15 Botosani
05:30

20:30 Valea Seaca
05:35

20:30 Faraoani
05:50

20:30 Cleja
06:00

21:00 Buzau
06:00

21:00 Piatra Neamt
06:10

14:15 Dorohoi 14:15 Targu Frumos
06:15

20:30 Racaciuni
06:15

21:00 Chisinau
06:15

14:15 Vicovu de Sus
06:20

14:15 Piatra Neamt 14:15 Roman
06:30

20:30 Sascut 20:30 Botosani 20:30 Constanta
06:30

21:00 Ramnicu Sarat
06:30

20:30 Podu Turcului
06:40

14:15 Pascani
06:45

20:30 Barlad
06:50

14:15 Siret 14:15 Targu Neamt
07:00

20:30 Zorleni 20:30 Botosani 20:30 Medgidia 20:30 Iasi
07:00

21:00 Tecuci
07:00

20:30 Epureni
07:15

14:15 Falticeni 14:15 Falticeni
07:30

20:30 Frumusica 20:30 Murgeni
07:30

21:00 Focsani
07:30

20:30 Berezeni
07:40

20:30 Copalau 20:30 Cernavoda 20:30 Targu Frumos
07:45

20:30 Lunca Banului
07:50

14:15 Radauti
08:00

20:30 Fetesti 20:30 Husi 20:30 Harlau
08:00

21:00 Barlad
08:00

20:30 Crasna
08:10

20:30 Drajna Noua
08:15

21:00 Adjud
08:15

20:30 Cotnari
08:20

20:30 Muntenii de Jos
08:25

14:15 Gura Humorului 14:15 Brasov 14:15 Ramnicu Valcea
08:30

21:00 Husi
08:30

20:30 Vaslui 20:30 Targu Frumos
08:40

21:00 Dorohoi
08:40

20:30 Zapodeni
08:50

14:15 Campulung Moldovenesc
09:00

20:30 Pascani 20:30 Pascani 20:30 Calarasi 20:30 Negresti
09:00

21:00 Vaslui
09:00

20:30 Timisesti 20:30 Todiresti
09:15

20:30 Bacesti 20:30 Motca
09:25

20:30 Vaslui
09:30

20:30 Hanul Ancutei
09:35

20:30 Barticesti 20:30 Poienari
09:45

20:30 Sabaoani
09:55

14:15 Hunedoara 14:15 Vatra Dornei
10:00

20:30 Roman 20:30 Bucuresti
10:00

21:00 Podu Iloaiei
10:00

21:00 Roman
10:15

20:30 Motca
10:20

14:15 Sighisoara 14:15 Deva
10:30

21:00 Buhusi
10:30

14:15 Sibiu 14:15 Simeria 14:15 Sibiu
10:45

20:30 Cristesti 20:30 Bacau
10:45

20:30 Targu Neamt
10:50

21:00 Harlau
10:50

20:30 Letea Veche
10:55

14:15 Orastie 14:15 Bistrita
11:00

21:00 Targu Frumos
11:00

14:15 Sebes Alba
11:15

14:15 Beclean 14:15 Targu Mures
11:30

20:30 Ploiesti 20:30 Pipirig
11:30

14:15 Alba Iulia
11:45

20:30 Campina
11:45

21:00 Ruginoasa
11:45

20:30 Onesti
12:00

21:00 Falticeni
12:00

21:00 Pascani
12:10

14:15 Turda
12:30

20:30 Piatra Neamt
12:55

14:15 Baia Mare
13:00

20:30 Oituz 20:30 Azuga
13:00

21:00 Targu Neamt
13:00

20:30 Pluton
13:15

20:30 Poiana Largului
13:20

14:15 Timisoara 14:15 Dej
13:30

20:30 Bicaz 20:30 Predeal
13:30

20:30 Targu Secuiesc
13:50

14:15 Gherla 14:15 Cluj Napoca
14:00

20:30 Borsec
14:00

21:00 Poiana Largului
14:00

21:00 Gura Humorului
14:10

14:15 Satu Mare
14:30

20:30 Brasov
14:40

20:30 Gheorgheni
14:50

14:15 Zalau
15:00

21:00 Campulung Moldovenesc
15:10

14:15 Simleu Silvaniei 14:15 Arad
15:30

20:30 Toplita
15:30

20:30 Morareni
15:45

20:30 Maierus
16:00

21:00 Vatra Dornei
16:10

21:00 Toplita
16:20

14:15 Marghita 14:15 Huedin 14:15 Carei
16:30

20:30 Reghin
16:30

20:30 Sighisoara
16:40

14:15 Alesd
17:00

21:00 Bistrita
17:00

14:15 Oradea
17:30

20:30 Targu Mures 20:30 Acatari
17:30

20:30 Targu Mures
17:35

20:30 Ungheni
17:45

21:00 Targu Mures
18:00

21:00 Beclean
18:10

20:30 Iernut
18:30

20:30 Ludus
19:00

21:00 Dej
19:00

21:00 Ludus
19:10

20:30 Campia Turzii
19:30

21:00 Gherla
19:30

20:30 Turda
20:00

21:00 Campia Turzii
20:00

21:00 Turda
20:15

21:00 Cluj Napoca
20:30

20:30 Cluj Napoca
21:00

21:00 Huedin
21:30

20:30 Gilau
21:45

21:00 Alesd
22:00

20:30 Alesd
22:30

21:00 Oradea
23:00

20:30 Oradea
23:30

20:30 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.