Telepass Frosinone - Mersul autobuzelor Frosinone Italia

Telepass Frosinone

Frosinone, Italia

Plecări
Ora Către
01:30 Sempre Dritto Tour
08:40 Racaciuni 08:10 Letea Veche 13:50 Fetesti 11:10 Ploiesti 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:15 Bacesti 10:30 Vaslui 09:50 Lunca Banului 09:20 Zorleni 04:00 Cluj Napoca 05:40 Iernut 08:10 Maierus 12:00 Onesti 15:15 Targu Frumos 23:45 Bors 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 09:15 Barlad 08:30 Cleja 15:00 Constanta 13:30 Drajna Noua 10:50 Campina 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 10:20 Muntenii de Jos 09:40 Berezeni 04:30 Turda 05:30 Ungheni 08:40 Brasov 13:15 Bacau 16:00 Iasi 13:00 Letea Veche 15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 09:05 Podu Turcului 08:25 Faraoani 14:40 Medgidia 13:00 Calarasi 09:45 Azuga 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 10:10 Crasna 09:30 Murgeni 04:40 Campia Turzii 06:10 Targu Mures 10:40 Targu Secuiesc 14:15 Roman 02:00 Alesd 16:15 Botosani 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 08:50 Sascut 08:20 Valea Seaca 14:20 Cernavoda 12:00 Bucuresti 09:30 Predeal 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 10:40 Zapodeni 10:00 Husi 09:25 Epureni 03:15 Gilau 05:10 Ludus 07:10 Sighisoara 11:40 Oituz 15:10 Pascani 01:30 Oradea 16:00 Iasi 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca
08:00
09:00 Carei 11:00 Baia Mare 17:30 Radauti 14:00 Bistrita 09:00 Huedin 19:00 Botosani 19:00 Bacau 19:35 Moinesti 18:15 Targu Frumos 19:45 Vaslui 14:30 Sighisoara 17:30 Targu Neamt 10:30 Timisoara 09:00 Arad 10:30 Zalau 10:00 Satu Mare 16:30 Gura Humorului 13:30 Beclean 08:30 Alesd 18:30 Dorohoi 18:00 Roman 20:15 Targu Ocna 17:00 Falticeni 20:30 Barlad 13:30 Targu Mures 18:30 Piatra Neamt 11:00 Baia Mare 10:00 Simleu Silvaniei 09:00 Carei 16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 08:00 Oradea 18:00 Siret 20:30 Onesti 20:05 Dofteana 19:00 Iasi 18:00 Vicovu de Sus 11:40 Turda 17:30 Suceava 10:00 Satu Mare 09:00 Marghita 15:00 Vatra Dornei 11:00 Cluj Napoca 11:30 Gherla 19:15 Darabani 19:45 Comanesti 19:55 Darmanesti 17:45 Pascani 16:00 Brasov 17:00 Falticeni 18:30 Botosani
17:45 Cabritur
20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau
Sosiri
De la Ora

14:15 Constanta
01:30

14:15 Tecuci
02:30
Cabritur
21:00 Botosani
02:55
Cabritur
21:00 Galati
02:56
Cabritur
21:00 Braila
02:59

14:15 Barlad
03:30
Cabritur
21:00 Suceava
03:50
Cabritur
21:00 Iasi
03:55
Cabritur
21:00 Brasov
03:56

14:15 Onesti 14:15 Bucuresti
04:00

14:15 Vaslui 14:15 Targu Ocna
04:15

14:15 Dofteana
04:25
Cabritur
21:00 Bacau
04:30
Cabritur
21:00 Bucuresti
04:35

14:15 Darmanesti
04:35

14:15 Comanesti
04:45

14:15 Moinesti
04:55
Sempre Dritto Tour
20:30 Bacau
05:00

14:15 Ploiesti
05:00
Sempre Dritto Tour
20:30 Letea Veche
05:20

14:15 Botosani 14:15 Suceava 14:15 Darabani 14:15 Iasi 14:15 Bacau
05:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Valea Seaca
05:35
Sempre Dritto Tour
20:30 Faraoani
05:50
Sempre Dritto Tour
20:30 Cleja
06:00
Cabritur
21:00 Buzau
06:00
Cabritur
21:00 Piatra Neamt
06:10
Sempre Dritto Tour
20:30 Racaciuni
06:15
Cabritur
21:00 Chisinau
06:15

14:15 Targu Frumos 14:15 Dorohoi
06:15

14:15 Vicovu de Sus
06:20
Sempre Dritto Tour
20:30 Sascut 20:30 Constanta 20:30 Botosani
06:30
Cabritur
21:00 Ramnicu Sarat
06:30

14:15 Piatra Neamt 14:15 Roman
06:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Podu Turcului
06:40

14:15 Pascani
06:45
Sempre Dritto Tour
20:30 Barlad
06:50
Sempre Dritto Tour
20:30 Zorleni 20:30 Medgidia 20:30 Iasi 20:30 Botosani
07:00
Cabritur
21:00 Tecuci
07:00

14:15 Targu Neamt 14:15 Siret
07:00
Sempre Dritto Tour
20:30 Epureni
07:15
Sempre Dritto Tour
20:30 Murgeni 20:30 Frumusica
07:30
Cabritur
21:00 Focsani
07:30

14:15 Falticeni 14:15 Falticeni
07:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Berezeni
07:40
Sempre Dritto Tour
20:30 Cernavoda 20:30 Targu Frumos 20:30 Copalau
07:45
Sempre Dritto Tour
20:30 Lunca Banului
07:50
Sempre Dritto Tour
20:30 Fetesti 20:30 Husi 20:30 Harlau
08:00
Cabritur
21:00 Barlad
08:00

14:15 Radauti
08:00
Sempre Dritto Tour
20:30 Crasna
08:10
Sempre Dritto Tour
20:30 Drajna Noua
08:15
Cabritur
21:00 Adjud
08:15
Sempre Dritto Tour
20:30 Cotnari
08:20
Sempre Dritto Tour
20:30 Muntenii de Jos
08:25
Cabritur
21:00 Husi
08:30

14:15 Brasov 14:15 Gura Humorului
08:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Targu Frumos 20:30 Vaslui
08:40
Cabritur
21:00 Dorohoi
08:40
Sempre Dritto Tour
20:30 Zapodeni
08:50
Sempre Dritto Tour
20:30 Negresti 20:30 Pascani 20:30 Pascani 20:30 Calarasi
09:00
Cabritur
21:00 Vaslui
09:00

14:15 Campulung Moldovenesc 14:15 Craiova
09:00
Sempre Dritto Tour
20:30 Timisesti 20:30 Todiresti
09:15
Sempre Dritto Tour
20:30 Bacesti 20:30 Motca
09:25
Sempre Dritto Tour
20:30 Vaslui
09:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Hanul Ancutei
09:35
Sempre Dritto Tour
20:30 Poienari 20:30 Barticesti
09:45
Sempre Dritto Tour
20:30 Sabaoani
09:55
Sempre Dritto Tour
20:30 Bucuresti 20:30 Roman
10:00
Cabritur
21:00 Podu Iloaiei
10:00

14:15 Hunedoara 14:15 Vatra Dornei
10:00
Cabritur
21:00 Roman
10:15
Sempre Dritto Tour
20:30 Motca
10:20
Cabritur
21:00 Buhusi
10:30

14:15 Targu Jiu 14:15 Sighisoara 14:15 Deva
10:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Cristesti 20:30 Bacau
10:45

14:15 Simeria
10:45
Sempre Dritto Tour
20:30 Targu Neamt
10:50
Cabritur
21:00 Harlau
10:50
Sempre Dritto Tour
20:30 Letea Veche
10:55
Cabritur
21:00 Targu Frumos
11:00

14:15 Orastie 14:15 Bistrita
11:00

14:15 Sebes Alba
11:15
Sempre Dritto Tour
20:30 Pipirig 20:30 Ploiesti
11:30

14:15 Targu Mures 14:15 Petrosani 14:15 Beclean
11:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Campina
11:45
Cabritur
21:00 Ruginoasa
11:45

14:15 Alba Iulia
11:45
Sempre Dritto Tour
20:30 Onesti
12:00
Cabritur
21:00 Falticeni
12:00
Cabritur
21:00 Pascani
12:10

14:15 Turda
12:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Piatra Neamt
12:55
Sempre Dritto Tour
20:30 Oituz 20:30 Azuga
13:00
Cabritur
21:00 Targu Neamt
13:00

14:15 Deva 14:15 Baia Mare 14:15 Baia Mare
13:00
Sempre Dritto Tour
20:30 Pluton
13:15
Sempre Dritto Tour
20:30 Poiana Largului
13:20
Sempre Dritto Tour
20:30 Predeal 20:30 Bicaz
13:30

14:15 Timisoara 14:15 Dej
13:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Targu Secuiesc
13:50
Sempre Dritto Tour
20:30 Borsec
14:00
Cabritur
21:00 Poiana Largului
14:00

14:15 Cluj Napoca 14:15 Gherla
14:00
Cabritur
21:00 Gura Humorului
14:10

14:15 Satu Mare 14:15 Satu Mare
14:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Brasov
14:40
Sempre Dritto Tour
20:30 Gheorgheni
14:50

14:15 Zalau
15:00
Cabritur
21:00 Campulung Moldovenesc
15:10
Sempre Dritto Tour
20:30 Toplita
15:30

14:15 Arad 14:15 Simleu Silvaniei
15:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Morareni
15:45
Sempre Dritto Tour
20:30 Maierus
16:00
Cabritur
21:00 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
21:00 Toplita
16:20
Sempre Dritto Tour
20:30 Reghin
16:30

14:15 Carei 14:15 Marghita 14:15 Carei 14:15 Huedin
16:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Sighisoara
16:40
Cabritur
21:00 Bistrita
17:00

14:15 Alesd
17:00
Sempre Dritto Tour
20:30 Targu Mures 20:30 Acatari
17:30

14:15 Oradea
17:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Targu Mures
17:35
Sempre Dritto Tour
20:30 Ungheni
17:45
Cabritur
21:00 Targu Mures
18:00
Cabritur
21:00 Beclean
18:10
Sempre Dritto Tour
20:30 Iernut
18:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Ludus
19:00
Cabritur
21:00 Dej
19:00
Cabritur
21:00 Ludus
19:10
Sempre Dritto Tour
20:30 Campia Turzii
19:30
Cabritur
21:00 Gherla
19:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Turda
20:00
Cabritur
21:00 Campia Turzii
20:00
Cabritur
21:00 Turda
20:15
Cabritur
21:00 Cluj Napoca
20:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Cluj Napoca
21:00
Cabritur
21:00 Huedin
21:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Gilau
21:45
Cabritur
21:00 Alesd
22:00
Sempre Dritto Tour
20:30 Alesd
22:30
Cabritur
21:00 Oradea
23:00
Sempre Dritto Tour
20:30 Oradea
23:30
Sempre Dritto Tour
20:30 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.