Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor Foggia Italia

Stazzione ferroviara FS

Foggia, Italia

Plecări
Ora Către
01:15
08:30 Arad 14:30 Fagaras 21:00 Braila 11:00 Deva 15:45 Brasov 21:30 Galati 12:00 Sebes 17:45 Ploiesti 13:00 Sibiu 19:00 Buzau
01:15
13:30 Bologna
06:10
09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:10 Ramnicu Sarat 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:25 Vatra Dornei 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 12:20 Ploiesti 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:30 Pitesti 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti
10:30
21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui
12:45
20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci
12:45
21:00 Padova
23:00
10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti
Sosiri
De la Ora

21:00 Braila
00:10

15:00 Campulung Moldovenesc 15:00 Toplita
00:30

21:00 Galati
00:40

21:00 Buzau
01:00

21:00 Ramnicu Sarat
01:30

15:00 Reghin 15:00 Vatra Dornei
01:30

21:00 Tecuci
01:55

15:00 Bistrita
02:00

21:00 Focsani
02:15

21:00 Adjud
02:45

21:20 Botosani 21:20 Botosani
02:55

21:20 Galati 21:20 Galati
02:56

21:20 Braila 21:20 Braila
02:59

21:00 Barlad
03:00

21:00 Husi
03:30

21:00 Dorohoi
03:35

21:00 Onesti
03:45

21:20 Suceava 21:20 Suceava
03:50

21:20 Iasi 21:20 Iasi
03:55

21:20 Brasov 21:20 Brasov
03:56

21:00 Vaslui
04:00

21:00 Comanesti
04:10

21:00 Bucuresti
04:15

21:00 Moinesti
04:20

21:00 Botosani
04:30

15:00 Targu Mures
04:30

21:20 Bacau 21:20 Bacau
04:30

21:00 Craiova
04:35

21:20 Bucuresti 21:20 Bucuresti
04:35

21:00 Iasi
04:45

21:00 Podu Iloaiei
05:00

15:00 Ludus
05:00

14:20 Giurgiu 14:20 Giurgiu
05:00

21:00 Filiasi
05:05

21:00 Ploiesti
05:10

14:20 Turnu Magurele 14:20 Turnu Magurele
05:10

21:00 Suceava
05:20

14:20 Corabia 14:20 Corabia
05:20

21:00 Bacau
05:30

15:00 Turda
05:30

14:20 Braila 14:20 Alexandria 14:20 Alexandria
05:30

14:20 Galati
05:35

21:00 Negresti
05:40

14:20 Slatina (Olt) 14:20 Slatina (Olt)
05:40

21:00 Harlau
05:45

21:00 Constanta
05:50

21:00 Campina
06:00

15:00 Apahida 15:00 Beclean
06:00

21:20 Buzau 21:20 Buzau
06:00

14:20 Craiova 14:20 Craiova 14:20 Constanta 14:20 Constanta
06:00

21:00 Buhusi
06:05

14:20 Mangalia 14:20 Mangalia
06:05

21:00 Roznov
06:10

21:20 Piatra Neamt 21:20 Piatra Neamt
06:10

14:20 Filiasi 14:20 Filiasi
06:10

21:00 Targu Frumos
06:15

21:20 Chisinau 21:20 Chisinau
06:15

14:20 Medgidia 14:20 Medgidia
06:15

21:00 Gura Humorului
06:20

14:20 Rovinari 14:20 Hirsova 14:20 Rovinari 14:20 Hirsova
06:20

14:20 Tandarei 14:20 Tandarei
06:25

21:00 Falticeni
06:30

15:00 Dej 15:00 Gherla
06:30

21:20 Ramnicu Sarat 21:20 Ramnicu Sarat
06:30

14:20 Isalnita 14:20 Slobozia 14:20 Slobozia 14:20 Isalnita
06:30

21:00 Rovinari
06:35

21:00 Pascani
06:40

14:20 Targu Carbunesti 14:20 Tecuci 14:20 Targu Carbunesti
06:40

21:00 Motca
06:45

14:20 Motru 14:20 Motru 14:20 Barlad
06:45

21:00 Piatra Neamt
06:50

14:20 Resita 14:20 Husi 14:20 Resita
06:50

21:00 Roman
06:55

14:20 Caransebes 14:20 Caransebes
06:55

21:00 Cristesti
07:00

15:00 Cluj Napoca
07:00

21:20 Tecuci 21:20 Tecuci
07:00

14:20 Lugoj 14:20 Bucuresti 14:20 Lugoj 14:20 Bucuresti 14:20 Buzau
07:00

21:00 Targu Jiu
07:05

14:20 Timisoara 14:20 Timisoara
07:05

21:00 Brasov
07:10

14:20 Focsani 14:20 Arad 14:20 Arad
07:10

14:20 Targu Jiu 14:20 Targu Jiu
07:20

14:20 Petrosani 14:20 Marasesti 14:20 Petrosani
07:25

21:00 Fetesti
07:30

21:20 Focsani 21:20 Focsani
07:30

14:20 Hateg 14:20 Pitesti 14:20 Hateg 14:20 Pitesti 14:20 Adjud
07:30

14:20 Sascut
07:35

14:20 Calan 14:20 Bacau 14:20 Calan
07:40

14:20 Roman
07:45

14:20 Vaslui 14:20 Hunedoara 14:20 Ploiesti 14:20 Ploiesti 14:20 Hunedoara
07:50

21:00 Targu Neamt
08:00

15:00 Huedin
08:00

21:20 Barlad 21:20 Barlad
08:00

14:20 Deva 14:20 Negresti 14:20 Ramnicu Sarat 14:20 Deva 14:20 Ramnicu Sarat
08:00

14:20 Iasi
08:05

14:20 Campina 14:20 Podu Iloaiei 14:20 Campina
08:10

21:20 Adjud 21:20 Adjud
08:15

14:20 Deleni
08:15

14:20 Hirlau 14:20 Sinaia 14:20 Sinaia
08:20

14:20 Targu Frumos
08:25

21:00 Fagaras
08:30

21:20 Husi 21:20 Husi
08:30

14:20 Pascani 14:20 Predeal 14:20 Simeria 14:20 Predeal 14:20 Simeria
08:30

21:00 Petrosani
08:35

14:20 Motca
08:35

21:20 Dorohoi 21:20 Dorohoi
08:40

14:20 Orastie 14:20 Orastie 14:20 Cristesti
08:40

14:20 Timisesti
08:45

14:20 Sebes 14:20 Targu Neamt 14:20 Sebes
08:50

14:20 Piatra Neamt
08:55

15:00 Alesd
09:00

21:20 Vaslui 21:20 Vaslui
09:00

14:20 Lancram 14:20 Brasov 14:20 Lancram 14:20 Brasov 14:20 Bicaz
09:00

14:20 Targu Secuiesc 14:20 Poiana Largului 14:20 Targu Secuiesc
09:10

14:20 Durau 14:20 Sfantu Gheorghe 14:20 Sfantu Gheorghe
09:20

21:00 Poiana Largului
09:30

14:20 Covasna 14:20 Toplita 14:20 Alba Iulia 14:20 Covasna 14:20 Alba Iulia
09:30

21:00 Hateg
09:35

14:20 Targu Ocna 14:20 Morareni 14:20 Teius 14:20 Targu Ocna 14:20 Teius
09:40

21:00 Sibiu
09:45

14:20 Reghin
09:45

14:20 Aiud 14:20 Onesti 14:20 Aiud 14:20 Onesti
09:50

02:30 Galati
10:00

21:00 Hunedoara
10:00

21:20 Podu Iloaiei 21:20 Podu Iloaiei
10:00

14:20 Unirea 14:20 Comanesti 14:20 Targu Mures 14:20 Unirea 14:20 Comanesti
10:00

14:20 Falticeni
10:05

14:20 Moinesti 14:20 Turda 14:20 Moinesti 14:20 Suceava 14:20 Turda
10:10

21:20 Roman 21:20 Roman
10:15

14:20 Dolhasca
10:15

14:20 Fagaras 14:20 Veresti 14:20 Fagaras
10:20

14:20 Darabani
10:25

02:30 Braila
10:30

21:00 Sebes
10:30

15:00 Oradea
10:30

21:20 Buhusi 21:20 Buhusi
10:30

14:20 Vestem 14:20 Botosani 14:20 Vestem
10:30

14:20 Gura Humorului 14:20 Ferrara
10:35

14:20 Campulung Moldovenesc
10:45

21:20 Harlau 21:20 Harlau
10:50

14:20 Ramnicu Valcea 14:20 Iacobeni 14:20 Ramnicu Valcea
10:50

14:20 Vatra Dornei
10:55

15:00 Bors
11:00

21:20 Targu Frumos 21:20 Targu Frumos
11:00

14:20 Prundu Bargaului 14:20 Sibiu 14:20 Sibiu
11:00

14:20 Bistrita
11:05

14:20 Miercurea Sibiului 14:20 Beclean 14:20 Miercurea Sibiului
11:10

14:20 Dej
11:15

14:20 Sighisoara 14:20 Sighisoara
11:20

14:20 Cluj Napoca
11:25

21:00 Toplita
11:30

14:20 Medias 14:20 Medias
11:30

21:20 Ruginoasa 21:20 Ruginoasa
11:45

21:00 Deva
12:00

21:20 Falticeni 21:20 Falticeni
12:00

14:20 Cluj Napoca
12:00

21:20 Pascani 21:20 Pascani
12:10

02:30 Buzau
12:30

21:00 Reghin
12:30

21:00 Alba Iulia
13:00

21:20 Targu Neamt 21:20 Targu Neamt
13:00

21:20 Padova
13:00

14:20 Gilau
13:15

21:00 Targu Mures
13:30

02:30 Ploiesti
13:45

21:00 Aiud
13:45

21:00 Ludus
14:00

21:20 Poiana Largului 21:20 Poiana Largului
14:00

21:20 Gura Humorului 21:20 Gura Humorului
14:10

21:00 Turda
14:30

14:20 Huedin
14:30

14:20 Negreni
14:50

21:00 Cluj Napoca
15:00

21:20 Campulung Moldovenesc 21:20 Campulung Moldovenesc
15:10

02:30 Bologna
15:30

02:30 Brasov
15:45

14:20 Alesd
15:55

15:00 Braila
16:00

21:20 Vatra Dornei 21:20 Vatra Dornei
16:10

21:20 Toplita 21:20 Toplita
16:20

02:30 Fagaras
17:00

21:00 Huedin
17:00

15:00 Galati 15:00 Buzau
17:00

21:20 Bistrita 21:20 Bistrita
17:00

15:00 Husi
17:30

21:00 Alesd
18:00

15:00 Ramnicu Sarat 15:00 Barlad 15:00 Tecuci
18:00

21:20 Targu Mures 21:20 Targu Mures
18:00

14:20 Oradea
18:00

21:20 Beclean 21:20 Beclean
18:10

02:30 Sibiu
18:30

21:00 Oradea
18:30

15:00 Focsani
18:30

14:20 Bors
18:30

21:00 Bors
18:45

15:00 Adjud 15:00 Vaslui
19:00

21:20 Dej 21:20 Dej
19:00

15:00 Comanesti
19:10

21:20 Ludus 21:20 Ludus
19:10

15:00 Moinesti
19:20

02:30 Sebes
19:30

21:20 Gherla 21:20 Gherla
19:30

15:00 Onesti
19:45

15:00 Dorohoi 15:00 Botosani 15:00 Bacau 15:00 Iasi 15:00 Negresti
20:00

21:20 Campia Turzii 21:20 Campia Turzii
20:00

21:20 Turda 21:20 Turda
20:15

02:30 Deva
20:30

15:00 Podu Iloaiei 15:00 Buhusi
20:30

21:20 Cluj Napoca 21:20 Cluj Napoca
20:30

15:00 Piatra Neamt
20:50

15:00 Harlau 15:00 Roman 15:00 Suceava 15:00 Roznov 15:00 Targu Frumos
21:00

15:00 Falticeni 15:00 Cristesti
21:30

21:20 Huedin 21:20 Huedin
21:30

15:00 Pascani
21:40

15:00 Motca
21:45

21:20 Alesd 21:20 Alesd
22:00

02:30 Arad
23:00

15:00 Targu Neamt
23:00

21:20 Oradea 21:20 Oradea
23:00

15:00 Gura Humorului 15:00 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.