Stazzione FS - Mersul autobuzelor Ferrara Italia

Stazzione FS

Ferrara, Italia

Plecări
Ora Către
06:30
20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd
09:50
10:30 Toplita 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:25 Vatra Dornei 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 10:25 Morareni 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:45 Bicaz 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 10:20 Reghin 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 10:35 Durau 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova
10:35
11:20 Ravenna 14:30 Andria 14:20 Foggia 13:45 Chieti 12:45 Ancona 15:00 Lecce 12:00 Cassino 16:30 Scilla 16:15 Rosarno 15:55 Rogliano 15:35 Settimo 15:10 Casalbuono 13:30 Salerno 13:10 San Giorgio a Cremano 12:15 Caianello 10:58 Arezzo 11:30 Orte 12:30 Rimini 14:25 Barletta 14:10 Termoli 13:00 Pescara 12:40 Senegalia 14:45 Brindisi 11:50 Colleferro 16:25 Bagnara Calabra 16:10 Pizzo 15:50 Cerchiara di Calabria 15:30 Frascineto 15:05 Sala Consilina 13:25 Angri 13:05 Napoli 10:50 Sasso Marconi 11:01 Chiusi 11:35 Fiano Romano 11:25 Cesena 14:15 San Severo 14:05 San Salvo 12:55 San Benedetto del Tronto 12:35 Pesaro 14:40 Taranto 11:55 Frosinone 16:20 Palmi 16:05 Case Mortille 15:45 Cosenza 15:25 Mormanno 13:40 Atena Lucana 13:20 Pompei 12:25 Afragola 10:45 Prato 11:05 Fabro 11:40 Roma 14:50 Tricase 14:35 Bari 13:55 Vasto 12:50 Civitanova Marche 10:40 Bologna 12:10 Campozillone 16:35 Reggio di Calabria 13:50 Lanciano 16:00 Martirano Lombardo 15:40 Quattromiglio 15:20 Lagonegro 13:35 Battipaglia 13:15 Ercolano 12:20 Caserta 10:55 Firenze 11:10 Orvieto 11:45 Passerano
20:00
02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin
20:30
18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa
Sosiri
De la Ora

11:30 Braila
00:10

04:30 Campulung Moldovenesc 04:30 Toplita
00:30

11:30 Galati
00:40

11:30 Buzau
01:00

11:30 Ramnicu Sarat
01:30

04:30 Reghin 04:30 Vatra Dornei
01:30

11:30 Tecuci
01:55

04:30 Bistrita
02:00

11:30 Focsani
02:15

11:30 Adjud
02:45

14:00 Botosani
02:55

14:00 Galati
02:56

14:00 Braila
02:59

11:30 Barlad
03:00

11:30 Husi
03:30

11:30 Dorohoi
03:35

11:30 Onesti
03:45

14:00 Suceava
03:50

14:00 Iasi
03:55

14:00 Brasov
03:56

11:30 Vaslui
04:00

11:30 Comanesti
04:10

11:30 Bucuresti
04:15

11:30 Moinesti
04:20

11:30 Botosani
04:30

04:30 Targu Mures
04:30

14:00 Bacau
04:30

11:30 Craiova
04:35

14:00 Bucuresti
04:35

11:30 Iasi
04:45

11:30 Podu Iloaiei
05:00

04:30 Ludus
05:00

10:35 Giurgiu 10:35 Giurgiu
05:00

11:30 Filiasi
05:05

11:30 Ploiesti
05:10

10:35 Turnu Magurele 10:35 Turnu Magurele
05:10

11:30 Suceava
05:20

10:35 Corabia 10:35 Corabia
05:20

11:30 Bacau
05:30

04:30 Turda
05:30

10:35 Alexandria 10:35 Alexandria 10:35 Braila
05:30

10:35 Galati
05:35

11:30 Negresti
05:40

10:35 Slatina (Olt) 10:35 Slatina (Olt)
05:40

11:30 Harlau
05:45

11:30 Constanta
05:50

11:30 Campina
06:00

04:30 Apahida 04:30 Beclean
06:00

14:00 Buzau
06:00

10:35 Craiova 10:35 Constanta 10:35 Constanta 10:35 Craiova
06:00

11:30 Buhusi
06:05

10:35 Mangalia 10:35 Mangalia
06:05

11:30 Roznov
06:10

14:00 Piatra Neamt
06:10

10:35 Filiasi 10:35 Filiasi
06:10

11:30 Targu Frumos
06:15

14:00 Chisinau
06:15

10:35 Medgidia 10:35 Medgidia
06:15

11:30 Gura Humorului
06:20

10:35 Rovinari 10:35 Hirsova 10:35 Hirsova 10:35 Rovinari
06:20

10:35 Tandarei 10:35 Tandarei
06:25

11:30 Falticeni
06:30

04:30 Dej 04:30 Gherla
06:30

14:00 Ramnicu Sarat
06:30

10:35 Isalnita 10:35 Slobozia 10:35 Slobozia 10:35 Isalnita
06:30

11:30 Rovinari
06:35

11:30 Pascani
06:40

10:35 Targu Carbunesti 10:35 Tecuci 10:35 Targu Carbunesti
06:40

11:30 Motca
06:45

10:35 Barlad 10:35 Motru 10:35 Motru
06:45

11:30 Piatra Neamt
06:50

10:35 Husi 10:35 Resita 10:35 Resita
06:50

11:30 Roman
06:55

10:35 Caransebes 10:35 Caransebes
06:55

11:30 Cristesti
07:00

04:30 Cluj Napoca
07:00

14:00 Tecuci
07:00

10:35 Lugoj 10:35 Buzau 10:35 Bucuresti 10:35 Bucuresti 10:35 Lugoj
07:00

11:30 Targu Jiu
07:05

10:35 Timisoara 10:35 Timisoara
07:05

11:30 Brasov
07:10

10:35 Focsani 10:35 Arad 10:35 Arad
07:10

10:35 Targu Jiu 10:35 Targu Jiu
07:20

10:35 Petrosani 10:35 Petrosani 10:35 Marasesti
07:25

11:30 Fetesti
07:30

14:00 Focsani
07:30

10:35 Pitesti 10:35 Hateg 10:35 Adjud 10:35 Hateg 10:35 Pitesti
07:30

10:35 Sascut
07:35

10:35 Calan 10:35 Bacau 10:35 Calan
07:40

10:35 Roman
07:45

10:35 Ploiesti 10:35 Ploiesti 10:35 Vaslui 10:35 Hunedoara 10:35 Hunedoara
07:50

11:30 Targu Neamt
08:00

04:30 Huedin
08:00

14:00 Barlad
08:00

10:35 Deva 10:35 Deva 10:35 Ramnicu Sarat 10:35 Ramnicu Sarat 10:35 Negresti
08:00

10:35 Iasi
08:05

10:35 Podu Iloaiei 10:35 Campina 10:35 Campina
08:10

14:00 Adjud
08:15

10:35 Deleni
08:15

10:35 Hirlau 10:35 Sinaia 10:35 Sinaia
08:20

10:35 Targu Frumos
08:25

11:30 Fagaras
08:30

14:00 Husi
08:30

10:35 Predeal 10:35 Predeal 10:35 Simeria 10:35 Pascani 10:35 Simeria
08:30

11:30 Petrosani
08:35

10:35 Motca
08:35

14:00 Dorohoi
08:40

10:35 Cristesti 10:35 Orastie 10:35 Orastie
08:40

10:35 Timisesti
08:45

10:35 Targu Neamt 10:35 Sebes 10:35 Sebes
08:50

10:35 Piatra Neamt
08:55

04:30 Alesd
09:00

14:00 Vaslui
09:00

10:35 Brasov 10:35 Lancram 10:35 Bicaz 10:35 Lancram 10:35 Brasov
09:00

10:35 Poiana Largului 10:35 Targu Secuiesc 10:35 Targu Secuiesc
09:10

10:35 Sfantu Gheorghe 10:35 Sfantu Gheorghe 10:35 Durau
09:20

11:30 Poiana Largului
09:30

10:35 Covasna 10:35 Covasna 10:35 Alba Iulia 10:35 Toplita 10:35 Alba Iulia
09:30

11:30 Hateg
09:35

10:35 Targu Ocna 10:35 Teius 10:35 Morareni 10:35 Teius 10:35 Targu Ocna
09:40

11:30 Sibiu
09:45

10:35 Reghin
09:45

10:35 Aiud 10:35 Onesti 10:35 Onesti 10:35 Aiud
09:50

11:30 Hunedoara
10:00

14:00 Podu Iloaiei
10:00

10:35 Comanesti 10:35 Comanesti 10:35 Unirea 10:35 Targu Mures 10:35 Unirea
10:00

10:35 Falticeni
10:05

10:35 Suceava 10:35 Moinesti 10:35 Moinesti 10:35 Turda 10:35 Turda
10:10

14:00 Roman
10:15

10:35 Dolhasca
10:15

10:35 Fagaras 10:35 Veresti 10:35 Fagaras
10:20

10:35 Darabani
10:25

11:30 Sebes
10:30

04:30 Oradea
10:30

14:00 Buhusi
10:30

10:35 Botosani 10:35 Vestem 10:35 Vestem
10:30

10:35 Gura Humorului
10:35

10:35 Campulung Moldovenesc
10:45

14:00 Harlau
10:50

10:35 Ramnicu Valcea 10:35 Iacobeni 10:35 Ramnicu Valcea
10:50

10:35 Vatra Dornei
10:55

04:30 Bors
11:00

14:00 Targu Frumos
11:00

10:35 Sibiu 10:35 Sibiu 10:35 Prundu Bargaului
11:00

10:35 Bistrita
11:05

10:35 Miercurea Sibiului 10:35 Miercurea Sibiului 10:35 Beclean
11:10

10:35 Dej
11:15

10:35 Sighisoara 10:35 Sighisoara
11:20

10:35 Cluj Napoca
11:25

11:30 Toplita
11:30

10:35 Medias 10:35 Medias
11:30

14:00 Ruginoasa
11:45

11:30 Deva
12:00

14:00 Falticeni
12:00

10:35 Cluj Napoca
12:00

14:00 Pascani
12:10

11:30 Reghin
12:30

11:30 Alba Iulia
13:00

14:00 Targu Neamt
13:00

10:35 Gilau
13:15

11:30 Targu Mures
13:30

11:30 Aiud
13:45

11:30 Ludus
14:00

14:00 Poiana Largului
14:00

14:00 Gura Humorului
14:10

11:30 Turda
14:30

10:35 Huedin
14:30

10:35 Negreni
14:50

11:30 Cluj Napoca
15:00

14:00 Campulung Moldovenesc
15:10

10:35 Alesd
15:55

04:30 Braila
16:00

14:00 Vatra Dornei
16:10

14:00 Toplita
16:20

11:30 Huedin
17:00

04:30 Galati 04:30 Buzau
17:00

14:00 Bistrita
17:00

04:30 Husi
17:30

11:30 Alesd
18:00

04:30 Ramnicu Sarat 04:30 Barlad 04:30 Tecuci
18:00

14:00 Targu Mures
18:00

10:35 Oradea
18:00

14:00 Beclean
18:10

11:30 Oradea
18:30

04:30 Focsani
18:30

10:35 Bors
18:30

11:30 Bors
18:45

04:30 Adjud 04:30 Vaslui
19:00

14:00 Dej
19:00

04:30 Comanesti
19:10

14:00 Ludus
19:10

04:30 Moinesti
19:20

14:00 Gherla
19:30

04:30 Onesti
19:45

04:30 Dorohoi 04:30 Botosani 04:30 Bacau 04:30 Iasi 04:30 Negresti
20:00

14:00 Campia Turzii
20:00

14:00 Turda
20:15

04:30 Podu Iloaiei 04:30 Buhusi
20:30

14:00 Cluj Napoca
20:30

04:30 Piatra Neamt
20:50

04:30 Harlau 04:30 Suceava 04:30 Roman 04:30 Roznov 04:30 Targu Frumos
21:00

04:30 Falticeni 04:30 Cristesti
21:30

14:00 Huedin
21:30

04:30 Pascani
21:40

04:30 Motca
21:45

14:00 Alesd
22:00

04:30 Targu Neamt
23:00

14:00 Oradea
23:00

04:30 Gura Humorului 04:30 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.