Telepass - Mersul autobuzelor Falcone Italia

Telepass

Falcone, Italia

Plecări
Ora Către
13:00
10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 15:15 Copalau 06:10 Targu Mures 14:15 Pascani 04:40 Campia Turzii 13:30 Barticesti 02:00 Alesd 12:00 Piatra Neamt 16:15 Botosani 07:45 Reghin 15:00 Harlau 08:00 Morareni 14:05 Timisesti 12:45 Cristesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 15:00 Harlau 05:30 Ungheni 14:05 Timisesti 04:30 Turda 13:15 Sabaoani 01:30 Oradea 11:00 Bicaz 16:00 Botosani 07:10 Targu Mures 14:40 Cotnari 10:00 Borsec 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 16:00 Botosani 08:10 Maierus 14:40 Cotnari 05:40 Iernut 13:55 Motca 04:00 Cluj Napoca 12:30 Targu Neamt 23:45 Bors 09:30 Gheorgheni 15:30 Frumusica 11:15 Poiana Largului 14:30 Targu Frumos 07:15 Acatari 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz 15:30 Frumusica 07:10 Sighisoara 14:30 Targu Frumos 05:10 Ludus 13:45 Hanul Ancutei 03:15 Gilau 12:15 Pipirig 13:00 Letea Veche 08:45 Toplita 15:15 Copalau 11:30 Pluton 14:15 Pascani 13:00 Motca 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti
Sosiri
De la Ora

08:30 Bacau
05:00

08:30 Letea Veche
05:20

08:30 Valea Seaca
05:35

08:30 Faraoani
05:50

08:30 Cleja
06:00

08:30 Racaciuni
06:15

08:30 Sascut 08:30 Botosani 08:30 Constanta
06:30

08:30 Podu Turcului
06:40

08:30 Barlad
06:50

08:30 Zorleni 08:30 Iasi 08:30 Botosani 08:30 Medgidia
07:00

08:30 Epureni
07:15

08:30 Frumusica 08:30 Murgeni
07:30

08:30 Berezeni
07:40

08:30 Copalau 08:30 Targu Frumos 08:30 Cernavoda
07:45

08:30 Lunca Banului
07:50

08:30 Fetesti 08:30 Husi 08:30 Harlau
08:00

08:30 Crasna
08:10

08:30 Drajna Noua
08:15

08:30 Cotnari
08:20

08:30 Muntenii de Jos
08:25

08:30 Vaslui 08:30 Targu Frumos
08:40

08:30 Zapodeni
08:50

08:30 Pascani 08:30 Pascani 08:30 Calarasi 08:30 Negresti
09:00

08:30 Timisesti 08:30 Todiresti
09:15

08:30 Bacesti 08:30 Motca
09:25

08:30 Vaslui
09:30

08:30 Hanul Ancutei
09:35

08:30 Barticesti 08:30 Poienari
09:45

08:30 Sabaoani
09:55

08:30 Roman 08:30 Bucuresti
10:00

08:30 Motca
10:20

08:30 Cristesti 08:30 Bacau
10:45

08:30 Targu Neamt
10:50

08:30 Letea Veche
10:55

08:30 Ploiesti 08:30 Pipirig
11:30

08:30 Campina
11:45

08:30 Onesti
12:00

08:30 Piatra Neamt
12:55

08:30 Oituz 08:30 Azuga
13:00

08:30 Pluton
13:15

08:30 Poiana Largului
13:20

08:30 Bicaz 08:30 Predeal
13:30

08:30 Targu Secuiesc
13:50

08:30 Borsec
14:00

08:30 Brasov
14:40

08:30 Gheorgheni
14:50

08:30 Toplita
15:30

08:30 Morareni
15:45

08:30 Maierus
16:00

08:30 Reghin
16:30

08:30 Sighisoara
16:40

08:30 Targu Mures 08:30 Acatari
17:30

08:30 Targu Mures
17:35

08:30 Ungheni
17:45

08:30 Iernut
18:30

08:30 Ludus
19:00

08:30 Campia Turzii
19:30

08:30 Turda
20:00

08:30 Cluj Napoca
21:00

08:30 Gilau
21:45

08:30 Alesd
22:30

08:30 Oradea
23:30

08:30 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.