sempre stazione - Mersul autobuzelor Dalmine Italia

sempre stazione

Dalmine, Italia

Plecări
Ora Către
06:10
17:30 Chisinau 18:00 Cahul 05:00 Cluj Napoca 09:00 Campulung Moldovenesc 11:15 Targu Frumos 16:00 Falesti 15:30 Hincesti 06:00 Dej 10:00 Gura Humorului 12:00 Iasi 19:00 Soroca 16:30 Leova 02:00 Oradea 07:00 Bistrita 10:30 Falticeni 13:30 Albita 17:00 Balti 17:10 Cantemir 03:30 Huedin 08:00 Vatra Dornei 11:10 Pascani 14:00 Husi 20:00 Edinet
06:15
09:20 Zorleni 08:40 Racaciuni 14:15 Roman 08:10 Letea Veche 10:40 Targu Secuiesc 13:50 Fetesti 06:10 Targu Mures 11:10 Ploiesti 04:40 Campia Turzii 12:30 Targu Neamt 02:00 Alesd 09:30 Gheorgheni 16:15 Botosani 11:15 Poiana Largului 15:10 Pascani 07:15 Acatari 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 11:15 Bacesti 10:30 Vaslui 09:50 Lunca Banului 09:15 Barlad 16:00 Iasi 08:30 Cleja 13:15 Bacau 15:00 Constanta 08:40 Brasov 13:30 Drajna Noua 05:30 Ungheni 10:50 Campina 04:30 Turda 12:15 Pipirig 01:30 Oradea 08:45 Toplita 11:30 Pluton 14:15 Roman 13:00 Motca 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:05 Todiresti 10:20 Muntenii de Jos 09:40 Berezeni 09:05 Podu Turcului 15:15 Targu Frumos 08:25 Faraoani 12:00 Onesti 14:40 Medgidia 08:10 Maierus 13:00 Calarasi 05:40 Iernut 09:45 Azuga 04:00 Cluj Napoca 12:00 Piatra Neamt 23:45 Bors 07:45 Reghin 16:00 Iasi 08:00 Morareni 13:15 Bacau 12:45 Cristesti 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 11:45 Roman 10:50 Negresti 10:10 Crasna 09:30 Murgeni 09:25 Epureni 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 11:40 Oituz 14:20 Cernavoda 07:10 Sighisoara 12:00 Bucuresti 05:10 Ludus 09:30 Predeal 03:15 Gilau 11:00 Bicaz 13:00 Letea Veche 07:10 Targu Mures 15:15 Targu Frumos 10:00 Borsec 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 11:25 Poienari 10:40 Zapodeni 10:00 Husi
06:15
08:45 Padova
Sosiri
De la Ora

15:40 Cahul
04:00

15:40 Cantemir
04:50

15:40 Leova
05:00

15:40 Chisinau
06:00

15:40 Edinet
06:05

15:40 Soroca 15:40 Balti
06:30

15:40 Hincesti
06:40

15:40 Falesti
07:30

15:40 Husi
09:00

15:40 Albita
09:30

15:40 Iasi
10:00

15:40 Targu Frumos
10:30

15:40 Pascani
11:00

15:00 Padova
11:30

15:40 Falticeni
12:00

15:40 Gura Humorului
12:30

15:40 Campulung Moldovenesc
14:30

15:40 Vatra Dornei
15:30

15:40 Bistrita
17:00

15:40 Dej
17:30

15:40 Cluj Napoca
18:30

15:40 Huedin
20:00

15:40 Oradea
21:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.