Stazzione FS - Mersul autobuzelor Contursi Italia

Stazzione FS

Contursi, Italia

Plecări
Ora Către
00:25
13:30 Barticesti 12:30 Targu Neamt 12:00 Piatra Neamt 09:30 Gheorgheni 07:45 Reghin 11:15 Poiana Largului 08:00 Morareni 07:15 Acatari 12:45 Cristesti 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 16:00 Botosani 15:15 Copalau 15:10 Pascani 14:40 Cotnari 11:40 Oituz 14:15 Pascani 07:10 Sighisoara 13:55 Motca 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 13:45 Hanul Ancutei 13:15 Sabaoani 12:15 Pipirig 11:00 Bicaz 08:45 Toplita 07:10 Targu Mures 11:30 Pluton 10:00 Borsec 13:00 Motca 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:30 Frumusica 16:00 Iasi 15:00 Harlau 13:15 Bacau 14:30 Targu Frumos 08:40 Brasov 14:05 Timisesti 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea
00:25
01:10 Salerno
01:20
01:55 Salerno
21:10
08:10 Maierus 08:45 Toplita 12:00 Onesti 11:30 Pluton 15:15 Targu Frumos 13:00 Motca 23:45 Bors 11:15 Bacesti 15:15 Targu Frumos 10:30 Vaslui 12:00 Onesti 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 05:40 Iernut 08:40 Racaciuni 04:00 Cluj Napoca 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:30 Frumusica 11:10 Ploiesti 14:30 Targu Frumos 16:00 Botosani 13:45 Hanul Ancutei 15:15 Copalau 14:40 Cotnari 14:15 Pascani 13:55 Motca 04:00 Cluj Napoca 05:40 Iernut 12:15 Pipirig 13:45 Hanul Ancutei 13:15 Sabaoani 12:15 Pipirig 11:00 Bicaz 08:45 Toplita 07:10 Targu Mures 11:30 Pluton 10:00 Borsec 13:00 Motca 08:40 Brasov 07:45 Reghin 13:15 Bacau 08:00 Morareni 16:00 Iasi 12:45 Cristesti 13:00 Letea Veche 11:05 Todiresti 15:10 Pascani 10:20 Muntenii de Jos 11:40 Oituz 09:40 Berezeni 07:10 Sighisoara 09:15 Barlad 05:10 Ludus 08:30 Cleja 03:15 Gilau 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:15 Copalau 10:50 Campina 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 04:30 Turda 05:30 Ungheni 12:00 Piatra Neamt 10:40 Targu Secuiesc 07:10 Targu Mures 14:15 Roman 10:00 Borsec 02:00 Alesd 11:45 Roman 16:15 Botosani 10:50 Negresti 14:15 Roman 10:10 Crasna 10:40 Targu Secuiesc 09:30 Murgeni 06:10 Targu Mures 09:05 Podu Turcului 04:40 Campia Turzii 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 15:00 Harlau 09:45 Azuga 14:05 Timisesti 15:30 Frumusica 13:15 Sabaoani 15:00 Harlau 14:30 Targu Frumos 14:05 Timisesti 04:40 Campia Turzii 06:10 Targu Mures 11:00 Bicaz 13:30 Barticesti 12:30 Targu Neamt 12:00 Piatra Neamt 09:30 Gheorgheni 07:45 Reghin 11:15 Poiana Largului 08:00 Morareni 07:15 Acatari 12:45 Cristesti 09:30 Gheorgheni 11:40 Oituz 11:15 Poiana Largului 15:10 Pascani 07:15 Acatari 01:30 Oradea 11:25 Poienari 16:00 Iasi 10:40 Zapodeni 13:15 Bacau 10:00 Husi 08:40 Brasov 09:25 Epureni 05:30 Ungheni 08:50 Sascut 04:30 Turda 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Botosani 12:00 Bucuresti 14:40 Cotnari 09:30 Predeal 13:55 Motca 03:15 Gilau 05:10 Ludus 12:30 Targu Neamt 07:10 Sighisoara
Sosiri
De la Ora

02:05 Battipaglia
00:45

02:00 Bacau
05:00

02:00 Letea Veche
05:20

02:00 Valea Seaca
05:35

02:00 Faraoani
05:50

02:00 Cleja
06:00

02:00 Racaciuni
06:15

02:00 Sascut 02:00 Botosani 02:00 Constanta
06:30

02:00 Podu Turcului
06:40

02:00 Barlad
06:50

02:00 Zorleni 02:00 Botosani 02:00 Medgidia 02:00 Iasi
07:00

02:00 Epureni
07:15

02:00 Frumusica 02:00 Murgeni
07:30

02:00 Berezeni
07:40

02:00 Cernavoda 02:00 Targu Frumos 02:00 Copalau
07:45

02:00 Lunca Banului
07:50

02:00 Fetesti 02:00 Husi 02:00 Harlau
08:00

02:00 Crasna
08:10

02:00 Drajna Noua
08:15

02:00 Cotnari
08:20

02:00 Muntenii de Jos
08:25

02:00 Targu Frumos 02:00 Vaslui
08:40

02:00 Zapodeni
08:50

02:00 Negresti 02:00 Pascani 02:00 Pascani 02:00 Calarasi
09:00

02:00 Timisesti 02:00 Todiresti
09:15

02:00 Bacesti 02:00 Motca
09:25

02:00 Vaslui
09:30

02:00 Hanul Ancutei
09:35

02:00 Barticesti 02:00 Poienari
09:45

02:00 Sabaoani
09:55

02:00 Bucuresti 02:00 Roman
10:00

02:00 Motca
10:20

02:00 Cristesti 02:00 Bacau
10:45

02:00 Targu Neamt
10:50

02:00 Letea Veche
10:55

02:00 Pipirig 02:00 Ploiesti
11:30

02:00 Campina
11:45

02:00 Onesti
12:00

02:00 Piatra Neamt
12:55

02:00 Oituz 02:00 Azuga
13:00

02:00 Pluton
13:15

02:00 Poiana Largului
13:20

02:00 Predeal 02:00 Bicaz
13:30

02:00 Targu Secuiesc
13:50

02:00 Borsec
14:00

02:00 Brasov
14:40

02:00 Gheorgheni
14:50

02:00 Toplita
15:30

02:00 Morareni
15:45

02:00 Maierus
16:00

02:00 Reghin
16:30

02:00 Sighisoara
16:40

02:00 Targu Mures 02:00 Acatari
17:30

02:00 Targu Mures
17:35

02:00 Ungheni
17:45

02:00 Iernut
18:30

02:00 Ludus
19:00

02:00 Campia Turzii
19:30

02:00 Turda
20:00

02:00 Cluj Napoca
21:00

02:00 Gilau
21:45

02:00 Alesd
22:30

02:00 Oradea
23:30

02:00 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.