Stazzione FS - Mersul autobuzelor Civitanova Marche Italia

Stazzione FS

Civitanova Marche, Italia

Plecări
Ora Către
04:30
09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc
06:45
16:00 Brasov 18:00 Onesti 13:15 Sibiu 21:45 Galati 21:45 Galati 21:45 Galati 19:45 Tecuci 18:00 Ploiesti 19:45 Tecuci 18:00 Onesti
06:45
13:45 Bologna
07:15
08:30 Arad 14:30 Fagaras 21:00 Braila 11:00 Deva 15:45 Brasov 21:30 Galati 12:00 Sebes 17:45 Ploiesti 13:00 Sibiu 19:00 Buzau
07:15
13:30 Bologna
07:35
10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:10 Ramnicu Sarat 12:15 Caransebes 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:25 Vatra Dornei 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Ploiesti 12:20 Resita 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 11:50 Sinaia 12:05 Timisoara 12:30 Pitesti 12:25 Motru 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:00 Campina 12:10 Lugoj 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem
15:00
16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes
16:30
19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani
16:30
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

16:50 Braila
00:10

12:30 Toplita 12:30 Campulung Moldovenesc
00:30

16:50 Galati
00:40

16:50 Buzau
01:00

16:50 Ramnicu Sarat
01:30

12:30 Vatra Dornei 12:30 Reghin
01:30

16:50 Tecuci
01:55

06:00 Sibiu
02:00

12:30 Bistrita
02:00

16:50 Focsani
02:15

16:50 Adjud
02:45

18:15 Botosani 18:15 Botosani
02:55

18:15 Galati 18:15 Galati
02:56

18:15 Braila 18:15 Braila
02:59

16:50 Barlad
03:00

16:50 Husi
03:30

16:50 Dorohoi
03:35

16:50 Onesti
03:45

18:15 Suceava 18:15 Suceava
03:50

18:15 Iasi 18:15 Iasi
03:55

18:15 Brasov 18:15 Brasov
03:56

16:50 Vaslui
04:00

16:50 Comanesti
04:10

16:50 Bucuresti
04:15

16:50 Moinesti
04:20

16:50 Botosani
04:30

12:30 Targu Mures
04:30

18:15 Bacau 18:15 Bacau
04:30

16:50 Craiova
04:35

18:15 Bucuresti 18:15 Bucuresti
04:35

16:50 Iasi
04:45

16:50 Podu Iloaiei
05:00

12:30 Ludus
05:00

12:50 Giurgiu 12:50 Giurgiu
05:00

16:50 Filiasi
05:05

16:50 Ploiesti
05:10

12:50 Turnu Magurele 12:50 Turnu Magurele
05:10

16:50 Suceava
05:20

12:50 Corabia 12:50 Corabia
05:20

16:50 Bacau
05:30

12:30 Turda
05:30

12:50 Braila 12:50 Alexandria 12:50 Alexandria
05:30

12:50 Galati
05:35

16:50 Negresti
05:40

12:50 Slatina (Olt) 12:50 Slatina (Olt)
05:40

16:50 Harlau
05:45

16:50 Constanta
05:50

16:50 Campina
06:00

12:30 Beclean 12:30 Apahida
06:00

18:15 Buzau 18:15 Buzau
06:00

12:50 Craiova 12:50 Constanta 12:50 Constanta 12:50 Craiova
06:00

16:50 Buhusi
06:05

12:50 Mangalia 12:50 Mangalia
06:05

16:50 Roznov
06:10

18:15 Piatra Neamt 18:15 Piatra Neamt
06:10

12:50 Filiasi 12:50 Filiasi
06:10

16:50 Targu Frumos
06:15

18:15 Chisinau 18:15 Chisinau
06:15

12:50 Medgidia 12:50 Medgidia
06:15

16:50 Gura Humorului
06:20

12:50 Rovinari 12:50 Hirsova 12:50 Rovinari 12:50 Hirsova
06:20

12:50 Tandarei 12:50 Tandarei
06:25

16:50 Falticeni
06:30

12:30 Gherla 12:30 Dej
06:30

18:15 Ramnicu Sarat 18:15 Ramnicu Sarat
06:30

12:50 Slobozia 12:50 Isalnita 12:50 Isalnita 12:50 Slobozia
06:30

16:50 Rovinari
06:35

16:50 Pascani
06:40

12:50 Tecuci 12:50 Targu Carbunesti 12:50 Targu Carbunesti
06:40

16:50 Motca
06:45

12:50 Motru 12:50 Motru 12:50 Barlad
06:45

16:50 Piatra Neamt
06:50

12:50 Resita 12:50 Resita 12:50 Husi
06:50

16:50 Roman
06:55

12:50 Caransebes 12:50 Caransebes
06:55

16:50 Cristesti
07:00

12:30 Cluj Napoca
07:00

18:15 Tecuci 18:15 Tecuci
07:00

12:50 Lugoj 12:50 Bucuresti 12:50 Bucuresti 12:50 Buzau 12:50 Lugoj
07:00

16:50 Targu Jiu
07:05

12:50 Timisoara 12:50 Timisoara
07:05

16:50 Brasov
07:10

12:50 Focsani 12:50 Arad 12:50 Arad
07:10

12:50 Targu Jiu 12:50 Targu Jiu
07:20

12:50 Petrosani 12:50 Petrosani 12:50 Marasesti
07:25

16:50 Fetesti
07:30

18:15 Focsani 18:15 Focsani
07:30

12:50 Hateg 12:50 Pitesti 12:50 Adjud 12:50 Hateg 12:50 Pitesti
07:30

12:50 Sascut
07:35

12:50 Calan 12:50 Bacau 12:50 Calan
07:40

12:50 Roman
07:45

12:50 Vaslui 12:50 Ploiesti 12:50 Ploiesti 12:50 Hunedoara 12:50 Hunedoara
07:50

16:50 Targu Neamt
08:00

12:30 Huedin
08:00

18:15 Barlad 18:15 Barlad
08:00

12:50 Deva 12:50 Deva 12:50 Negresti 12:50 Ramnicu Sarat 12:50 Ramnicu Sarat
08:00

12:50 Iasi
08:05

12:50 Campina 12:50 Podu Iloaiei 12:50 Campina
08:10

18:15 Adjud 18:15 Adjud
08:15

12:50 Deleni
08:15

12:50 Hirlau 12:50 Sinaia 12:50 Sinaia
08:20

12:50 Targu Frumos
08:25

16:50 Fagaras
08:30

18:15 Husi 18:15 Husi
08:30

12:50 Predeal 12:50 Pascani 12:50 Simeria 12:50 Predeal 12:50 Simeria
08:30

16:50 Petrosani
08:35

12:50 Motca
08:35

18:15 Dorohoi 18:15 Dorohoi
08:40

12:50 Orastie 12:50 Orastie 12:50 Cristesti
08:40

12:50 Timisesti
08:45

12:50 Targu Neamt 12:50 Sebes 12:50 Sebes
08:50

12:50 Piatra Neamt
08:55

12:30 Alesd
09:00

18:15 Vaslui 18:15 Vaslui
09:00

12:50 Lancram 12:50 Brasov 12:50 Bicaz 12:50 Lancram 12:50 Brasov
09:00

12:50 Poiana Largului 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Targu Secuiesc
09:10

12:50 Sfantu Gheorghe 12:50 Durau 12:50 Sfantu Gheorghe
09:20

16:50 Poiana Largului
09:30

12:50 Covasna 12:50 Covasna 12:50 Toplita 12:50 Alba Iulia 12:50 Alba Iulia
09:30

16:50 Hateg
09:35

12:50 Targu Ocna 12:50 Morareni 12:50 Teius 12:50 Teius 12:50 Targu Ocna
09:40

16:50 Sibiu
09:45

12:50 Reghin
09:45

12:50 Aiud 12:50 Onesti 12:50 Onesti 12:50 Aiud
09:50

21:00 Galati
10:00

16:50 Hunedoara
10:00

18:15 Podu Iloaiei 18:15 Podu Iloaiei
10:00

12:50 Comanesti 12:50 Comanesti 12:50 Targu Mures 12:50 Unirea 12:50 Unirea
10:00

12:50 Falticeni
10:05

12:50 Moinesti 12:50 Moinesti 12:50 Turda 12:50 Turda 12:50 Suceava
10:10

18:15 Roman 18:15 Roman
10:15

12:50 Dolhasca
10:15

12:50 Fagaras 12:50 Veresti 12:50 Fagaras
10:20

12:50 Darabani
10:25

21:00 Braila
10:30

16:50 Sebes
10:30

12:30 Oradea
10:30

18:15 Buhusi 18:15 Buhusi
10:30

12:50 Vestem 12:50 Botosani 12:50 Vestem
10:30

12:50 Gura Humorului 12:50 Ferrara
10:35

12:50 Campulung Moldovenesc
10:45

18:15 Harlau 18:15 Harlau
10:50

12:50 Ramnicu Valcea 12:50 Iacobeni 12:50 Ramnicu Valcea
10:50

12:50 Vatra Dornei
10:55

12:30 Bors
11:00

18:15 Targu Frumos 18:15 Targu Frumos
11:00

12:50 Prundu Bargaului 12:50 Sibiu 12:50 Sibiu
11:00

12:50 Bistrita
11:05

12:50 Miercurea Sibiului 12:50 Miercurea Sibiului 12:50 Beclean
11:10

12:50 Dej
11:15

12:50 Sighisoara 12:50 Sighisoara
11:20

12:50 Cluj Napoca
11:25

16:50 Toplita
11:30

12:50 Medias 12:50 Medias
11:30

18:15 Ruginoasa 18:15 Ruginoasa
11:45

16:50 Deva
12:00

18:15 Falticeni 18:15 Falticeni
12:00

12:50 Cluj Napoca
12:00

18:15 Pascani 18:15 Pascani
12:10

21:00 Buzau
12:30

16:50 Reghin
12:30

16:50 Alba Iulia
13:00

18:15 Targu Neamt 18:15 Targu Neamt
13:00

18:15 Padova
13:00

12:50 Gilau
13:15

16:50 Targu Mures
13:30

21:00 Ploiesti
13:45

16:50 Aiud
13:45

16:50 Ludus
14:00

18:15 Poiana Largului 18:15 Poiana Largului
14:00

18:15 Gura Humorului 18:15 Gura Humorului
14:10

16:50 Turda
14:30

12:50 Huedin
14:30

12:50 Negreni
14:50

16:50 Cluj Napoca
15:00

18:15 Campulung Moldovenesc 18:15 Campulung Moldovenesc
15:10

21:00 Bologna
15:30

21:00 Brasov
15:45

12:50 Alesd
15:55

12:30 Braila
16:00

18:15 Vatra Dornei 18:15 Vatra Dornei
16:10

18:15 Toplita 18:15 Toplita
16:20

21:00 Fagaras
17:00

06:00 Galati 06:00 Galati 06:00 Galati
17:00

16:50 Huedin
17:00

12:30 Galati 12:30 Buzau
17:00

18:15 Bistrita 18:15 Bistrita
17:00

12:30 Husi
17:30

16:50 Alesd
18:00

12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Barlad 12:30 Tecuci
18:00

18:15 Targu Mures 18:15 Targu Mures
18:00

12:50 Oradea
18:00

18:15 Beclean 18:15 Beclean
18:10

21:00 Sibiu
18:30

16:50 Oradea
18:30

12:30 Focsani
18:30

12:50 Bors
18:30

16:50 Bors
18:45

06:00 Tecuci 06:00 Tecuci
19:00

12:30 Vaslui 12:30 Adjud
19:00

18:15 Dej 18:15 Dej
19:00

12:30 Comanesti
19:10

18:15 Ludus 18:15 Ludus
19:10

12:30 Moinesti
19:20

21:00 Sebes
19:30

18:15 Gherla 18:15 Gherla
19:30

12:30 Onesti
19:45

12:30 Botosani 12:30 Bacau 12:30 Iasi 12:30 Negresti 12:30 Dorohoi
20:00

18:15 Campia Turzii 18:15 Campia Turzii
20:00

06:00 Onesti 06:00 Onesti
20:15

18:15 Turda 18:15 Turda
20:15

21:00 Deva
20:30

12:30 Podu Iloaiei 12:30 Buhusi
20:30

18:15 Cluj Napoca 18:15 Cluj Napoca
20:30

12:30 Piatra Neamt
20:50

06:00 Ploiesti
21:00

12:30 Roznov 12:30 Targu Frumos 12:30 Harlau 12:30 Suceava 12:30 Roman
21:00

12:30 Cristesti 12:30 Falticeni
21:30

18:15 Huedin 18:15 Huedin
21:30

12:30 Pascani
21:40

12:30 Motca
21:45

18:15 Alesd 18:15 Alesd
22:00

21:00 Arad
23:00

12:30 Targu Neamt
23:00

18:15 Oradea 18:15 Oradea
23:00

06:00 Brasov
23:15

12:30 Gura Humorului 12:30 Poiana Largului
23:30

06:00 Bologna
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.