Stazione Ferroviara FS - Mersul autobuzelor Chieti Italia

Stazione Ferroviara FS

Chieti, Italia

Plecări
Ora Către
11:30
14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:35 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 16:30 Galati 13:35 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:20 Turda 16:20 Faurei 12:40 Alba Iulia 16:05 Husi 13:00 Brasov 15:40 Flamanzi 13:25 Comanesti 12:20 Turda 15:00 Alexandria 12:40 Alba Iulia 12:35 Arad 13:00 Brasov 13:00 Hunedoara 13:25 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:35 Arad 13:35 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 12:20 Gilau 15:40 Buzau 12:40 Timisoara 15:00 Adjud 13:10 Hateg 14:30 Pascani 13:55 Resita 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:50 Beclean 08:55 Bontida 08:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 17:50 Medgidia 12:45 Sebes 17:10 Harsova 13:10 Targu Secuiesc 16:40 Pitesti 14:30 Craiova 16:10 Predeal 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:25 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:45 Sebes 16:10 Barlad 13:10 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:25 Targu Mures 12:20 Gilau 12:45 Sebes 12:40 Timisoara 13:10 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:20 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 12:25 Salonta 15:30 Ramnicu Sarat 12:50 Lugoj 14:55 Bacau 13:20 Petrosani 14:20 Motca 14:00 Rovinari 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 08:50 Baia Mare 08:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 17:40 Calarasi 12:50 Sibiu 17:00 Lehliu 13:20 Covasna 16:35 Ramnicu Valcea 13:30 Bumbesti Jiu 16:00 Campina 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:30 Aiud 15:55 Iasi 12:50 Sibiu 15:35 Botosani 13:20 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:30 Aiud 12:25 Salonta 12:50 Sibiu 12:50 Lugoj 13:20 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:25 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:55 Urziceni 12:30 Chisineu Cris 15:20 Focsani 12:55 Deva 14:50 Roman 13:40 Targu Jiu 14:10 Targu Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 08:40 Satu Mare 08:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 18:30 Mangalia 12:35 Teius 17:30 Cernavoda 12:55 Fagaras 16:55 Tandarei 13:30 Moinesti 16:30 Targoviste 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:35 Teius 16:00 Vaslui 12:55 Fagaras 15:45 Harlau 13:30 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:35 Teius 12:30 Chisineu Cris 12:55 Fagaras 12:55 Deva 13:30 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:30 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:50 Ploiesti 12:35 Arad 15:10 Marasesti 13:00 Hunedoara 14:40 Targu Frumos 13:50 Caransebes 14:00 Falticeni 14:20 Filiasi 13:30 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 08:30 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 18:00 Constanta 12:40 Alba Iulia 17:20 Slobozia 13:00 Brasov 16:50 Bucuresti 13:25 Comanesti 16:20 Sinaia 15:00 Alexandria
15:00 Cabritur
22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd
15:00 Cabritur
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

11:25 Tulcea 11:25 Tulcea 11:25 Tulcea
01:15

11:25 Braila 11:25 Braila 11:25 Braila
01:20
Cabritur
19:45 Botosani
02:55
Cabritur
19:45 Galati
02:56
Cabritur
19:45 Braila
02:59

11:25 Galati 11:25 Galati 11:25 Galati
03:00

11:25 Ianca 11:25 Ianca 11:25 Ianca
03:30
Cabritur
19:45 Suceava
03:50
Cabritur
19:45 Iasi
03:55
Cabritur
19:45 Brasov
03:56

11:25 Mangalia
04:00

11:25 Constanta
04:10

11:25 Medgidia
04:20
Cabritur
19:45 Bacau
04:30

11:25 Faurei 11:25 Calarasi 11:25 Faurei 11:25 Faurei
04:30
Cabritur
19:45 Bucuresti
04:35

11:25 Tecuci 11:25 Cernavoda 11:25 Tecuci 11:25 Tecuci
04:40

11:25 Barlad 11:25 Barlad 11:25 Barlad 11:25 Slobozia
04:50

11:25 Harsova
05:00

11:25 Lehliu
05:10

11:25 Tandarei
05:20

11:25 Bucuresti 11:25 Husi 11:25 Husi 11:25 Husi
05:30

11:25 Vaslui 11:25 Vaslui 11:25 Vaslui 11:25 Pitesti
05:40

11:25 Ramnicu Valcea
05:50
Cabritur
19:45 Buzau
06:00

11:25 Giurgiu 11:25 Iasi 11:25 Iasi 11:25 Targoviste 11:25 Giurgiu 11:25 Iasi
06:00
Cabritur
19:45 Piatra Neamt
06:10

11:25 Sinaia 11:25 Podu Iloaiei 11:25 Podu Iloaiei 11:25 Podu Iloaiei 11:25 Alexandria 11:25 Alexandria
06:10
Cabritur
19:45 Chisinau
06:15

11:25 Turnu Magurele 11:25 Turnu Magurele
06:15

11:25 Caracal 11:25 Caracal 11:25 Harlau 11:25 Harlau 11:25 Harlau 11:25 Predeal
06:20
Cabritur
19:45 Ramnicu Sarat
06:30

11:25 Flamanzi 11:25 Slatina (Olt) 11:25 Campina 11:25 Flamanzi 11:25 Flamanzi 11:25 Slatina (Olt)
06:30

11:25 Botosani 11:25 Botosani 11:25 Urziceni 11:25 Botosani
06:40

11:25 Saveni 11:25 Saveni 11:25 Saveni
06:45

11:25 Ploiesti 11:25 Darabani 11:25 Darabani 11:25 Darabani
06:50
Cabritur
19:45 Tecuci
07:00

11:25 Dorohoi 11:25 Craiova 11:25 Dorohoi 11:25 Craiova 11:25 Dorohoi 11:25 Buzau
07:00

11:25 Vanatori 11:25 Vanatori 11:25 Filiasi 11:25 Filiasi 11:25 Ramnicu Sarat 11:25 Vanatori
07:10

11:25 Drobeta Turnu Severin 11:25 Drobeta Turnu Severin 11:25 Focsani
07:20
Cabritur
19:45 Focsani
07:30

11:25 Rovinari 11:25 Marasesti 11:25 Rovinari
07:30

11:25 Resita 11:25 Resita 11:25 Adjud
07:40

11:25 Caransebes 11:25 Caransebes 11:25 Bacau
07:50
Cabritur
19:45 Barlad
08:00

11:25 Targu Jiu 11:25 Targu Jiu 11:25 Roman
08:00

11:25 Bumbesti Jiu 11:25 Targu Frumos 11:25 Bumbesti Jiu
08:10
Cabritur
19:45 Adjud
08:15

11:25 Petrosani 11:25 Petrosani 11:25 Pascani
08:20
Cabritur
19:45 Husi
08:30

11:25 Poiana Largului 11:25 Poiana Largului 11:25 Poiana Largului 11:25 Hateg 11:25 Motca 11:25 Hateg
08:30

11:25 Bicaz 11:25 Bicaz 11:25 Bicaz
08:35
Cabritur
19:45 Dorohoi
08:40

11:25 Hunedoara 11:25 Targu Neamt 11:25 Piatra Neamt 11:25 Piatra Neamt 11:25 Hunedoara 11:25 Piatra Neamt
08:40

11:25 Deva 11:25 Falticeni 11:25 Deva
08:50

11:25 Suceava
08:55
Cabritur
19:45 Vaslui
09:00

11:25 Lugoj 11:25 Gheorgheni 11:25 Radauti 11:25 Gheorgheni 11:25 Gheorgheni 11:25 Lugoj
09:00

11:25 Sovata 11:25 Gura Humorului 11:25 Sovata 11:25 Timisoara 11:25 Timisoara 11:25 Sovata
09:10

11:25 Arad 11:25 Arad 11:25 Campulung Moldovenesc
09:20

11:25 Miercurea Ciuc 11:25 Chisineu Cris 11:25 Chisineu Cris 11:25 Miercurea Ciuc 11:25 Vatra Dornei 11:25 Miercurea Ciuc
09:30

11:25 Odorheiu Secuiesc 11:25 Odorheiu Secuiesc 11:25 Prundu Bargaului 11:25 Odorheiu Secuiesc
09:40

11:25 Salonta 11:25 Nasaud 11:25 Toplita 11:25 Toplita 11:25 Toplita 11:25 Salonta
09:50
Cabritur
19:45 Podu Iloaiei
10:00

11:25 Reghin 11:25 Reghin 11:25 Gilau 11:25 Gilau 11:25 Reghin 11:25 Bistrita
10:00

11:25 Onesti 11:25 Onesti 11:25 Beclean 11:25 Onesti
10:10
Cabritur
19:45 Roman
10:15

11:25 Moinesti 11:25 Moinesti 11:25 Dej 11:25 Moinesti
10:20
Cabritur
19:45 Buhusi
10:30

11:25 Gherla 11:25 Comanesti 11:25 Comanesti 11:25 Comanesti
10:30

11:25 Covasna 11:25 Covasna 11:25 Covasna
10:40
Cabritur
19:45 Harlau
10:50

11:25 Targu Secuiesc 11:25 Targu Secuiesc 11:25 Targu Secuiesc
10:50
Cabritur
19:45 Targu Frumos
11:00

11:25 Brasov 11:25 Brasov 11:25 Brasov
11:00

11:25 Fagaras 11:25 Fagaras 11:25 Fagaras
11:10

11:25 Sibiu 11:25 Sibiu 11:25 Sibiu
11:20

11:25 Sebes 11:25 Sebes 11:25 Sebes
11:25

11:25 Alba Iulia 11:25 Alba Iulia 11:25 Alba Iulia
11:30

11:25 Teius 11:25 Teius 11:25 Teius
11:35

11:25 Aiud 11:25 Aiud 11:25 Aiud
11:40
Cabritur
19:45 Ruginoasa
11:45

11:25 Targu Mures 11:25 Targu Mures 11:25 Targu Mures
11:50
Cabritur
19:45 Falticeni
12:00

11:25 Turda 11:25 Turda 11:25 Turda
12:00
Cabritur
19:45 Pascani
12:10
Cabritur
19:45 Targu Neamt
13:00
Cabritur
19:45 Padova
13:00

11:25 Cluj Napoca
13:30

11:25 Bontida
13:50
Cabritur
19:45 Poiana Largului
14:00

11:25 Baia Mare
14:05
Cabritur
19:45 Gura Humorului
14:10

11:25 Satu Mare
14:10

11:25 Zalau
14:20

11:25 Huedin
15:00
Cabritur
19:45 Campulung Moldovenesc
15:10

11:25 Alesd
15:10
Cabritur
19:45 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
19:45 Toplita
16:20
Cabritur
19:45 Bistrita
17:00
Cabritur
19:45 Targu Mures
18:00
Cabritur
19:45 Beclean
18:10

11:25 Oradea
18:20
Cabritur
19:45 Dej
19:00
Cabritur
19:45 Ludus
19:10
Cabritur
19:45 Gherla
19:30
Cabritur
19:45 Campia Turzii
20:00
Cabritur
19:45 Turda
20:15
Cabritur
19:45 Cluj Napoca
20:30
Cabritur
19:45 Huedin
21:30
Cabritur
19:45 Alesd
22:00
Cabritur
19:45 Oradea
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.