Stazione Ferroviara FS - Mersul autobuzelor Chieti Italia

Stazione Ferroviara FS

Chieti, Italia

Plecări
Ora Către
04:00
20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd
06:45
10:35 Durau 13:50 Mangalia 12:00 Arad 10:15 Targu Mures 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:40 Gura Humorului 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 12:20 Ploiesti 11:20 Pascani 13:50 Mangalia 11:40 Podu Iloaiei 13:00 Bucuresti 12:15 Roman 09:00 Sibiu 12:35 Marasesti 10:00 Moinesti 13:15 Barlad 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 09:05 Dej 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 10:30 Toplita 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 10:10 Falticeni 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 12:30 Pitesti 11:25 Targu Frumos 13:40 Medgidia 12:00 Iasi 08:10 Medias 12:20 Bacau 09:30 Ramnicu Valcea 12:40 Focsani 10:10 Comanesti 13:20 Tecuci 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 09:25 Vatra Dornei 12:00 Arad 11:40 Petrosani 09:10 Beclean 12:20 Resita 12:35 Rovinari 12:25 Motru 12:40 Filiasi 10:25 Morareni 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 10:05 Suceava 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 13:10 Slobozia 11:30 Hirlau 13:30 Harsova 12:05 Negresti 08:30 Sighisoara 12:25 Sascut 09:40 Vestem 13:00 Buzau 10:20 Onesti 13:25 Galati 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 08:00 Cluj Napoca 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 10:45 Bicaz 12:25 Motru 12:45 Craiova 10:20 Reghin 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 09:45 Botosani 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 11:15 Motca 14:00 Constanta 11:35 Deleni 13:20 Tandarei 12:10 Vaslui 08:40 Miercurea Sibiului 12:30 Adjud 09:50 Fagaras 13:10 Husi 10:30 Targu Ocna 14:00 Braila 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 09:00 Cluj Napoca 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 10:40 Poiana Largului 14:00 Constanta
15:00
19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani
15:00
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

14:00 Campulung Moldovenesc 14:00 Toplita
00:30

14:00 Reghin 14:00 Vatra Dornei
01:30

14:00 Bistrita
02:00

19:45 Botosani 19:45 Botosani
02:55

19:45 Galati 19:45 Galati
02:56

19:45 Braila 19:45 Braila
02:59

19:45 Suceava 19:45 Suceava
03:50

19:45 Iasi 19:45 Iasi
03:55

19:45 Brasov 19:45 Brasov
03:56

14:00 Targu Mures
04:30

19:45 Bacau 19:45 Bacau
04:30

19:45 Bucuresti 19:45 Bucuresti
04:35

14:00 Ludus
05:00

13:45 Giurgiu 13:45 Giurgiu
05:00

13:45 Turnu Magurele 13:45 Turnu Magurele
05:10

13:45 Corabia 13:45 Corabia
05:20

14:00 Turda
05:30

13:45 Alexandria 13:45 Braila 13:45 Alexandria
05:30

13:45 Galati
05:35

13:45 Slatina (Olt) 13:45 Slatina (Olt)
05:40

14:00 Apahida 14:00 Beclean
06:00

19:45 Buzau 19:45 Buzau
06:00

13:45 Constanta 13:45 Constanta 13:45 Craiova 13:45 Craiova
06:00

13:45 Mangalia 13:45 Mangalia
06:05

19:45 Piatra Neamt 19:45 Piatra Neamt
06:10

13:45 Filiasi 13:45 Filiasi
06:10

19:45 Chisinau 19:45 Chisinau
06:15

13:45 Medgidia 13:45 Medgidia
06:15

13:45 Rovinari 13:45 Hirsova 13:45 Hirsova 13:45 Rovinari
06:20

13:45 Tandarei 13:45 Tandarei
06:25

14:00 Dej 14:00 Gherla
06:30

19:45 Ramnicu Sarat 19:45 Ramnicu Sarat
06:30

13:45 Slobozia 13:45 Slobozia 13:45 Isalnita 13:45 Isalnita
06:30

13:45 Tecuci 13:45 Targu Carbunesti 13:45 Targu Carbunesti
06:40

13:45 Motru 13:45 Barlad 13:45 Motru
06:45

13:45 Resita 13:45 Resita 13:45 Husi
06:50

13:45 Caransebes 13:45 Caransebes
06:55

14:00 Cluj Napoca
07:00

19:45 Tecuci 19:45 Tecuci
07:00

13:45 Bucuresti 13:45 Bucuresti 13:45 Buzau 13:45 Lugoj 13:45 Lugoj
07:00

13:45 Timisoara 13:45 Timisoara
07:05

13:45 Arad 13:45 Arad 13:45 Focsani
07:10

13:45 Targu Jiu 13:45 Targu Jiu
07:20

13:45 Marasesti 13:45 Petrosani 13:45 Petrosani
07:25

19:45 Focsani 19:45 Focsani
07:30

13:45 Adjud 13:45 Hateg 13:45 Pitesti 13:45 Pitesti 13:45 Hateg
07:30

13:45 Sascut
07:35

13:45 Bacau 13:45 Calan 13:45 Calan
07:40

13:45 Roman
07:45

13:45 Ploiesti 13:45 Hunedoara 13:45 Hunedoara 13:45 Vaslui 13:45 Ploiesti
07:50

14:00 Huedin
08:00

19:45 Barlad 19:45 Barlad
08:00

13:45 Negresti 13:45 Deva 13:45 Ramnicu Sarat 13:45 Ramnicu Sarat 13:45 Deva
08:00

13:45 Iasi
08:05

13:45 Campina 13:45 Campina 13:45 Podu Iloaiei
08:10

19:45 Adjud 19:45 Adjud
08:15

13:45 Deleni
08:15

13:45 Sinaia 13:45 Sinaia 13:45 Hirlau
08:20

13:45 Targu Frumos
08:25

19:45 Husi 19:45 Husi
08:30

13:45 Predeal 13:45 Pascani 13:45 Simeria 13:45 Simeria 13:45 Predeal
08:30

13:45 Motca
08:35

19:45 Dorohoi 19:45 Dorohoi
08:40

13:45 Orastie 13:45 Cristesti 13:45 Orastie
08:40

13:45 Timisesti
08:45

13:45 Targu Neamt 13:45 Sebes 13:45 Sebes
08:50

13:45 Piatra Neamt
08:55

14:00 Alesd
09:00

19:45 Vaslui 19:45 Vaslui
09:00

13:45 Brasov 13:45 Lancram 13:45 Bicaz 13:45 Brasov 13:45 Lancram
09:00

13:45 Targu Secuiesc 13:45 Poiana Largului 13:45 Targu Secuiesc
09:10

13:45 Sfantu Gheorghe 13:45 Sfantu Gheorghe 13:45 Durau
09:20

13:45 Covasna 13:45 Alba Iulia 13:45 Toplita 13:45 Alba Iulia 13:45 Covasna
09:30

13:45 Teius 13:45 Targu Ocna 13:45 Targu Ocna 13:45 Teius 13:45 Morareni
09:40

13:45 Reghin
09:45

13:45 Onesti 13:45 Onesti 13:45 Aiud 13:45 Aiud
09:50

19:45 Podu Iloaiei 19:45 Podu Iloaiei
10:00

13:45 Comanesti 13:45 Comanesti 13:45 Unirea 13:45 Targu Mures 13:45 Unirea
10:00

13:45 Falticeni
10:05

13:45 Moinesti 13:45 Turda 13:45 Turda 13:45 Suceava 13:45 Moinesti
10:10

19:45 Roman 19:45 Roman
10:15

13:45 Dolhasca
10:15

13:45 Veresti 13:45 Fagaras 13:45 Fagaras
10:20

13:45 Darabani
10:25

14:00 Oradea
10:30

19:45 Buhusi 19:45 Buhusi
10:30

13:45 Vestem 13:45 Vestem 13:45 Botosani
10:30

13:45 Ferrara 13:45 Gura Humorului
10:35

13:45 Campulung Moldovenesc
10:45

19:45 Harlau 19:45 Harlau
10:50

13:45 Iacobeni 13:45 Ramnicu Valcea 13:45 Ramnicu Valcea
10:50

13:45 Vatra Dornei
10:55

14:00 Bors
11:00

19:45 Targu Frumos 19:45 Targu Frumos
11:00

13:45 Sibiu 13:45 Prundu Bargaului 13:45 Sibiu
11:00

13:45 Bistrita
11:05

13:45 Miercurea Sibiului 13:45 Miercurea Sibiului 13:45 Beclean
11:10

13:45 Dej
11:15

13:45 Sighisoara 13:45 Sighisoara
11:20

13:45 Cluj Napoca
11:25

13:45 Medias 13:45 Medias
11:30

19:45 Ruginoasa 19:45 Ruginoasa
11:45

19:45 Falticeni 19:45 Falticeni
12:00

13:45 Cluj Napoca
12:00

19:45 Pascani 19:45 Pascani
12:10

19:45 Targu Neamt 19:45 Targu Neamt
13:00

19:45 Padova
13:00

13:45 Gilau
13:15

19:45 Poiana Largului 19:45 Poiana Largului
14:00

19:45 Gura Humorului 19:45 Gura Humorului
14:10

13:45 Huedin
14:30

13:45 Negreni
14:50

19:45 Campulung Moldovenesc 19:45 Campulung Moldovenesc
15:10

13:45 Alesd
15:55

14:00 Braila
16:00

19:45 Vatra Dornei 19:45 Vatra Dornei
16:10

19:45 Toplita 19:45 Toplita
16:20

14:00 Galati 14:00 Buzau
17:00

19:45 Bistrita 19:45 Bistrita
17:00

14:00 Husi
17:30

14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Barlad 14:00 Tecuci
18:00

19:45 Targu Mures 19:45 Targu Mures
18:00

13:45 Oradea
18:00

19:45 Beclean 19:45 Beclean
18:10

14:00 Focsani
18:30

13:45 Bors
18:30

14:00 Adjud 14:00 Vaslui
19:00

19:45 Dej 19:45 Dej
19:00

14:00 Comanesti
19:10

19:45 Ludus 19:45 Ludus
19:10

14:00 Moinesti
19:20

19:45 Gherla 19:45 Gherla
19:30

14:00 Onesti
19:45

14:00 Dorohoi 14:00 Botosani 14:00 Bacau 14:00 Iasi 14:00 Negresti
20:00

19:45 Campia Turzii 19:45 Campia Turzii
20:00

19:45 Turda 19:45 Turda
20:15

14:00 Podu Iloaiei 14:00 Buhusi
20:30

19:45 Cluj Napoca 19:45 Cluj Napoca
20:30

14:00 Piatra Neamt
20:50

14:00 Harlau 14:00 Suceava 14:00 Roman 14:00 Roznov 14:00 Targu Frumos
21:00

14:00 Falticeni 14:00 Cristesti
21:30

19:45 Huedin 19:45 Huedin
21:30

14:00 Pascani
21:40

14:00 Motca
21:45

19:45 Alesd 19:45 Alesd
22:00

14:00 Targu Neamt
23:00

19:45 Oradea 19:45 Oradea
23:00

14:00 Gura Humorului 14:00 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.