Stazzione FS - Mersul autobuzelor Celano Italia

Stazzione FS

Celano, Italia

Plecări
Ora Către
07:20
11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 16:30 Filiasi 20:50 Marasesti 15:00 Motru 21:25 Barlad 14:00 Timisoara 22:00 Tulcea 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 10:10 Beius 14:00 Timisoara 11:30 Gilau 13:00 Hateg 12:30 Baia Mare 12:15 Simeria 13:10 Vatra Dornei 11:15 Alba Iulia 13:50 Gura Humorului 10:15 Turda 14:45 Veresti 11:15 Vestem 15:45 Targu Mures 12:20 Onesti 16:50 Morareni 14:10 Targu Secuiesc 17:30 Borsec 15:20 Campina 18:10 Sovata 17:00 Bucuresti 18:30 Dumbrava 17:00 Medgidia 18:50 Pascani 10:15 Medias 19:20 Podu Iloaiei 17:30 Corabia 20:10 Roman 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 20:20 Bacau 16:00 Rovinari 21:00 Focsani 14:45 Resita 21:30 Tecuci 13:40 Arad 06:40 Bors 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 14:45 Resita 10:30 Piatra Craiului 13:40 Arad 12:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:40 Beclean 12:00 Orastie 13:20 Borsa 11:00 Teius 14:00 Botosani 10:00 Cluj Napoca 15:00 Dolhasca 11:30 Fagaras 16:15 Sighisoara 12:40 Targu Ocna 17:00 Sfantu Gheorghe 14:30 Brasov 17:40 Grinties 15:40 Ramnicu Sarat 18:15 Bicaz 17:30 Slobozia 18:35 Timisesti 17:30 Mangalia 18:55 Targu Frumos 10:00 Cluj Napoca 19:30 Iasi 17:20 Alexandria 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 20:30 Sascut 15:35 Isalnita 21:05 Buzau 14:30 Caransebes 21:40 Galati 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 14:30 Caransebes 10:40 Negreni 13:30 Targu Jiu 12:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 12:50 Bistrita 11:45 Sebes 13:30 Iacobeni 10:45 Aiud 14:15 Stefanesti 10:50 Sibiu 15:15 Suceava 11:45 Moinesti 16:30 Medias 12:55 Covasna 17:10 Miercurea Ciuc 14:50 Predeal 17:50 Durau 16:00 Ploiesti 18:20 Piatra Neamt 18:00 Tandarei 18:40 Cristesti 20:00 Constanta 19:00 Harlau 20:00 Giurgiu 19:40 Negresti 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:40 Adjud 15:15 Targu Carbunesti 21:20 Husi 14:15 Lugoj 21:50 Braila 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 14:15 Lugoj 11:00 Huedin 13:15 Petrosani 12:20 Dej 12:30 Deva 13:00 Prundu Bargaului 11:30 Lancram 13:40 Campulung Moldovenesc 10:30 Unirea 14:30 Darabani 11:00 Ramnicu Valcea 15:30 Falticeni 12:00 Comanesti 16:45 Reghin 13:35 Sfantu Gheorghe 17:20 Toplita 15:00 Sinaia 18:00 Poiana Largului 16:30 Pitesti 18:25 Targu Neamt 18:30 Hirsova 18:45 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 19:50 Vaslui 17:00 Craiova
Sosiri
De la Ora

15:40 Giurgiu 15:40 Constanta 15:40 Giurgiu 15:40 Constanta 15:40 Tulcea
06:00

15:40 Braila
06:05

15:40 Galati 15:40 Turnu Magurele 15:40 Turnu Magurele
06:10

15:40 Tecuci
06:15

15:40 Corabia 15:40 Corabia 15:40 Barlad
06:20

15:40 Husi
06:25

15:40 Buzau 15:40 Mangalia 15:40 Alexandria 15:40 Alexandria 15:40 Mangalia
06:30

15:40 Focsani
06:35

15:40 Medgidia 15:40 Filiasi 15:40 Filiasi 15:40 Marasesti 15:40 Medgidia
06:40

15:40 Adjud
06:45

15:40 Sascut 15:40 Slatina (Olt) 15:40 Hirsova 15:40 Hirsova 15:40 Slatina (Olt)
06:50

15:40 Bacau
06:55

15:40 Craiova 15:40 Tandarei 15:40 Tandarei 15:40 Craiova 15:40 Roman
07:00

15:40 Vaslui
07:05

15:40 Negresti 15:40 Filiasi 15:40 Filiasi
07:10

15:40 Iasi
07:15

15:40 Rovinari 15:40 Rovinari 15:40 Podu Iloaiei
07:20

15:40 Deleni
07:25

15:40 Isalnita 15:40 Harlau 15:40 Isalnita
07:30

15:40 Targu Frumos
07:35

15:40 Targu Carbunesti 15:40 Pascani 15:40 Targu Carbunesti
07:40

15:40 Motru 15:40 Motru 15:40 Motca
07:45

15:40 Resita 15:40 Cristesti 15:40 Resita
07:50

15:40 Caransebes 15:40 Timisesti 15:40 Caransebes
07:55

15:40 Slobozia 15:40 Lugoj 15:40 Dumbrava 15:40 Lugoj 15:40 Slobozia
08:00

15:40 Timisoara 15:40 Timisoara
08:05

15:40 Bucuresti 15:40 Arad 15:40 Arad 15:40 Bucuresti
08:10

15:40 Targu Neamt
08:15

15:40 Targu Jiu 15:40 Targu Jiu
08:20

15:40 Petrosani 15:40 Petrosani
08:25

15:40 Hateg 15:40 Piatra Neamt 15:40 Hateg
08:30

15:40 Calan 15:40 Calan
08:40

15:40 Bicaz
08:45

15:40 Hunedoara 15:40 Hunedoara
08:50

15:40 Pitesti 15:40 Deva 15:40 Poiana Largului 15:40 Pitesti 15:40 Deva
09:00

15:40 Ramnicu Sarat 15:40 Ramnicu Sarat 15:40 Durau
09:10

15:40 Grinties 15:40 Campina 15:40 Campina
09:20

15:40 Sinaia 15:40 Borsec 15:40 Sinaia
09:30

15:40 Predeal 15:40 Toplita 15:40 Predeal
09:40

15:40 Brasov 15:40 Brasov 15:40 Miercurea Ciuc
09:50

15:40 Sfantu Gheorghe 15:40 Targu Secuiesc 15:40 Targu Secuiesc
10:00

15:40 Sfantu Gheorghe 15:40 Sfantu Gheorghe
10:05

15:40 Covasna 15:40 Covasna
10:10

15:40 Targu Ocna 15:40 Morareni 15:40 Targu Ocna
10:20

15:40 Onesti 15:40 Reghin 15:40 Onesti
10:30

15:40 Comanesti 15:40 Comanesti 15:40 Sighisoara
10:40

15:40 Targu Mures 15:40 Moinesti 15:40 Moinesti
10:50

15:40 Fagaras 15:40 Falticeni 15:40 Simeria 15:40 Fagaras 15:40 Simeria
11:00

15:40 Suceava
11:05

15:40 Vestem 15:40 Dolhasca 15:40 Vestem
11:10

15:40 Veresti
11:15

15:40 Orastie 15:40 Orastie 15:40 Ramnicu Valcea 15:40 Darabani 15:40 Ramnicu Valcea
11:20

15:40 Stefanesti
11:25

15:40 Sibiu 15:40 Sebes 15:40 Botosani 15:40 Sibiu 15:40 Sebes
11:30

15:40 Gura Humorului
11:35

15:40 Miercurea Sibiului 15:40 Campulung Moldovenesc 15:40 Lancram 15:40 Miercurea Sibiului 15:40 Lancram
11:40

15:40 Iacobeni
11:45

15:40 Sighisoara 15:40 Alba Iulia 15:40 Borsa 15:40 Sighisoara 15:40 Alba Iulia
11:50

15:40 Vatra Dornei
11:55

15:40 Medias 15:40 Prundu Bargaului 15:40 Medias
12:00

15:40 Bistrita
12:05

15:40 Teius 15:40 Beclean 15:40 Teius
12:10

15:40 Baia Mare
12:15

15:40 Dej 15:40 Aiud 15:40 Aiud
12:20

15:40 Unirea 15:40 Cluj Napoca 15:40 Unirea
12:30

15:40 Turda 15:40 Cluj Napoca 15:40 Turda
12:40

15:40 Gilau
13:00

15:40 Cluj Napoca 15:40 Cluj Napoca 15:40 Cluj Napoca 15:40 Cluj Napoca 15:40 Huedin
14:00

15:40 Negreni
15:00

15:40 Piatra Craiului
16:00

15:40 Beius
17:00

15:40 Alesd
18:00

15:40 Oradea
18:30

15:40 Bors
19:00

15:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.