Piazza Stazzione - Mersul autobuzelor Casale Monferrato Italia

Piazza Stazzione

Casale Monferrato, Italia

Plecări
Ora Către
02:15
16:00 Iasi 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 13:00 Letea Veche 15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 16:15 Botosani 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd
02:15
08:45 Padova
08:50
16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 14:45 Resita 10:30 Piatra Craiului 13:40 Arad 12:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:40 Beclean 12:00 Orastie 13:20 Borsa 11:00 Teius 14:00 Botosani 10:00 Cluj Napoca 15:00 Dolhasca 11:30 Fagaras 16:15 Sighisoara 12:40 Targu Ocna 17:00 Sfantu Gheorghe 14:30 Brasov 17:40 Grinties 15:40 Ramnicu Sarat 18:15 Bicaz 17:30 Slobozia 18:35 Timisesti 17:30 Mangalia 18:55 Targu Frumos 19:30 Iasi 20:20 Bacau 21:00 Focsani 21:30 Tecuci 06:40 Bors 17:20 Alexandria 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 14:30 Caransebes 10:40 Negreni 13:30 Targu Jiu 12:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 12:50 Bistrita 11:45 Sebes 13:30 Iacobeni 10:45 Aiud 14:15 Stefanesti 10:50 Sibiu 15:15 Suceava 11:45 Moinesti 16:30 Medias 12:55 Covasna 17:10 Miercurea Ciuc 14:50 Predeal 17:50 Durau 16:00 Ploiesti 18:20 Piatra Neamt 18:00 Tandarei 18:40 Cristesti 20:00 Constanta 19:00 Harlau 19:40 Negresti 20:30 Sascut 21:05 Buzau 21:40 Galati 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 14:15 Lugoj 11:00 Huedin 13:15 Petrosani 12:20 Dej 12:30 Deva 13:00 Prundu Bargaului 11:30 Lancram 13:40 Campulung Moldovenesc 10:30 Unirea 14:30 Darabani 11:00 Ramnicu Valcea 15:30 Falticeni 12:00 Comanesti 16:45 Reghin 13:35 Sfantu Gheorghe 17:20 Toplita 15:00 Sinaia 18:00 Poiana Largului 16:30 Pitesti 18:25 Targu Neamt 18:30 Hirsova 18:45 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 19:10 Deleni 19:50 Vaslui 20:40 Adjud 21:20 Husi 21:50 Braila 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 15:00 Motru 10:10 Beius 14:00 Timisoara 11:30 Gilau 13:00 Hateg 12:30 Baia Mare 12:15 Simeria 13:10 Vatra Dornei 11:15 Alba Iulia 13:50 Gura Humorului 10:15 Turda 14:45 Veresti 11:15 Vestem 15:45 Targu Mures 12:20 Onesti 16:50 Morareni 14:10 Targu Secuiesc 17:30 Borsec 15:20 Campina 18:10 Sovata 17:00 Bucuresti 18:30 Dumbrava 17:00 Medgidia 18:50 Pascani 10:15 Medias 19:20 Podu Iloaiei 20:10 Roman 20:50 Marasesti 21:25 Barlad 22:00 Tulcea 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria
Sosiri
De la Ora

13:00 Constanta 13:00 Giurgiu 13:00 Tulcea 13:00 Constanta 13:00 Giurgiu
06:00

13:00 Braila
06:05

13:00 Turnu Magurele 13:00 Galati 13:00 Turnu Magurele
06:10

13:00 Tecuci
06:15

13:00 Barlad 13:00 Corabia 13:00 Corabia
06:20

13:00 Husi
06:25

13:00 Alexandria 13:00 Alexandria 13:00 Mangalia 13:00 Buzau 13:00 Mangalia
06:30

13:00 Focsani
06:35

13:00 Filiasi 13:00 Marasesti 13:00 Medgidia 13:00 Medgidia 13:00 Filiasi
06:40

13:00 Adjud
06:45

13:00 Hirsova 13:00 Hirsova 13:00 Slatina (Olt) 13:00 Sascut 13:00 Slatina (Olt)
06:50

13:00 Bacau
06:55

13:00 Tandarei 13:00 Roman 13:00 Craiova 13:00 Craiova 13:00 Tandarei
07:00

13:00 Vaslui
07:05

13:00 Filiasi 13:00 Filiasi 13:00 Negresti
07:10

13:00 Iasi
07:15

13:00 Rovinari 13:00 Podu Iloaiei 13:00 Rovinari
07:20

13:00 Deleni
07:25

13:00 Isalnita 13:00 Harlau 13:00 Isalnita
07:30

13:00 Targu Frumos
07:35

13:00 Pascani 13:00 Targu Carbunesti 13:00 Targu Carbunesti
07:40

13:00 Motru 13:00 Motru 13:00 Motca
07:45

13:00 Resita 13:00 Cristesti 13:00 Resita
07:50

13:00 Timisesti 13:00 Caransebes 13:00 Caransebes
07:55

13:00 Dumbrava 13:00 Lugoj 13:00 Slobozia 13:00 Lugoj 13:00 Slobozia
08:00

13:00 Timisoara 13:00 Timisoara
08:05

13:00 Arad 13:00 Bucuresti 13:00 Bucuresti 13:00 Arad
08:10

13:00 Targu Neamt
08:15

13:00 Targu Jiu 13:00 Targu Jiu
08:20

13:00 Petrosani 13:00 Petrosani
08:25

13:00 Hateg 13:00 Piatra Neamt 13:00 Hateg
08:30

13:00 Calan 13:00 Calan
08:40

13:00 Bicaz
08:45

13:00 Hunedoara 13:00 Hunedoara
08:50

13:00 Pitesti 13:00 Poiana Largului 13:00 Deva 13:00 Pitesti 13:00 Deva
09:00

13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Durau 13:00 Ramnicu Sarat
09:10

13:00 Campina 13:00 Grinties 13:00 Campina
09:20

13:00 Borsec 13:00 Sinaia 13:00 Sinaia
09:30

13:00 Predeal 13:00 Toplita 13:00 Predeal
09:40

13:00 Brasov 13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Brasov
09:50

13:00 Targu Secuiesc 13:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Targu Secuiesc
10:00

13:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Sfantu Gheorghe
10:05

13:00 Covasna 13:00 Covasna
10:10

13:00 Morareni 13:00 Targu Ocna 13:00 Targu Ocna
10:20

13:00 Reghin 13:00 Onesti 13:00 Onesti
10:30

13:00 Comanesti 13:00 Sighisoara 13:00 Comanesti
10:40

13:00 Moinesti 13:00 Moinesti 13:00 Targu Mures
10:50

13:00 Falticeni 13:00 Simeria 13:00 Fagaras 13:00 Simeria 13:00 Fagaras
11:00

13:00 Suceava
11:05

13:00 Dolhasca 13:00 Vestem 13:00 Vestem
11:10

13:00 Veresti
11:15

13:00 Ramnicu Valcea 13:00 Orastie 13:00 Darabani 13:00 Ramnicu Valcea 13:00 Orastie
11:20

13:00 Stefanesti
11:25

18:00 Padova
11:30

13:00 Sibiu 13:00 Sebes 13:00 Sibiu 13:00 Sebes 13:00 Botosani
11:30

13:00 Gura Humorului
11:35

13:00 Miercurea Sibiului 13:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Lancram 13:00 Miercurea Sibiului 13:00 Lancram
11:40

13:00 Iacobeni
11:45

13:00 Alba Iulia 13:00 Borsa 13:00 Sighisoara 13:00 Alba Iulia 13:00 Sighisoara
11:50

13:00 Vatra Dornei
11:55

13:00 Prundu Bargaului 13:00 Medias 13:00 Medias
12:00

13:00 Bistrita
12:05

13:00 Teius 13:00 Beclean 13:00 Teius
12:10

13:00 Baia Mare
12:15

13:00 Aiud 13:00 Aiud 13:00 Dej
12:20

13:00 Unirea 13:00 Cluj Napoca 13:00 Unirea
12:30

13:00 Turda 13:00 Cluj Napoca 13:00 Turda
12:40

13:00 Gilau
13:00

13:00 Cluj Napoca 13:00 Cluj Napoca 13:00 Huedin 13:00 Cluj Napoca 13:00 Cluj Napoca
14:00

13:00 Negreni
15:00

13:00 Piatra Craiului
16:00

13:00 Beius
17:00

13:00 Alesd
18:00

13:00 Oradea
18:30

13:00 Bors
19:00

13:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.