Autogril - Mersul autobuzelor Campania Italia

Autogril

Campania, Italia

Plecări
Ora Către
00:40
15:30 Frumusica 16:00 Iasi 15:00 Harlau 13:15 Bacau 14:30 Targu Frumos 08:40 Brasov 14:05 Timisesti 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 11:30 Pluton 10:00 Borsec 13:00 Motca 13:45 Hanul Ancutei 13:15 Sabaoani 12:15 Pipirig 11:00 Bicaz 08:45 Toplita 07:10 Targu Mures 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 16:00 Botosani 15:15 Copalau 15:10 Pascani 14:40 Cotnari 11:40 Oituz 14:15 Pascani 07:10 Sighisoara 13:55 Motca 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 08:00 Morareni 07:15 Acatari 12:45 Cristesti 13:30 Barticesti 12:30 Targu Neamt 12:00 Piatra Neamt 09:30 Gheorgheni 07:45 Reghin 11:15 Poiana Largului 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani
00:40
01:10 Salerno
01:30
01:55 Salerno
21:20
01:30 Oradea 11:25 Poienari 16:00 Iasi 10:40 Zapodeni 13:15 Bacau 10:00 Husi 08:40 Brasov 09:25 Epureni 05:30 Ungheni 08:50 Sascut 04:30 Turda 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Botosani 12:00 Bucuresti 14:40 Cotnari 09:30 Predeal 13:55 Motca 03:15 Gilau 05:10 Ludus 12:30 Targu Neamt 07:10 Sighisoara 09:30 Gheorgheni 11:40 Oituz 11:15 Poiana Largului 15:10 Pascani 07:15 Acatari 23:45 Bors 11:15 Bacesti 15:15 Targu Frumos 10:30 Vaslui 12:00 Onesti 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 05:40 Iernut 08:40 Racaciuni 04:00 Cluj Napoca 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:30 Frumusica 11:10 Ploiesti 14:30 Targu Frumos 16:00 Botosani 13:45 Hanul Ancutei 15:15 Copalau 14:40 Cotnari 14:15 Pascani 13:55 Motca 04:00 Cluj Napoca 05:40 Iernut 12:15 Pipirig 08:10 Maierus 08:45 Toplita 12:00 Onesti 11:30 Pluton 15:15 Targu Frumos 13:00 Motca 08:00 Morareni 07:15 Acatari 12:45 Cristesti 13:30 Barticesti 12:30 Targu Neamt 12:00 Piatra Neamt 09:30 Gheorgheni 07:45 Reghin 11:15 Poiana Largului 13:00 Letea Veche 11:05 Todiresti 15:10 Pascani 10:20 Muntenii de Jos 11:40 Oituz 09:40 Berezeni 07:10 Sighisoara 09:15 Barlad 05:10 Ludus 08:30 Cleja 03:15 Gilau 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:15 Copalau 10:50 Campina 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 04:30 Turda 05:30 Ungheni 12:00 Piatra Neamt 08:40 Brasov 07:45 Reghin 13:15 Bacau 08:00 Morareni 16:00 Iasi 12:45 Cristesti 11:45 Roman 16:15 Botosani 10:50 Negresti 14:15 Roman 10:10 Crasna 10:40 Targu Secuiesc 09:30 Murgeni 06:10 Targu Mures 09:05 Podu Turcului 04:40 Campia Turzii 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 15:00 Harlau 09:45 Azuga 14:05 Timisesti 15:30 Frumusica 13:15 Sabaoani 15:00 Harlau 14:30 Targu Frumos 14:05 Timisesti 04:40 Campia Turzii 06:10 Targu Mures 11:00 Bicaz 10:40 Targu Secuiesc 07:10 Targu Mures 14:15 Roman 10:00 Borsec 02:00 Alesd 10:00 Borsec 13:00 Motca 13:45 Hanul Ancutei 13:15 Sabaoani 12:15 Pipirig 11:00 Bicaz 08:45 Toplita 07:10 Targu Mures 11:30 Pluton
Sosiri
De la Ora

01:40 Battipaglia
00:45

01:10 Bacau
05:00

01:10 Letea Veche
05:20

01:10 Valea Seaca
05:35

01:10 Faraoani
05:50

01:10 Cleja
06:00

01:10 Racaciuni
06:15

01:10 Sascut 01:10 Botosani 01:10 Constanta
06:30

01:10 Podu Turcului
06:40

01:10 Barlad
06:50

01:10 Botosani 01:10 Medgidia 01:10 Iasi 01:10 Zorleni
07:00

01:10 Epureni
07:15

01:10 Frumusica 01:10 Murgeni
07:30

01:10 Berezeni
07:40

01:10 Cernavoda 01:10 Targu Frumos 01:10 Copalau
07:45

01:10 Lunca Banului
07:50

01:10 Fetesti 01:10 Husi 01:10 Harlau
08:00

01:10 Crasna
08:10

01:10 Drajna Noua
08:15

01:10 Cotnari
08:20

01:10 Muntenii de Jos
08:25

01:10 Targu Frumos 01:10 Vaslui
08:40

01:10 Zapodeni
08:50

01:10 Calarasi 01:10 Negresti 01:10 Pascani 01:10 Pascani
09:00

01:10 Todiresti 01:10 Timisesti
09:15

01:10 Motca 01:10 Bacesti
09:25

01:10 Vaslui
09:30

01:10 Hanul Ancutei
09:35

01:10 Barticesti 01:10 Poienari
09:45

01:10 Sabaoani
09:55

01:10 Bucuresti 01:10 Roman
10:00

01:10 Motca
10:20

01:10 Bacau 01:10 Cristesti
10:45

01:10 Targu Neamt
10:50

01:10 Letea Veche
10:55

01:10 Pipirig 01:10 Ploiesti
11:30

01:10 Campina
11:45

01:10 Onesti
12:00

01:10 Piatra Neamt
12:55

01:10 Azuga 01:10 Oituz
13:00

01:10 Pluton
13:15

01:10 Poiana Largului
13:20

01:10 Predeal 01:10 Bicaz
13:30

01:10 Targu Secuiesc
13:50

01:10 Borsec
14:00

01:10 Brasov
14:40

01:10 Gheorgheni
14:50

01:10 Toplita
15:30

01:10 Morareni
15:45

01:10 Maierus
16:00

01:10 Reghin
16:30

01:10 Sighisoara
16:40

01:10 Acatari 01:10 Targu Mures
17:30

01:10 Targu Mures
17:35

01:10 Ungheni
17:45

01:10 Iernut
18:30

01:10 Ludus
19:00

01:10 Campia Turzii
19:30

01:10 Turda
20:00

01:10 Cluj Napoca
21:00

01:10 Gilau
21:45

01:10 Alesd
22:30

01:10 Oradea
23:30

01:10 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.