Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor Brindisi Italia

Stazzione ferroviara FS

Brindisi, Italia

Plecări
Ora Către
05:45
08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 10:20 Reghin 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 09:05 Dej 10:35 Durau 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 10:30 Toplita 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat
06:30 Giltrans
21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava
09:20 Cabritur
20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 10:00 Cluj Napoca 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 09:00 Huedin 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd
09:20 Cabritur
21:00 Padova
16:40 Euro Michael Tour
20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd 20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea
Sosiri
De la Ora
Giltrans
02:20 Braila
00:10
Euro Michael Tour
19:30 Campulung Moldovenesc 19:30 Toplita
00:30
Giltrans
02:20 Galati
00:40
Giltrans
02:20 Buzau
01:00
Giltrans
02:20 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
19:30 Reghin 19:30 Vatra Dornei
01:30
Giltrans
02:20 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
19:30 Bistrita
02:00
Giltrans
02:20 Focsani
02:15
Giltrans
02:20 Adjud
02:45
Cabritur
23:35 Botosani 23:35 Botosani
02:55
Cabritur
23:35 Galati 23:35 Galati
02:56
Cabritur
23:35 Braila 23:35 Braila
02:59
Giltrans
02:20 Barlad
03:00
Giltrans
02:20 Husi
03:30
Giltrans
02:20 Dorohoi
03:35
Giltrans
02:20 Onesti
03:45
Cabritur
23:35 Suceava 23:35 Suceava
03:50
Cabritur
23:35 Iasi 23:35 Iasi
03:55
Cabritur
23:35 Brasov 23:35 Brasov
03:56
Giltrans
02:20 Vaslui
04:00
Giltrans
02:20 Comanesti
04:10
Giltrans
02:20 Bucuresti
04:15
Giltrans
02:20 Moinesti
04:20
Giltrans
02:20 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
19:30 Targu Mures
04:30
Cabritur
23:35 Bacau 23:35 Bacau
04:30
Giltrans
02:20 Craiova
04:35
Cabritur
23:35 Bucuresti 23:35 Bucuresti
04:35
Giltrans
02:20 Iasi
04:45
Giltrans
02:20 Podu Iloaiei
05:00
Euro Michael Tour
19:30 Ludus
05:00

14:45 Tulcea 14:45 Giurgiu
05:00
Giltrans
02:20 Filiasi
05:05
Giltrans
02:20 Ploiesti
05:10

14:45 Turnu Magurele
05:10
Giltrans
02:20 Suceava
05:20

14:45 Corabia
05:20
Giltrans
02:20 Bacau
05:30
Euro Michael Tour
19:30 Turda
05:30

14:45 Braila 14:45 Alexandria
05:30

14:45 Galati
05:35
Giltrans
02:20 Negresti
05:40

14:45 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
02:20 Harlau
05:45
Giltrans
02:20 Constanta
05:50
Giltrans
02:20 Campina
06:00
Euro Michael Tour
19:30 Beclean 19:30 Apahida
06:00
Cabritur
23:35 Buzau 23:35 Buzau
06:00

14:45 Constanta 14:45 Craiova
06:00
Giltrans
02:20 Buhusi
06:05

14:45 Mangalia
06:05
Giltrans
02:20 Roznov
06:10
Cabritur
23:35 Piatra Neamt 23:35 Piatra Neamt
06:10

14:45 Filiasi
06:10
Giltrans
02:20 Targu Frumos
06:15
Cabritur
23:35 Chisinau 23:35 Chisinau
06:15

14:45 Medgidia
06:15
Giltrans
02:20 Gura Humorului
06:20

14:45 Rovinari 14:45 Hirsova
06:20

14:45 Tandarei
06:25
Giltrans
02:20 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
19:30 Gherla 19:30 Dej
06:30
Cabritur
23:35 Ramnicu Sarat 23:35 Ramnicu Sarat
06:30

14:45 Isalnita 14:45 Slobozia
06:30
Giltrans
02:20 Rovinari
06:35
Giltrans
02:20 Pascani
06:40

14:45 Tecuci 14:45 Targu Carbunesti
06:40
Giltrans
02:20 Motca
06:45

14:45 Barlad 14:45 Motru
06:45
Giltrans
02:20 Piatra Neamt
06:50

14:45 Resita 14:45 Husi
06:50
Giltrans
02:20 Roman
06:55

14:45 Caransebes
06:55
Giltrans
02:20 Cristesti
07:00
Euro Michael Tour
19:30 Cluj Napoca
07:00
Cabritur
23:35 Tecuci 23:35 Tecuci
07:00

14:45 Buzau 14:45 Bucuresti 14:45 Lugoj
07:00
Giltrans
02:20 Targu Jiu
07:05

14:45 Timisoara
07:05
Giltrans
02:20 Brasov
07:10

14:45 Arad 14:45 Focsani
07:10

14:45 Targu Jiu
07:20

14:45 Marasesti 14:45 Petrosani
07:25
Giltrans
02:20 Fetesti
07:30
Cabritur
23:35 Focsani 23:35 Focsani
07:30

14:45 Adjud 14:45 Hateg 14:45 Pitesti
07:30

14:45 Sascut
07:35

14:45 Bacau 14:45 Calan
07:40

14:45 Roman
07:45

14:45 Hunedoara 14:45 Vaslui 14:45 Ploiesti
07:50
Giltrans
02:20 Targu Neamt
08:00
Euro Michael Tour
19:30 Huedin
08:00
Cabritur
23:35 Barlad 23:35 Barlad
08:00

14:45 Ramnicu Sarat 14:45 Negresti 14:45 Deva
08:00

14:45 Iasi
08:05

14:45 Podu Iloaiei 14:45 Campina
08:10
Cabritur
23:35 Adjud 23:35 Adjud
08:15

14:45 Deleni
08:15

14:45 Sinaia 14:45 Hirlau
08:20

14:45 Targu Frumos
08:25
Giltrans
02:20 Fagaras
08:30
Cabritur
23:35 Husi 23:35 Husi
08:30

14:45 Simeria 14:45 Pascani 14:45 Predeal
08:30
Giltrans
02:20 Petrosani
08:35

14:45 Motca
08:35
Cabritur
23:35 Dorohoi 23:35 Dorohoi
08:40

14:45 Cristesti 14:45 Orastie
08:40

14:45 Timisesti
08:45

14:45 Sebes 14:45 Targu Neamt
08:50

14:45 Piatra Neamt
08:55
Euro Michael Tour
19:30 Alesd
09:00
Cabritur
23:35 Vaslui 23:35 Vaslui
09:00

14:45 Bicaz 14:45 Lancram 14:45 Brasov
09:00

14:45 Targu Secuiesc 14:45 Poiana Largului
09:10

14:45 Durau 14:45 Sfantu Gheorghe
09:20
Giltrans
02:20 Poiana Largului
09:30

14:45 Alba Iulia 14:45 Toplita 14:45 Covasna
09:30
Giltrans
02:20 Hateg
09:35

14:45 Morareni 14:45 Targu Ocna 14:45 Teius
09:40
Giltrans
02:20 Sibiu
09:45

14:45 Reghin
09:45

14:45 Onesti 14:45 Aiud
09:50
Giltrans
02:20 Hunedoara
10:00
Cabritur
23:35 Podu Iloaiei 23:35 Podu Iloaiei
10:00

14:45 Targu Mures 14:45 Comanesti 14:45 Unirea
10:00

14:45 Falticeni
10:05

14:45 Turda 14:45 Suceava 14:45 Moinesti
10:10
Cabritur
23:35 Roman 23:35 Roman
10:15

14:45 Dolhasca
10:15

14:45 Fagaras 14:45 Veresti
10:20

14:45 Darabani
10:25
Giltrans
02:20 Sebes
10:30
Euro Michael Tour
19:30 Oradea
10:30
Cabritur
23:35 Buhusi 23:35 Buhusi
10:30

14:45 Botosani 14:45 Vestem
10:30

14:45 Gura Humorului
10:35

14:45 Campulung Moldovenesc
10:45
Cabritur
23:35 Harlau 23:35 Harlau
10:50

14:45 Ramnicu Valcea 14:45 Iacobeni
10:50

14:45 Vatra Dornei
10:55
Euro Michael Tour
19:30 Bors
11:00
Cabritur
23:35 Targu Frumos 23:35 Targu Frumos
11:00

14:45 Prundu Bargaului 14:45 Sibiu
11:00

14:45 Bistrita
11:05

14:45 Beclean 14:45 Miercurea Sibiului
11:10

14:45 Dej
11:15

14:45 Sighisoara
11:20

14:45 Cluj Napoca
11:25
Giltrans
02:20 Toplita
11:30

14:45 Medias
11:30
Cabritur
23:35 Ruginoasa 23:35 Ruginoasa
11:45
Giltrans
02:20 Deva
12:00
Cabritur
23:35 Falticeni 23:35 Falticeni
12:00

14:45 Cluj Napoca
12:00
Cabritur
23:35 Pascani 23:35 Pascani
12:10
Giltrans
02:20 Reghin
12:30
Giltrans
02:20 Alba Iulia
13:00
Cabritur
23:35 Targu Neamt 23:35 Targu Neamt
13:00
Cabritur
23:35 Padova
13:00

14:45 Gilau
13:15
Giltrans
02:20 Targu Mures
13:30
Giltrans
02:20 Aiud
13:45
Giltrans
02:20 Ludus
14:00
Cabritur
23:35 Poiana Largului 23:35 Poiana Largului
14:00
Cabritur
23:35 Gura Humorului 23:35 Gura Humorului
14:10
Giltrans
02:20 Turda
14:30

14:45 Huedin
14:30

14:45 Negreni
14:50
Giltrans
02:20 Cluj Napoca
15:00
Cabritur
23:35 Campulung Moldovenesc 23:35 Campulung Moldovenesc
15:10

14:45 Alesd
15:55
Euro Michael Tour
19:30 Braila
16:00
Cabritur
23:35 Vatra Dornei 23:35 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
23:35 Toplita 23:35 Toplita
16:20
Giltrans
02:20 Huedin
17:00
Euro Michael Tour
19:30 Buzau 19:30 Galati
17:00
Cabritur
23:35 Bistrita 23:35 Bistrita
17:00
Euro Michael Tour
19:30 Husi
17:30
Giltrans
02:20 Alesd
18:00
Euro Michael Tour
19:30 Ramnicu Sarat 19:30 Barlad 19:30 Tecuci
18:00
Cabritur
23:35 Targu Mures 23:35 Targu Mures
18:00

14:45 Oradea
18:00
Cabritur
23:35 Beclean 23:35 Beclean
18:10
Giltrans
02:20 Oradea
18:30
Euro Michael Tour
19:30 Focsani
18:30

14:45 Bors
18:30
Giltrans
02:20 Bors
18:45
Euro Michael Tour
19:30 Adjud 19:30 Vaslui
19:00
Cabritur
23:35 Dej 23:35 Dej
19:00
Euro Michael Tour
19:30 Comanesti
19:10
Cabritur
23:35 Ludus 23:35 Ludus
19:10
Euro Michael Tour
19:30 Moinesti
19:20
Cabritur
23:35 Gherla 23:35 Gherla
19:30
Euro Michael Tour
19:30 Onesti
19:45
Euro Michael Tour
19:30 Dorohoi 19:30 Botosani 19:30 Bacau 19:30 Iasi 19:30 Negresti
20:00
Cabritur
23:35 Campia Turzii 23:35 Campia Turzii
20:00
Cabritur
23:35 Turda 23:35 Turda
20:15
Euro Michael Tour
19:30 Buhusi 19:30 Podu Iloaiei
20:30
Cabritur
23:35 Cluj Napoca 23:35 Cluj Napoca
20:30
Euro Michael Tour
19:30 Piatra Neamt
20:50
Euro Michael Tour
19:30 Suceava 19:30 Roman 19:30 Roznov 19:30 Targu Frumos 19:30 Harlau
21:00
Euro Michael Tour
19:30 Falticeni 19:30 Cristesti
21:30
Cabritur
23:35 Huedin 23:35 Huedin
21:30
Euro Michael Tour
19:30 Pascani
21:40
Euro Michael Tour
19:30 Motca
21:45
Cabritur
23:35 Alesd 23:35 Alesd
22:00
Euro Michael Tour
19:30 Targu Neamt
23:00
Cabritur
23:35 Oradea 23:35 Oradea
23:00
Euro Michael Tour
19:30 Gura Humorului 19:30 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.