Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor Brindisi Italia

Stazzione ferroviara FS

Brindisi, Italia

Plecări
Ora Către
05:45
12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 06:50 Huedin 11:20 Targu Secuiesc 05:00 Bors 12:00 Campina 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Cluj Napoca 12:25 Motru 10:40 Poiana Largului 13:30 Harsova 10:20 Reghin 08:30 Sighisoara 09:45 Botosani 09:40 Vestem 09:20 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 06:40 Negreni 11:30 Brasov 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 14:00 Braila 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:05 Dej 14:00 Constanta 10:35 Durau 13:20 Tandarei 10:15 Targu Mures 08:40 Miercurea Sibiului 09:40 Gura Humorului 09:50 Fagaras 09:15 Bistrita 10:30 Targu Ocna 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 10:50 Covasna 06:35 Alesd 11:40 Predeal 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:25 Vatra Dornei 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 13:50 Mangalia 10:30 Toplita 13:00 Bucuresti 10:10 Falticeni 09:00 Sibiu 09:35 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 03:00 Budapesta 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 11:00 Sfantu Gheorghe 05:30 Oradea 11:50 Sinaia 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:45 Bicaz 13:40 Medgidia 10:25 Morareni 08:10 Medias 10:05 Suceava 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Iacobeni 10:10 Comanesti 07:30 Gilau
06:30
22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 22:40 Adjud 22:20 Onesti 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 04:30 Constanta 22:50 Tecuci
09:20
19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani
09:20
21:00 Padova
16:40
20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 04:00 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 03:00 Alesd
Sosiri
De la Ora

02:20 Braila
00:10

19:30 Campulung Moldovenesc 19:30 Toplita
00:30

02:20 Galati
00:40

02:20 Buzau
01:00

02:20 Ramnicu Sarat
01:30

19:30 Reghin 19:30 Vatra Dornei
01:30

02:20 Tecuci
01:55

19:30 Bistrita
02:00

02:20 Focsani
02:15

02:20 Adjud
02:45

23:35 Botosani 23:35 Botosani
02:55

23:35 Galati 23:35 Galati
02:56

23:35 Braila 23:35 Braila
02:59

02:20 Barlad
03:00

02:20 Husi
03:30

02:20 Dorohoi
03:35

02:20 Onesti
03:45

23:35 Suceava 23:35 Suceava
03:50

23:35 Iasi 23:35 Iasi
03:55

23:35 Brasov 23:35 Brasov
03:56

02:20 Vaslui
04:00

02:20 Comanesti
04:10

02:20 Bucuresti
04:15

02:20 Moinesti
04:20

02:20 Botosani
04:30

19:30 Targu Mures
04:30

23:35 Bacau 23:35 Bacau
04:30

02:20 Craiova
04:35

23:35 Bucuresti 23:35 Bucuresti
04:35

02:20 Iasi
04:45

02:20 Podu Iloaiei
05:00

19:30 Ludus
05:00

14:45 Giurgiu 14:45 Giurgiu
05:00

02:20 Filiasi
05:05

02:20 Ploiesti
05:10

14:45 Turnu Magurele 14:45 Turnu Magurele
05:10

02:20 Suceava
05:20

14:45 Corabia 14:45 Corabia
05:20

02:20 Bacau
05:30

19:30 Turda
05:30

14:45 Braila 14:45 Alexandria 14:45 Alexandria
05:30

14:45 Galati
05:35

02:20 Negresti
05:40

14:45 Slatina (Olt) 14:45 Slatina (Olt)
05:40

02:20 Harlau
05:45

02:20 Constanta
05:50

02:20 Campina
06:00

19:30 Apahida 19:30 Beclean
06:00

23:35 Buzau 23:35 Buzau
06:00

14:45 Constanta 14:45 Craiova 14:45 Craiova 14:45 Constanta
06:00

02:20 Buhusi
06:05

14:45 Mangalia 14:45 Mangalia
06:05

02:20 Roznov
06:10

23:35 Piatra Neamt 23:35 Piatra Neamt
06:10

14:45 Filiasi 14:45 Filiasi
06:10

02:20 Targu Frumos
06:15

23:35 Chisinau 23:35 Chisinau
06:15

14:45 Medgidia 14:45 Medgidia
06:15

02:20 Gura Humorului
06:20

14:45 Hirsova 14:45 Rovinari 14:45 Hirsova 14:45 Rovinari
06:20

14:45 Tandarei 14:45 Tandarei
06:25

02:20 Falticeni
06:30

19:30 Dej 19:30 Gherla
06:30

23:35 Ramnicu Sarat 23:35 Ramnicu Sarat
06:30

14:45 Isalnita 14:45 Slobozia 14:45 Isalnita 14:45 Slobozia
06:30

02:20 Rovinari
06:35

02:20 Pascani
06:40

14:45 Targu Carbunesti 14:45 Targu Carbunesti 14:45 Tecuci
06:40

02:20 Motca
06:45

14:45 Barlad 14:45 Motru 14:45 Motru
06:45

02:20 Piatra Neamt
06:50

14:45 Husi 14:45 Resita 14:45 Resita
06:50

02:20 Roman
06:55

14:45 Caransebes 14:45 Caransebes
06:55

02:20 Cristesti
07:00

19:30 Cluj Napoca
07:00

23:35 Tecuci 23:35 Tecuci
07:00

14:45 Bucuresti 14:45 Buzau 14:45 Bucuresti 14:45 Lugoj 14:45 Lugoj
07:00

02:20 Targu Jiu
07:05

14:45 Timisoara 14:45 Timisoara
07:05

02:20 Brasov
07:10

14:45 Focsani 14:45 Arad 14:45 Arad
07:10

14:45 Targu Jiu 14:45 Targu Jiu
07:20

14:45 Petrosani 14:45 Marasesti 14:45 Petrosani
07:25

02:20 Fetesti
07:30

23:35 Focsani 23:35 Focsani
07:30

14:45 Hateg 14:45 Pitesti 14:45 Hateg 14:45 Pitesti 14:45 Adjud
07:30

14:45 Sascut
07:35

14:45 Calan 14:45 Calan 14:45 Bacau
07:40

14:45 Roman
07:45

14:45 Hunedoara 14:45 Hunedoara 14:45 Vaslui 14:45 Ploiesti 14:45 Ploiesti
07:50

02:20 Targu Neamt
08:00

19:30 Huedin
08:00

23:35 Barlad 23:35 Barlad
08:00

14:45 Deva 14:45 Negresti 14:45 Deva 14:45 Ramnicu Sarat 14:45 Ramnicu Sarat
08:00

14:45 Iasi
08:05

14:45 Campina 14:45 Podu Iloaiei 14:45 Campina
08:10

23:35 Adjud 23:35 Adjud
08:15

14:45 Deleni
08:15

14:45 Sinaia 14:45 Hirlau 14:45 Sinaia
08:20

14:45 Targu Frumos
08:25

02:20 Fagaras
08:30

23:35 Husi 23:35 Husi
08:30

14:45 Predeal 14:45 Pascani 14:45 Predeal 14:45 Simeria 14:45 Simeria
08:30

02:20 Petrosani
08:35

14:45 Motca
08:35

23:35 Dorohoi 23:35 Dorohoi
08:40

14:45 Cristesti 14:45 Orastie 14:45 Orastie
08:40

14:45 Timisesti
08:45

14:45 Sebes 14:45 Sebes 14:45 Targu Neamt
08:50

14:45 Piatra Neamt
08:55

19:30 Alesd
09:00

23:35 Vaslui 23:35 Vaslui
09:00

14:45 Lancram 14:45 Brasov 14:45 Lancram 14:45 Brasov 14:45 Bicaz
09:00

14:45 Targu Secuiesc 14:45 Targu Secuiesc 14:45 Poiana Largului
09:10

14:45 Sfantu Gheorghe 14:45 Sfantu Gheorghe 14:45 Durau
09:20

02:20 Poiana Largului
09:30

14:45 Covasna 14:45 Covasna 14:45 Toplita 14:45 Alba Iulia 14:45 Alba Iulia
09:30

02:20 Hateg
09:35

14:45 Targu Ocna 14:45 Targu Ocna 14:45 Morareni 14:45 Teius 14:45 Teius
09:40

02:20 Sibiu
09:45

14:45 Reghin
09:45

14:45 Onesti 14:45 Onesti 14:45 Aiud 14:45 Aiud
09:50

02:20 Hunedoara
10:00

23:35 Podu Iloaiei 23:35 Podu Iloaiei
10:00

14:45 Unirea 14:45 Unirea 14:45 Comanesti 14:45 Comanesti 14:45 Targu Mures
10:00

14:45 Falticeni
10:05

14:45 Suceava 14:45 Moinesti 14:45 Moinesti 14:45 Turda 14:45 Turda
10:10

23:35 Roman 23:35 Roman
10:15

14:45 Dolhasca
10:15

14:45 Fagaras 14:45 Fagaras 14:45 Veresti
10:20

14:45 Darabani
10:25

02:20 Sebes
10:30

19:30 Oradea
10:30

23:35 Buhusi 23:35 Buhusi
10:30

14:45 Vestem 14:45 Botosani 14:45 Vestem
10:30

14:45 Ferrara 14:45 Gura Humorului
10:35

14:45 Campulung Moldovenesc
10:45

23:35 Harlau 23:35 Harlau
10:50

14:45 Ramnicu Valcea 14:45 Ramnicu Valcea 14:45 Iacobeni
10:50

14:45 Vatra Dornei
10:55

19:30 Bors
11:00

23:35 Targu Frumos 23:35 Targu Frumos
11:00

14:45 Prundu Bargaului 14:45 Sibiu 14:45 Sibiu
11:00

14:45 Bistrita
11:05

14:45 Miercurea Sibiului 14:45 Miercurea Sibiului 14:45 Beclean
11:10

14:45 Dej
11:15

14:45 Sighisoara 14:45 Sighisoara
11:20

14:45 Cluj Napoca
11:25

02:20 Toplita
11:30

14:45 Medias 14:45 Medias
11:30

23:35 Ruginoasa 23:35 Ruginoasa
11:45

02:20 Deva
12:00

23:35 Falticeni 23:35 Falticeni
12:00

14:45 Cluj Napoca
12:00

23:35 Pascani 23:35 Pascani
12:10

02:20 Reghin
12:30

02:20 Alba Iulia
13:00

23:35 Targu Neamt 23:35 Targu Neamt
13:00

23:35 Padova
13:00

14:45 Gilau
13:15

02:20 Targu Mures
13:30

02:20 Aiud
13:45

02:20 Ludus
14:00

23:35 Poiana Largului 23:35 Poiana Largului
14:00

23:35 Gura Humorului 23:35 Gura Humorului
14:10

02:20 Turda
14:30

14:45 Huedin
14:30

14:45 Negreni
14:50

02:20 Cluj Napoca
15:00

23:35 Campulung Moldovenesc 23:35 Campulung Moldovenesc
15:10

14:45 Alesd
15:55

19:30 Braila
16:00

23:35 Vatra Dornei 23:35 Vatra Dornei
16:10

23:35 Toplita 23:35 Toplita
16:20

02:20 Huedin
17:00

19:30 Galati 19:30 Buzau
17:00

23:35 Bistrita 23:35 Bistrita
17:00

19:30 Husi
17:30

02:20 Alesd
18:00

19:30 Ramnicu Sarat 19:30 Barlad 19:30 Tecuci
18:00

23:35 Targu Mures 23:35 Targu Mures
18:00

14:45 Oradea
18:00

23:35 Beclean 23:35 Beclean
18:10

02:20 Oradea
18:30

19:30 Focsani
18:30

14:45 Bors
18:30

02:20 Bors
18:45

19:30 Adjud 19:30 Vaslui
19:00

23:35 Dej 23:35 Dej
19:00

19:30 Comanesti
19:10

23:35 Ludus 23:35 Ludus
19:10

19:30 Moinesti
19:20

23:35 Gherla 23:35 Gherla
19:30

19:30 Onesti
19:45

19:30 Dorohoi 19:30 Botosani 19:30 Bacau 19:30 Iasi 19:30 Negresti
20:00

23:35 Campia Turzii 23:35 Campia Turzii
20:00

23:35 Turda 23:35 Turda
20:15

19:30 Podu Iloaiei 19:30 Buhusi
20:30

23:35 Cluj Napoca 23:35 Cluj Napoca
20:30

19:30 Piatra Neamt
20:50

19:30 Harlau 19:30 Suceava 19:30 Roman 19:30 Roznov 19:30 Targu Frumos
21:00

19:30 Falticeni 19:30 Cristesti
21:30

23:35 Huedin 23:35 Huedin
21:30

19:30 Pascani
21:40

19:30 Motca
21:45

23:35 Alesd 23:35 Alesd
22:00

19:30 Targu Neamt
23:00

23:35 Oradea 23:35 Oradea
23:00

19:30 Gura Humorului 19:30 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.