Stazzione FS - Mersul autobuzelor Brescia Italia

Stazzione FS

Brescia, Italia

Plecări
Ora Către
06:55
13:55 Motca 11:45 Roman 10:50 Negresti 10:10 Crasna 09:30 Murgeni 09:05 Podu Turcului 15:15 Targu Frumos 08:25 Faraoani 12:00 Onesti 14:40 Medgidia 08:10 Maierus 13:00 Calarasi 05:40 Iernut 09:45 Azuga 04:00 Cluj Napoca 12:00 Piatra Neamt 23:45 Bors 07:45 Reghin 16:00 Iasi 08:00 Morareni 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 12:45 Cristesti 13:45 Hanul Ancutei 11:25 Poienari 10:40 Zapodeni 10:00 Husi 09:25 Epureni 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 11:40 Oituz 14:20 Cernavoda 07:10 Sighisoara 12:00 Bucuresti 05:10 Ludus 09:30 Predeal 03:15 Gilau 11:00 Bicaz 13:00 Letea Veche 07:10 Targu Mures 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 10:00 Borsec 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 11:15 Bacesti 10:30 Vaslui 09:50 Lunca Banului 09:20 Zorleni 08:40 Racaciuni 14:15 Roman 08:10 Letea Veche 10:40 Targu Secuiesc 13:50 Fetesti 06:10 Targu Mures 11:10 Ploiesti 04:40 Campia Turzii 12:30 Targu Neamt 02:00 Alesd 09:30 Gheorgheni 16:15 Botosani 11:15 Poiana Largului 15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 07:15 Acatari 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:05 Todiresti 10:20 Muntenii de Jos 09:40 Berezeni 09:15 Barlad 16:00 Iasi 08:30 Cleja 13:15 Bacau 15:00 Constanta 08:40 Brasov 13:30 Drajna Noua 05:30 Ungheni 10:50 Campina 04:30 Turda 12:15 Pipirig 01:30 Oradea 08:45 Toplita 11:30 Pluton 14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 15:00 Harlau 13:00 Motca
06:55
08:45 Padova
07:00
06:00 Dej 10:00 Gura Humorului 12:00 Iasi 19:00 Soroca 15:30 Hincesti 02:00 Oradea 07:00 Bistrita 10:30 Falticeni 13:30 Albita 17:00 Balti 16:30 Leova 03:30 Huedin 08:00 Vatra Dornei 11:10 Pascani 14:00 Husi 20:00 Edinet 17:10 Cantemir 05:00 Cluj Napoca 09:00 Campulung Moldovenesc 11:15 Targu Frumos 16:00 Falesti 17:30 Chisinau 18:00 Cahul
11:20
09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 09:25 Vatra Dornei 09:05 Dej 10:35 Durau 10:15 Targu Mures 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 09:55 Veresti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:00 Dolhasca 09:10 Beclean 10:30 Toplita 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 09:50 Darabani 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 10:20 Reghin 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta
11:30
14:45 Veresti 11:15 Vestem 15:45 Targu Mures 12:20 Onesti 16:50 Morareni 14:10 Targu Secuiesc 17:30 Borsec 15:20 Campina 18:10 Sovata 17:00 Bucuresti 18:30 Dumbrava 17:00 Medgidia 18:50 Pascani 10:15 Medias 19:20 Podu Iloaiei 17:30 Corabia 20:10 Roman 16:30 Filiasi 20:50 Marasesti 15:00 Motru 21:25 Barlad 14:00 Timisoara 22:00 Tulcea 13:00 Hateg 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 10:10 Beius 14:00 Timisoara 11:30 Gilau 13:00 Hateg 12:30 Baia Mare 12:15 Simeria 13:10 Vatra Dornei 11:15 Alba Iulia 13:50 Gura Humorului 10:15 Turda 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 15:00 Dolhasca 11:30 Fagaras 16:15 Sighisoara 12:40 Targu Ocna 17:00 Sfantu Gheorghe 14:30 Brasov 17:40 Grinties 15:40 Ramnicu Sarat 18:15 Bicaz 17:30 Slobozia 18:35 Timisesti 17:30 Mangalia 18:55 Targu Frumos 10:00 Cluj Napoca 19:30 Iasi 17:20 Alexandria 20:20 Bacau 16:00 Rovinari 21:00 Focsani 14:45 Resita 21:30 Tecuci 13:40 Arad 06:40 Bors 12:50 Calan 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 14:45 Resita 10:30 Piatra Craiului 13:40 Arad 12:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:40 Beclean 12:00 Orastie 13:20 Borsa 11:00 Teius 14:00 Botosani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 15:15 Suceava 11:45 Moinesti 16:30 Medias 12:55 Covasna 17:10 Miercurea Ciuc 14:50 Predeal 17:50 Durau 16:00 Ploiesti 18:20 Piatra Neamt 18:00 Tandarei 18:40 Cristesti 20:00 Constanta 19:00 Harlau 20:00 Giurgiu 19:40 Negresti 17:10 Slatina (Olt) 20:30 Sascut 15:35 Isalnita 21:05 Buzau 14:30 Caransebes 21:40 Galati 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 14:30 Caransebes 10:40 Negreni 13:30 Targu Jiu 12:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 12:50 Bistrita 11:45 Sebes 13:30 Iacobeni 10:45 Aiud 14:15 Stefanesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 11:00 Ramnicu Valcea 15:30 Falticeni 12:00 Comanesti 16:45 Reghin 13:35 Sfantu Gheorghe 17:20 Toplita 15:00 Sinaia 18:00 Poiana Largului 16:30 Pitesti 18:25 Targu Neamt 18:30 Hirsova 18:45 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 19:50 Vaslui 17:00 Craiova 20:40 Adjud 15:15 Targu Carbunesti 21:20 Husi 14:15 Lugoj 21:50 Braila 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 14:15 Lugoj 11:00 Huedin 13:15 Petrosani 12:20 Dej 12:30 Deva 13:00 Prundu Bargaului 11:30 Lancram 13:40 Campulung Moldovenesc 10:30 Unirea 14:30 Darabani 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti
18:20
21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti
Sosiri
De la Ora

13:50 Braila
00:10

13:50 Galati
00:40

13:50 Buzau
01:00

13:50 Ramnicu Sarat
01:30

13:50 Tecuci
01:55

13:50 Focsani
02:15

13:50 Adjud
02:45

15:00 Botosani 15:00 Botosani
02:55

15:00 Galati 15:00 Galati
02:56

15:00 Braila 15:00 Braila
02:59

13:50 Barlad
03:00

13:50 Husi
03:30

13:50 Dorohoi
03:35

13:50 Onesti
03:45

15:00 Suceava 15:00 Suceava
03:50

15:00 Iasi 15:00 Iasi
03:55

15:00 Brasov 15:00 Brasov
03:56

15:00 Cahul
04:00

13:50 Vaslui
04:00

13:50 Comanesti
04:10

13:50 Bucuresti
04:15

13:50 Moinesti
04:20

13:50 Botosani
04:30

15:00 Bacau 15:00 Bacau
04:30

13:50 Craiova
04:35

15:00 Bucuresti 15:00 Bucuresti
04:35

13:50 Iasi
04:45

15:00 Cantemir
04:50

15:00 Leova
05:00

13:50 Podu Iloaiei
05:00

08:40 Tulcea 08:40 Giurgiu
05:00

13:50 Filiasi
05:05

13:50 Ploiesti
05:10

08:40 Turnu Magurele
05:10

13:50 Suceava
05:20

08:40 Corabia
05:20

13:50 Bacau
05:30

08:40 Braila 08:40 Alexandria
05:30

08:40 Galati
05:35

13:50 Negresti
05:40

08:40 Slatina (Olt)
05:40

13:50 Harlau
05:45

13:50 Constanta
05:50

15:00 Chisinau
06:00

13:50 Campina
06:00

15:00 Buzau 15:00 Buzau
06:00

08:40 Constanta 08:40 Craiova
06:00

10:00 Constanta 10:00 Giurgiu 10:00 Giurgiu 10:00 Constanta 10:00 Tulcea
06:00

15:00 Edinet
06:05

13:50 Buhusi
06:05

08:40 Mangalia
06:05

10:00 Braila
06:05

13:50 Roznov
06:10

15:00 Piatra Neamt 15:00 Piatra Neamt
06:10

08:40 Filiasi
06:10

10:00 Turnu Magurele 10:00 Turnu Magurele 10:00 Galati
06:10

13:50 Targu Frumos
06:15

15:00 Chisinau 15:00 Chisinau
06:15

08:40 Medgidia
06:15

10:00 Tecuci
06:15

13:50 Gura Humorului
06:20

08:40 Hirsova 08:40 Rovinari
06:20

10:00 Corabia 10:00 Corabia 10:00 Barlad
06:20

08:40 Tandarei
06:25

10:00 Husi
06:25

15:00 Soroca 15:00 Balti
06:30

13:50 Falticeni
06:30

15:00 Ramnicu Sarat 15:00 Ramnicu Sarat
06:30

08:40 Slobozia 08:40 Isalnita
06:30

10:00 Mangalia 10:00 Buzau 10:00 Mangalia 10:00 Alexandria 10:00 Alexandria
06:30

13:50 Rovinari
06:35

10:00 Focsani
06:35

15:00 Hincesti
06:40

13:50 Pascani
06:40

08:40 Tecuci 08:40 Targu Carbunesti
06:40

10:00 Medgidia 10:00 Filiasi 10:00 Filiasi 10:00 Medgidia 10:00 Marasesti
06:40

13:50 Motca
06:45

08:40 Barlad 08:40 Motru
06:45

10:00 Adjud
06:45

13:50 Piatra Neamt
06:50

08:40 Resita 08:40 Husi
06:50

10:00 Slatina (Olt) 10:00 Slatina (Olt) 10:00 Sascut 10:00 Hirsova 10:00 Hirsova
06:50

13:50 Roman
06:55

08:40 Caransebes
06:55

10:00 Bacau
06:55

13:50 Cristesti
07:00

15:00 Tecuci 15:00 Tecuci
07:00

08:40 Bucuresti 08:40 Buzau 08:40 Lugoj
07:00

10:00 Craiova 10:00 Tandarei 10:00 Tandarei 10:00 Craiova 10:00 Roman
07:00

13:50 Targu Jiu
07:05

08:40 Timisoara
07:05

10:00 Vaslui
07:05

13:50 Brasov
07:10

08:40 Arad 08:40 Focsani
07:10

10:00 Negresti 10:00 Filiasi 10:00 Filiasi
07:10

10:00 Iasi
07:15

08:40 Targu Jiu
07:20

10:00 Rovinari 10:00 Rovinari 10:00 Podu Iloaiei
07:20

08:40 Marasesti 08:40 Petrosani
07:25

10:00 Deleni
07:25

15:00 Falesti
07:30

13:50 Fetesti
07:30

15:00 Focsani 15:00 Focsani
07:30

08:40 Adjud 08:40 Pitesti 08:40 Hateg
07:30

10:00 Isalnita 10:00 Isalnita 10:00 Harlau
07:30

08:40 Sascut
07:35

10:00 Targu Frumos
07:35

08:40 Bacau 08:40 Calan
07:40

10:00 Targu Carbunesti 10:00 Targu Carbunesti 10:00 Pascani
07:40

08:40 Roman
07:45

10:00 Motca 10:00 Motru 10:00 Motru
07:45

08:40 Hunedoara 08:40 Vaslui 08:40 Ploiesti
07:50

10:00 Cristesti 10:00 Resita 10:00 Resita
07:50

10:00 Caransebes 10:00 Caransebes 10:00 Timisesti
07:55

13:50 Targu Neamt
08:00

15:00 Barlad 15:00 Barlad
08:00

08:40 Ramnicu Sarat 08:40 Negresti 08:40 Deva
08:00

10:00 Slobozia 10:00 Lugoj 10:00 Slobozia 10:00 Dumbrava 10:00 Lugoj
08:00

08:40 Iasi
08:05

10:00 Timisoara 10:00 Timisoara
08:05

08:40 Campina 08:40 Podu Iloaiei
08:10

10:00 Bucuresti 10:00 Arad 10:00 Arad 10:00 Bucuresti
08:10

15:00 Adjud 15:00 Adjud
08:15

08:40 Deleni
08:15

10:00 Targu Neamt
08:15

08:40 Sinaia 08:40 Hirlau
08:20

10:00 Targu Jiu 10:00 Targu Jiu
08:20

08:40 Targu Frumos
08:25

10:00 Petrosani 10:00 Petrosani
08:25

13:50 Fagaras
08:30

15:00 Husi 15:00 Husi
08:30

08:40 Simeria 08:40 Predeal 08:40 Pascani
08:30

10:00 Piatra Neamt 10:00 Hateg 10:00 Hateg
08:30

13:50 Petrosani
08:35

08:40 Motca
08:35

15:00 Dorohoi 15:00 Dorohoi
08:40

08:40 Cristesti 08:40 Orastie
08:40

10:00 Calan 10:00 Calan
08:40

08:40 Timisesti
08:45

10:00 Bicaz
08:45

08:40 Sebes 08:40 Targu Neamt
08:50

10:00 Hunedoara 10:00 Hunedoara
08:50

08:40 Piatra Neamt
08:55

15:00 Husi
09:00

15:00 Vaslui 15:00 Vaslui
09:00

08:40 Bicaz 08:40 Brasov 08:40 Lancram
09:00

10:00 Deva 10:00 Pitesti 10:00 Poiana Largului 10:00 Deva 10:00 Pitesti
09:00

08:40 Targu Secuiesc 08:40 Poiana Largului
09:10

10:00 Durau 10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Ramnicu Sarat
09:10

08:40 Sfantu Gheorghe 08:40 Durau
09:20

10:00 Campina 10:00 Grinties 10:00 Campina
09:20

15:00 Albita
09:30

13:50 Poiana Largului
09:30

08:40 Alba Iulia 08:40 Covasna 08:40 Toplita
09:30

10:00 Sinaia 10:00 Borsec 10:00 Sinaia
09:30

13:50 Hateg
09:35

08:40 Targu Ocna 08:40 Morareni 08:40 Teius
09:40

10:00 Predeal 10:00 Toplita 10:00 Predeal
09:40

13:50 Sibiu
09:45

08:40 Reghin
09:45

08:40 Onesti 08:40 Aiud
09:50

10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Brasov 10:00 Brasov
09:50

15:00 Iasi
10:00

13:50 Hunedoara
10:00

15:00 Podu Iloaiei 15:00 Podu Iloaiei
10:00

08:40 Comanesti 08:40 Targu Mures 08:40 Unirea
10:00

10:00 Targu Secuiesc 10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Targu Secuiesc
10:00

08:40 Falticeni
10:05

10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Sfantu Gheorghe
10:05

08:40 Turda 08:40 Suceava 08:40 Moinesti
10:10

10:00 Covasna 10:00 Covasna
10:10

15:00 Roman 15:00 Roman
10:15

08:40 Dolhasca
10:15

08:40 Fagaras 08:40 Veresti
10:20

10:00 Targu Ocna 10:00 Morareni 10:00 Targu Ocna
10:20

08:40 Darabani
10:25

15:00 Targu Frumos
10:30

13:50 Sebes
10:30

15:00 Buhusi 15:00 Buhusi
10:30

08:40 Botosani 08:40 Vestem
10:30

10:00 Onesti 10:00 Onesti 10:00 Reghin
10:30

08:40 Gura Humorului
10:35

10:00 Sighisoara 10:00 Comanesti 10:00 Comanesti
10:40

08:40 Campulung Moldovenesc
10:45

15:00 Harlau 15:00 Harlau
10:50

08:40 Ramnicu Valcea 08:40 Iacobeni
10:50

10:00 Targu Mures 10:00 Moinesti 10:00 Moinesti
10:50

08:40 Vatra Dornei
10:55

15:00 Pascani
11:00

15:00 Targu Frumos 15:00 Targu Frumos
11:00

08:40 Prundu Bargaului 08:40 Sibiu
11:00

10:00 Fagaras 10:00 Falticeni 10:00 Simeria 10:00 Fagaras 10:00 Simeria
11:00

08:40 Bistrita
11:05

10:00 Suceava
11:05

08:40 Miercurea Sibiului 08:40 Beclean
11:10

10:00 Vestem 10:00 Vestem 10:00 Dolhasca
11:10

08:40 Dej
11:15

10:00 Veresti
11:15

08:40 Sighisoara
11:20

10:00 Orastie 10:00 Orastie 10:00 Ramnicu Valcea 10:00 Darabani 10:00 Ramnicu Valcea
11:20

08:40 Cluj Napoca
11:25

10:00 Stefanesti
11:25

14:00 Padova
11:30

13:50 Toplita
11:30

08:40 Medias
11:30

10:00 Sebes 10:00 Sibiu 10:00 Sebes 10:00 Botosani 10:00 Sibiu
11:30

10:00 Gura Humorului
11:35

10:00 Lancram 10:00 Miercurea Sibiului 10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Lancram 10:00 Miercurea Sibiului
11:40

15:00 Ruginoasa 15:00 Ruginoasa
11:45

10:00 Iacobeni
11:45

10:00 Sighisoara 10:00 Alba Iulia 10:00 Sighisoara 10:00 Borsa 10:00 Alba Iulia
11:50

10:00 Vatra Dornei
11:55

15:00 Falticeni
12:00

13:50 Deva
12:00

15:00 Falticeni 15:00 Falticeni
12:00

08:40 Cluj Napoca
12:00

10:00 Medias 10:00 Medias 10:00 Prundu Bargaului
12:00

10:00 Bistrita
12:05

15:00 Pascani 15:00 Pascani
12:10

10:00 Teius 10:00 Beclean 10:00 Teius
12:10

10:00 Baia Mare
12:15

10:00 Aiud 10:00 Aiud 10:00 Dej
12:20

15:00 Gura Humorului
12:30

13:50 Reghin
12:30

10:00 Unirea 10:00 Cluj Napoca 10:00 Unirea
12:30

10:00 Cluj Napoca 10:00 Turda 10:00 Turda
12:40

13:50 Alba Iulia
13:00

15:00 Targu Neamt 15:00 Targu Neamt
13:00

15:00 Padova
13:00

10:00 Gilau
13:00

08:40 Gilau
13:15

13:50 Targu Mures
13:30

13:50 Aiud
13:45

13:50 Ludus
14:00

15:00 Poiana Largului 15:00 Poiana Largului
14:00

10:00 Huedin 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca
14:00

15:00 Gura Humorului 15:00 Gura Humorului
14:10

15:00 Campulung Moldovenesc
14:30

13:50 Turda
14:30

08:40 Huedin
14:30

08:40 Negreni
14:50

13:50 Cluj Napoca
15:00

10:00 Negreni
15:00

15:00 Campulung Moldovenesc 15:00 Campulung Moldovenesc
15:10

15:00 Vatra Dornei
15:30

08:40 Alesd
15:55

10:00 Piatra Craiului
16:00

15:00 Vatra Dornei 15:00 Vatra Dornei
16:10

15:00 Toplita 15:00 Toplita
16:20

15:00 Bistrita
17:00

13:50 Huedin
17:00

15:00 Bistrita 15:00 Bistrita
17:00

10:00 Beius
17:00

15:00 Dej
17:30

13:50 Alesd
18:00

15:00 Targu Mures 15:00 Targu Mures
18:00

08:40 Oradea
18:00

10:00 Alesd
18:00

15:00 Beclean 15:00 Beclean
18:10

15:00 Cluj Napoca
18:30

13:50 Oradea
18:30

08:40 Bors
18:30

10:00 Oradea
18:30

13:50 Bors
18:45

15:00 Dej 15:00 Dej
19:00

10:00 Bors
19:00

15:00 Ludus 15:00 Ludus
19:10

15:00 Gherla 15:00 Gherla
19:30

15:00 Huedin
20:00

15:00 Campia Turzii 15:00 Campia Turzii
20:00

15:00 Turda 15:00 Turda
20:15

15:00 Cluj Napoca 15:00 Cluj Napoca
20:30

15:00 Oradea
21:00

15:00 Huedin 15:00 Huedin
21:30

15:00 Alesd 15:00 Alesd
22:00

15:00 Oradea 15:00 Oradea
23:00

10:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.