Area de Servicio Sangiacomo - Mersul autobuzelor Brescia Italia

Area de Servicio Sangiacomo

Brescia, Italia

Plecări
Ora Către
07:40 Terra Bus
02:40 Sighetu Marmatiei 00:50 Satu Mare
18:40
22:35 Onesti 03:50 Ljubljana 23:50 Bacau 13:05 Oradea 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 19:00 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 11:40 Ludus 10:20 Floresti 03:55 Schwechat 15:40 Cluj Napoca 20:25 Brasov 22:35 Onesti 03:50 Ljubljana 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 08:00 Oradea 18:20 Husi 16:40 Bacau 14:30 Brasov 11:20 Campia Turzii 10:00 Gilau 04:45 Roman 17:45 Targu Mures 15:40 Cluj Napoca 20:25 Brasov 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:00 Barlad 17:40 Vaslui 16:20 Onesti 14:00 Sighisoara 11:00 Turda 09:30 Huedin 23:50 Bacau 13:05 Oradea 04:45 Roman 17:45 Targu Mures 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:40 Galati 17:20 Negresti 16:00 Targu Secuiesc 13:00 Targu Mures 10:40 Cluj Napoca 09:00 Alesd
18:40
19:20 Padova
Sosiri
De la Ora

13:00 Braila 13:00 Focsani 13:00 Braila
05:00

13:00 Tecuci
05:20

13:00 Galati 13:00 Galati
05:30

13:00 Marasesti
05:40

13:00 Ljubljana 13:00 Saveni 13:00 Adjud 13:00 Ljubljana
06:00

13:00 Husi 13:00 Husi
06:10

13:00 Botosani 13:00 Barlad 13:00 Barlad
06:30

13:00 Vaslui 13:00 Harlau 13:00 Vaslui 13:00 Iasi
07:00

13:00 Cotnari
07:15

13:00 Negresti 13:00 Negresti 13:00 Targu Frumos 13:00 Suceava
07:30

13:00 Pascani 13:00 Targu Ocna
08:00

13:00 Roman 13:00 Comanesti 13:00 Roman
09:00

13:00 Girov
09:20

13:00 Piatra Neamt 13:00 Bacau 13:00 Bacau 13:00 Gura Humorului 13:00 Targu Neamt 13:00 Miercurea Ciuc
10:00
Terra Bus
03:05 Sighetu Marmatiei
10:00

13:00 Bicaz
10:30

13:00 Odorheiu Secuiesc 13:00 Campulung Moldovenesc
11:00

13:00 Onesti 13:00 Onesti
11:10
Terra Bus
03:05 Satu Mare
11:55

13:00 Padova
11:55

13:00 Vatra Dornei 13:00 Medias 13:00 Praid
12:00

13:00 Reghin 13:00 Blaj
13:00

13:00 Brasov 13:00 Brasov
13:20

13:00 Targu Mures 13:00 Targu Mures 13:00 Teius 13:00 Fagaras
14:00

13:00 Alba Iulia 13:00 Avrig
15:00

13:00 Sibiu
15:30

13:00 Dej 13:00 Bistrita 13:00 Zlatna
16:00

13:00 Sebes
16:30

13:00 Nasaud 13:00 Abrud
17:00

13:00 Cluj Napoca 13:00 Cluj Napoca
17:10

13:00 Beclean
17:30

13:00 Zalau 13:00 Gherla 13:00 Brad 13:00 Deva
18:00

13:00 Oradea 13:00 Oradea
20:50

13:00 Oradea 13:00 Arad 13:00 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.