Stazzione FS - Mersul autobuzelor Bologna Italia

Stazzione FS

Bologna, Italia

Plecări
Ora Către
00:30
16:00 Oradea 23:45 Borsec 08:30 Adjud 06:45 Comanesti 05:00 Roman 03:45 Pascani 06:00 Vaslui 04:30 Podu Iloaiei 05:30 Siret 05:00 Iasi 09:00 Chisinau 22:30 Reghin 23:15 Toplita 07:30 Onesti 06:30 Moinesti 09:15 Focsani 10:00 Braila 05:45 Negresti 08:15 Tecuci 05:00 Radauti 04:00 Targu Frumos 19:30 Cluj Napoca 18:30 Huedin 11:00 Mizil 04:30 Buhusi 09:45 Ramnicu Sarat 09:30 Galati 05:00 Iasi 07:30 Botosani 04:00 Gura Humorului 04:30 Podu Iloaiei 02:00 Targu Neamt 00:45 Poiana Largului 22:00 Targu Mures 06:00 Bacau 04:00 Piatra Neamt 10:15 Buzau 07:15 Barlad 04:00 Targu Frumos 06:30 Suceava 03:30 Falticeni 03:45 Pascani
06:45
11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 16:00 Botosani 08:10 Maierus 14:40 Cotnari 05:40 Iernut 13:55 Motca 04:00 Cluj Napoca 12:30 Targu Neamt 23:45 Bors 09:30 Gheorgheni 15:30 Frumusica 11:15 Poiana Largului 14:30 Targu Frumos 07:15 Acatari 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 10:50 Campina 11:40 Oituz 15:30 Frumusica 07:10 Sighisoara 14:30 Targu Frumos 05:10 Ludus 13:45 Hanul Ancutei 03:15 Gilau 12:15 Pipirig 13:00 Letea Veche 08:45 Toplita 15:15 Copalau 11:30 Pluton 14:15 Pascani 13:00 Motca 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 15:15 Copalau 06:10 Targu Mures 14:15 Pascani 04:40 Campia Turzii 13:30 Barticesti 02:00 Alesd 12:00 Piatra Neamt 16:15 Botosani 07:45 Reghin 15:00 Harlau 08:00 Morareni 14:05 Timisesti 12:45 Cristesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 15:00 Harlau 05:30 Ungheni 14:05 Timisesti 04:30 Turda 13:15 Sabaoani 01:30 Oradea 11:00 Bicaz 16:00 Botosani 07:10 Targu Mures 14:40 Cotnari 10:00 Borsec 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti
19:30
22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta
Sosiri
De la Ora

12:00 Braila
00:10

09:30 Mizil
00:15

09:30 Galati
00:30

12:00 Galati
00:40

09:30 Buzau 09:30 Tecuci
01:00

12:00 Buzau
01:00

09:30 Ramnicu Sarat
01:30

12:00 Ramnicu Sarat
01:30

12:00 Tecuci
01:55

09:30 Barlad 09:30 Focsani
02:00

12:00 Focsani
02:15

09:30 Vaslui
02:30

12:00 Adjud
02:45

09:30 Negresti 09:30 Adjud 09:30 Botosani
03:00

12:00 Barlad
03:00

12:00 Husi
03:30

12:00 Dorohoi
03:35

09:30 Onesti
03:45

12:00 Onesti
03:45

09:30 Iasi 09:30 Suceava 09:30 Iasi
04:00

12:00 Vaslui
04:00

12:00 Comanesti
04:10

09:30 Comanesti
04:15

12:00 Bucuresti
04:15

12:00 Moinesti
04:20

09:30 Targu Frumos 09:30 Moinesti 09:30 Targu Frumos
04:30

12:00 Botosani
04:30

12:00 Craiova
04:35

12:00 Iasi
04:45

09:30 Bacau 09:30 Podu Iloaiei 09:30 Siret 09:30 Podu Iloaiei
05:00

14:15 Bacau
05:00

12:00 Podu Iloaiei
05:00

12:00 Filiasi
05:05

12:00 Ploiesti
05:10

09:30 Roman
05:15

14:15 Letea Veche
05:20

12:00 Suceava
05:20

09:30 Buhusi 09:30 Bucuresti 09:30 Radauti
05:30

12:00 Bacau
05:30

14:15 Valea Seaca
05:35

12:00 Negresti
05:40

12:00 Harlau
05:45

14:15 Faraoani
05:50

12:00 Constanta
05:50

09:30 Gura Humorului
06:00

14:15 Cleja
06:00

12:00 Campina
06:00

12:00 Buhusi
06:05

12:00 Roznov
06:10

09:30 Piatra Neamt 09:30 Pascani 09:30 Pascani
06:15

14:15 Racaciuni
06:15

12:00 Targu Frumos
06:15

12:00 Gura Humorului
06:20

09:30 Falticeni 09:30 Ploiesti
06:30

14:15 Sascut 14:15 Constanta 14:15 Botosani
06:30

12:00 Falticeni
06:30

12:00 Rovinari
06:35

14:15 Podu Turcului
06:40

12:00 Pascani
06:40

12:00 Motca
06:45

14:15 Barlad
06:50

12:00 Piatra Neamt
06:50

12:00 Roman
06:55

09:30 Campina
07:00

14:15 Medgidia 14:15 Iasi 14:15 Botosani 14:15 Zorleni
07:00

12:00 Cristesti
07:00

12:00 Targu Jiu
07:05

12:00 Brasov
07:10

14:15 Epureni
07:15

14:15 Murgeni 14:15 Frumusica
07:30

12:00 Fetesti
07:30

14:15 Berezeni
07:40

14:15 Cernavoda 14:15 Targu Frumos 14:15 Copalau
07:45

14:15 Lunca Banului
07:50

09:30 Targu Neamt
08:00

14:15 Fetesti 14:15 Husi 14:15 Harlau
08:00

12:00 Targu Neamt
08:00

14:15 Crasna
08:10

14:15 Drajna Noua
08:15

14:15 Cotnari
08:20

14:15 Muntenii de Jos
08:25

12:00 Fagaras
08:30

12:00 Petrosani
08:35

14:15 Targu Frumos 14:15 Vaslui
08:40

14:15 Zapodeni
08:50

09:30 Poiana Largului
09:00

14:15 Calarasi 14:15 Negresti 14:15 Pascani 14:15 Pascani
09:00

14:15 Todiresti 14:15 Timisesti
09:15

14:15 Motca 14:15 Bacesti
09:25

09:30 Brasov
09:30

14:15 Vaslui
09:30

12:00 Poiana Largului
09:30

14:15 Hanul Ancutei
09:35

12:00 Hateg
09:35

14:15 Barticesti 14:15 Poienari
09:45

12:00 Sibiu
09:45

14:15 Sabaoani
09:55

09:30 Borsec
10:00

14:15 Bucuresti 14:15 Roman
10:00

12:00 Hunedoara
10:00

14:15 Motca
10:20

12:00 Sebes
10:30

09:30 Toplita
10:45

14:15 Bacau 14:15 Cristesti
10:45

14:15 Targu Neamt
10:50

14:15 Letea Veche
10:55

09:30 Sighisoara
11:30

14:15 Pipirig 14:15 Ploiesti
11:30

12:00 Toplita
11:30

14:15 Campina
11:45

09:30 Reghin
12:00

14:15 Onesti
12:00

12:00 Deva
12:00

09:30 Targu Mures
12:30

12:00 Reghin
12:30

14:15 Piatra Neamt
12:55

14:15 Azuga 14:15 Oituz
13:00

12:00 Alba Iulia
13:00

14:15 Pluton
13:15

14:15 Poiana Largului
13:20

14:15 Predeal 14:15 Bicaz
13:30

12:00 Targu Mures
13:30

12:00 Aiud
13:45

14:15 Targu Secuiesc
13:50

14:15 Borsec
14:00

12:00 Ludus
14:00

12:00 Turda
14:30

14:15 Brasov
14:40

09:30 Cluj Napoca
14:45

14:15 Gheorgheni
14:50

12:00 Cluj Napoca
15:00

14:15 Toplita
15:30

14:15 Morareni
15:45

14:15 Maierus
16:00

09:30 Huedin
16:15

14:15 Reghin
16:30

14:15 Sighisoara
16:40

12:00 Huedin
17:00

14:15 Acatari 14:15 Targu Mures
17:30

14:15 Targu Mures
17:35

14:15 Ungheni
17:45

12:00 Alesd
18:00

14:15 Iernut
18:30

12:00 Oradea
18:30

12:00 Bors
18:45

09:30 Oradea
19:00

14:15 Ludus
19:00

14:15 Campia Turzii
19:30

09:30 Chisinau
20:00

14:15 Turda
20:00

14:15 Cluj Napoca
21:00

14:15 Gilau
21:45

09:30 Braila
22:00

14:15 Alesd
22:30

14:15 Oradea
23:30

14:15 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.