Autostazzione Piazza XX Settembre - Mersul autobuzelor Bologna Italia

Autostazzione Piazza XX Settembre

Bologna, Italia

Plecări
Ora Către
08:00
10:00 Gura Humorului 11:30 Targu Frumos 06:00 Dej 15:00 Husi 11:15 Pascani 05:00 Cluj Napoca 13:30 Albita 08:00 Vatra Dornei 02:00 Oradea 09:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Iasi 07:00 Bistrita
09:45
12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 08:00 Cluj Napoca 12:40 Filiasi 10:45 Bicaz 12:10 Lugoj 10:25 Morareni 14:00 Constanta 10:05 Suceava 13:20 Tandarei 09:30 Iacobeni 08:40 Miercurea Sibiului 07:30 Gilau 09:50 Fagaras 05:30 Oradea 10:30 Targu Ocna 11:05 Timisesti 11:30 Brasov 11:25 Targu Frumos 12:10 Ramnicu Sarat 12:00 Iasi 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 09:00 Cluj Napoca 12:45 Craiova 10:40 Poiana Largului 12:15 Caransebes 10:20 Reghin 13:50 Mangalia 09:45 Botosani 13:00 Bucuresti 09:20 Prundu Bargaului 09:00 Sibiu 06:50 Huedin 10:00 Moinesti 05:00 Bors 10:50 Covasna 11:10 Cristesti 11:40 Predeal 11:30 Hirlau 12:20 Ploiesti 12:05 Negresti 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 09:05 Dej 12:00 Arad 10:35 Durau 12:20 Resita 10:15 Targu Mures 13:40 Medgidia 09:40 Gura Humorului 08:10 Medias 09:15 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 06:40 Negreni 10:10 Comanesti 10:50 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 11:15 Motca 11:50 Sinaia 11:35 Deleni 12:30 Pitesti 12:10 Vaslui 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 09:25 Vatra Dornei 12:35 Rovinari 09:10 Beclean 12:05 Timisoara 10:30 Toplita 12:25 Motru 10:10 Falticeni 13:30 Harsova 09:35 Campulung Moldovenesc 08:30 Sighisoara 03:00 Budapesta 09:40 Vestem 06:35 Alesd 10:20 Onesti 11:00 Targu Neamt 11:20 Targu Secuiesc 11:20 Pascani 12:00 Campina 11:40 Podu Iloaiei 13:10 Slobozia
13:30
21:00 Braila 18:00 Bucuresti 20:15 Ramnicu Sarat 17:30 Targu Secuiesc 08:30 Arad 14:30 Fagaras 21:30 Galati 20:15 Fetesti 21:15 Focsani 18:30 Onesti 11:00 Deva 15:45 Brasov 15:30 Ramnicu Valcea 21:30 Constanta 22:15 Tecuci 19:30 Bacau 12:00 Sebes 17:45 Ploiesti 16:30 Pitesti 23:30 Tulcea 23:15 Barlad 20:45 Vaslui 13:00 Sibiu 19:00 Buzau
14:00 Edion Trans
21:45 Galati 21:45 Galati 19:45 Tecuci 18:00 Ploiesti 16:00 Brasov 18:00 Onesti 13:15 Sibiu
14:30 Coltrans
23:30 Tulcea 20:00 Buzau 13:30 Sibiu 21:00 Braila 17:00 Brasov 10:00 Arad 20:30 Ianca 16:00 Fagaras 21:30 Galati 18:30 Ploiesti 11:30 Deva 20:30 Ianca 16:00 Fagaras 23:30 Tulcea 20:00 Buzau 13:30 Sibiu 21:00 Braila 17:00 Brasov 10:00 Arad 23:30 Tulcea 20:00 Buzau 13:30 Sibiu 21:30 Galati 18:30 Ploiesti 11:30 Deva 20:30 Ianca 16:00 Fagaras 21:30 Galati 18:30 Ploiesti 11:30 Deva 21:00 Braila 17:00 Brasov 10:00 Arad
14:30 Coltrans
16:30 Padova
14:30 Coltrans
16:30 Padova
15:30
06:00 Taranto 02:30 Foggia 23:15 Pescara 18:45 Pesaro 16:30 Imola 07:00 Policoro 02:00 San Severo 22:00 San Benedetto del Tronto 18:00 Rimini 04:45 Bari 01:00 Termoli 21:00 Civitanova Marche 17:30 Cesena 03:45 Andria 00:15 Vasto 20:00 Ancona 17:00 Forli
23:30 Edion Trans
02:45 Rimini 06:00 Civitanova Marche 01:15 Forli 05:00 Ancona 00:30 Imola 01:45 Cesena 08:00 Pescara
Sosiri
De la Ora

13:30 Andria
00:05

13:30 Foggia
01:15

13:30 San Severo
02:00
Edion Trans
23:30 Sibiu
02:00

13:30 Termoli
03:00

13:30 Vasto
04:00
Edion Trans
13:45 Pescara
04:00

13:30 Pescara
05:00

10:40 Tulcea 10:40 Giurgiu
05:00

10:40 Turnu Magurele
05:10

10:40 Corabia
05:20

10:40 Alexandria 10:40 Braila
05:30

10:40 Galati
05:35

10:40 Slatina (Olt)
05:40

10:40 Constanta 10:40 Craiova
06:00

10:40 Mangalia
06:05

10:40 Filiasi
06:10

13:30 San Benedetto del Tronto
06:15

10:40 Medgidia
06:15

10:40 Hirsova 10:40 Rovinari
06:20

10:40 Tandarei
06:25

10:40 Slobozia 10:40 Isalnita
06:30

10:40 Tecuci 10:40 Targu Carbunesti
06:40

10:40 Motru 10:40 Barlad
06:45
Edion Trans
13:45 Civitanova Marche
06:45

10:40 Husi 10:40 Resita
06:50

10:40 Caransebes
06:55
Coltrans
16:00 Tulcea 16:00 Tulcea 16:00 Tulcea 16:00 Tulcea
07:00

10:40 Buzau 10:40 Bucuresti 10:40 Lugoj
07:00

10:40 Timisoara
07:05

10:40 Arad 10:40 Focsani
07:10

13:30 Civitanova Marche
07:15

10:40 Targu Jiu
07:20

10:40 Petrosani 10:40 Marasesti
07:25

10:40 Adjud 10:40 Hateg 10:40 Pitesti
07:30

10:40 Sascut
07:35

10:40 Bacau 10:40 Calan
07:40

10:40 Roman
07:45
Edion Trans
13:45 Ancona
07:45

10:40 Ploiesti 10:40 Vaslui 10:40 Hunedoara
07:50

15:30 Tulcea
08:00

10:40 Deva 10:40 Ramnicu Sarat 10:40 Negresti
08:00

10:40 Iasi
08:05

10:40 Podu Iloaiei 10:40 Campina
08:10

13:30 Ancona
08:15

10:40 Deleni
08:15

10:40 Sinaia 10:40 Hirlau
08:20

10:40 Targu Frumos
08:25

10:40 Predeal 10:40 Simeria 10:40 Pascani
08:30

10:40 Motca
08:35

10:40 Orastie 10:40 Cristesti
08:40

10:40 Timisesti
08:45

10:40 Sebes 10:40 Targu Neamt
08:50

10:40 Piatra Neamt
08:55

15:30 Barlad
09:00

14:00 Husi
09:00
Coltrans
16:00 Galati 16:00 Galati 16:00 Galati 16:00 Galati
09:00

10:40 Bicaz 10:40 Brasov 10:40 Lancram
09:00

10:40 Targu Secuiesc 10:40 Poiana Largului
09:10

10:40 Durau 10:40 Sfantu Gheorghe
09:20

13:30 Pesaro
09:30

14:00 Albita
09:30

10:40 Toplita 10:40 Covasna 10:40 Alba Iulia
09:30

10:40 Teius 10:40 Morareni 10:40 Targu Ocna
09:40

10:40 Reghin
09:45

10:40 Onesti 10:40 Aiud
09:50

15:30 Galati 15:30 Tecuci
10:00

14:00 Iasi
10:00
Coltrans
16:00 Braila 16:00 Braila 16:00 Braila 16:00 Braila
10:00

10:40 Targu Mures 10:40 Comanesti 10:40 Unirea
10:00
Edion Trans
13:45 Rimini
10:00

10:40 Falticeni
10:05

10:40 Moinesti 10:40 Turda 10:40 Suceava
10:10

15:30 Constanta
10:15

10:40 Dolhasca
10:15

10:40 Fagaras 10:40 Veresti
10:20

10:40 Darabani
10:25

15:30 Braila
10:30

13:30 Rimini
10:30

14:00 Targu Frumos
10:30

10:40 Botosani 10:40 Vestem
10:30

10:40 Gura Humorului
10:35

15:30 Focsani
10:45

10:40 Campulung Moldovenesc
10:45

10:40 Iacobeni 10:40 Ramnicu Valcea
10:50

10:40 Vatra Dornei
10:55

15:30 Vaslui
11:00

14:00 Pascani
11:00
Coltrans
16:00 Ianca 16:00 Ianca 16:00 Ianca 16:00 Ianca
11:00

10:40 Sibiu 10:40 Prundu Bargaului
11:00
Edion Trans
13:45 Cesena
11:00

10:40 Bistrita
11:05

10:40 Beclean 10:40 Miercurea Sibiului
11:10

13:30 Cesena
11:15

10:40 Dej
11:15

10:40 Sighisoara
11:20

10:40 Cluj Napoca
11:25

15:30 Fetesti
11:30

10:40 Medias
11:30
Edion Trans
13:45 Forli
11:30

15:30 Ramnicu Sarat
11:45

13:30 Forli
11:45
Coltrans
16:00 Buzau 16:00 Buzau 16:00 Buzau 16:00 Buzau
12:00

10:40 Cluj Napoca
12:00

15:30 Bacau
12:15

15:30 Buzau
12:30

13:30 Imola
12:30

14:00 Gura Humorului
12:30
Edion Trans
13:45 Imola
12:30

15:30 Onesti
13:15

10:40 Gilau
13:15
Coltrans
16:00 Ploiesti 16:00 Ploiesti 16:00 Ploiesti 16:00 Ploiesti
13:30

15:30 Ploiesti
13:45

15:30 Bucuresti
14:00
Coltrans
16:00 Padova
14:00
Coltrans
16:00 Padova
14:00

15:30 Targu Secuiesc
14:30

14:00 Campulung Moldovenesc
14:30

10:40 Huedin
14:30

10:40 Negreni
14:50
Coltrans
16:00 Brasov 16:00 Brasov 16:00 Brasov 16:00 Brasov
15:00

15:30 Pitesti
15:30

14:00 Vatra Dornei
15:30

15:30 Brasov
15:45

10:40 Alesd
15:55
Coltrans
16:00 Fagaras 16:00 Fagaras 16:00 Fagaras 16:00 Fagaras
16:00

15:30 Ramnicu Valcea
16:30

15:30 Fagaras
17:00
Edion Trans
23:30 Galati 23:30 Galati
17:00

14:00 Bistrita
17:00

14:00 Dej
17:30
Coltrans
16:00 Sibiu 16:00 Sibiu 16:00 Sibiu 16:00 Sibiu
17:30

10:40 Oradea
18:00

15:30 Sibiu
18:30

14:00 Cluj Napoca
18:30

10:40 Bors
18:30
Edion Trans
23:30 Tecuci
19:00

15:30 Sebes
19:30
Coltrans
16:00 Deva 16:00 Deva 16:00 Deva 16:00 Deva
19:30

14:00 Huedin
20:00
Edion Trans
23:30 Onesti
20:15

15:30 Deva
20:30

13:30 Policoro
20:30
Edion Trans
23:30 Ploiesti
21:00

14:00 Oradea
21:00

13:30 Taranto
21:45
Coltrans
16:00 Arad 16:00 Arad 16:00 Arad 16:00 Arad
22:00

15:30 Arad
23:00

13:30 Bari
23:00
Edion Trans
23:30 Brasov
23:15

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.