Stazzione FS - Mersul autobuzelor Bergamo Italia

Stazzione FS

Bergamo, Italia

Plecări
Ora Către
11:00
18:10 Sovata 17:00 Bucuresti 18:30 Dumbrava 17:00 Medgidia 18:50 Pascani 10:15 Medias 19:20 Podu Iloaiei 17:30 Corabia 20:10 Roman 20:50 Marasesti 21:25 Barlad 22:00 Tulcea 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 10:10 Beius 14:00 Timisoara 11:30 Gilau 13:00 Hateg 12:30 Baia Mare 12:15 Simeria 13:10 Vatra Dornei 11:15 Alba Iulia 13:50 Gura Humorului 10:15 Turda 14:45 Veresti 11:15 Vestem 15:45 Targu Mures 12:20 Onesti 16:50 Morareni 14:10 Targu Secuiesc 17:30 Borsec 15:20 Campina 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 15:40 Ramnicu Sarat 18:15 Bicaz 17:30 Slobozia 18:35 Timisesti 17:30 Mangalia 18:55 Targu Frumos 10:00 Cluj Napoca 19:30 Iasi 20:20 Bacau 21:00 Focsani 21:30 Tecuci 06:40 Bors 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 14:45 Resita 10:30 Piatra Craiului 13:40 Arad 12:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:40 Beclean 12:00 Orastie 13:20 Borsa 11:00 Teius 14:00 Botosani 10:00 Cluj Napoca 15:00 Dolhasca 11:30 Fagaras 16:15 Sighisoara 12:40 Targu Ocna 17:00 Sfantu Gheorghe 14:30 Brasov 17:40 Grinties 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:50 Durau 16:00 Ploiesti 18:20 Piatra Neamt 18:00 Tandarei 18:40 Cristesti 20:00 Constanta 19:00 Harlau 20:00 Giurgiu 19:40 Negresti 20:30 Sascut 21:05 Buzau 21:40 Galati 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 14:30 Caransebes 10:40 Negreni 13:30 Targu Jiu 12:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 12:50 Bistrita 11:45 Sebes 13:30 Iacobeni 10:45 Aiud 14:15 Stefanesti 10:50 Sibiu 15:15 Suceava 11:45 Moinesti 16:30 Medias 12:55 Covasna 17:10 Miercurea Ciuc 14:50 Predeal 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 18:00 Poiana Largului 16:30 Pitesti 18:25 Targu Neamt 18:30 Hirsova 18:45 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 19:50 Vaslui 20:40 Adjud 21:20 Husi 21:50 Braila 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 14:15 Lugoj 11:00 Huedin 13:15 Petrosani 12:20 Dej 12:30 Deva 13:00 Prundu Bargaului 11:30 Lancram 13:40 Campulung Moldovenesc 10:30 Unirea 14:30 Darabani 11:00 Ramnicu Valcea 15:30 Falticeni 12:00 Comanesti 16:45 Reghin 13:35 Sfantu Gheorghe 17:20 Toplita 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea
11:10
11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:05 Dej 12:25 Motru 10:35 Durau 13:30 Harsova 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:25 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 09:10 Beclean 14:00 Constanta 10:30 Toplita 13:20 Tandarei 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 08:00 Cluj Napoca 12:15 Caransebes 10:45 Bicaz 13:50 Mangalia 10:25 Morareni 13:00 Bucuresti 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:40 Poiana Largului 13:40 Medgidia 10:20 Reghin 08:10 Medias 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti
17:10 Giltrans
13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia
Sosiri
De la Ora
Giltrans
14:50 Braila
00:10
Giltrans
14:50 Galati
00:40
Giltrans
14:50 Buzau
01:00
Giltrans
14:50 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
14:50 Tecuci
01:55
Giltrans
14:50 Focsani
02:15
Giltrans
14:50 Adjud
02:45
Cabritur
15:45 Botosani 15:45 Botosani
02:55
Cabritur
15:45 Galati 15:45 Galati
02:56
Cabritur
15:45 Braila 15:45 Braila
02:59
Giltrans
14:50 Barlad
03:00
Giltrans
14:50 Husi
03:30
Giltrans
14:50 Dorohoi
03:35
Giltrans
14:50 Onesti
03:45
Cabritur
15:45 Suceava 15:45 Suceava
03:50
Cabritur
15:45 Iasi 15:45 Iasi
03:55
Cabritur
15:45 Brasov 15:45 Brasov
03:56
Giltrans
14:50 Vaslui
04:00
Giltrans
14:50 Comanesti
04:10
Giltrans
14:50 Bucuresti
04:15
Giltrans
14:50 Moinesti
04:20
Giltrans
14:50 Botosani
04:30
Cabritur
15:45 Bacau 15:45 Bacau
04:30
Giltrans
14:50 Craiova
04:35
Cabritur
15:45 Bucuresti 15:45 Bucuresti
04:35
Giltrans
14:50 Iasi
04:45
Giltrans
14:50 Podu Iloaiei
05:00

08:50 Tulcea 08:50 Giurgiu
05:00
Giltrans
14:50 Filiasi
05:05
Giltrans
14:50 Ploiesti
05:10

08:50 Turnu Magurele
05:10
Giltrans
14:50 Suceava
05:20

08:50 Corabia
05:20
Giltrans
14:50 Bacau
05:30

08:50 Alexandria 08:50 Braila
05:30

08:50 Galati
05:35
Giltrans
14:50 Negresti
05:40

08:50 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
14:50 Harlau
05:45
Giltrans
14:50 Constanta
05:50
Giltrans
14:50 Campina
06:00
Cabritur
15:45 Buzau 15:45 Buzau
06:00

08:50 Constanta 08:50 Craiova
06:00

10:30 Giurgiu 10:30 Constanta 10:30 Giurgiu 10:30 Constanta 10:30 Tulcea
06:00
Giltrans
14:50 Buhusi
06:05

08:50 Mangalia
06:05

10:30 Braila
06:05
Giltrans
14:50 Roznov
06:10
Cabritur
15:45 Piatra Neamt 15:45 Piatra Neamt
06:10

08:50 Filiasi
06:10

10:30 Turnu Magurele 10:30 Galati 10:30 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
14:50 Targu Frumos
06:15
Cabritur
15:45 Chisinau 15:45 Chisinau
06:15

08:50 Medgidia
06:15

10:30 Tecuci
06:15
Giltrans
14:50 Gura Humorului
06:20

08:50 Rovinari 08:50 Hirsova
06:20

10:30 Corabia 10:30 Barlad 10:30 Corabia
06:20

08:50 Tandarei
06:25

10:30 Husi
06:25
Giltrans
14:50 Falticeni
06:30
Cabritur
15:45 Ramnicu Sarat 15:45 Ramnicu Sarat
06:30

08:50 Slobozia 08:50 Isalnita
06:30

10:30 Mangalia 10:30 Buzau 10:30 Mangalia 10:30 Alexandria 10:30 Alexandria
06:30
Giltrans
14:50 Rovinari
06:35

10:30 Focsani
06:35
Giltrans
14:50 Pascani
06:40

08:50 Tecuci 08:50 Targu Carbunesti
06:40

10:30 Medgidia 10:30 Filiasi 10:30 Filiasi 10:30 Marasesti 10:30 Medgidia
06:40
Giltrans
14:50 Motca
06:45

08:50 Motru 08:50 Barlad
06:45

10:30 Adjud
06:45
Giltrans
14:50 Piatra Neamt
06:50

08:50 Resita 08:50 Husi
06:50

10:30 Slatina (Olt) 10:30 Sascut 10:30 Slatina (Olt) 10:30 Hirsova 10:30 Hirsova
06:50
Giltrans
14:50 Roman
06:55

08:50 Caransebes
06:55

10:30 Bacau
06:55
Giltrans
14:50 Cristesti
07:00
Cabritur
15:45 Tecuci 15:45 Tecuci
07:00

08:50 Bucuresti 08:50 Buzau 08:50 Lugoj
07:00

10:30 Craiova 10:30 Tandarei 10:30 Tandarei 10:30 Roman 10:30 Craiova
07:00
Giltrans
14:50 Targu Jiu
07:05

08:50 Timisoara
07:05

10:30 Vaslui
07:05
Giltrans
14:50 Brasov
07:10

08:50 Arad 08:50 Focsani
07:10

10:30 Negresti 10:30 Filiasi 10:30 Filiasi
07:10

10:30 Iasi
07:15

08:50 Targu Jiu
07:20

10:30 Rovinari 10:30 Rovinari 10:30 Podu Iloaiei
07:20

08:50 Petrosani 08:50 Marasesti
07:25

10:30 Deleni
07:25
Giltrans
14:50 Fetesti
07:30
Cabritur
15:45 Focsani 15:45 Focsani
07:30

08:50 Adjud 08:50 Hateg 08:50 Pitesti
07:30

10:30 Isalnita 10:30 Isalnita 10:30 Harlau
07:30

08:50 Sascut
07:35

10:30 Targu Frumos
07:35

08:50 Calan 08:50 Bacau
07:40

10:30 Targu Carbunesti 10:30 Targu Carbunesti 10:30 Pascani
07:40

08:50 Roman
07:45

10:30 Motca 10:30 Motru 10:30 Motru
07:45

08:50 Ploiesti 08:50 Hunedoara 08:50 Vaslui
07:50

10:30 Resita 10:30 Cristesti 10:30 Resita
07:50

10:30 Caransebes 10:30 Caransebes 10:30 Timisesti
07:55
Giltrans
14:50 Targu Neamt
08:00
Cabritur
15:45 Barlad 15:45 Barlad
08:00

08:50 Deva 08:50 Negresti 08:50 Ramnicu Sarat
08:00

10:30 Slobozia 10:30 Lugoj 10:30 Slobozia 10:30 Lugoj 10:30 Dumbrava
08:00

08:50 Iasi
08:05

10:30 Timisoara 10:30 Timisoara
08:05

08:50 Campina 08:50 Podu Iloaiei
08:10

10:30 Bucuresti 10:30 Arad 10:30 Arad 10:30 Bucuresti
08:10
Cabritur
15:45 Adjud 15:45 Adjud
08:15

08:50 Deleni
08:15

10:30 Targu Neamt
08:15

08:50 Sinaia 08:50 Hirlau
08:20

10:30 Targu Jiu 10:30 Targu Jiu
08:20

08:50 Targu Frumos
08:25

10:30 Petrosani 10:30 Petrosani
08:25
Giltrans
14:50 Fagaras
08:30
Cabritur
15:45 Husi 15:45 Husi
08:30

08:50 Predeal 08:50 Pascani 08:50 Simeria
08:30

10:30 Hateg 10:30 Piatra Neamt 10:30 Hateg
08:30
Giltrans
14:50 Petrosani
08:35

08:50 Motca
08:35
Cabritur
15:45 Dorohoi 15:45 Dorohoi
08:40

08:50 Orastie 08:50 Cristesti
08:40

10:30 Calan 10:30 Calan
08:40

08:50 Timisesti
08:45

10:30 Bicaz
08:45

08:50 Targu Neamt 08:50 Sebes
08:50

10:30 Hunedoara 10:30 Hunedoara
08:50

08:50 Piatra Neamt
08:55
Cabritur
15:45 Vaslui 15:45 Vaslui
09:00

08:50 Bicaz 08:50 Lancram 08:50 Brasov
09:00

10:30 Deva 10:30 Pitesti 10:30 Deva 10:30 Pitesti 10:30 Poiana Largului
09:00

08:50 Poiana Largului 08:50 Targu Secuiesc
09:10

10:30 Durau 10:30 Ramnicu Sarat 10:30 Ramnicu Sarat
09:10

08:50 Sfantu Gheorghe 08:50 Durau
09:20

10:30 Campina 10:30 Campina 10:30 Grinties
09:20
Giltrans
14:50 Poiana Largului
09:30

08:50 Covasna 08:50 Toplita 08:50 Alba Iulia
09:30

10:30 Sinaia 10:30 Borsec 10:30 Sinaia
09:30
Giltrans
14:50 Hateg
09:35

08:50 Teius 08:50 Targu Ocna 08:50 Morareni
09:40

10:30 Predeal 10:30 Predeal 10:30 Toplita
09:40
Giltrans
14:50 Sibiu
09:45

08:50 Reghin
09:45

08:50 Onesti 08:50 Aiud
09:50

10:30 Miercurea Ciuc 10:30 Brasov 10:30 Brasov
09:50
Giltrans
14:50 Hunedoara
10:00
Cabritur
15:45 Podu Iloaiei 15:45 Podu Iloaiei
10:00

08:50 Comanesti 08:50 Targu Mures 08:50 Unirea
10:00

10:30 Targu Secuiesc 10:30 Targu Secuiesc 10:30 Sfantu Gheorghe
10:00

08:50 Falticeni
10:05

10:30 Sfantu Gheorghe 10:30 Sfantu Gheorghe
10:05

08:50 Moinesti 08:50 Turda 08:50 Suceava
10:10

10:30 Covasna 10:30 Covasna
10:10
Cabritur
15:45 Roman 15:45 Roman
10:15

08:50 Dolhasca
10:15

08:50 Veresti 08:50 Fagaras
10:20

10:30 Targu Ocna 10:30 Targu Ocna 10:30 Morareni
10:20

08:50 Darabani
10:25
Giltrans
14:50 Sebes
10:30
Cabritur
15:45 Buhusi 15:45 Buhusi
10:30

08:50 Botosani 08:50 Vestem
10:30

10:30 Onesti 10:30 Onesti 10:30 Reghin
10:30

08:50 Gura Humorului
10:35

10:30 Comanesti 10:30 Sighisoara 10:30 Comanesti
10:40

08:50 Campulung Moldovenesc
10:45
Cabritur
15:45 Harlau 15:45 Harlau
10:50

08:50 Iacobeni 08:50 Ramnicu Valcea
10:50

10:30 Targu Mures 10:30 Moinesti 10:30 Moinesti
10:50

08:50 Vatra Dornei
10:55
Cabritur
15:45 Targu Frumos 15:45 Targu Frumos
11:00

08:50 Sibiu 08:50 Prundu Bargaului
11:00

10:30 Fagaras 10:30 Simeria 10:30 Fagaras 10:30 Falticeni 10:30 Simeria
11:00

08:50 Bistrita
11:05

10:30 Suceava
11:05

08:50 Miercurea Sibiului 08:50 Beclean
11:10

10:30 Vestem 10:30 Vestem 10:30 Dolhasca
11:10

08:50 Dej
11:15

10:30 Veresti
11:15

08:50 Sighisoara
11:20

10:30 Orastie 10:30 Ramnicu Valcea 10:30 Orastie 10:30 Darabani 10:30 Ramnicu Valcea
11:20

08:50 Cluj Napoca
11:25

10:30 Stefanesti
11:25
Giltrans
14:50 Toplita
11:30

08:50 Medias
11:30

10:30 Sebes 10:30 Sibiu 10:30 Sebes 10:30 Botosani 10:30 Sibiu
11:30

10:30 Gura Humorului
11:35

10:30 Lancram 10:30 Miercurea Sibiului 10:30 Lancram 10:30 Miercurea Sibiului 10:30 Campulung Moldovenesc
11:40
Cabritur
15:45 Ruginoasa 15:45 Ruginoasa
11:45

10:30 Iacobeni
11:45

10:30 Sighisoara 10:30 Borsa 10:30 Alba Iulia 10:30 Sighisoara 10:30 Alba Iulia
11:50

10:30 Vatra Dornei
11:55
Giltrans
14:50 Deva
12:00
Cabritur
15:45 Falticeni 15:45 Falticeni
12:00

08:50 Cluj Napoca
12:00

10:30 Medias 10:30 Medias 10:30 Prundu Bargaului
12:00

10:30 Bistrita
12:05
Cabritur
15:45 Pascani 15:45 Pascani
12:10

10:30 Teius 10:30 Beclean 10:30 Teius
12:10

10:30 Baia Mare
12:15

10:30 Aiud 10:30 Dej 10:30 Aiud
12:20
Giltrans
14:50 Reghin
12:30

10:30 Unirea 10:30 Cluj Napoca 10:30 Unirea
12:30

10:30 Cluj Napoca 10:30 Turda 10:30 Turda
12:40
Giltrans
14:50 Alba Iulia
13:00
Cabritur
15:45 Targu Neamt 15:45 Targu Neamt
13:00
Cabritur
15:45 Padova
13:00

10:30 Gilau
13:00

08:50 Gilau
13:15
Giltrans
14:50 Targu Mures
13:30
Giltrans
14:50 Aiud
13:45
Giltrans
14:50 Ludus
14:00
Cabritur
15:45 Poiana Largului 15:45 Poiana Largului
14:00

10:30 Huedin 10:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca
14:00
Cabritur
15:45 Gura Humorului 15:45 Gura Humorului
14:10
Giltrans
14:50 Turda
14:30

08:50 Huedin
14:30

08:50 Negreni
14:50
Giltrans
14:50 Cluj Napoca
15:00

10:30 Negreni
15:00
Cabritur
15:45 Campulung Moldovenesc 15:45 Campulung Moldovenesc
15:10

08:50 Alesd
15:55

10:30 Piatra Craiului
16:00
Cabritur
15:45 Vatra Dornei 15:45 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
15:45 Toplita 15:45 Toplita
16:20
Giltrans
14:50 Huedin
17:00
Cabritur
15:45 Bistrita 15:45 Bistrita
17:00

10:30 Beius
17:00
Giltrans
14:50 Alesd
18:00
Cabritur
15:45 Targu Mures 15:45 Targu Mures
18:00

08:50 Oradea
18:00

10:30 Alesd
18:00
Cabritur
15:45 Beclean 15:45 Beclean
18:10
Giltrans
14:50 Oradea
18:30

08:50 Bors
18:30

10:30 Oradea
18:30
Giltrans
14:50 Bors
18:45
Cabritur
15:45 Dej 15:45 Dej
19:00

10:30 Bors
19:00
Cabritur
15:45 Ludus 15:45 Ludus
19:10
Cabritur
15:45 Gherla 15:45 Gherla
19:30
Cabritur
15:45 Campia Turzii 15:45 Campia Turzii
20:00
Cabritur
15:45 Turda 15:45 Turda
20:15
Cabritur
15:45 Cluj Napoca 15:45 Cluj Napoca
20:30
Cabritur
15:45 Huedin 15:45 Huedin
21:30
Cabritur
15:45 Alesd 15:45 Alesd
22:00
Cabritur
15:45 Oradea 15:45 Oradea
23:00

10:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.