Stazzione FS - Mersul autobuzelor Bergamo Italia

Stazzione FS

Bergamo, Italia

Plecări
Ora Către
06:20
03:30 Huedin 08:00 Vatra Dornei 11:10 Pascani 14:00 Husi 20:00 Edinet 17:10 Cantemir 05:00 Cluj Napoca 09:00 Campulung Moldovenesc 11:15 Targu Frumos 16:00 Falesti 17:30 Chisinau 18:00 Cahul 06:00 Dej 10:00 Gura Humorului 12:00 Iasi 19:00 Soroca 15:30 Hincesti 02:00 Oradea 07:00 Bistrita 10:30 Falticeni 13:30 Albita 17:00 Balti 16:30 Leova
07:55
12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 14:50 Targu Frumos 14:10 Falticeni 18:10 Constanta 05:00 Oradea 06:30 Zalau 12:00 Cluj Napoca 13:00 Nasaud 17:30 Slobozia 16:55 Bucuresti 16:30 Sinaia 15:55 Ploiesti 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 15:10 Adjud 14:40 Pascani 14:00 Suceava 18:00 Medgidia 13:30 Campulung Moldovenesc 07:00 Satu Mare 12:20 Gherla 13:10 Prundu Bargaului 17:20 Harsova 16:50 Pitesti 16:20 Predeal 15:50 Buzau 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 15:00 Bacau 14:30 Motca 13:50 Radauti 17:50 Calarasi 05:30 Alesd 08:00 Baia Mare 12:30 Dej 13:20 Vatra Dornei 17:10 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:10 Campina 15:40 Ramnicu Sarat 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 14:55 Roman 14:20 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 18:20 Mangalia 06:00 Huedin 10:00 Bontida 12:40 Beclean 17:40 Cernavoda 17:00 Tandarei 16:30 Targoviste 16:00 Urziceni 15:30 Focsani 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc
11:00
10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:00 Alesd 11:00 Huedin 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Campulung Moldovenesc 14:30 Darabani 15:30 Falticeni 16:45 Reghin 17:20 Toplita 18:00 Poiana Largului 18:25 Targu Neamt 18:45 Motca 19:10 Deleni 19:50 Vaslui 20:40 Adjud 21:20 Husi 21:50 Braila 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:10 Beius 11:30 Gilau 12:30 Baia Mare 13:10 Vatra Dornei 13:50 Gura Humorului 14:45 Veresti 15:45 Targu Mures 16:50 Morareni 17:30 Borsec 18:10 Sovata 18:30 Dumbrava 18:50 Pascani 19:20 Podu Iloaiei 20:10 Roman 20:50 Marasesti 21:25 Barlad 22:00 Tulcea 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 10:30 Piatra Craiului 12:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 13:20 Borsa 14:00 Botosani 15:00 Dolhasca 16:15 Sighisoara 17:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Grinties 18:15 Bicaz 18:35 Timisesti 18:55 Targu Frumos 19:30 Iasi 20:20 Bacau 21:00 Focsani 21:30 Tecuci 04:00 Budapesta 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 06:40 Bors 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 07:00 Oradea 10:40 Negreni 12:10 Cluj Napoca 12:50 Bistrita 13:30 Iacobeni 14:15 Stefanesti 15:15 Suceava 16:30 Medias 17:10 Miercurea Ciuc 17:50 Durau 18:20 Piatra Neamt 18:40 Cristesti 19:00 Harlau 19:40 Negresti 20:30 Sascut 21:05 Buzau 21:40 Galati
14:40
12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 08:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 13:30 Onesti 16:35 Braila 14:10 Miercurea Ciuc 15:50 Podu Iloaiei 14:50 Bicaz 16:10 Barlad 16:30 Galati 15:20 Dorohoi 16:20 Faurei 12:10 Targu Mures 16:05 Husi 12:30 Sebes 15:40 Flamanzi 12:50 Targu Secuiesc 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 13:20 Vatra Dornei 12:50 Beclean 08:55 Bontida 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 18:30 Mangalia 16:35 Braila 17:30 Cernavoda 15:50 Podu Iloaiei 16:55 Tandarei 16:10 Barlad 16:30 Targoviste 15:20 Dorohoi 15:55 Urziceni 12:10 Targu Mures 15:20 Focsani 12:30 Sebes 14:50 Roman 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Targu Neamt 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 08:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 13:40 Reghin 16:15 Tecuci 14:20 Sovata 15:55 Iasi 15:00 Poiana Largului 15:35 Botosani 16:35 Braila 15:25 Darabani 15:50 Podu Iloaiei 12:15 Aiud 16:10 Barlad 12:35 Sibiu 15:20 Dorohoi 12:55 Covasna 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 08:50 Baia Mare 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 18:00 Constanta 16:15 Tecuci 17:20 Slobozia 15:55 Iasi 16:50 Bucuresti 15:35 Botosani 16:20 Sinaia 15:25 Darabani 15:50 Ploiesti 12:15 Aiud 15:10 Marasesti 12:35 Sibiu 14:40 Targu Frumos 12:55 Covasna 14:00 Falticeni 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 08:40 Satu Mare 08:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 13:50 Toplita 16:25 Ianca 14:30 Gheorgheni 16:00 Vaslui 15:10 Vanatori 15:45 Harlau 16:15 Tecuci 15:30 Saveni 15:55 Iasi 12:20 Teius 15:35 Botosani 12:40 Fagaras 15:25 Darabani 13:05 Moinesti 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 17:50 Medgidia 16:25 Ianca 17:10 Harsova 16:00 Vaslui 16:40 Pitesti 15:45 Harlau 16:10 Predeal 15:30 Saveni 15:40 Buzau 12:20 Teius 15:00 Adjud 12:40 Fagaras 14:30 Pascani 13:05 Moinesti 13:55 Suceava 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 08:30 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:20 Faurei 14:40 Piatra Neamt 16:05 Husi 16:40 Tulcea 15:40 Flamanzi 16:25 Ianca 12:05 Turda 16:00 Vaslui 12:25 Alba Iulia 15:45 Harlau 12:45 Brasov 15:30 Saveni 13:00 Comanesti 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 13:30 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 17:40 Calarasi 16:20 Faurei 17:00 Lehliu 16:05 Husi 16:35 Ramnicu Valcea 15:40 Flamanzi 16:00 Campina 12:05 Turda 15:30 Ramnicu Sarat 12:25 Alba Iulia 14:55 Bacau 12:45 Brasov 14:20 Motca 13:00 Comanesti 13:50 Radauti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi
17:10
22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 22:50 Tecuci
Sosiri
De la Ora

14:50 Braila
00:10

14:50 Galati
00:40

14:50 Buzau
01:00

08:15 Tulcea 08:15 Tulcea
01:15

06:50 Tulcea 06:50 Tulcea 06:50 Tulcea
01:15

08:15 Braila 08:15 Braila
01:20

06:50 Braila 06:50 Braila 06:50 Braila
01:20

14:50 Ramnicu Sarat
01:30

14:50 Tecuci
01:55

14:50 Focsani
02:15

14:50 Adjud
02:45

15:45 Botosani 15:45 Botosani
02:55

15:45 Galati 15:45 Galati
02:56

15:45 Braila 15:45 Braila
02:59

14:50 Barlad
03:00

08:15 Galati 08:15 Galati
03:00

06:50 Galati 06:50 Galati 06:50 Galati
03:00

14:50 Husi
03:30

08:15 Ianca 08:15 Ianca
03:30

06:50 Ianca 06:50 Ianca 06:50 Ianca
03:30

14:50 Dorohoi
03:35

14:50 Onesti
03:45

15:45 Suceava 15:45 Suceava
03:50

15:45 Iasi 15:45 Iasi
03:55

15:45 Brasov 15:45 Brasov
03:56

15:30 Cahul
04:00

14:50 Vaslui
04:00

08:15 Mangalia
04:00

06:50 Mangalia
04:00

14:50 Comanesti
04:10

08:15 Constanta
04:10

06:50 Constanta
04:10

14:50 Bucuresti
04:15

14:50 Moinesti
04:20

06:50 Medgidia
04:20

14:50 Botosani
04:30

15:45 Bacau 15:45 Bacau
04:30

08:15 Medgidia 08:15 Faurei 08:15 Faurei
04:30

06:50 Faurei 06:50 Faurei 06:50 Calarasi 06:50 Faurei
04:30

14:50 Craiova
04:35

15:45 Bucuresti 15:45 Bucuresti
04:35

08:15 Tecuci 08:15 Tecuci
04:40

06:50 Cernavoda 06:50 Tecuci 06:50 Tecuci 06:50 Tecuci
04:40

14:50 Iasi
04:45

15:30 Cantemir
04:50

08:15 Barlad 08:15 Barlad 08:15 Calarasi
04:50

06:50 Barlad 06:50 Barlad 06:50 Barlad 06:50 Slobozia
04:50

15:30 Leova
05:00

14:50 Podu Iloaiei
05:00

08:15 Cernavoda
05:00

06:50 Harsova
05:00

14:50 Filiasi
05:05

14:50 Ploiesti
05:10

08:15 Slobozia
05:10

06:50 Lehliu
05:10

14:50 Suceava
05:20

06:50 Tandarei
05:20

14:50 Bacau
05:30

08:15 Harsova 08:15 Husi 08:15 Husi
05:30

06:50 Husi 06:50 Husi 06:50 Bucuresti 06:50 Husi
05:30

14:50 Negresti
05:40

08:15 Vaslui 08:15 Vaslui
05:40

06:50 Pitesti 06:50 Vaslui 06:50 Vaslui 06:50 Vaslui
05:40

14:50 Harlau
05:45

14:50 Constanta
05:50

06:50 Ramnicu Valcea
05:50

15:30 Chisinau
06:00

14:50 Campina
06:00

15:45 Buzau 15:45 Buzau
06:00

10:30 Giurgiu 10:30 Constanta 10:30 Giurgiu 10:30 Constanta 10:30 Tulcea
06:00

08:15 Lehliu 08:15 Iasi 08:15 Giurgiu 08:15 Iasi 08:15 Giurgiu
06:00

06:50 Targoviste 06:50 Giurgiu 06:50 Iasi 06:50 Giurgiu 06:50 Iasi 06:50 Giurgiu 06:50 Iasi
06:00

15:30 Edinet
06:05

14:50 Buhusi
06:05

10:30 Braila
06:05

14:50 Roznov
06:10

15:45 Piatra Neamt 15:45 Piatra Neamt
06:10

10:30 Turnu Magurele 10:30 Galati 10:30 Turnu Magurele
06:10

08:15 Podu Iloaiei 08:15 Podu Iloaiei 08:15 Alexandria 08:15 Tandarei 08:15 Alexandria
06:10

06:50 Podu Iloaiei 06:50 Podu Iloaiei 06:50 Podu Iloaiei 06:50 Sinaia 06:50 Alexandria 06:50 Alexandria 06:50 Alexandria
06:10

14:50 Targu Frumos
06:15

15:45 Chisinau 15:45 Chisinau
06:15

10:30 Tecuci
06:15

08:15 Turnu Magurele 08:15 Turnu Magurele
06:15

06:50 Turnu Magurele 06:50 Turnu Magurele 06:50 Turnu Magurele
06:15

14:50 Gura Humorului
06:20

10:30 Corabia 10:30 Corabia 10:30 Barlad
06:20

08:15 Caracal 08:15 Caracal 08:15 Harlau 08:15 Harlau
06:20

06:50 Caracal 06:50 Caracal 06:50 Predeal 06:50 Caracal 06:50 Harlau 06:50 Harlau 06:50 Harlau
06:20

10:30 Husi
06:25

15:30 Soroca 15:30 Balti
06:30

14:50 Falticeni
06:30

15:45 Ramnicu Sarat 15:45 Ramnicu Sarat
06:30

10:30 Mangalia 10:30 Alexandria 10:30 Buzau 10:30 Alexandria 10:30 Mangalia
06:30

08:15 Flamanzi 08:15 Flamanzi 08:15 Slatina (Olt) 08:15 Slatina (Olt)
06:30

06:50 Flamanzi 06:50 Flamanzi 06:50 Flamanzi 06:50 Slatina (Olt) 06:50 Slatina (Olt) 06:50 Campina 06:50 Slatina (Olt)
06:30

14:50 Rovinari
06:35

10:30 Focsani
06:35

15:30 Hincesti
06:40

14:50 Pascani
06:40

10:30 Filiasi 10:30 Filiasi 10:30 Medgidia 10:30 Marasesti 10:30 Medgidia
06:40

08:15 Botosani 08:15 Botosani
06:40

06:50 Urziceni 06:50 Botosani 06:50 Botosani 06:50 Botosani
06:40

14:50 Motca
06:45

10:30 Adjud
06:45

08:15 Saveni 08:15 Saveni
06:45

06:50 Saveni 06:50 Saveni 06:50 Saveni
06:45

14:50 Piatra Neamt
06:50

10:30 Slatina (Olt) 10:30 Hirsova 10:30 Sascut 10:30 Hirsova 10:30 Slatina (Olt)
06:50

08:15 Darabani 08:15 Darabani
06:50

06:50 Darabani 06:50 Darabani 06:50 Ploiesti 06:50 Darabani
06:50

14:50 Roman
06:55

10:30 Bacau
06:55

14:50 Cristesti
07:00

15:45 Tecuci 15:45 Tecuci
07:00

10:30 Tandarei 10:30 Tandarei 10:30 Craiova 10:30 Craiova 10:30 Roman
07:00

08:15 Craiova 08:15 Dorohoi 08:15 Dorohoi 08:15 Craiova 08:15 Bucuresti
07:00

06:50 Buzau 06:50 Craiova 06:50 Craiova 06:50 Dorohoi 06:50 Dorohoi 06:50 Craiova 06:50 Dorohoi
07:00

14:50 Targu Jiu
07:05

10:30 Vaslui
07:05

14:50 Brasov
07:10

10:30 Filiasi 10:30 Negresti 10:30 Filiasi
07:10

08:15 Pitesti 08:15 Filiasi 08:15 Filiasi 08:15 Vanatori 08:15 Vanatori
07:10

06:50 Filiasi 06:50 Filiasi 06:50 Filiasi 06:50 Vanatori 06:50 Vanatori 06:50 Ramnicu Sarat 06:50 Vanatori
07:10

10:30 Iasi
07:15

10:30 Rovinari 10:30 Rovinari 10:30 Podu Iloaiei
07:20

08:15 Drobeta Turnu Severin 08:15 Drobeta Turnu Severin 08:15 Ramnicu Valcea
07:20

06:50 Drobeta Turnu Severin 06:50 Drobeta Turnu Severin 06:50 Drobeta Turnu Severin 06:50 Focsani
07:20

10:30 Deleni
07:25

15:30 Falesti
07:30

14:50 Fetesti
07:30

15:45 Focsani 15:45 Focsani
07:30

10:30 Isalnita 10:30 Harlau 10:30 Isalnita
07:30

08:15 Targoviste 08:15 Rovinari 08:15 Rovinari
07:30

06:50 Marasesti 06:50 Rovinari 06:50 Rovinari 06:50 Rovinari
07:30

10:30 Targu Frumos
07:35

10:30 Targu Carbunesti 10:30 Targu Carbunesti 10:30 Pascani
07:40

08:15 Resita 08:15 Resita 08:15 Sinaia
07:40

06:50 Adjud 06:50 Resita 06:50 Resita 06:50 Resita
07:40

10:30 Motca 10:30 Motru 10:30 Motru
07:45

10:30 Resita 10:30 Resita 10:30 Cristesti
07:50

08:15 Predeal 08:15 Caransebes 08:15 Caransebes
07:50

06:50 Caransebes 06:50 Caransebes 06:50 Caransebes 06:50 Bacau
07:50

10:30 Caransebes 10:30 Timisesti 10:30 Caransebes
07:55

08:15 Campina
07:55

14:50 Targu Neamt
08:00

15:45 Barlad 15:45 Barlad
08:00

10:30 Slobozia 10:30 Lugoj 10:30 Slobozia 10:30 Lugoj 10:30 Dumbrava
08:00

08:15 Targu Jiu 08:15 Targu Jiu 08:15 Urziceni
08:00

06:50 Targu Jiu 06:50 Targu Jiu 06:50 Targu Jiu 06:50 Roman
08:00

10:30 Timisoara 10:30 Timisoara
08:05

10:30 Arad 10:30 Arad 10:30 Bucuresti 10:30 Bucuresti
08:10

08:15 Bumbesti Jiu 08:15 Bumbesti Jiu 08:15 Ploiesti
08:10

06:50 Bumbesti Jiu 06:50 Bumbesti Jiu 06:50 Bumbesti Jiu 06:50 Targu Frumos
08:10

15:45 Adjud 15:45 Adjud
08:15

10:30 Targu Neamt
08:15

10:30 Targu Jiu 10:30 Targu Jiu
08:20

08:15 Buzau 08:15 Petrosani 08:15 Petrosani
08:20

06:50 Pascani 06:50 Petrosani 06:50 Petrosani 06:50 Petrosani
08:20

10:30 Petrosani 10:30 Petrosani
08:25

14:50 Fagaras
08:30

15:45 Husi 15:45 Husi
08:30

10:30 Hateg 10:30 Piatra Neamt 10:30 Hateg
08:30

08:15 Poiana Largului 08:15 Poiana Largului 08:15 Ramnicu Sarat 08:15 Hateg 08:15 Hateg
08:30

06:50 Poiana Largului 06:50 Poiana Largului 06:50 Poiana Largului 06:50 Hateg 06:50 Hateg 06:50 Hateg 06:50 Motca
08:30

14:50 Petrosani
08:35

08:15 Bicaz 08:15 Bicaz
08:35

06:50 Bicaz 06:50 Bicaz 06:50 Bicaz
08:35

15:45 Dorohoi 15:45 Dorohoi
08:40

10:30 Calan 10:30 Calan
08:40

08:15 Hunedoara 08:15 Hunedoara 08:15 Piatra Neamt 08:15 Piatra Neamt 08:15 Focsani
08:40

06:50 Hunedoara 06:50 Hunedoara 06:50 Piatra Neamt 06:50 Piatra Neamt 06:50 Piatra Neamt 06:50 Hunedoara 06:50 Targu Neamt
08:40

10:30 Bicaz
08:45

10:30 Hunedoara 10:30 Hunedoara
08:50

08:15 Deva 08:15 Deva 08:15 Marasesti
08:50

06:50 Deva 06:50 Deva 06:50 Deva 06:50 Falticeni
08:50

08:15 Adjud
08:55

06:50 Suceava
08:55

15:30 Husi
09:00

15:45 Vaslui 15:45 Vaslui
09:00

10:30 Pitesti 10:30 Deva 10:30 Pitesti 10:30 Poiana Largului 10:30 Deva
09:00

08:15 Bacau 08:15 Gheorgheni 08:15 Gheorgheni 08:15 Lugoj 08:15 Lugoj
09:00

06:50 Radauti 06:50 Gheorgheni 06:50 Gheorgheni 06:50 Gheorgheni 06:50 Lugoj 06:50 Lugoj 06:50 Lugoj
09:00

08:15 Roman
09:05

10:30 Ramnicu Sarat 10:30 Durau 10:30 Ramnicu Sarat
09:10

08:15 Timisoara 08:15 Sovata 08:15 Sovata 08:15 Timisoara 08:15 Targu Frumos
09:10

06:50 Gura Humorului 06:50 Timisoara 06:50 Timisoara 06:50 Sovata 06:50 Sovata 06:50 Sovata 06:50 Timisoara
09:10

10:30 Campina 10:30 Grinties 10:30 Campina
09:20

08:15 Pascani 08:15 Arad 08:15 Arad
09:20

06:50 Arad 06:50 Arad 06:50 Arad 06:50 Campulung Moldovenesc
09:20

08:15 Motca
09:25

15:30 Albita
09:30

14:50 Poiana Largului
09:30

10:30 Sinaia 10:30 Borsec 10:30 Sinaia
09:30

08:15 Chisineu Cris 08:15 Chisineu Cris 08:15 Targu Neamt 08:15 Miercurea Ciuc 08:15 Miercurea Ciuc
09:30

06:50 Chisineu Cris 06:50 Chisineu Cris 06:50 Chisineu Cris 06:50 Vatra Dornei 06:50 Miercurea Ciuc 06:50 Miercurea Ciuc 06:50 Miercurea Ciuc
09:30

14:50 Hateg
09:35

08:15 Falticeni
09:35

10:30 Predeal 10:30 Predeal 10:30 Toplita
09:40

08:15 Odorheiu Secuiesc 08:15 Odorheiu Secuiesc 08:15 Suceava
09:40

06:50 Odorheiu Secuiesc 06:50 Odorheiu Secuiesc 06:50 Odorheiu Secuiesc 06:50 Prundu Bargaului
09:40

14:50 Sibiu
09:45

08:15 Radauti
09:45

10:30 Brasov 10:30 Miercurea Ciuc 10:30 Brasov
09:50

08:15 Gura Humorului 08:15 Toplita 08:15 Toplita 08:15 Salonta 08:15 Salonta
09:50

06:50 Toplita 06:50 Toplita 06:50 Nasaud 06:50 Toplita 06:50 Salonta 06:50 Salonta 06:50 Salonta
09:50

08:15 Campulung Moldovenesc
09:55

15:30 Iasi
10:00

14:50 Hunedoara
10:00

15:45 Podu Iloaiei 15:45 Podu Iloaiei
10:00

10:30 Targu Secuiesc 10:30 Sfantu Gheorghe 10:30 Targu Secuiesc
10:00

08:15 Gilau 08:15 Reghin 08:15 Gilau 08:15 Reghin 08:15 Vatra Dornei
10:00

06:50 Bistrita 06:50 Gilau 06:50 Reghin 06:50 Reghin 06:50 Gilau 06:50 Reghin 06:50 Gilau
10:00

10:30 Sfantu Gheorghe 10:30 Sfantu Gheorghe
10:05

08:15 Prundu Bargaului
10:05

10:30 Covasna 10:30 Covasna
10:10

08:15 Nasaud 08:15 Onesti 08:15 Onesti
10:10

06:50 Onesti 06:50 Onesti 06:50 Beclean 06:50 Onesti
10:10

15:45 Roman 15:45 Roman
10:15

08:15 Bistrita
10:15

10:30 Targu Ocna 10:30 Targu Ocna 10:30 Morareni
10:20

08:15 Moinesti 08:15 Moinesti 08:15 Beclean
10:20

06:50 Moinesti 06:50 Moinesti 06:50 Moinesti 06:50 Dej
10:20

08:15 Dej
10:25

15:30 Targu Frumos
10:30

14:50 Sebes
10:30

15:45 Buhusi 15:45 Buhusi
10:30

10:30 Onesti 10:30 Onesti 10:30 Reghin
10:30

08:15 Gherla 08:15 Comanesti 08:15 Comanesti
10:30

06:50 Comanesti 06:50 Comanesti 06:50 Gherla 06:50 Comanesti
10:30

10:30 Sighisoara 10:30 Comanesti 10:30 Comanesti
10:40

08:15 Covasna 08:15 Covasna
10:40

06:50 Covasna 06:50 Covasna 06:50 Covasna
10:40

15:45 Harlau 15:45 Harlau
10:50

10:30 Moinesti 10:30 Targu Mures 10:30 Moinesti
10:50

08:15 Targu Secuiesc 08:15 Targu Secuiesc
10:50

06:50 Targu Secuiesc 06:50 Targu Secuiesc 06:50 Targu Secuiesc
10:50

15:30 Pascani
11:00

15:45 Targu Frumos 15:45 Targu Frumos
11:00

10:30 Fagaras 10:30 Simeria 10:30 Fagaras 10:30 Falticeni 10:30 Simeria
11:00

08:15 Brasov 08:15 Brasov
11:00

06:50 Brasov 06:50 Brasov 06:50 Brasov
11:00

10:30 Suceava
11:05

10:30 Vestem 10:30 Vestem 10:30 Dolhasca
11:10

08:15 Fagaras 08:15 Fagaras
11:10

06:50 Fagaras 06:50 Fagaras 06:50 Fagaras
11:10

10:30 Veresti
11:15

10:30 Orastie 10:30 Ramnicu Valcea 10:30 Orastie 10:30 Ramnicu Valcea 10:30 Darabani
11:20

08:15 Sibiu 08:15 Sibiu
11:20

06:50 Sibiu 06:50 Sibiu 06:50 Sibiu
11:20

10:30 Stefanesti
11:25

08:15 Sebes 08:15 Sebes
11:25

06:50 Sebes 06:50 Sebes 06:50 Sebes
11:25

14:50 Toplita
11:30

10:30 Sebes 10:30 Botosani 10:30 Sibiu 10:30 Sebes 10:30 Sibiu
11:30

08:15 Alba Iulia 08:15 Alba Iulia
11:30

06:50 Alba Iulia 06:50 Alba Iulia 06:50 Alba Iulia
11:30

10:30 Gura Humorului
11:35

08:15 Teius 08:15 Teius
11:35

06:50 Teius 06:50 Teius 06:50 Teius
11:35

10:30 Miercurea Sibiului 10:30 Lancram 10:30 Miercurea Sibiului 10:30 Campulung Moldovenesc 10:30 Lancram
11:40

08:15 Aiud 08:15 Aiud
11:40

06:50 Aiud 06:50 Aiud 06:50 Aiud
11:40

15:45 Ruginoasa 15:45 Ruginoasa
11:45

10:30 Iacobeni
11:45

10:30 Sighisoara 10:30 Alba Iulia 10:30 Sighisoara 10:30 Borsa 10:30 Alba Iulia
11:50

08:15 Targu Mures 08:15 Targu Mures
11:50

06:50 Targu Mures 06:50 Targu Mures 06:50 Targu Mures
11:50

10:30 Vatra Dornei
11:55

15:30 Falticeni
12:00

14:50 Deva
12:00

15:45 Falticeni 15:45 Falticeni
12:00

10:30 Medias 10:30 Prundu Bargaului 10:30 Medias
12:00

08:15 Turda 08:15 Turda
12:00

06:50 Turda 06:50 Turda 06:50 Turda
12:00

10:30 Bistrita
12:05

15:45 Pascani 15:45 Pascani
12:10

10:30 Teius 10:30 Teius 10:30 Beclean
12:10

10:30 Baia Mare
12:15

10:30 Aiud 10:30 Dej 10:30 Aiud
12:20

15:30 Gura Humorului
12:30

14:50 Reghin
12:30

10:30 Unirea 10:30 Unirea 10:30 Cluj Napoca
12:30

10:30 Turda 10:30 Cluj Napoca 10:30 Turda
12:40

14:50 Alba Iulia
13:00

15:45 Targu Neamt 15:45 Targu Neamt
13:00

15:45 Padova
13:00

10:30 Gilau
13:00

14:50 Targu Mures
13:30

08:15 Cluj Napoca
13:30

06:50 Cluj Napoca
13:30

08:15 Bontida
13:40

14:50 Aiud
13:45

08:15 Baia Mare
13:50

06:50 Bontida
13:50

08:15 Satu Mare
13:55

14:50 Ludus
14:00

15:45 Poiana Largului 15:45 Poiana Largului
14:00

10:30 Huedin 10:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca
14:00

08:15 Zalau
14:00

06:50 Baia Mare
14:05

15:45 Gura Humorului 15:45 Gura Humorului
14:10

08:15 Huedin
14:10

06:50 Satu Mare
14:10

08:15 Alesd
14:20

06:50 Zalau
14:20

15:30 Campulung Moldovenesc
14:30

14:50 Turda
14:30

08:15 Oradea
14:30

14:50 Cluj Napoca
15:00

10:30 Negreni
15:00

06:50 Huedin
15:00

15:45 Campulung Moldovenesc 15:45 Campulung Moldovenesc
15:10

06:50 Alesd
15:10

15:30 Vatra Dornei
15:30

10:30 Piatra Craiului
16:00

15:45 Vatra Dornei 15:45 Vatra Dornei
16:10

15:45 Toplita 15:45 Toplita
16:20

15:30 Bistrita
17:00

14:50 Huedin
17:00

15:45 Bistrita 15:45 Bistrita
17:00

10:30 Beius
17:00

15:30 Dej
17:30

14:50 Alesd
18:00

15:45 Targu Mures 15:45 Targu Mures
18:00

10:30 Alesd
18:00

15:45 Beclean 15:45 Beclean
18:10

06:50 Oradea
18:20

15:30 Cluj Napoca
18:30

14:50 Oradea
18:30

10:30 Oradea
18:30

14:50 Bors
18:45

15:45 Dej 15:45 Dej
19:00

10:30 Bors
19:00

15:45 Ludus 15:45 Ludus
19:10

15:45 Gherla 15:45 Gherla
19:30

15:30 Huedin
20:00

15:45 Campia Turzii 15:45 Campia Turzii
20:00

15:45 Turda 15:45 Turda
20:15

15:45 Cluj Napoca 15:45 Cluj Napoca
20:30

15:30 Oradea
21:00

15:45 Huedin 15:45 Huedin
21:30

15:45 Alesd 15:45 Alesd
22:00

15:45 Oradea 15:45 Oradea
23:00

10:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.