Spital(sens giratoriu) - Mersul autobuzelor Battipaglia Italia

Spital(sens giratoriu)

Battipaglia, Italia

Plecări
Ora Către
00:45
01:15 Capaccio 02:05 Contursi 03:20 Solofra 04:10 Scafati 04:55 Baiano 02:35 Atripalda 02:55 Atripalda 01:30 Agropoli 02:25 Acerno 03:35 Mercato San Severino 04:25 Torre del Greco 04:45 Monteforte Irpino 02:45 San Michele di Serino 04:50 Nola 01:40 Campania 02:15 Montecorvino Rovella 03:50 Baronissi 03:15 Montoro 05:10 Mercogliano 01:00 Bellizzi Irpino 03:28 Fisciano 01:55 Controne 03:10 Sala 04:00 Nocera Superiore 04:35 Marigliano 05:20 Avellino 00:50 Pontecagnano
22:00
13:30 Drajna Noua 10:50 Campina 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 04:40 Campia Turzii 06:10 Targu Mures 11:00 Bicaz 10:40 Targu Secuiesc 07:10 Targu Mures 14:15 Roman 10:00 Borsec 02:00 Alesd 11:45 Roman 16:15 Botosani 10:50 Negresti 14:15 Roman 10:10 Crasna 10:40 Targu Secuiesc 09:30 Murgeni 06:10 Targu Mures 09:05 Podu Turcului 04:40 Campia Turzii 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 13:00 Calarasi 09:45 Azuga 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 03:15 Gilau 05:10 Ludus 12:30 Targu Neamt 07:10 Sighisoara 09:30 Gheorgheni 11:40 Oituz 11:15 Poiana Largului 15:10 Pascani 07:15 Acatari 01:30 Oradea 11:25 Poienari 16:00 Iasi 10:40 Zapodeni 13:15 Bacau 10:00 Husi 08:40 Brasov 09:25 Epureni 05:30 Ungheni 08:50 Sascut 04:30 Turda 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 12:00 Bucuresti 09:30 Predeal 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 04:00 Cluj Napoca 05:40 Iernut 12:15 Pipirig 08:10 Maierus 08:45 Toplita 12:00 Onesti 11:30 Pluton 15:15 Targu Frumos 13:00 Motca 23:45 Bors 11:15 Bacesti 15:15 Targu Frumos 10:30 Vaslui 12:00 Onesti 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 05:40 Iernut 08:40 Racaciuni 04:00 Cluj Napoca 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 11:10 Ploiesti 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 04:30 Turda 05:30 Ungheni 12:00 Piatra Neamt 08:40 Brasov 07:45 Reghin 13:15 Bacau 08:00 Morareni 16:00 Iasi 12:45 Cristesti 13:00 Letea Veche 11:05 Todiresti 15:10 Pascani 10:20 Muntenii de Jos 11:40 Oituz 09:40 Berezeni 07:10 Sighisoara 09:15 Barlad 05:10 Ludus 08:30 Cleja 03:15 Gilau 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche
22:15
14:15 Roman 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:15 Botosani 16:00 Iasi 13:15 Bacau 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea 15:15 Targu Frumos 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 23:45 Bors 15:10 Pascani 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 13:00 Letea Veche
22:15
01:10 Salerno
23:15 BEPS TRAVEL
23:45 Eboli 01:15 Polla 01:30 Atena Lucana 00:15 Sicignano degli Alburni 01:45 Sala Consilina
23:15
01:55 Salerno
Sosiri
De la Ora
BEPS TRAVEL
03:30 Atena Lucana
00:30
BEPS TRAVEL
03:30 Polla
01:00
BEPS TRAVEL
03:30 Sicignano degli Alburni
02:00
BEPS TRAVEL
03:30 Eboli
02:30

00:45 Bacau
05:00

00:45 Letea Veche
05:20

00:45 Valea Seaca
05:35

00:45 Faraoani
05:50

00:45 Cleja
06:00

00:45 Racaciuni
06:15

00:45 Botosani 00:45 Constanta 00:45 Sascut
06:30

00:45 Podu Turcului
06:40

00:45 Barlad
06:50

00:45 Zorleni 00:45 Iasi 00:45 Botosani 00:45 Medgidia
07:00

00:45 Epureni
07:15

00:45 Frumusica 00:45 Murgeni
07:30

00:45 Berezeni
07:40

00:45 Targu Frumos 00:45 Cernavoda 00:45 Copalau
07:45

00:45 Lunca Banului
07:50

00:45 Harlau 00:45 Fetesti 00:45 Husi
08:00

00:45 Crasna
08:10

00:45 Drajna Noua
08:15

00:45 Cotnari
08:20

00:45 Muntenii de Jos
08:25

00:45 Vaslui 00:45 Targu Frumos
08:40

00:45 Zapodeni
08:50

00:45 Calarasi 00:45 Negresti 00:45 Pascani 00:45 Pascani
09:00

00:45 Timisesti 00:45 Todiresti
09:15

00:45 Bacesti 00:45 Motca
09:25

00:45 Vaslui
09:30

00:45 Hanul Ancutei
09:35

00:45 Barticesti 00:45 Poienari
09:45

00:45 Sabaoani
09:55

00:45 Roman 00:45 Bucuresti
10:00

00:45 Motca
10:20

00:45 Bacau 00:45 Cristesti
10:45

00:45 Targu Neamt
10:50

00:45 Letea Veche
10:55

00:45 Pipirig 00:45 Ploiesti
11:30

00:45 Campina
11:45

00:45 Onesti
12:00

00:45 Piatra Neamt
12:55

00:45 Azuga 00:45 Oituz
13:00

00:45 Pluton
13:15

00:45 Poiana Largului
13:20

00:45 Bicaz 00:45 Predeal
13:30

00:45 Targu Secuiesc
13:50

00:45 Borsec
14:00

00:45 Brasov
14:40

00:45 Gheorgheni
14:50

00:45 Toplita
15:30

00:45 Morareni
15:45

00:45 Maierus
16:00

00:45 Reghin
16:30

00:45 Sighisoara
16:40

00:45 Targu Mures 00:45 Acatari
17:30

00:45 Targu Mures
17:35

00:45 Ungheni
17:45

00:45 Iernut
18:30

00:45 Ludus
19:00

00:45 Campia Turzii
19:30

00:45 Turda
20:00

00:45 Cluj Napoca
21:00

00:45 Gilau
21:45

00:45 Alesd
22:30
BEPS TRAVEL
03:30 Sala Consilina
23:00

00:45 Oradea
23:30

00:45 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.