Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor Bari Italia

Stazzione ferroviara FS

Bari, Italia

Plecări
Ora Către
05:55
08:00 Cluj Napoca 12:15 Caransebes 10:45 Bicaz 13:50 Mangalia 10:25 Morareni 13:00 Bucuresti 10:05 Suceava 09:00 Sibiu 09:30 Iacobeni 10:00 Moinesti 07:30 Gilau 10:50 Covasna 05:30 Oradea 11:40 Predeal 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:20 Ploiesti 09:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 10:40 Poiana Largului 13:40 Medgidia 10:20 Reghin 08:10 Medias 09:45 Botosani 09:30 Ramnicu Valcea 09:20 Prundu Bargaului 10:10 Comanesti 06:50 Huedin 11:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Bors 11:50 Sinaia 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:30 Pitesti 09:05 Dej 12:25 Motru 10:35 Durau 13:30 Harsova 10:15 Targu Mures 08:30 Sighisoara 09:40 Gura Humorului 09:40 Vestem 09:15 Bistrita 10:20 Onesti 06:40 Negreni 11:20 Targu Secuiesc 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:10 Lugoj 09:10 Beclean 14:00 Constanta 10:30 Toplita 13:20 Tandarei 10:10 Falticeni 08:40 Miercurea Sibiului 09:35 Campulung Moldovenesc 09:50 Fagaras 03:00 Budapesta 10:30 Targu Ocna 06:35 Alesd 11:30 Brasov 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:25 Vatra Dornei 12:10 Ramnicu Sarat
09:00 Giltrans
21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti
10:30 Cabritur
16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 22:00 Ramnicu Sarat 09:00 Huedin 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 23:30 Braila 12:00 Campia Turzii 21:30 Tecuci 08:30 Alesd 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:00 Toplita 14:30 Dej 23:00 Galati 11:00 Turda 21:00 Focsani 08:00 Oradea 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 22:30 Buzau 10:00 Cluj Napoca 20:50 Barlad 00:00 Chisinau 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului
10:30 Cabritur
21:00 Padova
22:00 Euro Michael Tour
05:00 Cluj Napoca 02:00 Bors 20:30 Galati 18:00 Focsani 16:00 Dorohoi 15:00 Moinesti 16:00 Suceava 16:00 Buhusi 11:00 Falticeni 15:00 Roman 10:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Reghin 07:00 Ludus 04:00 Huedin 20:00 Buzau 17:00 Adjud 15:00 Onesti 16:00 Botosani 16:00 Bacau 14:00 Roznov 14:00 Pascani 14:00 Cristesti 09:00 Vatra Dornei 06:30 Beclean 06:00 Gherla 03:00 Alesd 19:00 Ramnicu Sarat 17:30 Barlad 17:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Negresti 15:00 Targu Frumos 14:30 Motca 13:00 Targu Neamt 09:00 Toplita 07:00 Targu Mures 06:30 Turda 05:30 Apahida 02:30 Oradea 20:30 Braila 18:30 Tecuci 18:00 Husi 15:00 Comanesti 15:00 Podu Iloaiei 15:00 Harlau 10:00 Gura Humorului 15:00 Piatra Neamt 11:30 Poiana Largului 08:00 Bistrita 06:00 Dej
Sosiri
De la Ora
Giltrans
23:00 Braila
00:10
Euro Michael Tour
16:30 Campulung Moldovenesc 16:30 Toplita
00:30
Giltrans
23:00 Galati
00:40
Giltrans
23:00 Buzau
01:00
Giltrans
23:00 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
16:30 Reghin 16:30 Vatra Dornei
01:30
Giltrans
23:00 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
16:30 Bistrita
02:00
PROVIRAJ
07:30 Odesa
02:00
Giltrans
23:00 Focsani
02:15
Giltrans
23:00 Adjud
02:45
Cabritur
22:50 Botosani 22:50 Botosani
02:55
Cabritur
22:50 Galati 22:50 Galati
02:56
Cabritur
22:50 Braila 22:50 Braila
02:59
Giltrans
23:00 Barlad
03:00
Giltrans
23:00 Husi
03:30
Giltrans
23:00 Dorohoi
03:35
Giltrans
23:00 Onesti
03:45
Cabritur
22:50 Suceava 22:50 Suceava
03:50
Cabritur
22:50 Iasi 22:50 Iasi
03:55
Cabritur
22:50 Brasov 22:50 Brasov
03:56
Giltrans
23:00 Vaslui
04:00
Giltrans
23:00 Comanesti
04:10
Giltrans
23:00 Bucuresti
04:15
Giltrans
23:00 Moinesti
04:20
Giltrans
23:00 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
16:30 Targu Mures
04:30
Cabritur
22:50 Bacau 22:50 Bacau
04:30
Giltrans
23:00 Craiova
04:35
Cabritur
22:50 Bucuresti 22:50 Bucuresti
04:35
Giltrans
23:00 Iasi
04:45
Giltrans
23:00 Podu Iloaiei
05:00
Euro Michael Tour
16:30 Ludus
05:00

14:35 Tulcea 14:35 Giurgiu
05:00
Giltrans
23:00 Filiasi
05:05
Giltrans
23:00 Ploiesti
05:10

14:35 Turnu Magurele
05:10
Giltrans
23:00 Suceava
05:20

14:35 Corabia
05:20
Giltrans
23:00 Bacau
05:30
Euro Michael Tour
16:30 Turda
05:30

14:35 Braila 14:35 Alexandria
05:30

14:35 Galati
05:35
Giltrans
23:00 Negresti
05:40

14:35 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
23:00 Harlau
05:45
Giltrans
23:00 Constanta
05:50
Giltrans
23:00 Campina
06:00
Euro Michael Tour
16:30 Beclean 16:30 Apahida
06:00
Cabritur
22:50 Buzau 22:50 Buzau
06:00

14:35 Craiova 14:35 Constanta
06:00
Giltrans
23:00 Buhusi
06:05

14:35 Mangalia
06:05
Giltrans
23:00 Roznov
06:10
Cabritur
22:50 Piatra Neamt 22:50 Piatra Neamt
06:10

14:35 Filiasi
06:10
Giltrans
23:00 Targu Frumos
06:15
Cabritur
22:50 Chisinau 22:50 Chisinau
06:15

14:35 Medgidia
06:15
Giltrans
23:00 Gura Humorului
06:20

14:35 Rovinari 14:35 Hirsova
06:20

14:35 Tandarei
06:25
Giltrans
23:00 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
16:30 Gherla 16:30 Dej
06:30
Cabritur
22:50 Ramnicu Sarat 22:50 Ramnicu Sarat
06:30

14:35 Isalnita 14:35 Slobozia
06:30
Giltrans
23:00 Rovinari
06:35
Giltrans
23:00 Pascani
06:40

14:35 Targu Carbunesti 14:35 Tecuci
06:40
Giltrans
23:00 Motca
06:45

14:35 Barlad 14:35 Motru
06:45
Giltrans
23:00 Piatra Neamt
06:50

14:35 Husi 14:35 Resita
06:50
Giltrans
23:00 Roman
06:55

14:35 Caransebes
06:55
Giltrans
23:00 Cristesti
07:00
Euro Michael Tour
16:30 Cluj Napoca
07:00
Cabritur
22:50 Tecuci 22:50 Tecuci
07:00

14:35 Bucuresti 14:35 Buzau 14:35 Lugoj
07:00
Giltrans
23:00 Targu Jiu
07:05

14:35 Timisoara
07:05
Giltrans
23:00 Brasov
07:10

14:35 Focsani 14:35 Arad
07:10

14:35 Targu Jiu
07:20

14:35 Petrosani 14:35 Marasesti
07:25
Giltrans
23:00 Fetesti
07:30
Cabritur
22:50 Focsani 22:50 Focsani
07:30

14:35 Hateg 14:35 Pitesti 14:35 Adjud
07:30

14:35 Sascut
07:35

14:35 Bacau 14:35 Calan
07:40

14:35 Roman
07:45

14:35 Hunedoara 14:35 Vaslui 14:35 Ploiesti
07:50
Giltrans
23:00 Targu Neamt
08:00
Euro Michael Tour
16:30 Huedin
08:00
Cabritur
22:50 Barlad 22:50 Barlad
08:00

14:35 Negresti 14:35 Deva 14:35 Ramnicu Sarat
08:00
PROVIRAJ
07:30 Chisinau
08:00

14:35 Iasi
08:05

14:35 Podu Iloaiei 14:35 Campina
08:10
Cabritur
22:50 Adjud 22:50 Adjud
08:15

14:35 Deleni
08:15

14:35 Hirlau 14:35 Sinaia
08:20

14:35 Targu Frumos
08:25
Giltrans
23:00 Fagaras
08:30
Cabritur
22:50 Husi 22:50 Husi
08:30

14:35 Pascani 14:35 Predeal 14:35 Simeria
08:30
Giltrans
23:00 Petrosani
08:35

14:35 Motca
08:35
Cabritur
22:50 Dorohoi 22:50 Dorohoi
08:40

14:35 Cristesti 14:35 Orastie
08:40

14:35 Timisesti
08:45

14:35 Sebes 14:35 Targu Neamt
08:50

14:35 Piatra Neamt
08:55
Euro Michael Tour
16:30 Alesd
09:00
Cabritur
22:50 Vaslui 22:50 Vaslui
09:00

14:35 Lancram 14:35 Brasov 14:35 Bicaz
09:00

14:35 Targu Secuiesc 14:35 Poiana Largului
09:10

14:35 Durau 14:35 Sfantu Gheorghe
09:20
Giltrans
23:00 Poiana Largului
09:30

14:35 Toplita 14:35 Covasna 14:35 Alba Iulia
09:30
Giltrans
23:00 Hateg
09:35

14:35 Morareni 14:35 Targu Ocna 14:35 Teius
09:40
Giltrans
23:00 Sibiu
09:45

14:35 Reghin
09:45

14:35 Onesti 14:35 Aiud
09:50
Giltrans
23:00 Hunedoara
10:00
Cabritur
22:50 Podu Iloaiei 22:50 Podu Iloaiei
10:00

14:35 Unirea 14:35 Targu Mures 14:35 Comanesti
10:00

14:35 Falticeni
10:05

14:35 Suceava 14:35 Moinesti 14:35 Turda
10:10
Cabritur
22:50 Roman 22:50 Roman
10:15

14:35 Dolhasca
10:15

14:35 Fagaras 14:35 Veresti
10:20

14:35 Darabani
10:25
Giltrans
23:00 Sebes
10:30
Euro Michael Tour
16:30 Oradea
10:30
Cabritur
22:50 Buhusi 22:50 Buhusi
10:30

14:35 Botosani 14:35 Vestem
10:30

14:35 Gura Humorului
10:35

14:35 Campulung Moldovenesc
10:45
Cabritur
22:50 Harlau 22:50 Harlau
10:50

14:35 Ramnicu Valcea 14:35 Iacobeni
10:50

14:35 Vatra Dornei
10:55
Euro Michael Tour
16:30 Bors
11:00
Cabritur
22:50 Targu Frumos 22:50 Targu Frumos
11:00

14:35 Prundu Bargaului 14:35 Sibiu
11:00

14:35 Bistrita
11:05

14:35 Beclean 14:35 Miercurea Sibiului
11:10

14:35 Dej
11:15

14:35 Sighisoara
11:20

14:35 Cluj Napoca
11:25
Giltrans
23:00 Toplita
11:30

14:35 Medias
11:30
Cabritur
22:50 Ruginoasa 22:50 Ruginoasa
11:45
Giltrans
23:00 Deva
12:00
Cabritur
22:50 Falticeni 22:50 Falticeni
12:00

14:35 Cluj Napoca
12:00
Cabritur
22:50 Pascani 22:50 Pascani
12:10
Giltrans
23:00 Reghin
12:30
Giltrans
23:00 Alba Iulia
13:00
Cabritur
22:50 Targu Neamt 22:50 Targu Neamt
13:00
Cabritur
22:50 Padova
13:00
PROVIRAJ
07:30 Iasi
13:00

14:35 Gilau
13:15
Giltrans
23:00 Targu Mures
13:30
Giltrans
23:00 Aiud
13:45
Giltrans
23:00 Ludus
14:00
Cabritur
22:50 Poiana Largului 22:50 Poiana Largului
14:00
PROVIRAJ
07:30 Targu Frumos
14:00
Cabritur
22:50 Gura Humorului 22:50 Gura Humorului
14:10
PROVIRAJ
07:30 Pascani
14:20
Giltrans
23:00 Turda
14:30

14:35 Huedin
14:30

14:35 Negreni
14:50
Giltrans
23:00 Cluj Napoca
15:00
Cabritur
22:50 Campulung Moldovenesc 22:50 Campulung Moldovenesc
15:10

14:35 Alesd
15:55
Euro Michael Tour
16:30 Braila
16:00
Cabritur
22:50 Vatra Dornei 22:50 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
22:50 Toplita 22:50 Toplita
16:20
PROVIRAJ
07:30 Campulung Moldovenesc
16:20
Giltrans
23:00 Huedin
17:00
Euro Michael Tour
16:30 Buzau 16:30 Galati
17:00
Cabritur
22:50 Bistrita 22:50 Bistrita
17:00
Euro Michael Tour
16:30 Husi
17:30
PROVIRAJ
07:30 Vatra Dornei
17:50
Giltrans
23:00 Alesd
18:00
Euro Michael Tour
16:30 Ramnicu Sarat 16:30 Barlad 16:30 Tecuci
18:00
Cabritur
22:50 Targu Mures 22:50 Targu Mures
18:00

14:35 Oradea
18:00
Cabritur
22:50 Beclean 22:50 Beclean
18:10
Giltrans
23:00 Oradea
18:30
Euro Michael Tour
16:30 Focsani
18:30

14:35 Bors
18:30
Giltrans
23:00 Bors
18:45
Euro Michael Tour
16:30 Adjud 16:30 Vaslui
19:00
Cabritur
22:50 Dej 22:50 Dej
19:00
Euro Michael Tour
16:30 Comanesti
19:10
Cabritur
22:50 Ludus 22:50 Ludus
19:10
Euro Michael Tour
16:30 Moinesti
19:20
PROVIRAJ
07:30 Bistrita
19:20
Cabritur
22:50 Gherla 22:50 Gherla
19:30
Euro Michael Tour
16:30 Onesti
19:45
Euro Michael Tour
16:30 Dorohoi 16:30 Botosani 16:30 Bacau 16:30 Iasi 16:30 Negresti
20:00
Cabritur
22:50 Campia Turzii 22:50 Campia Turzii
20:00
Cabritur
22:50 Turda 22:50 Turda
20:15
PROVIRAJ
07:30 Dej
20:20
Euro Michael Tour
16:30 Buhusi 16:30 Podu Iloaiei
20:30
Cabritur
22:50 Cluj Napoca 22:50 Cluj Napoca
20:30
Euro Michael Tour
16:30 Piatra Neamt
20:50
Euro Michael Tour
16:30 Suceava 16:30 Roman 16:30 Roznov 16:30 Targu Frumos 16:30 Harlau
21:00
Euro Michael Tour
16:30 Falticeni 16:30 Cristesti
21:30
Cabritur
22:50 Huedin 22:50 Huedin
21:30
Euro Michael Tour
16:30 Pascani
21:40
Euro Michael Tour
16:30 Motca
21:45
PROVIRAJ
07:30 Baia Mare
21:50
Cabritur
22:50 Alesd 22:50 Alesd
22:00
PROVIRAJ
07:30 Satu Mare
22:50
Euro Michael Tour
16:30 Targu Neamt
23:00
Cabritur
22:50 Oradea 22:50 Oradea
23:00
Euro Michael Tour
16:30 Gura Humorului 16:30 Poiana Largului
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.