Stazzione ferroviara FS - Mersul autobuzelor Bari Italia

Stazzione ferroviara FS

Bari, Italia

Plecări
Ora Către
09:00
09:30 Oradea 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:00 Bors 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 10:30 Alesd 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus
09:40
16:15 Tecuci 08:55 Bontida 13:50 Toplita 15:55 Iasi 08:20 Huedin 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 13:40 Reghin 15:10 Vanatori 14:20 Sovata 16:15 Tecuci 15:00 Poiana Largului 15:55 Iasi 16:35 Braila 15:35 Botosani 15:50 Podu Iloaiei 15:25 Darabani 16:10 Barlad 12:30 Aiud 15:20 Dorohoi 12:50 Sibiu 12:25 Targu Mures 13:20 Covasna 17:50 Medgidia 12:45 Sebes 13:30 Bumbesti Jiu 17:10 Harsova 13:10 Targu Secuiesc 12:25 Salonta 16:40 Pitesti 14:30 Craiova 12:50 Lugoj 16:10 Predeal 12:20 Gilau 13:20 Petrosani 15:40 Buzau 12:40 Timisoara 14:00 Rovinari 15:00 Adjud 13:10 Hateg 14:50 Caracal 14:30 Pascani 13:55 Resita 13:50 Toplita 13:55 Suceava 14:30 Gheorgheni 13:20 Vatra Dornei 15:10 Vanatori 12:50 Beclean 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 16:40 Tulcea 12:40 Dej 16:25 Ianca 08:50 Baia Mare 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 08:10 Alesd 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 13:50 Toplita 16:40 Tulcea 14:30 Gheorgheni 14:40 Slatina (Olt) 16:25 Ianca 15:10 Vanatori 16:00 Vaslui 16:15 Tecuci 15:45 Harlau 15:55 Iasi 15:30 Saveni 15:35 Botosani 12:35 Teius 15:25 Darabani 12:55 Fagaras 12:30 Aiud 13:30 Moinesti 17:40 Calarasi 12:50 Sibiu 15:10 Giurgiu 17:00 Lehliu 13:20 Covasna 12:30 Chisineu Cris 16:35 Ramnicu Valcea 13:30 Bumbesti Jiu 12:55 Deva 16:00 Campina 12:25 Salonta 13:40 Targu Jiu 15:30 Ramnicu Sarat 12:50 Lugoj 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Bacau 13:20 Petrosani 14:55 Turnu Magurele 14:20 Motca 14:00 Rovinari 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:50 Radauti 14:40 Piatra Neamt 13:10 Prundu Bargaului 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 16:30 Galati 12:30 Gherla 13:35 Onesti 16:20 Faurei 08:40 Satu Mare 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 08:00 Oradea 14:50 Bicaz 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:30 Galati 14:40 Piatra Neamt 14:50 Caracal 16:20 Faurei 16:40 Tulcea 16:05 Husi 16:25 Ianca 15:40 Flamanzi 16:00 Vaslui 12:20 Turda 15:45 Harlau 12:40 Alba Iulia 15:30 Saveni 13:00 Brasov 18:30 Mangalia 12:35 Teius 13:25 Comanesti 17:30 Cernavoda 12:55 Fagaras 15:00 Alexandria 16:55 Tandarei 13:30 Moinesti 12:35 Arad 16:30 Targoviste 15:10 Giurgiu 13:00 Hunedoara 15:55 Urziceni 12:30 Chisineu Cris 13:50 Caransebes 15:20 Focsani 12:55 Deva 14:20 Filiasi 14:50 Roman 13:40 Targu Jiu 13:35 Onesti 14:10 Targu Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:10 Miercurea Ciuc 13:40 Gura Humorului 14:50 Bicaz 13:00 Nasaud 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 15:40 Flamanzi 13:25 Comanesti 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 16:35 Braila 12:00 Cluj Napoca 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 08:30 Zalau 14:20 Sovata 16:10 Barlad 13:35 Onesti 15:00 Poiana Largului 14:10 Miercurea Ciuc 16:35 Braila 14:50 Bicaz 14:55 Turnu Magurele 15:50 Podu Iloaiei 16:30 Galati 16:10 Barlad 16:20 Faurei 15:20 Dorohoi 16:05 Husi 12:25 Targu Mures 15:40 Flamanzi 12:45 Sebes 12:20 Turda 13:10 Targu Secuiesc 18:00 Constanta 12:40 Alba Iulia 14:30 Craiova 17:20 Slobozia 13:00 Brasov 12:20 Gilau 16:50 Bucuresti 13:25 Comanesti 12:40 Timisoara 16:20 Sinaia 15:00 Alexandria 13:10 Hateg 15:50 Ploiesti 12:35 Arad 13:55 Resita 15:10 Marasesti 13:00 Hunedoara 14:40 Slatina (Olt) 14:40 Targu Frumos 13:50 Caransebes 13:40 Reghin 14:00 Falticeni 14:20 Filiasi 14:20 Sovata 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Poiana Largului 12:55 Bistrita 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi
10:30 Cabritur
21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin
10:30 Cabritur
21:00 Padova
Sosiri
De la Ora

23:00 Braila
00:10

23:00 Galati
00:40

23:00 Buzau
01:00

12:50 Tulcea 12:50 Tulcea 12:50 Tulcea
01:15

12:50 Braila 12:50 Braila 12:50 Braila
01:20

23:00 Ramnicu Sarat
01:30

23:00 Tecuci
01:55
PROVIRAJ
07:30 Odesa
02:00

23:00 Focsani
02:15

23:00 Adjud
02:45
Cabritur
22:50 Botosani
02:55
Cabritur
22:50 Galati
02:56
Cabritur
22:50 Braila
02:59

23:00 Barlad
03:00

12:50 Galati 12:50 Galati 12:50 Galati
03:00

23:00 Husi
03:30

12:50 Ianca 12:50 Ianca 12:50 Ianca
03:30

23:00 Dorohoi
03:35

23:00 Onesti
03:45
Cabritur
22:50 Suceava
03:50
Cabritur
22:50 Iasi
03:55
Cabritur
22:50 Brasov
03:56

23:00 Vaslui
04:00

12:50 Mangalia
04:00

23:00 Comanesti
04:10

12:50 Constanta
04:10

23:00 Bucuresti
04:15

23:00 Moinesti
04:20

12:50 Medgidia
04:20

23:00 Botosani
04:30
Cabritur
22:50 Bacau
04:30

12:50 Faurei 12:50 Faurei 12:50 Faurei 12:50 Calarasi
04:30

23:00 Craiova
04:35
Cabritur
22:50 Bucuresti
04:35

12:50 Tecuci 12:50 Tecuci 12:50 Cernavoda 12:50 Tecuci
04:40

23:00 Iasi
04:45

12:50 Barlad 12:50 Barlad 12:50 Barlad 12:50 Slobozia
04:50

23:00 Podu Iloaiei
05:00

12:50 Harsova
05:00

23:00 Filiasi
05:05

23:00 Ploiesti
05:10

12:50 Lehliu
05:10

23:00 Suceava
05:20

12:50 Tandarei
05:20

23:00 Bacau
05:30

12:50 Husi 12:50 Bucuresti 12:50 Husi 12:50 Husi
05:30

23:00 Negresti
05:40

12:50 Vaslui 12:50 Pitesti 12:50 Vaslui 12:50 Vaslui
05:40

23:00 Harlau
05:45

23:00 Constanta
05:50

12:50 Ramnicu Valcea
05:50

23:00 Campina
06:00
Cabritur
22:50 Buzau
06:00

12:50 Giurgiu 12:50 Iasi 12:50 Giurgiu 12:50 Iasi 12:50 Targoviste 12:50 Iasi
06:00

23:00 Buhusi
06:05

23:00 Roznov
06:10
Cabritur
22:50 Piatra Neamt
06:10

12:50 Alexandria 12:50 Alexandria 12:50 Sinaia 12:50 Podu Iloaiei 12:50 Podu Iloaiei 12:50 Podu Iloaiei
06:10

23:00 Targu Frumos
06:15
Cabritur
22:50 Chisinau
06:15

12:50 Turnu Magurele 12:50 Turnu Magurele
06:15

23:00 Gura Humorului
06:20

12:50 Predeal 12:50 Harlau 12:50 Caracal 12:50 Caracal 12:50 Harlau 12:50 Harlau
06:20

23:00 Falticeni
06:30
Cabritur
22:50 Ramnicu Sarat
06:30

12:50 Flamanzi 12:50 Flamanzi 12:50 Slatina (Olt) 12:50 Slatina (Olt) 12:50 Flamanzi 12:50 Campina
06:30

23:00 Rovinari
06:35

23:00 Pascani
06:40

12:50 Botosani 12:50 Botosani 12:50 Urziceni 12:50 Botosani
06:40

23:00 Motca
06:45

12:50 Saveni 12:50 Saveni 12:50 Saveni
06:45

23:00 Piatra Neamt
06:50

12:50 Darabani 12:50 Ploiesti 12:50 Darabani 12:50 Darabani
06:50

23:00 Roman
06:55

23:00 Cristesti
07:00
Cabritur
22:50 Tecuci
07:00

12:50 Craiova 12:50 Craiova 12:50 Buzau 12:50 Dorohoi 12:50 Dorohoi 12:50 Dorohoi
07:00

23:00 Targu Jiu
07:05

23:00 Brasov
07:10

12:50 Vanatori 12:50 Vanatori 12:50 Vanatori 12:50 Filiasi 12:50 Filiasi 12:50 Ramnicu Sarat
07:10

12:50 Drobeta Turnu Severin 12:50 Drobeta Turnu Severin 12:50 Focsani
07:20

23:00 Fetesti
07:30
Cabritur
22:50 Focsani
07:30

12:50 Rovinari 12:50 Rovinari 12:50 Marasesti
07:30

12:50 Resita 12:50 Resita 12:50 Adjud
07:40

12:50 Caransebes 12:50 Caransebes 12:50 Bacau
07:50

23:00 Targu Neamt
08:00
Cabritur
22:50 Barlad
08:00
PROVIRAJ
07:30 Chisinau
08:00

12:50 Targu Jiu 12:50 Roman 12:50 Targu Jiu
08:00

12:50 Targu Frumos 12:50 Bumbesti Jiu 12:50 Bumbesti Jiu
08:10
Cabritur
22:50 Adjud
08:15

12:50 Pascani 12:50 Petrosani 12:50 Petrosani
08:20

23:00 Fagaras
08:30
Cabritur
22:50 Husi
08:30

12:50 Hateg 12:50 Hateg 12:50 Poiana Largului 12:50 Poiana Largului 12:50 Motca 12:50 Poiana Largului
08:30

23:00 Petrosani
08:35

12:50 Bicaz 12:50 Bicaz 12:50 Bicaz
08:35
Cabritur
22:50 Dorohoi
08:40

12:50 Piatra Neamt 12:50 Targu Neamt 12:50 Piatra Neamt 12:50 Piatra Neamt 12:50 Hunedoara 12:50 Hunedoara
08:40

12:50 Falticeni 12:50 Deva 12:50 Deva
08:50

12:50 Suceava
08:55
Cabritur
22:50 Vaslui
09:00

12:50 Gheorgheni 12:50 Lugoj 12:50 Lugoj 12:50 Radauti 12:50 Gheorgheni 12:50 Gheorgheni
09:00

12:50 Timisoara 12:50 Timisoara 12:50 Sovata 12:50 Sovata 12:50 Sovata 12:50 Gura Humorului
09:10

12:50 Campulung Moldovenesc 12:50 Arad 12:50 Arad
09:20

23:00 Poiana Largului
09:30

12:50 Vatra Dornei 12:50 Miercurea Ciuc 12:50 Miercurea Ciuc 12:50 Chisineu Cris 12:50 Chisineu Cris 12:50 Miercurea Ciuc
09:30

23:00 Hateg
09:35

12:50 Odorheiu Secuiesc 12:50 Odorheiu Secuiesc 12:50 Prundu Bargaului 12:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

23:00 Sibiu
09:45

12:50 Toplita 12:50 Salonta 12:50 Salonta 12:50 Nasaud 12:50 Toplita 12:50 Toplita
09:50

23:00 Hunedoara
10:00
Cabritur
22:50 Podu Iloaiei
10:00

12:50 Reghin 12:50 Gilau 12:50 Gilau 12:50 Reghin 12:50 Bistrita 12:50 Reghin
10:00

12:50 Beclean 12:50 Onesti 12:50 Onesti 12:50 Onesti
10:10
Cabritur
22:50 Roman
10:15

12:50 Moinesti 12:50 Moinesti 12:50 Dej 12:50 Moinesti
10:20

23:00 Sebes
10:30
Cabritur
22:50 Buhusi
10:30

12:50 Comanesti 12:50 Gherla 12:50 Comanesti 12:50 Comanesti
10:30

12:50 Covasna 12:50 Covasna 12:50 Covasna
10:40
Cabritur
22:50 Harlau
10:50

12:50 Targu Secuiesc 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Targu Secuiesc
10:50
Cabritur
22:50 Targu Frumos
11:00

12:50 Brasov 12:50 Brasov 12:50 Brasov
11:00

12:50 Fagaras 12:50 Fagaras 12:50 Fagaras
11:10

12:50 Sibiu 12:50 Sibiu 12:50 Sibiu
11:20

12:50 Sebes 12:50 Sebes 12:50 Sebes
11:25

23:00 Toplita
11:30

12:50 Alba Iulia 12:50 Alba Iulia 12:50 Alba Iulia
11:30

12:50 Teius 12:50 Teius 12:50 Teius
11:35

12:50 Aiud 12:50 Aiud 12:50 Aiud
11:40
Cabritur
22:50 Ruginoasa
11:45

12:50 Targu Mures 12:50 Targu Mures 12:50 Targu Mures
11:50

23:00 Deva
12:00
Cabritur
22:50 Falticeni
12:00

12:50 Turda 12:50 Turda 12:50 Turda
12:00
Cabritur
22:50 Pascani
12:10

23:00 Reghin
12:30

23:00 Alba Iulia
13:00
Cabritur
22:50 Targu Neamt
13:00
Cabritur
22:50 Padova
13:00
PROVIRAJ
07:30 Iasi
13:00

23:00 Targu Mures
13:30

12:50 Cluj Napoca
13:30

23:00 Aiud
13:45

12:50 Bontida
13:50

23:00 Ludus
14:00
Cabritur
22:50 Poiana Largului
14:00
PROVIRAJ
07:30 Targu Frumos
14:00

12:50 Baia Mare
14:05
Cabritur
22:50 Gura Humorului
14:10

12:50 Satu Mare
14:10
PROVIRAJ
07:30 Pascani
14:20

12:50 Zalau
14:20

23:00 Turda
14:30

23:00 Cluj Napoca
15:00

12:50 Huedin
15:00
Cabritur
22:50 Campulung Moldovenesc
15:10

12:50 Alesd
15:10
Cabritur
22:50 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
22:50 Toplita
16:20
PROVIRAJ
07:30 Campulung Moldovenesc
16:20

23:00 Huedin
17:00
Cabritur
22:50 Bistrita
17:00
PROVIRAJ
07:30 Vatra Dornei
17:50

23:00 Alesd
18:00
Cabritur
22:50 Targu Mures
18:00
Cabritur
22:50 Beclean
18:10

12:50 Oradea
18:20

23:00 Oradea
18:30

23:00 Bors
18:45
Cabritur
22:50 Dej
19:00
Cabritur
22:50 Ludus
19:10
PROVIRAJ
07:30 Bistrita
19:20
Cabritur
22:50 Gherla
19:30
Cabritur
22:50 Campia Turzii
20:00
Cabritur
22:50 Turda
20:15
PROVIRAJ
07:30 Dej
20:20
Cabritur
22:50 Cluj Napoca
20:30
Cabritur
22:50 Huedin
21:30
PROVIRAJ
07:30 Baia Mare
21:50
Cabritur
22:50 Alesd
22:00
PROVIRAJ
07:30 Satu Mare
22:50
Cabritur
22:50 Oradea
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.