Stazzione FS - Mersul autobuzelor Avezzano Italia

Stazzione FS

Avezzano, Italia

Plecări
Ora Către
07:10
18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 14:45 Veresti 11:15 Vestem 15:45 Targu Mures 12:20 Onesti 16:50 Morareni 14:10 Targu Secuiesc 17:30 Borsec 15:20 Campina 18:10 Sovata 17:00 Bucuresti 18:30 Dumbrava 17:00 Medgidia 18:50 Pascani 10:15 Medias 19:20 Podu Iloaiei 17:30 Corabia 20:10 Roman 16:30 Filiasi 20:50 Marasesti 15:00 Motru 21:25 Barlad 14:00 Timisoara 22:00 Tulcea 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 15:00 Motru 10:10 Beius 14:00 Timisoara 11:30 Gilau 13:00 Hateg 12:30 Baia Mare 12:15 Simeria 13:10 Vatra Dornei 11:15 Alba Iulia 13:50 Gura Humorului 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 15:00 Dolhasca 11:30 Fagaras 16:15 Sighisoara 12:40 Targu Ocna 17:00 Sfantu Gheorghe 14:30 Brasov 17:40 Grinties 15:40 Ramnicu Sarat 18:15 Bicaz 17:30 Slobozia 18:35 Timisesti 17:30 Mangalia 18:55 Targu Frumos 10:00 Cluj Napoca 19:30 Iasi 17:20 Alexandria 20:20 Bacau 16:00 Rovinari 21:00 Focsani 14:45 Resita 21:30 Tecuci 13:40 Arad 06:40 Bors 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 14:45 Resita 10:30 Piatra Craiului 13:40 Arad 12:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:40 Beclean 12:00 Orastie 13:20 Borsa 11:00 Teius 14:00 Botosani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 15:15 Suceava 11:45 Moinesti 16:30 Medias 12:55 Covasna 17:10 Miercurea Ciuc 14:50 Predeal 17:50 Durau 16:00 Ploiesti 18:20 Piatra Neamt 18:00 Tandarei 18:40 Cristesti 20:00 Constanta 19:00 Harlau 20:00 Giurgiu 19:40 Negresti 17:10 Slatina (Olt) 20:30 Sascut 15:35 Isalnita 21:05 Buzau 14:30 Caransebes 21:40 Galati 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 14:30 Caransebes 10:40 Negreni 13:30 Targu Jiu 12:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 12:50 Bistrita 11:45 Sebes 13:30 Iacobeni 10:45 Aiud 14:15 Stefanesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 11:00 Ramnicu Valcea 15:30 Falticeni 12:00 Comanesti 16:45 Reghin 13:35 Sfantu Gheorghe 17:20 Toplita 15:00 Sinaia 18:00 Poiana Largului 16:30 Pitesti 18:25 Targu Neamt 18:30 Hirsova 18:45 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 19:50 Vaslui 17:00 Craiova 20:40 Adjud 15:15 Targu Carbunesti 21:20 Husi 14:15 Lugoj 21:50 Braila 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 14:15 Lugoj 11:00 Huedin 13:15 Petrosani 12:20 Dej 12:30 Deva 13:00 Prundu Bargaului 11:30 Lancram 13:40 Campulung Moldovenesc 10:30 Unirea 14:30 Darabani
Sosiri
De la Ora
Cabritur
19:35 Botosani 19:35 Botosani
02:55
Cabritur
19:35 Galati 19:35 Galati
02:56
Cabritur
19:35 Braila 19:35 Braila
02:59
Cabritur
19:35 Suceava 19:35 Suceava
03:50
Cabritur
19:35 Iasi 19:35 Iasi
03:55
Cabritur
19:35 Brasov 19:35 Brasov
03:56
Cabritur
19:35 Bacau 19:35 Bacau
04:30
Cabritur
19:35 Bucuresti 19:35 Bucuresti
04:35
Cabritur
19:35 Buzau 19:35 Buzau
06:00

15:50 Giurgiu 15:50 Constanta 15:50 Constanta 15:50 Giurgiu 15:50 Tulcea
06:00

15:50 Braila
06:05
Cabritur
19:35 Piatra Neamt 19:35 Piatra Neamt
06:10

15:50 Turnu Magurele 15:50 Turnu Magurele 15:50 Galati
06:10
Cabritur
19:35 Chisinau 19:35 Chisinau
06:15

15:50 Tecuci
06:15

15:50 Barlad 15:50 Corabia 15:50 Corabia
06:20

15:50 Husi
06:25
Cabritur
19:35 Ramnicu Sarat 19:35 Ramnicu Sarat
06:30

15:50 Mangalia 15:50 Alexandria 15:50 Alexandria 15:50 Mangalia 15:50 Buzau
06:30

15:50 Focsani
06:35

15:50 Filiasi 15:50 Filiasi 15:50 Marasesti 15:50 Medgidia 15:50 Medgidia
06:40

15:50 Adjud
06:45

15:50 Slatina (Olt) 15:50 Hirsova 15:50 Hirsova 15:50 Slatina (Olt) 15:50 Sascut
06:50

15:50 Bacau
06:55
Cabritur
19:35 Tecuci 19:35 Tecuci
07:00

15:50 Tandarei 15:50 Tandarei 15:50 Roman 15:50 Craiova 15:50 Craiova
07:00

15:50 Vaslui
07:05

15:50 Filiasi 15:50 Filiasi 15:50 Negresti
07:10

15:50 Iasi
07:15

15:50 Rovinari 15:50 Rovinari 15:50 Podu Iloaiei
07:20

15:50 Deleni
07:25
Cabritur
19:35 Focsani 19:35 Focsani
07:30

15:50 Isalnita 15:50 Isalnita 15:50 Harlau
07:30

15:50 Targu Frumos
07:35

15:50 Pascani 15:50 Targu Carbunesti 15:50 Targu Carbunesti
07:40

15:50 Motru 15:50 Motru 15:50 Motca
07:45

15:50 Resita 15:50 Resita 15:50 Cristesti
07:50

15:50 Caransebes 15:50 Timisesti 15:50 Caransebes
07:55
Cabritur
19:35 Barlad 19:35 Barlad
08:00

15:50 Slobozia 15:50 Dumbrava 15:50 Lugoj 15:50 Slobozia 15:50 Lugoj
08:00

15:50 Timisoara 15:50 Timisoara
08:05

15:50 Arad 15:50 Arad 15:50 Bucuresti 15:50 Bucuresti
08:10
Cabritur
19:35 Adjud 19:35 Adjud
08:15

15:50 Targu Neamt
08:15

15:50 Targu Jiu 15:50 Targu Jiu
08:20

15:50 Petrosani 15:50 Petrosani
08:25
Cabritur
19:35 Husi 19:35 Husi
08:30

15:50 Hateg 15:50 Hateg 15:50 Piatra Neamt
08:30
Cabritur
19:35 Dorohoi 19:35 Dorohoi
08:40

15:50 Calan 15:50 Calan
08:40

15:50 Bicaz
08:45

15:50 Hunedoara 15:50 Hunedoara
08:50
Cabritur
19:35 Vaslui 19:35 Vaslui
09:00

15:50 Pitesti 15:50 Poiana Largului 15:50 Pitesti 15:50 Deva 15:50 Deva
09:00

15:50 Ramnicu Sarat 15:50 Ramnicu Sarat 15:50 Durau
09:10

15:50 Campina 15:50 Campina 15:50 Grinties
09:20

15:50 Borsec 15:50 Sinaia 15:50 Sinaia
09:30

15:50 Predeal 15:50 Toplita 15:50 Predeal
09:40

15:50 Brasov 15:50 Brasov 15:50 Miercurea Ciuc
09:50
Cabritur
19:35 Podu Iloaiei 19:35 Podu Iloaiei
10:00

15:50 Targu Secuiesc 15:50 Targu Secuiesc 15:50 Sfantu Gheorghe
10:00

15:50 Sfantu Gheorghe 15:50 Sfantu Gheorghe
10:05

15:50 Covasna 15:50 Covasna
10:10
Cabritur
19:35 Roman 19:35 Roman
10:15

15:50 Targu Ocna 15:50 Morareni 15:50 Targu Ocna
10:20
Cabritur
19:35 Buhusi 19:35 Buhusi
10:30

15:50 Onesti 15:50 Reghin 15:50 Onesti
10:30

15:50 Comanesti 15:50 Sighisoara 15:50 Comanesti
10:40
Cabritur
19:35 Harlau 19:35 Harlau
10:50

15:50 Moinesti 15:50 Moinesti 15:50 Targu Mures
10:50
Cabritur
19:35 Targu Frumos 19:35 Targu Frumos
11:00

15:50 Fagaras 15:50 Falticeni 15:50 Fagaras 15:50 Simeria 15:50 Simeria
11:00

15:50 Suceava
11:05

15:50 Vestem 15:50 Dolhasca 15:50 Vestem
11:10

15:50 Veresti
11:15

15:50 Orastie 15:50 Ramnicu Valcea 15:50 Orastie 15:50 Darabani 15:50 Ramnicu Valcea
11:20

15:50 Stefanesti
11:25

15:50 Sebes 15:50 Botosani 15:50 Sibiu 15:50 Sebes 15:50 Sibiu
11:30

15:50 Gura Humorului
11:35

15:50 Miercurea Sibiului 15:50 Campulung Moldovenesc 15:50 Lancram 15:50 Miercurea Sibiului 15:50 Lancram
11:40
Cabritur
19:35 Ruginoasa 19:35 Ruginoasa
11:45

15:50 Iacobeni
11:45

15:50 Sighisoara 15:50 Borsa 15:50 Alba Iulia 15:50 Sighisoara 15:50 Alba Iulia
11:50

15:50 Vatra Dornei
11:55
Cabritur
19:35 Falticeni 19:35 Falticeni
12:00

15:50 Medias 15:50 Prundu Bargaului 15:50 Medias
12:00

15:50 Bistrita
12:05
Cabritur
19:35 Pascani 19:35 Pascani
12:10

15:50 Teius 15:50 Beclean 15:50 Teius
12:10

15:50 Baia Mare
12:15

15:50 Aiud 15:50 Aiud 15:50 Dej
12:20

15:50 Cluj Napoca 15:50 Unirea 15:50 Unirea
12:30

15:50 Cluj Napoca 15:50 Turda 15:50 Turda
12:40
Cabritur
19:35 Targu Neamt 19:35 Targu Neamt
13:00
Cabritur
19:35 Padova
13:00

15:50 Gilau
13:00
Cabritur
19:35 Poiana Largului 19:35 Poiana Largului
14:00

15:50 Cluj Napoca 15:50 Cluj Napoca 15:50 Cluj Napoca 15:50 Huedin 15:50 Cluj Napoca
14:00
Cabritur
19:35 Gura Humorului 19:35 Gura Humorului
14:10

15:50 Negreni
15:00
Cabritur
19:35 Campulung Moldovenesc 19:35 Campulung Moldovenesc
15:10

15:50 Piatra Craiului
16:00
Cabritur
19:35 Vatra Dornei 19:35 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
19:35 Toplita 19:35 Toplita
16:20
Cabritur
19:35 Bistrita 19:35 Bistrita
17:00

15:50 Beius
17:00
Cabritur
19:35 Targu Mures 19:35 Targu Mures
18:00

15:50 Alesd
18:00
Cabritur
19:35 Beclean 19:35 Beclean
18:10

15:50 Oradea
18:30
Cabritur
19:35 Dej 19:35 Dej
19:00

15:50 Bors
19:00
Cabritur
19:35 Ludus 19:35 Ludus
19:10
Cabritur
19:35 Gherla 19:35 Gherla
19:30
Cabritur
19:35 Campia Turzii 19:35 Campia Turzii
20:00
Cabritur
19:35 Turda 19:35 Turda
20:15
Cabritur
19:35 Cluj Napoca 19:35 Cluj Napoca
20:30
Cabritur
19:35 Huedin 19:35 Huedin
21:30
Cabritur
19:35 Alesd 19:35 Alesd
22:00
Cabritur
19:35 Oradea 19:35 Oradea
23:00

15:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.