Stazione Ferroviara - Mersul autobuzelor Asti Italia

Stazione Ferroviara

Asti, Italia

Plecări
Ora Către
09:20
19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 19:50 Vaslui 20:40 Adjud 21:20 Husi 21:50 Braila 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 14:15 Lugoj 11:00 Huedin 13:15 Petrosani 12:20 Dej 12:30 Deva 13:00 Prundu Bargaului 11:30 Lancram 13:40 Campulung Moldovenesc 10:30 Unirea 14:30 Darabani 11:00 Ramnicu Valcea 15:30 Falticeni 12:00 Comanesti 16:45 Reghin 13:35 Sfantu Gheorghe 17:20 Toplita 15:00 Sinaia 18:00 Poiana Largului 16:30 Pitesti 18:25 Targu Neamt 18:30 Hirsova 18:45 Motca 10:45 Miercurea Sibiului 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 10:15 Medias 19:20 Podu Iloaiei 17:30 Corabia 20:10 Roman 20:50 Marasesti 21:25 Barlad 22:00 Tulcea 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 10:10 Beius 14:00 Timisoara 11:30 Gilau 13:00 Hateg 12:30 Baia Mare 12:15 Simeria 13:10 Vatra Dornei 11:15 Alba Iulia 13:50 Gura Humorului 10:15 Turda 14:45 Veresti 11:15 Vestem 15:45 Targu Mures 12:20 Onesti 16:50 Morareni 14:10 Targu Secuiesc 17:30 Borsec 15:20 Campina 18:10 Sovata 17:00 Bucuresti 18:30 Dumbrava 17:00 Medgidia 18:50 Pascani 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 18:55 Targu Frumos 10:00 Cluj Napoca 19:30 Iasi 20:20 Bacau 21:00 Focsani 21:30 Tecuci 06:40 Bors 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 14:45 Resita 10:30 Piatra Craiului 13:40 Arad 12:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:40 Beclean 12:00 Orastie 13:20 Borsa 11:00 Teius 14:00 Botosani 10:00 Cluj Napoca 15:00 Dolhasca 11:30 Fagaras 16:15 Sighisoara 12:40 Targu Ocna 17:00 Sfantu Gheorghe 14:30 Brasov 17:40 Grinties 15:40 Ramnicu Sarat 18:15 Bicaz 17:30 Slobozia 18:35 Timisesti 17:30 Mangalia 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 19:00 Harlau 20:00 Giurgiu 19:40 Negresti 20:30 Sascut 21:05 Buzau 21:40 Galati 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 14:30 Caransebes 10:40 Negreni 13:30 Targu Jiu 12:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 12:50 Bistrita 11:45 Sebes 13:30 Iacobeni 10:45 Aiud 14:15 Stefanesti 10:50 Sibiu 15:15 Suceava 11:45 Moinesti 16:30 Medias 12:55 Covasna 17:10 Miercurea Ciuc 14:50 Predeal 17:50 Durau 16:00 Ploiesti 18:20 Piatra Neamt 18:00 Tandarei 18:40 Cristesti 20:00 Constanta 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta
10:15
10:40 Poiana Largului 13:40 Medgidia 10:20 Reghin 08:10 Medias 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 11:10 Cristesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:00 Cluj Napoca 12:20 Resita 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 12:25 Motru 10:35 Durau 13:30 Harsova 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 10:50 Piatra Neamt 11:15 Motca 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:05 Dej 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 09:10 Beclean 14:00 Constanta 10:30 Toplita 13:20 Tandarei 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:00 Targu Neamt 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:25 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 10:45 Bicaz 13:50 Mangalia 10:25 Morareni 13:00 Bucuresti 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea 11:05 Timisesti 11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 08:00 Cluj Napoca 12:15 Caransebes 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti
13:50 Giltrans
00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd
Sosiri
De la Ora
Giltrans
18:00 Braila
00:10
Giltrans
18:00 Galati
00:40
Giltrans
18:00 Buzau
01:00
Giltrans
18:00 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
18:00 Tecuci
01:55
Giltrans
18:00 Focsani
02:15
Giltrans
18:00 Adjud
02:45
Cabritur
18:30 Botosani 18:30 Botosani
02:55
Cabritur
18:30 Galati 18:30 Galati
02:56
Cabritur
18:30 Braila 18:30 Braila
02:59
Giltrans
18:00 Barlad
03:00
Giltrans
18:00 Husi
03:30
Giltrans
18:00 Dorohoi
03:35
Giltrans
18:00 Onesti
03:45
Cabritur
18:30 Suceava 18:30 Suceava
03:50
Cabritur
18:30 Iasi 18:30 Iasi
03:55
Cabritur
18:30 Brasov 18:30 Brasov
03:56
Giltrans
18:00 Vaslui
04:00
Giltrans
18:00 Comanesti
04:10
Giltrans
18:00 Bucuresti
04:15
Giltrans
18:00 Moinesti
04:20
Giltrans
18:00 Botosani
04:30
Cabritur
18:30 Bacau 18:30 Bacau
04:30
Giltrans
18:00 Craiova
04:35
Cabritur
18:30 Bucuresti 18:30 Bucuresti
04:35
Giltrans
18:00 Iasi
04:45
Giltrans
18:00 Podu Iloaiei
05:00

10:05 Giurgiu 10:05 Tulcea
05:00
Giltrans
18:00 Filiasi
05:05
Giltrans
18:00 Ploiesti
05:10

10:05 Turnu Magurele
05:10
Giltrans
18:00 Suceava
05:20

10:05 Corabia
05:20
Giltrans
18:00 Bacau
05:30

10:05 Braila 10:05 Alexandria
05:30

10:05 Galati
05:35
Giltrans
18:00 Negresti
05:40

10:05 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
18:00 Harlau
05:45
Giltrans
18:00 Constanta
05:50
Giltrans
18:00 Campina
06:00
Cabritur
18:30 Buzau 18:30 Buzau
06:00

10:05 Craiova 10:05 Constanta
06:00

12:00 Tulcea 12:00 Constanta 12:00 Giurgiu 12:00 Giurgiu 12:00 Constanta
06:00
Giltrans
18:00 Buhusi
06:05

10:05 Mangalia
06:05

12:00 Braila
06:05
Giltrans
18:00 Roznov
06:10
Cabritur
18:30 Piatra Neamt 18:30 Piatra Neamt
06:10

10:05 Filiasi
06:10

12:00 Turnu Magurele 12:00 Galati 12:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
18:00 Targu Frumos
06:15
Cabritur
18:30 Chisinau 18:30 Chisinau
06:15

10:05 Medgidia
06:15

12:00 Tecuci
06:15
Giltrans
18:00 Gura Humorului
06:20

10:05 Hirsova 10:05 Rovinari
06:20

12:00 Barlad 12:00 Corabia 12:00 Corabia
06:20

10:05 Tandarei
06:25

12:00 Husi
06:25
Giltrans
18:00 Falticeni
06:30
Cabritur
18:30 Ramnicu Sarat 18:30 Ramnicu Sarat
06:30

10:05 Slobozia 10:05 Isalnita
06:30

12:00 Alexandria 12:00 Mangalia 12:00 Buzau 12:00 Mangalia 12:00 Alexandria
06:30
Giltrans
18:00 Rovinari
06:35

12:00 Focsani
06:35
Giltrans
18:00 Pascani
06:40

10:05 Tecuci 10:05 Targu Carbunesti
06:40

12:00 Marasesti 12:00 Medgidia 12:00 Medgidia 12:00 Filiasi 12:00 Filiasi
06:40
Giltrans
18:00 Motca
06:45

10:05 Motru 10:05 Barlad
06:45

12:00 Adjud
06:45
Giltrans
18:00 Piatra Neamt
06:50

10:05 Resita 10:05 Husi
06:50

12:00 Hirsova 12:00 Slatina (Olt) 12:00 Sascut 12:00 Slatina (Olt) 12:00 Hirsova
06:50
Giltrans
18:00 Roman
06:55

10:05 Caransebes
06:55

12:00 Bacau
06:55
Giltrans
18:00 Cristesti
07:00
Cabritur
18:30 Tecuci 18:30 Tecuci
07:00

10:05 Lugoj 10:05 Bucuresti 10:05 Buzau
07:00

12:00 Roman 12:00 Craiova 12:00 Craiova 12:00 Tandarei 12:00 Tandarei
07:00
Giltrans
18:00 Targu Jiu
07:05

10:05 Timisoara
07:05

12:00 Vaslui
07:05
Giltrans
18:00 Brasov
07:10

10:05 Focsani 10:05 Arad
07:10

12:00 Filiasi 12:00 Negresti 12:00 Filiasi
07:10

12:00 Iasi
07:15

10:05 Targu Jiu
07:20

12:00 Podu Iloaiei 12:00 Rovinari 12:00 Rovinari
07:20

10:05 Petrosani 10:05 Marasesti
07:25

12:00 Deleni
07:25
Giltrans
18:00 Fetesti
07:30
Cabritur
18:30 Focsani 18:30 Focsani
07:30

10:05 Hateg 10:05 Pitesti 10:05 Adjud
07:30

12:00 Isalnita 12:00 Harlau 12:00 Isalnita
07:30

10:05 Sascut
07:35

12:00 Targu Frumos
07:35

10:05 Bacau 10:05 Calan
07:40

12:00 Pascani 12:00 Targu Carbunesti 12:00 Targu Carbunesti
07:40

10:05 Roman
07:45

12:00 Motru 12:00 Motca 12:00 Motru
07:45

10:05 Vaslui 10:05 Ploiesti 10:05 Hunedoara
07:50

12:00 Cristesti 12:00 Resita 12:00 Resita
07:50

12:00 Caransebes 12:00 Caransebes 12:00 Timisesti
07:55
Giltrans
18:00 Targu Neamt
08:00
Cabritur
18:30 Barlad 18:30 Barlad
08:00

10:05 Negresti 10:05 Deva 10:05 Ramnicu Sarat
08:00

12:00 Dumbrava 12:00 Lugoj 12:00 Slobozia 12:00 Lugoj 12:00 Slobozia
08:00

10:05 Iasi
08:05

12:00 Timisoara 12:00 Timisoara
08:05

10:05 Campina 10:05 Podu Iloaiei
08:10

12:00 Bucuresti 12:00 Bucuresti 12:00 Arad 12:00 Arad
08:10
Cabritur
18:30 Adjud 18:30 Adjud
08:15

10:05 Deleni
08:15

12:00 Targu Neamt
08:15

10:05 Hirlau 10:05 Sinaia
08:20

12:00 Targu Jiu 12:00 Targu Jiu
08:20

10:05 Targu Frumos
08:25

12:00 Petrosani 12:00 Petrosani
08:25
Giltrans
18:00 Fagaras
08:30
Cabritur
18:30 Husi 18:30 Husi
08:30

10:05 Predeal 10:05 Pascani 10:05 Simeria
08:30

12:00 Piatra Neamt 12:00 Hateg 12:00 Hateg
08:30
Giltrans
18:00 Petrosani
08:35

10:05 Motca
08:35
Cabritur
18:30 Dorohoi 18:30 Dorohoi
08:40

10:05 Orastie 10:05 Cristesti
08:40

12:00 Calan 12:00 Calan
08:40

10:05 Timisesti
08:45

12:00 Bicaz
08:45

10:05 Targu Neamt 10:05 Sebes
08:50

12:00 Hunedoara 12:00 Hunedoara
08:50

10:05 Piatra Neamt
08:55
Cabritur
18:30 Vaslui 18:30 Vaslui
09:00

10:05 Brasov 10:05 Lancram 10:05 Bicaz
09:00

12:00 Poiana Largului 12:00 Deva 12:00 Pitesti 12:00 Deva 12:00 Pitesti
09:00

10:05 Poiana Largului 10:05 Targu Secuiesc
09:10

12:00 Durau 12:00 Ramnicu Sarat 12:00 Ramnicu Sarat
09:10

10:05 Sfantu Gheorghe 10:05 Durau
09:20

12:00 Campina 12:00 Grinties 12:00 Campina
09:20
Giltrans
18:00 Poiana Largului
09:30

10:05 Covasna 10:05 Toplita 10:05 Alba Iulia
09:30

12:00 Sinaia 12:00 Sinaia 12:00 Borsec
09:30
Giltrans
18:00 Hateg
09:35

10:05 Targu Ocna 10:05 Morareni 10:05 Teius
09:40

12:00 Toplita 12:00 Predeal 12:00 Predeal
09:40
Giltrans
18:00 Sibiu
09:45

10:05 Reghin
09:45

10:05 Aiud 10:05 Onesti
09:50

12:00 Miercurea Ciuc 12:00 Brasov 12:00 Brasov
09:50
Giltrans
18:00 Hunedoara
10:00
Cabritur
18:30 Podu Iloaiei 18:30 Podu Iloaiei
10:00

10:05 Comanesti 10:05 Targu Mures 10:05 Unirea
10:00

12:00 Targu Secuiesc 12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Targu Secuiesc
10:00

10:05 Falticeni
10:05

12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Sfantu Gheorghe
10:05

10:05 Moinesti 10:05 Turda 10:05 Suceava
10:10

12:00 Covasna 12:00 Covasna
10:10
Cabritur
18:30 Roman 18:30 Roman
10:15

10:05 Dolhasca
10:15

10:05 Fagaras 10:05 Veresti
10:20

12:00 Targu Ocna 12:00 Morareni 12:00 Targu Ocna
10:20

10:05 Darabani
10:25
Giltrans
18:00 Sebes
10:30
Cabritur
18:30 Buhusi 18:30 Buhusi
10:30

10:05 Botosani 10:05 Vestem
10:30

12:00 Reghin 12:00 Onesti 12:00 Onesti
10:30

10:05 Gura Humorului
10:35

12:00 Comanesti 12:00 Sighisoara 12:00 Comanesti
10:40

10:05 Campulung Moldovenesc
10:45
Cabritur
18:30 Harlau 18:30 Harlau
10:50

10:05 Ramnicu Valcea 10:05 Iacobeni
10:50

12:00 Moinesti 12:00 Targu Mures 12:00 Moinesti
10:50

10:05 Vatra Dornei
10:55
Cabritur
18:30 Targu Frumos 18:30 Targu Frumos
11:00

10:05 Prundu Bargaului 10:05 Sibiu
11:00

12:00 Simeria 12:00 Fagaras 12:00 Falticeni 12:00 Simeria 12:00 Fagaras
11:00

10:05 Bistrita
11:05

12:00 Suceava
11:05

10:05 Miercurea Sibiului 10:05 Beclean
11:10

12:00 Dolhasca 12:00 Vestem 12:00 Vestem
11:10

10:05 Dej
11:15

12:00 Veresti
11:15

10:05 Sighisoara
11:20

12:00 Darabani 12:00 Ramnicu Valcea 12:00 Orastie 12:00 Orastie 12:00 Ramnicu Valcea
11:20

10:05 Cluj Napoca
11:25

12:00 Stefanesti
11:25
Giltrans
18:00 Toplita
11:30

10:05 Medias
11:30

12:00 Sibiu 12:00 Sebes 12:00 Sibiu 12:00 Sebes 12:00 Botosani
11:30

12:00 Gura Humorului
11:35

12:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Lancram 12:00 Miercurea Sibiului 12:00 Lancram 12:00 Miercurea Sibiului
11:40
Cabritur
18:30 Ruginoasa 18:30 Ruginoasa
11:45

12:00 Iacobeni
11:45

12:00 Alba Iulia 12:00 Sighisoara 12:00 Borsa 12:00 Alba Iulia 12:00 Sighisoara
11:50

12:00 Vatra Dornei
11:55
Giltrans
18:00 Deva
12:00
Cabritur
18:30 Falticeni 18:30 Falticeni
12:00

10:05 Cluj Napoca
12:00

12:00 Medias 12:00 Medias 12:00 Prundu Bargaului
12:00

12:00 Bistrita
12:05
Cabritur
18:30 Pascani 18:30 Pascani
12:10

12:00 Teius 12:00 Beclean 12:00 Teius
12:10

12:00 Baia Mare
12:15

12:00 Aiud 12:00 Dej 12:00 Aiud
12:20
Giltrans
18:00 Reghin
12:30

12:00 Cluj Napoca 12:00 Unirea 12:00 Unirea
12:30

12:00 Turda 12:00 Cluj Napoca 12:00 Turda
12:40
Giltrans
18:00 Alba Iulia
13:00
Cabritur
18:30 Targu Neamt 18:30 Targu Neamt
13:00
Cabritur
18:30 Padova
13:00

12:00 Gilau
13:00

10:05 Gilau
13:15
Giltrans
18:00 Targu Mures
13:30
Giltrans
18:00 Aiud
13:45
Giltrans
18:00 Ludus
14:00
Cabritur
18:30 Poiana Largului 18:30 Poiana Largului
14:00

12:00 Cluj Napoca 12:00 Huedin 12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca
14:00
Cabritur
18:30 Gura Humorului 18:30 Gura Humorului
14:10
Giltrans
18:00 Turda
14:30

10:05 Huedin
14:30

10:05 Negreni
14:50
Giltrans
18:00 Cluj Napoca
15:00

12:00 Negreni
15:00
Cabritur
18:30 Campulung Moldovenesc 18:30 Campulung Moldovenesc
15:10

10:05 Alesd
15:55

12:00 Piatra Craiului
16:00
Cabritur
18:30 Vatra Dornei 18:30 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
18:30 Toplita 18:30 Toplita
16:20
Giltrans
18:00 Huedin
17:00
Cabritur
18:30 Bistrita 18:30 Bistrita
17:00

12:00 Beius
17:00
Giltrans
18:00 Alesd
18:00
Cabritur
18:30 Targu Mures 18:30 Targu Mures
18:00

10:05 Oradea
18:00

12:00 Alesd
18:00
Cabritur
18:30 Beclean 18:30 Beclean
18:10
Giltrans
18:00 Oradea
18:30

10:05 Bors
18:30

12:00 Oradea
18:30
Giltrans
18:00 Bors
18:45
Cabritur
18:30 Dej 18:30 Dej
19:00

12:00 Bors
19:00
Cabritur
18:30 Ludus 18:30 Ludus
19:10
Cabritur
18:30 Gherla 18:30 Gherla
19:30
Cabritur
18:30 Campia Turzii 18:30 Campia Turzii
20:00
Cabritur
18:30 Turda 18:30 Turda
20:15
Cabritur
18:30 Cluj Napoca 18:30 Cluj Napoca
20:30
Cabritur
18:30 Huedin 18:30 Huedin
21:30
Cabritur
18:30 Alesd 18:30 Alesd
22:00
Cabritur
18:30 Oradea 18:30 Oradea
23:00

12:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.