Stazzione FS - Mersul autobuzelor Arezzo Italia

Stazzione FS

Arezzo, Italia

Plecări
Ora Către
04:40
11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 15:15 Copalau 06:10 Targu Mures 14:15 Pascani 04:40 Campia Turzii 13:30 Barticesti 02:00 Alesd 12:00 Piatra Neamt 16:15 Botosani 07:45 Reghin 15:00 Harlau 08:00 Morareni 14:05 Timisesti 12:45 Cristesti 13:15 Sabaoani 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 15:00 Harlau 05:30 Ungheni 14:05 Timisesti 04:30 Turda 13:15 Sabaoani 01:30 Oradea 11:00 Bicaz 16:00 Botosani 07:10 Targu Mures 14:40 Cotnari 10:00 Borsec 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 16:00 Botosani 08:10 Maierus 14:40 Cotnari 05:40 Iernut 13:55 Motca 04:00 Cluj Napoca 12:30 Targu Neamt 23:45 Bors 09:30 Gheorgheni 15:30 Frumusica 11:15 Poiana Largului 14:30 Targu Frumos 07:15 Acatari 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz 15:30 Frumusica 07:10 Sighisoara 14:30 Targu Frumos 05:10 Ludus 13:45 Hanul Ancutei 03:15 Gilau 12:15 Pipirig 13:00 Letea Veche 08:45 Toplita 15:15 Copalau 11:30 Pluton 14:15 Pascani 13:00 Motca 13:30 Barticesti
11:30 Coltrans
16:00 Fagaras 20:30 Ianca 20:00 Buzau 13:30 Sibiu 23:30 Tulcea 18:30 Ploiesti 11:30 Deva 21:30 Galati 17:00 Brasov 10:00 Arad 21:00 Braila
19:30 Cabritur
23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin
Sosiri
De la Ora
PROVIRAJ
18:45 Odesa
02:00
Cabritur
17:30 Botosani
02:55
Cabritur
17:30 Galati
02:56
Cabritur
17:30 Braila
02:59
Cabritur
17:30 Suceava
03:50
Cabritur
17:30 Iasi
03:55
Cabritur
17:30 Brasov
03:56
Cabritur
17:30 Bacau
04:30
Cabritur
17:30 Bucuresti
04:35

16:30 Bacau
05:00

16:30 Letea Veche
05:20

16:30 Valea Seaca
05:35

16:30 Faraoani
05:50

16:30 Cleja
06:00
Cabritur
17:30 Buzau
06:00
Cabritur
17:30 Piatra Neamt
06:10

16:30 Racaciuni
06:15
Cabritur
17:30 Chisinau
06:15

16:30 Constanta 16:30 Botosani 16:30 Sascut
06:30
Cabritur
17:30 Ramnicu Sarat
06:30

16:30 Podu Turcului
06:40

16:30 Barlad
06:50

16:30 Zorleni 16:30 Medgidia 16:30 Iasi 16:30 Botosani
07:00
Cabritur
17:30 Tecuci
07:00
Coltrans
19:00 Tulcea
07:00

16:30 Epureni
07:15

16:30 Murgeni 16:30 Frumusica
07:30
Cabritur
17:30 Focsani
07:30

16:30 Berezeni
07:40

16:30 Cernavoda 16:30 Targu Frumos 16:30 Copalau
07:45

16:30 Lunca Banului
07:50

16:30 Harlau 16:30 Fetesti 16:30 Husi
08:00
Cabritur
17:30 Barlad
08:00
PROVIRAJ
18:45 Chisinau
08:00

16:30 Crasna
08:10

16:30 Drajna Noua
08:15
Cabritur
17:30 Adjud
08:15

16:30 Cotnari
08:20

16:30 Muntenii de Jos
08:25
Cabritur
17:30 Husi
08:30

16:30 Vaslui 16:30 Targu Frumos
08:40
Cabritur
17:30 Dorohoi
08:40

16:30 Zapodeni
08:50

16:30 Calarasi 16:30 Negresti 16:30 Pascani 16:30 Pascani
09:00
Cabritur
17:30 Vaslui
09:00
Coltrans
19:00 Galati
09:00

16:30 Timisesti 16:30 Todiresti
09:15

16:30 Bacesti 16:30 Motca
09:25

16:30 Vaslui
09:30

16:30 Hanul Ancutei
09:35

16:30 Poienari 16:30 Barticesti
09:45

16:30 Sabaoani
09:55

16:30 Roman 16:30 Bucuresti
10:00
Cabritur
17:30 Podu Iloaiei
10:00
Coltrans
19:00 Braila
10:00
Cabritur
17:30 Roman
10:15

16:30 Motca
10:20
Cabritur
17:30 Buhusi
10:30

16:30 Bacau 16:30 Cristesti
10:45

16:30 Targu Neamt
10:50
Cabritur
17:30 Harlau
10:50

16:30 Letea Veche
10:55
Cabritur
17:30 Targu Frumos
11:00
Coltrans
19:00 Ianca
11:00

16:30 Pipirig 16:30 Ploiesti
11:30

16:30 Campina
11:45
Cabritur
17:30 Ruginoasa
11:45

16:30 Onesti
12:00
Cabritur
17:30 Falticeni
12:00
Coltrans
19:00 Buzau
12:00
Cabritur
17:30 Pascani
12:10

16:30 Piatra Neamt
12:55

16:30 Azuga 16:30 Oituz
13:00
Cabritur
17:30 Targu Neamt
13:00
PROVIRAJ
18:45 Iasi
13:00

16:30 Pluton
13:15

16:30 Poiana Largului
13:20

16:30 Bicaz 16:30 Predeal
13:30
Coltrans
19:00 Ploiesti
13:30

16:30 Targu Secuiesc
13:50

16:30 Borsec
14:00
Cabritur
17:30 Poiana Largului
14:00
PROVIRAJ
18:45 Targu Frumos
14:00
Cabritur
17:30 Gura Humorului
14:10
PROVIRAJ
18:45 Pascani
14:20

16:30 Brasov
14:40

16:30 Gheorgheni
14:50
Coltrans
19:00 Brasov
15:00
Cabritur
17:30 Campulung Moldovenesc
15:10

16:30 Toplita
15:30

16:30 Morareni
15:45

16:30 Maierus
16:00
Coltrans
19:00 Fagaras
16:00
Cabritur
17:30 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
17:30 Toplita
16:20
PROVIRAJ
18:45 Campulung Moldovenesc
16:20

16:30 Reghin
16:30

16:30 Sighisoara
16:40
Cabritur
17:30 Bistrita
17:00

16:30 Targu Mures 16:30 Acatari
17:30
Coltrans
19:00 Sibiu
17:30

16:30 Targu Mures
17:35

16:30 Ungheni
17:45
PROVIRAJ
18:45 Vatra Dornei
17:50
Cabritur
17:30 Targu Mures
18:00
Cabritur
17:30 Beclean
18:10

16:30 Iernut
18:30

16:30 Ludus
19:00
Cabritur
17:30 Dej
19:00
Cabritur
17:30 Ludus
19:10
PROVIRAJ
18:45 Bistrita
19:20

16:30 Campia Turzii
19:30
Cabritur
17:30 Gherla
19:30
Coltrans
19:00 Deva
19:30

16:30 Turda
20:00
Cabritur
17:30 Campia Turzii
20:00
Cabritur
17:30 Turda
20:15
PROVIRAJ
18:45 Dej
20:20
Cabritur
17:30 Cluj Napoca
20:30

16:30 Cluj Napoca
21:00
Cabritur
17:30 Huedin
21:30

16:30 Gilau
21:45
PROVIRAJ
18:45 Baia Mare
21:50
Cabritur
17:30 Alesd
22:00
Coltrans
19:00 Arad
22:00

16:30 Alesd
22:30
PROVIRAJ
18:45 Satu Mare
22:50
Cabritur
17:30 Oradea
23:00

16:30 Oradea
23:30

16:30 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.