Stazzione FS - Mersul autobuzelor Alessandria Italia

Stazzione FS

Alessandria, Italia

Plecări
Ora Către
09:00
07:00 Oradea 10:40 Negreni 12:10 Cluj Napoca 12:50 Bistrita 13:30 Iacobeni 14:15 Stefanesti 15:15 Suceava 16:30 Medias 17:10 Miercurea Ciuc 17:50 Durau 18:20 Piatra Neamt 18:40 Cristesti 19:00 Harlau 19:40 Negresti 20:30 Sascut 21:05 Buzau 21:40 Galati 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 10:00 Alesd 11:00 Huedin 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Campulung Moldovenesc 14:30 Darabani 15:30 Falticeni 16:45 Reghin 17:20 Toplita 18:00 Poiana Largului 18:25 Targu Neamt 18:45 Motca 19:10 Deleni 19:50 Vaslui 20:40 Adjud 21:20 Husi 21:50 Braila 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 10:10 Beius 11:30 Gilau 12:30 Baia Mare 13:10 Vatra Dornei 13:50 Gura Humorului 14:45 Veresti 15:45 Targu Mures 16:50 Morareni 17:30 Borsec 18:10 Sovata 18:30 Dumbrava 18:50 Pascani 19:20 Podu Iloaiei 20:10 Roman 20:50 Marasesti 21:25 Barlad 22:00 Tulcea 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:30 Piatra Craiului 12:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 13:20 Borsa 14:00 Botosani 15:00 Dolhasca 16:15 Sighisoara 17:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Grinties 18:15 Bicaz 18:35 Timisesti 18:55 Targu Frumos 19:30 Iasi 20:20 Bacau 21:00 Focsani 21:30 Tecuci 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 06:40 Bors 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari
10:20
11:25 Targu Frumos 12:00 Iasi 12:20 Bacau 12:40 Focsani 13:20 Tecuci 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 11:05 Timisesti 12:20 Ploiesti 09:00 Cluj Napoca 10:40 Poiana Largului 10:20 Reghin 09:45 Botosani 09:20 Prundu Bargaului 06:50 Huedin 05:00 Bors 12:30 Pitesti 11:30 Hirlau 12:05 Negresti 12:25 Sascut 13:00 Buzau 13:25 Galati 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 11:10 Cristesti 09:05 Dej 10:35 Durau 10:15 Targu Mures 09:40 Gura Humorului 09:15 Bistrita 06:40 Negreni 11:15 Motca 13:10 Slobozia 11:35 Deleni 12:10 Vaslui 12:30 Adjud 13:10 Husi 13:30 Braila 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 10:50 Piatra Neamt 12:00 Campina 09:25 Vatra Dornei 09:10 Beclean 10:30 Toplita 10:10 Falticeni 09:35 Campulung Moldovenesc 03:00 Budapesta 06:35 Alesd 11:20 Pascani 11:40 Podu Iloaiei 12:15 Roman 12:35 Marasesti 13:15 Barlad 13:40 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 11:00 Targu Neamt 12:10 Ramnicu Sarat 08:00 Cluj Napoca 10:45 Bicaz 10:25 Morareni 10:05 Suceava 09:30 Iacobeni 07:30 Gilau 05:30 Oradea
11:15
19:05 Dofteana 18:00 Falticeni 17:00 Siret 19:15 Darabani 16:00 Falticeni 16:30 Suceava 08:00 Marghita 08:00 Arad 12:30 Targu Mures 16:45 Pascani 18:00 Iasi 18:45 Vaslui 08:00 Huedin 13:00 Bistrita 16:30 Radauti 19:30 Onesti 18:55 Darmanesti 17:30 Piatra Neamt 17:30 Dorohoi 18:00 Iasi 18:45 Vaslui 17:30 Botosani 10:00 Baia Mare 09:30 Timisoara 10:40 Turda 16:00 Falticeni 17:15 Targu Frumos 19:30 Barlad 10:00 Cluj Napoca 14:00 Vatra Dornei 10:30 Gherla 18:45 Comanesti 19:30 Piatra Neamt 16:30 Targu Neamt 18:00 Botosani 17:15 Targu Frumos 19:30 Barlad 09:30 Zalau 09:00 Satu Mare 15:00 Brasov 18:00 Iasi 18:45 Vaslui 16:45 Pascani 07:00 Oradea 11:00 Dej 15:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Roman 18:35 Moinesti 18:30 Targu Neamt 16:00 Falticeni 18:15 Darabani 16:45 Pascani 17:00 Vicovu de Sus 09:00 Simleu Silvaniei 08:00 Carei 13:30 Sighisoara 17:15 Targu Frumos 19:30 Barlad 16:00 Falticeni 07:30 Alesd 12:30 Beclean 15:30 Gura Humorului 18:00 Bacau 19:15 Targu Ocna
15:40 Giltrans
23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 00:00 Galati 00:30 Braila 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 21:50 Iasi 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 04:30 Constanta 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:52 Craiova 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 02:15 Fetesti 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:32 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:25 Petrosani 17:50 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd
Sosiri
De la Ora
Giltrans
16:20 Braila
00:10
Giltrans
16:20 Galati
00:40
Giltrans
16:20 Buzau
01:00
Giltrans
16:20 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
16:20 Tecuci
01:55
Giltrans
16:20 Focsani
02:15

11:45 Tecuci
02:30
Giltrans
16:20 Adjud
02:45
Cabritur
18:00 Botosani 18:00 Botosani
02:55
Cabritur
18:00 Galati 18:00 Galati
02:56
Cabritur
18:00 Braila 18:00 Braila
02:59
Giltrans
16:20 Barlad
03:00

11:45 Barlad
03:30
Giltrans
16:20 Husi
03:30
Giltrans
16:20 Dorohoi
03:35
Giltrans
16:20 Onesti
03:45
Cabritur
18:00 Suceava 18:00 Suceava
03:50
Cabritur
18:00 Iasi 18:00 Iasi
03:55
Cabritur
18:00 Brasov 18:00 Brasov
03:56

11:45 Onesti
04:00
Giltrans
16:20 Vaslui
04:00
Giltrans
16:20 Comanesti
04:10

11:45 Vaslui 11:45 Targu Ocna
04:15
Giltrans
16:20 Bucuresti
04:15
Giltrans
16:20 Moinesti
04:20

11:45 Dofteana
04:25
Giltrans
16:20 Botosani
04:30
Cabritur
18:00 Bacau 18:00 Bacau
04:30

11:45 Darmanesti
04:35
Giltrans
16:20 Craiova
04:35
Cabritur
18:00 Bucuresti 18:00 Bucuresti
04:35

11:45 Comanesti
04:45
Giltrans
16:20 Iasi
04:45

11:45 Moinesti
04:55
Giltrans
16:20 Podu Iloaiei
05:00

10:00 Tulcea 10:00 Giurgiu
05:00
Giltrans
16:20 Filiasi
05:05
Giltrans
16:20 Ploiesti
05:10

10:00 Turnu Magurele
05:10
Giltrans
16:20 Suceava
05:20

10:00 Corabia
05:20

11:45 Botosani 11:45 Darabani 11:45 Suceava 11:45 Bacau 11:45 Iasi
05:30
Giltrans
16:20 Bacau
05:30

10:00 Braila 10:00 Alexandria
05:30

10:00 Galati
05:35
Giltrans
16:20 Negresti
05:40

10:00 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
16:20 Harlau
05:45
Giltrans
16:20 Constanta
05:50
Giltrans
16:20 Campina
06:00
Cabritur
18:00 Buzau 18:00 Buzau
06:00

10:00 Craiova 10:00 Constanta
06:00

12:30 Giurgiu 12:30 Constanta 12:30 Tulcea 12:30 Constanta 12:30 Giurgiu
06:00
Giltrans
16:20 Buhusi
06:05

10:00 Mangalia
06:05

12:30 Braila
06:05
Giltrans
16:20 Roznov
06:10
Cabritur
18:00 Piatra Neamt 18:00 Piatra Neamt
06:10

10:00 Filiasi
06:10

12:30 Turnu Magurele 12:30 Galati 12:30 Turnu Magurele
06:10

11:45 Targu Frumos 11:45 Dorohoi
06:15
Giltrans
16:20 Targu Frumos
06:15
Cabritur
18:00 Chisinau 18:00 Chisinau
06:15

10:00 Medgidia
06:15

12:30 Tecuci
06:15

11:45 Vicovu de Sus
06:20
Giltrans
16:20 Gura Humorului
06:20

10:00 Hirsova 10:00 Rovinari
06:20

12:30 Barlad 12:30 Corabia 12:30 Corabia
06:20

10:00 Tandarei
06:25

12:30 Husi
06:25

11:45 Roman 11:45 Piatra Neamt
06:30
Giltrans
16:20 Falticeni
06:30
Cabritur
18:00 Ramnicu Sarat 18:00 Ramnicu Sarat
06:30

10:00 Slobozia 10:00 Isalnita
06:30

12:30 Alexandria 12:30 Alexandria 12:30 Mangalia 12:30 Buzau 12:30 Mangalia
06:30
Giltrans
16:20 Rovinari
06:35

12:30 Focsani
06:35
Giltrans
16:20 Pascani
06:40

10:00 Targu Carbunesti 10:00 Tecuci
06:40

12:30 Filiasi 12:30 Marasesti 12:30 Medgidia 12:30 Medgidia 12:30 Filiasi
06:40

11:45 Pascani
06:45
Giltrans
16:20 Motca
06:45

10:00 Barlad 10:00 Motru
06:45

12:30 Adjud
06:45
Giltrans
16:20 Piatra Neamt
06:50

10:00 Husi 10:00 Resita
06:50

12:30 Hirsova 12:30 Hirsova 12:30 Slatina (Olt) 12:30 Sascut 12:30 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
16:20 Roman
06:55

10:00 Caransebes
06:55

12:30 Bacau
06:55

11:45 Siret 11:45 Targu Neamt
07:00
Giltrans
16:20 Cristesti
07:00
Cabritur
18:00 Tecuci 18:00 Tecuci
07:00

10:00 Bucuresti 10:00 Buzau 10:00 Lugoj
07:00

12:30 Tandarei 12:30 Roman 12:30 Craiova 12:30 Craiova 12:30 Tandarei
07:00
Giltrans
16:20 Targu Jiu
07:05

10:00 Timisoara
07:05

12:30 Vaslui
07:05
Giltrans
16:20 Brasov
07:10

10:00 Focsani 10:00 Arad
07:10

12:30 Filiasi 12:30 Filiasi 12:30 Negresti
07:10

12:30 Iasi
07:15

10:00 Targu Jiu
07:20

12:30 Rovinari 12:30 Podu Iloaiei 12:30 Rovinari
07:20

10:00 Marasesti 10:00 Petrosani
07:25

12:30 Deleni
07:25

11:45 Falticeni 11:45 Falticeni
07:30
Giltrans
16:20 Fetesti
07:30
Cabritur
18:00 Focsani 18:00 Focsani
07:30

10:00 Pitesti 10:00 Hateg 10:00 Adjud
07:30

12:30 Isalnita 12:30 Isalnita 12:30 Harlau
07:30

10:00 Sascut
07:35

12:30 Targu Frumos
07:35

10:00 Calan 10:00 Bacau
07:40

12:30 Targu Carbunesti 12:30 Pascani 12:30 Targu Carbunesti
07:40

10:00 Roman
07:45

12:30 Motru 12:30 Motru 12:30 Motca
07:45

10:00 Hunedoara 10:00 Vaslui 10:00 Ploiesti
07:50

12:30 Resita 12:30 Resita 12:30 Cristesti
07:50

12:30 Timisesti 12:30 Caransebes 12:30 Caransebes
07:55

11:45 Radauti
08:00
Giltrans
16:20 Targu Neamt
08:00
Cabritur
18:00 Barlad 18:00 Barlad
08:00

10:00 Negresti 10:00 Deva 10:00 Ramnicu Sarat
08:00

12:30 Lugoj 12:30 Dumbrava 12:30 Lugoj 12:30 Slobozia 12:30 Slobozia
08:00

10:00 Iasi
08:05

12:30 Timisoara 12:30 Timisoara
08:05

10:00 Campina 10:00 Podu Iloaiei
08:10

12:30 Arad 12:30 Bucuresti 12:30 Bucuresti 12:30 Arad
08:10
Cabritur
18:00 Adjud 18:00 Adjud
08:15

10:00 Deleni
08:15

12:30 Targu Neamt
08:15

10:00 Hirlau 10:00 Sinaia
08:20

12:30 Targu Jiu 12:30 Targu Jiu
08:20

10:00 Targu Frumos
08:25

12:30 Petrosani 12:30 Petrosani
08:25

11:45 Ramnicu Valcea 11:45 Brasov 11:45 Gura Humorului
08:30
Giltrans
16:20 Fagaras
08:30
Cabritur
18:00 Husi 18:00 Husi
08:30

10:00 Predeal 10:00 Pascani 10:00 Simeria
08:30

12:30 Hateg 12:30 Hateg 12:30 Piatra Neamt
08:30
Giltrans
16:20 Petrosani
08:35

10:00 Motca
08:35
Cabritur
18:00 Dorohoi 18:00 Dorohoi
08:40

10:00 Cristesti 10:00 Orastie
08:40

12:30 Calan 12:30 Calan
08:40

10:00 Timisesti
08:45

12:30 Bicaz
08:45

10:00 Sebes 10:00 Targu Neamt
08:50

12:30 Hunedoara 12:30 Hunedoara
08:50

10:00 Piatra Neamt
08:55

11:45 Campulung Moldovenesc
09:00
Cabritur
18:00 Vaslui 18:00 Vaslui
09:00

10:00 Brasov 10:00 Lancram 10:00 Bicaz
09:00

12:30 Pitesti 12:30 Poiana Largului 12:30 Deva 12:30 Pitesti 12:30 Deva
09:00

10:00 Targu Secuiesc 10:00 Poiana Largului
09:10

12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Durau 12:30 Ramnicu Sarat
09:10

10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Durau
09:20

12:30 Campina 12:30 Grinties 12:30 Campina
09:20
Giltrans
16:20 Poiana Largului
09:30

10:00 Covasna 10:00 Toplita 10:00 Alba Iulia
09:30

12:30 Borsec 12:30 Sinaia 12:30 Sinaia
09:30
Giltrans
16:20 Hateg
09:35

10:00 Targu Ocna 10:00 Morareni 10:00 Teius
09:40

12:30 Predeal 12:30 Toplita 12:30 Predeal
09:40
Giltrans
16:20 Sibiu
09:45

10:00 Reghin
09:45

10:00 Onesti 10:00 Aiud
09:50

12:30 Brasov 12:30 Miercurea Ciuc 12:30 Brasov
09:50

11:45 Vatra Dornei 11:45 Hunedoara
10:00
Giltrans
16:20 Hunedoara
10:00
Cabritur
18:00 Podu Iloaiei 18:00 Podu Iloaiei
10:00

10:00 Unirea 10:00 Comanesti 10:00 Targu Mures
10:00

12:30 Targu Secuiesc 12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Targu Secuiesc
10:00

10:00 Falticeni
10:05

12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Sfantu Gheorghe
10:05

10:00 Suceava 10:00 Moinesti 10:00 Turda
10:10

12:30 Covasna 12:30 Covasna
10:10
Cabritur
18:00 Roman 18:00 Roman
10:15

10:00 Dolhasca
10:15

10:00 Fagaras 10:00 Veresti
10:20

12:30 Morareni 12:30 Targu Ocna 12:30 Targu Ocna
10:20

10:00 Darabani
10:25

11:45 Sighisoara 11:45 Deva
10:30
Giltrans
16:20 Sebes
10:30
Cabritur
18:00 Buhusi 18:00 Buhusi
10:30

10:00 Botosani 10:00 Vestem
10:30

12:30 Reghin 12:30 Onesti 12:30 Onesti
10:30

10:00 Gura Humorului
10:35

12:30 Comanesti 12:30 Sighisoara 12:30 Comanesti
10:40

11:45 Simeria 11:45 Sibiu 11:45 Sibiu
10:45

10:00 Campulung Moldovenesc
10:45
Cabritur
18:00 Harlau 18:00 Harlau
10:50

10:00 Ramnicu Valcea 10:00 Iacobeni
10:50

12:30 Moinesti 12:30 Moinesti 12:30 Targu Mures
10:50

10:00 Vatra Dornei
10:55

11:45 Orastie 11:45 Bistrita
11:00
Cabritur
18:00 Targu Frumos 18:00 Targu Frumos
11:00

10:00 Prundu Bargaului 10:00 Sibiu
11:00

12:30 Falticeni 12:30 Simeria 12:30 Fagaras 12:30 Simeria 12:30 Fagaras
11:00

10:00 Bistrita
11:05

12:30 Suceava
11:05

10:00 Miercurea Sibiului 10:00 Beclean
11:10

12:30 Dolhasca 12:30 Vestem 12:30 Vestem
11:10

11:45 Sebes Alba
11:15

10:00 Dej
11:15

12:30 Veresti
11:15

10:00 Sighisoara
11:20

12:30 Orastie 12:30 Ramnicu Valcea 12:30 Darabani 12:30 Ramnicu Valcea 12:30 Orastie
11:20

10:00 Cluj Napoca
11:25

12:30 Stefanesti
11:25

11:45 Targu Mures 11:45 Beclean
11:30
Giltrans
16:20 Toplita
11:30

10:00 Medias
11:30

12:30 Sibiu 12:30 Sebes 12:30 Sibiu 12:30 Sebes 12:30 Botosani
11:30

12:30 Gura Humorului
11:35

12:30 Miercurea Sibiului 12:30 Campulung Moldovenesc 12:30 Lancram 12:30 Miercurea Sibiului 12:30 Lancram
11:40

11:45 Alba Iulia
11:45
Cabritur
18:00 Ruginoasa 18:00 Ruginoasa
11:45

12:30 Iacobeni
11:45

12:30 Borsa 12:30 Alba Iulia 12:30 Sighisoara 12:30 Alba Iulia 12:30 Sighisoara
11:50

12:30 Vatra Dornei
11:55
Giltrans
16:20 Deva
12:00
Cabritur
18:00 Falticeni 18:00 Falticeni
12:00

10:00 Cluj Napoca
12:00

12:30 Prundu Bargaului 12:30 Medias 12:30 Medias
12:00

12:30 Bistrita
12:05
Cabritur
18:00 Pascani 18:00 Pascani
12:10

12:30 Beclean 12:30 Teius 12:30 Teius
12:10

12:30 Baia Mare
12:15

12:30 Aiud 12:30 Dej 12:30 Aiud
12:20

11:45 Turda
12:30
Giltrans
16:20 Reghin
12:30

12:30 Cluj Napoca 12:30 Unirea 12:30 Unirea
12:30

12:30 Cluj Napoca 12:30 Turda 12:30 Turda
12:40

11:45 Baia Mare
13:00
Giltrans
16:20 Alba Iulia
13:00
Cabritur
18:00 Targu Neamt 18:00 Targu Neamt
13:00
Cabritur
18:00 Padova
13:00

12:30 Gilau
13:00

10:00 Gilau
13:15

11:45 Dej 11:45 Timisoara
13:30
Giltrans
16:20 Targu Mures
13:30
Giltrans
16:20 Aiud
13:45

11:45 Cluj Napoca 11:45 Gherla
14:00
Giltrans
16:20 Ludus
14:00
Cabritur
18:00 Poiana Largului 18:00 Poiana Largului
14:00

12:30 Cluj Napoca 12:30 Cluj Napoca 12:30 Huedin 12:30 Cluj Napoca 12:30 Cluj Napoca
14:00
Cabritur
18:00 Gura Humorului 18:00 Gura Humorului
14:10

11:45 Satu Mare
14:30
Giltrans
16:20 Turda
14:30

10:00 Huedin
14:30

10:00 Negreni
14:50

11:45 Zalau
15:00
Giltrans
16:20 Cluj Napoca
15:00

12:30 Negreni
15:00
Cabritur
18:00 Campulung Moldovenesc 18:00 Campulung Moldovenesc
15:10

11:45 Arad 11:45 Simleu Silvaniei
15:30

10:00 Alesd
15:55

12:30 Piatra Craiului
16:00
Cabritur
18:00 Vatra Dornei 18:00 Vatra Dornei
16:10
Cabritur
18:00 Toplita 18:00 Toplita
16:20

11:45 Carei 11:45 Huedin 11:45 Marghita
16:30

11:45 Alesd
17:00
Giltrans
16:20 Huedin
17:00
Cabritur
18:00 Bistrita 18:00 Bistrita
17:00

12:30 Beius
17:00

11:45 Oradea
17:30
Giltrans
16:20 Alesd
18:00
Cabritur
18:00 Targu Mures 18:00 Targu Mures
18:00

10:00 Oradea
18:00

12:30 Alesd
18:00
Cabritur
18:00 Beclean 18:00 Beclean
18:10
Giltrans
16:20 Oradea
18:30

10:00 Bors
18:30

12:30 Oradea
18:30
Giltrans
16:20 Bors
18:45
Cabritur
18:00 Dej 18:00 Dej
19:00

12:30 Bors
19:00
Cabritur
18:00 Ludus 18:00 Ludus
19:10
Cabritur
18:00 Gherla 18:00 Gherla
19:30
Cabritur
18:00 Campia Turzii 18:00 Campia Turzii
20:00
Cabritur
18:00 Turda 18:00 Turda
20:15
Cabritur
18:00 Cluj Napoca 18:00 Cluj Napoca
20:30
Cabritur
18:00 Huedin 18:00 Huedin
21:30
Cabritur
18:00 Alesd 18:00 Alesd
22:00
Cabritur
18:00 Oradea 18:00 Oradea
23:00

12:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.