Piazza Republica - Mersul autobuzelor Alcamo Italia

Piazza Republica

Alcamo, Italia

Plecări
Ora Către
07:00
23:45 Bors 15:30 Frumusica 14:30 Targu Frumos 13:45 Hanul Ancutei 12:15 Pipirig 08:45 Toplita 11:30 Pluton 13:00 Motca 11:15 Bacesti 04:00 Cluj Napoca 10:30 Vaslui 05:40 Iernut 09:50 Lunca Banului 08:10 Maierus 09:20 Zorleni 12:00 Onesti 08:40 Racaciuni 15:15 Targu Frumos 08:10 Letea Veche 23:45 Bors 13:50 Fetesti 15:15 Targu Frumos 11:10 Ploiesti 12:00 Onesti 08:10 Maierus 05:40 Iernut 04:00 Cluj Napoca 13:00 Letea Veche 15:15 Copalau 14:15 Pascani 13:30 Barticesti 12:00 Piatra Neamt 07:45 Reghin 08:00 Morareni 12:45 Cristesti 11:05 Todiresti 04:30 Turda 10:20 Muntenii de Jos 05:30 Ungheni 09:40 Berezeni 08:40 Brasov 09:15 Barlad 13:15 Bacau 08:30 Cleja 16:00 Iasi 15:00 Constanta 13:00 Letea Veche 13:30 Drajna Noua 15:10 Pascani 10:50 Campina 11:40 Oituz 07:10 Sighisoara 05:10 Ludus 03:15 Gilau 16:15 Botosani 15:00 Harlau 14:05 Timisesti 13:15 Sabaoani 11:00 Bicaz 07:10 Targu Mures 10:00 Borsec 11:45 Roman 10:50 Negresti 04:40 Campia Turzii 10:10 Crasna 06:10 Targu Mures 09:30 Murgeni 10:40 Targu Secuiesc 09:05 Podu Turcului 14:15 Roman 08:25 Faraoani 02:00 Alesd 14:40 Medgidia 16:15 Botosani 13:00 Calarasi 14:15 Roman 09:45 Azuga 10:40 Targu Secuiesc 06:10 Targu Mures 04:40 Campia Turzii 02:00 Alesd 16:00 Botosani 14:40 Cotnari 13:55 Motca 12:30 Targu Neamt 09:30 Gheorgheni 11:15 Poiana Largului 07:15 Acatari 11:25 Poienari 03:15 Gilau 10:40 Zapodeni 05:10 Ludus 10:00 Husi 07:10 Sighisoara 09:25 Epureni 11:40 Oituz 08:50 Sascut 15:10 Pascani 08:20 Valea Seaca 01:30 Oradea 14:20 Cernavoda 16:00 Iasi 12:00 Bucuresti 13:15 Bacau 09:30 Predeal 08:40 Brasov 05:30 Ungheni 04:30 Turda 01:30 Oradea
08:10
19:25 Buhusi 19:05 Piatra Neamt 18:40 Targu Neamt 18:10 Vatra Dornei 15:00 Beclean 12:00 Campia Turzii 08:30 Alesd 23:30 Braila 21:30 Tecuci 20:30 Husi 20:20 Dorohoi 19:20 Suceava 19:00 Ruginoasa 18:35 Poiana Largului 18:00 Toplita 14:30 Dej 11:00 Turda 08:00 Oradea 23:00 Galati 21:00 Focsani 20:10 Vaslui 19:40 Botosani 19:15 Harlau 18:45 Pascani 18:30 Gura Humorului 17:00 Bistrita 13:30 Ludus 10:00 Cluj Napoca 00:00 Chisinau 22:30 Buzau 20:50 Barlad 20:00 Bacau 19:35 Podu Iloaiei 19:30 Roman 19:10 Targu Frumos 18:50 Falticeni 18:20 Campulung Moldovenesc 16:00 Targu Mures 13:00 Gherla 09:00 Huedin 22:00 Ramnicu Sarat 20:45 Adjud 19:50 Iasi
Sosiri
De la Ora

12:00 Botosani
02:55

12:00 Galati
02:56

12:00 Braila
02:59

12:00 Suceava
03:50

12:00 Iasi
03:55

12:00 Brasov
03:56

12:00 Bacau
04:30

12:00 Bucuresti
04:35

12:30 Bacau
05:00

12:30 Letea Veche
05:20

12:30 Valea Seaca
05:35

12:30 Faraoani
05:50

12:30 Cleja
06:00

12:00 Buzau
06:00

12:00 Piatra Neamt
06:10

12:30 Racaciuni
06:15

12:00 Chisinau
06:15

12:30 Sascut 12:30 Constanta 12:30 Botosani
06:30

12:00 Ramnicu Sarat
06:30

12:30 Podu Turcului
06:40

12:30 Barlad
06:50

12:30 Medgidia 12:30 Iasi 12:30 Botosani 12:30 Zorleni
07:00

12:00 Tecuci
07:00

12:30 Epureni
07:15

12:30 Murgeni 12:30 Frumusica
07:30

12:00 Focsani
07:30

12:30 Berezeni
07:40

12:30 Cernavoda 12:30 Targu Frumos 12:30 Copalau
07:45

12:30 Lunca Banului
07:50

12:30 Fetesti 12:30 Husi 12:30 Harlau
08:00

12:00 Barlad
08:00

12:30 Crasna
08:10

12:30 Drajna Noua
08:15

12:00 Adjud
08:15

12:30 Cotnari
08:20

12:30 Muntenii de Jos
08:25

12:00 Husi
08:30

12:30 Targu Frumos 12:30 Vaslui
08:40

12:00 Dorohoi
08:40

12:30 Zapodeni
08:50

12:30 Calarasi 12:30 Negresti 12:30 Pascani 12:30 Pascani
09:00

12:00 Vaslui
09:00

12:30 Todiresti 12:30 Timisesti
09:15

12:30 Motca 12:30 Bacesti
09:25

12:30 Vaslui
09:30

12:30 Hanul Ancutei
09:35

12:30 Poienari 12:30 Barticesti
09:45

12:30 Sabaoani
09:55

12:30 Bucuresti 12:30 Roman
10:00

12:00 Podu Iloaiei
10:00

12:00 Roman
10:15

12:30 Motca
10:20

12:00 Buhusi
10:30

12:30 Bacau 12:30 Cristesti
10:45

12:30 Targu Neamt
10:50

12:00 Harlau
10:50

12:30 Letea Veche
10:55

12:00 Targu Frumos
11:00

12:30 Pipirig 12:30 Ploiesti
11:30

12:30 Campina
11:45

12:00 Ruginoasa
11:45

12:30 Onesti
12:00

12:00 Falticeni
12:00

12:00 Pascani
12:10

12:30 Piatra Neamt
12:55

12:30 Azuga 12:30 Oituz
13:00

12:00 Targu Neamt
13:00

12:30 Pluton
13:15

12:30 Poiana Largului
13:20

12:30 Predeal 12:30 Bicaz
13:30

12:30 Targu Secuiesc
13:50

12:30 Borsec
14:00

12:00 Poiana Largului
14:00

12:00 Gura Humorului
14:10

12:30 Brasov
14:40

12:30 Gheorgheni
14:50

12:00 Campulung Moldovenesc
15:10

12:30 Toplita
15:30

12:30 Morareni
15:45

12:30 Maierus
16:00

12:00 Vatra Dornei
16:10

12:00 Toplita
16:20

12:30 Reghin
16:30

12:30 Sighisoara
16:40

12:00 Bistrita
17:00

12:30 Acatari 12:30 Targu Mures
17:30

12:30 Targu Mures
17:35

12:30 Ungheni
17:45

12:00 Targu Mures
18:00

12:00 Beclean
18:10

12:30 Iernut
18:30

12:30 Ludus
19:00

12:00 Dej
19:00

12:00 Ludus
19:10

12:30 Campia Turzii
19:30

12:00 Gherla
19:30

12:30 Turda
20:00

12:00 Campia Turzii
20:00

12:00 Turda
20:15

12:00 Cluj Napoca
20:30

12:30 Cluj Napoca
21:00

12:00 Huedin
21:30

12:30 Gilau
21:45

12:00 Alesd
22:00

12:30 Alesd
22:30

12:00 Oradea
23:00

12:30 Oradea
23:30

12:30 Bors
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.