Mersulautobuzelor.ro
Mersulautobuzelor.ro
Contact
Mersulautobuzelor.ro
Lefkada
Autogara Lefkada Town
Autogara Lefkada Town
Lefkada, Grecia
Plecări
Ora
Către
14:15
09:50
Medgidia
09:20
Predeal
10:20
Constanta
09:50
Brasov
11:20
Mangalia
23:00
Craiova
08:00
Galati
21:59
Slatina (Olt)
09:30
Bucuresti
07:30
Braila
20:45
Pitesti
08:00
Giurgiu
06:00
Buzau
13:00
Buzau
09:00
Busteni
14:30
Focsani
08:50
Sinaia
16:00
Bacau
08:30
Campina
18:16
Iasi
08:15
Ploiesti
09:35
Cernavoda
09:10
Azuga
16:30
14:00
Adjud
11:30
Ploiesti
14:00
Tulcea
19:30
Alba Iulia
13:00
Focsani
12:00
Campina
12:00
Slobozia
18:00
Medias
12:30
Ramnicu Sarat
12:30
Sinaia
13:00
Constanta
17:00
Sibiu
14:00
Brasov
12:00
Buzau
12:30
Medgidia
15:30
Fagaras
11:30
Targoviste
13:30
Craiova
20:30
Orastie
12:30
Ramnicu Valcea
12:30
Slatina (Olt)
20:00
Sebes
13:00
Braila
11:30
Pitesti
21:00
Deva
13:30
Galati
15:30
Sighisoara
17:00
Piatra Neamt
17:30
Iasi
17:00
Targu Mures
16:00
Roman
09:00
Giurgiu
16:00
Vaslui
15:45
Miercurea Ciuc
15:00
Bacau
10:00
Bucuresti
15:00
Barlad
14:30
Sfantu Gheorghe
Sosiri
De la
Ora
09:45
Deva
00:00
09:45
Orastie
00:30
08:00
Canakkale
00:30
09:45
Sebes
01:00
09:45
Alba Iulia
01:30
08:00
Focsani
01:40
08:00
Buzau
02:40
09:45
Medias
03:00
09:45
Iasi
09:45
Targu Mures
03:30
09:45
Sibiu
09:45
Piatra Neamt
04:00
09:45
Miercurea Ciuc
04:30
09:45
Fagaras
09:45
Vaslui
09:45
Sighisoara
05:00
09:45
Roman
05:15
09:45
Sfantu Gheorghe
05:45
09:45
Barlad
06:00
09:45
Bacau
06:30
09:45
Brasov
07:00
09:45
Galati
09:45
Adjud
09:45
Tulcea
07:30
09:45
Constanta
09:45
Braila
09:45
Craiova
08:00
09:45
Focsani
09:45
Sinaia
09:45
Medgidia
08:30
09:45
Campina
09:45
Ramnicu Valcea
09:45
Slatina (Olt)
09:45
Ramnicu Sarat
09:00
09:45
Ploiesti
09:45
Slobozia
09:45
Buzau
09:30
09:45
Targoviste
09:45
Pitesti
10:00
09:45
Bucuresti
12:00
08:00
Galati
12:00
08:00
Braila
12:30
09:45
Giurgiu
13:00
08:00
Bucuresti
13:00
08:00
Buzau
08:00
Craiova
14:00
08:00
Giurgiu
14:30
08:00
Marmaris
14:30
08:00
Slatina (Olt)
15:00
08:00
Bodrum
15:00
08:00
Pitesti
16:00
08:00
Milas
16:30
08:00
Didim
17:30
08:00
Izmir
19:30
08:00
Iasi
21:30
08:00
Ayvalik
21:30
08:00
Bacau
23:25