La adresa - Mersul autobuzelor Zwickau Germania

La adresa

Zwickau, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:00
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes
09:00
02:30 Viena
13:05
17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 17:40 Husi 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov
14:10
14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus
14:30
04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie
14:35
12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud
Sosiri
De la Ora

11:09 Constanta
00:05

12:45 Braila
00:10

11:09 Mangalia
00:10

11:09 Medgidia
00:15

11:09 Cernavoda
00:30

12:45 Galati
00:40

12:45 Buzau
01:00

11:09 Giurgiu
01:00

11:09 Alexandria
01:05

11:09 Fetesti
01:10

11:09 Braila
01:20

12:45 Ramnicu Sarat
01:30

11:09 Tulcea
01:30

12:45 Tecuci
01:55

11:09 Calarasi
02:00

11:09 Galati
02:10

12:45 Focsani
02:15

12:45 Adjud
02:45

12:45 Barlad
03:00

11:09 Slobozia
03:00

11:09 Tecuci
03:10

11:09 Ramnicu Sarat
03:20

12:45 Husi
03:30

11:09 Barlad
03:30

12:45 Dorohoi
03:35

12:45 Onesti
03:45

16:40 Schwechat 16:40 Schwechat
03:50

11:09 Husi
03:50

12:45 Vaslui
04:00

16:40 Viena
04:00

11:09 Bucuresti
04:00

13:10 Tulcea
04:00

12:45 Comanesti
04:10

11:09 Buzau
04:10

12:45 Bucuresti
04:15

12:45 Moinesti
04:20

11:09 Focsani
04:20

12:45 Botosani
04:30

11:09 Vaslui
04:30

13:10 Braila
04:30

12:45 Craiova
04:35

11:09 Harlau
04:40

12:45 Iasi
04:45

11:40 Tulcea
04:50

12:45 Podu Iloaiei
05:00

16:40 Braila 16:40 Braila 16:40 Focsani
05:00

11:09 Roman
05:00

11:40 Braila 11:40 Giurgiu 11:40 Giurgiu
05:00

13:10 Galati
05:00

12:45 Filiasi
05:05

12:45 Ploiesti
05:10

11:09 Adjud
05:10

11:40 Turnu Magurele 11:40 Turnu Magurele 11:40 Galati
05:10

11:09 Bacau
05:15

12:45 Suceava
05:20

16:40 Tecuci
05:20

11:09 Slatina (Olt)
05:20

11:40 Tecuci 11:40 Corabia 11:40 Corabia
05:20

11:09 Radauti
05:25

12:45 Bacau
05:30

16:40 Galati 16:40 Galati
05:30

11:09 Iasi
05:30

11:40 Barlad 11:40 Alexandria 11:40 Alexandria
05:30

11:09 Dorohoi
05:35

12:45 Negresti
05:40

16:40 Marasesti
05:40

11:09 Targu Frumos
05:40

11:40 Slatina (Olt) 11:40 Husi 11:40 Slatina (Olt)
05:40

12:45 Harlau
05:45

11:09 Targoviste
05:45

11:40 Buzau
05:45

11:09 Urziceni
05:47

12:45 Constanta
05:50

11:09 Ploiesti
05:50

11:40 Focsani
05:50

11:09 Targu Neamt
05:55

11:09 Buhusi
05:57

11:09 Roznov
05:58

12:45 Campina
06:00

16:40 Barlad 16:40 Saveni 16:40 Adjud 16:40 Barlad
06:00

11:09 Piatra Neamt
06:00

11:40 Constanta 11:40 Craiova 11:40 Marasesti 11:40 Craiova 11:40 Constanta
06:00

13:10 Constanta 13:10 Giurgiu 13:10 Tecuci 13:10 Giurgiu 13:10 Constanta
06:00

12:45 Buhusi
06:05

11:40 Mangalia 11:40 Mangalia
06:05

12:45 Roznov
06:10

16:40 Husi 16:40 Husi
06:10

11:09 Onesti
06:10

11:40 Filiasi 11:40 Filiasi 11:40 Adjud
06:10

13:10 Turnu Magurele 13:10 Barlad 13:10 Turnu Magurele
06:10

12:45 Targu Frumos
06:15

11:40 Medgidia 11:40 Medgidia
06:15

12:45 Gura Humorului
06:20

11:09 Botosani
06:20

11:40 Rovinari 11:40 Hirsova 11:40 Rovinari 11:40 Hirsova
06:20

13:10 Corabia 13:10 Corabia 13:10 Husi
06:20

11:40 Tandarei 11:40 Tandarei
06:25

12:45 Falticeni
06:30

16:40 Botosani
06:30

11:09 Pascani
06:30

11:40 Slobozia 11:40 Isalnita 11:40 Slobozia 11:40 Isalnita 11:40 Sascut
06:30

13:10 Mangalia 13:10 Alexandria 13:10 Buzau 13:10 Alexandria 13:10 Mangalia
06:30

12:45 Rovinari
06:35

12:45 Pascani
06:40

11:09 Craiova
06:40

11:40 Targu Carbunesti 11:40 Targu Carbunesti
06:40

13:10 Medgidia 13:10 Filiasi 13:10 Focsani 13:10 Filiasi 13:10 Medgidia
06:40

12:45 Motca
06:45

11:40 Motru 11:40 Motru
06:45

12:45 Piatra Neamt
06:50

11:09 Suceava
06:50

11:40 Resita 11:40 Bacau 11:40 Resita
06:50

13:10 Slatina (Olt) 13:10 Marasesti 13:10 Slatina (Olt) 13:10 Hirsova 13:10 Hirsova
06:50

12:45 Roman
06:55

11:40 Caransebes 11:40 Caransebes 11:40 Roman
06:55

13:10 Adjud
06:55

12:45 Cristesti
07:00

16:40 Vaslui 16:40 Iasi 16:40 Harlau 16:40 Vaslui
07:00

11:09 Filiasi
07:00

11:40 Bucuresti 11:40 Lugoj 11:40 Bucuresti 11:40 Lugoj 11:40 Vaslui
07:00

13:10 Craiova 13:10 Tandarei 13:10 Sascut 13:10 Tandarei 13:10 Craiova
07:00

12:45 Targu Jiu
07:05

11:40 Timisoara 11:40 Timisoara
07:05

13:10 Bacau
07:05

12:45 Brasov
07:10

11:40 Arad 11:40 Negresti 11:40 Arad
07:10

13:10 Roman 13:10 Filiasi 13:10 Filiasi
07:10

16:40 Cotnari
07:15

13:10 Vaslui
07:15

11:09 Pitesti
07:20

11:40 Targu Jiu 11:40 Targu Jiu 11:40 Iasi
07:20

13:10 Rovinari 13:10 Negresti 13:10 Rovinari
07:20

11:40 Petrosani 11:40 Petrosani
07:25

12:45 Fetesti
07:30

16:40 Targu Frumos 16:40 Suceava
07:30

11:09 Targu Secuiesc
07:30

11:40 Podu Iloaiei 11:40 Pitesti 11:40 Hateg 11:40 Hateg 11:40 Pitesti
07:30

13:10 Isalnita 13:10 Iasi 13:10 Isalnita
07:30

11:40 Deleni
07:35

13:10 Podu Iloaiei
07:35

11:40 Hirlau 11:40 Calan 11:40 Calan
07:40

13:10 Targu Carbunesti 13:10 Targu Carbunesti 13:10 Deleni
07:40

13:10 Motru 13:10 Harlau 13:10 Motru
07:45

11:40 Ploiesti 11:40 Hunedoara 11:40 Hunedoara 11:40 Ploiesti
07:50

13:10 Resita 13:10 Targu Frumos 13:10 Resita
07:50

11:40 Targu Frumos
07:55

13:10 Caransebes 13:10 Pascani 13:10 Caransebes
07:55

12:45 Targu Neamt
08:00

16:40 Pascani 16:40 Negresti 16:40 Negresti 16:40 Targu Ocna
08:00

11:09 Brasov
08:00

11:40 Ramnicu Sarat 11:40 Pascani 11:40 Deva 11:40 Deva 11:40 Ramnicu Sarat
08:00

13:10 Lugoj 13:10 Slobozia 13:10 Motca 13:10 Slobozia 13:10 Lugoj
08:00

13:10 Timisoara 13:10 Timisoara
08:05

11:09 Bicaz
08:10

11:40 Campina 11:40 Campina 11:40 Motca
08:10

13:10 Bucuresti 13:10 Arad 13:10 Cristesti 13:10 Arad 13:10 Bucuresti
08:10

11:09 Ramnicu Valcea
08:15

11:40 Cristesti
08:15

13:10 Timisesti
08:15

11:09 Falticeni
08:20

11:40 Sinaia 11:40 Timisesti 11:40 Sinaia
08:20

13:10 Targu Jiu 13:10 Targu Jiu 13:10 Dumbrava
08:20

11:40 Dumbrava
08:25

13:10 Petrosani 13:10 Petrosani
08:25

12:45 Fagaras
08:30

11:09 Gura Humorului
08:30

11:40 Predeal 11:40 Simeria 11:40 Predeal 11:40 Targu Neamt 11:40 Simeria
08:30

13:10 Hateg 13:10 Hateg 13:10 Targu Neamt
08:30

12:45 Petrosani
08:35

13:10 Piatra Neamt
08:35

11:09 Moinesti
08:40

11:40 Orastie 11:40 Orastie
08:40

13:10 Bicaz 13:10 Calan 13:10 Calan
08:40

11:09 Fagaras
08:45

13:10 Poiana Largului
08:45

11:40 Sebes 11:40 Sebes 11:40 Piatra Neamt
08:50

13:10 Hunedoara 13:10 Hunedoara 13:10 Durau
08:50

13:10 Borsec
08:55

16:40 Comanesti 16:40 Roman 16:40 Roman
09:00

11:09 Comanesti
09:00

11:40 Bicaz 11:40 Lancram 11:40 Brasov 11:40 Lancram 11:40 Brasov
09:00

13:10 Deva 13:10 Toplita 13:10 Pitesti 13:10 Pitesti 13:10 Deva
09:00

13:10 Miercurea Ciuc
09:05

11:09 Targu Jiu
09:10

11:40 Targu Secuiesc 11:40 Poiana Largului 11:40 Targu Secuiesc
09:10

13:10 Ramnicu Sarat 13:10 Ramnicu Sarat 13:10 Sfantu Gheorghe
09:10

13:10 Morareni
09:15

16:40 Girov
09:20

11:09 Campulung Moldovenesc
09:20

11:40 Durau 11:40 Sfantu Gheorghe 11:40 Sfantu Gheorghe
09:20

13:10 Reghin 13:10 Campina 13:10 Campina
09:20

11:40 Toplita
09:25

13:10 Medias
09:25

12:45 Poiana Largului
09:30

11:09 Targu Ocna
09:30

11:40 Covasna 11:40 Alba Iulia 11:40 Miercurea Ciuc 11:40 Covasna 11:40 Alba Iulia
09:30

13:10 Sinaia 13:10 Sinaia 13:10 Sighisoara
09:30

12:45 Hateg
09:35

11:09 Gheorgheni
09:35

11:40 Sfantu Gheorghe
09:35

13:10 Targu Mures
09:35

11:40 Morareni
09:38

11:09 Reghin
09:40

11:40 Targu Ocna 11:40 Teius 11:40 Targu Ocna 11:40 Teius
09:40

13:10 Predeal 13:10 Falticeni 13:10 Predeal
09:40

11:40 Reghin
09:41

11:40 Medias
09:44

12:45 Sibiu
09:45

11:09 Drobeta Turnu Severin
09:45

13:10 Suceava
09:45

11:40 Sighisoara
09:48

11:40 Onesti 11:40 Aiud 11:40 Onesti 11:40 Aiud
09:50

13:10 Brasov 13:10 Brasov 13:10 Veresti
09:50

11:40 Targu Mures
09:55

13:10 Darabani
09:55

12:45 Hunedoara
10:00

16:40 Piatra Neamt 16:40 Miercurea Ciuc 16:40 Bacau 16:40 Targu Neamt 16:40 Bacau 16:40 Gura Humorului
10:00

11:09 Toplita Gara
10:00

11:40 Unirea 11:40 Comanesti 11:40 Unirea 11:40 Falticeni 11:40 Comanesti
10:00

13:10 Targu Secuiesc 13:10 Targu Secuiesc 13:10 Botosani
10:00

11:40 Suceava
10:05

13:10 Sfantu Gheorghe 13:10 Gura Humorului 13:10 Sfantu Gheorghe
10:05

11:09 Sighisoara
10:10

11:40 Moinesti 11:40 Turda 11:40 Moinesti 11:40 Turda
10:10

13:10 Covasna 13:10 Campulung Moldovenesc 13:10 Covasna
10:10

11:09 Orastie
10:15

13:10 Iacobeni
10:15

11:09 Deva
10:20

11:40 Fagaras 11:40 Fagaras
10:20

13:10 Targu Ocna 13:10 Targu Ocna 13:10 Borsa
10:20

11:09 Caransebes
10:25

13:10 Vatra Dornei
10:25

12:45 Sebes
10:30

16:40 Bicaz
10:30

11:09 Targu Mures
10:30

11:40 Vestem 11:40 Botosani 11:40 Vestem
10:30

13:10 Onesti 13:10 Prundu Bargaului 13:10 Onesti
10:30

11:09 Vatra Dornei
10:35

13:10 Beclean
10:35

11:40 Gura Humorului
10:40

13:10 Comanesti 13:10 Baia Mare 13:10 Comanesti
10:40

13:10 Dej
10:45

11:40 Ramnicu Valcea 11:40 Ramnicu Valcea
10:50

13:10 Moinesti 13:10 Moinesti
10:50

11:40 Campulung Moldovenesc
10:55

13:10 Cluj Napoca
10:55

16:40 Onesti 16:40 Campulung Moldovenesc 16:40 Odorheiu Secuiesc 16:40 Onesti
11:00

11:09 Resita
11:00

11:40 Sibiu 11:40 Iacobeni 11:40 Sibiu
11:00

13:10 Fagaras 13:10 Fagaras 13:10 Simeria 13:10 Cluj Napoca 13:10 Simeria
11:00

11:40 Vatra Dornei
11:05

11:09 Blaj
11:10

11:40 Miercurea Sibiului 11:40 Prundu Bargaului 11:40 Miercurea Sibiului
11:10

13:10 Vestem 13:10 Vestem
11:10

11:09 Sibiu
11:15

11:40 Sighisoara 11:40 Sighisoara 11:40 Bistrita
11:20

13:10 Ramnicu Valcea 13:10 Orastie 13:10 Orastie 13:10 Ramnicu Valcea
11:20

12:45 Toplita
11:30

11:09 Medias
11:30

11:40 Medias 11:40 Medias 11:40 Beclean
11:30

13:10 Sibiu 13:10 Sebes 13:10 Sebes 13:10 Sibiu
11:30

11:09 Sebes
11:35

11:40 Dej
11:40

13:10 Lancram 13:10 Miercurea Sibiului 13:10 Miercurea Sibiului 13:10 Lancram
11:40

11:40 Cluj Napoca
11:45

13:10 Sighisoara 13:10 Sighisoara 13:10 Alba Iulia 13:10 Alba Iulia
11:50

12:45 Deva
12:00

16:40 Targu Secuiesc 16:40 Targu Secuiesc 16:40 Vatra Dornei 16:40 Praid 16:40 Medias
12:00

11:09 Alba Iulia
12:00

11:40 Cluj Napoca
12:00

13:10 Medias 13:10 Gilau 13:10 Medias
12:00

11:09 Bistrita
12:10

13:10 Teius 13:10 Teius
12:10

11:09 Lugoj
12:20

13:10 Aiud 13:10 Aiud
12:20

12:45 Reghin
12:30

11:09 Aiud
12:30

13:10 Unirea 13:10 Unirea
12:30

11:09 Beclean
12:35

13:10 Turda 13:10 Turda
12:40

16:40 Blaj 16:40 Sfantu Gheorghe 16:40 Reghin 16:40 Sfantu Gheorghe
13:00

11:09 Dej
13:00

13:10 Huedin
13:00

11:09 Turda
13:15

11:40 Gilau
13:15

12:45 Alba Iulia
13:30

11:09 Gherla
13:30

11:40 Huedin
13:30

11:40 Negreni
13:50

16:40 Fagaras 16:40 Teius 16:40 Brasov 16:40 Brasov
14:00

11:09 Cluj Napoca
14:00

13:10 Cluj Napoca 13:10 Cluj Napoca 13:10 Cluj Napoca 13:10 Cluj Napoca 13:10 Negreni
14:00

11:09 Timisoara
14:10

12:45 Targu Mures
14:30

12:45 Aiud
14:45

12:45 Ludus
15:00

16:40 Sighisoara 16:40 Avrig 16:40 Alba Iulia 16:40 Sighisoara
15:00

11:09 Huedin
15:00

13:10 Piatra Craiului
15:00

12:45 Turda
15:30

16:40 Sibiu
15:30

13:10 Beius
15:30

12:45 Cluj Napoca
16:00

16:40 Targu Mures 16:40 Dej 16:40 Targu Mures 16:40 Bistrita 16:40 Zlatna
16:00

11:09 Arad
16:00

13:10 Alesd
16:00

16:40 Ludus 16:40 Ludus 16:40 Sebes
16:30

11:40 Alesd
16:55

16:40 Abrud 16:40 Campia Turzii 16:40 Nasaud 16:40 Campia Turzii
17:00

11:09 Oradea
17:00

11:09 Nadlac
17:10

16:40 Beclean 16:40 Turda 16:40 Turda
17:30

12:45 Huedin
18:00

16:40 Zalau 16:40 Cluj Napoca 16:40 Gherla 16:40 Deva 16:40 Cluj Napoca 16:40 Brad
18:00

11:40 Oradea
18:00

16:40 Floresti 16:40 Floresti
18:30

11:40 Bors
18:30

13:10 Oradea
18:30

13:10 Bors
18:40

12:45 Alesd
19:00

16:40 Gilau 16:40 Gilau
19:00

12:45 Oradea
19:30

12:45 Bors
19:45

16:40 Huedin 16:40 Huedin
20:00

16:40 Alesd 16:40 Alesd
21:00

16:40 Oradea 16:40 Oradea 16:40 Arad 16:40 Oradea 16:40 Oradea
22:00

13:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.