La adresa - Mersul autobuzelor Wurzburg Germania

La adresa

Wurzburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:20 Danytur
20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd
12:20 Danytur
02:30 Viena
12:30
13:10 Slobozia 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Giurgiu 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 14:00 Constanta 15:23 Reghin 13:20 Tandarei 07:30 Alesd 08:40 Miercurea Sibiului 08:00 Cluj Napoca 09:50 Fagaras 15:17 Sighisoara 10:30 Targu Ocna 18:10 Tulcea 11:30 Brasov 13:30 Harsova 12:10 Ramnicu Sarat 08:30 Sighisoara 12:50 Slatina (Olt) 09:40 Vestem 13:05 Turnu Magurele 10:20 Onesti 09:40 Teius 11:20 Targu Secuiesc 11:00 Deva 12:00 Campina 11:05 Hunedoara 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 17:30 Focsani 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 12:30 Isalnita 13:05 Turnu Magurele 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 13:50 Mangalia 15:26 Morareni 13:00 Bucuresti 07:35 Negreni 09:00 Sibiu 15:40 Durau 10:00 Moinesti 15:14 Medias 10:50 Covasna 14:00 Constanta 11:40 Predeal 13:20 Tandarei 12:20 Ploiesti 08:40 Miercurea Sibiului 12:55 Alexandria 09:50 Fagaras 09:00 Turda 10:30 Targu Ocna 10:00 Alba Iulia 11:30 Brasov 10:10 Lancram 12:10 Ramnicu Sarat 11:30 Hateg 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:25 Marasesti 11:40 Petrosani 12:55 Alexandria 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 13:40 Medgidia 15:45 Poiana Largului 08:10 Medias 07:40 Huedin 09:30 Ramnicu Valcea 14:30 Vatra Dornei 10:10 Comanesti 15:31 Miercurea Ciuc 11:00 Sfantu Gheorghe 13:50 Mangalia 11:50 Sinaia 13:00 Bucuresti 12:30 Pitesti 09:00 Sibiu 13:00 Corabia 10:00 Moinesti 09:10 Unirea 10:50 Covasna 10:20 Sebes 11:40 Predeal 10:30 Orastie 12:20 Ploiesti 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:40 Husi 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 11:50 Targu Jiu 13:00 Corabia 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 13:30 Harsova 07:25 Oradea 08:30 Sighisoara 07:55 Gilau 09:40 Vestem 07:20 Bors 10:20 Onesti 15:29 Sfantu Gheorghe 11:20 Targu Secuiesc 13:40 Medgidia 12:00 Campina 08:10 Medias 13:10 Slobozia 09:30 Ramnicu Valcea 13:10 Giurgiu 10:10 Comanesti 09:30 Aiud 11:00 Sfantu Gheorghe 11:15 Calan 11:50 Sinaia 10:40 Simeria 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 17:35 Buzau 17:15 Sascut
14:43
20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului
15:30
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
15:43 Euro Michael Tour
19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd
Sosiri
De la Ora

10:00 Constanta
00:05

11:30 Braila
00:10

10:00 Mangalia
00:10

10:00 Medgidia
00:15

10:00 Cernavoda
00:30

11:30 Galati
00:40

11:30 Buzau
01:00

10:00 Giurgiu
01:00

10:00 Alexandria
01:05

10:00 Fetesti
01:10

10:00 Braila
01:20

11:30 Ramnicu Sarat
01:30

10:00 Tulcea
01:30

11:30 Tecuci
01:55

10:00 Calarasi
02:00

10:00 Galati
02:10

11:30 Focsani
02:15

11:30 Adjud
02:45

11:30 Barlad
03:00

10:00 Slobozia
03:00

10:00 Tecuci
03:10

10:00 Ramnicu Sarat
03:20

11:30 Husi
03:30

10:00 Barlad
03:30

11:30 Dorohoi
03:35

11:30 Onesti
03:45
Danytur
08:00 Schwechat
03:50

10:00 Husi
03:50

11:30 Vaslui
04:00
Danytur
08:00 Viena
04:00

10:00 Bucuresti
04:00

11:30 Comanesti
04:10

10:00 Buzau
04:10

11:30 Bucuresti
04:15

11:30 Moinesti
04:20

10:00 Focsani
04:20

11:30 Botosani
04:30

10:00 Vaslui
04:30

11:30 Craiova
04:35

10:00 Harlau
04:40

11:30 Iasi
04:45

12:30 Tulcea
04:50

11:30 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
08:00 Braila
05:00

10:00 Roman
05:00

12:30 Giurgiu 12:30 Giurgiu 12:30 Braila
05:00

11:30 Filiasi
05:05

11:30 Ploiesti
05:10

10:00 Adjud
05:10

12:30 Turnu Magurele 12:30 Galati 12:30 Turnu Magurele
05:10

10:00 Bacau
05:15

11:30 Suceava
05:20

10:00 Slatina (Olt)
05:20

12:30 Corabia 12:30 Tecuci 12:30 Corabia
05:20

10:00 Radauti
05:25

11:30 Bacau
05:30
Danytur
08:00 Galati
05:30

10:00 Iasi
05:30

12:30 Alexandria 12:30 Alexandria 12:30 Barlad
05:30

10:00 Dorohoi
05:35

11:30 Negresti
05:40

10:00 Targu Frumos
05:40

12:30 Slatina (Olt) 12:30 Slatina (Olt) 12:30 Husi
05:40

11:30 Harlau
05:45

10:00 Targoviste
05:45

12:30 Buzau
05:45

10:00 Urziceni
05:47

11:30 Constanta
05:50

10:00 Ploiesti
05:50

12:30 Focsani
05:50

10:00 Targu Neamt
05:55

10:00 Buhusi
05:57

10:00 Roznov
05:58

11:30 Campina
06:00
Danytur
08:00 Barlad
06:00

10:00 Piatra Neamt
06:00

12:30 Constanta 12:30 Craiova 12:30 Craiova 12:30 Constanta 12:30 Marasesti
06:00

11:30 Buhusi
06:05

12:30 Mangalia 12:30 Mangalia
06:05

11:30 Roznov
06:10
Danytur
08:00 Husi
06:10

10:00 Onesti
06:10

12:30 Filiasi 12:30 Adjud 12:30 Filiasi
06:10

11:30 Targu Frumos
06:15

12:30 Medgidia 12:30 Medgidia
06:15

11:30 Gura Humorului
06:20

10:00 Botosani
06:20

12:30 Hirsova 12:30 Hirsova 12:30 Rovinari 12:30 Rovinari
06:20

12:30 Tandarei 12:30 Tandarei
06:25

11:30 Falticeni
06:30

10:00 Pascani
06:30

12:30 Slobozia 12:30 Isalnita 12:30 Sascut 12:30 Isalnita 12:30 Slobozia
06:30

11:30 Rovinari
06:35

11:30 Pascani
06:40

10:00 Craiova
06:40

12:30 Targu Carbunesti 12:30 Targu Carbunesti
06:40

11:30 Motca
06:45

12:30 Motru 12:30 Motru
06:45

11:30 Piatra Neamt
06:50

10:00 Suceava
06:50

12:30 Resita 12:30 Bacau 12:30 Resita
06:50

11:30 Roman
06:55

12:30 Caransebes 12:30 Caransebes 12:30 Roman
06:55

11:30 Cristesti
07:00
Danytur
08:00 Vaslui
07:00

10:00 Filiasi
07:00

12:30 Lugoj 12:30 Bucuresti 12:30 Vaslui 12:30 Lugoj 12:30 Bucuresti
07:00

11:30 Targu Jiu
07:05

12:30 Timisoara 12:30 Timisoara
07:05

11:30 Brasov
07:10

12:30 Negresti 12:30 Arad 12:30 Arad
07:10

10:00 Pitesti
07:20

12:30 Iasi 12:30 Targu Jiu 12:30 Targu Jiu
07:20

12:30 Petrosani 12:30 Petrosani
07:25

11:30 Fetesti
07:30

10:00 Targu Secuiesc
07:30

12:30 Hateg 12:30 Pitesti 12:30 Hateg 12:30 Pitesti 12:30 Podu Iloaiei
07:30

12:30 Deleni
07:35

12:30 Calan 12:30 Calan 12:30 Hirlau
07:40

12:30 Hunedoara 12:30 Ploiesti 12:30 Ploiesti 12:30 Hunedoara
07:50

12:30 Targu Frumos
07:55

11:30 Targu Neamt
08:00
Danytur
08:00 Negresti
08:00

10:00 Brasov
08:00

12:30 Pascani 12:30 Deva 12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Deva 12:30 Ramnicu Sarat
08:00

10:00 Bicaz
08:10

12:30 Campina 12:30 Motca 12:30 Campina
08:10

10:00 Ramnicu Valcea
08:15

12:30 Cristesti
08:15

10:00 Falticeni
08:20

12:30 Sinaia 12:30 Sinaia 12:30 Timisesti
08:20

12:30 Dumbrava
08:25

11:30 Fagaras
08:30

10:00 Gura Humorului
08:30

12:30 Predeal 12:30 Targu Neamt 12:30 Simeria 12:30 Predeal 12:30 Simeria
08:30

11:30 Petrosani
08:35

10:00 Moinesti
08:40

12:30 Orastie 12:30 Orastie
08:40

10:00 Fagaras
08:45

12:30 Sebes 12:30 Piatra Neamt 12:30 Sebes
08:50
Danytur
08:00 Roman
09:00

10:00 Comanesti
09:00

12:30 Lancram 12:30 Brasov 12:30 Lancram 12:30 Brasov 12:30 Bicaz
09:00

10:00 Targu Jiu
09:10

12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Poiana Largului
09:10

10:00 Campulung Moldovenesc
09:20

12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Durau
09:20

12:30 Toplita
09:25

11:30 Poiana Largului
09:30

10:00 Targu Ocna
09:30

12:30 Miercurea Ciuc 12:30 Covasna 12:30 Alba Iulia 12:30 Covasna 12:30 Alba Iulia
09:30

11:30 Hateg
09:35

10:00 Gheorgheni
09:35

12:30 Sfantu Gheorghe
09:35

12:30 Morareni
09:38

10:00 Reghin
09:40

12:30 Targu Ocna 12:30 Teius 12:30 Targu Ocna 12:30 Teius
09:40

12:30 Reghin
09:41

12:30 Medias
09:44

11:30 Sibiu
09:45

10:00 Drobeta Turnu Severin
09:45

12:30 Sighisoara
09:48

12:30 Aiud 12:30 Onesti 12:30 Aiud 12:30 Onesti
09:50

12:30 Targu Mures
09:55

11:30 Hunedoara
10:00
Danytur
08:00 Bacau
10:00

10:00 Toplita Gara
10:00

12:30 Comanesti 12:30 Unirea 12:30 Falticeni 12:30 Comanesti 12:30 Unirea
10:00

12:30 Suceava
10:05

10:00 Sighisoara
10:10

12:30 Moinesti 12:30 Turda 12:30 Moinesti 12:30 Turda
10:10

10:00 Orastie
10:15

10:00 Deva
10:20

12:30 Fagaras 12:30 Fagaras
10:20

10:00 Caransebes
10:25

11:30 Sebes
10:30

10:00 Targu Mures
10:30

12:30 Vestem 12:30 Vestem 12:30 Botosani
10:30

10:00 Vatra Dornei
10:35

12:30 Gura Humorului
10:40

12:30 Ramnicu Valcea 12:30 Ramnicu Valcea
10:50

12:30 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
08:00 Onesti
11:00

10:00 Resita
11:00

12:30 Sibiu 12:30 Sibiu 12:30 Iacobeni
11:00

12:30 Vatra Dornei
11:05

10:00 Blaj
11:10

12:30 Miercurea Sibiului 12:30 Miercurea Sibiului 12:30 Prundu Bargaului
11:10

10:00 Sibiu
11:15

12:30 Sighisoara 12:30 Bistrita 12:30 Sighisoara
11:20

11:30 Toplita
11:30

10:00 Medias
11:30

12:30 Medias 12:30 Beclean 12:30 Medias
11:30

10:00 Sebes
11:35

12:30 Dej
11:40

12:30 Cluj Napoca
11:45

11:30 Deva
12:00
Danytur
08:00 Targu Secuiesc
12:00

10:00 Alba Iulia
12:00

12:30 Cluj Napoca
12:00

10:00 Bistrita
12:10

10:00 Lugoj
12:20

11:30 Reghin
12:30

10:00 Aiud
12:30

10:00 Beclean
12:35
Danytur
08:00 Sfantu Gheorghe
13:00

10:00 Dej
13:00

10:00 Turda
13:15

12:30 Gilau
13:15

11:30 Alba Iulia
13:30

10:00 Gherla
13:30

12:30 Huedin
13:30

12:30 Negreni
13:50
Danytur
08:00 Brasov
14:00

10:00 Cluj Napoca
14:00

10:00 Timisoara
14:10

11:30 Targu Mures
14:30

11:30 Aiud
14:45

11:30 Ludus
15:00
Danytur
08:00 Sighisoara
15:00

10:00 Huedin
15:00

11:30 Turda
15:30

11:30 Cluj Napoca
16:00
Danytur
08:00 Targu Mures
16:00

10:00 Arad
16:00
Danytur
08:00 Ludus
16:30

12:30 Alesd
16:55
Danytur
08:00 Campia Turzii
17:00

10:00 Oradea
17:00

10:00 Nadlac
17:10
Danytur
08:00 Turda
17:30

11:30 Huedin
18:00
Danytur
08:00 Cluj Napoca
18:00

12:30 Oradea
18:00
Danytur
08:00 Floresti
18:30

12:30 Bors
18:30

11:30 Alesd
19:00
Danytur
08:00 Gilau
19:00

11:30 Oradea
19:30

11:30 Bors
19:45
Danytur
08:00 Huedin
20:00
Danytur
08:00 Alesd
21:00
Danytur
08:00 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.