La adresa - Mersul autobuzelor Wuppertal Germania

La adresa

Wuppertal, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:00
10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc
09:00
14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita
09:50
15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad
10:40 Giltrans
00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors
11:25
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
Sosiri
De la Ora

13:18 Constanta
00:05
Giltrans
15:40 Braila
00:10

13:18 Mangalia
00:10

13:18 Medgidia
00:15

13:18 Cernavoda
00:30
Giltrans
15:40 Galati
00:40
Giltrans
15:40 Buzau
01:00

13:18 Giurgiu
01:00

13:18 Alexandria
01:05

13:18 Fetesti
01:10

13:18 Braila
01:20
Giltrans
15:40 Ramnicu Sarat
01:30

13:18 Tulcea
01:30
Giltrans
15:40 Tecuci
01:55

13:18 Calarasi
02:00

13:18 Galati
02:10
Giltrans
15:40 Focsani
02:15
Giltrans
15:40 Adjud
02:45
Giltrans
15:40 Barlad
03:00

13:18 Slobozia
03:00

13:18 Tecuci
03:10

13:18 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
15:40 Husi
03:30

13:18 Barlad
03:30
Giltrans
15:40 Dorohoi
03:35
Giltrans
15:40 Onesti
03:45

14:00 Schwechat
03:50

13:18 Husi
03:50
Giltrans
15:40 Vaslui
04:00

13:18 Bucuresti
04:00

19:05 Tulcea
04:00
Giltrans
15:40 Comanesti
04:10

13:18 Buzau
04:10
Giltrans
15:40 Bucuresti
04:15
Giltrans
15:40 Moinesti
04:20

13:18 Focsani
04:20
Giltrans
15:40 Botosani
04:30

13:18 Vaslui
04:30

19:05 Braila
04:30
Giltrans
15:40 Craiova
04:35

13:18 Harlau
04:40
Giltrans
15:40 Iasi
04:45

15:41 Tulcea
04:50
Giltrans
15:40 Podu Iloaiei
05:00

14:00 Focsani 14:00 Braila
05:00

13:18 Roman
05:00

15:41 Giurgiu 15:41 Braila 15:41 Giurgiu
05:00

19:05 Galati
05:00
Giltrans
15:40 Filiasi
05:05
Giltrans
15:40 Ploiesti
05:10

13:18 Adjud
05:10

15:41 Galati 15:41 Turnu Magurele 15:41 Turnu Magurele
05:10

13:18 Bacau
05:15
Giltrans
15:40 Suceava
05:20

14:00 Tecuci
05:20

13:18 Slatina (Olt)
05:20

15:41 Corabia 15:41 Tecuci 15:41 Corabia
05:20

13:18 Radauti
05:25
Giltrans
15:40 Bacau
05:30

14:00 Galati
05:30

13:18 Iasi
05:30

15:41 Alexandria 15:41 Alexandria 15:41 Barlad
05:30

13:18 Dorohoi
05:35
Giltrans
15:40 Negresti
05:40

14:00 Marasesti
05:40

13:18 Targu Frumos
05:40

15:41 Slatina (Olt) 15:41 Husi 15:41 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
15:40 Harlau
05:45

13:18 Targoviste
05:45

15:41 Buzau
05:45

13:18 Urziceni
05:47
Giltrans
15:40 Constanta
05:50

13:18 Ploiesti
05:50

15:41 Focsani
05:50

13:18 Targu Neamt
05:55

13:18 Buhusi
05:57

13:18 Roznov
05:58
Giltrans
15:40 Campina
06:00

14:00 Barlad 14:00 Saveni 14:00 Adjud
06:00

13:18 Piatra Neamt
06:00

15:41 Craiova 15:41 Constanta 15:41 Constanta 15:41 Marasesti 15:41 Craiova
06:00

19:05 Constanta 19:05 Tecuci 19:05 Giurgiu 19:05 Giurgiu 19:05 Constanta
06:00
Giltrans
15:40 Buhusi
06:05

15:41 Mangalia 15:41 Mangalia
06:05
Giltrans
15:40 Roznov
06:10

14:00 Husi
06:10

13:18 Onesti
06:10

15:41 Adjud 15:41 Filiasi 15:41 Filiasi
06:10

19:05 Barlad 19:05 Turnu Magurele 19:05 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
15:40 Targu Frumos
06:15

15:41 Medgidia 15:41 Medgidia
06:15
Giltrans
15:40 Gura Humorului
06:20

13:18 Botosani
06:20

15:41 Hirsova 15:41 Rovinari 15:41 Rovinari 15:41 Hirsova
06:20

19:05 Husi 19:05 Corabia 19:05 Corabia
06:20

15:41 Tandarei 15:41 Tandarei
06:25
Giltrans
15:40 Falticeni
06:30

14:00 Botosani
06:30

13:18 Pascani
06:30

15:41 Slobozia 15:41 Isalnita 15:41 Isalnita 15:41 Sascut 15:41 Slobozia
06:30

19:05 Alexandria 19:05 Mangalia 19:05 Mangalia 19:05 Buzau 19:05 Alexandria
06:30
Giltrans
15:40 Rovinari
06:35
Giltrans
15:40 Pascani
06:40

13:18 Craiova
06:40

15:41 Targu Carbunesti 15:41 Targu Carbunesti
06:40

19:05 Medgidia 19:05 Focsani 19:05 Filiasi 19:05 Filiasi 19:05 Medgidia
06:40
Giltrans
15:40 Motca
06:45

15:41 Motru 15:41 Motru
06:45
Giltrans
15:40 Piatra Neamt
06:50

13:18 Suceava
06:50

15:41 Resita 15:41 Bacau 15:41 Resita
06:50

19:05 Hirsova 19:05 Marasesti 19:05 Slatina (Olt) 19:05 Slatina (Olt) 19:05 Hirsova
06:50
Giltrans
15:40 Roman
06:55

15:41 Caransebes 15:41 Roman 15:41 Caransebes
06:55

19:05 Adjud
06:55
Giltrans
15:40 Cristesti
07:00

14:00 Iasi 14:00 Harlau 14:00 Vaslui
07:00

13:18 Filiasi
07:00

15:41 Vaslui 15:41 Bucuresti 15:41 Lugoj 15:41 Bucuresti 15:41 Lugoj
07:00

19:05 Craiova 19:05 Craiova 19:05 Tandarei 19:05 Sascut 19:05 Tandarei
07:00
Giltrans
15:40 Targu Jiu
07:05

15:41 Timisoara 15:41 Timisoara
07:05

19:05 Bacau
07:05
Giltrans
15:40 Brasov
07:10

15:41 Negresti 15:41 Arad 15:41 Arad
07:10

19:05 Filiasi 19:05 Roman 19:05 Filiasi
07:10

14:00 Cotnari
07:15

19:05 Vaslui
07:15

13:18 Pitesti
07:20

15:41 Iasi 15:41 Targu Jiu 15:41 Targu Jiu
07:20

19:05 Rovinari 19:05 Negresti 19:05 Rovinari
07:20

15:41 Petrosani 15:41 Petrosani
07:25
Giltrans
15:40 Fetesti
07:30

14:00 Suceava 14:00 Targu Frumos
07:30

13:18 Targu Secuiesc
07:30

15:41 Hateg 15:41 Pitesti 15:41 Podu Iloaiei 15:41 Pitesti 15:41 Hateg
07:30

19:05 Isalnita 19:05 Iasi 19:05 Isalnita
07:30

15:41 Deleni
07:35

19:05 Podu Iloaiei
07:35

15:41 Calan 15:41 Hirlau 15:41 Calan
07:40

19:05 Deleni 19:05 Targu Carbunesti 19:05 Targu Carbunesti
07:40

19:05 Motru 19:05 Harlau 19:05 Motru
07:45

15:41 Ploiesti 15:41 Ploiesti 15:41 Hunedoara 15:41 Hunedoara
07:50

19:05 Targu Frumos 19:05 Resita 19:05 Resita
07:50

15:41 Targu Frumos
07:55

19:05 Pascani 19:05 Caransebes 19:05 Caransebes
07:55
Giltrans
15:40 Targu Neamt
08:00

14:00 Targu Ocna 14:00 Pascani 14:00 Negresti
08:00

13:18 Brasov
08:00

15:41 Pascani 15:41 Deva 15:41 Ramnicu Sarat 15:41 Deva 15:41 Ramnicu Sarat
08:00

19:05 Motca 19:05 Slobozia 19:05 Lugoj 19:05 Lugoj 19:05 Slobozia
08:00

19:05 Timisoara 19:05 Timisoara
08:05

13:18 Bicaz
08:10

15:41 Campina 15:41 Motca 15:41 Campina
08:10

19:05 Bucuresti 19:05 Arad 19:05 Cristesti 19:05 Arad 19:05 Bucuresti
08:10

13:18 Ramnicu Valcea
08:15

15:41 Cristesti
08:15

19:05 Timisesti
08:15

13:18 Falticeni
08:20

15:41 Sinaia 15:41 Sinaia 15:41 Timisesti
08:20

19:05 Dumbrava 19:05 Targu Jiu 19:05 Targu Jiu
08:20

15:41 Dumbrava
08:25

19:05 Petrosani 19:05 Petrosani
08:25
Giltrans
15:40 Fagaras
08:30

13:18 Gura Humorului
08:30

15:41 Predeal 15:41 Targu Neamt 15:41 Simeria 15:41 Predeal 15:41 Simeria
08:30

19:05 Targu Neamt 19:05 Hateg 19:05 Hateg
08:30
Giltrans
15:40 Petrosani
08:35

19:05 Piatra Neamt
08:35

13:18 Moinesti
08:40

15:41 Orastie 15:41 Orastie
08:40

19:05 Calan 19:05 Bicaz 19:05 Calan
08:40

13:18 Fagaras
08:45

19:05 Poiana Largului
08:45

15:41 Piatra Neamt 15:41 Sebes 15:41 Sebes
08:50

19:05 Durau 19:05 Hunedoara 19:05 Hunedoara
08:50

19:05 Borsec
08:55

14:00 Comanesti 14:00 Roman
09:00

13:18 Comanesti
09:00

15:41 Lancram 15:41 Brasov 15:41 Bicaz 15:41 Brasov 15:41 Lancram
09:00

19:05 Pitesti 19:05 Deva 19:05 Deva 19:05 Toplita 19:05 Pitesti
09:00

19:05 Miercurea Ciuc
09:05

13:18 Targu Jiu
09:10

15:41 Targu Secuiesc 15:41 Targu Secuiesc 15:41 Poiana Largului
09:10

19:05 Sfantu Gheorghe 19:05 Ramnicu Sarat 19:05 Ramnicu Sarat
09:10

19:05 Morareni
09:15

14:00 Girov
09:20

13:18 Campulung Moldovenesc
09:20

15:41 Sfantu Gheorghe 15:41 Durau 15:41 Sfantu Gheorghe
09:20

19:05 Campina 19:05 Reghin 19:05 Campina
09:20

15:41 Toplita
09:25

19:05 Medias
09:25
Giltrans
15:40 Poiana Largului
09:30

13:18 Targu Ocna
09:30

15:41 Miercurea Ciuc 15:41 Covasna 15:41 Alba Iulia 15:41 Covasna 15:41 Alba Iulia
09:30

19:05 Sighisoara 19:05 Sinaia 19:05 Sinaia
09:30
Giltrans
15:40 Hateg
09:35

13:18 Gheorgheni
09:35

15:41 Sfantu Gheorghe
09:35

19:05 Targu Mures
09:35

15:41 Morareni
09:38

13:18 Reghin
09:40

15:41 Teius 15:41 Targu Ocna 15:41 Teius 15:41 Targu Ocna
09:40

19:05 Predeal 19:05 Predeal 19:05 Falticeni
09:40

15:41 Reghin
09:41

15:41 Medias
09:44
Giltrans
15:40 Sibiu
09:45

13:18 Drobeta Turnu Severin
09:45

19:05 Suceava
09:45

15:41 Sighisoara
09:48

15:41 Aiud 15:41 Onesti 15:41 Onesti 15:41 Aiud
09:50

19:05 Veresti 19:05 Brasov 19:05 Brasov
09:50

15:41 Targu Mures
09:55

19:05 Darabani
09:55
Giltrans
15:40 Hunedoara
10:00

14:00 Bacau 14:00 Gura Humorului 14:00 Targu Neamt 14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Piatra Neamt
10:00

13:18 Toplita Gara
10:00

15:41 Falticeni 15:41 Comanesti 15:41 Unirea 15:41 Unirea 15:41 Comanesti
10:00

19:05 Targu Secuiesc 19:05 Botosani 19:05 Targu Secuiesc
10:00

15:41 Suceava
10:05

19:05 Sfantu Gheorghe 19:05 Gura Humorului 19:05 Sfantu Gheorghe
10:05

13:18 Sighisoara
10:10

15:41 Moinesti 15:41 Turda 15:41 Turda 15:41 Moinesti
10:10

19:05 Covasna 19:05 Covasna 19:05 Campulung Moldovenesc
10:10

13:18 Orastie
10:15

19:05 Iacobeni
10:15

13:18 Deva
10:20

15:41 Fagaras 15:41 Fagaras
10:20

19:05 Borsa 19:05 Targu Ocna 19:05 Targu Ocna
10:20

13:18 Caransebes
10:25

19:05 Vatra Dornei
10:25
Giltrans
15:40 Sebes
10:30

14:00 Bicaz
10:30

13:18 Targu Mures
10:30

15:41 Vestem 15:41 Vestem 15:41 Botosani
10:30

19:05 Prundu Bargaului 19:05 Onesti 19:05 Onesti
10:30

13:18 Vatra Dornei
10:35

19:05 Beclean
10:35

15:41 Gura Humorului
10:40

19:05 Comanesti 19:05 Baia Mare 19:05 Comanesti
10:40

19:05 Dej
10:45

15:41 Ramnicu Valcea 15:41 Ramnicu Valcea
10:50

19:05 Moinesti 19:05 Moinesti
10:50

15:41 Campulung Moldovenesc
10:55

19:05 Cluj Napoca
10:55

14:00 Onesti 14:00 Campulung Moldovenesc 14:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

13:18 Resita
11:00

15:41 Sibiu 15:41 Iacobeni 15:41 Sibiu
11:00

19:05 Cluj Napoca 19:05 Simeria 19:05 Fagaras 19:05 Fagaras 19:05 Simeria
11:00

15:41 Vatra Dornei
11:05

13:18 Blaj
11:10

15:41 Miercurea Sibiului 15:41 Prundu Bargaului 15:41 Miercurea Sibiului
11:10

19:05 Vestem 19:05 Vestem
11:10

13:18 Sibiu
11:15

15:41 Bistrita 15:41 Sighisoara 15:41 Sighisoara
11:20

19:05 Ramnicu Valcea 19:05 Ramnicu Valcea 19:05 Orastie 19:05 Orastie
11:20
Giltrans
15:40 Toplita
11:30

13:18 Medias
11:30

15:41 Beclean 15:41 Medias 15:41 Medias
11:30

19:05 Sibiu 19:05 Sebes 19:05 Sebes 19:05 Sibiu
11:30

13:18 Sebes
11:35

15:41 Dej
11:40

19:05 Miercurea Sibiului 19:05 Lancram 19:05 Lancram 19:05 Miercurea Sibiului
11:40

15:41 Cluj Napoca
11:45

19:05 Alba Iulia 19:05 Sighisoara 19:05 Sighisoara 19:05 Alba Iulia
11:50
Giltrans
15:40 Deva
12:00

14:00 Medias 14:00 Praid 14:00 Targu Secuiesc 14:00 Vatra Dornei
12:00

13:18 Alba Iulia
12:00

15:41 Cluj Napoca
12:00

19:05 Medias 19:05 Medias 19:05 Gilau
12:00

13:18 Bistrita
12:10

19:05 Teius 19:05 Teius
12:10

13:18 Lugoj
12:20

19:05 Aiud 19:05 Aiud
12:20
Giltrans
15:40 Reghin
12:30

13:18 Aiud
12:30

19:05 Unirea 19:05 Unirea
12:30

13:18 Beclean
12:35

19:05 Turda 19:05 Turda
12:40

14:00 Reghin 14:00 Blaj 14:00 Sfantu Gheorghe
13:00

13:18 Dej
13:00

19:05 Huedin
13:00

13:18 Turda
13:15

15:41 Gilau
13:15
Giltrans
15:40 Alba Iulia
13:30

13:18 Gherla
13:30

15:41 Huedin
13:30

15:41 Negreni
13:50

14:00 Brasov 14:00 Fagaras 14:00 Teius
14:00

13:18 Cluj Napoca
14:00

19:05 Negreni 19:05 Cluj Napoca 19:05 Cluj Napoca 19:05 Cluj Napoca 19:05 Cluj Napoca
14:00

13:18 Timisoara
14:10
Giltrans
15:40 Targu Mures
14:30
Giltrans
15:40 Aiud
14:45
Giltrans
15:40 Ludus
15:00

14:00 Sighisoara 14:00 Avrig 14:00 Alba Iulia
15:00

13:18 Huedin
15:00

19:05 Piatra Craiului
15:00
Giltrans
15:40 Turda
15:30

14:00 Sibiu
15:30

19:05 Beius
15:30
Giltrans
15:40 Cluj Napoca
16:00

14:00 Bistrita 14:00 Zlatna 14:00 Targu Mures 14:00 Dej
16:00

13:18 Arad
16:00

19:05 Alesd
16:00

14:00 Sebes 14:00 Ludus
16:30

15:41 Alesd
16:55

14:00 Campia Turzii 14:00 Nasaud 14:00 Abrud
17:00

13:18 Oradea
17:00

13:18 Nadlac
17:10

14:00 Turda 14:00 Beclean
17:30
Giltrans
15:40 Huedin
18:00

14:00 Gherla 14:00 Zalau 14:00 Deva 14:00 Cluj Napoca 14:00 Brad
18:00

15:41 Oradea
18:00

14:00 Floresti
18:30

15:41 Bors
18:30

19:05 Oradea
18:30

19:05 Bors
18:40
Giltrans
15:40 Alesd
19:00

14:00 Gilau
19:00
Giltrans
15:40 Oradea
19:30
Giltrans
15:40 Bors
19:45

14:00 Huedin
20:00

14:00 Alesd
21:00

14:00 Arad 14:00 Oradea 14:00 Oradea 14:00 Oradea
22:00

19:05 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.