La adresa - Mersul autobuzelor Wuppertal Germania

La adresa

Wuppertal, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:00 Danytur
08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu
09:50
16:50 Iasi 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 13:50 Mangalia 15:29 Sfantu Gheorghe 13:00 Bucuresti 13:40 Medgidia 09:00 Sibiu 08:10 Medias 10:00 Moinesti 09:30 Ramnicu Valcea 10:50 Covasna 10:10 Comanesti 11:40 Predeal 11:00 Sfantu Gheorghe 12:20 Ploiesti 11:50 Sinaia 12:55 Alexandria 12:30 Pitesti 09:00 Turda 13:00 Corabia 10:00 Alba Iulia 09:10 Unirea 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 16:35 Harlau 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 13:40 Medgidia 18:10 Tulcea 08:10 Medias 13:30 Harsova 09:30 Ramnicu Valcea 08:30 Sighisoara 10:10 Comanesti 09:40 Vestem 11:00 Sfantu Gheorghe 10:20 Onesti 11:50 Sinaia 11:20 Targu Secuiesc 12:30 Pitesti 12:00 Campina 13:00 Corabia 13:10 Slobozia 09:10 Unirea 13:10 Giurgiu 10:20 Sebes 09:30 Aiud 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 16:40 Deleni 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 13:30 Harsova 14:00 Constanta 08:30 Sighisoara 13:20 Tandarei 09:40 Vestem 08:40 Miercurea Sibiului 10:20 Onesti 09:50 Fagaras 11:20 Targu Secuiesc 10:30 Targu Ocna 12:00 Campina 11:30 Brasov 13:10 Slobozia 12:10 Ramnicu Sarat 13:10 Giurgiu 12:50 Slatina (Olt) 09:30 Aiud 13:05 Turnu Magurele 11:15 Calan 09:40 Teius 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 16:45 Podu Iloaiei 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 14:00 Constanta 15:31 Miercurea Ciuc 13:20 Tandarei 13:50 Mangalia 08:40 Miercurea Sibiului 13:00 Bucuresti 09:50 Fagaras 09:00 Sibiu 10:30 Targu Ocna 10:00 Moinesti 11:30 Brasov 10:50 Covasna 12:10 Ramnicu Sarat 11:40 Predeal 12:50 Slatina (Olt) 12:20 Ploiesti 13:05 Turnu Magurele 12:55 Alexandria 09:40 Teius 09:00 Turda 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes
10:40
00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta
11:25
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
13:00
07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Cornitel 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei
Sosiri
De la Ora

13:18 Constanta
00:05

15:40 Braila
00:10

13:18 Mangalia
00:10

13:18 Medgidia
00:15

13:18 Cernavoda
00:30

15:40 Galati
00:40

15:40 Buzau
01:00

13:18 Giurgiu
01:00

13:18 Alexandria
01:05

13:18 Fetesti
01:10

13:18 Braila
01:20

15:40 Ramnicu Sarat
01:30

13:18 Tulcea
01:30

15:40 Tecuci
01:55

13:18 Calarasi
02:00

13:18 Galati
02:10

15:40 Focsani
02:15

15:40 Adjud
02:45

15:40 Barlad
03:00

13:18 Slobozia
03:00

13:18 Tecuci
03:10

13:18 Ramnicu Sarat
03:20

15:40 Husi
03:30

13:18 Barlad
03:30

15:40 Dorohoi
03:35

15:40 Onesti
03:45
Danytur
14:00 Schwechat
03:50

13:18 Husi
03:50

15:40 Vaslui
04:00

13:18 Bucuresti
04:00

15:40 Comanesti
04:10

13:18 Buzau
04:10

15:40 Bucuresti
04:15

15:40 Moinesti
04:20

13:18 Focsani
04:20

15:40 Botosani
04:30

13:18 Vaslui
04:30

15:40 Craiova
04:35

13:18 Harlau
04:40

15:40 Iasi
04:45

15:41 Tulcea
04:50

15:40 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
14:00 Focsani 14:00 Braila
05:00

13:18 Roman
05:00

15:41 Braila 15:41 Giurgiu 15:41 Giurgiu
05:00

15:40 Filiasi
05:05

15:40 Ploiesti
05:10

13:18 Adjud
05:10

15:41 Galati 15:41 Turnu Magurele 15:41 Turnu Magurele
05:10

13:18 Bacau
05:15

15:40 Suceava
05:20
Danytur
14:00 Tecuci
05:20

13:18 Slatina (Olt)
05:20

15:41 Corabia 15:41 Tecuci 15:41 Corabia
05:20

13:18 Radauti
05:25

15:40 Bacau
05:30
Danytur
14:00 Galati
05:30

13:18 Iasi
05:30

15:41 Alexandria 15:41 Barlad 15:41 Alexandria
05:30

13:18 Dorohoi
05:35

15:40 Negresti
05:40
Danytur
14:00 Marasesti
05:40

13:18 Targu Frumos
05:40

15:41 Husi 15:41 Slatina (Olt) 15:41 Slatina (Olt)
05:40

15:40 Harlau
05:45

13:18 Targoviste
05:45

15:41 Buzau
05:45

13:18 Urziceni
05:47

15:40 Constanta
05:50

13:18 Ploiesti
05:50

15:41 Focsani
05:50

13:18 Targu Neamt
05:55

13:18 Buhusi
05:57

13:18 Roznov
05:58

15:40 Campina
06:00
Danytur
14:00 Barlad 14:00 Saveni 14:00 Adjud
06:00

13:18 Piatra Neamt
06:00

15:41 Constanta 15:41 Constanta 15:41 Craiova 15:41 Marasesti 15:41 Craiova
06:00

15:40 Buhusi
06:05

15:41 Mangalia 15:41 Mangalia
06:05

15:40 Roznov
06:10
Danytur
14:00 Husi
06:10

13:18 Onesti
06:10

15:41 Filiasi 15:41 Filiasi 15:41 Adjud
06:10

15:40 Targu Frumos
06:15

15:41 Medgidia 15:41 Medgidia
06:15

15:40 Gura Humorului
06:20

13:18 Botosani
06:20

15:41 Rovinari 15:41 Hirsova 15:41 Rovinari 15:41 Hirsova
06:20

15:41 Tandarei 15:41 Tandarei
06:25

15:40 Falticeni
06:30
Danytur
14:00 Botosani
06:30

13:18 Pascani
06:30

15:41 Isalnita 15:41 Sascut 15:41 Slobozia 15:41 Isalnita 15:41 Slobozia
06:30

15:40 Rovinari
06:35

15:40 Pascani
06:40

13:18 Craiova
06:40

15:41 Targu Carbunesti 15:41 Targu Carbunesti
06:40

15:40 Motca
06:45

15:41 Motru 15:41 Motru
06:45

15:40 Piatra Neamt
06:50

13:18 Suceava
06:50

15:41 Resita 15:41 Resita 15:41 Bacau
06:50

15:40 Roman
06:55

15:41 Caransebes 15:41 Caransebes 15:41 Roman
06:55

15:40 Cristesti
07:00
Danytur
14:00 Vaslui 14:00 Iasi 14:00 Harlau
07:00

13:18 Filiasi
07:00

15:41 Bucuresti 15:41 Lugoj 15:41 Lugoj 15:41 Vaslui 15:41 Bucuresti
07:00

15:40 Targu Jiu
07:05

15:41 Timisoara 15:41 Timisoara
07:05

15:40 Brasov
07:10

15:41 Arad 15:41 Arad 15:41 Negresti
07:10
Danytur
14:00 Cotnari
07:15

13:18 Pitesti
07:20

15:41 Iasi 15:41 Targu Jiu 15:41 Targu Jiu
07:20

15:41 Petrosani 15:41 Petrosani
07:25

15:40 Fetesti
07:30
Danytur
14:00 Suceava 14:00 Targu Frumos
07:30

13:18 Targu Secuiesc
07:30

15:41 Pitesti 15:41 Podu Iloaiei 15:41 Hateg 15:41 Pitesti 15:41 Hateg
07:30

15:41 Deleni
07:35

15:41 Hirlau 15:41 Calan 15:41 Calan
07:40

15:41 Hunedoara 15:41 Ploiesti 15:41 Hunedoara 15:41 Ploiesti
07:50

15:41 Targu Frumos
07:55

15:40 Targu Neamt
08:00
Danytur
14:00 Targu Ocna 14:00 Pascani 14:00 Negresti
08:00

13:18 Brasov
08:00

15:41 Deva 15:41 Ramnicu Sarat 15:41 Ramnicu Sarat 15:41 Pascani 15:41 Deva
08:00

14:00 Falticeni
08:00

13:18 Bicaz
08:10

15:41 Motca 15:41 Campina 15:41 Campina
08:10

13:18 Ramnicu Valcea
08:15

15:41 Cristesti
08:15

13:18 Falticeni
08:20

15:41 Sinaia 15:41 Timisesti 15:41 Sinaia
08:20

15:41 Dumbrava
08:25

15:40 Fagaras
08:30

13:18 Gura Humorului
08:30

15:41 Targu Neamt 15:41 Simeria 15:41 Simeria 15:41 Predeal 15:41 Predeal
08:30

15:40 Petrosani
08:35

13:18 Moinesti
08:40

15:41 Orastie 15:41 Orastie
08:40

13:18 Fagaras
08:45

15:41 Sebes 15:41 Sebes 15:41 Piatra Neamt
08:50
Danytur
14:00 Comanesti 14:00 Roman
09:00

13:18 Comanesti
09:00

15:41 Brasov 15:41 Bicaz 15:41 Lancram 15:41 Brasov 15:41 Lancram
09:00

14:00 Gura Humorului
09:00

13:18 Targu Jiu
09:10

15:41 Targu Secuiesc 15:41 Poiana Largului 15:41 Targu Secuiesc
09:10
Danytur
14:00 Girov
09:20

13:18 Campulung Moldovenesc
09:20

15:41 Sfantu Gheorghe 15:41 Durau 15:41 Sfantu Gheorghe
09:20

15:41 Toplita
09:25

15:40 Poiana Largului
09:30

13:18 Targu Ocna
09:30

15:41 Alba Iulia 15:41 Alba Iulia 15:41 Covasna 15:41 Miercurea Ciuc 15:41 Covasna
09:30

15:40 Hateg
09:35

13:18 Gheorgheni
09:35

15:41 Sfantu Gheorghe
09:35

15:41 Morareni
09:38

13:18 Reghin
09:40

15:41 Teius 15:41 Targu Ocna 15:41 Targu Ocna 15:41 Teius
09:40

15:41 Reghin
09:41

15:41 Medias
09:44

15:40 Sibiu
09:45

13:18 Drobeta Turnu Severin
09:45

15:41 Sighisoara
09:48

15:41 Onesti 15:41 Aiud 15:41 Aiud 15:41 Onesti
09:50

15:41 Targu Mures
09:55

15:40 Hunedoara
10:00
Danytur
14:00 Bacau 14:00 Gura Humorului 14:00 Targu Neamt 14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Piatra Neamt
10:00

13:18 Toplita Gara
10:00

15:41 Falticeni 15:41 Comanesti 15:41 Unirea 15:41 Unirea 15:41 Comanesti
10:00

14:00 Campulung Moldovenesc
10:00

15:41 Suceava
10:05

13:18 Sighisoara
10:10

15:41 Turda 15:41 Turda 15:41 Moinesti 15:41 Moinesti
10:10

13:18 Orastie
10:15

13:18 Deva
10:20

15:41 Fagaras 15:41 Fagaras
10:20

13:18 Caransebes
10:25

15:40 Sebes
10:30
Danytur
14:00 Bicaz
10:30

13:18 Targu Mures
10:30

15:41 Vestem 15:41 Botosani 15:41 Vestem
10:30

13:18 Vatra Dornei
10:35

15:41 Gura Humorului
10:40

15:41 Ramnicu Valcea 15:41 Ramnicu Valcea
10:50

15:41 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
14:00 Onesti 14:00 Campulung Moldovenesc 14:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

13:18 Resita
11:00

15:41 Iacobeni 15:41 Sibiu 15:41 Sibiu
11:00

14:00 Vatra Dornei
11:00

15:41 Vatra Dornei
11:05

13:18 Blaj
11:10

15:41 Miercurea Sibiului 15:41 Prundu Bargaului 15:41 Miercurea Sibiului
11:10

13:18 Sibiu
11:15

15:41 Sighisoara 15:41 Bistrita 15:41 Sighisoara
11:20

15:40 Toplita
11:30

13:18 Medias
11:30

15:41 Beclean 15:41 Medias 15:41 Medias
11:30

13:18 Sebes
11:35

15:41 Dej
11:40

15:41 Cluj Napoca
11:45

15:40 Deva
12:00
Danytur
14:00 Medias 14:00 Praid 14:00 Targu Secuiesc 14:00 Vatra Dornei
12:00

13:18 Alba Iulia
12:00

15:41 Cluj Napoca
12:00

14:00 Bistrita
12:00

13:18 Bistrita
12:10

13:18 Lugoj
12:20

15:40 Reghin
12:30

13:18 Aiud
12:30

13:18 Beclean
12:35
Danytur
14:00 Blaj 14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Reghin
13:00

13:18 Dej
13:00

14:00 Beclean
13:00

13:18 Turda
13:15

15:41 Gilau
13:15

15:40 Alba Iulia
13:30

13:18 Gherla
13:30

15:41 Huedin
13:30

15:41 Negreni
13:50
Danytur
14:00 Brasov 14:00 Fagaras 14:00 Teius
14:00

13:18 Cluj Napoca
14:00

14:00 Dej
14:00

13:18 Timisoara
14:10

15:40 Targu Mures
14:30

15:40 Aiud
14:45

15:40 Ludus
15:00
Danytur
14:00 Sighisoara 14:00 Avrig 14:00 Alba Iulia
15:00

13:18 Huedin
15:00

14:00 Gherla
15:00

15:40 Turda
15:30
Danytur
14:00 Sibiu
15:30

15:40 Cluj Napoca
16:00
Danytur
14:00 Zlatna 14:00 Targu Mures 14:00 Dej 14:00 Bistrita
16:00

13:18 Arad
16:00

14:00 Cluj Napoca
16:00
Danytur
14:00 Sebes 14:00 Ludus
16:30

15:41 Alesd
16:55
Danytur
14:00 Campia Turzii 14:00 Nasaud 14:00 Abrud
17:00

13:18 Oradea
17:00

14:00 Huedin
17:00

13:18 Nadlac
17:10
Danytur
14:00 Turda 14:00 Beclean
17:30

15:40 Huedin
18:00
Danytur
14:00 Gherla 14:00 Zalau 14:00 Deva 14:00 Cluj Napoca 14:00 Brad
18:00

15:41 Oradea
18:00

14:00 Cornitel
18:00
Danytur
14:00 Floresti
18:30

15:41 Bors
18:30

15:40 Alesd
19:00
Danytur
14:00 Gilau
19:00

14:00 Alesd
19:00

15:40 Oradea
19:30

15:40 Bors
19:45
Danytur
14:00 Huedin
20:00

14:00 Oradea
20:00
Danytur
14:00 Alesd
21:00
Danytur
14:00 Oradea 14:00 Oradea 14:00 Oradea 14:00 Arad
22:00

14:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.