La adresa - Mersul autobuzelor Wiesbaden Germania

La adresa

Wiesbaden, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:20 Danytur
15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci
12:00
10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:50 Slatina (Olt) 12:30 Isalnita 13:05 Turnu Magurele 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 12:20 Ploiesti 11:40 Petrosani 12:55 Alexandria 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 12:30 Pitesti 11:50 Targu Jiu 13:00 Corabia 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 13:10 Slobozia 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Giurgiu 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias
Sosiri
De la Ora
Danytur
11:40 Schwechat
03:50

13:10 Tulcea
04:50
Danytur
11:40 Braila 11:40 Focsani
05:00

13:10 Braila 13:10 Giurgiu 13:10 Giurgiu
05:00

13:10 Turnu Magurele 13:10 Turnu Magurele 13:10 Galati
05:10
Danytur
11:40 Tecuci
05:20

13:10 Corabia 13:10 Tecuci 13:10 Corabia
05:20
Danytur
11:40 Galati
05:30

13:10 Alexandria 13:10 Barlad 13:10 Alexandria
05:30
Danytur
11:40 Marasesti
05:40

13:10 Husi 13:10 Slatina (Olt) 13:10 Slatina (Olt)
05:40

13:10 Buzau
05:45

13:10 Focsani
05:50
Danytur
11:40 Barlad 11:40 Saveni 11:40 Adjud
06:00

13:10 Constanta 13:10 Marasesti 13:10 Constanta 13:10 Craiova 13:10 Craiova
06:00

13:10 Mangalia 13:10 Mangalia
06:05
Danytur
11:40 Husi
06:10

13:10 Filiasi 13:10 Filiasi 13:10 Adjud
06:10

13:10 Medgidia 13:10 Medgidia
06:15

13:10 Hirsova 13:10 Rovinari 13:10 Rovinari 13:10 Hirsova
06:20

13:10 Tandarei 13:10 Tandarei
06:25
Danytur
11:40 Botosani
06:30

13:10 Isalnita 13:10 Slobozia 13:10 Slobozia 13:10 Isalnita 13:10 Sascut
06:30

13:10 Targu Carbunesti 13:10 Targu Carbunesti
06:40

13:10 Motru 13:10 Motru
06:45

13:10 Resita 13:10 Bacau 13:10 Resita
06:50

13:10 Caransebes 13:10 Roman 13:10 Caransebes
06:55
Danytur
11:40 Vaslui 11:40 Iasi 11:40 Harlau
07:00

13:10 Bucuresti 13:10 Lugoj 13:10 Bucuresti 13:10 Vaslui 13:10 Lugoj
07:00

13:10 Timisoara 13:10 Timisoara
07:05

13:10 Arad 13:10 Arad 13:10 Negresti
07:10
Danytur
11:40 Cotnari
07:15

13:10 Targu Jiu 13:10 Targu Jiu 13:10 Iasi
07:20

13:10 Petrosani 13:10 Petrosani
07:25
Danytur
11:40 Targu Frumos 11:40 Suceava
07:30

13:10 Podu Iloaiei 13:10 Pitesti 13:10 Hateg 13:10 Hateg 13:10 Pitesti
07:30

13:10 Deleni
07:35

13:10 Hirlau 13:10 Calan 13:10 Calan
07:40

13:10 Ploiesti 13:10 Hunedoara 13:10 Hunedoara 13:10 Ploiesti
07:50

13:10 Targu Frumos
07:55
Danytur
11:40 Pascani 11:40 Negresti 11:40 Targu Ocna
08:00

13:10 Ramnicu Sarat 13:10 Deva 13:10 Ramnicu Sarat 13:10 Pascani 13:10 Deva
08:00

13:10 Campina 13:10 Campina 13:10 Motca
08:10

13:10 Cristesti
08:15

13:10 Sinaia 13:10 Sinaia 13:10 Timisesti
08:20

13:10 Dumbrava
08:25

13:10 Simeria 13:10 Predeal 13:10 Simeria 13:10 Predeal 13:10 Targu Neamt
08:30

13:10 Orastie 13:10 Orastie
08:40

13:10 Sebes 13:10 Sebes 13:10 Piatra Neamt
08:50
Danytur
11:40 Comanesti 11:40 Roman
09:00

13:10 Bicaz 13:10 Brasov 13:10 Lancram 13:10 Lancram 13:10 Brasov
09:00

13:10 Targu Secuiesc 13:10 Poiana Largului 13:10 Targu Secuiesc
09:10
Danytur
11:40 Girov
09:20

13:10 Sfantu Gheorghe 13:10 Durau 13:10 Sfantu Gheorghe
09:20

13:10 Toplita
09:25

13:10 Alba Iulia 13:10 Covasna 13:10 Alba Iulia 13:10 Miercurea Ciuc 13:10 Covasna
09:30

13:10 Sfantu Gheorghe
09:35

13:10 Morareni
09:38

13:10 Teius 13:10 Targu Ocna 13:10 Teius 13:10 Targu Ocna
09:40

13:10 Reghin
09:41

13:10 Medias
09:44

13:10 Sighisoara
09:48

13:10 Onesti 13:10 Aiud 13:10 Onesti 13:10 Aiud
09:50

13:10 Targu Mures
09:55
Danytur
11:40 Piatra Neamt 11:40 Miercurea Ciuc 11:40 Targu Neamt 11:40 Bacau 11:40 Gura Humorului
10:00

13:10 Comanesti 13:10 Unirea 13:10 Comanesti 13:10 Unirea 13:10 Falticeni
10:00

13:10 Suceava
10:05

13:10 Turda 13:10 Moinesti 13:10 Turda 13:10 Moinesti
10:10

13:10 Fagaras 13:10 Fagaras
10:20
Danytur
11:40 Bicaz
10:30

13:10 Vestem 13:10 Botosani 13:10 Vestem
10:30

13:10 Gura Humorului
10:40

13:10 Ramnicu Valcea 13:10 Ramnicu Valcea
10:50

13:10 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
11:40 Onesti 11:40 Campulung Moldovenesc 11:40 Odorheiu Secuiesc
11:00

13:10 Sibiu 13:10 Iacobeni 13:10 Sibiu
11:00

13:10 Vatra Dornei
11:05

13:10 Miercurea Sibiului 13:10 Miercurea Sibiului 13:10 Prundu Bargaului
11:10

13:10 Sighisoara 13:10 Sighisoara 13:10 Bistrita
11:20

13:10 Medias 13:10 Medias 13:10 Beclean
11:30

13:10 Dej
11:40

13:10 Cluj Napoca
11:45
Danytur
11:40 Targu Secuiesc 11:40 Vatra Dornei 11:40 Praid 11:40 Medias
12:00

13:10 Cluj Napoca
12:00
Danytur
11:40 Blaj 11:40 Reghin 11:40 Sfantu Gheorghe
13:00

13:10 Gilau
13:15

13:10 Huedin
13:30

13:10 Negreni
13:50
Danytur
11:40 Fagaras 11:40 Teius 11:40 Brasov
14:00
Danytur
11:40 Sighisoara 11:40 Avrig 11:40 Alba Iulia
15:00
Danytur
11:40 Sibiu
15:30
Danytur
11:40 Dej 11:40 Targu Mures 11:40 Bistrita 11:40 Zlatna
16:00
Danytur
11:40 Ludus 11:40 Sebes
16:30

13:10 Alesd
16:55
Danytur
11:40 Abrud 11:40 Nasaud 11:40 Campia Turzii
17:00
Danytur
11:40 Beclean 11:40 Turda
17:30
Danytur
11:40 Zalau 11:40 Deva 11:40 Gherla 11:40 Cluj Napoca 11:40 Brad
18:00

13:10 Oradea
18:00
Danytur
11:40 Floresti
18:30

13:10 Bors
18:30
Danytur
11:40 Gilau
19:00
Danytur
11:40 Huedin
20:00
Danytur
11:40 Alesd
21:00
Danytur
11:40 Oradea 11:40 Arad 11:40 Oradea 11:40 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.