La adresa - Mersul autobuzelor Wiesbaden Germania

La adresa

Wiesbaden, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:20
11:50 Sighisoara 08:00 Oradea 11:00 Turda 17:00 Gura Humorului 09:00 Huedin 09:00 Nasaud 18:30 Targu Frumos 19:20 Harlau 12:00 Dej 17:00 Bicaz 19:00 Botosani 13:00 Sibiu 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Barlad 10:30 Alba Iulia 16:00 Vaslui 08:00 Arad 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 11:40 Targu Mures 20:00 Saveni 10:20 Cluj Napoca 16:00 Campulung Moldovenesc 08:30 Alesd 07:00 Beclean 18:00 Pascani 19:00 Cotnari 10:00 Zalau 16:00 Praid 18:00 Suceava 11:30 Sebes 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 19:40 Galati 10:00 Zlatna 15:30 Negresti 19:00 Iasi 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Reghin 11:35 Ludus 19:00 Botosani 09:40 Floresti 14:00 Vatra Dornei 03:55 Schwechat 05:00 Gherla 16:00 Targu Neamt 18:00 Girov 08:00 Oradea 14:00 Fagaras 17:00 Gura Humorului 10:00 Deva 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 20:00 Braila 09:30 Abrud 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos 12:20 Sfantu Gheorghe 12:00 Dej 10:00 Zalau 11:20 Campia Turzii 18:00 Suceava 09:30 Gilau 12:00 Bistrita 19:00 Iasi 04:00 Oradea 14:00 Reghin 17:30 Piatra Neamt 20:00 Saveni 13:30 Avrig 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 17:30 Husi 09:00 Brad 14:00 Bacau 18:00 Pascani 12:00 Brasov
12:00
17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors
13:10
10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej
Sosiri
De la Ora

11:40 Schwechat
03:50

16:40 Tulcea
04:00

16:40 Braila
04:30

13:10 Tulcea
04:50

11:40 Focsani 11:40 Braila 11:40 Focsani
05:00

13:10 Giurgiu 13:10 Braila 13:10 Giurgiu
05:00

16:40 Galati
05:00

13:10 Galati 13:10 Turnu Magurele 13:10 Turnu Magurele
05:10

11:40 Tecuci 11:40 Tecuci
05:20

13:10 Corabia 13:10 Tecuci 13:10 Corabia
05:20

11:40 Galati
05:30

13:10 Alexandria 13:10 Alexandria 13:10 Barlad
05:30

11:40 Marasesti 11:40 Marasesti
05:40

13:10 Slatina (Olt) 13:10 Husi 13:10 Slatina (Olt)
05:40

13:10 Buzau
05:45

13:10 Focsani
05:50

11:40 Adjud 11:40 Barlad 11:40 Saveni 11:40 Adjud 11:40 Saveni
06:00

13:10 Craiova 13:10 Constanta 13:10 Constanta 13:10 Craiova 13:10 Marasesti
06:00

16:40 Giurgiu 16:40 Constanta 16:40 Constanta 16:40 Giurgiu 16:40 Tecuci
06:00

13:10 Mangalia 13:10 Mangalia
06:05

11:40 Husi
06:10

13:10 Adjud 13:10 Filiasi 13:10 Filiasi
06:10

16:40 Turnu Magurele 16:40 Barlad 16:40 Turnu Magurele
06:10

13:10 Medgidia 13:10 Medgidia
06:15

13:10 Hirsova 13:10 Rovinari 13:10 Rovinari 13:10 Hirsova
06:20

16:40 Corabia 16:40 Husi 16:40 Corabia
06:20

13:10 Tandarei 13:10 Tandarei
06:25

11:40 Botosani 11:40 Botosani
06:30

13:10 Slobozia 13:10 Isalnita 13:10 Isalnita 13:10 Sascut 13:10 Slobozia
06:30

16:40 Alexandria 16:40 Buzau 16:40 Alexandria 16:40 Mangalia 16:40 Mangalia
06:30

13:10 Targu Carbunesti 13:10 Targu Carbunesti
06:40

16:40 Filiasi 16:40 Medgidia 16:40 Medgidia 16:40 Filiasi 16:40 Focsani
06:40

13:10 Motru 13:10 Motru
06:45

13:10 Resita 13:10 Resita 13:10 Bacau
06:50

16:40 Hirsova 16:40 Slatina (Olt) 16:40 Marasesti 16:40 Slatina (Olt) 16:40 Hirsova
06:50

13:10 Caransebes 13:10 Caransebes 13:10 Roman
06:55

16:40 Adjud
06:55

11:40 Harlau 11:40 Vaslui 11:40 Iasi 11:40 Iasi 11:40 Harlau
07:00

13:10 Bucuresti 13:10 Lugoj 13:10 Vaslui 13:10 Bucuresti 13:10 Lugoj
07:00

16:40 Sascut 16:40 Tandarei 16:40 Craiova 16:40 Craiova 16:40 Tandarei
07:00

13:10 Timisoara 13:10 Timisoara
07:05

16:40 Bacau
07:05

13:10 Negresti 13:10 Arad 13:10 Arad
07:10

16:40 Filiasi 16:40 Filiasi 16:40 Roman
07:10

11:40 Cotnari 11:40 Cotnari
07:15

16:40 Vaslui
07:15

13:10 Iasi 13:10 Targu Jiu 13:10 Targu Jiu
07:20

16:40 Negresti 16:40 Rovinari 16:40 Rovinari
07:20

13:10 Petrosani 13:10 Petrosani
07:25

11:40 Targu Frumos 11:40 Suceava 11:40 Targu Frumos 11:40 Suceava
07:30

13:10 Hateg 13:10 Pitesti 13:10 Podu Iloaiei 13:10 Hateg 13:10 Pitesti
07:30

16:40 Isalnita 16:40 Iasi 16:40 Isalnita
07:30

13:10 Deleni
07:35

16:40 Podu Iloaiei
07:35

13:10 Calan 13:10 Hirlau 13:10 Calan
07:40

16:40 Targu Carbunesti 16:40 Deleni 16:40 Targu Carbunesti
07:40

16:40 Harlau 16:40 Motru 16:40 Motru
07:45

13:10 Ploiesti 13:10 Ploiesti 13:10 Hunedoara 13:10 Hunedoara
07:50

16:40 Resita 16:40 Targu Frumos 16:40 Resita
07:50

13:10 Targu Frumos
07:55

16:40 Pascani 16:40 Caransebes 16:40 Caransebes
07:55

11:40 Pascani 11:40 Targu Ocna 11:40 Negresti 11:40 Pascani 11:40 Targu Ocna
08:00

13:10 Pascani 13:10 Deva 13:10 Ramnicu Sarat 13:10 Deva 13:10 Ramnicu Sarat
08:00

16:40 Motca 16:40 Slobozia 16:40 Lugoj 16:40 Lugoj 16:40 Slobozia
08:00

16:40 Timisoara 16:40 Timisoara
08:05

13:10 Campina 13:10 Motca 13:10 Campina
08:10

16:40 Cristesti 16:40 Arad 16:40 Bucuresti 16:40 Bucuresti 16:40 Arad
08:10

13:10 Cristesti
08:15

16:40 Timisesti
08:15

13:10 Sinaia 13:10 Sinaia 13:10 Timisesti
08:20

16:40 Dumbrava 16:40 Targu Jiu 16:40 Targu Jiu
08:20

13:10 Dumbrava
08:25

16:40 Petrosani 16:40 Petrosani
08:25

13:10 Predeal 13:10 Targu Neamt 13:10 Simeria 13:10 Predeal 13:10 Simeria
08:30

16:40 Hateg 16:40 Targu Neamt 16:40 Hateg
08:30

16:40 Piatra Neamt
08:35

13:10 Orastie 13:10 Orastie
08:40

16:40 Calan 16:40 Calan 16:40 Bicaz
08:40

16:40 Poiana Largului
08:45

13:10 Piatra Neamt 13:10 Sebes 13:10 Sebes
08:50

16:40 Durau 16:40 Hunedoara 16:40 Hunedoara
08:50

16:40 Borsec
08:55

11:40 Comanesti 11:40 Comanesti 11:40 Roman
09:00

13:10 Lancram 13:10 Brasov 13:10 Bicaz 13:10 Brasov 13:10 Lancram
09:00

16:40 Deva 16:40 Pitesti 16:40 Deva 16:40 Pitesti 16:40 Toplita
09:00

16:40 Miercurea Ciuc
09:05

13:10 Targu Secuiesc 13:10 Targu Secuiesc 13:10 Poiana Largului
09:10

16:40 Ramnicu Sarat 16:40 Sfantu Gheorghe 16:40 Ramnicu Sarat
09:10

16:40 Morareni
09:15

11:40 Girov 11:40 Girov
09:20

13:10 Sfantu Gheorghe 13:10 Durau 13:10 Sfantu Gheorghe
09:20

16:40 Campina 16:40 Reghin 16:40 Campina
09:20

13:10 Toplita
09:25

16:40 Medias
09:25

13:10 Miercurea Ciuc 13:10 Covasna 13:10 Alba Iulia 13:10 Covasna 13:10 Alba Iulia
09:30

16:40 Sinaia 16:40 Sighisoara 16:40 Sinaia
09:30

13:10 Sfantu Gheorghe
09:35

16:40 Targu Mures
09:35

13:10 Morareni
09:38

13:10 Teius 13:10 Targu Ocna 13:10 Teius 13:10 Targu Ocna
09:40

16:40 Falticeni 16:40 Predeal 16:40 Predeal
09:40

13:10 Reghin
09:41

13:10 Medias
09:44

16:40 Suceava
09:45

13:10 Sighisoara
09:48

13:10 Onesti 13:10 Aiud 13:10 Onesti 13:10 Aiud
09:50

16:40 Brasov 16:40 Brasov 16:40 Veresti
09:50

13:10 Targu Mures
09:55

16:40 Darabani
09:55

11:40 Gura Humorului 11:40 Miercurea Ciuc 11:40 Piatra Neamt 11:40 Targu Neamt 11:40 Piatra Neamt 11:40 Gura Humorului 11:40 Targu Neamt 11:40 Miercurea Ciuc 11:40 Bacau
10:00

13:10 Falticeni 13:10 Comanesti 13:10 Unirea 13:10 Comanesti 13:10 Unirea
10:00

16:40 Targu Secuiesc 16:40 Botosani 16:40 Targu Secuiesc
10:00

13:10 Suceava
10:05

16:40 Sfantu Gheorghe 16:40 Sfantu Gheorghe 16:40 Gura Humorului
10:05

13:10 Moinesti 13:10 Turda 13:10 Moinesti 13:10 Turda
10:10

16:40 Campulung Moldovenesc 16:40 Covasna 16:40 Covasna
10:10

16:40 Iacobeni
10:15

13:10 Fagaras 13:10 Fagaras
10:20

16:40 Targu Ocna 16:40 Targu Ocna 16:40 Borsa
10:20

16:40 Vatra Dornei
10:25

11:40 Bicaz 11:40 Bicaz
10:30

13:10 Vestem 13:10 Vestem 13:10 Botosani
10:30

16:40 Prundu Bargaului 16:40 Onesti 16:40 Onesti
10:30

16:40 Beclean
10:35

13:10 Gura Humorului
10:40

16:40 Comanesti 16:40 Baia Mare 16:40 Comanesti
10:40

16:40 Dej
10:45

13:10 Ramnicu Valcea 13:10 Ramnicu Valcea
10:50

16:40 Moinesti 16:40 Moinesti
10:50

13:10 Campulung Moldovenesc
10:55

16:40 Cluj Napoca
10:55

11:40 Campulung Moldovenesc 11:40 Odorheiu Secuiesc 11:40 Onesti 11:40 Campulung Moldovenesc 11:40 Odorheiu Secuiesc
11:00

13:10 Sibiu 13:10 Iacobeni 13:10 Sibiu
11:00

16:40 Fagaras 16:40 Simeria 16:40 Cluj Napoca 16:40 Simeria 16:40 Fagaras
11:00

13:10 Vatra Dornei
11:05

13:10 Miercurea Sibiului 13:10 Prundu Bargaului 13:10 Miercurea Sibiului
11:10

16:40 Vestem 16:40 Vestem
11:10

13:10 Bistrita 13:10 Sighisoara 13:10 Sighisoara
11:20

16:40 Orastie 16:40 Ramnicu Valcea 16:40 Ramnicu Valcea 16:40 Orastie
11:20

13:10 Beclean 13:10 Medias 13:10 Medias
11:30

16:40 Sibiu 16:40 Sibiu 16:40 Sebes 16:40 Sebes
11:30

13:10 Dej
11:40

16:40 Miercurea Sibiului 16:40 Lancram 16:40 Lancram 16:40 Miercurea Sibiului
11:40

13:10 Cluj Napoca
11:45

16:40 Sighisoara 16:40 Alba Iulia 16:40 Alba Iulia 16:40 Sighisoara
11:50

11:40 Praid 11:40 Vatra Dornei 11:40 Medias 11:40 Targu Secuiesc 11:40 Vatra Dornei 11:40 Medias 11:40 Praid
12:00

13:10 Cluj Napoca
12:00

16:40 Medias 16:40 Medias 16:40 Gilau
12:00

16:40 Teius 16:40 Teius
12:10

16:40 Aiud 16:40 Aiud
12:20

16:40 Unirea 16:40 Unirea
12:30

16:40 Turda 16:40 Turda
12:40

11:40 Blaj 11:40 Reghin 11:40 Reghin 11:40 Blaj 11:40 Sfantu Gheorghe
13:00

16:40 Huedin
13:00

13:10 Gilau
13:15

13:10 Huedin
13:30

13:10 Negreni
13:50

11:40 Fagaras 11:40 Teius 11:40 Fagaras 11:40 Teius 11:40 Brasov
14:00

16:40 Cluj Napoca 16:40 Cluj Napoca 16:40 Negreni 16:40 Cluj Napoca 16:40 Cluj Napoca
14:00

11:40 Sighisoara 11:40 Alba Iulia 11:40 Avrig 11:40 Alba Iulia 11:40 Avrig
15:00

16:40 Piatra Craiului
15:00

11:40 Sibiu 11:40 Sibiu
15:30

16:40 Beius
15:30

11:40 Bistrita 11:40 Dej 11:40 Targu Mures 11:40 Dej 11:40 Zlatna 11:40 Bistrita 11:40 Zlatna
16:00

16:40 Alesd
16:00

11:40 Sebes 11:40 Ludus 11:40 Sebes
16:30

13:10 Alesd
16:55

11:40 Abrud 11:40 Nasaud 11:40 Abrud 11:40 Campia Turzii 11:40 Nasaud
17:00

11:40 Turda 11:40 Beclean 11:40 Beclean
17:30

11:40 Gherla 11:40 Zalau 11:40 Deva 11:40 Cluj Napoca 11:40 Brad 11:40 Gherla 11:40 Deva 11:40 Brad 11:40 Zalau
18:00

13:10 Oradea
18:00

11:40 Floresti
18:30

13:10 Bors
18:30

16:40 Oradea
18:30

16:40 Bors
18:40

11:40 Gilau
19:00

11:40 Huedin
20:00

11:40 Alesd
21:00

11:40 Arad 11:40 Oradea 11:40 Arad 11:40 Oradea 11:40 Oradea 11:40 Oradea 11:40 Oradea
22:00

16:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.