La adresa - Mersul autobuzelor Wetzlar Germania

La adresa

Wetzlar, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:20 Danytur
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 19:40 Galati 05:00 Gherla 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:00 Deva 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 20:00 Braila 04:00 Oradea 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 13:30 Avrig 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:00 Gura Humorului 08:00 Oradea 09:00 Nasaud 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 13:00 Sibiu 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Barlad 07:00 Beclean 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:30 Sebes 11:00 Turda 09:00 Huedin
11:20 Danytur
02:30 Viena
12:40
11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 07:00 Alesd 10:00 Huedin 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 06:00 Oradea 09:00 Negreni 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara
13:40
16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:15 Aiud 09:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 14:50 Caracal 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 09:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 14:55 Turnu Magurele 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:05 Turda 10:00 Bontida 12:25 Alba Iulia 09:20 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:10 Targu Mures 09:50 Baia Mare 12:30 Sebes 09:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman
Sosiri
De la Ora

09:20 Tulcea 09:20 Tulcea
01:15

09:20 Braila 09:20 Braila
01:20

09:20 Galati 09:20 Galati
03:00

09:20 Ianca 09:20 Ianca
03:30
Danytur
09:00 Schwechat 09:00 Schwechat
03:50
Danytur
09:00 Viena
04:00

17:00 Tulcea
04:00

09:20 Mangalia
04:10

09:20 Constanta
04:20

17:00 Braila
04:30

09:20 Faurei 09:20 Faurei 09:20 Medgidia
04:30

09:20 Calarasi 09:20 Tecuci 09:20 Tecuci
04:40

09:20 Cernavoda 09:20 Barlad 09:20 Barlad
04:50

09:20 Slobozia
04:55
Danytur
09:00 Braila 09:00 Braila 09:00 Focsani
05:00

17:00 Galati
05:00

09:20 Harsova
05:00

09:20 Lehliu
05:10
Danytur
09:00 Tecuci
05:20

09:20 Tandarei
05:20
Danytur
09:00 Galati 09:00 Galati
05:30

09:20 Husi 09:20 Husi 09:20 Bucuresti
05:30
Danytur
09:00 Marasesti
05:40

09:20 Vaslui 09:20 Vaslui 09:20 Pitesti
05:40

09:20 Ramnicu Valcea
05:50
Danytur
09:00 Barlad 09:00 Saveni 09:00 Adjud 09:00 Barlad
06:00

17:00 Constanta 17:00 Giurgiu 17:00 Tecuci 17:00 Constanta 17:00 Giurgiu
06:00

09:20 Targoviste 09:20 Iasi 09:20 Giurgiu 09:20 Iasi 09:20 Giurgiu
06:00
Danytur
09:00 Husi 09:00 Husi
06:10

17:00 Turnu Magurele 17:00 Barlad 17:00 Turnu Magurele
06:10

09:20 Alexandria 09:20 Alexandria 09:20 Podu Iloaiei 09:20 Podu Iloaiei 09:20 Sinaia
06:10

09:20 Turnu Magurele 09:20 Turnu Magurele
06:15

17:00 Corabia 17:00 Corabia 17:00 Husi
06:20

09:20 Harlau 09:20 Harlau 09:20 Predeal 09:20 Caracal 09:20 Caracal
06:20
Danytur
09:00 Botosani
06:30

17:00 Mangalia 17:00 Buzau 17:00 Alexandria 17:00 Mangalia 17:00 Alexandria
06:30

09:20 Flamanzi 09:20 Flamanzi 09:20 Campina 09:20 Slatina (Olt) 09:20 Slatina (Olt)
06:30

17:00 Medgidia 17:00 Focsani 17:00 Filiasi 17:00 Medgidia 17:00 Filiasi
06:40

09:20 Urziceni 09:20 Botosani 09:20 Botosani
06:40

09:20 Saveni 09:20 Saveni
06:45

17:00 Marasesti 17:00 Slatina (Olt) 17:00 Hirsova 17:00 Slatina (Olt) 17:00 Hirsova
06:50

09:20 Darabani 09:20 Darabani 09:20 Ploiesti
06:50

17:00 Adjud
06:55
Danytur
09:00 Vaslui 09:00 Iasi 09:00 Harlau 09:00 Vaslui
07:00

17:00 Tandarei 17:00 Craiova 17:00 Sascut 17:00 Tandarei 17:00 Craiova
07:00

09:20 Craiova 09:20 Dorohoi 09:20 Dorohoi 09:20 Craiova 09:20 Buzau
07:00

17:00 Bacau
07:05

17:00 Roman 17:00 Filiasi 17:00 Filiasi
07:10

09:20 Filiasi 09:20 Filiasi 09:20 Ramnicu Sarat 09:20 Vanatori 09:20 Vanatori
07:10
Danytur
09:00 Cotnari
07:15

17:00 Vaslui
07:15

17:00 Rovinari 17:00 Negresti 17:00 Rovinari
07:20

09:20 Focsani 09:20 Drobeta Turnu Severin 09:20 Drobeta Turnu Severin
07:20
Danytur
09:00 Targu Frumos 09:00 Suceava
07:30

17:00 Isalnita 17:00 Iasi 17:00 Isalnita
07:30

09:20 Rovinari 09:20 Rovinari 09:20 Marasesti
07:30

17:00 Podu Iloaiei
07:35

17:00 Targu Carbunesti 17:00 Deleni 17:00 Targu Carbunesti
07:40

09:20 Resita 09:20 Resita 09:20 Adjud
07:40

17:00 Harlau 17:00 Motru 17:00 Motru
07:45

17:00 Targu Frumos 17:00 Resita 17:00 Resita
07:50

09:20 Caransebes 09:20 Caransebes 09:20 Bacau
07:50

17:00 Pascani 17:00 Caransebes 17:00 Caransebes
07:55
Danytur
09:00 Pascani 09:00 Negresti 09:00 Negresti 09:00 Targu Ocna
08:00

17:00 Lugoj 17:00 Slobozia 17:00 Motca 17:00 Lugoj 17:00 Slobozia
08:00

09:20 Targu Jiu 09:20 Targu Jiu 09:20 Roman
08:00

17:00 Timisoara 17:00 Timisoara
08:05

17:00 Bucuresti 17:00 Arad 17:00 Cristesti 17:00 Arad 17:00 Bucuresti
08:10

09:20 Targu Frumos 09:20 Bumbesti Jiu 09:20 Bumbesti Jiu
08:10

17:00 Timisesti
08:15

17:00 Dumbrava 17:00 Targu Jiu 17:00 Targu Jiu
08:20

09:20 Pascani 09:20 Petrosani 09:20 Petrosani
08:20

17:00 Petrosani 17:00 Petrosani
08:25

17:00 Hateg 17:00 Hateg 17:00 Targu Neamt
08:30

09:20 Motca 09:20 Hateg 09:20 Hateg 09:20 Poiana Largului 09:20 Poiana Largului
08:30

17:00 Piatra Neamt
08:35

09:20 Bicaz 09:20 Bicaz
08:35

17:00 Bicaz 17:00 Calan 17:00 Calan
08:40

09:20 Piatra Neamt 09:20 Piatra Neamt 09:20 Hunedoara 09:20 Hunedoara 09:20 Targu Neamt
08:40

17:00 Poiana Largului
08:45

17:00 Hunedoara 17:00 Hunedoara 17:00 Durau
08:50

09:20 Falticeni 09:20 Deva 09:20 Deva
08:50

17:00 Borsec
08:55

09:20 Suceava
08:55
Danytur
09:00 Comanesti 09:00 Roman 09:00 Roman
09:00

17:00 Deva 17:00 Toplita 17:00 Pitesti 17:00 Pitesti 17:00 Deva
09:00

09:20 Gheorgheni 09:20 Gheorgheni 09:20 Radauti 09:20 Lugoj 09:20 Lugoj
09:00

17:00 Miercurea Ciuc
09:05

17:00 Ramnicu Sarat 17:00 Ramnicu Sarat 17:00 Sfantu Gheorghe
09:10

09:20 Sovata 09:20 Sovata 09:20 Timisoara 09:20 Timisoara 09:20 Gura Humorului
09:10

17:00 Morareni
09:15
Danytur
09:00 Girov
09:20

17:00 Reghin 17:00 Campina 17:00 Campina
09:20

09:20 Arad 09:20 Arad 09:20 Campulung Moldovenesc
09:20

17:00 Medias
09:25

17:00 Sinaia 17:00 Sinaia 17:00 Sighisoara
09:30

09:20 Vatra Dornei 09:20 Miercurea Ciuc 09:20 Miercurea Ciuc 09:20 Chisineu Cris 09:20 Chisineu Cris
09:30

17:00 Targu Mures
09:35

17:00 Predeal 17:00 Falticeni 17:00 Predeal
09:40

09:20 Prundu Bargaului 09:20 Odorheiu Secuiesc 09:20 Odorheiu Secuiesc
09:40

17:00 Suceava
09:45

17:00 Veresti 17:00 Brasov 17:00 Brasov
09:50

09:20 Toplita 09:20 Toplita 09:20 Salonta 09:20 Salonta 09:20 Nasaud
09:50

17:00 Darabani
09:55
Danytur
09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Piatra Neamt 09:00 Bacau 09:00 Bacau 09:00 Gura Humorului 09:00 Targu Neamt
10:00

17:00 Botosani 17:00 Targu Secuiesc 17:00 Targu Secuiesc
10:00

09:20 Reghin 09:20 Reghin 09:20 Gilau 09:20 Gilau 09:20 Bistrita
10:00

17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Gura Humorului 17:00 Sfantu Gheorghe
10:05

17:00 Covasna 17:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Covasna
10:10

09:20 Beclean 09:20 Onesti 09:20 Onesti
10:10

17:00 Iacobeni
10:15

17:00 Borsa 17:00 Targu Ocna 17:00 Targu Ocna
10:20

09:20 Dej 09:20 Moinesti 09:20 Moinesti
10:20

17:00 Vatra Dornei
10:25
Danytur
09:00 Bicaz
10:30

17:00 Onesti 17:00 Prundu Bargaului 17:00 Onesti
10:30

09:20 Comanesti 09:20 Comanesti 09:20 Gherla
10:30

17:00 Beclean
10:35

17:00 Comanesti 17:00 Baia Mare 17:00 Comanesti
10:40

09:20 Covasna 09:20 Covasna
10:40

17:00 Dej
10:45

17:00 Moinesti 17:00 Moinesti
10:50

09:20 Targu Secuiesc 09:20 Targu Secuiesc
10:50

17:00 Cluj Napoca
10:55
Danytur
09:00 Onesti 09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Onesti
11:00

17:00 Fagaras 17:00 Fagaras 17:00 Simeria 17:00 Cluj Napoca 17:00 Simeria
11:00

09:20 Brasov 09:20 Brasov
11:00

17:00 Vestem 17:00 Vestem
11:10

09:20 Fagaras 09:20 Fagaras
11:10

17:00 Orastie 17:00 Ramnicu Valcea 17:00 Orastie 17:00 Ramnicu Valcea
11:20

09:20 Sibiu 09:20 Sibiu
11:20

09:20 Sebes 09:20 Sebes
11:25

17:00 Sebes 17:00 Sibiu 17:00 Sebes 17:00 Sibiu
11:30

09:20 Alba Iulia 09:20 Alba Iulia
11:30

09:20 Teius 09:20 Teius
11:35

17:00 Lancram 17:00 Miercurea Sibiului 17:00 Lancram 17:00 Miercurea Sibiului
11:40

09:20 Aiud 09:20 Aiud
11:40

17:00 Sighisoara 17:00 Alba Iulia 17:00 Sighisoara 17:00 Alba Iulia
11:50

09:20 Targu Mures 09:20 Targu Mures
11:50
Danytur
09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Vatra Dornei 09:00 Medias 09:00 Praid
12:00

17:00 Medias 17:00 Gilau 17:00 Medias
12:00

09:20 Turda 09:20 Turda
12:00

17:00 Teius 17:00 Teius
12:10

17:00 Aiud 17:00 Aiud
12:20

17:00 Unirea 17:00 Unirea
12:30

17:00 Turda 17:00 Turda
12:40
Danytur
09:00 Blaj 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Reghin
13:00

17:00 Huedin
13:00

09:20 Cluj Napoca
13:30

09:20 Bontida
13:50
Danytur
09:00 Fagaras 09:00 Teius 09:00 Brasov 09:00 Brasov
14:00

17:00 Negreni 17:00 Cluj Napoca 17:00 Cluj Napoca 17:00 Cluj Napoca 17:00 Cluj Napoca
14:00

09:20 Baia Mare
14:00

09:20 Satu Mare
14:10

09:20 Zalau
14:20

09:20 Huedin
14:30

09:20 Alesd
14:40
Danytur
09:00 Sighisoara 09:00 Avrig 09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara
15:00

17:00 Piatra Craiului
15:00
Danytur
09:00 Sibiu
15:30

17:00 Beius
15:30
Danytur
09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures 09:00 Dej 09:00 Bistrita 09:00 Zlatna
16:00

17:00 Alesd
16:00
Danytur
09:00 Ludus 09:00 Ludus 09:00 Sebes
16:30
Danytur
09:00 Abrud 09:00 Campia Turzii 09:00 Campia Turzii 09:00 Nasaud
17:00

09:20 Oradea
17:00
Danytur
09:00 Turda 09:00 Beclean 09:00 Turda
17:30
Danytur
09:00 Gherla 09:00 Zalau 09:00 Deva 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Brad
18:00
Danytur
09:00 Floresti 09:00 Floresti
18:30

17:00 Oradea
18:30

17:00 Bors
18:40
Danytur
09:00 Gilau 09:00 Gilau
19:00
Danytur
09:00 Huedin 09:00 Huedin
20:00
Danytur
09:00 Alesd 09:00 Alesd
21:00
Danytur
09:00 Oradea 09:00 Arad 09:00 Oradea 09:00 Oradea 09:00 Oradea
22:00

17:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.