La adresa - Mersul autobuzelor Wetzlar Germania

La adresa

Wetzlar, Germania

Plecări
Ora Către
11:20 Danytur
10:00 Deva 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 19:40 Galati 05:00 Gherla 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 20:00 Braila 04:00 Oradea 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 13:30 Avrig 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:00 Gura Humorului 08:00 Oradea 09:00 Nasaud 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 13:00 Sibiu 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Barlad 07:00 Beclean 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:30 Sebes
11:20 Danytur
02:30 Viena
11:45
17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna
Sosiri
De la Ora
Danytur
09:00 Schwechat 09:00 Schwechat
03:50
Danytur
09:00 Viena
04:00

13:40 Tulcea
04:50
Danytur
09:00 Braila 09:00 Braila 09:00 Focsani
05:00

13:40 Braila 13:40 Giurgiu
05:00

13:40 Turnu Magurele 13:40 Galati
05:10
Danytur
09:00 Tecuci
05:20

13:40 Tecuci 13:40 Corabia
05:20
Danytur
09:00 Galati 09:00 Galati
05:30

13:40 Alexandria 13:40 Barlad
05:30
Danytur
09:00 Marasesti
05:40

13:40 Husi 13:40 Slatina (Olt)
05:40

13:40 Buzau
05:45

13:40 Focsani
05:50
Danytur
09:00 Barlad 09:00 Saveni 09:00 Adjud 09:00 Barlad
06:00

13:40 Marasesti 13:40 Constanta 13:40 Craiova
06:00

13:40 Mangalia
06:05
Danytur
09:00 Husi 09:00 Husi
06:10

13:40 Filiasi 13:40 Adjud
06:10

13:40 Medgidia
06:15

13:40 Rovinari 13:40 Hirsova
06:20

13:40 Tandarei
06:25
Danytur
09:00 Botosani
06:30

13:40 Sascut 13:40 Isalnita 13:40 Slobozia
06:30

13:40 Targu Carbunesti
06:40

13:40 Motru
06:45

13:40 Bacau 13:40 Resita
06:50

13:40 Roman 13:40 Caransebes
06:55
Danytur
09:00 Vaslui 09:00 Iasi 09:00 Harlau 09:00 Vaslui
07:00

13:40 Vaslui 13:40 Lugoj 13:40 Bucuresti
07:00

13:40 Timisoara
07:05

13:40 Arad 13:40 Negresti
07:10
Danytur
09:00 Cotnari
07:15

13:40 Targu Jiu 13:40 Iasi
07:20

13:40 Petrosani
07:25
Danytur
09:00 Targu Frumos 09:00 Suceava
07:30

13:40 Podu Iloaiei 13:40 Pitesti 13:40 Hateg
07:30

13:40 Deleni
07:35

13:40 Hirlau 13:40 Calan
07:40

13:40 Ploiesti 13:40 Hunedoara
07:50

13:40 Targu Frumos
07:55
Danytur
09:00 Pascani 09:00 Negresti 09:00 Negresti 09:00 Targu Ocna
08:00

13:40 Deva 13:40 Pascani 13:40 Ramnicu Sarat
08:00

13:40 Motca 13:40 Campina
08:10

13:40 Cristesti
08:15

13:40 Timisesti 13:40 Sinaia
08:20

13:40 Dumbrava
08:25

13:40 Targu Neamt 13:40 Predeal 13:40 Simeria
08:30

13:40 Orastie
08:40

13:40 Sebes 13:40 Piatra Neamt
08:50
Danytur
09:00 Comanesti 09:00 Roman 09:00 Roman
09:00

13:40 Bicaz 13:40 Brasov 13:40 Lancram
09:00

13:40 Poiana Largului 13:40 Targu Secuiesc
09:10
Danytur
09:00 Girov
09:20

13:40 Durau 13:40 Sfantu Gheorghe
09:20

13:40 Toplita
09:25

13:40 Alba Iulia 13:40 Covasna 13:40 Miercurea Ciuc
09:30

13:40 Sfantu Gheorghe
09:35

13:40 Morareni
09:38

13:40 Teius 13:40 Targu Ocna
09:40

13:40 Reghin
09:41

13:40 Medias
09:44

13:40 Sighisoara
09:48

13:40 Aiud 13:40 Onesti
09:50

13:40 Targu Mures
09:55
Danytur
09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Piatra Neamt 09:00 Bacau 09:00 Bacau 09:00 Gura Humorului 09:00 Targu Neamt
10:00

13:40 Unirea 13:40 Comanesti 13:40 Falticeni
10:00

13:40 Suceava
10:05

13:40 Turda 13:40 Moinesti
10:10

13:40 Fagaras
10:20
Danytur
09:00 Bicaz
10:30

13:40 Botosani 13:40 Vestem
10:30

13:40 Gura Humorului
10:40

13:40 Ramnicu Valcea
10:50

13:40 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
09:00 Onesti 09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Onesti
11:00

13:40 Iacobeni 13:40 Sibiu
11:00

13:40 Vatra Dornei
11:05

13:40 Prundu Bargaului 13:40 Miercurea Sibiului
11:10

13:40 Bistrita 13:40 Sighisoara
11:20

13:40 Medias 13:40 Beclean
11:30

13:40 Dej
11:40

13:40 Cluj Napoca
11:45
Danytur
09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Vatra Dornei 09:00 Medias 09:00 Praid
12:00

13:40 Cluj Napoca
12:00
Danytur
09:00 Blaj 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Reghin
13:00

13:40 Gilau
13:15

13:40 Huedin
13:30

13:40 Negreni
13:50
Danytur
09:00 Fagaras 09:00 Teius 09:00 Brasov 09:00 Brasov
14:00
Danytur
09:00 Sighisoara 09:00 Avrig 09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara
15:00
Danytur
09:00 Sibiu
15:30
Danytur
09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures 09:00 Dej 09:00 Bistrita 09:00 Zlatna
16:00
Danytur
09:00 Ludus 09:00 Ludus 09:00 Sebes
16:30

13:40 Alesd
16:55
Danytur
09:00 Abrud 09:00 Campia Turzii 09:00 Campia Turzii 09:00 Nasaud
17:00
Danytur
09:00 Turda 09:00 Beclean 09:00 Turda
17:30
Danytur
09:00 Deva 09:00 Cluj Napoca 09:00 Gherla 09:00 Zalau 09:00 Cluj Napoca 09:00 Brad
18:00

13:40 Oradea
18:00
Danytur
09:00 Floresti 09:00 Floresti
18:30

13:40 Bors
18:30
Danytur
09:00 Gilau 09:00 Gilau
19:00
Danytur
09:00 Huedin 09:00 Huedin
20:00
Danytur
09:00 Alesd 09:00 Alesd
21:00

13:40 Budapesta
21:00
Danytur
09:00 Oradea 09:00 Arad 09:00 Oradea 09:00 Oradea 09:00 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.