La adresa - Mersul autobuzelor Weimar Germania

La adresa

Weimar, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:00 Danytur
12:00 Blaj 08:00 Oradea 09:30 Abrud 17:30 Husi 19:00 Cotnari 17:00 Barlad 14:00 Bacau 16:00 Praid 16:00 Vaslui 12:00 Brasov 11:30 Sebes 13:30 Onesti 11:20 Campia Turzii 11:50 Sighisoara 09:30 Gilau 11:00 Turda 08:00 Oradea 09:00 Huedin 17:30 Husi 18:30 Targu Frumos 14:00 Bacau 12:00 Dej 12:00 Brasov 19:00 Botosani 11:20 Campia Turzii 14:00 Vatra Dornei 09:30 Gilau 05:00 Gherla 19:00 Iasi 18:20 Marasesti 14:00 Reghin 15:00 Miercurea Ciuc 20:00 Saveni 11:00 Teius 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Brad 07:00 Beclean 18:00 Girov 18:40 Tecuci 14:00 Fagaras 16:00 Comanesti 10:00 Deva 18:00 Suceava 11:00 Teius 17:00 Barlad 09:00 Brad 16:00 Vaslui 18:00 Girov 19:40 Galati 13:30 Onesti 14:00 Fagaras 15:30 Negresti 11:50 Sighisoara 10:00 Deva 13:00 Targu Secuiesc 11:00 Turda 11:40 Targu Mures 09:00 Huedin 10:20 Cluj Napoca 17:00 Barlad 08:30 Alesd 16:00 Vaslui 18:00 Pascani 13:30 Onesti 10:00 Zalau 11:50 Sighisoara 18:00 Suceava 11:00 Turda 12:00 Bistrita 09:00 Huedin 04:00 Oradea 18:30 Targu Frumos 18:00 Adjud 12:00 Dej 14:00 Odorheiu Secuiesc 19:00 Botosani 10:30 Alba Iulia 14:00 Vatra Dornei 08:00 Arad 05:00 Gherla 17:30 Piatra Neamt 18:20 Marasesti 13:30 Avrig 15:00 Miercurea Ciuc 10:30 Alba Iulia 19:40 Galati 08:00 Arad 15:30 Negresti 17:30 Piatra Neamt 20:00 Braila 13:00 Targu Secuiesc 13:30 Avrig 15:00 Roman 11:40 Targu Mures 12:20 Sfantu Gheorghe 10:20 Cluj Napoca 11:35 Ludus 08:30 Alesd 09:40 Floresti 19:40 Galati 03:55 Schwechat 15:30 Negresti 16:00 Targu Neamt 13:00 Targu Secuiesc 08:00 Oradea 11:40 Targu Mures 17:00 Gura Humorului 10:20 Cluj Napoca 09:00 Nasaud 08:30 Alesd 19:00 Focsani 18:00 Pascani 17:00 Targu Ocna 10:00 Zalau 13:00 Medias 18:00 Suceava 10:00 Zlatna 12:00 Bistrita 19:20 Harlau 04:00 Oradea 17:00 Bicaz 18:00 Adjud 13:00 Sibiu 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Zlatna 20:00 Braila 19:20 Harlau 08:00 Oradea 15:00 Roman 17:00 Bicaz 17:30 Husi 12:20 Sfantu Gheorghe 13:00 Sibiu 14:00 Bacau 11:35 Ludus 12:00 Brasov 09:40 Floresti 11:20 Campia Turzii 03:55 Schwechat 09:30 Gilau 20:00 Braila 19:00 Iasi 15:00 Roman 14:00 Reghin 12:20 Sfantu Gheorghe 20:00 Saveni 11:35 Ludus 16:00 Campulung Moldovenesc 09:40 Floresti 07:00 Beclean 03:55 Schwechat 18:40 Tecuci 16:00 Targu Neamt 16:00 Comanesti 08:00 Oradea 12:00 Blaj 17:00 Gura Humorului 09:30 Abrud 09:00 Nasaud 19:00 Cotnari 19:00 Focsani 16:00 Praid 17:00 Targu Ocna 11:30 Sebes 13:00 Medias
10:00 Danytur
02:30 Viena
10:00
15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:30 Aiud 15:55 Iasi 12:50 Sibiu 15:35 Botosani 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:30 Aiud 15:55 Iasi 12:50 Sibiu 15:35 Botosani 13:20 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:30 Aiud 12:25 Salonta 12:50 Sibiu 12:50 Lugoj 13:20 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:25 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 13:30 Moinesti 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:35 Teius 16:00 Vaslui 12:55 Fagaras 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:35 Teius 16:00 Vaslui 12:55 Fagaras 15:45 Harlau 13:30 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:35 Teius 12:30 Chisineu Cris 12:55 Fagaras 12:55 Deva 13:30 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:30 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:35 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:20 Turda 16:20 Faurei 12:40 Alba Iulia 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:20 Turda 16:20 Faurei 12:40 Alba Iulia 16:05 Husi 13:00 Brasov 15:40 Flamanzi 13:25 Comanesti 12:20 Turda 15:00 Alexandria 12:40 Alba Iulia 12:35 Arad 13:00 Brasov 13:00 Hunedoara 13:25 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:35 Arad 13:35 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 13:10 Targu Secuiesc 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:25 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:45 Sebes 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:25 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:45 Sebes 16:10 Barlad 13:10 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:25 Targu Mures 12:20 Gilau 12:45 Sebes 12:40 Timisoara 13:10 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:20 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 13:20 Covasna 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului
Sosiri
De la Ora

11:30 Tulcea 11:30 Tulcea 11:30 Tulcea
01:15

11:30 Braila 11:30 Braila 11:30 Braila
01:20

11:30 Mangalia
02:00

11:30 Galati 11:30 Galati 11:30 Galati 11:30 Constanta
03:00

11:30 Medgidia 11:30 Ianca 11:30 Ianca 11:30 Ianca
03:30

11:30 Calarasi
03:40
Danytur
16:20 Schwechat
03:50

11:30 Cernavoda
03:50

11:30 Slobozia
03:55
Danytur
16:20 Viena
04:00

11:30 Harsova
04:00

11:30 Lehliu
04:10

11:30 Tandarei
04:20

11:30 Faurei 11:30 Faurei 11:30 Faurei
04:30

11:30 Tecuci 11:30 Tecuci 11:30 Tecuci
04:40

11:30 Barlad 11:30 Barlad 11:30 Barlad
04:50
Danytur
16:20 Braila 16:20 Focsani
05:00

11:30 Bucuresti
05:00

11:30 Pitesti
05:10
Danytur
16:20 Tecuci
05:20
Danytur
16:20 Galati
05:30

11:30 Husi 11:30 Husi 11:30 Husi
05:30
Danytur
16:20 Marasesti
05:40

11:30 Vaslui 11:30 Vaslui 11:30 Vaslui
05:40
Danytur
16:20 Adjud 16:20 Barlad 16:20 Saveni
06:00

11:30 Giurgiu 11:30 Iasi 11:30 Giurgiu 11:30 Iasi 11:30 Ramnicu Valcea 11:30 Iasi
06:00
Danytur
16:20 Husi
06:10

11:30 Alexandria 11:30 Alexandria 11:30 Podu Iloaiei 11:30 Podu Iloaiei 11:30 Podu Iloaiei
06:10

11:30 Turnu Magurele 11:30 Turnu Magurele
06:15

11:30 Caracal 11:30 Caracal 11:30 Harlau 11:30 Harlau 11:30 Harlau
06:20
Danytur
16:20 Botosani
06:30

11:30 Flamanzi 11:30 Flamanzi 11:30 Flamanzi 11:30 Slatina (Olt) 11:30 Slatina (Olt) 11:30 Targoviste
06:30

11:30 Botosani 11:30 Botosani 11:30 Botosani 11:30 Sinaia
06:40

11:30 Saveni 11:30 Saveni 11:30 Saveni
06:45

11:30 Predeal 11:30 Darabani 11:30 Darabani 11:30 Darabani
06:50
Danytur
16:20 Harlau 16:20 Iasi 16:20 Vaslui
07:00

11:30 Craiova 11:30 Craiova 11:30 Dorohoi 11:30 Dorohoi 11:30 Dorohoi 11:30 Campina
07:00

11:30 Vanatori 11:30 Vanatori 11:30 Vanatori 11:30 Urziceni 11:30 Filiasi 11:30 Filiasi
07:10
Danytur
16:20 Cotnari
07:15

11:30 Drobeta Turnu Severin 11:30 Drobeta Turnu Severin 11:30 Ploiesti
07:20
Danytur
16:20 Suceava 16:20 Targu Frumos
07:30

11:30 Buzau 11:30 Rovinari 11:30 Rovinari
07:30

11:30 Resita 11:30 Resita 11:30 Ramnicu Sarat
07:40

11:30 Focsani 11:30 Caransebes 11:30 Caransebes
07:50
Danytur
16:20 Targu Ocna 16:20 Pascani 16:20 Negresti
08:00

11:30 Targu Jiu 11:30 Targu Jiu 11:30 Marasesti
08:00

11:30 Bumbesti Jiu 11:30 Bumbesti Jiu 11:30 Adjud
08:10

11:30 Bacau 11:30 Petrosani 11:30 Petrosani
08:20

11:30 Hateg 11:30 Hateg 11:30 Roman 11:30 Poiana Largului 11:30 Poiana Largului 11:30 Poiana Largului
08:30

11:30 Bicaz 11:30 Bicaz 11:30 Bicaz
08:35

11:30 Targu Frumos 11:30 Piatra Neamt 11:30 Piatra Neamt 11:30 Hunedoara 11:30 Piatra Neamt 11:30 Hunedoara
08:40

11:30 Deva 11:30 Deva 11:30 Pascani
08:50

11:30 Targu Neamt
08:55
Danytur
16:20 Roman 16:20 Comanesti
09:00

11:30 Lugoj 11:30 Lugoj 11:30 Falticeni 11:30 Gheorgheni 11:30 Gheorgheni 11:30 Gheorgheni
09:00

11:30 Sovata 11:30 Timisoara 11:30 Timisoara 11:30 Sovata 11:30 Sovata 11:30 Suceava
09:10
Danytur
16:20 Girov
09:20

11:30 Arad 11:30 Arad 11:30 Radauti
09:20

11:30 Gura Humorului 11:30 Miercurea Ciuc 11:30 Miercurea Ciuc 11:30 Miercurea Ciuc 11:30 Chisineu Cris 11:30 Chisineu Cris
09:30

11:30 Campulung Moldovenesc 11:30 Odorheiu Secuiesc 11:30 Odorheiu Secuiesc 11:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

11:30 Salonta 11:30 Salonta 11:30 Vatra Dornei 11:30 Toplita 11:30 Toplita 11:30 Toplita
09:50

11:30 Prundu Bargaului
09:55
Danytur
16:20 Bacau 16:20 Gura Humorului 16:20 Targu Neamt 16:20 Miercurea Ciuc 16:20 Piatra Neamt
10:00

11:30 Reghin 11:30 Gilau 11:30 Gilau 11:30 Reghin 11:30 Nasaud 11:30 Reghin
10:00

11:30 Onesti 11:30 Onesti 11:30 Bistrita 11:30 Onesti
10:10

11:30 Beclean
10:15

11:30 Dej 11:30 Moinesti 11:30 Moinesti 11:30 Moinesti
10:20
Danytur
16:20 Bicaz
10:30

11:30 Comanesti 11:30 Comanesti 11:30 Comanesti
10:30

11:30 Covasna 11:30 Covasna 11:30 Covasna
10:40

11:30 Targu Secuiesc 11:30 Targu Secuiesc 11:30 Targu Secuiesc
10:50
Danytur
16:20 Odorheiu Secuiesc 16:20 Onesti 16:20 Campulung Moldovenesc
11:00

11:30 Brasov 11:30 Brasov 11:30 Brasov
11:00

11:30 Fagaras 11:30 Fagaras 11:30 Fagaras
11:10

11:30 Sibiu 11:30 Sibiu 11:30 Sibiu
11:20

11:30 Sebes 11:30 Sebes 11:30 Sebes
11:25

11:30 Alba Iulia 11:30 Alba Iulia 11:30 Alba Iulia
11:30

11:30 Teius 11:30 Teius 11:30 Teius
11:35

11:30 Aiud 11:30 Aiud 11:30 Aiud
11:40

11:30 Targu Mures 11:30 Targu Mures 11:30 Targu Mures
11:50
Danytur
16:20 Medias 16:20 Praid 16:20 Targu Secuiesc 16:20 Vatra Dornei
12:00

11:30 Turda 11:30 Turda 11:30 Turda
12:00
Danytur
16:20 Sfantu Gheorghe 16:20 Reghin 16:20 Blaj
13:00

11:30 Gherla
13:00

11:30 Cluj Napoca
13:30

11:30 Bontida
13:50
Danytur
16:20 Brasov 16:20 Fagaras 16:20 Teius
14:00

11:30 Baia Mare
14:00

11:30 Satu Mare
14:10

11:30 Zalau
14:20

11:30 Huedin
14:30

11:30 Alesd
14:40
Danytur
16:20 Alba Iulia 16:20 Sighisoara 16:20 Avrig
15:00
Danytur
16:20 Sibiu
15:30
Danytur
16:20 Bistrita 16:20 Zlatna 16:20 Targu Mures 16:20 Dej
16:00
Danytur
16:20 Ludus 16:20 Sebes
16:30

11:30 Oradea
16:50
Danytur
16:20 Campia Turzii 16:20 Nasaud 16:20 Abrud
17:00
Danytur
16:20 Turda 16:20 Beclean
17:30
Danytur
16:20 Deva 16:20 Gherla 16:20 Zalau 16:20 Cluj Napoca 16:20 Brad
18:00
Danytur
16:20 Floresti
18:30
Danytur
16:20 Gilau
19:00
Danytur
16:20 Huedin
20:00
Danytur
16:20 Alesd
21:00
Danytur
16:20 Arad 16:20 Oradea 16:20 Oradea 16:20 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.