La adresa - Mersul autobuzelor Villingen-Schwenningen Germania

La adresa

Villingen-Schwenningen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:20
23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd
10:45
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
16:00
13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria
Sosiri
De la Ora

13:55 Constanta
00:05

17:00 Braila
00:10

13:55 Mangalia
00:10

13:55 Medgidia
00:15

13:55 Cernavoda
00:30

17:00 Galati
00:40

17:00 Buzau
01:00

13:55 Giurgiu
01:00

13:55 Alexandria
01:05

13:55 Fetesti
01:10

13:55 Braila
01:20

17:00 Ramnicu Sarat
01:30

13:55 Tulcea
01:30

17:00 Tecuci
01:55

13:55 Calarasi
02:00

13:55 Galati
02:10

17:00 Focsani
02:15

17:00 Adjud
02:45

17:00 Barlad
03:00

13:55 Slobozia
03:00

13:55 Tecuci
03:10

13:55 Ramnicu Sarat
03:20

17:00 Husi
03:30

13:55 Barlad
03:30

17:00 Dorohoi
03:35

17:00 Onesti
03:45

13:55 Husi
03:50

17:00 Vaslui
04:00

13:55 Bucuresti
04:00

17:00 Comanesti
04:10

13:55 Buzau
04:10

17:00 Bucuresti
04:15

17:00 Moinesti
04:20

13:55 Focsani
04:20

17:00 Botosani
04:30

13:55 Vaslui
04:30

17:00 Craiova
04:35

13:55 Harlau
04:40

17:00 Iasi
04:45

07:40 Tulcea
04:50

17:00 Podu Iloaiei
05:00

13:55 Roman
05:00

07:40 Giurgiu 07:40 Braila 07:40 Giurgiu
05:00

17:00 Filiasi
05:05

17:00 Ploiesti
05:10

13:55 Adjud
05:10

07:40 Galati 07:40 Turnu Magurele 07:40 Turnu Magurele
05:10

13:55 Bacau
05:15

17:00 Suceava
05:20

13:55 Slatina (Olt)
05:20

07:40 Corabia 07:40 Tecuci 07:40 Corabia
05:20

13:55 Radauti
05:25

17:00 Bacau
05:30

13:55 Iasi
05:30

07:40 Alexandria 07:40 Alexandria 07:40 Barlad
05:30

13:55 Dorohoi
05:35

17:00 Negresti
05:40

13:55 Targu Frumos
05:40

07:40 Slatina (Olt) 07:40 Husi 07:40 Slatina (Olt)
05:40

17:00 Harlau
05:45

13:55 Targoviste
05:45

07:40 Buzau
05:45

13:55 Urziceni
05:47

17:00 Constanta
05:50

13:55 Ploiesti
05:50

07:40 Focsani
05:50

13:55 Targu Neamt
05:55

13:55 Buhusi
05:57

13:55 Roznov
05:58

17:00 Campina
06:00

13:55 Piatra Neamt
06:00

07:40 Craiova 07:40 Constanta 07:40 Marasesti 07:40 Constanta 07:40 Craiova
06:00

17:00 Buhusi
06:05

07:40 Mangalia 07:40 Mangalia
06:05

17:00 Roznov
06:10

13:55 Onesti
06:10

07:40 Adjud 07:40 Filiasi 07:40 Filiasi
06:10

17:00 Targu Frumos
06:15

07:40 Medgidia 07:40 Medgidia
06:15

17:00 Gura Humorului
06:20

13:55 Botosani
06:20

07:40 Hirsova 07:40 Rovinari 07:40 Rovinari 07:40 Hirsova
06:20

07:40 Tandarei 07:40 Tandarei
06:25

17:00 Falticeni
06:30

13:55 Pascani
06:30

07:40 Slobozia 07:40 Isalnita 07:40 Isalnita 07:40 Sascut 07:40 Slobozia
06:30

17:00 Rovinari
06:35

17:00 Pascani
06:40

13:55 Craiova
06:40

07:40 Targu Carbunesti 07:40 Targu Carbunesti
06:40

17:00 Motca
06:45

07:40 Motru 07:40 Motru
06:45

17:00 Piatra Neamt
06:50

13:55 Suceava
06:50

07:40 Resita 07:40 Bacau 07:40 Resita
06:50

17:00 Roman
06:55

07:40 Caransebes 07:40 Roman 07:40 Caransebes
06:55

17:00 Cristesti
07:00

13:55 Filiasi
07:00

07:40 Vaslui 07:40 Bucuresti 07:40 Lugoj 07:40 Bucuresti 07:40 Lugoj
07:00

17:00 Targu Jiu
07:05

07:40 Timisoara 07:40 Timisoara
07:05

17:00 Brasov
07:10

07:40 Negresti 07:40 Arad 07:40 Arad
07:10

13:55 Pitesti
07:20

07:40 Iasi 07:40 Targu Jiu 07:40 Targu Jiu
07:20

07:40 Petrosani 07:40 Petrosani
07:25

17:00 Fetesti
07:30

13:55 Targu Secuiesc
07:30

07:40 Hateg 07:40 Pitesti 07:40 Podu Iloaiei 07:40 Hateg 07:40 Pitesti
07:30

07:40 Deleni
07:35

07:40 Calan 07:40 Hirlau 07:40 Calan
07:40

07:40 Ploiesti 07:40 Ploiesti 07:40 Hunedoara 07:40 Hunedoara
07:50

07:40 Targu Frumos
07:55

17:00 Targu Neamt
08:00

13:55 Brasov
08:00

07:40 Pascani 07:40 Deva 07:40 Deva 07:40 Ramnicu Sarat 07:40 Ramnicu Sarat
08:00

13:55 Bicaz
08:10

07:40 Campina 07:40 Motca 07:40 Campina
08:10

13:55 Ramnicu Valcea
08:15

07:40 Cristesti
08:15

13:55 Falticeni
08:20

07:40 Sinaia 07:40 Timisesti 07:40 Sinaia
08:20

07:40 Dumbrava
08:25

17:00 Fagaras
08:30

13:55 Gura Humorului
08:30

07:40 Predeal 07:40 Targu Neamt 07:40 Simeria 07:40 Predeal 07:40 Simeria
08:30

17:00 Petrosani
08:35

13:55 Moinesti
08:40

07:40 Orastie 07:40 Orastie
08:40

13:55 Fagaras
08:45

07:40 Piatra Neamt 07:40 Sebes 07:40 Sebes
08:50

13:55 Comanesti
09:00

07:40 Lancram 07:40 Brasov 07:40 Bicaz 07:40 Brasov 07:40 Lancram
09:00

13:55 Targu Jiu
09:10

07:40 Targu Secuiesc 07:40 Targu Secuiesc 07:40 Poiana Largului
09:10

13:55 Campulung Moldovenesc
09:20

07:40 Sfantu Gheorghe 07:40 Durau 07:40 Sfantu Gheorghe
09:20

07:40 Toplita
09:25

17:00 Poiana Largului
09:30

13:55 Targu Ocna
09:30

07:40 Miercurea Ciuc 07:40 Covasna 07:40 Alba Iulia 07:40 Covasna 07:40 Alba Iulia
09:30

17:00 Hateg
09:35

13:55 Gheorgheni
09:35

07:40 Sfantu Gheorghe
09:35

07:40 Morareni
09:38

13:55 Reghin
09:40

07:40 Teius 07:40 Teius 07:40 Targu Ocna 07:40 Targu Ocna
09:40

07:40 Reghin
09:41

07:40 Medias
09:44

17:00 Sibiu
09:45

13:55 Drobeta Turnu Severin
09:45

07:40 Sighisoara
09:48

07:40 Aiud 07:40 Onesti 07:40 Onesti 07:40 Aiud
09:50

07:40 Targu Mures
09:55

17:00 Hunedoara
10:00

13:55 Toplita Gara
10:00

07:40 Falticeni 07:40 Comanesti 07:40 Unirea 07:40 Unirea 07:40 Comanesti
10:00

07:40 Suceava
10:05

13:55 Sighisoara
10:10

07:40 Moinesti 07:40 Turda 07:40 Turda 07:40 Moinesti
10:10

13:55 Orastie
10:15

13:55 Deva
10:20

07:40 Fagaras 07:40 Fagaras
10:20

13:55 Caransebes
10:25

17:00 Sebes
10:30

13:55 Targu Mures
10:30

07:40 Vestem 07:40 Vestem 07:40 Botosani
10:30

13:55 Vatra Dornei
10:35

07:40 Gura Humorului
10:40

07:40 Ramnicu Valcea 07:40 Ramnicu Valcea
10:50

07:40 Campulung Moldovenesc
10:55

13:55 Resita
11:00

07:40 Sibiu 07:40 Iacobeni 07:40 Sibiu
11:00

07:40 Vatra Dornei
11:05

13:55 Blaj
11:10

07:40 Miercurea Sibiului 07:40 Prundu Bargaului 07:40 Miercurea Sibiului
11:10

13:55 Sibiu
11:15

07:40 Sighisoara 07:40 Bistrita 07:40 Sighisoara
11:20

17:00 Toplita
11:30

13:55 Medias
11:30

07:40 Medias 07:40 Beclean 07:40 Medias
11:30

13:55 Sebes
11:35

07:40 Dej
11:40

07:40 Cluj Napoca
11:45

17:00 Deva
12:00

13:55 Alba Iulia
12:00

07:40 Cluj Napoca
12:00

13:55 Bistrita
12:10

13:55 Lugoj
12:20

17:00 Reghin
12:30

13:55 Aiud
12:30

13:55 Beclean
12:35

13:55 Dej
13:00

13:55 Turda
13:15

07:40 Gilau
13:15

17:00 Alba Iulia
13:30

13:55 Gherla
13:30

07:40 Huedin
13:30

07:40 Negreni
13:50

13:55 Cluj Napoca
14:00

13:55 Timisoara
14:10

17:00 Targu Mures
14:30

17:00 Aiud
14:45

17:00 Ludus
15:00

13:55 Huedin
15:00

17:00 Turda
15:30

17:00 Cluj Napoca
16:00

13:55 Arad
16:00

07:40 Alesd
16:55

13:55 Oradea
17:00

13:55 Nadlac
17:10

17:00 Huedin
18:00

07:40 Oradea
18:00

07:40 Bors
18:30

17:00 Alesd
19:00

17:00 Oradea
19:30

17:00 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.