La adresa - Mersul autobuzelor Villingen-Schwenningen Germania

La adresa

Villingen-Schwenningen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:20
20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina
10:45
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
17:10
11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 06:00 Oradea 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 07:00 Alesd 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 04:00 Budapesta 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 05:00 Bors
18:10
17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 16:15 Tecuci 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 16:40 Tulcea 14:20 Roman 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 16:35 Braila 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt)
Sosiri
De la Ora

13:55 Constanta
00:05

17:00 Braila
00:10

13:55 Mangalia
00:10

13:55 Medgidia
00:15

13:55 Cernavoda
00:30

17:00 Galati
00:40

17:00 Buzau
01:00

13:55 Giurgiu
01:00

13:55 Alexandria
01:05

13:55 Fetesti
01:10

05:10 Tulcea
01:15

06:40 Tulcea 06:40 Tulcea
01:15

13:55 Braila
01:20

05:10 Braila
01:20

06:40 Braila 06:40 Braila
01:20

17:00 Ramnicu Sarat
01:30

13:55 Tulcea
01:30

17:00 Tecuci
01:55

13:55 Calarasi
02:00

06:40 Mangalia
02:00

13:55 Galati
02:10

17:00 Focsani
02:15

17:00 Adjud
02:45

17:00 Barlad
03:00

13:55 Slobozia
03:00

05:10 Galati
03:00

06:40 Constanta 06:40 Galati 06:40 Galati
03:00

13:55 Tecuci
03:10

13:55 Ramnicu Sarat
03:20

17:00 Husi
03:30

13:55 Barlad
03:30

05:10 Ianca
03:30

06:40 Ianca 06:40 Medgidia 06:40 Ianca
03:30

17:00 Dorohoi
03:35

06:40 Calarasi
03:40

17:00 Onesti
03:45

13:55 Husi
03:50

06:40 Cernavoda
03:50

06:40 Slobozia
03:55

17:00 Vaslui
04:00

13:55 Bucuresti
04:00

10:10 Tulcea
04:00

05:10 Mangalia
04:00

06:40 Harsova
04:00

17:00 Comanesti
04:10

13:55 Buzau
04:10

05:10 Constanta
04:10

06:40 Lehliu
04:10

17:00 Bucuresti
04:15

17:00 Moinesti
04:20

13:55 Focsani
04:20

06:40 Tandarei
04:20

17:00 Botosani
04:30

13:55 Vaslui
04:30

10:10 Braila
04:30

05:10 Medgidia 05:10 Faurei
04:30

06:40 Faurei 06:40 Faurei
04:30

17:00 Craiova
04:35

13:55 Harlau
04:40

05:10 Tecuci
04:40

06:40 Tecuci 06:40 Tecuci
04:40

17:00 Iasi
04:45

05:10 Barlad 05:10 Calarasi
04:50

06:40 Barlad 06:40 Barlad
04:50

17:00 Podu Iloaiei
05:00

13:55 Roman
05:00

10:10 Galati
05:00

05:10 Cernavoda
05:00

06:40 Bucuresti
05:00

17:00 Filiasi
05:05

17:00 Ploiesti
05:10

13:55 Adjud
05:10

05:10 Slobozia
05:10

06:40 Pitesti
05:10

13:55 Bacau
05:15

17:00 Suceava
05:20

13:55 Slatina (Olt)
05:20

13:55 Radauti
05:25

17:00 Bacau
05:30

13:55 Iasi
05:30

05:10 Harsova 05:10 Husi
05:30

06:40 Husi 06:40 Husi
05:30

13:55 Dorohoi
05:35

17:00 Negresti
05:40

13:55 Targu Frumos
05:40

05:10 Vaslui
05:40

06:40 Vaslui 06:40 Vaslui
05:40

17:00 Harlau
05:45

13:55 Targoviste
05:45

13:55 Urziceni
05:47

17:00 Constanta
05:50

13:55 Ploiesti
05:50

13:55 Targu Neamt
05:55

13:55 Buhusi
05:57

13:55 Roznov
05:58

17:00 Campina
06:00

13:55 Piatra Neamt
06:00

10:10 Tecuci 10:10 Giurgiu 10:10 Giurgiu 10:10 Constanta 10:10 Constanta
06:00

05:10 Giurgiu 05:10 Iasi 05:10 Lehliu
06:00

06:40 Ramnicu Valcea 06:40 Iasi 06:40 Giurgiu 06:40 Giurgiu 06:40 Iasi
06:00

17:00 Buhusi
06:05

17:00 Roznov
06:10

13:55 Onesti
06:10

10:10 Turnu Magurele 10:10 Barlad 10:10 Turnu Magurele
06:10

05:10 Podu Iloaiei 05:10 Tandarei 05:10 Alexandria
06:10

06:40 Alexandria 06:40 Alexandria 06:40 Podu Iloaiei 06:40 Podu Iloaiei
06:10

17:00 Targu Frumos
06:15

05:10 Turnu Magurele
06:15

06:40 Turnu Magurele 06:40 Turnu Magurele
06:15

17:00 Gura Humorului
06:20

13:55 Botosani
06:20

10:10 Husi 10:10 Corabia 10:10 Corabia
06:20

05:10 Caracal 05:10 Harlau
06:20

06:40 Caracal 06:40 Caracal 06:40 Harlau 06:40 Harlau
06:20

17:00 Falticeni
06:30

13:55 Pascani
06:30

10:10 Mangalia 10:10 Buzau 10:10 Alexandria 10:10 Alexandria 10:10 Mangalia
06:30

05:10 Slatina (Olt) 05:10 Flamanzi
06:30

06:40 Flamanzi 06:40 Flamanzi 06:40 Targoviste 06:40 Slatina (Olt) 06:40 Slatina (Olt)
06:30

17:00 Rovinari
06:35

17:00 Pascani
06:40

13:55 Craiova
06:40

10:10 Focsani 10:10 Filiasi 10:10 Filiasi 10:10 Medgidia 10:10 Medgidia
06:40

05:10 Botosani
06:40

06:40 Botosani 06:40 Botosani 06:40 Sinaia
06:40

17:00 Motca
06:45

05:10 Saveni
06:45

06:40 Saveni 06:40 Saveni
06:45

17:00 Piatra Neamt
06:50

13:55 Suceava
06:50

10:10 Slatina (Olt) 10:10 Hirsova 10:10 Hirsova 10:10 Marasesti 10:10 Slatina (Olt)
06:50

05:10 Darabani
06:50

06:40 Darabani 06:40 Predeal 06:40 Darabani
06:50

17:00 Roman
06:55

10:10 Adjud
06:55

17:00 Cristesti
07:00

13:55 Filiasi
07:00

10:10 Sascut 10:10 Tandarei 10:10 Craiova 10:10 Craiova 10:10 Tandarei
07:00

05:10 Bucuresti 05:10 Dorohoi 05:10 Craiova
07:00

06:40 Dorohoi 06:40 Campina 06:40 Craiova 06:40 Craiova 06:40 Dorohoi
07:00

17:00 Targu Jiu
07:05

10:10 Bacau
07:05

17:00 Brasov
07:10

10:10 Filiasi 10:10 Filiasi 10:10 Roman
07:10

05:10 Vanatori 05:10 Pitesti 05:10 Filiasi
07:10

06:40 Vanatori 06:40 Urziceni 06:40 Vanatori 06:40 Filiasi 06:40 Filiasi
07:10

10:10 Vaslui
07:15

13:55 Pitesti
07:20

10:10 Rovinari 10:10 Rovinari 10:10 Negresti
07:20

05:10 Drobeta Turnu Severin 05:10 Ramnicu Valcea
07:20

06:40 Ploiesti 06:40 Drobeta Turnu Severin 06:40 Drobeta Turnu Severin
07:20

17:00 Fetesti
07:30

13:55 Targu Secuiesc
07:30

10:10 Isalnita 10:10 Iasi 10:10 Isalnita
07:30

05:10 Rovinari 05:10 Targoviste
07:30

06:40 Rovinari 06:40 Rovinari 06:40 Buzau
07:30

10:10 Podu Iloaiei
07:35

10:10 Targu Carbunesti 10:10 Deleni 10:10 Targu Carbunesti
07:40

05:10 Sinaia 05:10 Resita
07:40

06:40 Ramnicu Sarat 06:40 Resita 06:40 Resita
07:40

10:10 Motru 10:10 Harlau 10:10 Motru
07:45

10:10 Resita 10:10 Targu Frumos 10:10 Resita
07:50

05:10 Predeal 05:10 Caransebes
07:50

06:40 Focsani 06:40 Caransebes 06:40 Caransebes
07:50

10:10 Caransebes 10:10 Caransebes 10:10 Pascani
07:55

05:10 Campina
07:55

17:00 Targu Neamt
08:00

13:55 Brasov
08:00

10:10 Slobozia 10:10 Slobozia 10:10 Lugoj 10:10 Motca 10:10 Lugoj
08:00

05:10 Targu Jiu 05:10 Urziceni
08:00

06:40 Marasesti 06:40 Targu Jiu 06:40 Targu Jiu
08:00

10:10 Timisoara 10:10 Timisoara
08:05

13:55 Bicaz
08:10

10:10 Arad 10:10 Arad 10:10 Bucuresti 10:10 Cristesti 10:10 Bucuresti
08:10

05:10 Ploiesti 05:10 Bumbesti Jiu
08:10

06:40 Adjud 06:40 Bumbesti Jiu 06:40 Bumbesti Jiu
08:10

13:55 Ramnicu Valcea
08:15

10:10 Timisesti
08:15

13:55 Falticeni
08:20

10:10 Targu Jiu 10:10 Targu Jiu 10:10 Dumbrava
08:20

05:10 Petrosani 05:10 Buzau
08:20

06:40 Petrosani 06:40 Petrosani 06:40 Bacau
08:20

10:10 Petrosani 10:10 Petrosani
08:25

17:00 Fagaras
08:30

13:55 Gura Humorului
08:30

10:10 Hateg 10:10 Hateg 10:10 Targu Neamt
08:30

05:10 Poiana Largului 05:10 Ramnicu Sarat 05:10 Hateg
08:30

06:40 Roman 06:40 Hateg 06:40 Hateg 06:40 Poiana Largului 06:40 Poiana Largului
08:30

17:00 Petrosani
08:35

10:10 Piatra Neamt
08:35

05:10 Bicaz
08:35

06:40 Bicaz 06:40 Bicaz
08:35

13:55 Moinesti
08:40

10:10 Bicaz 10:10 Calan 10:10 Calan
08:40

05:10 Hunedoara 05:10 Piatra Neamt 05:10 Focsani
08:40

06:40 Targu Frumos 06:40 Piatra Neamt 06:40 Hunedoara 06:40 Piatra Neamt 06:40 Hunedoara
08:40

13:55 Fagaras
08:45

10:10 Poiana Largului
08:45

10:10 Hunedoara 10:10 Durau 10:10 Hunedoara
08:50

05:10 Marasesti 05:10 Deva
08:50

06:40 Pascani 06:40 Deva 06:40 Deva
08:50

10:10 Borsec
08:55

05:10 Adjud
08:55

06:40 Targu Neamt
08:55

13:55 Comanesti
09:00

10:10 Pitesti 10:10 Toplita 10:10 Deva 10:10 Pitesti 10:10 Deva
09:00

05:10 Lugoj 05:10 Bacau 05:10 Gheorgheni
09:00

06:40 Falticeni 06:40 Lugoj 06:40 Lugoj 06:40 Gheorgheni 06:40 Gheorgheni
09:00

10:10 Miercurea Ciuc
09:05

05:10 Roman
09:05

13:55 Targu Jiu
09:10

10:10 Ramnicu Sarat 10:10 Sfantu Gheorghe 10:10 Ramnicu Sarat
09:10

05:10 Targu Frumos 05:10 Sovata 05:10 Timisoara
09:10

06:40 Sovata 06:40 Sovata 06:40 Timisoara 06:40 Timisoara 06:40 Suceava
09:10

10:10 Morareni
09:15

13:55 Campulung Moldovenesc
09:20

10:10 Reghin 10:10 Campina 10:10 Campina
09:20

05:10 Pascani 05:10 Arad
09:20

06:40 Radauti 06:40 Arad 06:40 Arad
09:20

10:10 Medias
09:25

05:10 Motca
09:25

17:00 Poiana Largului
09:30

13:55 Targu Ocna
09:30

10:10 Sinaia 10:10 Sighisoara 10:10 Sinaia
09:30

05:10 Miercurea Ciuc 05:10 Chisineu Cris 05:10 Targu Neamt
09:30

06:40 Miercurea Ciuc 06:40 Miercurea Ciuc 06:40 Chisineu Cris 06:40 Chisineu Cris 06:40 Gura Humorului
09:30

17:00 Hateg
09:35

13:55 Gheorgheni
09:35

10:10 Targu Mures
09:35

05:10 Falticeni
09:35

13:55 Reghin
09:40

10:10 Predeal 10:10 Falticeni 10:10 Predeal
09:40

05:10 Suceava 05:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

06:40 Campulung Moldovenesc 06:40 Odorheiu Secuiesc 06:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

17:00 Sibiu
09:45

13:55 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:10 Suceava
09:45

05:10 Radauti
09:45

10:10 Brasov 10:10 Brasov 10:10 Veresti
09:50

05:10 Salonta 05:10 Gura Humorului 05:10 Toplita
09:50

06:40 Vatra Dornei 06:40 Salonta 06:40 Salonta 06:40 Toplita 06:40 Toplita
09:50

10:10 Darabani
09:55

05:10 Campulung Moldovenesc
09:55

06:40 Prundu Bargaului
09:55

17:00 Hunedoara
10:00

13:55 Toplita Gara
10:00

10:10 Targu Secuiesc 10:10 Targu Secuiesc 10:10 Botosani
10:00

05:10 Vatra Dornei 05:10 Reghin 05:10 Gilau
10:00

06:40 Reghin 06:40 Reghin 06:40 Gilau 06:40 Gilau 06:40 Nasaud
10:00

10:10 Gura Humorului 10:10 Sfantu Gheorghe 10:10 Sfantu Gheorghe
10:05

05:10 Prundu Bargaului
10:05

13:55 Sighisoara
10:10

10:10 Covasna 10:10 Campulung Moldovenesc 10:10 Covasna
10:10

05:10 Onesti 05:10 Nasaud
10:10

06:40 Bistrita 06:40 Onesti 06:40 Onesti
10:10

13:55 Orastie
10:15

10:10 Iacobeni
10:15

05:10 Bistrita
10:15

06:40 Beclean
10:15

13:55 Deva
10:20

10:10 Targu Ocna 10:10 Targu Ocna 10:10 Borsa
10:20

05:10 Moinesti 05:10 Beclean
10:20

06:40 Moinesti 06:40 Moinesti 06:40 Dej
10:20

13:55 Caransebes
10:25

10:10 Vatra Dornei
10:25

05:10 Dej
10:25

17:00 Sebes
10:30

13:55 Targu Mures
10:30

10:10 Onesti 10:10 Onesti 10:10 Prundu Bargaului
10:30

05:10 Gherla 05:10 Comanesti
10:30

06:40 Comanesti 06:40 Comanesti
10:30

13:55 Vatra Dornei
10:35

10:10 Beclean
10:35

10:10 Comanesti 10:10 Baia Mare 10:10 Comanesti
10:40

05:10 Covasna
10:40

06:40 Covasna 06:40 Covasna
10:40

10:10 Dej
10:45

10:10 Moinesti 10:10 Moinesti
10:50

05:10 Targu Secuiesc
10:50

06:40 Targu Secuiesc 06:40 Targu Secuiesc
10:50

10:10 Cluj Napoca
10:55

13:55 Resita
11:00

10:10 Simeria 10:10 Fagaras 10:10 Simeria 10:10 Cluj Napoca 10:10 Fagaras
11:00

05:10 Brasov
11:00

06:40 Brasov 06:40 Brasov
11:00

13:55 Blaj
11:10

10:10 Vestem 10:10 Vestem
11:10

05:10 Fagaras
11:10

06:40 Fagaras 06:40 Fagaras
11:10

13:55 Sibiu
11:15

10:10 Ramnicu Valcea 10:10 Orastie 10:10 Orastie 10:10 Ramnicu Valcea
11:20

05:10 Sibiu
11:20

06:40 Sibiu 06:40 Sibiu
11:20

05:10 Sebes
11:25

06:40 Sebes 06:40 Sebes
11:25

17:00 Toplita
11:30

13:55 Medias
11:30

10:10 Sebes 10:10 Sibiu 10:10 Sebes 10:10 Sibiu
11:30

05:10 Alba Iulia
11:30

06:40 Alba Iulia 06:40 Alba Iulia
11:30

13:55 Sebes
11:35

05:10 Teius
11:35

06:40 Teius 06:40 Teius
11:35

10:10 Miercurea Sibiului 10:10 Lancram 10:10 Miercurea Sibiului 10:10 Lancram
11:40

05:10 Aiud
11:40

06:40 Aiud 06:40 Aiud
11:40

10:10 Alba Iulia 10:10 Sighisoara 10:10 Alba Iulia 10:10 Sighisoara
11:50

05:10 Targu Mures
11:50

06:40 Targu Mures 06:40 Targu Mures
11:50

17:00 Deva
12:00

13:55 Alba Iulia
12:00

10:10 Medias 10:10 Gilau 10:10 Medias
12:00

05:10 Turda
12:00

06:40 Turda 06:40 Turda
12:00

13:55 Bistrita
12:10

10:10 Teius 10:10 Teius
12:10

13:55 Lugoj
12:20

10:10 Aiud 10:10 Aiud
12:20

17:00 Reghin
12:30

13:55 Aiud
12:30

10:10 Unirea 10:10 Unirea
12:30

13:55 Beclean
12:35

10:10 Turda 10:10 Turda
12:40

13:55 Dej
13:00

10:10 Huedin
13:00

06:40 Gherla
13:00

13:55 Turda
13:15

17:00 Alba Iulia
13:30

13:55 Gherla
13:30

05:10 Cluj Napoca
13:30

06:40 Cluj Napoca
13:30

05:10 Bontida
13:40

05:10 Baia Mare
13:50

06:40 Bontida
13:50

05:10 Satu Mare
13:55

13:55 Cluj Napoca
14:00

10:10 Cluj Napoca 10:10 Cluj Napoca 10:10 Cluj Napoca 10:10 Cluj Napoca 10:10 Negreni
14:00

05:10 Zalau
14:00

06:40 Baia Mare
14:00

13:55 Timisoara
14:10

05:10 Huedin
14:10

06:40 Satu Mare
14:10

05:10 Alesd
14:20

06:40 Zalau
14:20

17:00 Targu Mures
14:30

05:10 Oradea
14:30

06:40 Huedin
14:30

06:40 Alesd
14:40

17:00 Aiud
14:45

17:00 Ludus
15:00

13:55 Huedin
15:00

10:10 Piatra Craiului
15:00

17:00 Turda
15:30

10:10 Beius
15:30

17:00 Cluj Napoca
16:00

13:55 Arad
16:00

10:10 Alesd
16:00

06:40 Oradea
16:50

13:55 Oradea
17:00

13:55 Nadlac
17:10

17:00 Huedin
18:00

10:10 Oradea
18:30

10:10 Bors
18:40

17:00 Alesd
19:00

17:00 Oradea
19:30

17:00 Bors
19:45

10:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.