la adresa - Mersul autobuzelor Vetschau Germania

la adresa

Vetschau, Germania

Adresă: Vetschau

Plecări
Ora Către
09:10
10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda
13:00
13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 13:40 Medgidia 10:10 Lancram 08:10 Medias 11:30 Hateg 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Isalnita 10:10 Comanesti 12:00 Arad 11:00 Sfantu Gheorghe 12:20 Resita 11:50 Sinaia 13:40 Medgidia 12:30 Pitesti 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 13:30 Harsova 10:30 Orastie 08:30 Sighisoara 11:40 Petrosani 09:40 Vestem 12:35 Rovinari 10:20 Onesti 12:05 Timisoara 11:20 Targu Secuiesc 12:25 Motru 12:00 Campina 13:30 Harsova 13:10 Slobozia 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 14:00 Constanta 11:15 Calan 13:20 Tandarei 10:40 Simeria 08:40 Miercurea Sibiului 11:50 Targu Jiu 09:50 Fagaras 12:40 Filiasi 10:30 Targu Ocna 12:10 Lugoj 11:30 Brasov 14:00 Constanta 12:10 Ramnicu Sarat 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 16:00 Constanta 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 13:50 Mangalia 11:00 Deva 13:00 Bucuresti 11:05 Hunedoara 09:00 Sibiu 11:55 Targu Carbunesti 10:00 Moinesti 12:45 Craiova 10:50 Covasna 12:15 Caransebes 11:40 Predeal 13:50 Mangalia 12:20 Ploiesti 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni
Sosiri
De la Ora

07:30 Constanta
04:30

07:30 Tulcea
04:40

07:30 Braila
04:45

07:30 Galati
04:50

05:30 Giurgiu 05:30 Tulcea 05:30 Giurgiu 05:30 Giurgiu
05:00

07:30 Giurgiu 07:30 Giurgiu 07:30 Tecuci
05:00

05:30 Braila
05:05

07:30 Barlad
05:05

05:30 Turnu Magurele 05:30 Turnu Magurele 05:30 Galati 05:30 Turnu Magurele
05:10

07:30 Turnu Magurele 07:30 Turnu Magurele
05:10

05:30 Tecuci
05:15

05:30 Corabia 05:30 Corabia 05:30 Corabia
05:20

07:30 Corabia 07:30 Husi 07:30 Corabia
05:20

05:30 Alexandria 05:30 Alexandria 05:30 Alexandria
05:30

07:30 Alexandria 07:30 Alexandria 07:30 Buzau
05:30

05:30 Slatina (Olt) 05:30 Slatina (Olt) 05:30 Slatina (Olt)
05:40

07:30 Slatina (Olt) 07:30 Slatina (Olt) 07:30 Focsani
05:40

05:30 Constanta 05:30 Barlad 05:30 Craiova 05:30 Constanta 05:30 Constanta 05:30 Craiova 05:30 Craiova
06:00

07:30 Constanta 07:30 Craiova 07:30 Marasesti 07:30 Craiova 07:30 Constanta
06:00

05:30 Mangalia 05:30 Mangalia 05:30 Mangalia
06:05

07:30 Adjud 07:30 Mangalia 07:30 Mangalia
06:05

05:30 Husi 05:30 Filiasi 05:30 Filiasi 05:30 Filiasi
06:10

07:30 Filiasi 07:30 Filiasi
06:10

05:30 Medgidia 05:30 Medgidia 05:30 Medgidia
06:15

07:30 Medgidia 07:30 Medgidia
06:15

05:30 Hirsova 05:30 Rovinari 05:30 Rovinari 05:30 Hirsova 05:30 Hirsova 05:30 Rovinari
06:20

07:30 Hirsova 07:30 Rovinari 07:30 Rovinari 07:30 Hirsova 07:30 Sascut
06:20

05:30 Tandarei 05:30 Tandarei 05:30 Tandarei
06:25

07:30 Tandarei 07:30 Tandarei
06:25

05:30 Isalnita 05:30 Slobozia 05:30 Isalnita 05:30 Slobozia 05:30 Isalnita 05:30 Buzau 05:30 Slobozia
06:30

07:30 Isalnita 07:30 Slobozia 07:30 Isalnita 07:30 Slobozia
06:30

05:30 Focsani
06:35

05:30 Marasesti 05:30 Targu Carbunesti 05:30 Targu Carbunesti 05:30 Targu Carbunesti
06:40

07:30 Targu Carbunesti 07:30 Targu Carbunesti
06:40

05:30 Motru 05:30 Motru 05:30 Adjud 05:30 Motru
06:45

07:30 Motru 07:30 Bacau 07:30 Motru
06:45

05:30 Resita 05:30 Resita 05:30 Sascut 05:30 Resita
06:50

07:30 Resita 07:30 Resita
06:50

05:30 Caransebes 05:30 Caransebes 05:30 Bacau 05:30 Caransebes
06:55

07:30 Caransebes 07:30 Caransebes
06:55

05:30 Roman 05:30 Lugoj 05:30 Bucuresti 05:30 Bucuresti 05:30 Lugoj 05:30 Bucuresti 05:30 Lugoj
07:00

07:30 Lugoj 07:30 Bucuresti 07:30 Roman 07:30 Lugoj 07:30 Bucuresti
07:00

05:30 Timisoara 05:30 Timisoara 05:30 Vaslui 05:30 Timisoara
07:05

07:30 Vaslui 07:30 Timisoara 07:30 Timisoara
07:05

05:30 Arad 05:30 Arad 05:30 Negresti 05:30 Arad
07:10

07:30 Arad 07:30 Arad 07:30 Negresti
07:10

05:30 Iasi
07:15

07:30 Iasi
07:15

05:30 Podu Iloaiei 05:30 Targu Jiu 05:30 Targu Jiu 05:30 Targu Jiu
07:20

07:30 Targu Jiu 07:30 Podu Iloaiei 07:30 Targu Jiu
07:20

05:30 Petrosani 05:30 Petrosani 05:30 Deleni 05:30 Petrosani
07:25

07:30 Deleni 07:30 Petrosani 07:30 Petrosani
07:25

05:30 Pitesti 05:30 Hateg 05:30 Pitesti 05:30 Hirlau 05:30 Hateg 05:30 Hateg 05:30 Pitesti
07:30

07:30 Hateg 07:30 Pitesti 07:30 Pitesti 07:30 Hateg 07:30 Hirlau
07:30

05:30 Targu Frumos
07:35

07:30 Targu Frumos
07:35

05:30 Calan 05:30 Pascani 05:30 Calan 05:30 Calan
07:40

07:30 Calan 07:30 Pascani 07:30 Calan
07:40

05:30 Motca
07:45

07:30 Motca
07:45

05:30 Ploiesti 05:30 Ploiesti 05:30 Cristesti 05:30 Hunedoara 05:30 Hunedoara 05:30 Ploiesti 05:30 Hunedoara
07:50

07:30 Hunedoara 07:30 Ploiesti 07:30 Ploiesti 07:30 Hunedoara 07:30 Cristesti
07:50

07:30 Timisesti
07:55

05:30 Deva 05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Deva 05:30 Deva 05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Timisesti
08:00

07:30 Ramnicu Sarat 07:30 Deva 07:30 Dumbrava 07:30 Ramnicu Sarat 07:30 Deva
08:00

05:30 Dumbrava
08:05

07:30 Targu Neamt
08:05

05:30 Targu Neamt 05:30 Campina 05:30 Campina 05:30 Campina
08:10

07:30 Campina 07:30 Piatra Neamt 07:30 Campina
08:10

05:30 Piatra Neamt
08:15

07:30 Bicaz
08:15

05:30 Sinaia 05:30 Sinaia 05:30 Bicaz 05:30 Sinaia
08:20

07:30 Sinaia 07:30 Sinaia
08:20

05:30 Poiana Largului
08:25

05:30 Durau 05:30 Predeal 05:30 Simeria 05:30 Predeal 05:30 Simeria 05:30 Simeria 05:30 Predeal
08:30

07:30 Simeria 07:30 Poiana Largului 07:30 Predeal 07:30 Simeria 07:30 Predeal
08:30

07:30 Durau
08:35

05:30 Orastie 05:30 Orastie 05:30 Orastie 05:30 Borsec
08:40

07:30 Orastie 07:30 Orastie 07:30 Toplita
08:40

05:30 Toplita
08:45

07:30 Miercurea Ciuc
08:45

05:30 Sebes 05:30 Sebes 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Sebes
08:50

07:30 Sebes 07:30 Sfantu Gheorghe 07:30 Sebes
08:50

05:30 Sfantu Gheorghe
08:55

07:30 Morareni
08:55

05:30 Brasov 05:30 Lancram 05:30 Morareni 05:30 Brasov 05:30 Lancram 05:30 Lancram 05:30 Brasov
09:00

07:30 Lancram 07:30 Reghin 07:30 Brasov 07:30 Brasov 07:30 Lancram
09:00

05:30 Reghin
09:05

07:30 Medias
09:05

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Secuiesc 05:30 Medias
09:10

07:30 Targu Secuiesc 07:30 Sighisoara 07:30 Targu Secuiesc
09:10

05:30 Sighisoara
09:15

07:30 Targu Mures
09:15

05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Sfantu Gheorghe
09:20

07:30 Sfantu Gheorghe 07:30 Falticeni 07:30 Sfantu Gheorghe
09:20

07:30 Suceava
09:25

05:30 Covasna 05:30 Covasna 05:30 Alba Iulia 05:30 Alba Iulia 05:30 Alba Iulia 05:30 Covasna
09:30

07:30 Alba Iulia 07:30 Covasna 07:30 Alba Iulia 07:30 Covasna
09:30

05:30 Targu Ocna 05:30 Teius 05:30 Teius 05:30 Teius 05:30 Targu Ocna 05:30 Targu Ocna
09:40

07:30 Targu Ocna 07:30 Teius 07:30 Targu Ocna 07:30 Teius
09:40

07:30 Botosani
09:45

05:30 Aiud 05:30 Onesti 05:30 Onesti 05:30 Onesti 05:30 Aiud 05:30 Aiud
09:50

07:30 Aiud 07:30 Onesti 07:30 Gura Humorului 07:30 Aiud 07:30 Onesti
09:50

07:30 Campulung Moldovenesc
09:55

05:30 Comanesti 05:30 Targu Mures 05:30 Comanesti 05:30 Comanesti 05:30 Unirea 05:30 Unirea 05:30 Unirea
10:00

07:30 Comanesti 07:30 Unirea 07:30 Comanesti 07:30 Unirea 07:30 Iacobeni
10:00

05:30 Falticeni
10:05

05:30 Moinesti 05:30 Moinesti 05:30 Turda 05:30 Turda 05:30 Turda 05:30 Moinesti 05:30 Suceava
10:10

07:30 Turda 07:30 Moinesti 07:30 Turda 07:30 Vatra Dornei 07:30 Moinesti
10:10

05:30 Dolhasca
10:15

07:30 Prundu Bargaului
10:15

05:30 Fagaras 05:30 Veresti 05:30 Fagaras 05:30 Fagaras
10:20

07:30 Bistrita 07:30 Fagaras 07:30 Fagaras
10:20

05:30 Darabani
10:25

07:30 Beclean
10:25

05:30 Vestem 05:30 Vestem 05:30 Vestem 05:30 Botosani
10:30

07:30 Vestem 07:30 Dej 07:30 Vestem
10:30

05:30 Gura Humorului
10:35

05:30 Campulung Moldovenesc
10:40

05:30 Iacobeni
10:45

05:30 Borsa
10:48

05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Ramnicu Valcea
10:50

07:30 Ramnicu Valcea 07:30 Ramnicu Valcea
10:50

05:30 Sibiu 05:30 Sibiu 05:30 Sibiu 05:30 Vatra Dornei
11:00

07:30 Sibiu 07:30 Sibiu
11:00

05:30 Prundu Bargaului
11:05

05:30 Miercurea Sibiului 05:30 Bistrita 05:30 Miercurea Sibiului 05:30 Miercurea Sibiului
11:10

07:30 Miercurea Sibiului 07:30 Miercurea Sibiului
11:10

05:30 Beclean
11:15

05:30 Sighisoara 05:30 Baia Mare 05:30 Sighisoara 05:30 Sighisoara
11:20

07:30 Sighisoara 07:30 Sighisoara
11:20

05:30 Dej
11:25

05:30 Medias 05:30 Cluj Napoca 05:30 Medias 05:30 Medias
11:30

07:30 Medias 07:30 Medias 07:30 Cluj Napoca
11:30

05:30 Cluj Napoca
12:00

07:30 Cluj Napoca
12:00

07:30 Gilau
12:05

07:30 Huedin
12:10

07:30 Negreni
12:15

07:30 Alesd
12:20

05:30 Gilau
12:30

05:30 Huedin
12:40

05:30 Negreni
13:00

05:30 Piatra Craiului
13:05

05:30 Alesd
14:00

05:30 Oradea
15:00

05:30 Bors
16:00

07:30 Oradea
18:30

07:30 Bors
18:40

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.