La adresa - Mersul autobuzelor Vechta Germania

La adresa

Vechta, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:30
20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 20:35 Motca 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 20:33 Piatra Neamt 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 20:30 Roman 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani
09:25
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
10:45
11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva
15:00
17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov
Sosiri
De la Ora

15:05 Constanta
00:05

19:50 Braila
00:10

15:05 Mangalia
00:10

15:05 Medgidia
00:15

15:05 Cernavoda
00:30

19:50 Galati
00:40

19:50 Buzau
01:00

15:05 Giurgiu
01:00

15:05 Alexandria
01:05

15:05 Fetesti
01:10

15:05 Braila
01:20

19:50 Ramnicu Sarat
01:30

15:05 Tulcea
01:30

19:50 Tecuci
01:55

15:05 Calarasi
02:00

15:05 Galati
02:10

19:50 Focsani
02:15

19:50 Adjud
02:45

19:50 Barlad
03:00

15:05 Slobozia
03:00

15:05 Tecuci
03:10

15:05 Ramnicu Sarat
03:20

19:50 Husi
03:30

15:05 Barlad
03:30

19:50 Dorohoi
03:35

19:50 Onesti
03:45

15:05 Husi
03:50

19:50 Vaslui
04:00

15:05 Bucuresti
04:00

19:50 Comanesti
04:10

15:05 Buzau
04:10

19:50 Bucuresti
04:15

19:50 Moinesti
04:20

15:05 Focsani
04:20

19:50 Botosani
04:30

15:05 Vaslui
04:30

19:50 Craiova
04:35

15:05 Harlau
04:40

09:10 Tulcea
04:40

19:50 Iasi
04:45

09:10 Braila
04:45

09:10 Galati
04:50

19:50 Podu Iloaiei
05:00

15:05 Roman
05:00

09:10 Tecuci 09:10 Giurgiu
05:00

19:50 Filiasi
05:05

09:10 Barlad
05:05

19:50 Ploiesti
05:10

15:05 Adjud
05:10

09:10 Turnu Magurele
05:10

15:05 Bacau
05:15

19:50 Suceava
05:20

15:05 Slatina (Olt)
05:20

09:10 Husi 09:10 Corabia
05:20

15:05 Radauti
05:25

19:50 Bacau
05:30

15:05 Iasi
05:30

09:10 Alexandria 09:10 Buzau
05:30

15:05 Dorohoi
05:35

19:50 Negresti
05:40

15:05 Targu Frumos
05:40

09:10 Focsani 09:10 Slatina (Olt)
05:40

10:10 Tulcea
05:40

19:50 Harlau
05:45

15:05 Targoviste
05:45

10:10 Braila
05:45

15:05 Urziceni
05:47

19:50 Constanta
05:50

15:05 Ploiesti
05:50

10:10 Galati
05:50

15:05 Targu Neamt
05:55

15:05 Buhusi
05:57

15:05 Roznov
05:58

19:50 Campina
06:00

15:05 Piatra Neamt
06:00

09:10 Constanta 09:10 Marasesti 09:10 Craiova
06:00

10:10 Giurgiu 10:10 Constanta 10:10 Giurgiu 10:10 Constanta 10:10 Tecuci
06:00

19:50 Buhusi
06:05

09:10 Mangalia 09:10 Adjud
06:05

10:10 Barlad
06:05

19:50 Roznov
06:10

15:05 Onesti
06:10

09:10 Filiasi
06:10

10:10 Turnu Magurele 10:10 Husi 10:10 Turnu Magurele
06:10

19:50 Targu Frumos
06:15

09:10 Medgidia
06:15

19:50 Gura Humorului
06:20

15:05 Botosani
06:20

09:10 Hirsova 09:10 Rovinari 09:10 Sascut
06:20

10:10 Corabia 10:10 Corabia
06:20

09:10 Tandarei
06:25

19:50 Falticeni
06:30

15:05 Pascani
06:30

09:10 Slobozia 09:10 Isalnita
06:30

10:10 Buzau 10:10 Mangalia 10:10 Alexandria 10:10 Alexandria 10:10 Mangalia
06:30

19:50 Rovinari
06:35

19:50 Pascani
06:40

15:05 Craiova
06:40

09:10 Targu Carbunesti
06:40

10:10 Filiasi 10:10 Filiasi 10:10 Medgidia 10:10 Focsani 10:10 Medgidia
06:40

19:50 Motca
06:45

09:10 Motru 09:10 Bacau
06:45

19:50 Piatra Neamt
06:50

15:05 Suceava
06:50

09:10 Resita
06:50

10:10 Slatina (Olt) 10:10 Hirsova 10:10 Hirsova 10:10 Slatina (Olt)
06:50

19:50 Roman
06:55

09:10 Caransebes
06:55

19:50 Cristesti
07:00

15:05 Filiasi
07:00

09:10 Roman 09:10 Bucuresti 09:10 Lugoj
07:00

10:10 Tandarei 10:10 Tandarei 10:10 Marasesti 10:10 Craiova 10:10 Craiova
07:00

19:50 Targu Jiu
07:05

09:10 Timisoara 09:10 Vaslui
07:05

10:10 Adjud
07:05

19:50 Brasov
07:10

09:10 Arad 09:10 Negresti
07:10

10:10 Sascut 10:10 Filiasi 10:10 Filiasi
07:10

09:10 Iasi
07:15

15:05 Pitesti
07:20

09:10 Targu Jiu 09:10 Podu Iloaiei
07:20

10:10 Rovinari 10:10 Rovinari
07:20

09:10 Petrosani 09:10 Deleni
07:25

19:50 Fetesti
07:30

15:05 Targu Secuiesc
07:30

09:10 Hateg 09:10 Pitesti 09:10 Hirlau
07:30

10:10 Isalnita 10:10 Isalnita
07:30

09:10 Targu Frumos
07:35

09:10 Pascani 09:10 Calan
07:40

10:10 Targu Carbunesti 10:10 Targu Carbunesti
07:40

09:10 Motca
07:45

10:10 Motru 10:10 Motru 10:10 Bacau
07:45

09:10 Ploiesti 09:10 Hunedoara 09:10 Cristesti
07:50

10:10 Resita 10:10 Resita
07:50

09:10 Timisesti
07:55

10:10 Caransebes 10:10 Caransebes
07:55

19:50 Targu Neamt
08:00

15:05 Brasov
08:00

09:10 Deva 09:10 Ramnicu Sarat 09:10 Dumbrava
08:00

10:10 Slobozia 10:10 Roman 10:10 Lugoj 10:10 Lugoj 10:10 Slobozia
08:00

09:10 Targu Neamt
08:05

10:10 Vaslui 10:10 Timisoara 10:10 Timisoara
08:05

15:05 Bicaz
08:10

09:10 Campina 09:10 Piatra Neamt
08:10

10:10 Negresti 10:10 Arad 10:10 Arad 10:10 Bucuresti 10:10 Bucuresti
08:10

15:05 Ramnicu Valcea
08:15

09:10 Bicaz
08:15

10:10 Iasi
08:15

15:05 Falticeni
08:20

09:10 Sinaia
08:20

10:10 Targu Jiu 10:10 Podu Iloaiei 10:10 Targu Jiu
08:20

10:10 Deleni 10:10 Petrosani 10:10 Petrosani
08:25

19:50 Fagaras
08:30

15:05 Gura Humorului
08:30

09:10 Predeal 09:10 Simeria 09:10 Poiana Largului
08:30

10:10 Hirlau 10:10 Hateg 10:10 Hateg
08:30

19:50 Petrosani
08:35

09:10 Durau
08:35

10:10 Targu Frumos
08:35

15:05 Moinesti
08:40

09:10 Orastie 09:10 Toplita
08:40

10:10 Calan 10:10 Pascani 10:10 Calan
08:40

15:05 Fagaras
08:45

09:10 Miercurea Ciuc
08:45

10:10 Motca
08:45

09:10 Sfantu Gheorghe 09:10 Sebes
08:50

10:10 Cristesti 10:10 Hunedoara 10:10 Hunedoara
08:50

09:10 Morareni
08:55

10:10 Timisesti
08:55

15:05 Comanesti
09:00

09:10 Reghin 09:10 Brasov 09:10 Lancram
09:00

10:10 Pitesti 10:10 Deva 10:10 Pitesti 10:10 Deva 10:10 Dumbrava
09:00

09:10 Medias
09:05

10:10 Targu Neamt
09:05

15:05 Targu Jiu
09:10

09:10 Sighisoara 09:10 Targu Secuiesc
09:10

10:10 Ramnicu Sarat 10:10 Piatra Neamt 10:10 Ramnicu Sarat
09:10

09:10 Targu Mures
09:15

10:10 Bicaz
09:15

15:05 Campulung Moldovenesc
09:20

09:10 Falticeni 09:10 Sfantu Gheorghe
09:20

10:10 Campina 10:10 Campina
09:20

09:10 Suceava
09:25

19:50 Poiana Largului
09:30

15:05 Targu Ocna
09:30

09:10 Covasna 09:10 Alba Iulia
09:30

10:10 Sinaia 10:10 Poiana Largului 10:10 Sinaia
09:30

19:50 Hateg
09:35

15:05 Gheorgheni
09:35

10:10 Durau
09:35

15:05 Reghin
09:40

09:10 Teius 09:10 Targu Ocna
09:40

10:10 Toplita 10:10 Predeal 10:10 Predeal
09:40

19:50 Sibiu
09:45

15:05 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:10 Botosani
09:45

09:10 Gura Humorului 09:10 Onesti 09:10 Aiud
09:50

10:10 Miercurea Ciuc 10:10 Brasov 10:10 Brasov 10:10 Sfantu Gheorghe
09:50

09:10 Campulung Moldovenesc
09:55

10:10 Morareni
09:55

19:50 Hunedoara
10:00

15:05 Toplita Gara
10:00

09:10 Comanesti 09:10 Unirea 09:10 Iacobeni
10:00

10:10 Targu Secuiesc 10:10 Reghin 10:10 Targu Secuiesc
10:00

10:10 Sighisoara 10:10 Sfantu Gheorghe 10:10 Sfantu Gheorghe
10:05

15:05 Sighisoara
10:10

09:10 Moinesti 09:10 Turda 09:10 Vatra Dornei
10:10

10:10 Covasna 10:10 Covasna
10:10

15:05 Orastie
10:15

09:10 Prundu Bargaului
10:15

10:10 Targu Mures
10:15

15:05 Deva
10:20

09:10 Bistrita 09:10 Fagaras
10:20

10:10 Falticeni 10:10 Targu Ocna 10:10 Targu Ocna
10:20

15:05 Caransebes
10:25

09:10 Beclean
10:25

10:10 Suceava
10:25

19:50 Sebes
10:30

15:05 Targu Mures
10:30

09:10 Dej 09:10 Vestem
10:30

10:10 Dolhasca 10:10 Onesti 10:10 Onesti
10:30

15:05 Vatra Dornei
10:35

10:10 Veresti
10:35

10:10 Darabani 10:10 Comanesti 10:10 Comanesti
10:40

10:10 Botosani
10:45

09:10 Ramnicu Valcea
10:50

10:10 Gura Humorului 10:10 Moinesti 10:10 Moinesti
10:50

10:10 Campulung Moldovenesc
10:55

15:05 Resita
11:00

09:10 Sibiu
11:00

10:10 Fagaras 10:10 Simeria 10:10 Fagaras 10:10 Simeria 10:10 Iacobeni
11:00

15:05 Blaj
11:10

09:10 Miercurea Sibiului
11:10

10:10 Vestem 10:10 Vatra Dornei 10:10 Vestem
11:10

15:05 Sibiu
11:15

10:10 Prundu Bargaului
11:15

09:10 Sighisoara
11:20

10:10 Bistrita 10:10 Orastie 10:10 Orastie 10:10 Ramnicu Valcea 10:10 Ramnicu Valcea
11:20

10:10 Beclean
11:25

19:50 Toplita
11:30

15:05 Medias
11:30

09:10 Cluj Napoca 09:10 Medias
11:30

10:10 Sebes 10:10 Dej 10:10 Sibiu 10:10 Sebes 10:10 Sibiu
11:30

15:05 Sebes
11:35

10:10 Miercurea Sibiului 10:10 Lancram 10:10 Miercurea Sibiului 10:10 Lancram
11:40

10:10 Sighisoara 10:10 Alba Iulia 10:10 Sighisoara 10:10 Alba Iulia
11:50

19:50 Deva
12:00

15:05 Alba Iulia
12:00

09:10 Cluj Napoca
12:00

10:10 Medias 10:10 Cluj Napoca 10:10 Medias
12:00

09:10 Gilau
12:05

10:10 Gilau
12:05

15:05 Bistrita
12:10

09:10 Huedin
12:10

10:10 Teius 10:10 Teius 10:10 Huedin
12:10

09:10 Negreni
12:15

10:10 Negreni
12:15

15:05 Lugoj
12:20

09:10 Alesd
12:20

10:10 Aiud 10:10 Alesd 10:10 Aiud
12:20

19:50 Reghin
12:30

15:05 Aiud
12:30

10:10 Unirea 10:10 Unirea
12:30

15:05 Beclean
12:35

10:10 Turda 10:10 Turda
12:40

15:05 Dej
13:00

15:05 Turda
13:15

19:50 Alba Iulia
13:30

15:05 Gherla
13:30

15:05 Cluj Napoca
14:00

10:10 Cluj Napoca 10:10 Cluj Napoca 10:10 Cluj Napoca 10:10 Cluj Napoca
14:00

15:05 Timisoara
14:10

19:50 Targu Mures
14:30

19:50 Aiud
14:45

19:50 Ludus
15:00

15:05 Huedin
15:00

19:50 Turda
15:30

19:50 Cluj Napoca
16:00

15:05 Arad
16:00

15:05 Oradea
17:00

15:05 Nadlac
17:10

19:50 Huedin
18:00

09:10 Oradea
18:30

10:10 Oradea
18:30

09:10 Bors
18:40

19:50 Alesd
19:00

10:10 Bors
19:00

19:50 Oradea
19:30

19:50 Bors
19:45

10:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.