La adresa - Mersul autobuzelor Ulm Germania

La adresa

Ulm, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:20
11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara
14:30 Giltrans
21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei
14:55
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 06:30 Deva 04:00 Nadlac 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 06:00 Lugoj 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 05:30 Timisoara 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 05:10 Arad 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie
15:00
10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras
15:30
06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora

10:45 Constanta
00:05
Giltrans
12:10 Braila
00:10

10:45 Mangalia
00:10

10:45 Medgidia
00:15

10:45 Cernavoda
00:30
Giltrans
12:10 Galati
00:40
Giltrans
12:10 Buzau
01:00

10:45 Giurgiu
01:00

10:45 Alexandria
01:05

10:45 Fetesti
01:10

10:45 Braila
01:20
Giltrans
12:10 Ramnicu Sarat
01:30

10:45 Tulcea
01:30
Giltrans
12:10 Tecuci
01:55

10:45 Calarasi
02:00

10:45 Galati
02:10
Giltrans
12:10 Focsani
02:15
Giltrans
12:10 Adjud
02:45
Giltrans
12:10 Barlad
03:00

10:45 Slobozia
03:00

10:45 Tecuci
03:10

10:45 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
12:10 Husi
03:30

10:45 Barlad
03:30
Giltrans
12:10 Dorohoi
03:35
Giltrans
12:10 Onesti
03:45

08:40 Schwechat
03:50

10:45 Husi
03:50
Giltrans
12:10 Vaslui
04:00

10:45 Bucuresti
04:00

12:00 Tulcea
04:00
Giltrans
12:10 Comanesti
04:10

10:45 Buzau
04:10
Giltrans
12:10 Bucuresti
04:15
Giltrans
12:10 Moinesti
04:20

10:45 Focsani
04:20
Giltrans
12:10 Botosani
04:30

10:45 Vaslui
04:30

12:00 Braila
04:30
Giltrans
12:10 Craiova
04:35

10:45 Harlau
04:40
Giltrans
12:10 Iasi
04:45

10:20 Tulcea
04:50
Giltrans
12:10 Podu Iloaiei
05:00

08:40 Braila 08:40 Focsani
05:00

10:45 Roman
05:00

10:20 Giurgiu 10:20 Giurgiu 10:20 Braila
05:00

12:00 Galati
05:00
Giltrans
12:10 Filiasi
05:05
Giltrans
12:10 Ploiesti
05:10

10:45 Adjud
05:10

10:20 Turnu Magurele 10:20 Galati 10:20 Turnu Magurele
05:10

10:45 Bacau
05:15
Giltrans
12:10 Suceava
05:20

08:40 Tecuci
05:20

10:45 Slatina (Olt)
05:20

10:20 Corabia 10:20 Tecuci 10:20 Corabia
05:20

10:45 Radauti
05:25
Giltrans
12:10 Bacau
05:30

08:40 Galati
05:30

10:45 Iasi
05:30

10:20 Barlad 10:20 Alexandria 10:20 Alexandria
05:30

10:45 Dorohoi
05:35
Giltrans
12:10 Negresti
05:40

08:40 Marasesti
05:40

10:45 Targu Frumos
05:40

10:20 Husi 10:20 Slatina (Olt) 10:20 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
12:10 Harlau
05:45

10:45 Targoviste
05:45

10:20 Buzau
05:45

10:45 Urziceni
05:47
Giltrans
12:10 Constanta
05:50

10:45 Ploiesti
05:50

10:20 Focsani
05:50

10:45 Targu Neamt
05:55

10:45 Buhusi
05:57

10:45 Roznov
05:58
Giltrans
12:10 Campina
06:00

08:40 Adjud 08:40 Barlad 08:40 Saveni
06:00

10:45 Piatra Neamt
06:00

10:20 Marasesti 10:20 Constanta 10:20 Craiova 10:20 Craiova 10:20 Constanta
06:00

12:00 Constanta 12:00 Giurgiu 12:00 Constanta 12:00 Tecuci 12:00 Giurgiu
06:00
Giltrans
12:10 Buhusi
06:05

10:20 Mangalia 10:20 Mangalia
06:05
Giltrans
12:10 Roznov
06:10

08:40 Husi
06:10

10:45 Onesti
06:10

10:20 Filiasi 10:20 Adjud 10:20 Filiasi
06:10

12:00 Barlad 12:00 Turnu Magurele 12:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
12:10 Targu Frumos
06:15

10:20 Medgidia 10:20 Medgidia
06:15
Giltrans
12:10 Gura Humorului
06:20

10:45 Botosani
06:20

10:20 Hirsova 10:20 Rovinari 10:20 Hirsova 10:20 Rovinari
06:20

12:00 Husi 12:00 Corabia 12:00 Corabia
06:20

10:20 Tandarei 10:20 Tandarei
06:25
Giltrans
12:10 Falticeni
06:30

08:40 Botosani
06:30

10:45 Pascani
06:30

10:20 Isalnita 10:20 Slobozia 10:20 Sascut 10:20 Isalnita 10:20 Slobozia
06:30

12:00 Buzau 12:00 Alexandria 12:00 Alexandria 12:00 Mangalia 12:00 Mangalia
06:30
Giltrans
12:10 Rovinari
06:35
Giltrans
12:10 Pascani
06:40

10:45 Craiova
06:40

10:20 Targu Carbunesti 10:20 Targu Carbunesti
06:40

12:00 Filiasi 12:00 Medgidia 12:00 Medgidia 12:00 Focsani 12:00 Filiasi
06:40
Giltrans
12:10 Motca
06:45

10:20 Motru 10:20 Motru
06:45
Giltrans
12:10 Piatra Neamt
06:50

10:45 Suceava
06:50

10:20 Resita 10:20 Bacau 10:20 Resita
06:50

12:00 Hirsova 12:00 Marasesti 12:00 Slatina (Olt) 12:00 Slatina (Olt) 12:00 Hirsova
06:50
Giltrans
12:10 Roman
06:55

10:20 Roman 10:20 Caransebes 10:20 Caransebes
06:55

12:00 Adjud
06:55
Giltrans
12:10 Cristesti
07:00

08:40 Iasi 08:40 Harlau 08:40 Vaslui
07:00

10:45 Filiasi
07:00

10:20 Lugoj 10:20 Vaslui 10:20 Bucuresti 10:20 Lugoj 10:20 Bucuresti
07:00

12:00 Sascut 12:00 Tandarei 12:00 Craiova 12:00 Craiova 12:00 Tandarei
07:00
Giltrans
12:10 Targu Jiu
07:05

10:20 Timisoara 10:20 Timisoara
07:05

12:00 Bacau
07:05
Giltrans
12:10 Brasov
07:10

10:20 Negresti 10:20 Arad 10:20 Arad
07:10

12:00 Filiasi 12:00 Filiasi 12:00 Roman
07:10

08:40 Cotnari
07:15

12:00 Vaslui
07:15

10:45 Pitesti
07:20

10:20 Iasi 10:20 Targu Jiu 10:20 Targu Jiu
07:20

12:00 Negresti 12:00 Rovinari 12:00 Rovinari
07:20

10:20 Petrosani 10:20 Petrosani
07:25
Giltrans
12:10 Fetesti
07:30

08:40 Suceava 08:40 Targu Frumos
07:30

10:45 Targu Secuiesc
07:30

10:20 Hateg 10:20 Pitesti 10:20 Hateg 10:20 Pitesti 10:20 Podu Iloaiei
07:30

12:00 Isalnita 12:00 Iasi 12:00 Isalnita
07:30

10:20 Deleni
07:35

12:00 Podu Iloaiei
07:35

10:20 Calan 10:20 Calan 10:20 Hirlau
07:40

12:00 Deleni 12:00 Targu Carbunesti 12:00 Targu Carbunesti
07:40

12:00 Harlau 12:00 Motru 12:00 Motru
07:45

10:20 Hunedoara 10:20 Ploiesti 10:20 Ploiesti 10:20 Hunedoara
07:50

12:00 Resita 12:00 Targu Frumos 12:00 Resita
07:50

10:20 Targu Frumos
07:55

12:00 Pascani 12:00 Caransebes 12:00 Caransebes
07:55
Giltrans
12:10 Targu Neamt
08:00

08:40 Targu Ocna 08:40 Pascani 08:40 Negresti
08:00

10:45 Brasov
08:00

10:20 Ramnicu Sarat 10:20 Pascani 10:20 Deva 10:20 Ramnicu Sarat 10:20 Deva
08:00

12:00 Motca 12:00 Lugoj 12:00 Slobozia 12:00 Lugoj 12:00 Slobozia
08:00

12:00 Timisoara 12:00 Timisoara
08:05

10:45 Bicaz
08:10

10:20 Campina 10:20 Motca 10:20 Campina
08:10

12:00 Cristesti 12:00 Arad 12:00 Bucuresti 12:00 Bucuresti 12:00 Arad
08:10

10:45 Ramnicu Valcea
08:15

10:20 Cristesti
08:15

12:00 Timisesti
08:15

10:45 Falticeni
08:20

10:20 Timisesti 10:20 Sinaia 10:20 Sinaia
08:20

12:00 Dumbrava 12:00 Targu Jiu 12:00 Targu Jiu
08:20

10:20 Dumbrava
08:25

12:00 Petrosani 12:00 Petrosani
08:25
Giltrans
12:10 Fagaras
08:30

10:45 Gura Humorului
08:30

10:20 Predeal 10:20 Targu Neamt 10:20 Simeria 10:20 Predeal 10:20 Simeria
08:30

12:00 Hateg 12:00 Targu Neamt 12:00 Hateg
08:30
Giltrans
12:10 Petrosani
08:35

12:00 Piatra Neamt
08:35

10:45 Moinesti
08:40

10:20 Orastie 10:20 Orastie
08:40

12:00 Calan 12:00 Calan 12:00 Bicaz
08:40

10:45 Fagaras
08:45

12:00 Poiana Largului
08:45

10:20 Sebes 10:20 Piatra Neamt 10:20 Sebes
08:50

12:00 Durau 12:00 Hunedoara 12:00 Hunedoara
08:50

12:00 Borsec
08:55

08:40 Roman 08:40 Comanesti
09:00

10:45 Comanesti
09:00

10:20 Lancram 10:20 Brasov 10:20 Lancram 10:20 Brasov 10:20 Bicaz
09:00

12:00 Pitesti 12:00 Deva 12:00 Deva 12:00 Toplita 12:00 Pitesti
09:00

12:00 Miercurea Ciuc
09:05

10:45 Targu Jiu
09:10

10:20 Poiana Largului 10:20 Targu Secuiesc 10:20 Targu Secuiesc
09:10

12:00 Ramnicu Sarat 12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Ramnicu Sarat
09:10

12:00 Morareni
09:15

08:40 Girov
09:20

10:45 Campulung Moldovenesc
09:20

10:20 Sfantu Gheorghe 10:20 Sfantu Gheorghe 10:20 Durau
09:20

12:00 Campina 12:00 Reghin 12:00 Campina
09:20

10:20 Toplita
09:25

12:00 Medias
09:25
Giltrans
12:10 Poiana Largului
09:30

10:45 Targu Ocna
09:30

10:20 Miercurea Ciuc 10:20 Covasna 10:20 Alba Iulia 10:20 Covasna 10:20 Alba Iulia
09:30

12:00 Sinaia 12:00 Sighisoara 12:00 Sinaia
09:30
Giltrans
12:10 Hateg
09:35

10:45 Gheorgheni
09:35

10:20 Sfantu Gheorghe
09:35

12:00 Targu Mures
09:35

10:20 Morareni
09:38

10:45 Reghin
09:40

10:20 Targu Ocna 10:20 Teius 10:20 Targu Ocna 10:20 Teius
09:40

12:00 Falticeni 12:00 Predeal 12:00 Predeal
09:40

10:20 Reghin
09:41

10:20 Medias
09:44
Giltrans
12:10 Sibiu
09:45

10:45 Drobeta Turnu Severin
09:45

12:00 Suceava
09:45

10:20 Sighisoara
09:48

10:20 Aiud 10:20 Onesti 10:20 Aiud 10:20 Onesti
09:50

12:00 Brasov 12:00 Veresti 12:00 Brasov
09:50

10:20 Targu Mures
09:55

12:00 Darabani
09:55
Giltrans
12:10 Hunedoara
10:00

08:40 Bacau 08:40 Gura Humorului 08:40 Targu Neamt 08:40 Miercurea Ciuc 08:40 Piatra Neamt
10:00

10:45 Toplita Gara
10:00

10:20 Comanesti 10:20 Unirea 10:20 Falticeni 10:20 Comanesti 10:20 Unirea
10:00

12:00 Targu Secuiesc 12:00 Botosani 12:00 Targu Secuiesc
10:00

10:20 Suceava
10:05

12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Gura Humorului
10:05

10:45 Sighisoara
10:10

10:20 Moinesti 10:20 Turda 10:20 Moinesti 10:20 Turda
10:10

12:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Covasna 12:00 Covasna
10:10

10:45 Orastie
10:15

12:00 Iacobeni
10:15

10:45 Deva
10:20

10:20 Fagaras 10:20 Fagaras
10:20

12:00 Targu Ocna 12:00 Borsa 12:00 Targu Ocna
10:20

10:45 Caransebes
10:25

12:00 Vatra Dornei
10:25
Giltrans
12:10 Sebes
10:30

08:40 Bicaz
10:30

10:45 Targu Mures
10:30

10:20 Botosani 10:20 Vestem 10:20 Vestem
10:30

12:00 Prundu Bargaului 12:00 Onesti 12:00 Onesti
10:30

10:45 Vatra Dornei
10:35

12:00 Beclean
10:35

10:20 Gura Humorului
10:40

12:00 Baia Mare 12:00 Comanesti 12:00 Comanesti
10:40

12:00 Dej
10:45

10:20 Ramnicu Valcea 10:20 Ramnicu Valcea
10:50

12:00 Moinesti 12:00 Moinesti
10:50

10:20 Campulung Moldovenesc
10:55

12:00 Cluj Napoca
10:55

08:40 Odorheiu Secuiesc 08:40 Onesti 08:40 Campulung Moldovenesc
11:00

10:45 Resita
11:00

10:20 Sibiu 10:20 Sibiu 10:20 Iacobeni
11:00

12:00 Simeria 12:00 Fagaras 12:00 Cluj Napoca 12:00 Simeria 12:00 Fagaras
11:00

10:20 Vatra Dornei
11:05

10:45 Blaj
11:10

10:20 Miercurea Sibiului 10:20 Prundu Bargaului 10:20 Miercurea Sibiului
11:10

12:00 Vestem 12:00 Vestem
11:10

10:45 Sibiu
11:15

10:20 Sighisoara 10:20 Bistrita 10:20 Sighisoara
11:20

12:00 Orastie 12:00 Ramnicu Valcea 12:00 Ramnicu Valcea 12:00 Orastie
11:20
Giltrans
12:10 Toplita
11:30

10:45 Medias
11:30

10:20 Medias 10:20 Medias 10:20 Beclean
11:30

12:00 Sibiu 12:00 Sebes 12:00 Sibiu 12:00 Sebes
11:30

10:45 Sebes
11:35

10:20 Dej
11:40

12:00 Lancram 12:00 Miercurea Sibiului 12:00 Lancram 12:00 Miercurea Sibiului
11:40

10:20 Cluj Napoca
11:45

12:00 Alba Iulia 12:00 Sighisoara 12:00 Alba Iulia 12:00 Sighisoara
11:50
Giltrans
12:10 Deva
12:00

08:40 Medias 08:40 Praid 08:40 Targu Secuiesc 08:40 Vatra Dornei
12:00

10:45 Alba Iulia
12:00

10:20 Cluj Napoca
12:00

12:00 Gilau 12:00 Medias 12:00 Medias
12:00

10:45 Bistrita
12:10

12:00 Teius 12:00 Teius
12:10

10:45 Lugoj
12:20

12:00 Aiud 12:00 Aiud
12:20
Giltrans
12:10 Reghin
12:30

10:45 Aiud
12:30

12:00 Unirea 12:00 Unirea
12:30

10:45 Beclean
12:35

12:00 Turda 12:00 Turda
12:40

08:40 Sfantu Gheorghe 08:40 Reghin 08:40 Blaj
13:00

10:45 Dej
13:00

12:00 Huedin
13:00

10:45 Turda
13:15

10:20 Gilau
13:15
Giltrans
12:10 Alba Iulia
13:30

10:45 Gherla
13:30

10:20 Huedin
13:30

10:20 Negreni
13:50

08:40 Brasov 08:40 Fagaras 08:40 Teius
14:00

10:45 Cluj Napoca
14:00

12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca 12:00 Negreni 12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca
14:00

10:45 Timisoara
14:10
Giltrans
12:10 Targu Mures
14:30
Giltrans
12:10 Aiud
14:45
Giltrans
12:10 Ludus
15:00

08:40 Alba Iulia 08:40 Sighisoara 08:40 Avrig
15:00

10:45 Huedin
15:00

12:00 Piatra Craiului
15:00
Giltrans
12:10 Turda
15:30

08:40 Sibiu
15:30

12:00 Beius
15:30
Giltrans
12:10 Cluj Napoca
16:00

08:40 Bistrita 08:40 Zlatna 08:40 Targu Mures 08:40 Dej
16:00

10:45 Arad
16:00

12:00 Alesd
16:00

08:40 Ludus 08:40 Sebes
16:30

10:20 Alesd
16:55

08:40 Campia Turzii 08:40 Nasaud 08:40 Abrud
17:00

10:45 Oradea
17:00

10:45 Nadlac
17:10

08:40 Turda 08:40 Beclean
17:30
Giltrans
12:10 Huedin
18:00

08:40 Deva 08:40 Gherla 08:40 Zalau 08:40 Cluj Napoca 08:40 Brad
18:00

10:20 Oradea
18:00

08:40 Floresti
18:30

10:20 Bors
18:30

12:00 Oradea
18:30

12:00 Bors
18:40
Giltrans
12:10 Alesd
19:00

08:40 Gilau
19:00
Giltrans
12:10 Oradea
19:30
Giltrans
12:10 Bors
19:45

08:40 Huedin
20:00

08:40 Alesd
21:00

08:40 Arad 08:40 Oradea 08:40 Oradea 08:40 Oradea
22:00

12:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.