La adresa - Mersul autobuzelor Tubingen Germania

La adresa

Tubingen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
13:05
23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd
13:20
15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz
15:45
15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 12:10 Lugoj 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 12:45 Craiova 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 12:15 Caransebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 12:00 Arad 16:35 Harlau 11:15 Calan 12:20 Resita 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 12:05 Timisoara 16:40 Deleni 11:00 Deva 12:25 Motru 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau
16:40
14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni
Sosiri
De la Ora

12:00 Constanta
00:05

13:50 Braila
00:10

12:00 Mangalia
00:10

12:00 Medgidia
00:15

12:00 Cernavoda
00:30

13:50 Galati
00:40

13:50 Buzau
01:00

12:00 Giurgiu
01:00

12:00 Alexandria
01:05

12:00 Fetesti
01:10

12:00 Braila
01:20

13:50 Ramnicu Sarat
01:30

12:00 Tulcea
01:30

13:50 Tecuci
01:55

12:00 Calarasi
02:00

12:00 Galati
02:10

13:50 Focsani
02:15

13:50 Adjud
02:45

13:50 Barlad
03:00

12:00 Slobozia
03:00

12:00 Tecuci
03:10

12:00 Ramnicu Sarat
03:20

13:50 Husi
03:30

12:00 Barlad
03:30

13:50 Dorohoi
03:35

13:50 Onesti
03:45

12:00 Husi
03:50

13:50 Vaslui
04:00

12:00 Bucuresti
04:00

10:40 Tulcea 10:40 Tulcea
04:00

13:50 Comanesti
04:10

12:00 Buzau
04:10

13:50 Bucuresti
04:15

13:50 Moinesti
04:20

12:00 Focsani
04:20

13:50 Botosani
04:30

12:00 Vaslui
04:30

10:40 Braila 10:40 Braila
04:30

13:50 Craiova
04:35

12:00 Harlau
04:40

13:50 Iasi
04:45

08:10 Tulcea
04:50

13:50 Podu Iloaiei
05:00

12:00 Roman
05:00

08:10 Braila 08:10 Giurgiu 08:10 Giurgiu
05:00

10:40 Galati 10:40 Galati
05:00

13:50 Filiasi
05:05

13:50 Ploiesti
05:10

12:00 Adjud
05:10

08:10 Galati 08:10 Turnu Magurele 08:10 Turnu Magurele
05:10

12:00 Bacau
05:15

13:50 Suceava
05:20

12:00 Slatina (Olt)
05:20

08:10 Corabia 08:10 Tecuci 08:10 Corabia
05:20

12:00 Radauti
05:25

13:50 Bacau
05:30

12:00 Iasi
05:30

08:10 Alexandria 08:10 Barlad 08:10 Alexandria
05:30

12:00 Dorohoi
05:35

13:50 Negresti
05:40

12:00 Targu Frumos
05:40

08:10 Husi 08:10 Slatina (Olt) 08:10 Slatina (Olt)
05:40

13:50 Harlau
05:45

12:00 Targoviste
05:45

08:10 Buzau
05:45

12:00 Urziceni
05:47

13:50 Constanta
05:50

12:00 Ploiesti
05:50

08:10 Focsani
05:50

12:00 Targu Neamt
05:55

12:00 Buhusi
05:57

12:00 Roznov
05:58

13:50 Campina
06:00

12:00 Piatra Neamt
06:00

08:10 Craiova 08:10 Marasesti 08:10 Constanta 08:10 Constanta 08:10 Craiova
06:00

10:40 Constanta 10:40 Giurgiu 10:40 Giurgiu 10:40 Constanta 10:40 Tecuci 10:40 Tecuci
06:00

13:50 Buhusi
06:05

08:10 Mangalia 08:10 Mangalia
06:05

13:50 Roznov
06:10

12:00 Onesti
06:10

08:10 Filiasi 08:10 Filiasi 08:10 Adjud
06:10

10:40 Turnu Magurele 10:40 Turnu Magurele 10:40 Barlad 10:40 Barlad
06:10

13:50 Targu Frumos
06:15

08:10 Medgidia 08:10 Medgidia
06:15

13:50 Gura Humorului
06:20

12:00 Botosani
06:20

08:10 Rovinari 08:10 Rovinari 08:10 Hirsova 08:10 Hirsova
06:20

10:40 Corabia 10:40 Corabia 10:40 Husi 10:40 Husi
06:20

08:10 Tandarei 08:10 Tandarei
06:25

13:50 Falticeni
06:30

12:00 Pascani
06:30

08:10 Sascut 08:10 Isalnita 08:10 Slobozia 08:10 Slobozia 08:10 Isalnita
06:30

10:40 Alexandria 10:40 Mangalia 10:40 Buzau 10:40 Buzau 10:40 Mangalia 10:40 Alexandria
06:30

13:50 Rovinari
06:35

13:50 Pascani
06:40

12:00 Craiova
06:40

08:10 Targu Carbunesti 08:10 Targu Carbunesti
06:40

10:40 Medgidia 10:40 Filiasi 10:40 Filiasi 10:40 Medgidia 10:40 Focsani 10:40 Focsani
06:40

13:50 Motca
06:45

08:10 Motru 08:10 Motru
06:45

13:50 Piatra Neamt
06:50

12:00 Suceava
06:50

08:10 Resita 08:10 Resita 08:10 Bacau
06:50

10:40 Hirsova 10:40 Slatina (Olt) 10:40 Slatina (Olt) 10:40 Hirsova 10:40 Marasesti 10:40 Marasesti
06:50

13:50 Roman
06:55

08:10 Caransebes 08:10 Caransebes 08:10 Roman
06:55

10:40 Adjud 10:40 Adjud
06:55

13:50 Cristesti
07:00

12:00 Filiasi
07:00

08:10 Bucuresti 08:10 Lugoj 08:10 Lugoj 08:10 Vaslui 08:10 Bucuresti
07:00

10:40 Craiova 10:40 Sascut 10:40 Sascut 10:40 Craiova 10:40 Tandarei 10:40 Tandarei
07:00

13:50 Targu Jiu
07:05

08:10 Timisoara 08:10 Timisoara
07:05

10:40 Bacau 10:40 Bacau
07:05

13:50 Brasov
07:10

08:10 Arad 08:10 Arad 08:10 Negresti
07:10

10:40 Filiasi 10:40 Roman 10:40 Roman 10:40 Filiasi
07:10

10:40 Vaslui 10:40 Vaslui
07:15

12:00 Pitesti
07:20

08:10 Iasi 08:10 Targu Jiu 08:10 Targu Jiu
07:20

10:40 Negresti 10:40 Negresti 10:40 Rovinari 10:40 Rovinari
07:20

08:10 Petrosani 08:10 Petrosani
07:25

13:50 Fetesti
07:30

12:00 Targu Secuiesc
07:30

08:10 Pitesti 08:10 Podu Iloaiei 08:10 Hateg 08:10 Pitesti 08:10 Hateg
07:30

10:40 Isalnita 10:40 Isalnita 10:40 Iasi 10:40 Iasi
07:30

08:10 Deleni
07:35

10:40 Podu Iloaiei 10:40 Podu Iloaiei
07:35

08:10 Hirlau 08:10 Calan 08:10 Calan
07:40

10:40 Targu Carbunesti 10:40 Targu Carbunesti 10:40 Deleni 10:40 Deleni
07:40

10:40 Motru 10:40 Harlau 10:40 Harlau 10:40 Motru
07:45

08:10 Hunedoara 08:10 Ploiesti 08:10 Hunedoara 08:10 Ploiesti
07:50

10:40 Resita 10:40 Resita 10:40 Targu Frumos 10:40 Targu Frumos
07:50

08:10 Targu Frumos
07:55

10:40 Caransebes 10:40 Caransebes 10:40 Pascani 10:40 Pascani
07:55

13:50 Targu Neamt
08:00

12:00 Brasov
08:00

08:10 Ramnicu Sarat 08:10 Deva 08:10 Ramnicu Sarat 08:10 Pascani 08:10 Deva
08:00

10:40 Slobozia 10:40 Lugoj 10:40 Lugoj 10:40 Motca 10:40 Motca 10:40 Slobozia
08:00

10:40 Timisoara 10:40 Timisoara
08:05

12:00 Bicaz
08:10

08:10 Motca 08:10 Campina 08:10 Campina
08:10

10:40 Cristesti 10:40 Cristesti 10:40 Bucuresti 10:40 Arad 10:40 Arad 10:40 Bucuresti
08:10

12:00 Ramnicu Valcea
08:15

08:10 Cristesti
08:15

10:40 Timisesti 10:40 Timisesti
08:15

12:00 Falticeni
08:20

08:10 Timisesti 08:10 Sinaia 08:10 Sinaia
08:20

10:40 Targu Jiu 10:40 Targu Jiu 10:40 Dumbrava 10:40 Dumbrava
08:20

08:10 Dumbrava
08:25

10:40 Petrosani 10:40 Petrosani
08:25

13:50 Fagaras
08:30

12:00 Gura Humorului
08:30

08:10 Targu Neamt 08:10 Simeria 08:10 Simeria 08:10 Predeal 08:10 Predeal
08:30

10:40 Targu Neamt 10:40 Targu Neamt 10:40 Hateg 10:40 Hateg
08:30

13:50 Petrosani
08:35

10:40 Piatra Neamt 10:40 Piatra Neamt
08:35

12:00 Moinesti
08:40

08:10 Orastie 08:10 Orastie
08:40

10:40 Calan 10:40 Calan 10:40 Bicaz 10:40 Bicaz
08:40

12:00 Fagaras
08:45

10:40 Poiana Largului 10:40 Poiana Largului
08:45

08:10 Sebes 08:10 Sebes 08:10 Piatra Neamt
08:50

10:40 Hunedoara 10:40 Durau 10:40 Durau 10:40 Hunedoara
08:50

10:40 Borsec 10:40 Borsec
08:55

12:00 Comanesti
09:00

08:10 Brasov 08:10 Brasov 08:10 Bicaz 08:10 Lancram 08:10 Lancram
09:00

10:40 Pitesti 10:40 Deva 10:40 Deva 10:40 Pitesti 10:40 Toplita 10:40 Toplita
09:00

10:40 Miercurea Ciuc 10:40 Miercurea Ciuc
09:05

12:00 Targu Jiu
09:10

08:10 Poiana Largului 08:10 Targu Secuiesc 08:10 Targu Secuiesc
09:10

10:40 Ramnicu Sarat 10:40 Sfantu Gheorghe 10:40 Sfantu Gheorghe 10:40 Ramnicu Sarat
09:10

10:40 Morareni 10:40 Morareni
09:15

12:00 Campulung Moldovenesc
09:20

08:10 Durau 08:10 Sfantu Gheorghe 08:10 Sfantu Gheorghe
09:20

10:40 Campina 10:40 Campina 10:40 Reghin 10:40 Reghin
09:20

08:10 Toplita
09:25

10:40 Medias 10:40 Medias
09:25

13:50 Poiana Largului
09:30

12:00 Targu Ocna
09:30

08:10 Alba Iulia 08:10 Covasna 08:10 Covasna 08:10 Alba Iulia 08:10 Miercurea Ciuc
09:30

10:40 Sinaia 10:40 Sighisoara 10:40 Sighisoara 10:40 Sinaia
09:30

13:50 Hateg
09:35

12:00 Gheorgheni
09:35

08:10 Sfantu Gheorghe
09:35

10:40 Targu Mures 10:40 Targu Mures
09:35

08:10 Morareni
09:38

12:00 Reghin
09:40

08:10 Targu Ocna 08:10 Targu Ocna 08:10 Teius 08:10 Teius
09:40

10:40 Predeal 10:40 Falticeni 10:40 Falticeni 10:40 Predeal
09:40

08:10 Reghin
09:41

08:10 Medias
09:44

13:50 Sibiu
09:45

12:00 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:40 Suceava 10:40 Suceava
09:45

08:10 Sighisoara
09:48

08:10 Aiud 08:10 Onesti 08:10 Onesti 08:10 Aiud
09:50

10:40 Brasov 10:40 Veresti 10:40 Veresti 10:40 Brasov
09:50

08:10 Targu Mures
09:55

10:40 Darabani 10:40 Darabani
09:55

13:50 Hunedoara
10:00

12:00 Toplita Gara
10:00

08:10 Falticeni 08:10 Unirea 08:10 Comanesti 08:10 Comanesti 08:10 Unirea
10:00

10:40 Targu Secuiesc 10:40 Targu Secuiesc 10:40 Botosani 10:40 Botosani
10:00

08:10 Suceava
10:05

10:40 Sfantu Gheorghe 10:40 Sfantu Gheorghe 10:40 Gura Humorului 10:40 Gura Humorului
10:05

12:00 Sighisoara
10:10

08:10 Turda 08:10 Moinesti 08:10 Moinesti 08:10 Turda
10:10

10:40 Covasna 10:40 Campulung Moldovenesc 10:40 Campulung Moldovenesc 10:40 Covasna
10:10

12:00 Orastie
10:15

10:40 Iacobeni 10:40 Iacobeni
10:15

12:00 Deva
10:20

08:10 Fagaras 08:10 Fagaras
10:20

10:40 Targu Ocna 10:40 Borsa 10:40 Borsa 10:40 Targu Ocna
10:20

12:00 Caransebes
10:25

10:40 Vatra Dornei 10:40 Vatra Dornei
10:25

13:50 Sebes
10:30

12:00 Targu Mures
10:30

08:10 Vestem 08:10 Botosani 08:10 Vestem
10:30

10:40 Onesti 10:40 Prundu Bargaului 10:40 Prundu Bargaului 10:40 Onesti
10:30

12:00 Vatra Dornei
10:35

10:40 Beclean 10:40 Beclean
10:35

08:10 Gura Humorului
10:40

10:40 Baia Mare 10:40 Baia Mare 10:40 Comanesti 10:40 Comanesti
10:40

10:40 Dej 10:40 Dej
10:45

08:10 Ramnicu Valcea 08:10 Ramnicu Valcea
10:50

10:40 Moinesti 10:40 Moinesti
10:50

08:10 Campulung Moldovenesc
10:55

10:40 Cluj Napoca 10:40 Cluj Napoca
10:55

12:00 Resita
11:00

08:10 Sibiu 08:10 Sibiu 08:10 Iacobeni
11:00

10:40 Simeria 10:40 Fagaras 10:40 Cluj Napoca 10:40 Cluj Napoca 10:40 Fagaras 10:40 Simeria
11:00

08:10 Vatra Dornei
11:05

12:00 Blaj
11:10

08:10 Miercurea Sibiului 08:10 Miercurea Sibiului 08:10 Prundu Bargaului
11:10

10:40 Vestem 10:40 Vestem
11:10

12:00 Sibiu
11:15

08:10 Sighisoara 08:10 Sighisoara 08:10 Bistrita
11:20

10:40 Ramnicu Valcea 10:40 Orastie 10:40 Orastie 10:40 Ramnicu Valcea
11:20

13:50 Toplita
11:30

12:00 Medias
11:30

08:10 Medias 08:10 Medias 08:10 Beclean
11:30

10:40 Sibiu 10:40 Sebes 10:40 Sebes 10:40 Sibiu
11:30

12:00 Sebes
11:35

08:10 Dej
11:40

10:40 Miercurea Sibiului 10:40 Lancram 10:40 Lancram 10:40 Miercurea Sibiului
11:40

08:10 Cluj Napoca
11:45

10:40 Alba Iulia 10:40 Sighisoara 10:40 Sighisoara 10:40 Alba Iulia
11:50

13:50 Deva
12:00

12:00 Alba Iulia
12:00

08:10 Cluj Napoca
12:00

10:40 Gilau 10:40 Gilau 10:40 Medias 10:40 Medias
12:00

12:00 Bistrita
12:10

10:40 Teius 10:40 Teius
12:10

12:00 Lugoj
12:20

10:40 Aiud 10:40 Aiud
12:20

13:50 Reghin
12:30

12:00 Aiud
12:30

10:40 Unirea 10:40 Unirea
12:30

12:00 Beclean
12:35

10:40 Turda 10:40 Turda
12:40

12:00 Dej
13:00

10:40 Huedin 10:40 Huedin
13:00

12:00 Turda
13:15

08:10 Gilau
13:15

13:50 Alba Iulia
13:30

12:00 Gherla
13:30

08:10 Huedin
13:30

08:10 Negreni
13:50

12:00 Cluj Napoca
14:00

10:40 Cluj Napoca 10:40 Cluj Napoca 10:40 Cluj Napoca 10:40 Negreni 10:40 Negreni 10:40 Cluj Napoca
14:00

12:00 Timisoara
14:10

13:50 Targu Mures
14:30

13:50 Aiud
14:45

13:50 Ludus
15:00

12:00 Huedin
15:00

10:40 Piatra Craiului 10:40 Piatra Craiului
15:00

13:50 Turda
15:30

10:40 Beius 10:40 Beius
15:30

13:50 Cluj Napoca
16:00

12:00 Arad
16:00

10:40 Alesd 10:40 Alesd
16:00

08:10 Alesd
16:55

12:00 Oradea
17:00

12:00 Nadlac
17:10

13:50 Huedin
18:00

08:10 Oradea
18:00

08:10 Bors
18:30

10:40 Oradea 10:40 Oradea
18:30

10:40 Bors 10:40 Bors
18:40

13:50 Alesd
19:00

13:50 Oradea
19:30

13:50 Bors
19:45

10:40 Budapesta 10:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.