La adresa - Mersul autobuzelor Tubingen Germania

La adresa

Tubingen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
13:05
21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti
13:20
14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman
15:45
13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora

12:00 Constanta
00:05

13:50 Braila
00:10

12:00 Mangalia
00:10

12:00 Medgidia
00:15

12:00 Cernavoda
00:30

13:50 Galati
00:40

13:50 Buzau
01:00

12:00 Giurgiu
01:00

12:00 Alexandria
01:05

12:00 Fetesti
01:10

12:00 Braila
01:20

13:50 Ramnicu Sarat
01:30

12:00 Tulcea
01:30

13:50 Tecuci
01:55

12:00 Calarasi
02:00

12:00 Galati
02:10

13:50 Focsani
02:15

13:50 Adjud
02:45

13:50 Barlad
03:00

12:00 Slobozia
03:00

12:00 Tecuci
03:10

12:00 Ramnicu Sarat
03:20

13:50 Husi
03:30

12:00 Barlad
03:30

13:50 Dorohoi
03:35

13:50 Onesti
03:45

12:00 Husi
03:50

13:50 Vaslui
04:00

12:00 Bucuresti
04:00

13:50 Comanesti
04:10

12:00 Buzau
04:10

13:50 Bucuresti
04:15

13:50 Moinesti
04:20

12:00 Focsani
04:20

13:50 Botosani
04:30

12:00 Vaslui
04:30

13:50 Craiova
04:35

12:00 Harlau
04:40

13:50 Iasi
04:45

08:10 Tulcea
04:50

13:50 Podu Iloaiei
05:00

12:00 Roman
05:00

08:10 Giurgiu 08:10 Giurgiu 08:10 Braila
05:00

13:50 Filiasi
05:05

13:50 Ploiesti
05:10

12:00 Adjud
05:10

08:10 Turnu Magurele 08:10 Turnu Magurele 08:10 Galati
05:10

12:00 Bacau
05:15

13:50 Suceava
05:20

12:00 Slatina (Olt)
05:20

08:10 Corabia 08:10 Corabia 08:10 Tecuci
05:20

12:00 Radauti
05:25

13:50 Bacau
05:30

12:00 Iasi
05:30

08:10 Barlad 08:10 Alexandria 08:10 Alexandria
05:30

12:00 Dorohoi
05:35

13:50 Negresti
05:40

12:00 Targu Frumos
05:40

08:10 Husi 08:10 Slatina (Olt) 08:10 Slatina (Olt)
05:40

13:50 Harlau
05:45

12:00 Targoviste
05:45

08:10 Buzau
05:45

12:00 Urziceni
05:47

13:50 Constanta
05:50

12:00 Ploiesti
05:50

08:10 Focsani
05:50

12:00 Targu Neamt
05:55

12:00 Buhusi
05:57

12:00 Roznov
05:58

13:50 Campina
06:00

12:00 Piatra Neamt
06:00

08:10 Marasesti 08:10 Constanta 08:10 Craiova 08:10 Craiova 08:10 Constanta
06:00

13:50 Buhusi
06:05

08:10 Mangalia 08:10 Mangalia
06:05

13:50 Roznov
06:10

12:00 Onesti
06:10

08:10 Filiasi 08:10 Filiasi 08:10 Adjud
06:10

13:50 Targu Frumos
06:15

08:10 Medgidia 08:10 Medgidia
06:15

13:50 Gura Humorului
06:20

12:00 Botosani
06:20

08:10 Rovinari 08:10 Hirsova 08:10 Rovinari 08:10 Hirsova
06:20

08:10 Tandarei 08:10 Tandarei
06:25

13:50 Falticeni
06:30

12:00 Pascani
06:30

08:10 Isalnita 08:10 Slobozia 08:10 Sascut 08:10 Isalnita 08:10 Slobozia
06:30

13:50 Rovinari
06:35

13:50 Pascani
06:40

12:00 Craiova
06:40

08:10 Targu Carbunesti 08:10 Targu Carbunesti
06:40

13:50 Motca
06:45

08:10 Motru 08:10 Motru
06:45

13:50 Piatra Neamt
06:50

12:00 Suceava
06:50

08:10 Resita 08:10 Resita 08:10 Bacau
06:50

13:50 Roman
06:55

08:10 Caransebes 08:10 Roman 08:10 Caransebes
06:55

13:50 Cristesti
07:00

12:00 Filiasi
07:00

08:10 Bucuresti 08:10 Lugoj 08:10 Vaslui 08:10 Bucuresti 08:10 Lugoj
07:00

13:50 Targu Jiu
07:05

08:10 Timisoara 08:10 Timisoara
07:05

13:50 Brasov
07:10

08:10 Arad 08:10 Negresti 08:10 Arad
07:10

12:00 Pitesti
07:20

08:10 Targu Jiu 08:10 Iasi 08:10 Targu Jiu
07:20

08:10 Petrosani 08:10 Petrosani
07:25

13:50 Fetesti
07:30

12:00 Targu Secuiesc
07:30

08:10 Hateg 08:10 Pitesti 08:10 Hateg 08:10 Pitesti 08:10 Podu Iloaiei
07:30

08:10 Deleni
07:35

08:10 Calan 08:10 Calan 08:10 Hirlau
07:40

08:10 Hunedoara 08:10 Hunedoara 08:10 Ploiesti 08:10 Ploiesti
07:50

08:10 Targu Frumos
07:55

13:50 Targu Neamt
08:00

12:00 Brasov
08:00

08:10 Ramnicu Sarat 08:10 Pascani 08:10 Deva 08:10 Ramnicu Sarat 08:10 Deva
08:00

12:00 Bicaz
08:10

08:10 Campina 08:10 Campina 08:10 Motca
08:10

12:00 Ramnicu Valcea
08:15

08:10 Cristesti
08:15

12:00 Falticeni
08:20

08:10 Timisesti 08:10 Sinaia 08:10 Sinaia
08:20

08:10 Dumbrava
08:25

13:50 Fagaras
08:30

12:00 Gura Humorului
08:30

08:10 Simeria 08:10 Predeal 08:10 Targu Neamt 08:10 Simeria 08:10 Predeal
08:30

13:50 Petrosani
08:35

12:00 Moinesti
08:40

08:10 Orastie 08:10 Orastie
08:40

12:00 Fagaras
08:45

08:10 Sebes 08:10 Sebes 08:10 Piatra Neamt
08:50

12:00 Comanesti
09:00

08:10 Lancram 08:10 Brasov 08:10 Lancram 08:10 Brasov 08:10 Bicaz
09:00

12:00 Targu Jiu
09:10

08:10 Targu Secuiesc 08:10 Poiana Largului 08:10 Targu Secuiesc
09:10

12:00 Campulung Moldovenesc
09:20

08:10 Sfantu Gheorghe 08:10 Sfantu Gheorghe 08:10 Durau
09:20

08:10 Toplita
09:25

13:50 Poiana Largului
09:30

12:00 Targu Ocna
09:30

08:10 Alba Iulia 08:10 Miercurea Ciuc 08:10 Covasna 08:10 Alba Iulia 08:10 Covasna
09:30

13:50 Hateg
09:35

12:00 Gheorgheni
09:35

08:10 Sfantu Gheorghe
09:35

08:10 Morareni
09:38

12:00 Reghin
09:40

08:10 Targu Ocna 08:10 Teius 08:10 Targu Ocna 08:10 Teius
09:40

08:10 Reghin
09:41

08:10 Medias
09:44

13:50 Sibiu
09:45

12:00 Drobeta Turnu Severin
09:45

08:10 Sighisoara
09:48

08:10 Onesti 08:10 Aiud 08:10 Onesti 08:10 Aiud
09:50

08:10 Targu Mures
09:55

13:50 Hunedoara
10:00

12:00 Toplita Gara
10:00

08:10 Unirea 08:10 Comanesti 08:10 Unirea 08:10 Falticeni 08:10 Comanesti
10:00

08:10 Suceava
10:05

12:00 Sighisoara
10:10

08:10 Moinesti 08:10 Turda 08:10 Moinesti 08:10 Turda
10:10

12:00 Orastie
10:15

12:00 Deva
10:20

08:10 Fagaras 08:10 Fagaras
10:20

12:00 Caransebes
10:25

13:50 Sebes
10:30

12:00 Targu Mures
10:30

08:10 Vestem 08:10 Botosani 08:10 Vestem
10:30

12:00 Vatra Dornei
10:35

08:10 Gura Humorului
10:40

08:10 Ramnicu Valcea 08:10 Ramnicu Valcea
10:50

08:10 Campulung Moldovenesc
10:55

12:00 Resita
11:00

08:10 Sibiu 08:10 Sibiu 08:10 Iacobeni
11:00

08:10 Vatra Dornei
11:05

12:00 Blaj
11:10

08:10 Miercurea Sibiului 08:10 Prundu Bargaului 08:10 Miercurea Sibiului
11:10

12:00 Sibiu
11:15

08:10 Sighisoara 08:10 Sighisoara 08:10 Bistrita
11:20

13:50 Toplita
11:30

12:00 Medias
11:30

08:10 Medias 08:10 Medias 08:10 Beclean
11:30

12:00 Sebes
11:35

08:10 Dej
11:40

08:10 Cluj Napoca
11:45

13:50 Deva
12:00

12:00 Alba Iulia
12:00

08:10 Cluj Napoca
12:00

12:00 Bistrita
12:10

12:00 Lugoj
12:20

13:50 Reghin
12:30

12:00 Aiud
12:30

12:00 Beclean
12:35

12:00 Dej
13:00

12:00 Turda
13:15

08:10 Gilau
13:15

13:50 Alba Iulia
13:30

12:00 Gherla
13:30

08:10 Huedin
13:30

08:10 Negreni
13:50

12:00 Cluj Napoca
14:00

12:00 Timisoara
14:10

13:50 Targu Mures
14:30

13:50 Aiud
14:45

13:50 Ludus
15:00

12:00 Huedin
15:00

13:50 Turda
15:30

13:50 Cluj Napoca
16:00

12:00 Arad
16:00

08:10 Alesd
16:55

12:00 Oradea
17:00

12:00 Nadlac
17:10

13:50 Huedin
18:00

08:10 Oradea
18:00

08:10 Bors
18:30

13:50 Alesd
19:00

13:50 Oradea
19:30

13:50 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.