La adresa - Mersul autobuzelor Torgau Germania

La adresa

Torgau, Germania

Adresă: Torgau

Plecări
Ora Către
13:50
12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:55 Covasna 16:00 Pitesti 13:40 Reghin 15:40 Predeal 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 16:35 Braila 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 16:15 Tecuci 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 13:05 Moinesti 15:55 Ramnicu Valcea 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 14:20 Roman 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 16:40 Tulcea 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 16:30 Galati
17:20 Romfour Romania
15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
Sosiri
De la Ora

09:00 Tulcea 09:00 Tulcea
01:15

09:00 Braila 09:00 Braila
01:20

09:00 Mangalia
02:00

09:00 Galati 09:00 Galati 09:00 Constanta
03:00

09:00 Ianca 09:00 Ianca 09:00 Medgidia
03:30

09:00 Calarasi
03:40

09:00 Cernavoda
03:50

09:00 Slobozia
03:55

09:00 Harsova
04:00

09:00 Lehliu
04:10

09:00 Tandarei
04:20

09:00 Faurei 09:00 Faurei
04:30

09:00 Tecuci 09:00 Tecuci
04:40

09:00 Barlad 09:00 Barlad
04:50

09:00 Bucuresti
05:00

09:00 Pitesti
05:10

09:00 Husi 09:00 Husi
05:30
Romfour Romania
08:05 Tulcea
05:40

09:00 Vaslui 09:00 Vaslui
05:40
Romfour Romania
08:05 Braila
05:45
Romfour Romania
08:05 Galati
05:50
Romfour Romania
08:05 Tecuci 08:05 Constanta 08:05 Giurgiu 08:05 Giurgiu 08:05 Constanta
06:00

09:00 Giurgiu 09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Giurgiu 09:00 Iasi 09:00 Iasi
06:00
Romfour Romania
08:05 Barlad
06:05
Romfour Romania
08:05 Turnu Magurele 08:05 Turnu Magurele 08:05 Husi
06:10

09:00 Alexandria 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Alexandria
06:10

09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
06:15
Romfour Romania
08:05 Corabia 08:05 Corabia
06:20

09:00 Caracal 09:00 Caracal 09:00 Harlau 09:00 Harlau
06:20
Romfour Romania
08:05 Mangalia 08:05 Buzau 08:05 Mangalia 08:05 Alexandria 08:05 Alexandria
06:30

09:00 Slatina (Olt) 09:00 Flamanzi 09:00 Targoviste 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Flamanzi
06:30
Romfour Romania
08:05 Focsani 08:05 Medgidia 08:05 Filiasi 08:05 Filiasi 08:05 Medgidia
06:40

09:00 Botosani 09:00 Botosani 09:00 Sinaia
06:40

09:00 Saveni 09:00 Saveni
06:45
Romfour Romania
08:05 Slatina (Olt) 08:05 Slatina (Olt) 08:05 Hirsova 08:05 Hirsova
06:50

09:00 Darabani 09:00 Predeal 09:00 Darabani
06:50
Romfour Romania
08:05 Craiova 08:05 Tandarei 08:05 Tandarei 08:05 Marasesti 08:05 Craiova
07:00

09:00 Craiova 09:00 Campina 09:00 Dorohoi 09:00 Dorohoi 09:00 Craiova
07:00
Romfour Romania
08:05 Adjud
07:05
Romfour Romania
08:05 Sascut 08:05 Filiasi 08:05 Filiasi
07:10

09:00 Vanatori 09:00 Urziceni 09:00 Vanatori 09:00 Filiasi 09:00 Filiasi
07:10
Romfour Romania
08:05 Rovinari 08:05 Rovinari
07:20

09:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Drobeta Turnu Severin 09:00 Ploiesti
07:20
Romfour Romania
08:05 Isalnita 08:05 Isalnita
07:30

09:00 Rovinari 09:00 Rovinari 09:00 Buzau
07:30
Romfour Romania
08:05 Targu Carbunesti 08:05 Targu Carbunesti
07:40

09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Resita 09:00 Resita
07:40
Romfour Romania
08:05 Bacau 08:05 Motru 08:05 Motru
07:45
Romfour Romania
08:05 Resita 08:05 Resita
07:50

09:00 Focsani 09:00 Caransebes 09:00 Caransebes
07:50
Romfour Romania
08:05 Caransebes 08:05 Caransebes
07:55
Romfour Romania
08:05 Lugoj 08:05 Slobozia 08:05 Slobozia 08:05 Roman 08:05 Lugoj
08:00

09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu 09:00 Marasesti
08:00
Romfour Romania
08:05 Vaslui 08:05 Timisoara 08:05 Timisoara
08:05
Romfour Romania
08:05 Bucuresti 08:05 Negresti 08:05 Arad 08:05 Arad 08:05 Bucuresti
08:10

09:00 Bumbesti Jiu 09:00 Adjud 09:00 Bumbesti Jiu
08:10
Romfour Romania
08:05 Iasi
08:15
Romfour Romania
08:05 Targu Jiu 08:05 Targu Jiu 08:05 Podu Iloaiei
08:20

09:00 Petrosani 09:00 Petrosani 09:00 Bacau
08:20
Romfour Romania
08:05 Petrosani 08:05 Deleni 08:05 Petrosani
08:25
Romfour Romania
08:05 Hirlau 08:05 Hateg 08:05 Hateg
08:30

09:00 Roman 09:00 Hateg 09:00 Poiana Largului 09:00 Poiana Largului 09:00 Hateg
08:30
Romfour Romania
08:05 Targu Frumos
08:35

09:00 Bicaz 09:00 Bicaz
08:35
Romfour Romania
08:05 Calan 08:05 Calan 08:05 Pascani
08:40

09:00 Targu Frumos 09:00 Piatra Neamt 09:00 Hunedoara 09:00 Piatra Neamt 09:00 Hunedoara
08:40
Romfour Romania
08:05 Motca
08:45
Romfour Romania
08:05 Hunedoara 08:05 Hunedoara 08:05 Cristesti
08:50

09:00 Deva 09:00 Pascani 09:00 Deva
08:50
Romfour Romania
08:05 Timisesti
08:55

09:00 Targu Neamt
08:55
Romfour Romania
08:05 Deva 08:05 Dumbrava 08:05 Pitesti 08:05 Deva 08:05 Pitesti
09:00

09:00 Lugoj 09:00 Falticeni 09:00 Lugoj 09:00 Gheorgheni 09:00 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
08:05 Targu Neamt
09:05
Romfour Romania
08:05 Ramnicu Sarat 08:05 Piatra Neamt 08:05 Ramnicu Sarat
09:10

09:00 Sovata 09:00 Timisoara 09:00 Suceava 09:00 Sovata 09:00 Timisoara
09:10
Romfour Romania
08:05 Bicaz
09:15
Romfour Romania
08:05 Campina 08:05 Campina
09:20

09:00 Arad 09:00 Radauti 09:00 Arad
09:20
Romfour Romania
08:05 Poiana Largului 08:05 Sinaia 08:05 Sinaia
09:30

09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Chisineu Cris 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Chisineu Cris 09:00 Gura Humorului
09:30
Romfour Romania
08:05 Durau
09:35
Romfour Romania
08:05 Toplita 08:05 Predeal 08:05 Predeal
09:40

09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Odorheiu Secuiesc
09:40
Romfour Romania
08:05 Sfantu Gheorghe 08:05 Miercurea Ciuc 08:05 Brasov 08:05 Brasov
09:50

09:00 Salonta 09:00 Vatra Dornei 09:00 Salonta 09:00 Toplita 09:00 Toplita
09:50
Romfour Romania
08:05 Morareni
09:55

09:00 Prundu Bargaului
09:55
Romfour Romania
08:05 Targu Secuiesc 08:05 Targu Secuiesc 08:05 Reghin
10:00

09:00 Reghin 09:00 Gilau 09:00 Reghin 09:00 Gilau 09:00 Nasaud
10:00
Romfour Romania
08:05 Sfantu Gheorghe 08:05 Sighisoara 08:05 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
08:05 Covasna 08:05 Covasna
10:10

09:00 Onesti 09:00 Bistrita 09:00 Onesti
10:10
Romfour Romania
08:05 Targu Mures
10:15

09:00 Beclean
10:15
Romfour Romania
08:05 Falticeni 08:05 Targu Ocna 08:05 Targu Ocna
10:20

09:00 Moinesti 09:00 Moinesti 09:00 Dej
10:20
Romfour Romania
08:05 Suceava
10:25
Romfour Romania
08:05 Onesti 08:05 Dolhasca 08:05 Onesti
10:30

09:00 Comanesti 09:00 Comanesti
10:30
Romfour Romania
08:05 Veresti
10:35
Romfour Romania
08:05 Comanesti 08:05 Darabani 08:05 Comanesti
10:40

09:00 Covasna 09:00 Covasna
10:40
Romfour Romania
08:05 Botosani
10:45
Romfour Romania
08:05 Gura Humorului 08:05 Moinesti 08:05 Moinesti
10:50

09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
08:05 Campulung Moldovenesc
10:55
Romfour Romania
08:05 Iacobeni 08:05 Fagaras 08:05 Simeria 08:05 Fagaras 08:05 Simeria
11:00

09:00 Brasov 09:00 Brasov
11:00
Romfour Romania
08:05 Vestem 08:05 Vestem 08:05 Vatra Dornei
11:10

09:00 Fagaras 09:00 Fagaras
11:10
Romfour Romania
08:05 Prundu Bargaului
11:15
Romfour Romania
08:05 Orastie 08:05 Bistrita 08:05 Orastie 08:05 Ramnicu Valcea 08:05 Ramnicu Valcea
11:20

09:00 Sibiu 09:00 Sibiu
11:20
Romfour Romania
08:05 Beclean
11:25

09:00 Sebes 09:00 Sebes
11:25
Romfour Romania
08:05 Sebes 08:05 Sibiu 08:05 Sebes 08:05 Dej 08:05 Sibiu
11:30

09:00 Alba Iulia 09:00 Alba Iulia
11:30

09:00 Teius 09:00 Teius
11:35
Romfour Romania
08:05 Lancram 08:05 Miercurea Sibiului 08:05 Lancram 08:05 Miercurea Sibiului
11:40

09:00 Aiud 09:00 Aiud
11:40
Romfour Romania
08:05 Sighisoara 08:05 Alba Iulia 08:05 Sighisoara 08:05 Alba Iulia
11:50

09:00 Targu Mures 09:00 Targu Mures
11:50
Romfour Romania
08:05 Medias 08:05 Medias 08:05 Cluj Napoca
12:00

09:00 Turda 09:00 Turda
12:00
Romfour Romania
08:05 Gilau
12:05
Romfour Romania
08:05 Huedin 08:05 Teius 08:05 Teius
12:10
Romfour Romania
08:05 Negreni
12:15
Romfour Romania
08:05 Aiud 08:05 Aiud 08:05 Alesd
12:20
Romfour Romania
08:05 Unirea 08:05 Unirea
12:30
Romfour Romania
08:05 Turda 08:05 Turda
12:40

09:00 Gherla
13:00

09:00 Cluj Napoca
13:30

09:00 Bontida
13:50
Romfour Romania
08:05 Cluj Napoca 08:05 Cluj Napoca 08:05 Cluj Napoca 08:05 Cluj Napoca
14:00

09:00 Baia Mare
14:00

09:00 Satu Mare
14:10

09:00 Zalau
14:20

09:00 Huedin
14:30

09:00 Alesd
14:40

09:00 Oradea
16:50
Romfour Romania
08:05 Oradea
18:30
Romfour Romania
08:05 Bors
19:00
Romfour Romania
08:05 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.