La adresa - Mersul autobuzelor Suhl Germania

La adresa

Suhl, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:55
14:55 Cristesti 12:05 Timisoara 15:15 Harlau 12:25 Motru 15:35 Negresti 13:30 Harsova 08:00 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 10:50 Bistrita 09:40 Vestem 12:30 Campulung Moldovenesc 10:20 Onesti 13:30 Veresti 11:20 Targu Secuiesc 14:00 Targu Mures 12:00 Campina 14:20 Toplita 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 13:30 Harsova 07:20 Oradea 08:30 Sighisoara 16:10 Focsani 09:40 Vestem 16:30 Tecuci 10:20 Onesti 15:45 Roman 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 15:00 Motca 12:10 Lugoj 15:20 Deleni 14:00 Constanta 07:30 Negreni 13:20 Tandarei 08:30 Cluj Napoca 08:40 Miercurea Sibiului 11:00 Prundu Bargaului 09:50 Fagaras 13:00 Gura Humorului 10:30 Targu Ocna 13:35 Dolhasca 11:30 Brasov 14:10 Reghin 12:10 Ramnicu Sarat 14:25 Durau 14:00 Constanta 14:45 Targu Neamt 13:20 Tandarei 15:55 Sascut 08:40 Miercurea Sibiului 16:15 Buzau 09:50 Fagaras 16:35 Galati 10:30 Targu Ocna 15:50 Bacau 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 12:45 Craiova 15:05 Pascani 12:15 Caransebes 15:25 Podu Iloaiei 13:50 Mangalia 07:40 Huedin 13:00 Bucuresti 10:00 Dej 09:00 Sibiu 12:00 Vatra Dornei 10:00 Moinesti 13:10 Botosani 10:50 Covasna 13:40 Suceava 11:40 Predeal 07:25 Alesd 12:20 Ploiesti 14:30 Poiana Largului 13:50 Mangalia 14:50 Timisesti 13:00 Bucuresti 16:00 Adjud 09:00 Sibiu 16:20 Husi 10:00 Moinesti 16:40 Braila 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 12:00 Arad 15:10 Targu Frumos 12:20 Resita 15:30 Iasi 13:40 Medgidia 07:45 Gilau 08:10 Medias 10:30 Beclean 09:30 Ramnicu Valcea 12:20 Iacobeni 10:10 Comanesti 13:20 Darabani 11:00 Sfantu Gheorghe 13:55 Falticeni 11:50 Sinaia 14:15 Morareni 12:30 Pitesti 14:35 Bicaz 13:40 Medgidia 07:10 Bors 08:10 Medias 16:05 Marasesti 09:30 Ramnicu Valcea 16:25 Barlad 10:10 Comanesti 15:40 Vaslui 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes
13:00 Romfour
16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 06:00 Oradea 15:00 Vatra Dornei 11:00 Gherla 02:00 Budapesta 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:00 Cluj Napoca 08:00 Cornitel 09:00 Huedin 17:00 Gura Humorului 13:00 Beclean 07:00 Alesd
Sosiri
De la Ora

10:30 Giurgiu 10:30 Giurgiu
05:00

10:30 Turnu Magurele 10:30 Turnu Magurele
05:10

10:30 Corabia 10:30 Corabia
05:20

10:30 Braila 10:30 Alexandria 10:30 Alexandria
05:30

10:30 Galati
05:35

10:30 Slatina (Olt) 10:30 Slatina (Olt)
05:40

10:30 Constanta 10:30 Craiova 10:30 Craiova 10:30 Constanta
06:00

10:30 Mangalia 10:30 Mangalia
06:05

10:30 Filiasi 10:30 Filiasi
06:10

10:30 Medgidia 10:30 Medgidia
06:15

10:30 Rovinari 10:30 Hirsova 10:30 Rovinari 10:30 Hirsova
06:20

10:30 Tandarei 10:30 Tandarei
06:25

10:30 Slobozia 10:30 Isalnita 10:30 Slobozia 10:30 Isalnita
06:30

10:30 Targu Carbunesti 10:30 Targu Carbunesti 10:30 Tecuci
06:40

10:30 Barlad 10:30 Motru 10:30 Motru
06:45

10:30 Resita 10:30 Husi 10:30 Resita
06:50

10:30 Caransebes 10:30 Caransebes
06:55

10:30 Buzau 10:30 Bucuresti 10:30 Lugoj 10:30 Lugoj 10:30 Bucuresti
07:00

10:30 Timisoara 10:30 Timisoara
07:05

10:30 Arad 10:30 Focsani 10:30 Arad
07:10

10:30 Targu Jiu 10:30 Targu Jiu
07:20

10:30 Marasesti 10:30 Petrosani 10:30 Petrosani
07:25

10:30 Adjud 10:30 Hateg 10:30 Pitesti 10:30 Hateg 10:30 Pitesti
07:30

10:30 Sascut
07:35

10:30 Calan 10:30 Calan 10:30 Bacau
07:40

10:30 Roman
07:45

10:30 Hunedoara 10:30 Ploiesti 10:30 Hunedoara 10:30 Vaslui 10:30 Ploiesti
07:50

10:30 Negresti 10:30 Ramnicu Sarat 10:30 Deva 10:30 Deva 10:30 Ramnicu Sarat
08:00
Romfour
12:00 Falticeni
08:00

10:30 Iasi
08:05

10:30 Campina 10:30 Campina 10:30 Podu Iloaiei
08:10

10:30 Deleni
08:15

10:30 Harlau 10:30 Sinaia 10:30 Sinaia
08:20

10:30 Targu Frumos
08:25

10:30 Simeria 10:30 Predeal 10:30 Predeal 10:30 Pascani 10:30 Simeria
08:30

10:30 Motca
08:35

10:30 Orastie 10:30 Orastie 10:30 Cristesti
08:40

10:30 Timisesti
08:45

10:30 Sebes 10:30 Sebes 10:30 Targu Neamt
08:50

10:30 Piatra Neamt
08:55

10:30 Bicaz 10:30 Lancram 10:30 Brasov 10:30 Lancram 10:30 Brasov
09:00
Romfour
12:00 Gura Humorului
09:00

10:30 Targu Secuiesc 10:30 Targu Secuiesc 10:30 Poiana Largului
09:10

10:30 Sfantu Gheorghe 10:30 Durau 10:30 Sfantu Gheorghe
09:20

10:30 Alba Iulia 10:30 Covasna 10:30 Toplita 10:30 Covasna 10:30 Alba Iulia
09:30

10:30 Morareni 10:30 Targu Ocna 10:30 Teius 10:30 Teius 10:30 Targu Ocna
09:40

10:30 Reghin
09:45

10:30 Onesti 10:30 Aiud 10:30 Aiud 10:30 Targu Mures 10:30 Onesti
09:50

10:30 Unirea 10:30 Unirea 10:30 Falticeni 10:30 Comanesti 10:30 Comanesti
10:00
Romfour
12:00 Campulung Moldovenesc
10:00

10:30 Suceava
10:05

10:30 Turda 10:30 Moinesti 10:30 Moinesti 10:30 Dolhasca 10:30 Turda
10:10

10:30 Fagaras 10:30 Veresti 10:30 Fagaras
10:20

10:30 Darabani
10:25

10:30 Botosani 10:30 Vestem 10:30 Vestem
10:30

10:30 Gura Humorului
10:40

10:30 Ramnicu Valcea 10:30 Ramnicu Valcea
10:50

10:30 Campulung Moldovenesc
10:55

10:30 Sibiu 10:30 Iacobeni 10:30 Sibiu
11:00
Romfour
12:00 Vatra Dornei
11:00

10:30 Vatra Dornei
11:05

10:30 Miercurea Sibiului 10:30 Prundu Bargaului 10:30 Miercurea Sibiului
11:10

10:30 Sighisoara 10:30 Bistrita 10:30 Sighisoara
11:20

10:30 Beclean 10:30 Medias 10:30 Medias
11:30

10:30 Dej
11:40

10:30 Cluj Napoca
11:45

10:30 Cluj Napoca
12:00
Romfour
12:00 Bistrita
12:00

10:30 Gilau
12:15
Romfour
12:00 Beclean
13:00

10:30 Huedin
13:30
Romfour
12:00 Dej
14:00

10:30 Negreni
14:50

10:30 Alesd
14:55
Romfour
12:00 Gherla
15:00
Romfour
12:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
12:00 Huedin
17:00
Romfour
12:00 Cornitel
18:00

10:30 Oradea
18:15

10:30 Bors
18:30
Romfour
12:00 Alesd
19:00
Romfour
12:00 Oradea
20:00
Romfour
12:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.