La adresa - Mersul autobuzelor Stuttgart Germania

La adresa

Stuttgart, Germania

Plecări
Ora Către
10:00
16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 18:00 Tandarei 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 18:30 Hirsova 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia
10:50
11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca
11:15
08:35 Vatra Dornei 05:00 Oradea 06:30 Huedin 08:20 Beclean 08:40 Iacobeni 09:15 Darabani 11:00 Timisesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 09:40 Falticeni 09:45 Targu Mures 10:05 Morareni 10:15 Miercurea Ciuc 10:50 Targu Neamt 10:45 Piatra Neamt 09:50 Sighisoara 04:00 Bors 10:10 Sfantu Gheorghe 06:10 Negreni 10:30 Durau 08:16 Dej 10:55 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 08:00 Cluj Napoca 08:40 Iacobeni 05:10 Alesd 07:00 Gilau 08:25 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 09:20 Veresti 11:05 Cristesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 10:50 Targu Neamt 09:50 Sighisoara 10:10 Sfantu Gheorghe 10:30 Durau 05:30 Beius 10:55 Dumbrava 09:55 Medias 05:00 Oradea 10:25 Grinties 06:30 Huedin 10:35 Poiana Largului 08:20 Beclean 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 15:00 Tulcea 09:00 Campulung Moldovenesc 05:20 Piatra Craiului 08:10 Cluj Napoca 08:30 Prundu Bargaului 09:05 Gura Humorului 09:25 Dolhasca 11:10 Motca 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 05:30 Beius 09:55 Medias 10:25 Grinties 10:35 Poiana Largului 11:15 Pascani 08:00 Cluj Napoca 10:00 Reghin 05:10 Alesd 10:20 Toplita 07:00 Gilau 10:40 Bicaz 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 04:00 Bors 09:05 Gura Humorului 06:10 Negreni 08:16 Dej 08:35 Vatra Dornei 09:10 Botosani 09:30 Suceava 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 11:15 Pascani 10:00 Reghin 10:20 Toplita 09:40 Falticeni 10:40 Bicaz 09:45 Targu Mures 15:00 Tulcea 10:05 Morareni 05:20 Piatra Craiului 10:15 Miercurea Ciuc 08:10 Cluj Napoca 10:45 Piatra Neamt 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem
12:00
04:00 Oradea 18:00 Adjud 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:40 Tecuci 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu
13:10
21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau
13:25
17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
14:10 Euro Michael Tour
19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors
15:10
08:40 Miercurea Sibiului 17:40 Husi 09:50 Fagaras 17:20 Adjud 10:30 Targu Ocna 17:05 Roman 11:30 Brasov 16:10 Timisesti 12:10 Ramnicu Sarat 16:30 Targu Frumos 12:50 Slatina (Olt) 16:50 Iasi 13:05 Turnu Magurele 17:55 Galati 09:40 Teius 14:35 Iacobeni 11:00 Deva 14:20 Bistrita 11:05 Hunedoara 15:35 Toplita 11:55 Targu Carbunesti 15:20 Targu Mures 12:45 Craiova 07:25 Oradea 12:15 Caransebes 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:00 Sibiu 17:35 Buzau 10:00 Moinesti 17:15 Sascut 10:50 Covasna 15:55 Piatra Neamt 11:40 Predeal 16:15 Cristesti 12:20 Ploiesti 16:35 Harlau 12:55 Alexandria 16:55 Negresti 09:00 Turda 18:00 Braila 10:00 Alba Iulia 14:40 Campulung Moldovenesc 10:10 Lancram 14:15 Beclean 11:30 Hateg 14:50 Botosani 12:30 Isalnita 15:23 Reghin 12:00 Arad 07:30 Alesd 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 09:30 Ramnicu Valcea 17:30 Focsani 10:10 Comanesti 17:10 Bacau 11:00 Sfantu Gheorghe 15:50 Bicaz 11:50 Sinaia 16:20 Motca 12:30 Pitesti 16:40 Deleni 13:00 Corabia 14:45 Gura Humorului 09:10 Unirea 06:00 Budapesta 10:20 Sebes 17:00 Vaslui 10:30 Orastie 14:00 Dej 11:40 Petrosani 15:08 Suceava 12:35 Rovinari 15:26 Morareni 12:05 Timisoara 07:35 Negreni 12:25 Motru 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 17:25 Marasesti 10:20 Onesti 16:05 Dumbrava 11:20 Targu Secuiesc 16:00 Targu Neamt 12:00 Campina 16:25 Pascani 13:10 Slobozia 16:45 Podu Iloaiei 13:10 Giurgiu 17:50 Tecuci 09:30 Aiud 14:25 Prundu Bargaului 11:15 Calan 17:45 Barlad 10:40 Simeria 11:20 Cluj Napoca 11:50 Targu Jiu 15:11 Falticeni 12:40 Filiasi 15:45 Poiana Largului 12:10 Lugoj 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti
Sosiri
De la Ora

11:57 Constanta
00:05

13:45 Braila
00:10

11:57 Mangalia
00:10

11:57 Medgidia
00:15

11:57 Cernavoda
00:30

13:45 Galati
00:40

17:00 Lugoj
01:00

13:45 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
09:45 Targu Neamt
01:00

11:57 Giurgiu
01:00

19:35 Tulcea
01:00

11:57 Alexandria
01:05

11:57 Fetesti
01:10

11:57 Braila
01:20

13:45 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
09:45 Galati
01:30

11:57 Tulcea
01:30

13:45 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
09:45 Buzau
02:00

11:57 Calarasi
02:00

19:35 Braila
02:00

11:57 Galati
02:10

13:45 Focsani
02:15

17:00 Timisoara
02:30
Euro Michael Tour
09:45 Ramnicu Sarat
02:30

19:35 Galati
02:30

13:45 Adjud
02:45

13:45 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
09:45 Tecuci
03:00

11:57 Slobozia
03:00

19:35 Tecuci
03:00

11:57 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
09:45 Focsani
03:15

11:57 Ramnicu Sarat
03:20

13:45 Husi
03:30

11:57 Barlad
03:30

13:45 Dorohoi
03:35

17:00 Arad
03:45

13:45 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
09:45 Adjud
03:45

09:00 Schwechat
03:50

11:57 Husi
03:50

13:45 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
09:45 Barlad
04:00

11:57 Bucuresti
04:00

10:05 Tulcea 10:05 Tulcea
04:00

11:50 Tulcea
04:00

19:35 Barlad
04:00

13:45 Comanesti
04:10

11:57 Buzau
04:10

10:05 Braila 10:05 Braila
04:10

13:45 Bucuresti
04:15

13:45 Moinesti
04:20

11:57 Focsani
04:20

10:05 Galati 10:05 Galati
04:20

13:45 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
09:45 Husi
04:30

11:57 Vaslui
04:30

10:05 Tecuci 10:05 Tecuci
04:30

11:50 Braila
04:30

13:45 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
09:45 Dorohoi
04:35

11:57 Harlau
04:40

13:45 Iasi
04:45
Euro Michael Tour
09:45 Onesti
04:45

10:00 Tulcea
04:50

13:45 Podu Iloaiei
05:00

09:00 Focsani 09:00 Braila 09:00 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
09:45 Vaslui
05:00

11:57 Roman
05:00

10:00 Tulcea 10:00 Giurgiu 10:00 Giurgiu
05:00

10:00 Giurgiu 10:00 Braila 10:00 Giurgiu
05:00

10:05 Barlad 10:05 Barlad 10:05 Giurgiu
05:00

11:50 Galati
05:00

19:35 Husi
05:00

13:45 Filiasi
05:05

13:45 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
09:45 Comanesti
05:10

11:57 Adjud
05:10

10:00 Turnu Magurele 10:00 Turnu Magurele
05:10

10:00 Galati 10:00 Turnu Magurele 10:00 Turnu Magurele
05:10

10:05 Turnu Magurele 10:05 Husi 10:05 Husi
05:10

19:35 Buzau
05:10

11:57 Bacau
05:15

13:45 Suceava
05:20

09:00 Tecuci 09:00 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
09:45 Moinesti
05:20

11:57 Slatina (Olt)
05:20

10:00 Corabia 10:00 Corabia
05:20

10:00 Corabia 10:00 Tecuci 10:00 Corabia
05:20

10:05 Corabia
05:20

19:35 Focsani
05:20

11:57 Radauti
05:25

13:45 Bacau
05:30

09:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
09:45 Botosani
05:30

11:57 Iasi
05:30

10:00 Braila 10:00 Alexandria 10:00 Alexandria
05:30

10:00 Alexandria 10:00 Barlad 10:00 Alexandria
05:30

10:05 Alexandria 10:05 Buzau 10:05 Buzau
05:30

19:35 Marasesti
05:30

11:57 Dorohoi
05:35

10:00 Galati
05:35

13:45 Negresti
05:40

09:00 Marasesti 09:00 Marasesti
05:40

11:57 Targu Frumos
05:40

10:00 Slatina (Olt) 10:00 Slatina (Olt)
05:40

10:00 Slatina (Olt) 10:00 Slatina (Olt) 10:00 Husi
05:40

10:05 Focsani 10:05 Focsani 10:05 Slatina (Olt)
05:40

13:45 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
09:45 Iasi
05:45

11:57 Targoviste
05:45

10:00 Buzau
05:45

11:57 Urziceni
05:47

13:45 Constanta
05:50

11:57 Ploiesti
05:50

10:00 Focsani
05:50

10:05 Marasesti 10:05 Marasesti
05:50

11:57 Targu Neamt
05:55

10:05 Adjud 10:05 Adjud
05:55

11:57 Buhusi
05:57

11:57 Roznov
05:58

13:45 Campina
06:00

09:00 Saveni 09:00 Adjud 09:00 Saveni 09:00 Barlad 09:00 Adjud
06:00
Euro Michael Tour
09:45 Podu Iloaiei
06:00

11:57 Piatra Neamt
06:00

10:00 Constanta 10:00 Constanta 10:00 Craiova 10:00 Craiova
06:00

10:00 Craiova 10:00 Constanta 10:00 Craiova 10:00 Marasesti 10:00 Constanta
06:00

10:05 Laufen 10:05 Craiova 10:05 Laufen 10:05 Sascut 10:05 Sascut 10:05 Constanta
06:00

11:50 Giurgiu 11:50 Giurgiu 11:50 Constanta 11:50 Constanta 11:50 Tecuci
06:00

19:35 Adjud 19:35 Giurgiu 19:35 Constanta 19:35 Giurgiu 19:35 Constanta
06:00

13:45 Buhusi
06:05

10:00 Mangalia 10:00 Mangalia
06:05

10:00 Mangalia 10:00 Mangalia
06:05

10:05 Bacau 10:05 Bacau 10:05 Mangalia
06:05

13:45 Roznov
06:10

09:00 Husi
06:10

11:57 Onesti
06:10

10:00 Filiasi 10:00 Filiasi
06:10

10:00 Filiasi 10:00 Filiasi 10:00 Adjud
06:10

10:05 Filiasi 10:05 Roman 10:05 Roman
06:10

11:50 Turnu Magurele 11:50 Barlad 11:50 Turnu Magurele
06:10

19:35 Turnu Magurele 19:35 Turnu Magurele
06:10

13:45 Targu Frumos
06:15

10:00 Medgidia 10:00 Medgidia
06:15

10:00 Medgidia 10:00 Medgidia
06:15

10:05 Medgidia 10:05 Vaslui 10:05 Vaslui
06:15

13:45 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
09:45 Suceava
06:20

11:57 Botosani
06:20

10:00 Hirsova 10:00 Rovinari 10:00 Rovinari 10:00 Hirsova
06:20

10:00 Hirsova 10:00 Rovinari 10:00 Rovinari 10:00 Hirsova
06:20

10:05 Negresti 10:05 Rovinari 10:05 Negresti 10:05 Hirsova
06:20

11:50 Corabia 11:50 Husi 11:50 Corabia
06:20

19:35 Corabia 19:35 Corabia
06:20

10:00 Tandarei 10:00 Tandarei
06:25

10:00 Tandarei 10:00 Tandarei
06:25

10:05 Tandarei
06:25

13:45 Falticeni
06:30

09:00 Botosani 09:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
09:45 Bacau
06:30

11:57 Pascani
06:30

10:00 Isalnita 10:00 Slobozia 10:00 Slobozia 10:00 Isalnita
06:30

10:00 Sascut 10:00 Isalnita 10:00 Slobozia 10:00 Isalnita 10:00 Slobozia
06:30

10:05 Iasi 10:05 Iasi 10:05 Isalnita 10:05 Slobozia
06:30

11:50 Buzau 11:50 Alexandria 11:50 Mangalia 11:50 Mangalia 11:50 Alexandria
06:30

19:35 Mangalia 19:35 Mangalia 19:35 Alexandria 19:35 Sascut 19:35 Alexandria
06:30

13:45 Rovinari
06:35

10:05 Podu Iloaiei 10:05 Podu Iloaiei
06:35

13:45 Pascani
06:40

11:57 Craiova
06:40

10:00 Targu Carbunesti 10:00 Tecuci 10:00 Targu Carbunesti
06:40

10:00 Targu Carbunesti 10:00 Targu Carbunesti
06:40

10:05 Targu Carbunesti 10:05 Deleni 10:05 Deleni
06:40

11:50 Filiasi 11:50 Medgidia 11:50 Medgidia 11:50 Filiasi 11:50 Focsani
06:40

19:35 Medgidia 19:35 Medgidia 19:35 Filiasi 19:35 Bacau 19:35 Filiasi
06:40

13:45 Motca
06:45

10:00 Motru 10:00 Barlad 10:00 Motru
06:45

10:00 Motru 10:00 Motru
06:45

10:05 Motru 10:05 Hirlau 10:05 Hirlau
06:45

19:35 Roman
06:45

13:45 Piatra Neamt
06:50

11:57 Suceava
06:50

10:00 Resita 10:00 Husi 10:00 Resita
06:50

10:00 Resita 10:00 Bacau 10:00 Resita
06:50

10:05 Targu Frumos 10:05 Targu Frumos 10:05 Resita
06:50

11:50 Hirsova 11:50 Slatina (Olt) 11:50 Marasesti 11:50 Slatina (Olt) 11:50 Hirsova
06:50

19:35 Slatina (Olt) 19:35 Slatina (Olt) 19:35 Hirsova 19:35 Hirsova
06:50

13:45 Roman
06:55

10:00 Caransebes 10:00 Caransebes
06:55

10:00 Caransebes 10:00 Roman 10:00 Caransebes
06:55

10:05 Caransebes 10:05 Pascani 10:05 Pascani
06:55

11:50 Adjud
06:55

19:35 Vaslui
06:55

13:45 Cristesti
07:00

09:00 Iasi 09:00 Iasi 09:00 Harlau 09:00 Vaslui 09:00 Harlau
07:00

11:57 Filiasi
07:00

10:00 Bucuresti 10:00 Bucuresti 10:00 Lugoj 10:00 Buzau 10:00 Lugoj
07:00

10:00 Lugoj 10:00 Bucuresti 10:00 Lugoj 10:00 Vaslui 10:00 Bucuresti
07:00

10:05 Bucuresti 10:05 Lugoj 10:05 Motca 10:05 Motca
07:00

11:50 Craiova 11:50 Sascut 11:50 Craiova 11:50 Tandarei 11:50 Tandarei
07:00

19:35 Craiova 19:35 Tandarei 19:35 Tandarei 19:35 Craiova 19:35 Negresti
07:00

13:45 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
09:45 Buhusi
07:05

10:00 Timisoara 10:00 Timisoara
07:05

10:00 Timisoara 10:00 Timisoara
07:05

10:05 Timisoara 10:05 Cristesti 10:05 Cristesti
07:05

11:50 Bacau
07:05

19:35 Iasi
07:05

13:45 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
09:45 Roznov
07:10

10:00 Arad 10:00 Arad 10:00 Focsani
07:10

10:00 Arad 10:00 Arad 10:00 Negresti
07:10

10:05 Timisesti 10:05 Timisesti 10:05 Arad
07:10

11:50 Filiasi 11:50 Roman 11:50 Filiasi
07:10

19:35 Podu Iloaiei 19:35 Filiasi 19:35 Filiasi
07:10

09:00 Cotnari 09:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
09:45 Targu Frumos
07:15

11:50 Vaslui
07:15

19:35 Deleni
07:15
Euro Michael Tour
09:45 Gura Humorului
07:20

11:57 Pitesti
07:20

10:00 Targu Jiu 10:00 Targu Jiu
07:20

10:00 Targu Jiu 10:00 Iasi 10:00 Targu Jiu
07:20

10:05 Dumbrava 10:05 Dumbrava 10:05 Targu Jiu
07:20

11:50 Rovinari 11:50 Negresti 11:50 Rovinari
07:20

19:35 Rovinari 19:35 Rovinari
07:20

10:00 Petrosani 10:00 Marasesti 10:00 Petrosani
07:25

10:00 Petrosani 10:00 Petrosani
07:25

10:05 Targu Neamt 10:05 Petrosani 10:05 Targu Neamt
07:25

13:45 Fetesti
07:30

09:00 Targu Frumos 09:00 Suceava 09:00 Suceava 09:00 Targu Frumos
07:30
Euro Michael Tour
09:45 Falticeni
07:30

11:57 Targu Secuiesc
07:30

10:00 Adjud 10:00 Hateg 10:00 Pitesti 10:00 Pitesti 10:00 Hateg
07:30

10:00 Hateg 10:00 Pitesti 10:00 Podu Iloaiei 10:00 Pitesti 10:00 Hateg
07:30

10:05 Hateg 10:05 Pitesti 10:05 Piatra Neamt 10:05 Piatra Neamt
07:30

11:50 Isalnita 11:50 Isalnita 11:50 Iasi
07:30

19:35 Isalnita 19:35 Isalnita 19:35 Hirlau
07:30

10:00 Sascut
07:35

10:00 Deleni
07:35

10:05 Bicaz 10:05 Bicaz
07:35

11:50 Podu Iloaiei
07:35
Euro Michael Tour
09:45 Pascani
07:40

10:00 Calan 10:00 Bacau 10:00 Calan
07:40

10:00 Calan 10:00 Hirlau 10:00 Calan
07:40

10:05 Sovata 10:05 Calan 10:05 Sovata
07:40

11:50 Targu Carbunesti 11:50 Deleni 11:50 Targu Carbunesti
07:40

19:35 Targu Carbunesti 19:35 Targu Carbunesti
07:40

10:00 Roman
07:45

10:05 Poiana Largului 10:05 Poiana Largului
07:45

11:50 Harlau 11:50 Motru 11:50 Motru
07:45

19:35 Motru 19:35 Targu Frumos 19:35 Motru
07:45
Euro Michael Tour
09:45 Piatra Neamt
07:50

10:00 Vaslui 10:00 Ploiesti 10:00 Hunedoara 10:00 Hunedoara 10:00 Ploiesti
07:50

10:00 Hunedoara 10:00 Ploiesti 10:00 Ploiesti 10:00 Hunedoara
07:50

10:05 Hunedoara 10:05 Ploiesti 10:05 Durau 10:05 Durau
07:50

11:50 Resita 11:50 Resita 11:50 Targu Frumos
07:50

19:35 Resita 19:35 Pascani 19:35 Resita
07:50
Euro Michael Tour
09:45 Roman
07:55

10:00 Targu Frumos
07:55

10:05 Grinties 10:05 Grinties
07:55

11:50 Caransebes 11:50 Pascani 11:50 Caransebes
07:55

19:35 Caransebes 19:35 Caransebes
07:55

13:45 Targu Neamt
08:00

09:00 Negresti 09:00 Targu Ocna 09:00 Targu Ocna 09:00 Pascani 09:00 Pascani
08:00

11:57 Brasov
08:00

10:00 Deva 10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Negresti 10:00 Deva
08:00

10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Deva 10:00 Ramnicu Sarat 10:00 Deva 10:00 Pascani
08:00

10:05 Borsec 10:05 Borsec 10:05 Deva 10:05 Ramnicu Sarat
08:00

11:50 Lugoj 11:50 Slobozia 11:50 Motca 11:50 Slobozia 11:50 Lugoj
08:00

19:35 Motca 19:35 Lugoj 19:35 Slobozia 19:35 Slobozia 19:35 Lugoj
08:00

10:00 Iasi
08:05

10:05 Toplita 10:05 Toplita
08:05

11:50 Timisoara 11:50 Timisoara
08:05

19:35 Timisoara 19:35 Cristesti 19:35 Timisoara
08:05

11:57 Bicaz
08:10

10:00 Campina 10:00 Podu Iloaiei 10:00 Campina
08:10

10:00 Campina 10:00 Motca 10:00 Campina
08:10

10:05 Campina 10:05 Miercurea Ciuc 10:05 Miercurea Ciuc
08:10

11:50 Arad 11:50 Bucuresti 11:50 Cristesti 11:50 Bucuresti 11:50 Arad
08:10

19:35 Bucuresti 19:35 Bucuresti 19:35 Arad 19:35 Timisesti 19:35 Arad
08:10

11:57 Ramnicu Valcea
08:15

10:00 Deleni
08:15

10:00 Cristesti
08:15

11:50 Timisesti
08:15

19:35 Dumbrava
08:15

11:57 Falticeni
08:20

10:00 Sinaia 10:00 Sinaia 10:00 Harlau
08:20

10:00 Sinaia 10:00 Sinaia 10:00 Timisesti
08:20

10:05 Sfantu Gheorghe 10:05 Sfantu Gheorghe 10:05 Sinaia
08:20

11:50 Targu Jiu 11:50 Dumbrava 11:50 Targu Jiu
08:20

19:35 Targu Jiu 19:35 Targu Jiu
08:20

10:00 Targu Frumos
08:25

10:00 Dumbrava
08:25

11:50 Petrosani 11:50 Petrosani
08:25

19:35 Petrosani 19:35 Petrosani
08:25

13:45 Fagaras
08:30

11:57 Gura Humorului
08:30

10:00 Predeal 10:00 Simeria 10:00 Simeria 10:00 Pascani 10:00 Predeal
08:30

10:00 Simeria 10:00 Targu Neamt 10:00 Predeal 10:00 Simeria 10:00 Predeal
08:30

10:05 Morareni 10:05 Morareni 10:05 Predeal 10:05 Simeria
08:30

11:50 Hateg 11:50 Targu Neamt 11:50 Hateg
08:30

19:35 Targu Neamt 19:35 Hateg 19:35 Hateg
08:30

13:45 Petrosani
08:35

10:00 Motca
08:35

11:50 Piatra Neamt
08:35

11:57 Moinesti
08:40

10:00 Orastie 10:00 Cristesti 10:00 Orastie
08:40

10:00 Orastie 10:00 Orastie
08:40

10:05 Orastie
08:40

11:50 Calan 11:50 Calan 11:50 Bicaz
08:40

19:35 Calan 19:35 Calan
08:40

11:57 Fagaras
08:45

10:00 Timisesti
08:45

11:50 Poiana Largului
08:45

19:35 Piatra Neamt
08:45

10:00 Sebes 10:00 Targu Neamt 10:00 Sebes
08:50

10:00 Sebes 10:00 Sebes 10:00 Piatra Neamt
08:50

10:05 Sebes
08:50

11:50 Hunedoara 11:50 Durau 11:50 Hunedoara
08:50

19:35 Hunedoara 19:35 Hunedoara 19:35 Bicaz
08:50

10:00 Piatra Neamt
08:55

11:50 Borsec
08:55

09:00 Roman 09:00 Comanesti 09:00 Comanesti
09:00

11:57 Comanesti
09:00

10:00 Brasov 10:00 Lancram 10:00 Lancram 10:00 Brasov 10:00 Bicaz
09:00

10:00 Lancram 10:00 Brasov 10:00 Bicaz 10:00 Brasov 10:00 Lancram
09:00

10:05 Lancram 10:05 Brasov 10:05 Reghin 10:05 Reghin
09:00

11:50 Deva 11:50 Deva 11:50 Pitesti 11:50 Toplita 11:50 Pitesti
09:00

19:35 Deva 19:35 Sovata 19:35 Deva 19:35 Pitesti 19:35 Pitesti
09:00

11:50 Miercurea Ciuc
09:05

19:35 Poiana Largului
09:05

11:57 Targu Jiu
09:10

10:00 Targu Secuiesc 10:00 Targu Secuiesc 10:00 Poiana Largului
09:10

10:00 Targu Secuiesc 10:00 Poiana Largului 10:00 Targu Secuiesc
09:10

10:05 Targu Secuiesc
09:10

11:50 Sfantu Gheorghe 11:50 Ramnicu Sarat 11:50 Ramnicu Sarat
09:10

19:35 Ramnicu Sarat 19:35 Ramnicu Sarat 19:35 Durau
09:10

11:50 Morareni
09:15

19:35 Grinties
09:15

09:00 Girov 09:00 Girov
09:20

11:57 Campulung Moldovenesc
09:20

10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Durau
09:20

10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Durau 10:00 Sfantu Gheorghe
09:20

10:05 Sfantu Gheorghe
09:20

11:50 Campina 11:50 Campina 11:50 Reghin
09:20

19:35 Campina 19:35 Borsec 19:35 Campina
09:20

10:00 Toplita
09:25

11:50 Medias
09:25

13:45 Poiana Largului
09:30

11:57 Targu Ocna
09:30

10:00 Covasna 10:00 Alba Iulia 10:00 Toplita 10:00 Alba Iulia 10:00 Covasna
09:30

10:00 Alba Iulia 10:00 Covasna 10:00 Alba Iulia 10:00 Covasna 10:00 Miercurea Ciuc
09:30

10:05 Covasna 10:05 Medias 10:05 Alba Iulia 10:05 Medias
09:30

11:50 Sinaia 11:50 Sinaia 11:50 Sighisoara
09:30

19:35 Sinaia 19:35 Toplita 19:35 Sinaia
09:30

13:45 Hateg
09:35

11:57 Gheorgheni
09:35

10:00 Sfantu Gheorghe
09:35

11:50 Targu Mures
09:35

10:00 Morareni
09:38

11:57 Reghin
09:40

10:00 Teius 10:00 Targu Ocna 10:00 Targu Ocna 10:00 Teius 10:00 Morareni
09:40

10:00 Targu Ocna 10:00 Teius 10:00 Targu Ocna 10:00 Teius
09:40

10:05 Sighisoara 10:05 Sighisoara 10:05 Targu Ocna 10:05 Teius
09:40

11:50 Falticeni 11:50 Predeal 11:50 Predeal
09:40

19:35 Predeal 19:35 Predeal
09:40

10:00 Reghin
09:41

10:00 Medias
09:44

13:45 Sibiu
09:45

11:57 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:00 Reghin
09:45

11:50 Suceava
09:45

19:35 Miercurea Ciuc
09:45

10:00 Sighisoara
09:48

10:00 Onesti 10:00 Targu Mures 10:00 Onesti 10:00 Aiud 10:00 Aiud
09:50

10:00 Aiud 10:00 Onesti 10:00 Aiud 10:00 Onesti
09:50

10:05 Onesti 10:05 Aiud
09:50

11:50 Brasov 11:50 Brasov 11:50 Veresti
09:50

19:35 Brasov 19:35 Sfantu Gheorghe 19:35 Brasov
09:50

10:00 Targu Mures
09:55

11:50 Darabani
09:55

19:35 Morareni
09:55

13:45 Hunedoara
10:00

09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Piatra Neamt 09:00 Gura Humorului 09:00 Targu Neamt 09:00 Bacau 09:00 Gura Humorului 09:00 Targu Neamt 09:00 Miercurea Ciuc 09:00 Piatra Neamt
10:00

11:57 Toplita Gara
10:00

10:00 Comanesti 10:00 Falticeni 10:00 Comanesti 10:00 Unirea 10:00 Unirea
10:00

10:00 Comanesti 10:00 Falticeni 10:00 Unirea 10:00 Comanesti 10:00 Unirea
10:00

10:05 Unirea 10:05 Targu Mures 10:05 Targu Mures 10:05 Comanesti
10:00

11:50 Targu Secuiesc 11:50 Targu Secuiesc 11:50 Botosani
10:00

19:35 Reghin 19:35 Targu Secuiesc 19:35 Targu Secuiesc
10:00

10:00 Suceava
10:05

10:00 Suceava
10:05

10:05 Falticeni 10:05 Falticeni
10:05

11:50 Sfantu Gheorghe 11:50 Sfantu Gheorghe 11:50 Gura Humorului
10:05

19:35 Sfantu Gheorghe 19:35 Sfantu Gheorghe 19:35 Medias
10:05

11:57 Sighisoara
10:10

10:00 Moinesti 10:00 Turda 10:00 Turda 10:00 Dolhasca 10:00 Moinesti
10:10

10:00 Turda 10:00 Moinesti 10:00 Turda 10:00 Moinesti
10:10

10:05 Moinesti 10:05 Suceava 10:05 Suceava 10:05 Turda
10:10

11:50 Campulung Moldovenesc 11:50 Covasna 11:50 Covasna
10:10

19:35 Sighisoara 19:35 Covasna 19:35 Covasna
10:10

11:57 Orastie
10:15

10:05 Dolhasca 10:05 Dolhasca
10:15

11:50 Iacobeni
10:15

19:35 Targu Mures
10:15

11:57 Deva
10:20

10:00 Veresti 10:00 Fagaras 10:00 Fagaras
10:20

10:00 Fagaras 10:00 Fagaras
10:20

10:05 Veresti 10:05 Veresti 10:05 Fagaras
10:20

11:50 Targu Ocna 11:50 Borsa 11:50 Targu Ocna
10:20

19:35 Falticeni 19:35 Targu Ocna 19:35 Targu Ocna
10:20

11:57 Caransebes
10:25

10:00 Darabani
10:25

10:05 Darabani 10:05 Darabani
10:25

11:50 Vatra Dornei
10:25

19:35 Suceava
10:25

13:45 Sebes
10:30

09:00 Bicaz 09:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
09:45 Poiana Largului
10:30

11:57 Targu Mures
10:30

10:00 Vestem 10:00 Vestem 10:00 Botosani
10:30

10:00 Vestem 10:00 Botosani 10:00 Vestem
10:30

10:05 Vestem 10:05 Stefanesti 10:05 Stefanesti
10:30

11:50 Onesti 11:50 Onesti 11:50 Prundu Bargaului
10:30

19:35 Onesti 19:35 Onesti
10:30

11:57 Vatra Dornei
10:35

10:05 Botosani 10:05 Botosani
10:35

11:50 Beclean
10:35

10:00 Gura Humorului
10:40

10:00 Gura Humorului
10:40

10:05 Gura Humorului 10:05 Gura Humorului
10:40

11:50 Comanesti 11:50 Baia Mare 11:50 Comanesti
10:40

19:35 Comanesti 19:35 Comanesti
10:40

10:05 Campulung Moldovenesc 10:05 Campulung Moldovenesc
10:45

11:50 Dej
10:45

19:35 Stefanesti
10:45

10:00 Ramnicu Valcea 10:00 Ramnicu Valcea
10:50

10:00 Ramnicu Valcea 10:00 Ramnicu Valcea
10:50

10:05 Ramnicu Valcea 10:05 Iacobeni 10:05 Iacobeni
10:50

11:50 Moinesti 11:50 Moinesti
10:50

19:35 Botosani 19:35 Moinesti 19:35 Moinesti
10:50

10:05 Borsa 10:05 Borsa
10:53

10:00 Campulung Moldovenesc
10:55

10:00 Campulung Moldovenesc
10:55

11:50 Cluj Napoca
10:55

19:35 Gura Humorului
10:55

09:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Onesti 09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

11:57 Resita
11:00

10:00 Sibiu 10:00 Iacobeni 10:00 Sibiu
11:00

10:00 Iacobeni 10:00 Sibiu 10:00 Sibiu
11:00

10:05 Vatra Dornei 10:05 Vatra Dornei 10:05 Sibiu
11:00

11:50 Simeria 11:50 Cluj Napoca 11:50 Fagaras 11:50 Fagaras 11:50 Simeria
11:00

19:35 Simeria 19:35 Fagaras 19:35 Fagaras 19:35 Campulung Moldovenesc 19:35 Simeria
11:00

10:00 Vatra Dornei
11:05

10:00 Vatra Dornei
11:05

10:05 Prundu Bargaului 10:05 Prundu Bargaului
11:05

11:57 Blaj
11:10

10:00 Miercurea Sibiului 10:00 Miercurea Sibiului 10:00 Prundu Bargaului
11:10

10:00 Miercurea Sibiului 10:00 Prundu Bargaului 10:00 Miercurea Sibiului
11:10

10:05 Bistrita 10:05 Bistrita 10:05 Miercurea Sibiului
11:10

11:50 Vestem 11:50 Vestem
11:10

19:35 Vestem 19:35 Vestem 19:35 Iacobeni
11:10

11:57 Sibiu
11:15

10:05 Beclean 10:05 Beclean
11:15

10:00 Sighisoara 10:00 Bistrita 10:00 Sighisoara
11:20

10:00 Sighisoara 10:00 Bistrita 10:00 Sighisoara
11:20

10:05 Sighisoara 10:05 Baia Mare 10:05 Baia Mare
11:20

11:50 Orastie 11:50 Orastie 11:50 Ramnicu Valcea 11:50 Ramnicu Valcea
11:20

19:35 Orastie 19:35 Borsa 19:35 Orastie 19:35 Ramnicu Valcea 19:35 Ramnicu Valcea
11:20

10:05 Dej 10:05 Dej
11:25

13:45 Toplita
11:30
Euro Michael Tour
09:45 Oradea
11:30

11:57 Medias
11:30

10:00 Beclean 10:00 Medias 10:00 Medias
11:30

10:00 Beclean 10:00 Medias 10:00 Medias
11:30

10:05 Cluj Napoca 10:05 Cluj Napoca 10:05 Medias
11:30

11:50 Sibiu 11:50 Sibiu 11:50 Sebes 11:50 Sebes
11:30

19:35 Sebes 19:35 Sibiu 19:35 Sibiu 19:35 Sebes
11:30

11:57 Sebes
11:35

10:00 Dej
11:40

10:00 Dej
11:40

11:50 Lancram 11:50 Lancram 11:50 Miercurea Sibiului 11:50 Miercurea Sibiului
11:40

19:35 Lancram 19:35 Lancram 19:35 Miercurea Sibiului 19:35 Miercurea Sibiului
11:40

10:00 Cluj Napoca
11:45

10:00 Cluj Napoca
11:45

11:50 Alba Iulia 11:50 Sighisoara 11:50 Sighisoara 11:50 Alba Iulia
11:50

19:35 Alba Iulia 19:35 Sighisoara 19:35 Sighisoara 19:35 Alba Iulia
11:50

17:00 Bucuresti
12:00

13:45 Deva
12:00

09:00 Targu Secuiesc 09:00 Praid 09:00 Vatra Dornei 09:00 Medias 09:00 Medias 09:00 Praid 09:00 Vatra Dornei
12:00

11:57 Alba Iulia
12:00

10:00 Cluj Napoca
12:00

10:00 Cluj Napoca
12:00

10:05 Cluj Napoca 10:05 Cluj Napoca
12:00

11:50 Gilau 11:50 Medias 11:50 Medias
12:00

19:35 Vatra Dornei 19:35 Medias 19:35 Medias
12:00

19:35 Prundu Bargaului
12:05

11:57 Bistrita
12:10

11:50 Teius 11:50 Teius
12:10

19:35 Teius 19:35 Bistrita 19:35 Teius
12:10

10:00 Gilau
12:15

11:57 Lugoj
12:20

11:50 Aiud 11:50 Aiud
12:20

19:35 Aiud 19:35 Aiud
12:20

13:45 Reghin
12:30
Euro Michael Tour
09:45 Toplita
12:30

11:57 Aiud
12:30

10:05 Gilau 10:05 Gilau
12:30

11:50 Unirea 11:50 Unirea
12:30

19:35 Unirea 19:35 Beclean 19:35 Unirea
12:30

11:57 Beclean
12:35

11:50 Turda 11:50 Turda
12:40

19:35 Baia Mare 19:35 Turda 19:35 Turda
12:40

19:35 Dej
12:45

19:35 Cluj Napoca
12:55

09:00 Reghin 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Reghin 09:00 Blaj 09:00 Blaj
13:00

11:57 Dej
13:00

10:05 Huedin 10:05 Huedin
13:00

11:50 Huedin
13:00

19:35 Cluj Napoca
13:00

11:57 Turda
13:15

10:00 Gilau
13:15

17:00 Pitesti
13:30

13:45 Alba Iulia
13:30
Euro Michael Tour
09:45 Reghin
13:30

11:57 Gherla
13:30

10:00 Huedin
13:30

10:00 Huedin
13:30

10:00 Negreni
13:50

09:00 Teius 09:00 Fagaras 09:00 Brasov 09:00 Teius 09:00 Fagaras
14:00

11:57 Cluj Napoca
14:00

10:05 Negreni 10:05 Negreni
14:00

11:50 Cluj Napoca 11:50 Cluj Napoca 11:50 Cluj Napoca 11:50 Cluj Napoca 11:50 Negreni
14:00

19:35 Cluj Napoca 19:35 Gilau 19:35 Cluj Napoca 19:35 Cluj Napoca 19:35 Cluj Napoca
14:00

11:57 Timisoara
14:10

13:45 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
09:45 Targu Mures
14:30

13:45 Aiud
14:45
Euro Michael Tour
09:45 Aiud
14:45

10:00 Negreni
14:50

10:00 Alesd
14:55

17:00 Slatina (Olt)
15:00

13:45 Ludus
15:00

09:00 Avrig 09:00 Alba Iulia 09:00 Avrig 09:00 Sighisoara 09:00 Alba Iulia
15:00
Euro Michael Tour
09:45 Ludus
15:00

11:57 Huedin
15:00

10:05 Piatra Craiului 10:05 Piatra Craiului
15:00

11:50 Piatra Craiului
15:00

19:35 Huedin
15:00

13:45 Turda
15:30

09:00 Sibiu 09:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
09:45 Turda
15:30

10:05 Beius 10:05 Beius
15:30

11:50 Beius
15:30

19:35 Negreni
15:30

17:00 Craiova
16:00

13:45 Cluj Napoca
16:00

09:00 Targu Mures 09:00 Dej 09:00 Zlatna 09:00 Bistrita 09:00 Zlatna 09:00 Dej 09:00 Bistrita
16:00
Euro Michael Tour
09:45 Cluj Napoca
16:00

11:57 Arad
16:00

10:05 Alesd 10:05 Alesd
16:00

11:50 Alesd
16:00

19:35 Piatra Craiului
16:00

09:00 Sebes 09:00 Ludus 09:00 Sebes
16:30

19:35 Beius
16:30

19:35 Alesd
16:40

10:00 Alesd
16:55

09:00 Nasaud 09:00 Abrud 09:00 Campia Turzii 09:00 Nasaud 09:00 Abrud
17:00

11:57 Oradea
17:00

11:57 Nadlac
17:10

09:00 Beclean 09:00 Turda 09:00 Beclean
17:30

13:45 Huedin
18:00

09:00 Brad 09:00 Cluj Napoca 09:00 Deva 09:00 Gherla 09:00 Brad 09:00 Zalau 09:00 Gherla 09:00 Zalau 09:00 Deva
18:00
Euro Michael Tour
09:45 Huedin
18:00

10:00 Oradea
18:00

19:35 Oradea
18:00

10:00 Oradea
18:15

09:00 Floresti
18:30

10:00 Bors
18:30

10:00 Bors
18:30

11:50 Oradea
18:30

11:50 Bors
18:40

13:45 Alesd
19:00

09:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
09:45 Alesd
19:00

10:05 Oradea 10:05 Oradea
19:00

19:35 Bors
19:00

13:45 Oradea
19:30

13:45 Bors
19:45
Euro Michael Tour
09:45 Bors
19:45

17:00 Targu Jiu
20:00

09:00 Huedin
20:00

17:00 Motru
21:00

09:00 Alesd
21:00

17:00 Drobeta Turnu Severin
22:00

09:00 Oradea 09:00 Arad 09:00 Oradea 09:00 Oradea 09:00 Oradea 09:00 Oradea 09:00 Arad
22:00

17:00 Orsova
22:30

11:50 Budapesta
23:00

19:35 Budapesta
23:00

17:00 Caransebes
23:59

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.