La adresa - Mersul autobuzelor Starnberg Germania

La adresa

Starnberg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:10
17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 17:20 Alexandria 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 16:00 Rovinari 19:15 Targu Frumos 14:45 Resita 18:40 Timisesti 13:40 Arad 17:40 Bicaz 11:30 Fagaras 12:50 Calan 15:30 Grinties 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:50 Sfantu Gheorghe 14:30 Brasov 11:00 Teius 14:00 Sighisoara 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 13:00 Darabani 17:30 Slobozia 17:40 Turnu Magurele 17:30 Slobozia 17:00 Craiova 17:30 Mangalia 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Cluj Napoca 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:00 Giurgiu 20:20 Roman 15:20 Campina 17:10 Slatina (Olt) 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 15:35 Isalnita 19:05 Pascani 14:30 Caransebes 18:30 Dumbrava 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 17:00 Sovata 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 15:20 Borsec 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:40 Morareni 14:50 Predeal 10:45 Aiud 13:55 Targu Mures 16:00 Ploiesti 13:10 Veresti 17:30 Corabia 18:00 Tandarei 16:30 Filiasi 20:00 Constanta 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 17:40 Turnu Magurele 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 17:00 Craiova 19:30 Deleni 15:15 Targu Carbunesti 19:00 Motca 14:15 Lugoj 18:00 Targu Neamt 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 16:30 Poiana Largului 12:00 Comanesti 12:30 Deva 15:10 Toplita 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 14:30 Reghin 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 13:50 Falticeni 16:30 Pitesti 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 18:30 Hirsova 16:00 Rovinari 10:45 Miercurea Sibiului 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 17:30 Corabia 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 16:30 Filiasi 19:20 Hirlau 15:00 Motru 18:50 Cristesti 14:00 Timisoara 17:50 Piatra Neamt 11:15 Vestem 13:00 Hateg 16:00 Durau 12:20 Onesti 12:15 Simeria 15:00 Miercurea Ciuc 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 14:05 Medias 15:20 Campina 10:15 Turda 12:35 Gura Humorului 17:00 Bucuresti 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 17:00 Medgidia 15:35 Isalnita 10:15 Medias 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu
12:45
09:50 Sighisoara 10:10 Sfantu Gheorghe 10:30 Durau 10:55 Dumbrava 05:00 Oradea 06:30 Huedin 08:20 Beclean 08:40 Iacobeni 10:50 Targu Neamt 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 09:55 Medias 10:25 Grinties 10:35 Poiana Largului 08:00 Cluj Napoca 05:10 Alesd 07:00 Gilau 08:25 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 05:30 Beius 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 10:00 Reghin 10:20 Toplita 10:40 Bicaz 15:00 Tulcea 05:20 Piatra Craiului 08:10 Cluj Napoca 08:30 Prundu Bargaului 09:05 Gura Humorului 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 10:05 Morareni 10:15 Miercurea Ciuc 10:45 Piatra Neamt 04:00 Bors 06:10 Negreni 08:16 Dej 08:35 Vatra Dornei 09:40 Falticeni 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria
12:50
10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 21:00 Galati 20:30 Buzau 20:05 Sascut 19:40 Negresti 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 17:20 Alexandria 11:15 Alba Iulia 16:00 Rovinari 10:15 Turda 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 20:55 Tecuci 20:20 Focsani 20:00 Bacau 19:30 Iasi 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 20:00 Giurgiu 12:00 Orastie 17:10 Slatina (Olt) 11:00 Teius 15:35 Isalnita 10:00 Cluj Napoca 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 04:00 Budapesta 20:50 Barlad 20:15 Marasesti 19:55 Roman 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 17:40 Turnu Magurele 11:45 Sebes 17:00 Craiova 10:45 Aiud 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 21:10 Braila 20:40 Husi 20:10 Adjud 19:45 Vaslui 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 17:30 Corabia 11:30 Lancram 16:30 Filiasi 10:30 Unirea 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda
16:50
07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin
18:10
15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 11:15 Vestem
Sosiri
De la Ora

07:20 Tulcea
04:00

06:10 Tulcea
04:00

07:20 Braila
04:10

07:20 Galati
04:20

07:20 Tecuci
04:30

06:10 Braila
04:30

06:40 Tulcea
04:50

06:40 Braila 06:40 Giurgiu 06:40 Giurgiu
05:00

07:20 Barlad 07:20 Giurgiu
05:00

06:10 Galati
05:00

06:40 Galati 06:40 Turnu Magurele 06:40 Turnu Magurele
05:10

07:20 Turnu Magurele 07:20 Husi
05:10

06:40 Corabia 06:40 Tecuci 06:40 Corabia
05:20

07:20 Corabia
05:20

06:40 Alexandria 06:40 Barlad 06:40 Alexandria
05:30

07:20 Alexandria 07:20 Buzau
05:30

06:40 Slatina (Olt) 06:40 Husi 06:40 Slatina (Olt)
05:40

07:20 Focsani 07:20 Slatina (Olt)
05:40

06:40 Buzau
05:45

06:40 Focsani
05:50

07:20 Marasesti
05:50

07:20 Adjud
05:55

06:40 Constanta 06:40 Marasesti 06:40 Constanta 06:40 Craiova 06:40 Craiova
06:00

07:20 Laufen 07:20 Craiova 07:20 Constanta 07:20 Sascut
06:00

06:10 Constanta 06:10 Constanta 06:10 Giurgiu 06:10 Tecuci 06:10 Giurgiu
06:00

05:30 Giurgiu 05:30 Constanta 05:30 Constanta 05:30 Giurgiu
06:00

06:40 Mangalia 06:40 Mangalia
06:05

07:20 Bacau 07:20 Mangalia
06:05

06:40 Filiasi 06:40 Filiasi 06:40 Adjud
06:10

07:20 Filiasi 07:20 Roman
06:10

06:10 Turnu Magurele 06:10 Barlad 06:10 Turnu Magurele
06:10

05:30 Turnu Magurele 05:30 Turnu Magurele
06:10

06:40 Medgidia 06:40 Medgidia
06:15

07:20 Medgidia 07:20 Vaslui
06:15

06:40 Rovinari 06:40 Hirsova 06:40 Rovinari 06:40 Hirsova
06:20

07:20 Hirsova 07:20 Rovinari 07:20 Negresti
06:20

06:10 Corabia 06:10 Husi 06:10 Corabia
06:20

05:30 Corabia 05:30 Corabia
06:20

06:40 Tandarei 06:40 Tandarei
06:25

07:20 Tandarei
06:25

06:40 Sascut 06:40 Isalnita 06:40 Slobozia 06:40 Isalnita 06:40 Slobozia
06:30

07:20 Iasi 07:20 Slobozia 07:20 Isalnita
06:30

06:10 Mangalia 06:10 Alexandria 06:10 Buzau 06:10 Alexandria 06:10 Mangalia
06:30

05:30 Mangalia 05:30 Alexandria 05:30 Mangalia 05:30 Alexandria
06:30

07:20 Podu Iloaiei
06:35

06:40 Targu Carbunesti 06:40 Targu Carbunesti
06:40

07:20 Targu Carbunesti 07:20 Deleni
06:40

06:10 Filiasi 06:10 Focsani 06:10 Filiasi 06:10 Medgidia 06:10 Medgidia
06:40

05:30 Filiasi 05:30 Medgidia 05:30 Filiasi 05:30 Medgidia
06:40

06:40 Motru 06:40 Motru
06:45

07:20 Motru 07:20 Hirlau
06:45

06:40 Resita 06:40 Bacau 06:40 Resita
06:50

07:20 Targu Frumos 07:20 Resita
06:50

06:10 Slatina (Olt) 06:10 Marasesti 06:10 Slatina (Olt) 06:10 Hirsova 06:10 Hirsova
06:50

05:30 Hirsova 05:30 Slatina (Olt) 05:30 Hirsova 05:30 Slatina (Olt)
06:50

06:40 Caransebes 06:40 Roman 06:40 Caransebes
06:55

07:20 Caransebes 07:20 Pascani
06:55

06:10 Adjud
06:55

06:40 Bucuresti 06:40 Lugoj 06:40 Vaslui 06:40 Bucuresti 06:40 Lugoj
07:00

07:20 Bucuresti 07:20 Lugoj 07:20 Motca
07:00

06:10 Tandarei 06:10 Tandarei 06:10 Sascut 06:10 Craiova 06:10 Craiova
07:00

05:30 Tandarei 05:30 Craiova 05:30 Tandarei 05:30 Craiova 05:30 Tulcea
07:00

06:40 Timisoara 06:40 Timisoara
07:05

07:20 Timisoara 07:20 Cristesti
07:05

06:10 Bacau
07:05

06:40 Arad 06:40 Arad 06:40 Negresti
07:10

07:20 Timisesti 07:20 Arad
07:10

06:10 Roman 06:10 Filiasi 06:10 Filiasi
07:10

05:30 Filiasi 05:30 Braila 05:30 Filiasi
07:10

06:10 Vaslui
07:15

05:30 Galati
07:15

06:40 Targu Jiu 06:40 Iasi 06:40 Targu Jiu
07:20

07:20 Dumbrava 07:20 Targu Jiu
07:20

06:10 Rovinari 06:10 Rovinari 06:10 Negresti
07:20

05:30 Rovinari 05:30 Rovinari
07:20

06:40 Petrosani 06:40 Petrosani
07:25

07:20 Targu Neamt 07:20 Petrosani
07:25

05:30 Tecuci
07:25

06:40 Pitesti 06:40 Podu Iloaiei 06:40 Hateg 06:40 Pitesti 06:40 Hateg
07:30

07:20 Hateg 07:20 Pitesti 07:20 Piatra Neamt
07:30

06:10 Isalnita 06:10 Isalnita 06:10 Iasi
07:30

05:30 Isalnita 05:30 Isalnita
07:30

06:40 Deleni
07:35

07:20 Bicaz
07:35

06:10 Podu Iloaiei
07:35

05:30 Barlad
07:35

06:40 Hirlau 06:40 Calan 06:40 Calan
07:40

07:20 Sovata 07:20 Calan
07:40

06:10 Targu Carbunesti 06:10 Targu Carbunesti 06:10 Deleni
07:40

05:30 Targu Carbunesti 05:30 Targu Carbunesti
07:40

07:20 Poiana Largului
07:45

06:10 Motru 06:10 Motru 06:10 Harlau
07:45

05:30 Motru 05:30 Husi 05:30 Motru
07:45

06:40 Hunedoara 06:40 Ploiesti 06:40 Hunedoara 06:40 Ploiesti
07:50

07:20 Hunedoara 07:20 Ploiesti 07:20 Durau
07:50

06:10 Resita 06:10 Targu Frumos 06:10 Resita
07:50

05:30 Resita 05:30 Resita
07:50

06:40 Targu Frumos
07:55

07:20 Grinties
07:55

06:10 Caransebes 06:10 Pascani 06:10 Caransebes
07:55

05:30 Caransebes 05:30 Caransebes
07:55

06:40 Ramnicu Sarat 06:40 Deva 06:40 Ramnicu Sarat 06:40 Deva 06:40 Pascani
08:00

07:20 Borsec 07:20 Deva 07:20 Ramnicu Sarat
08:00

06:10 Slobozia 06:10 Lugoj 06:10 Slobozia 06:10 Lugoj 06:10 Motca
08:00

05:30 Slobozia 05:30 Lugoj 05:30 Buzau 05:30 Lugoj 05:30 Slobozia
08:00

07:20 Toplita
08:05

06:10 Timisoara 06:10 Timisoara
08:05

05:30 Timisoara 05:30 Timisoara
08:05

06:40 Motca 06:40 Campina 06:40 Campina
08:10

07:20 Campina 07:20 Miercurea Ciuc
08:10

06:10 Arad 06:10 Bucuresti 06:10 Cristesti 06:10 Bucuresti 06:10 Arad
08:10

05:30 Focsani 05:30 Arad 05:30 Bucuresti 05:30 Arad 05:30 Bucuresti
08:10

06:40 Cristesti
08:15

06:10 Timisesti
08:15

05:30 Marasesti
08:15

06:40 Sinaia 06:40 Sinaia 06:40 Timisesti
08:20

07:20 Sfantu Gheorghe 07:20 Sinaia
08:20

06:10 Targu Jiu 06:10 Dumbrava 06:10 Targu Jiu
08:20

05:30 Targu Jiu 05:30 Targu Jiu
08:20

06:40 Dumbrava
08:25

06:10 Petrosani 06:10 Petrosani
08:25

05:30 Petrosani 05:30 Adjud 05:30 Petrosani
08:25

06:40 Simeria 06:40 Targu Neamt 06:40 Predeal 06:40 Simeria 06:40 Predeal
08:30

07:20 Morareni 07:20 Predeal 07:20 Simeria
08:30

06:10 Hateg 06:10 Hateg 06:10 Targu Neamt
08:30

05:30 Hateg 05:30 Hateg
08:30

06:10 Piatra Neamt
08:35

05:30 Sascut
08:35

06:40 Orastie 06:40 Orastie
08:40

07:20 Orastie
08:40

06:10 Calan 06:10 Bicaz 06:10 Calan
08:40

05:30 Calan 05:30 Calan
08:40

06:10 Poiana Largului
08:45

05:30 Bacau
08:45

06:40 Sebes 06:40 Sebes 06:40 Piatra Neamt
08:50

07:20 Sebes
08:50

06:10 Hunedoara 06:10 Hunedoara 06:10 Durau
08:50

05:30 Hunedoara 05:30 Hunedoara
08:50

06:10 Borsec
08:55

05:30 Roman
08:55

06:40 Brasov 06:40 Bicaz 06:40 Lancram 06:40 Brasov 06:40 Lancram
09:00

07:20 Brasov 07:20 Lancram 07:20 Reghin
09:00

06:10 Pitesti 06:10 Deva 06:10 Toplita 06:10 Pitesti 06:10 Deva
09:00

05:30 Deva 05:30 Pitesti 05:30 Deva 05:30 Vaslui 05:30 Pitesti
09:00

06:10 Miercurea Ciuc
09:05

05:30 Negresti
09:05

06:40 Targu Secuiesc 06:40 Poiana Largului 06:40 Targu Secuiesc
09:10

07:20 Targu Secuiesc
09:10

06:10 Ramnicu Sarat 06:10 Ramnicu Sarat 06:10 Sfantu Gheorghe
09:10

05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Iasi 05:30 Ramnicu Sarat
09:10

06:10 Morareni
09:15

05:30 Podu Iloaiei
09:15

06:40 Sfantu Gheorghe 06:40 Durau 06:40 Sfantu Gheorghe
09:20

07:20 Sfantu Gheorghe
09:20

06:10 Campina 06:10 Reghin 06:10 Campina
09:20

05:30 Campina 05:30 Deleni 05:30 Campina
09:20

06:40 Toplita
09:25

06:10 Medias
09:25

05:30 Hirlau
09:25

06:40 Alba Iulia 06:40 Covasna 06:40 Alba Iulia 06:40 Miercurea Ciuc 06:40 Covasna
09:30

07:20 Covasna 07:20 Medias 07:20 Alba Iulia
09:30

06:10 Sinaia 06:10 Sighisoara 06:10 Sinaia
09:30

05:30 Targu Frumos 05:30 Sinaia 05:30 Sinaia
09:30

06:40 Sfantu Gheorghe
09:35

06:10 Targu Mures
09:35

05:30 Pascani
09:35

06:40 Morareni
09:38

06:40 Targu Ocna 06:40 Teius 06:40 Targu Ocna 06:40 Teius
09:40

07:20 Sighisoara 07:20 Targu Ocna 07:20 Teius
09:40

06:10 Predeal 06:10 Falticeni 06:10 Predeal
09:40

05:30 Predeal 05:30 Motca 05:30 Predeal
09:40

06:40 Reghin
09:41

06:40 Medias
09:44

06:10 Suceava
09:45

05:30 Cristesti
09:45

06:40 Sighisoara
09:48

06:40 Onesti 06:40 Aiud 06:40 Onesti 06:40 Aiud
09:50

07:20 Onesti 07:20 Aiud
09:50

06:10 Veresti 06:10 Brasov 06:10 Brasov
09:50

05:30 Brasov 05:30 Timisesti 05:30 Brasov
09:50

06:40 Targu Mures
09:55

06:10 Darabani
09:55

05:30 Dumbrava
09:55

06:40 Falticeni 06:40 Comanesti 06:40 Unirea 06:40 Comanesti 06:40 Unirea
10:00

07:20 Unirea 07:20 Targu Mures 07:20 Comanesti
10:00

06:10 Botosani 06:10 Targu Secuiesc 06:10 Targu Secuiesc
10:00

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Neamt 05:30 Targu Secuiesc
10:00

06:40 Suceava
10:05

07:20 Falticeni
10:05

06:10 Gura Humorului 06:10 Sfantu Gheorghe 06:10 Sfantu Gheorghe
10:05

05:30 Piatra Neamt 05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Sfantu Gheorghe
10:05

06:40 Turda 06:40 Moinesti 06:40 Turda 06:40 Moinesti
10:10

07:20 Moinesti 07:20 Suceava 07:20 Turda
10:10

06:10 Covasna 06:10 Campulung Moldovenesc 06:10 Covasna
10:10

05:30 Bicaz 05:30 Covasna 05:30 Covasna
10:10

07:20 Dolhasca
10:15

06:10 Iacobeni
10:15

05:30 Sovata
10:15

06:40 Fagaras 06:40 Fagaras
10:20

07:20 Fagaras 07:20 Veresti
10:20

06:10 Borsa 06:10 Targu Ocna 06:10 Targu Ocna
10:20

05:30 Targu Ocna 05:30 Targu Ocna 05:30 Poiana Largului
10:20

07:20 Darabani
10:25

06:10 Vatra Dornei
10:25

05:30 Durau
10:25

06:40 Vestem 06:40 Botosani 06:40 Vestem
10:30

07:20 Vestem 07:20 Stefanesti
10:30

06:10 Onesti 06:10 Prundu Bargaului 06:10 Onesti
10:30

05:30 Onesti 05:30 Onesti
10:30

07:20 Botosani
10:35

06:10 Beclean
10:35

06:40 Gura Humorului
10:40

07:20 Gura Humorului
10:40

06:10 Baia Mare 06:10 Comanesti 06:10 Comanesti
10:40

05:30 Grinties 05:30 Comanesti 05:30 Comanesti
10:40

07:20 Campulung Moldovenesc
10:45

06:10 Dej
10:45

06:40 Ramnicu Valcea 06:40 Ramnicu Valcea
10:50

07:20 Ramnicu Valcea 07:20 Iacobeni
10:50

06:10 Moinesti 06:10 Moinesti
10:50

05:30 Moinesti 05:30 Moinesti
10:50

07:20 Borsa
10:53

06:40 Campulung Moldovenesc
10:55

06:10 Cluj Napoca
10:55

05:30 Borsec
10:55

06:40 Sibiu 06:40 Iacobeni 06:40 Sibiu
11:00

07:20 Vatra Dornei 07:20 Sibiu
11:00

06:10 Simeria 06:10 Fagaras 06:10 Fagaras 06:10 Simeria 06:10 Cluj Napoca
11:00

05:30 Fagaras 05:30 Simeria 05:30 Fagaras 05:30 Toplita 05:30 Simeria
11:00

06:40 Vatra Dornei
11:05

07:20 Prundu Bargaului
11:05

05:30 Miercurea Ciuc
11:05

06:40 Miercurea Sibiului 06:40 Miercurea Sibiului 06:40 Prundu Bargaului
11:10

07:20 Bistrita 07:20 Miercurea Sibiului
11:10

06:10 Vestem 06:10 Vestem
11:10

05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Vestem 05:30 Vestem
11:10

07:20 Beclean
11:15

06:40 Sighisoara 06:40 Sighisoara 06:40 Bistrita
11:20

07:20 Sighisoara 07:20 Baia Mare
11:20

06:10 Orastie 06:10 Ramnicu Valcea 06:10 Ramnicu Valcea 06:10 Orastie
11:20

05:30 Orastie 05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Orastie 05:30 Morareni
11:20

07:20 Dej
11:25

06:40 Medias 06:40 Beclean 06:40 Medias
11:30

07:20 Medias 07:20 Cluj Napoca
11:30

06:10 Sebes 06:10 Sebes 06:10 Sibiu 06:10 Sibiu
11:30

05:30 Sebes 05:30 Sibiu 05:30 Reghin 05:30 Sebes 05:30 Sibiu
11:30

06:40 Dej
11:40

06:10 Lancram 06:10 Miercurea Sibiului 06:10 Miercurea Sibiului 06:10 Lancram
11:40

05:30 Lancram 05:30 Miercurea Sibiului 05:30 Sighisoara 05:30 Lancram 05:30 Miercurea Sibiului
11:40

06:40 Cluj Napoca
11:45

05:30 Targu Mures
11:45

06:10 Alba Iulia 06:10 Sighisoara 06:10 Sighisoara 06:10 Alba Iulia
11:50

05:30 Sighisoara 05:30 Alba Iulia 05:30 Sighisoara 05:30 Alba Iulia
11:50

05:30 Falticeni
11:55

06:40 Cluj Napoca
12:00

07:20 Cluj Napoca
12:00

06:10 Medias 06:10 Gilau 06:10 Medias
12:00

05:30 Medias 05:30 Suceava 05:30 Medias
12:00

05:30 Dolhasca
12:05

06:10 Teius 06:10 Teius
12:10

05:30 Teius 05:30 Veresti 05:30 Teius
12:10

05:30 Darabani
12:15

06:10 Aiud 06:10 Aiud
12:20

05:30 Stefanesti 05:30 Aiud 05:30 Aiud
12:20

05:30 Botosani
12:25

07:20 Gilau
12:30

06:10 Unirea 06:10 Unirea
12:30

05:30 Unirea 05:30 Unirea
12:30

05:30 Gura Humorului
12:35

06:10 Turda 06:10 Turda
12:40

05:30 Turda 05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Turda
12:40

05:30 Iacobeni
12:45

05:30 Borsa
12:55

07:20 Huedin
13:00

06:10 Huedin
13:00

05:30 Vatra Dornei
13:00

05:30 Prundu Bargaului
13:10

06:40 Gilau
13:15

05:30 Bistrita
13:15

05:30 Beclean
13:20

05:30 Baia Mare
13:25

06:40 Huedin
13:30

05:30 Dej
13:30

05:30 Cluj Napoca
13:35

05:30 Cluj Napoca
13:40

05:30 Gilau
13:45

06:40 Negreni
13:50

05:30 Huedin
13:50

07:20 Negreni
14:00

06:10 Negreni 06:10 Cluj Napoca 06:10 Cluj Napoca 06:10 Cluj Napoca 06:10 Cluj Napoca
14:00

05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca
14:00

07:20 Piatra Craiului
15:00

06:10 Piatra Craiului
15:00

05:30 Negreni
15:00

07:20 Beius
15:30

06:10 Beius
15:30

07:20 Alesd
16:00

06:10 Alesd
16:00

05:30 Piatra Craiului
16:00

05:30 Beius
16:10

06:40 Alesd
16:55

05:30 Alesd
17:00

06:40 Oradea
18:00

05:30 Oradea
18:00

06:40 Bors
18:30

06:10 Oradea
18:30

05:30 Bors
18:30

06:10 Bors
18:40

07:20 Oradea
19:00

06:10 Budapesta
23:00

05:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.