La adresa - Mersul autobuzelor Soltau Germania

La adresa

Soltau, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:50
23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 09:30 Oradea 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 12:30 Huedin 04:30 Constanta 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 10:30 Alesd 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus
08:20
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
10:30
12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea
14:45
13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani
Sosiri
De la Ora

16:10 Constanta
00:05

20:30 Braila
00:10

16:10 Mangalia
00:10

16:10 Medgidia
00:15

16:10 Cernavoda
00:30

20:30 Galati
00:40

20:30 Buzau
01:00

16:10 Giurgiu
01:00

16:10 Alexandria
01:05

16:10 Fetesti
01:10

16:10 Braila
01:20

20:30 Ramnicu Sarat
01:30

16:10 Tulcea
01:30

20:30 Tecuci
01:55

16:10 Calarasi
02:00

16:10 Galati
02:10

20:30 Focsani
02:15

20:30 Adjud
02:45

20:30 Barlad
03:00

16:10 Slobozia
03:00

16:10 Tecuci
03:10

16:10 Ramnicu Sarat
03:20

20:30 Husi
03:30

16:10 Barlad
03:30

20:30 Dorohoi
03:35

20:30 Onesti
03:45

16:10 Husi
03:50

20:30 Vaslui
04:00

16:10 Bucuresti
04:00

20:30 Comanesti
04:10

16:10 Buzau
04:10

20:30 Bucuresti
04:15

20:30 Moinesti
04:20

16:10 Focsani
04:20

20:30 Botosani
04:30

16:10 Vaslui
04:30

20:30 Craiova
04:35

16:10 Harlau
04:40

09:30 Tulcea
04:40

20:30 Iasi
04:45

09:30 Braila
04:45

09:30 Galati
04:50

20:30 Podu Iloaiei
05:00

16:10 Roman
05:00

09:30 Tecuci 09:30 Giurgiu
05:00

20:30 Filiasi
05:05

09:30 Barlad
05:05

20:30 Ploiesti
05:10

16:10 Adjud
05:10

09:30 Turnu Magurele
05:10

16:10 Bacau
05:15

20:30 Suceava
05:20

16:10 Slatina (Olt)
05:20

09:30 Corabia 09:30 Husi
05:20

16:10 Radauti
05:25

20:30 Bacau
05:30

16:10 Iasi
05:30

09:30 Buzau 09:30 Alexandria
05:30

16:10 Dorohoi
05:35

20:30 Negresti
05:40

16:10 Targu Frumos
05:40

09:30 Focsani 09:30 Slatina (Olt)
05:40

10:30 Tulcea
05:40

20:30 Harlau
05:45

16:10 Targoviste
05:45

10:30 Braila
05:45

16:10 Urziceni
05:47

20:30 Constanta
05:50

16:10 Ploiesti
05:50

10:30 Galati
05:50

16:10 Targu Neamt
05:55

16:10 Buhusi
05:57

16:10 Roznov
05:58

20:30 Campina
06:00

16:10 Piatra Neamt
06:00

09:30 Constanta 09:30 Marasesti 09:30 Craiova
06:00

10:30 Tecuci 10:30 Giurgiu 10:30 Constanta 10:30 Giurgiu 10:30 Constanta
06:00

20:30 Buhusi
06:05

09:30 Mangalia 09:30 Adjud
06:05

10:30 Barlad
06:05

20:30 Roznov
06:10

16:10 Onesti
06:10

09:30 Filiasi
06:10

10:30 Turnu Magurele 10:30 Turnu Magurele 10:30 Husi
06:10

20:30 Targu Frumos
06:15

09:30 Medgidia
06:15

20:30 Gura Humorului
06:20

16:10 Botosani
06:20

09:30 Hirsova 09:30 Rovinari 09:30 Sascut
06:20

10:30 Corabia 10:30 Corabia
06:20

09:30 Tandarei
06:25

20:30 Falticeni
06:30

16:10 Pascani
06:30

09:30 Slobozia 09:30 Isalnita
06:30

10:30 Alexandria 10:30 Mangalia 10:30 Mangalia 10:30 Buzau 10:30 Alexandria
06:30

20:30 Rovinari
06:35

20:30 Pascani
06:40

16:10 Craiova
06:40

09:30 Targu Carbunesti
06:40

10:30 Medgidia 10:30 Medgidia 10:30 Focsani 10:30 Filiasi 10:30 Filiasi
06:40

20:30 Motca
06:45

09:30 Bacau 09:30 Motru
06:45

20:30 Piatra Neamt
06:50

16:10 Suceava
06:50

09:30 Resita
06:50

10:30 Hirsova 10:30 Slatina (Olt) 10:30 Slatina (Olt) 10:30 Hirsova
06:50

20:30 Roman
06:55

09:30 Caransebes
06:55

20:30 Cristesti
07:00

16:10 Filiasi
07:00

09:30 Roman 09:30 Bucuresti 09:30 Lugoj
07:00

10:30 Craiova 10:30 Marasesti 10:30 Craiova 10:30 Tandarei 10:30 Tandarei
07:00

20:30 Targu Jiu
07:05

09:30 Vaslui 09:30 Timisoara
07:05

10:30 Adjud
07:05

20:30 Brasov
07:10

09:30 Arad 09:30 Negresti
07:10

10:30 Filiasi 10:30 Sascut 10:30 Filiasi
07:10

09:30 Iasi
07:15

16:10 Pitesti
07:20

09:30 Podu Iloaiei 09:30 Targu Jiu
07:20

10:30 Rovinari 10:30 Rovinari
07:20

09:30 Deleni 09:30 Petrosani
07:25

20:30 Fetesti
07:30

16:10 Targu Secuiesc
07:30

09:30 Hirlau 09:30 Hateg 09:30 Pitesti
07:30

10:30 Isalnita 10:30 Isalnita
07:30

09:30 Targu Frumos
07:35

09:30 Pascani 09:30 Calan
07:40

10:30 Targu Carbunesti 10:30 Targu Carbunesti
07:40

09:30 Motca
07:45

10:30 Motru 10:30 Bacau 10:30 Motru
07:45

09:30 Hunedoara 09:30 Cristesti 09:30 Ploiesti
07:50

10:30 Resita 10:30 Resita
07:50

09:30 Timisesti
07:55

10:30 Caransebes 10:30 Caransebes
07:55

20:30 Targu Neamt
08:00

16:10 Brasov
08:00

09:30 Dumbrava 09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Deva
08:00

10:30 Lugoj 10:30 Roman 10:30 Slobozia 10:30 Lugoj 10:30 Slobozia
08:00

09:30 Targu Neamt
08:05

10:30 Timisoara 10:30 Timisoara 10:30 Vaslui
08:05

16:10 Bicaz
08:10

09:30 Campina 09:30 Piatra Neamt
08:10

10:30 Bucuresti 10:30 Bucuresti 10:30 Negresti 10:30 Arad 10:30 Arad
08:10

16:10 Ramnicu Valcea
08:15

09:30 Bicaz
08:15

10:30 Iasi
08:15

16:10 Falticeni
08:20

09:30 Sinaia
08:20

10:30 Podu Iloaiei 10:30 Targu Jiu 10:30 Targu Jiu
08:20

10:30 Petrosani 10:30 Petrosani 10:30 Deleni
08:25

20:30 Fagaras
08:30

16:10 Gura Humorului
08:30

09:30 Poiana Largului 09:30 Simeria 09:30 Predeal
08:30

10:30 Hirlau 10:30 Hateg 10:30 Hateg
08:30

20:30 Petrosani
08:35

09:30 Durau
08:35

10:30 Targu Frumos
08:35

16:10 Moinesti
08:40

09:30 Toplita 09:30 Orastie
08:40

10:30 Pascani 10:30 Calan 10:30 Calan
08:40

16:10 Fagaras
08:45

09:30 Miercurea Ciuc
08:45

10:30 Motca
08:45

09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Sebes
08:50

10:30 Hunedoara 10:30 Cristesti 10:30 Hunedoara
08:50

09:30 Morareni
08:55

10:30 Timisesti
08:55

16:10 Comanesti
09:00

09:30 Brasov 09:30 Lancram 09:30 Reghin
09:00

10:30 Deva 10:30 Pitesti 10:30 Deva 10:30 Dumbrava 10:30 Pitesti
09:00

09:30 Medias
09:05

10:30 Targu Neamt
09:05

16:10 Targu Jiu
09:10

09:30 Sighisoara 09:30 Targu Secuiesc
09:10

10:30 Ramnicu Sarat 10:30 Piatra Neamt 10:30 Ramnicu Sarat
09:10

09:30 Targu Mures
09:15

10:30 Bicaz
09:15

16:10 Campulung Moldovenesc
09:20

09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Falticeni
09:20

10:30 Campina 10:30 Campina
09:20

09:30 Suceava
09:25

20:30 Poiana Largului
09:30

16:10 Targu Ocna
09:30

09:30 Alba Iulia 09:30 Covasna
09:30

10:30 Sinaia 10:30 Poiana Largului 10:30 Sinaia
09:30

20:30 Hateg
09:35

16:10 Gheorgheni
09:35

10:30 Durau
09:35

16:10 Reghin
09:40

09:30 Targu Ocna 09:30 Teius
09:40

10:30 Predeal 10:30 Toplita 10:30 Predeal
09:40

20:30 Sibiu
09:45

16:10 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:30 Botosani
09:45

09:30 Gura Humorului 09:30 Onesti 09:30 Aiud
09:50

10:30 Sfantu Gheorghe 10:30 Miercurea Ciuc 10:30 Brasov 10:30 Brasov
09:50

09:30 Campulung Moldovenesc
09:55

10:30 Morareni
09:55

20:30 Hunedoara
10:00

16:10 Toplita Gara
10:00

09:30 Comanesti 09:30 Unirea 09:30 Iacobeni
10:00

10:30 Targu Secuiesc 10:30 Targu Secuiesc 10:30 Reghin
10:00

10:30 Sighisoara 10:30 Sfantu Gheorghe 10:30 Sfantu Gheorghe
10:05

16:10 Sighisoara
10:10

09:30 Turda 09:30 Vatra Dornei 09:30 Moinesti
10:10

10:30 Covasna 10:30 Covasna
10:10

16:10 Orastie
10:15

09:30 Prundu Bargaului
10:15

10:30 Targu Mures
10:15

16:10 Deva
10:20

09:30 Fagaras 09:30 Bistrita
10:20

10:30 Falticeni 10:30 Targu Ocna 10:30 Targu Ocna
10:20

16:10 Caransebes
10:25

09:30 Beclean
10:25

10:30 Suceava
10:25

20:30 Sebes
10:30

16:10 Targu Mures
10:30

09:30 Dej 09:30 Vestem
10:30

10:30 Onesti 10:30 Dolhasca 10:30 Onesti
10:30

16:10 Vatra Dornei
10:35

10:30 Veresti
10:35

10:30 Darabani 10:30 Comanesti 10:30 Comanesti
10:40

10:30 Botosani
10:45

09:30 Ramnicu Valcea
10:50

10:30 Moinesti 10:30 Gura Humorului 10:30 Moinesti
10:50

10:30 Campulung Moldovenesc
10:55

16:10 Resita
11:00

09:30 Sibiu
11:00

10:30 Simeria 10:30 Iacobeni 10:30 Fagaras 10:30 Simeria 10:30 Fagaras
11:00

16:10 Blaj
11:10

09:30 Miercurea Sibiului
11:10

10:30 Vatra Dornei 10:30 Vestem 10:30 Vestem
11:10

16:10 Sibiu
11:15

10:30 Prundu Bargaului
11:15

09:30 Sighisoara
11:20

10:30 Ramnicu Valcea 10:30 Bistrita 10:30 Orastie 10:30 Ramnicu Valcea 10:30 Orastie
11:20

10:30 Beclean
11:25

20:30 Toplita
11:30

16:10 Medias
11:30

09:30 Medias 09:30 Cluj Napoca
11:30

10:30 Dej 10:30 Sibiu 10:30 Sibiu 10:30 Sebes 10:30 Sebes
11:30

16:10 Sebes
11:35

10:30 Miercurea Sibiului 10:30 Lancram 10:30 Lancram 10:30 Miercurea Sibiului
11:40

10:30 Alba Iulia 10:30 Sighisoara 10:30 Sighisoara 10:30 Alba Iulia
11:50

20:30 Deva
12:00

16:10 Alba Iulia
12:00

09:30 Cluj Napoca
12:00

10:30 Medias 10:30 Medias 10:30 Cluj Napoca
12:00

09:30 Gilau
12:05

10:30 Gilau
12:05

16:10 Bistrita
12:10

09:30 Huedin
12:10

10:30 Huedin 10:30 Teius 10:30 Teius
12:10

09:30 Negreni
12:15

10:30 Negreni
12:15

16:10 Lugoj
12:20

09:30 Alesd
12:20

10:30 Aiud 10:30 Aiud 10:30 Alesd
12:20

20:30 Reghin
12:30

16:10 Aiud
12:30

10:30 Unirea 10:30 Unirea
12:30

16:10 Beclean
12:35

10:30 Turda 10:30 Turda
12:40

16:10 Dej
13:00

16:10 Turda
13:15

20:30 Alba Iulia
13:30

16:10 Gherla
13:30

16:10 Cluj Napoca
14:00

10:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca 10:30 Cluj Napoca
14:00

16:10 Timisoara
14:10

20:30 Targu Mures
14:30

20:30 Aiud
14:45

20:30 Ludus
15:00

16:10 Huedin
15:00

20:30 Turda
15:30

20:30 Cluj Napoca
16:00

16:10 Arad
16:00

16:10 Oradea
17:00

16:10 Nadlac
17:10

20:30 Huedin
18:00

09:30 Oradea
18:30

10:30 Oradea
18:30

09:30 Bors
18:40

20:30 Alesd
19:00

10:30 Bors
19:00

20:30 Oradea
19:30

20:30 Bors
19:45

10:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.