La adresa - Mersul autobuzelor Singen Germania

La adresa

Singen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:10
23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau
09:20
14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 04:00 Budapesta 20:50 Barlad 20:15 Marasesti 19:55 Roman 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 15:00 Motru 17:55 Bicaz 14:00 Timisoara 17:25 Grinties 13:00 Hateg 17:05 Miercurea Ciuc 12:15 Simeria 10:50 Sibiu 11:15 Alba Iulia 11:45 Moinesti 10:15 Turda 12:55 Covasna 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 06:00 Alesd 21:10 Braila 20:40 Husi 20:10 Adjud 19:45 Vaslui 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 14:45 Resita 17:45 Sovata 13:40 Arad 17:20 Borsec 12:50 Calan 19:05 Hirlau 12:00 Orastie 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Teius 12:00 Comanesti 10:00 Cluj Napoca 13:35 Sfantu Gheorghe 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 05:30 Oradea 21:00 Galati 20:30 Buzau 20:05 Sascut 19:40 Negresti 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 14:30 Caransebes 17:40 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 17:10 Toplita 12:40 Hunedoara 18:40 Motca 11:45 Sebes 11:15 Vestem 10:45 Aiud 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 20:55 Tecuci 20:20 Focsani 20:00 Bacau 19:30 Iasi 18:45 Pascani 15:15 Targu Carbunesti 18:05 Targu Neamt 14:15 Lugoj 17:30 Durau 13:15 Petrosani 17:00 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 18:00 Piatra Neamt 11:30 Lancram 11:30 Fagaras 10:30 Unirea 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta
10:40
13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz
10:55
20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 15:30 Grinties 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 15:20 Borsec 14:40 Morareni 13:55 Targu Mures 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 15:10 Toplita 14:30 Reghin 13:50 Falticeni 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 12:35 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti
11:55
16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 06:00 Huedin 10:00 Bontida 12:40 Beclean 17:40 Cernavoda 17:00 Tandarei 16:30 Targoviste 16:00 Urziceni 15:30 Focsani 14:55 Roman 14:20 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 18:20 Mangalia 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 05:00 Oradea 06:30 Zalau 12:00 Cluj Napoca 13:00 Nasaud 17:30 Slobozia 16:55 Bucuresti 16:30 Sinaia 15:55 Ploiesti 15:20 Marasesti 14:50 Targu Frumos 14:10 Falticeni 18:10 Constanta 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Campulung Moldovenesc 07:00 Satu Mare 12:20 Gherla 13:10 Prundu Bargaului 17:20 Harsova 16:50 Pitesti 16:20 Predeal 15:50 Buzau 15:10 Adjud 14:40 Pascani 14:00 Suceava 18:00 Medgidia 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 05:30 Alesd 08:00 Baia Mare 12:30 Dej 13:20 Vatra Dornei 17:10 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:10 Campina 15:40 Ramnicu Sarat 15:00 Bacau 14:30 Motca 13:50 Radauti 17:50 Calarasi
12:40
13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 14:55 Roman 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:30 Saveni 14:55 Turnu Magurele 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:05 Moinesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Giurgiu 16:40 Tulcea 12:20 Chisineu Cris 16:25 Ianca 12:55 Deva 16:00 Vaslui 13:40 Targu Jiu 15:45 Harlau 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 09:10 Huedin 11:20 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 15:00 Bacau 15:40 Flamanzi 14:20 Filiasi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 13:30 Onesti 12:45 Brasov 14:10 Miercurea Ciuc 13:00 Comanesti 14:50 Bicaz 15:00 Alexandria 16:30 Galati 12:30 Arad 16:20 Faurei 13:00 Hunedoara 16:05 Husi 13:50 Caransebes 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:20 Dorohoi 14:40 Slatina (Olt) 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 13:40 Reghin 12:50 Targu Secuiesc 14:20 Sovata 14:30 Craiova 15:00 Poiana Largului 12:05 Gilau 16:35 Braila 12:40 Timisoara 15:50 Podu Iloaiei 13:10 Hateg 16:10 Barlad 13:55 Resita 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 08:00 Oradea 09:30 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 15:25 Darabani 14:50 Caracal 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 13:50 Toplita 12:55 Covasna 14:30 Gheorgheni 13:30 Bumbesti Jiu 15:10 Vanatori 12:10 Salonta 16:15 Tecuci 12:50 Lugoj 15:55 Iasi 13:20 Petrosani 15:35 Botosani
17:30
12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 07:00 Alesd 13:35 Sfantu Gheorghe 10:00 Huedin 15:00 Sinaia 11:50 Dej 16:30 Pitesti 12:40 Prundu Bargaului 18:30 Hirsova 13:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 14:00 Veresti 17:40 Turnu Magurele 14:45 Targu Mures 17:00 Craiova 15:10 Morareni 15:15 Targu Carbunesti 15:45 Borsec 14:15 Lugoj 16:10 Piatra Neamt 13:15 Petrosani 16:50 Cristesti 12:30 Deva 17:10 Harlau 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:15 Vestem 17:40 Iasi 18:20 Bacau 17:30 Corabia 19:00 Focsani 16:30 Filiasi 19:40 Tecuci 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 04:00 Budapesta 12:20 Onesti 07:30 Beius 14:10 Targu Secuiesc 11:00 Gilau 15:20 Campina 11:55 Baia Mare 17:00 Bucuresti 13:00 Vatra Dornei 17:00 Medgidia 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 17:30 Corabia 14:50 Sighisoara 16:30 Filiasi 15:20 Sfantu Gheorghe 15:00 Motru 15:50 Durau 14:00 Timisoara 16:20 Targu Neamt 13:00 Hateg 16:55 Motca 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 10:15 Medias 11:30 Fagaras 17:50 Negresti 18:30 Sascut 17:20 Alexandria 19:10 Buzau 16:00 Rovinari 19:50 Galati 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 05:00 Bors 12:40 Targu Ocna 08:00 Piatra Craiului 14:30 Brasov 11:30 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 12:00 Beclean 17:30 Slobozia 13:10 Borsa 17:30 Mangalia 13:50 Botosani 14:30 Suceava 17:20 Alexandria 14:55 Medias 16:00 Rovinari 15:30 Miercurea Ciuc 14:45 Resita 15:55 Poiana Largului 13:40 Arad 16:30 Dumbrava 12:50 Calan 17:00 Pascani 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 20:00 Giurgiu 18:40 Adjud 17:10 Slatina (Olt) 19:20 Husi 15:35 Isalnita 20:00 Braila 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Giurgiu 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 06:00 Oradea 12:55 Covasna 09:00 Negreni 14:50 Predeal 11:40 Cluj Napoca 16:00 Ploiesti 12:30 Bistrita 18:00 Tandarei 13:20 Iacobeni 20:00 Constanta 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Reghin 15:35 Isalnita 15:40 Toplita 14:30 Caransebes 16:00 Bicaz 13:30 Targu Jiu 16:40 Timisesti 12:40 Hunedoara 17:10 Targu Frumos 11:45 Sebes 10:45 Aiud 11:00 Ramnicu Valcea 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 17:40 Turnu Magurele 18:50 Marasesti 17:00 Craiova 19:30 Barlad 15:15 Targu Carbunesti 20:30 Tulcea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea
17:40
11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 14:50 Sighisoara 15:00 Motru 15:20 Sfantu Gheorghe 14:00 Timisoara 15:50 Durau 13:00 Hateg 16:20 Targu Neamt 12:15 Simeria 16:55 Motca 11:15 Alba Iulia 17:20 Deleni 10:15 Turda 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 17:30 Corabia 14:10 Dolhasca 16:30 Filiasi 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 16:00 Rovinari 14:55 Medias 14:45 Resita 15:30 Miercurea Ciuc 13:40 Arad 15:55 Poiana Largului 12:50 Calan 16:30 Dumbrava 12:00 Orastie 17:00 Pascani 11:00 Teius 17:30 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 17:20 Alexandria 14:30 Suceava 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:35 Isalnita 15:00 Reghin 14:30 Caransebes 15:40 Toplita 13:30 Targu Jiu 16:00 Bicaz 12:40 Hunedoara 16:40 Timisesti 11:45 Sebes 17:10 Targu Frumos 10:45 Aiud 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 20:00 Giurgiu 13:55 Darabani 17:10 Slatina (Olt) 14:40 Falticeni 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:45 Targu Mures 15:15 Targu Carbunesti 15:10 Morareni 14:15 Lugoj 15:45 Borsec 13:15 Petrosani 16:10 Piatra Neamt 12:30 Deva 16:50 Cristesti 11:30 Lancram 17:10 Harlau 10:30 Unirea 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 14:00 Veresti 17:00 Craiova
Sosiri
De la Ora

14:00 Constanta
00:05

17:10 Braila
00:10

14:00 Mangalia
00:10

14:00 Medgidia
00:15

14:00 Cernavoda
00:30

17:10 Galati
00:40

17:10 Buzau
01:00

14:00 Giurgiu
01:00

20:00 Tulcea
01:00

14:00 Alexandria
01:05

14:00 Fetesti
01:10

05:00 Tulcea
01:15

08:20 Tulcea 08:20 Tulcea
01:15

14:00 Braila
01:20

05:00 Braila
01:20

08:20 Braila 08:20 Braila
01:20

17:10 Ramnicu Sarat
01:30

14:00 Tulcea
01:30

17:10 Tecuci
01:55

14:00 Calarasi
02:00

20:00 Braila
02:00

14:00 Galati
02:10

17:10 Focsani
02:15

20:00 Galati
02:30

08:20 Mangalia
02:30

17:10 Adjud
02:45

17:10 Barlad
03:00

14:00 Slobozia
03:00

20:00 Tecuci
03:00

05:00 Galati
03:00

08:20 Galati 08:20 Galati
03:00

14:00 Tecuci
03:10

14:00 Ramnicu Sarat
03:20

17:10 Husi
03:30

14:00 Barlad
03:30

05:00 Ianca
03:30

08:20 Ianca 08:20 Ianca
03:30

17:10 Dorohoi
03:35

17:10 Onesti
03:45

14:00 Husi
03:50

17:10 Vaslui
04:00

14:00 Bucuresti
04:00

09:30 Tulcea
04:00

20:00 Barlad
04:00

05:00 Mangalia
04:00

08:20 Constanta
04:00

17:10 Comanesti
04:10

14:00 Buzau
04:10

05:00 Constanta
04:10

17:10 Bucuresti
04:15

17:10 Moinesti
04:20

14:00 Focsani
04:20

08:20 Medgidia
04:20

17:10 Botosani
04:30

14:00 Vaslui
04:30

09:30 Braila
04:30

05:00 Faurei 05:00 Medgidia
04:30

08:20 Calarasi 08:20 Faurei 08:20 Faurei
04:30

17:10 Craiova
04:35

14:00 Harlau
04:40

05:00 Tecuci
04:40

08:20 Tecuci 08:20 Tecuci
04:40

17:10 Iasi
04:45

05:00 Calarasi 05:00 Barlad
04:50

08:20 Barlad 08:20 Barlad
04:50

17:10 Podu Iloaiei
05:00

14:00 Roman
05:00

09:30 Galati
05:00

20:00 Husi
05:00

05:00 Cernavoda
05:00

08:20 Cernavoda
05:00

17:10 Filiasi
05:05

17:10 Ploiesti
05:10

14:00 Adjud
05:10

20:00 Buzau
05:10

05:00 Slobozia
05:10

08:20 Slobozia
05:10

14:00 Bacau
05:15

17:10 Suceava
05:20

14:00 Slatina (Olt)
05:20

20:00 Focsani
05:20

14:00 Radauti
05:25

17:10 Bacau
05:30

14:00 Iasi
05:30

20:00 Marasesti
05:30

05:00 Husi 05:00 Harsova
05:30

08:20 Husi 08:20 Husi
05:30

14:00 Dorohoi
05:35

17:10 Negresti
05:40

14:00 Targu Frumos
05:40

05:00 Vaslui
05:40

08:20 Vaslui 08:20 Vaslui
05:40

17:10 Harlau
05:45

14:00 Targoviste
05:45

14:00 Urziceni
05:47

17:10 Constanta
05:50

14:00 Ploiesti
05:50

14:00 Targu Neamt
05:55

14:00 Buhusi
05:57

14:00 Roznov
05:58

17:10 Campina
06:00

14:00 Piatra Neamt
06:00

09:30 Constanta 09:30 Constanta 09:30 Giurgiu 09:30 Giurgiu 09:30 Tecuci
06:00

06:00 Constanta 06:00 Giurgiu 06:00 Constanta 06:00 Giurgiu
06:00

20:00 Giurgiu 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 20:00 Constanta 20:00 Adjud
06:00

05:00 Lehliu 05:00 Iasi 05:00 Giurgiu
06:00

08:20 Harsova 08:20 Iasi 08:20 Iasi 08:20 Giurgiu 08:20 Giurgiu
06:00

17:10 Buhusi
06:05

17:10 Roznov
06:10

14:00 Onesti
06:10

09:30 Turnu Magurele 09:30 Turnu Magurele 09:30 Barlad
06:10

06:00 Turnu Magurele 06:00 Turnu Magurele
06:10

20:00 Turnu Magurele 20:00 Turnu Magurele
06:10

05:00 Tandarei 05:00 Alexandria 05:00 Podu Iloaiei
06:10

08:20 Podu Iloaiei 08:20 Podu Iloaiei 08:20 Alexandria 08:20 Alexandria
06:10

17:10 Targu Frumos
06:15

05:00 Turnu Magurele
06:15

08:20 Turnu Magurele 08:20 Turnu Magurele
06:15

17:10 Gura Humorului
06:20

14:00 Botosani
06:20

09:30 Corabia 09:30 Husi 09:30 Corabia
06:20

06:00 Corabia 06:00 Corabia
06:20

20:00 Corabia 20:00 Corabia
06:20

05:00 Harlau 05:00 Caracal
06:20

08:20 Caracal 08:20 Caracal 08:20 Harlau 08:20 Harlau
06:20

17:10 Falticeni
06:30

14:00 Pascani
06:30

09:30 Mangalia 09:30 Mangalia 09:30 Alexandria 09:30 Alexandria 09:30 Buzau
06:30

06:00 Alexandria 06:00 Alexandria 06:00 Mangalia 06:00 Mangalia
06:30

20:00 Mangalia 20:00 Mangalia 20:00 Alexandria 20:00 Sascut 20:00 Alexandria
06:30

05:00 Flamanzi 05:00 Slatina (Olt)
06:30

08:20 Flamanzi 08:20 Flamanzi 08:20 Slatina (Olt) 08:20 Slatina (Olt)
06:30

17:10 Rovinari
06:35

17:10 Pascani
06:40

14:00 Craiova
06:40

09:30 Focsani 09:30 Filiasi 09:30 Filiasi 09:30 Medgidia 09:30 Medgidia
06:40

06:00 Medgidia 06:00 Filiasi 06:00 Filiasi 06:00 Medgidia
06:40

20:00 Filiasi 20:00 Bacau 20:00 Filiasi 20:00 Medgidia 20:00 Medgidia
06:40

05:00 Botosani
06:40

08:20 Botosani 08:20 Botosani
06:40

17:10 Motca
06:45

20:00 Roman
06:45

05:00 Saveni
06:45

08:20 Saveni 08:20 Saveni
06:45

17:10 Piatra Neamt
06:50

14:00 Suceava
06:50

09:30 Slatina (Olt) 09:30 Slatina (Olt) 09:30 Hirsova 09:30 Hirsova 09:30 Marasesti
06:50

06:00 Hirsova 06:00 Slatina (Olt) 06:00 Slatina (Olt) 06:00 Hirsova
06:50

20:00 Slatina (Olt) 20:00 Hirsova 20:00 Hirsova 20:00 Slatina (Olt)
06:50

05:00 Darabani
06:50

08:20 Darabani 08:20 Darabani
06:50

17:10 Roman
06:55

09:30 Adjud
06:55

20:00 Vaslui
06:55

17:10 Cristesti
07:00

14:00 Filiasi
07:00

09:30 Craiova 09:30 Tandarei 09:30 Sascut 09:30 Tandarei 09:30 Craiova
07:00

06:00 Craiova 06:00 Craiova 06:00 Tandarei 06:00 Tulcea 06:00 Tandarei
07:00

20:00 Tandarei 20:00 Tandarei 20:00 Craiova 20:00 Negresti 20:00 Craiova
07:00

05:00 Dorohoi 05:00 Craiova 05:00 Bucuresti
07:00

08:20 Lehliu 08:20 Dorohoi 08:20 Dorohoi 08:20 Craiova 08:20 Craiova
07:00

17:10 Targu Jiu
07:05

09:30 Bacau
07:05

20:00 Iasi
07:05

17:10 Brasov
07:10

09:30 Filiasi 09:30 Roman 09:30 Filiasi
07:10

06:00 Filiasi 06:00 Filiasi 06:00 Braila
07:10

20:00 Podu Iloaiei 20:00 Filiasi 20:00 Filiasi
07:10

05:00 Filiasi 05:00 Vanatori 05:00 Pitesti
07:10

08:20 Filiasi 08:20 Filiasi 08:20 Tandarei 08:20 Vanatori 08:20 Vanatori
07:10

09:30 Vaslui
07:15

06:00 Galati
07:15

20:00 Deleni
07:15

14:00 Pitesti
07:20

09:30 Negresti 09:30 Rovinari 09:30 Rovinari
07:20

06:00 Rovinari 06:00 Rovinari
07:20

20:00 Rovinari 20:00 Rovinari
07:20

05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

08:20 Drobeta Turnu Severin 08:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

06:00 Tecuci
07:25

17:10 Fetesti
07:30

14:00 Targu Secuiesc
07:30

09:30 Iasi 09:30 Isalnita 09:30 Isalnita
07:30

06:00 Isalnita 06:00 Isalnita
07:30

20:00 Isalnita 20:00 Hirlau 20:00 Isalnita
07:30

05:00 Targoviste 05:00 Rovinari
07:30

08:20 Rovinari 08:20 Rovinari
07:30

09:30 Podu Iloaiei
07:35

06:00 Barlad
07:35

09:30 Targu Carbunesti 09:30 Deleni 09:30 Targu Carbunesti
07:40

06:00 Targu Carbunesti 06:00 Targu Carbunesti
07:40

20:00 Targu Carbunesti 20:00 Targu Carbunesti
07:40

05:00 Resita 05:00 Sinaia
07:40

08:20 Resita 08:20 Resita
07:40

09:30 Harlau 09:30 Motru 09:30 Motru
07:45

06:00 Motru 06:00 Motru 06:00 Husi
07:45

20:00 Motru 20:00 Targu Frumos 20:00 Motru
07:45

09:30 Targu Frumos 09:30 Resita 09:30 Resita
07:50

06:00 Resita 06:00 Resita
07:50

20:00 Resita 20:00 Pascani 20:00 Resita
07:50

05:00 Caransebes 05:00 Predeal
07:50

08:20 Caransebes 08:20 Caransebes
07:50

09:30 Caransebes 09:30 Caransebes 09:30 Pascani
07:55

06:00 Caransebes 06:00 Caransebes
07:55

20:00 Caransebes 20:00 Caransebes
07:55

05:00 Campina
07:55

17:10 Targu Neamt
08:00

14:00 Brasov
08:00

09:30 Slobozia 09:30 Lugoj 09:30 Slobozia 09:30 Motca 09:30 Lugoj
08:00

06:00 Buzau 06:00 Slobozia 06:00 Lugoj 06:00 Lugoj 06:00 Slobozia
08:00

20:00 Slobozia 20:00 Slobozia 20:00 Lugoj 20:00 Lugoj 20:00 Motca
08:00

05:00 Urziceni 05:00 Targu Jiu
08:00

08:20 Targu Jiu 08:20 Targu Jiu 08:20 Bucuresti
08:00

09:30 Timisoara 09:30 Timisoara
08:05

06:00 Timisoara 06:00 Timisoara
08:05

20:00 Timisoara 20:00 Timisoara 20:00 Cristesti
08:05

14:00 Bicaz
08:10

09:30 Cristesti 09:30 Arad 09:30 Arad 09:30 Bucuresti 09:30 Bucuresti
08:10

06:00 Bucuresti 06:00 Arad 06:00 Focsani 06:00 Arad 06:00 Bucuresti
08:10

20:00 Arad 20:00 Arad 20:00 Timisesti 20:00 Bucuresti 20:00 Bucuresti
08:10

05:00 Ploiesti 05:00 Bumbesti Jiu
08:10

08:20 Bumbesti Jiu 08:20 Bumbesti Jiu
08:10

14:00 Ramnicu Valcea
08:15

09:30 Timisesti
08:15

06:00 Marasesti
08:15

20:00 Dumbrava
08:15

14:00 Falticeni
08:20

09:30 Targu Jiu 09:30 Targu Jiu 09:30 Dumbrava
08:20

06:00 Targu Jiu 06:00 Targu Jiu
08:20

20:00 Targu Jiu 20:00 Targu Jiu
08:20

05:00 Petrosani 05:00 Buzau
08:20

08:20 Petrosani 08:20 Petrosani
08:20

09:30 Petrosani 09:30 Petrosani
08:25

06:00 Petrosani 06:00 Adjud 06:00 Petrosani
08:25

20:00 Petrosani 20:00 Petrosani
08:25

17:10 Fagaras
08:30

14:00 Gura Humorului
08:30

09:30 Hateg 09:30 Targu Neamt 09:30 Hateg
08:30

06:00 Hateg 06:00 Hateg
08:30

20:00 Hateg 20:00 Hateg 20:00 Targu Neamt
08:30

05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Hateg 05:00 Poiana Largului
08:30

08:20 Poiana Largului 08:20 Poiana Largului 08:20 Pitesti 08:20 Hateg 08:20 Hateg
08:30

17:10 Petrosani
08:35

09:30 Piatra Neamt
08:35

06:00 Sascut
08:35

05:00 Bicaz
08:35

08:20 Bicaz 08:20 Bicaz
08:35

14:00 Moinesti
08:40

09:30 Bicaz 09:30 Calan 09:30 Calan
08:40

06:00 Calan 06:00 Calan
08:40

20:00 Calan 20:00 Calan
08:40

05:00 Piatra Neamt 05:00 Hunedoara 05:00 Focsani
08:40

08:20 Ramnicu Valcea 08:20 Piatra Neamt 08:20 Piatra Neamt 08:20 Hunedoara 08:20 Hunedoara
08:40

14:00 Fagaras
08:45

09:30 Poiana Largului
08:45

06:00 Bacau
08:45

20:00 Piatra Neamt
08:45

09:30 Hunedoara 09:30 Hunedoara 09:30 Durau
08:50

06:00 Hunedoara 06:00 Hunedoara
08:50

20:00 Hunedoara 20:00 Bicaz 20:00 Hunedoara
08:50

05:00 Marasesti 05:00 Deva
08:50

08:20 Deva 08:20 Deva 08:20 Targoviste
08:50

09:30 Borsec
08:55

06:00 Roman
08:55

05:00 Adjud
08:55

14:00 Comanesti
09:00

09:30 Toplita 09:30 Deva 09:30 Pitesti 09:30 Pitesti 09:30 Deva
09:00

06:00 Pitesti 06:00 Vaslui 06:00 Deva 06:00 Deva 06:00 Pitesti
09:00

20:00 Sovata 20:00 Deva 20:00 Pitesti 20:00 Pitesti 20:00 Deva
09:00

05:00 Bacau 05:00 Gheorgheni 05:00 Lugoj
09:00

08:20 Gheorgheni 08:20 Gheorgheni 08:20 Sinaia 08:20 Lugoj 08:20 Lugoj
09:00

09:30 Miercurea Ciuc
09:05

06:00 Negresti
09:05

20:00 Poiana Largului
09:05

05:00 Roman
09:05

14:00 Targu Jiu
09:10

09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Sfantu Gheorghe
09:10

06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Iasi
09:10

20:00 Ramnicu Sarat 20:00 Ramnicu Sarat 20:00 Durau
09:10

05:00 Sovata 05:00 Timisoara 05:00 Targu Frumos
09:10

08:20 Predeal 08:20 Sovata 08:20 Sovata 08:20 Timisoara 08:20 Timisoara
09:10

09:30 Morareni
09:15

06:00 Podu Iloaiei
09:15

20:00 Grinties
09:15

14:00 Campulung Moldovenesc
09:20

09:30 Reghin 09:30 Campina 09:30 Campina
09:20

06:00 Campina 06:00 Deleni 06:00 Campina
09:20

20:00 Campina 20:00 Borsec 20:00 Campina
09:20

05:00 Arad 05:00 Pascani
09:20

08:20 Campina 08:20 Arad 08:20 Arad
09:20

09:30 Medias
09:25

06:00 Hirlau
09:25

05:00 Motca
09:25

17:10 Poiana Largului
09:30

14:00 Targu Ocna
09:30

09:30 Sighisoara 09:30 Sinaia 09:30 Sinaia
09:30

06:00 Sinaia 06:00 Targu Frumos 06:00 Sinaia
09:30

20:00 Sinaia 20:00 Toplita 20:00 Sinaia
09:30

05:00 Targu Neamt 05:00 Miercurea Ciuc 05:00 Chisineu Cris
09:30

08:20 Chisineu Cris 08:20 Chisineu Cris 08:20 Urziceni 08:20 Miercurea Ciuc 08:20 Miercurea Ciuc
09:30

17:10 Hateg
09:35

14:00 Gheorgheni
09:35

09:30 Targu Mures
09:35

06:00 Pascani
09:35

05:00 Falticeni
09:35

14:00 Reghin
09:40

09:30 Falticeni 09:30 Predeal 09:30 Predeal
09:40

06:00 Predeal 06:00 Motca 06:00 Predeal
09:40

20:00 Predeal 20:00 Predeal
09:40

05:00 Suceava 05:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

08:20 Odorheiu Secuiesc 08:20 Odorheiu Secuiesc 08:20 Ploiesti
09:40

17:10 Sibiu
09:45

14:00 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:30 Suceava
09:45

06:00 Cristesti
09:45

20:00 Miercurea Ciuc
09:45

05:00 Radauti
09:45

09:30 Brasov 09:30 Brasov 09:30 Veresti
09:50

06:00 Brasov 06:00 Brasov 06:00 Timisesti
09:50

20:00 Brasov 20:00 Sfantu Gheorghe 20:00 Brasov
09:50

05:00 Gura Humorului 05:00 Toplita 05:00 Salonta
09:50

08:20 Buzau 08:20 Toplita 08:20 Toplita 08:20 Salonta 08:20 Salonta
09:50

09:30 Darabani
09:55

06:00 Dumbrava
09:55

20:00 Morareni
09:55

05:00 Campulung Moldovenesc
09:55

17:10 Hunedoara
10:00

14:00 Toplita Gara
10:00

09:30 Targu Secuiesc 09:30 Targu Secuiesc 09:30 Botosani
10:00

06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Neamt 06:00 Targu Secuiesc
10:00

20:00 Targu Secuiesc 20:00 Targu Secuiesc 20:00 Reghin
10:00

05:00 Reghin 05:00 Gilau 05:00 Vatra Dornei
10:00

08:20 Ramnicu Sarat 08:20 Reghin 08:20 Reghin 08:20 Gilau 08:20 Gilau
10:00

09:30 Gura Humorului 09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Sfantu Gheorghe
10:05

06:00 Piatra Neamt 06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Sfantu Gheorghe
10:05

20:00 Medias 20:00 Sfantu Gheorghe 20:00 Sfantu Gheorghe
10:05

05:00 Prundu Bargaului
10:05

14:00 Sighisoara
10:10

09:30 Campulung Moldovenesc 09:30 Covasna 09:30 Covasna
10:10

06:00 Covasna 06:00 Covasna 06:00 Bicaz
10:10

20:00 Sighisoara 20:00 Covasna 20:00 Covasna
10:10

05:00 Nasaud 05:00 Onesti
10:10

08:20 Focsani 08:20 Onesti 08:20 Onesti
10:10

14:00 Orastie
10:15

09:30 Iacobeni
10:15

06:00 Sovata
10:15

20:00 Targu Mures
10:15

05:00 Bistrita
10:15

14:00 Deva
10:20

09:30 Targu Ocna 09:30 Targu Ocna 09:30 Borsa
10:20

06:00 Poiana Largului 06:00 Targu Ocna 06:00 Targu Ocna
10:20

20:00 Targu Ocna 20:00 Targu Ocna 20:00 Falticeni
10:20

05:00 Beclean 05:00 Moinesti
10:20

08:20 Moinesti 08:20 Moinesti 08:20 Marasesti
10:20

14:00 Caransebes
10:25

09:30 Vatra Dornei
10:25

06:00 Durau
10:25

20:00 Suceava
10:25

05:00 Dej
10:25

17:10 Sebes
10:30

14:00 Targu Mures
10:30

09:30 Onesti 09:30 Onesti 09:30 Prundu Bargaului
10:30

06:00 Onesti 06:00 Onesti
10:30

20:00 Onesti 20:00 Onesti
10:30

05:00 Comanesti 05:00 Gherla
10:30

08:20 Adjud 08:20 Comanesti 08:20 Comanesti
10:30

14:00 Vatra Dornei
10:35

09:30 Beclean
10:35

09:30 Baia Mare 09:30 Comanesti 09:30 Comanesti
10:40

06:00 Comanesti 06:00 Grinties 06:00 Comanesti
10:40

20:00 Comanesti 20:00 Comanesti
10:40

05:00 Covasna
10:40

08:20 Bacau 08:20 Covasna 08:20 Covasna
10:40

09:30 Dej
10:45

20:00 Stefanesti
10:45

09:30 Moinesti 09:30 Moinesti
10:50

06:00 Moinesti 06:00 Moinesti
10:50

20:00 Botosani 20:00 Moinesti 20:00 Moinesti
10:50

05:00 Targu Secuiesc
10:50

08:20 Roman 08:20 Targu Secuiesc 08:20 Targu Secuiesc
10:50

09:30 Cluj Napoca
10:55

06:00 Borsec
10:55

20:00 Gura Humorului
10:55

08:20 Targu Frumos
10:55

14:00 Resita
11:00

09:30 Fagaras 09:30 Fagaras 09:30 Simeria 09:30 Cluj Napoca 09:30 Simeria
11:00

06:00 Simeria 06:00 Simeria 06:00 Toplita 06:00 Fagaras 06:00 Fagaras
11:00

20:00 Simeria 20:00 Fagaras 20:00 Fagaras 20:00 Simeria 20:00 Campulung Moldovenesc
11:00

05:00 Brasov
11:00

08:20 Pascani 08:20 Brasov 08:20 Brasov
11:00

06:00 Miercurea Ciuc
11:05

14:00 Blaj
11:10

09:30 Vestem 09:30 Vestem
11:10

06:00 Vestem 06:00 Vestem 06:00 Sfantu Gheorghe
11:10

20:00 Vestem 20:00 Vestem 20:00 Iacobeni
11:10

05:00 Fagaras
11:10

08:20 Pascani 08:20 Fagaras 08:20 Fagaras
11:10

14:00 Sibiu
11:15

09:30 Orastie 09:30 Orastie 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Ramnicu Valcea
11:20

06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Morareni 06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Orastie 06:00 Orastie
11:20

20:00 Orastie 20:00 Borsa 20:00 Orastie 20:00 Ramnicu Valcea 20:00 Ramnicu Valcea
11:20

05:00 Sibiu
11:20

08:20 Sibiu 08:20 Sibiu 08:20 Motca
11:20

05:00 Sebes
11:25

08:20 Sebes 08:20 Sebes
11:25

17:10 Toplita
11:30

14:00 Medias
11:30

09:30 Sebes 09:30 Sebes 09:30 Sibiu 09:30 Sibiu
11:30

06:00 Reghin 06:00 Sibiu 06:00 Sebes 06:00 Sebes 06:00 Sibiu
11:30

20:00 Sebes 20:00 Sebes 20:00 Sibiu 20:00 Sibiu
11:30

05:00 Alba Iulia
11:30

08:20 Targu Neamt 08:20 Alba Iulia 08:20 Alba Iulia
11:30

14:00 Sebes
11:35

05:00 Teius
11:35

08:20 Teius 08:20 Teius
11:35

09:30 Lancram 09:30 Miercurea Sibiului 09:30 Miercurea Sibiului 09:30 Lancram
11:40

06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Lancram 06:00 Lancram 06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Sighisoara
11:40

20:00 Lancram 20:00 Miercurea Sibiului 20:00 Miercurea Sibiului 20:00 Lancram
11:40

05:00 Aiud
11:40

08:20 Falticeni 08:20 Aiud 08:20 Aiud
11:40

06:00 Targu Mures
11:45

09:30 Sighisoara 09:30 Sighisoara 09:30 Alba Iulia 09:30 Alba Iulia
11:50

06:00 Alba Iulia 06:00 Alba Iulia 06:00 Sighisoara 06:00 Sighisoara
11:50

20:00 Alba Iulia 20:00 Sighisoara 20:00 Sighisoara 20:00 Alba Iulia
11:50

05:00 Targu Mures
11:50

08:20 Suceava 08:20 Targu Mures 08:20 Targu Mures
11:50

06:00 Falticeni
11:55

08:20 Radauti
11:55

17:10 Deva
12:00

14:00 Alba Iulia
12:00

09:30 Medias 09:30 Medias 09:30 Gilau
12:00

06:00 Medias 06:00 Suceava 06:00 Medias
12:00

20:00 Medias 20:00 Medias 20:00 Vatra Dornei
12:00

05:00 Turda
12:00

08:20 Gura Humorului 08:20 Turda 08:20 Turda
12:00

06:00 Dolhasca
12:05

20:00 Prundu Bargaului
12:05

14:00 Bistrita
12:10

09:30 Teius 09:30 Teius
12:10

06:00 Teius 06:00 Teius 06:00 Veresti
12:10

20:00 Teius 20:00 Teius 20:00 Bistrita
12:10

08:20 Campulung Moldovenesc
12:10

06:00 Darabani
12:15

14:00 Lugoj
12:20

09:30 Aiud 09:30 Aiud
12:20

06:00 Aiud 06:00 Aiud 06:00 Stefanesti
12:20

20:00 Aiud 20:00 Aiud
12:20

08:20 Vatra Dornei
12:20

06:00 Botosani
12:25

08:20 Prundu Bargaului
12:25

17:10 Reghin
12:30

14:00 Aiud
12:30

09:30 Unirea 09:30 Unirea
12:30

06:00 Unirea 06:00 Unirea
12:30

20:00 Beclean 20:00 Unirea 20:00 Unirea
12:30

08:20 Nasaud
12:30

14:00 Beclean
12:35

06:00 Gura Humorului
12:35

08:20 Bistrita
12:35

09:30 Turda 09:30 Turda
12:40

06:00 Turda 06:00 Turda 06:00 Campulung Moldovenesc
12:40

20:00 Turda 20:00 Turda 20:00 Baia Mare
12:40

08:20 Beclean
12:40

06:00 Iacobeni
12:45

20:00 Dej
12:45

08:20 Dej
12:50

06:00 Borsa
12:55

20:00 Cluj Napoca
12:55

14:00 Dej
13:00

09:30 Huedin
13:00

06:00 Vatra Dornei
13:00

20:00 Cluj Napoca
13:00

06:00 Prundu Bargaului
13:10

08:20 Gherla
13:10

14:00 Turda
13:15

06:00 Bistrita
13:15

06:00 Beclean
13:20

06:00 Baia Mare
13:25

17:10 Alba Iulia
13:30

14:00 Gherla
13:30

06:00 Dej
13:30

05:00 Cluj Napoca
13:30

08:20 Cluj Napoca
13:30

06:00 Cluj Napoca
13:35

06:00 Cluj Napoca
13:40

05:00 Bontida
13:40

08:20 Bontida
13:40

06:00 Gilau
13:45

06:00 Huedin
13:50

05:00 Baia Mare
13:50

08:20 Baia Mare
13:50

05:00 Satu Mare
13:55

14:00 Cluj Napoca
14:00

09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca 09:30 Negreni 09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca
14:00

06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca
14:00

20:00 Cluj Napoca 20:00 Cluj Napoca 20:00 Cluj Napoca 20:00 Gilau 20:00 Cluj Napoca
14:00

05:00 Zalau
14:00

08:20 Satu Mare
14:00

14:00 Timisoara
14:10

05:00 Huedin
14:10

05:00 Alesd
14:20

17:10 Targu Mures
14:30

05:00 Oradea
14:30

08:20 Zalau
14:40

17:10 Aiud
14:45

17:10 Ludus
15:00

14:00 Huedin
15:00

09:30 Piatra Craiului
15:00

06:00 Negreni
15:00

20:00 Huedin
15:00

08:20 Huedin
15:00

17:10 Turda
15:30

09:30 Beius
15:30

20:00 Negreni
15:30

17:10 Cluj Napoca
16:00

14:00 Arad
16:00

09:30 Alesd
16:00

06:00 Piatra Craiului
16:00

20:00 Piatra Craiului
16:00

08:20 Alesd
16:00

06:00 Beius
16:10

20:00 Beius
16:30

20:00 Alesd
16:40

14:00 Oradea
17:00

06:00 Alesd
17:00

14:00 Nadlac
17:10

17:10 Huedin
18:00

06:00 Oradea
18:00

20:00 Oradea
18:00

09:30 Oradea
18:30

06:00 Bors
18:30

09:30 Bors
18:40

17:10 Alesd
19:00

20:00 Bors
19:00

17:10 Oradea
19:30

17:10 Bors
19:45

08:20 Oradea
20:00

09:30 Budapesta
23:00

06:00 Budapesta
23:00

20:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.