La adresa - Mersul autobuzelor Singen Germania

La adresa

Singen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:10
00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors
10:40
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
11:05
09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:55 Alexandria 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 09:00 Turda 12:00 Negresti 10:00 Alba Iulia 13:10 Sascut 10:10 Lancram 14:00 Buzau 11:30 Hateg 14:00 Constanta 14:40 Galati 12:30 Isalnita 13:20 Tandarei 12:50 Slatina (Olt) 12:00 Arad 08:40 Miercurea Sibiului 13:05 Turnu Magurele 12:20 Resita 09:50 Fagaras 09:40 Teius 10:30 Targu Ocna 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 12:10 Ramnicu Sarat 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 13:00 Corabia 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 09:10 Unirea 12:05 Vaslui 10:20 Sebes 13:40 Adjud 10:30 Orastie 14:10 Husi 11:40 Petrosani 13:50 Mangalia 14:50 Braila 12:35 Rovinari 13:00 Bucuresti 12:55 Alexandria 12:05 Timisoara 09:00 Sibiu 09:00 Turda 12:25 Motru 10:00 Moinesti 10:00 Alba Iulia 10:50 Covasna 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:40 Predeal 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:20 Ploiesti 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Giurgiu 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 09:30 Aiud 12:10 Roman 11:15 Calan 13:50 Marasesti 10:40 Simeria 14:20 Barlad 11:50 Targu Jiu 13:40 Medgidia 08:13 Baia Mare 12:40 Filiasi 08:10 Medias 13:00 Corabia 12:10 Lugoj 09:30 Ramnicu Valcea 09:10 Unirea 10:10 Comanesti 10:20 Sebes 11:00 Sfantu Gheorghe 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:50 Sinaia 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:30 Pitesti 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:50 Slatina (Olt) 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 13:05 Turnu Magurele 11:55 Iasi 09:40 Teius 13:00 Bacau 11:00 Deva 13:55 Focsani 11:05 Hunedoara 14:30 Tecuci 11:55 Targu Carbunesti 13:30 Harsova 08:50 Borsa 12:45 Craiova 08:30 Sighisoara 13:10 Giurgiu 12:15 Caransebes 09:40 Vestem 09:30 Aiud 10:20 Onesti 11:15 Calan 09:40 Falticeni 11:20 Targu Secuiesc 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 12:00 Campina 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 13:10 Slobozia 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani
16:10
12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 13:40 Medgidia 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 14:00 Constanta 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 13:50 Mangalia 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt)
Sosiri
De la Ora

14:00 Constanta
00:05

17:10 Braila
00:10

14:00 Mangalia
00:10

14:00 Medgidia
00:15

14:00 Cernavoda
00:30

17:10 Galati
00:40

17:10 Buzau
01:00

14:00 Giurgiu
01:00

14:00 Alexandria
01:05

14:00 Fetesti
01:10

14:00 Braila
01:20

17:10 Ramnicu Sarat
01:30

14:00 Tulcea
01:30

17:10 Tecuci
01:55

14:00 Calarasi
02:00

14:00 Galati
02:10

17:10 Focsani
02:15

17:10 Adjud
02:45

17:10 Barlad
03:00

14:00 Slobozia
03:00

14:00 Tecuci
03:10

14:00 Ramnicu Sarat
03:20

17:10 Husi
03:30

14:00 Barlad
03:30

17:10 Dorohoi
03:35

17:10 Onesti
03:45

14:00 Husi
03:50

17:10 Vaslui
04:00

14:00 Bucuresti
04:00

10:20 Tulcea
04:00

17:10 Comanesti
04:10

14:00 Buzau
04:10

10:20 Braila
04:10

17:10 Bucuresti
04:15

17:10 Moinesti
04:20

14:00 Focsani
04:20

10:20 Galati
04:20

17:10 Botosani
04:30

14:00 Vaslui
04:30

10:20 Tecuci
04:30

17:10 Craiova
04:35

14:00 Harlau
04:40

17:10 Iasi
04:45

07:20 Tulcea
04:50

17:10 Podu Iloaiei
05:00

14:00 Roman
05:00

07:20 Giurgiu 07:20 Giurgiu 07:20 Braila
05:00

10:20 Giurgiu 10:20 Barlad 10:20 Giurgiu
05:00

17:10 Filiasi
05:05

17:10 Ploiesti
05:10

14:00 Adjud
05:10

07:20 Turnu Magurele 07:20 Turnu Magurele 07:20 Galati
05:10

10:20 Husi 10:20 Turnu Magurele 10:20 Turnu Magurele
05:10

14:00 Bacau
05:15

17:10 Suceava
05:20

14:00 Slatina (Olt)
05:20

07:20 Corabia 07:20 Tecuci 07:20 Corabia
05:20

10:20 Corabia 10:20 Corabia
05:20

14:00 Radauti
05:25

17:10 Bacau
05:30

14:00 Iasi
05:30

07:20 Barlad 07:20 Alexandria 07:20 Alexandria
05:30

10:20 Alexandria 10:20 Buzau 10:20 Alexandria
05:30

14:00 Dorohoi
05:35

17:10 Negresti
05:40

14:00 Targu Frumos
05:40

07:20 Husi 07:20 Slatina (Olt) 07:20 Slatina (Olt)
05:40

10:20 Slatina (Olt) 10:20 Focsani 10:20 Slatina (Olt)
05:40

17:10 Harlau
05:45

14:00 Targoviste
05:45

07:20 Buzau
05:45

14:00 Urziceni
05:47

17:10 Constanta
05:50

14:00 Ploiesti
05:50

07:20 Focsani
05:50

10:20 Marasesti
05:50

14:00 Targu Neamt
05:55

10:20 Adjud
05:55

14:00 Buhusi
05:57

14:00 Roznov
05:58

17:10 Campina
06:00

14:00 Piatra Neamt
06:00

07:20 Constanta 07:20 Craiova 07:20 Marasesti 07:20 Craiova 07:20 Constanta
06:00

10:20 Constanta 10:20 Craiova 10:20 Sascut 10:20 Laufen 10:20 Craiova 10:20 Constanta
06:00

17:10 Buhusi
06:05

07:20 Mangalia 07:20 Mangalia
06:05

10:20 Mangalia 10:20 Mangalia 10:20 Bacau
06:05

17:10 Roznov
06:10

14:00 Onesti
06:10

07:20 Filiasi 07:20 Filiasi 07:20 Adjud
06:10

10:20 Filiasi 10:20 Filiasi 10:20 Roman
06:10

17:10 Targu Frumos
06:15

07:20 Medgidia 07:20 Medgidia
06:15

10:20 Vaslui 10:20 Medgidia 10:20 Medgidia
06:15

17:10 Gura Humorului
06:20

14:00 Botosani
06:20

07:20 Rovinari 07:20 Hirsova 07:20 Hirsova 07:20 Rovinari
06:20

10:20 Hirsova 10:20 Rovinari 10:20 Negresti 10:20 Hirsova 10:20 Rovinari
06:20

07:20 Tandarei 07:20 Tandarei
06:25

10:20 Tandarei 10:20 Tandarei
06:25

17:10 Falticeni
06:30

14:00 Pascani
06:30

07:20 Slobozia 07:20 Isalnita 07:20 Sascut 07:20 Isalnita 07:20 Slobozia
06:30

10:20 Slobozia 10:20 Isalnita 10:20 Isalnita 10:20 Slobozia 10:20 Iasi
06:30

17:10 Rovinari
06:35

10:20 Podu Iloaiei
06:35

17:10 Pascani
06:40

14:00 Craiova
06:40

07:20 Targu Carbunesti 07:20 Targu Carbunesti
06:40

10:20 Targu Carbunesti 10:20 Deleni 10:20 Targu Carbunesti
06:40

17:10 Motca
06:45

07:20 Motru 07:20 Motru
06:45

10:20 Motru 10:20 Hirlau 10:20 Motru
06:45

17:10 Piatra Neamt
06:50

14:00 Suceava
06:50

07:20 Resita 07:20 Resita 07:20 Bacau
06:50

10:20 Resita 10:20 Targu Frumos 10:20 Resita
06:50

17:10 Roman
06:55

07:20 Caransebes 07:20 Roman 07:20 Caransebes
06:55

10:20 Caransebes 10:20 Caransebes 10:20 Pascani
06:55

17:10 Cristesti
07:00

14:00 Filiasi
07:00

07:20 Bucuresti 07:20 Lugoj 07:20 Vaslui 07:20 Bucuresti 07:20 Lugoj
07:00

10:20 Bucuresti 10:20 Motca 10:20 Lugoj 10:20 Bucuresti 10:20 Lugoj
07:00

17:10 Targu Jiu
07:05

07:20 Timisoara 07:20 Timisoara
07:05

10:20 Timisoara 10:20 Cristesti 10:20 Timisoara
07:05

17:10 Brasov
07:10

07:20 Arad 07:20 Negresti 07:20 Arad
07:10

10:20 Arad 10:20 Timisesti 10:20 Arad
07:10

14:00 Pitesti
07:20

07:20 Targu Jiu 07:20 Iasi 07:20 Targu Jiu
07:20

10:20 Targu Jiu 10:20 Targu Jiu 10:20 Dumbrava
07:20

07:20 Petrosani 07:20 Petrosani
07:25

10:20 Petrosani 10:20 Targu Neamt 10:20 Petrosani
07:25

17:10 Fetesti
07:30

14:00 Targu Secuiesc
07:30

07:20 Pitesti 07:20 Hateg 07:20 Hateg 07:20 Pitesti 07:20 Podu Iloaiei
07:30

10:20 Pitesti 10:20 Hateg 10:20 Piatra Neamt 10:20 Hateg 10:20 Pitesti
07:30

07:20 Deleni
07:35

10:20 Bicaz
07:35

07:20 Calan 07:20 Calan 07:20 Hirlau
07:40

10:20 Calan 10:20 Calan 10:20 Sovata
07:40

10:20 Poiana Largului
07:45

07:20 Hunedoara 07:20 Hunedoara 07:20 Ploiesti 07:20 Ploiesti
07:50

10:20 Hunedoara 10:20 Ploiesti 10:20 Durau 10:20 Ploiesti 10:20 Hunedoara
07:50

07:20 Targu Frumos
07:55

10:20 Grinties
07:55

17:10 Targu Neamt
08:00

14:00 Brasov
08:00

07:20 Ramnicu Sarat 07:20 Pascani 07:20 Deva 07:20 Deva 07:20 Ramnicu Sarat
08:00

10:20 Deva 10:20 Ramnicu Sarat 10:20 Deva 10:20 Ramnicu Sarat 10:20 Borsec
08:00

10:20 Toplita
08:05

14:00 Bicaz
08:10

07:20 Campina 07:20 Campina 07:20 Motca
08:10

10:20 Campina 10:20 Miercurea Ciuc 10:20 Campina
08:10

14:00 Ramnicu Valcea
08:15

07:20 Cristesti
08:15

14:00 Falticeni
08:20

07:20 Timisesti 07:20 Sinaia 07:20 Sinaia
08:20

10:20 Sinaia 10:20 Sfantu Gheorghe 10:20 Sinaia
08:20

07:20 Dumbrava
08:25

17:10 Fagaras
08:30

14:00 Gura Humorului
08:30

07:20 Simeria 07:20 Predeal 07:20 Targu Neamt 07:20 Simeria 07:20 Predeal
08:30

10:20 Predeal 10:20 Simeria 10:20 Predeal 10:20 Simeria 10:20 Morareni
08:30

17:10 Petrosani
08:35

14:00 Moinesti
08:40

07:20 Orastie 07:20 Orastie
08:40

10:20 Orastie 10:20 Orastie
08:40

14:00 Fagaras
08:45

07:20 Sebes 07:20 Sebes 07:20 Piatra Neamt
08:50

10:20 Sebes 10:20 Sebes
08:50

14:00 Comanesti
09:00

07:20 Brasov 07:20 Lancram 07:20 Lancram 07:20 Brasov 07:20 Bicaz
09:00

10:20 Reghin 10:20 Brasov 10:20 Lancram 10:20 Brasov 10:20 Lancram
09:00

14:00 Targu Jiu
09:10

07:20 Targu Secuiesc 07:20 Poiana Largului 07:20 Targu Secuiesc
09:10

10:20 Targu Secuiesc 10:20 Targu Secuiesc
09:10

14:00 Campulung Moldovenesc
09:20

07:20 Sfantu Gheorghe 07:20 Sfantu Gheorghe 07:20 Durau
09:20

10:20 Sfantu Gheorghe 10:20 Sfantu Gheorghe
09:20

07:20 Toplita
09:25

17:10 Poiana Largului
09:30

14:00 Targu Ocna
09:30

07:20 Alba Iulia 07:20 Miercurea Ciuc 07:20 Covasna 07:20 Alba Iulia 07:20 Covasna
09:30

10:20 Covasna 10:20 Medias 10:20 Alba Iulia 10:20 Covasna 10:20 Alba Iulia
09:30

17:10 Hateg
09:35

14:00 Gheorgheni
09:35

07:20 Sfantu Gheorghe
09:35

07:20 Morareni
09:38

14:00 Reghin
09:40

07:20 Targu Ocna 07:20 Teius 07:20 Targu Ocna 07:20 Teius
09:40

10:20 Teius 10:20 Targu Ocna 10:20 Sighisoara 10:20 Teius 10:20 Targu Ocna
09:40

07:20 Reghin
09:41

07:20 Medias
09:44

17:10 Sibiu
09:45

14:00 Drobeta Turnu Severin
09:45

07:20 Sighisoara
09:48

07:20 Onesti 07:20 Aiud 07:20 Onesti 07:20 Aiud
09:50

10:20 Onesti 10:20 Aiud 10:20 Onesti 10:20 Aiud
09:50

07:20 Targu Mures
09:55

17:10 Hunedoara
10:00

14:00 Toplita Gara
10:00

07:20 Unirea 07:20 Comanesti 07:20 Unirea 07:20 Falticeni 07:20 Comanesti
10:00

10:20 Unirea 10:20 Comanesti 10:20 Unirea 10:20 Targu Mures 10:20 Comanesti
10:00

07:20 Suceava
10:05

10:20 Falticeni
10:05

14:00 Sighisoara
10:10

07:20 Turda 07:20 Moinesti 07:20 Turda 07:20 Moinesti
10:10

10:20 Moinesti 10:20 Suceava 10:20 Turda 10:20 Moinesti 10:20 Turda
10:10

14:00 Orastie
10:15

10:20 Dolhasca
10:15

14:00 Deva
10:20

07:20 Fagaras 07:20 Fagaras
10:20

10:20 Fagaras 10:20 Fagaras 10:20 Veresti
10:20

14:00 Caransebes
10:25

10:20 Darabani
10:25

17:10 Sebes
10:30

14:00 Targu Mures
10:30

07:20 Vestem 07:20 Botosani 07:20 Vestem
10:30

10:20 Vestem 10:20 Stefanesti 10:20 Vestem
10:30

14:00 Vatra Dornei
10:35

10:20 Botosani
10:35

07:20 Gura Humorului
10:40

10:20 Gura Humorului
10:40

10:20 Campulung Moldovenesc
10:45

07:20 Ramnicu Valcea 07:20 Ramnicu Valcea
10:50

10:20 Iacobeni 10:20 Ramnicu Valcea 10:20 Ramnicu Valcea
10:50

10:20 Borsa
10:53

07:20 Campulung Moldovenesc
10:55

14:00 Resita
11:00

07:20 Sibiu 07:20 Iacobeni 07:20 Sibiu
11:00

10:20 Sibiu 10:20 Vatra Dornei 10:20 Sibiu
11:00

07:20 Vatra Dornei
11:05

10:20 Prundu Bargaului
11:05

14:00 Blaj
11:10

07:20 Prundu Bargaului 07:20 Miercurea Sibiului 07:20 Miercurea Sibiului
11:10

10:20 Bistrita 10:20 Miercurea Sibiului 10:20 Miercurea Sibiului
11:10

14:00 Sibiu
11:15

10:20 Beclean
11:15

07:20 Sighisoara 07:20 Sighisoara 07:20 Bistrita
11:20

10:20 Sighisoara 10:20 Baia Mare 10:20 Sighisoara
11:20

10:20 Dej
11:25

17:10 Toplita
11:30

14:00 Medias
11:30

07:20 Medias 07:20 Medias 07:20 Beclean
11:30

10:20 Medias 10:20 Cluj Napoca 10:20 Medias
11:30

14:00 Sebes
11:35

07:20 Dej
11:40

07:20 Cluj Napoca
11:45

17:10 Deva
12:00

14:00 Alba Iulia
12:00

07:20 Cluj Napoca
12:00

10:20 Cluj Napoca
12:00

14:00 Bistrita
12:10

14:00 Lugoj
12:20

17:10 Reghin
12:30

14:00 Aiud
12:30

10:20 Gilau
12:30

14:00 Beclean
12:35

14:00 Dej
13:00

10:20 Huedin
13:00

14:00 Turda
13:15

07:20 Gilau
13:15

17:10 Alba Iulia
13:30

14:00 Gherla
13:30

07:20 Huedin
13:30

07:20 Negreni
13:50

14:00 Cluj Napoca
14:00

10:20 Negreni
14:00

14:00 Timisoara
14:10

17:10 Targu Mures
14:30

17:10 Aiud
14:45

17:10 Ludus
15:00

14:00 Huedin
15:00

10:20 Piatra Craiului
15:00

17:10 Turda
15:30

10:20 Beius
15:30

17:10 Cluj Napoca
16:00

14:00 Arad
16:00

10:20 Alesd
16:00

07:20 Alesd
16:55

14:00 Oradea
17:00

14:00 Nadlac
17:10

17:10 Huedin
18:00

07:20 Oradea
18:00

07:20 Bors
18:30

17:10 Alesd
19:00

10:20 Oradea
19:00

17:10 Oradea
19:30

17:10 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.