La adresa - Mersul autobuzelor Schweinfurt Germania

La adresa

Schweinfurt, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
13:40
20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd
13:40
02:30 Viena
14:41
20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina
15:20
12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 17:35 Urziceni 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 17:30 Harlau 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 17:40 Husi 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 17:45 Barlad
15:41 Euro Michael Tour
19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd
Sosiri
De la Ora

10:15 Constanta
00:05

11:40 Braila
00:10

10:15 Mangalia
00:10

10:15 Medgidia
00:15

10:15 Cernavoda
00:30

11:40 Galati
00:40

11:40 Buzau
01:00

10:15 Giurgiu
01:00

10:15 Alexandria
01:05

10:15 Fetesti
01:10

10:15 Braila
01:20

11:40 Ramnicu Sarat
01:30

10:15 Tulcea
01:30

11:40 Tecuci
01:55

10:15 Calarasi
02:00

10:15 Galati
02:10

11:40 Focsani
02:15

11:40 Adjud
02:45

11:40 Barlad
03:00

10:15 Slobozia
03:00

10:15 Tecuci
03:10

10:15 Ramnicu Sarat
03:20

11:40 Husi
03:30

10:15 Barlad
03:30

11:40 Dorohoi
03:35

11:40 Onesti
03:45

10:00 Schwechat
03:50

10:15 Husi
03:50

11:40 Vaslui
04:00

10:00 Viena
04:00

10:15 Bucuresti
04:00

11:40 Comanesti
04:10

10:15 Buzau
04:10

11:40 Bucuresti
04:15

11:40 Moinesti
04:20

10:15 Focsani
04:20

11:40 Botosani
04:30

10:15 Vaslui
04:30

11:40 Craiova
04:35

10:15 Harlau
04:40

11:40 Iasi
04:45

11:40 Podu Iloaiei
05:00

10:00 Braila
05:00

10:15 Roman
05:00

11:40 Filiasi
05:05

11:40 Ploiesti
05:10

10:15 Adjud
05:10

10:15 Bacau
05:15

11:40 Suceava
05:20

10:15 Slatina (Olt)
05:20

10:15 Radauti
05:25

11:40 Bacau
05:30

10:00 Galati
05:30

10:15 Iasi
05:30

10:15 Dorohoi
05:35

11:40 Negresti
05:40

10:15 Targu Frumos
05:40

11:40 Harlau
05:45

10:15 Targoviste
05:45

10:15 Urziceni
05:47

11:40 Constanta
05:50

10:15 Ploiesti
05:50

10:15 Targu Neamt
05:55

10:15 Buhusi
05:57

10:15 Roznov
05:58

11:40 Campina
06:00

10:00 Barlad
06:00

10:15 Piatra Neamt
06:00

11:40 Buhusi
06:05

11:40 Roznov
06:10

10:00 Husi
06:10

10:15 Onesti
06:10

11:40 Targu Frumos
06:15

11:40 Gura Humorului
06:20

10:15 Botosani
06:20

11:40 Falticeni
06:30

10:15 Pascani
06:30

11:40 Rovinari
06:35

11:40 Pascani
06:40

10:15 Craiova
06:40

11:40 Motca
06:45

11:40 Piatra Neamt
06:50

10:15 Suceava
06:50

11:40 Roman
06:55

11:40 Cristesti
07:00

10:00 Vaslui
07:00

10:15 Filiasi
07:00

11:40 Targu Jiu
07:05

11:40 Brasov
07:10

10:15 Pitesti
07:20

11:40 Fetesti
07:30

10:15 Targu Secuiesc
07:30

11:40 Targu Neamt
08:00

10:00 Negresti
08:00

10:15 Brasov
08:00

10:15 Bicaz
08:10

10:15 Ramnicu Valcea
08:15

10:15 Falticeni
08:20

11:40 Fagaras
08:30

10:15 Gura Humorului
08:30

11:40 Petrosani
08:35

10:15 Moinesti
08:40

10:15 Fagaras
08:45

10:00 Roman
09:00

10:15 Comanesti
09:00

10:15 Targu Jiu
09:10

10:15 Campulung Moldovenesc
09:20

11:40 Poiana Largului
09:30

10:15 Targu Ocna
09:30

11:40 Hateg
09:35

10:15 Gheorgheni
09:35

10:15 Reghin
09:40

11:40 Sibiu
09:45

10:15 Drobeta Turnu Severin
09:45

11:40 Hunedoara
10:00

10:00 Bacau
10:00

10:15 Toplita Gara
10:00

10:15 Sighisoara
10:10

10:15 Orastie
10:15

10:15 Deva
10:20

10:15 Caransebes
10:25

11:40 Sebes
10:30

10:15 Targu Mures
10:30

10:15 Vatra Dornei
10:35

10:00 Onesti
11:00

10:15 Resita
11:00

10:15 Blaj
11:10

10:15 Sibiu
11:15

11:40 Toplita
11:30

10:15 Medias
11:30

10:15 Sebes
11:35

11:40 Deva
12:00

10:00 Targu Secuiesc
12:00

10:15 Alba Iulia
12:00

10:15 Bistrita
12:10

10:15 Lugoj
12:20

11:40 Reghin
12:30

10:15 Aiud
12:30

10:15 Beclean
12:35

10:00 Sfantu Gheorghe
13:00

10:15 Dej
13:00

10:15 Turda
13:15

11:40 Alba Iulia
13:30

10:15 Gherla
13:30

10:00 Brasov
14:00

10:15 Cluj Napoca
14:00

10:15 Timisoara
14:10

11:40 Targu Mures
14:30

11:40 Aiud
14:45

11:40 Ludus
15:00

10:00 Sighisoara
15:00

10:15 Huedin
15:00

11:40 Turda
15:30

11:40 Cluj Napoca
16:00

10:00 Targu Mures
16:00

10:15 Arad
16:00

10:00 Ludus
16:30

10:00 Campia Turzii
17:00

10:15 Oradea
17:00

10:15 Nadlac
17:10

10:00 Turda
17:30

11:40 Huedin
18:00

10:00 Cluj Napoca
18:00

10:00 Floresti
18:30

11:40 Alesd
19:00

10:00 Gilau
19:00

11:40 Oradea
19:30

11:40 Bors
19:45

10:00 Huedin
20:00

10:00 Alesd
21:00

10:00 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.