La adresa - Mersul autobuzelor Salzgitter Germania

La adresa

Salzgitter, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:40
16:00 Pitesti 12:45 Brasov 13:40 Reghin 15:40 Predeal 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 12:30 Arad 16:35 Braila 14:00 Pascani 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:00 Comanesti 13:30 Radauti 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 15:00 Alexandria 13:00 Prundu Bargaului 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:30 Arad 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 13:00 Hunedoara 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 13:50 Caransebes 10:00 Alesd 14:20 Filiasi 13:50 Toplita 13:30 Onesti 14:30 Gheorgheni 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Vanatori 14:50 Bicaz 16:15 Tecuci 16:30 Galati 15:55 Iasi 16:20 Faurei 15:35 Botosani 16:05 Husi 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:05 Turda 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:25 Alba Iulia 12:55 Covasna 15:55 Ramnicu Valcea 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 12:50 Targu Secuiesc 13:55 Targu Neamt 13:10 Hateg 15:55 Iasi 14:30 Craiova 13:20 Gura Humorului 13:55 Resita 15:35 Botosani 12:05 Gilau 12:55 Nasaud 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:40 Timisoara 12:30 Gherla 12:15 Aiud 13:10 Hateg 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 13:55 Resita 09:00 Oradea 14:40 Slatina (Olt) 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Reghin 14:40 Piatra Neamt 14:20 Sovata 16:40 Tulcea 15:00 Poiana Largului 16:25 Ianca 16:35 Braila 16:00 Vaslui 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 16:10 Barlad 15:30 Saveni 15:20 Dorohoi 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:10 Targu Mures 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 12:30 Sebes 13:05 Moinesti 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 14:20 Roman 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 12:55 Covasna 13:50 Falticeni 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 13:30 Bumbesti Jiu 13:10 Campulung Moldovenesc 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 12:10 Salonta 12:50 Bistrita 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:50 Lugoj 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 13:20 Petrosani 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 14:00 Rovinari 13:30 Onesti 14:50 Caracal 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Toplita 14:50 Bicaz 14:30 Gheorgheni 16:30 Galati 15:10 Vanatori 16:20 Faurei 16:15 Tecuci 16:05 Husi 15:55 Iasi 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 12:05 Turda 17:40 Mangalia 15:25 Darabani 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:15 Aiud 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 12:35 Sibiu 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:05 Moinesti 13:40 Suceava 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 15:10 Giurgiu 13:05 Vatra Dornei 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 12:20 Chisineu Cris 12:45 Beclean 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:55 Deva 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 13:40 Targu Jiu 11:00 Huedin 12:45 Brasov 14:10 Drobeta Turnu Severin 13:40 Reghin 14:55 Turnu Magurele 14:20 Sovata 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 14:40 Piatra Neamt 16:35 Braila 16:40 Tulcea 15:50 Podu Iloaiei 16:25 Ianca 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 15:30 Saveni 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:20 Teius 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti
16:05 Romfour Romania
15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
Sosiri
De la Ora

16:40 Tulcea 16:40 Tulcea
01:15

16:40 Braila 16:40 Braila
01:20

16:40 Mangalia
02:00

16:40 Constanta 16:40 Galati 16:40 Galati
03:00

16:40 Medgidia 16:40 Ianca 16:40 Ianca
03:30

16:40 Calarasi
03:40

16:40 Cernavoda
03:50

16:40 Slobozia
03:55

16:40 Harsova
04:00

16:40 Lehliu
04:10

16:40 Tandarei
04:20

16:40 Faurei 16:40 Faurei
04:30

16:40 Tecuci 16:40 Tecuci
04:40

16:40 Barlad 16:40 Barlad
04:50

16:40 Bucuresti
05:00

16:40 Pitesti
05:10

16:40 Husi 16:40 Husi
05:30
Romfour Romania
09:35 Tulcea
05:40

16:40 Vaslui 16:40 Vaslui
05:40
Romfour Romania
09:35 Braila
05:45
Romfour Romania
09:35 Galati
05:50
Romfour Romania
09:35 Tecuci 09:35 Constanta 09:35 Giurgiu 09:35 Giurgiu 09:35 Constanta
06:00

16:40 Ramnicu Valcea 16:40 Giurgiu 16:40 Iasi 16:40 Iasi 16:40 Giurgiu
06:00
Romfour Romania
09:35 Barlad
06:05
Romfour Romania
09:35 Turnu Magurele 09:35 Turnu Magurele 09:35 Husi
06:10

16:40 Alexandria 16:40 Alexandria 16:40 Podu Iloaiei 16:40 Podu Iloaiei
06:10

16:40 Turnu Magurele 16:40 Turnu Magurele
06:15
Romfour Romania
09:35 Corabia 09:35 Corabia
06:20

16:40 Caracal 16:40 Harlau 16:40 Harlau 16:40 Caracal
06:20
Romfour Romania
09:35 Mangalia 09:35 Buzau 09:35 Mangalia 09:35 Alexandria 09:35 Alexandria
06:30

16:40 Flamanzi 16:40 Flamanzi 16:40 Targoviste 16:40 Slatina (Olt) 16:40 Slatina (Olt)
06:30
Romfour Romania
09:35 Focsani 09:35 Medgidia 09:35 Filiasi 09:35 Filiasi 09:35 Medgidia
06:40

16:40 Botosani 16:40 Botosani 16:40 Sinaia
06:40

16:40 Saveni 16:40 Saveni
06:45
Romfour Romania
09:35 Slatina (Olt) 09:35 Slatina (Olt) 09:35 Hirsova 09:35 Hirsova
06:50

16:40 Darabani 16:40 Predeal 16:40 Darabani
06:50
Romfour Romania
09:35 Craiova 09:35 Tandarei 09:35 Tandarei 09:35 Marasesti 09:35 Craiova
07:00

16:40 Craiova 16:40 Campina 16:40 Dorohoi 16:40 Dorohoi 16:40 Craiova
07:00
Romfour Romania
09:35 Adjud
07:05
Romfour Romania
09:35 Sascut 09:35 Filiasi 09:35 Filiasi
07:10

16:40 Filiasi 16:40 Urziceni 16:40 Vanatori 16:40 Vanatori 16:40 Filiasi
07:10
Romfour Romania
09:35 Rovinari 09:35 Rovinari
07:20

16:40 Drobeta Turnu Severin 16:40 Ploiesti 16:40 Drobeta Turnu Severin
07:20
Romfour Romania
09:35 Isalnita 09:35 Isalnita
07:30

16:40 Rovinari 16:40 Rovinari 16:40 Buzau
07:30
Romfour Romania
09:35 Targu Carbunesti 09:35 Targu Carbunesti
07:40

16:40 Resita 16:40 Ramnicu Sarat 16:40 Resita
07:40
Romfour Romania
09:35 Bacau 09:35 Motru 09:35 Motru
07:45
Romfour Romania
09:35 Resita 09:35 Resita
07:50

16:40 Caransebes 16:40 Focsani 16:40 Caransebes
07:50
Romfour Romania
09:35 Caransebes 09:35 Caransebes
07:55
Romfour Romania
09:35 Slobozia 09:35 Lugoj 09:35 Slobozia 09:35 Roman 09:35 Lugoj
08:00

16:40 Targu Jiu 16:40 Marasesti 16:40 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
09:35 Vaslui 09:35 Timisoara 09:35 Timisoara
08:05
Romfour Romania
09:35 Bucuresti 09:35 Negresti 09:35 Arad 09:35 Arad 09:35 Bucuresti
08:10

16:40 Bumbesti Jiu 16:40 Adjud 16:40 Bumbesti Jiu
08:10
Romfour Romania
09:35 Iasi
08:15
Romfour Romania
09:35 Targu Jiu 09:35 Targu Jiu 09:35 Podu Iloaiei
08:20

16:40 Petrosani 16:40 Petrosani 16:40 Bacau
08:20
Romfour Romania
09:35 Petrosani 09:35 Deleni 09:35 Petrosani
08:25
Romfour Romania
09:35 Hirlau 09:35 Hateg 09:35 Hateg
08:30

16:40 Hateg 16:40 Roman 16:40 Hateg 16:40 Poiana Largului 16:40 Poiana Largului
08:30
Romfour Romania
09:35 Targu Frumos
08:35

16:40 Bicaz 16:40 Bicaz
08:35
Romfour Romania
09:35 Calan 09:35 Pascani 09:35 Calan
08:40

16:40 Piatra Neamt 16:40 Hunedoara 16:40 Targu Frumos 16:40 Piatra Neamt 16:40 Hunedoara
08:40
Romfour Romania
09:35 Motca
08:45
Romfour Romania
09:35 Hunedoara 09:35 Cristesti 09:35 Hunedoara
08:50

16:40 Deva 16:40 Pascani 16:40 Deva
08:50
Romfour Romania
09:35 Timisesti
08:55

16:40 Targu Neamt
08:55
Romfour Romania
09:35 Deva 09:35 Dumbrava 09:35 Pitesti 09:35 Deva 09:35 Pitesti
09:00

16:40 Gheorgheni 16:40 Falticeni 16:40 Lugoj 16:40 Lugoj 16:40 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
09:35 Targu Neamt
09:05
Romfour Romania
09:35 Ramnicu Sarat 09:35 Piatra Neamt 09:35 Ramnicu Sarat
09:10

16:40 Timisoara 16:40 Sovata 16:40 Sovata 16:40 Suceava 16:40 Timisoara
09:10
Romfour Romania
09:35 Bicaz
09:15
Romfour Romania
09:35 Campina 09:35 Campina
09:20

16:40 Arad 16:40 Radauti 16:40 Arad
09:20
Romfour Romania
09:35 Poiana Largului 09:35 Sinaia 09:35 Sinaia
09:30

16:40 Miercurea Ciuc 16:40 Chisineu Cris 16:40 Miercurea Ciuc 16:40 Gura Humorului 16:40 Chisineu Cris
09:30
Romfour Romania
09:35 Durau
09:35
Romfour Romania
09:35 Toplita 09:35 Predeal 09:35 Predeal
09:40

16:40 Campulung Moldovenesc 16:40 Odorheiu Secuiesc 16:40 Odorheiu Secuiesc
09:40
Romfour Romania
09:35 Sfantu Gheorghe 09:35 Miercurea Ciuc 09:35 Brasov 09:35 Brasov
09:50

16:40 Toplita 16:40 Salonta 16:40 Vatra Dornei 16:40 Salonta 16:40 Toplita
09:50
Romfour Romania
09:35 Morareni
09:55

16:40 Prundu Bargaului
09:55
Romfour Romania
09:35 Targu Secuiesc 09:35 Targu Secuiesc 09:35 Reghin
10:00

16:40 Gilau 16:40 Reghin 16:40 Reghin 16:40 Gilau 16:40 Nasaud
10:00
Romfour Romania
09:35 Sfantu Gheorghe 09:35 Sighisoara 09:35 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
09:35 Covasna 09:35 Covasna
10:10

16:40 Bistrita 16:40 Onesti 16:40 Onesti
10:10
Romfour Romania
09:35 Targu Mures
10:15

16:40 Beclean
10:15
Romfour Romania
09:35 Falticeni 09:35 Targu Ocna 09:35 Targu Ocna
10:20

16:40 Moinesti 16:40 Moinesti 16:40 Dej
10:20
Romfour Romania
09:35 Suceava
10:25
Romfour Romania
09:35 Onesti 09:35 Dolhasca 09:35 Onesti
10:30

16:40 Comanesti 16:40 Comanesti
10:30
Romfour Romania
09:35 Veresti
10:35
Romfour Romania
09:35 Comanesti 09:35 Darabani 09:35 Comanesti
10:40

16:40 Covasna 16:40 Covasna
10:40
Romfour Romania
09:35 Botosani
10:45
Romfour Romania
09:35 Gura Humorului 09:35 Moinesti 09:35 Moinesti
10:50

16:40 Targu Secuiesc 16:40 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
09:35 Campulung Moldovenesc
10:55
Romfour Romania
09:35 Iacobeni 09:35 Fagaras 09:35 Simeria 09:35 Fagaras 09:35 Simeria
11:00

16:40 Brasov 16:40 Brasov
11:00
Romfour Romania
09:35 Vestem 09:35 Vestem 09:35 Vatra Dornei
11:10

16:40 Fagaras 16:40 Fagaras
11:10
Romfour Romania
09:35 Prundu Bargaului
11:15
Romfour Romania
09:35 Orastie 09:35 Bistrita 09:35 Orastie 09:35 Ramnicu Valcea 09:35 Ramnicu Valcea
11:20

16:40 Sibiu 16:40 Sibiu
11:20
Romfour Romania
09:35 Beclean
11:25

16:40 Sebes 16:40 Sebes
11:25
Romfour Romania
09:35 Sebes 09:35 Sibiu 09:35 Sebes 09:35 Dej 09:35 Sibiu
11:30

16:40 Alba Iulia 16:40 Alba Iulia
11:30

16:40 Teius 16:40 Teius
11:35
Romfour Romania
09:35 Lancram 09:35 Miercurea Sibiului 09:35 Lancram 09:35 Miercurea Sibiului
11:40

16:40 Aiud 16:40 Aiud
11:40
Romfour Romania
09:35 Sighisoara 09:35 Alba Iulia 09:35 Sighisoara 09:35 Alba Iulia
11:50

16:40 Targu Mures 16:40 Targu Mures
11:50
Romfour Romania
09:35 Medias 09:35 Medias 09:35 Cluj Napoca
12:00

16:40 Turda 16:40 Turda
12:00
Romfour Romania
09:35 Gilau
12:05
Romfour Romania
09:35 Huedin 09:35 Teius 09:35 Teius
12:10
Romfour Romania
09:35 Negreni
12:15
Romfour Romania
09:35 Aiud 09:35 Aiud 09:35 Alesd
12:20
Romfour Romania
09:35 Unirea 09:35 Unirea
12:30
Romfour Romania
09:35 Turda 09:35 Turda
12:40

16:40 Gherla
13:00

16:40 Cluj Napoca
13:30

16:40 Bontida
13:50
Romfour Romania
09:35 Cluj Napoca 09:35 Cluj Napoca 09:35 Cluj Napoca 09:35 Cluj Napoca
14:00

16:40 Baia Mare
14:00

16:40 Satu Mare
14:10

16:40 Zalau
14:20

16:40 Huedin
14:30

16:40 Alesd
14:40

16:40 Oradea
16:50
Romfour Romania
09:35 Oradea
18:30
Romfour Romania
09:35 Bors
19:00
Romfour Romania
09:35 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.