La adresa - Mersul autobuzelor Saarbrucken Germania

La adresa

Saarbrucken, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:00 BEPS TRAVEL
10:45 Timisoara 19:30 Podu Iloaiei 10:00 Huedin 18:00 Bacau 09:50 Oradea 20:00 Harlau 15:45 Campulung Moldovenesc 19:30 Tecuci 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 20:30 Galati 22:00 Barlad 10:00 Deva 15:00 Brasov 13:45 Satu Mare 12:15 Sibiu 19:00 Focsani 19:00 Pascani 14:00 Bistrita 17:30 Onesti 17:45 Falticeni 13:00 Targu Mures 14:45 Vatra Dornei 20:30 Galati 16:30 Frasin 21:30 Husi 19:00 Marasesti 21:30 Husi 09:00 Nadlac 18:30 Adjud 14:30 Codlea 15:00 Baia Mare 11:30 Sebes 11:00 Orastie 19:30 Ramnicu Sarat 19:15 Targu Frumos 13:15 Dej 20:00 Iasi 16:45 Gura Humorului 11:30 Turda 17:15 Suceava 19:00 Marasesti 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 18:30 Adjud 21:00 Vaslui 17:00 Oituz 21:00 Braila 13:40 Fagaras 16:00 Ploiesti 16:30 Bucuresti 09:45 Arad 19:30 Piatra Neamt 18:30 Roman 12:45 Cluj Napoca 21:30 Botosani 16:15 Vama 11:00 Alba Iulia 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:30 Tecuci 21:00 Braila 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 13:00 Carei 12:50 Avrig
01:20
09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj
10:05
11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud
11:20
09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 10:55 Dumbrava 05:00 Oradea 06:30 Huedin 08:20 Beclean 08:40 Iacobeni 09:15 Darabani 11:00 Timisesti 11:30 Hirlau 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 08:00 Cluj Napoca 05:10 Alesd 07:00 Gilau 08:25 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 09:20 Veresti 11:05 Cristesti 11:40 Deleni 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 15:00 Tulcea 05:20 Piatra Craiului 08:10 Cluj Napoca 08:30 Prundu Bargaului 09:05 Gura Humorului 09:25 Dolhasca 11:10 Motca 11:50 Podu Iloaiei 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 04:00 Bors 06:10 Negreni 08:16 Dej 08:35 Vatra Dornei 09:10 Botosani 09:30 Suceava 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi
11:40
13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias
12:10
17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
12:30
12:30 Deva 10:15 Medias 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 13:00 Hateg 12:15 Simeria 10:00 Cluj Napoca 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 12:50 Calan 12:00 Orastie 20:00 Constanta 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 12:40 Hunedoara 10:45 Miercurea Sibiului 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal
15:45 BEPS TRAVEL
15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt 09:45 Arad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 21:30 Botosani 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 10:00 Huedin 09:50 Oradea 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 10:00 Deva 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi 14:00 Bistrita 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 10:30 Simeria 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 13:15 Dej 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:45 Timisoara 12:45 Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora

12:37 Constanta
00:05

12:37 Mangalia
00:10

12:37 Medgidia
00:15

12:37 Cernavoda
00:30

12:37 Giurgiu
01:00

19:30 Tulcea
01:00

12:37 Alexandria
01:05

12:37 Fetesti
01:10

12:37 Braila
01:20

12:37 Tulcea
01:30

12:37 Calarasi
02:00

19:30 Braila
02:00

12:37 Galati
02:10

19:30 Galati
02:30

12:37 Slobozia
03:00

19:30 Tecuci
03:00

12:37 Tecuci
03:10

12:37 Ramnicu Sarat
03:20

12:37 Barlad
03:30

15:00 Schwechat
03:50

12:37 Husi
03:50

12:37 Bucuresti
04:00

10:00 Tulcea
04:00

17:05 Tulcea
04:00

19:30 Barlad
04:00

12:37 Buzau
04:10

10:00 Braila
04:10

12:37 Focsani
04:20

10:00 Galati
04:20

12:37 Vaslui
04:30

10:00 Tecuci
04:30

17:05 Braila
04:30

12:37 Harlau
04:40

13:45 Tulcea
04:50
BEPS TRAVEL
17:15 Barlad
05:00

15:00 Braila 15:00 Focsani
05:00
BEPS TRAVEL
17:15 Barlad
05:00

12:37 Roman
05:00

13:45 Giurgiu 13:45 Giurgiu 13:45 Braila
05:00

10:00 Barlad 10:00 Giurgiu
05:00

17:05 Galati
05:00

19:30 Husi
05:00

12:37 Adjud
05:10

13:45 Turnu Magurele 13:45 Galati 13:45 Turnu Magurele
05:10

10:00 Turnu Magurele 10:00 Husi
05:10

19:30 Buzau
05:10

12:37 Bacau
05:15

15:00 Tecuci
05:20

12:37 Slatina (Olt)
05:20

13:45 Corabia 13:45 Corabia 13:45 Tecuci
05:20

10:00 Corabia
05:20

19:30 Focsani
05:20

12:37 Radauti
05:25
BEPS TRAVEL
17:15 Husi
05:30

15:00 Galati
05:30
BEPS TRAVEL
17:15 Husi
05:30

12:37 Iasi
05:30

13:45 Barlad 13:45 Alexandria 13:45 Alexandria
05:30

10:00 Alexandria 10:00 Buzau
05:30

19:30 Marasesti
05:30

12:37 Dorohoi
05:35

15:00 Marasesti
05:40

12:37 Targu Frumos
05:40

13:45 Husi 13:45 Slatina (Olt) 13:45 Slatina (Olt)
05:40

10:00 Focsani 10:00 Slatina (Olt)
05:40

12:37 Targoviste
05:45

13:45 Buzau
05:45

12:37 Urziceni
05:47

12:37 Ploiesti
05:50

13:45 Focsani
05:50

10:00 Marasesti
05:50

12:37 Targu Neamt
05:55

10:00 Adjud
05:55

12:37 Buhusi
05:57

12:37 Roznov
05:58

15:00 Saveni 15:00 Adjud 15:00 Saveni 15:00 Barlad
06:00

12:37 Piatra Neamt
06:00

13:45 Constanta 13:45 Craiova 13:45 Marasesti 13:45 Constanta 13:45 Craiova
06:00

10:00 Laufen 10:00 Craiova 10:00 Constanta 10:00 Sascut
06:00

17:05 Giurgiu 17:05 Constanta 17:05 Constanta 17:05 Giurgiu 17:05 Tecuci
06:00

19:30 Constanta 19:30 Giurgiu 19:30 Constanta 19:30 Adjud 19:30 Giurgiu
06:00

13:45 Mangalia 13:45 Mangalia
06:05

10:00 Bacau 10:00 Mangalia
06:05

15:00 Husi
06:10

12:37 Onesti
06:10

13:45 Filiasi 13:45 Adjud 13:45 Filiasi
06:10

10:00 Filiasi 10:00 Roman
06:10

17:05 Turnu Magurele 17:05 Barlad 17:05 Turnu Magurele
06:10

19:30 Turnu Magurele 19:30 Turnu Magurele
06:10

13:45 Medgidia 13:45 Medgidia
06:15

10:00 Medgidia 10:00 Vaslui
06:15

12:37 Botosani
06:20

13:45 Hirsova 13:45 Hirsova 13:45 Rovinari 13:45 Rovinari
06:20

10:00 Hirsova 10:00 Rovinari 10:00 Negresti
06:20

17:05 Corabia 17:05 Husi 17:05 Corabia
06:20

19:30 Corabia 19:30 Corabia
06:20

13:45 Tandarei 13:45 Tandarei
06:25

10:00 Tandarei
06:25

15:00 Botosani 15:00 Botosani
06:30

12:37 Pascani
06:30

13:45 Isalnita 13:45 Sascut 13:45 Isalnita 13:45 Slobozia 13:45 Slobozia
06:30

10:00 Iasi 10:00 Isalnita 10:00 Slobozia
06:30

17:05 Mangalia 17:05 Alexandria 17:05 Alexandria 17:05 Buzau 17:05 Mangalia
06:30

19:30 Mangalia 19:30 Alexandria 19:30 Alexandria 19:30 Sascut 19:30 Mangalia
06:30

10:00 Podu Iloaiei
06:35

12:37 Craiova
06:40

13:45 Targu Carbunesti 13:45 Targu Carbunesti
06:40

10:00 Targu Carbunesti 10:00 Deleni
06:40

17:05 Filiasi 17:05 Filiasi 17:05 Focsani 17:05 Medgidia 17:05 Medgidia
06:40

19:30 Filiasi 19:30 Bacau 19:30 Medgidia 19:30 Medgidia 19:30 Filiasi
06:40
BEPS TRAVEL
17:15 Vaslui
06:45
BEPS TRAVEL
17:15 Vaslui
06:45

13:45 Motru 13:45 Motru
06:45

10:00 Motru 10:00 Hirlau
06:45

19:30 Roman
06:45

12:37 Suceava
06:50

13:45 Resita 13:45 Resita 13:45 Bacau
06:50

10:00 Targu Frumos 10:00 Resita
06:50

17:05 Slatina (Olt) 17:05 Marasesti 17:05 Hirsova 17:05 Hirsova 17:05 Slatina (Olt)
06:50

19:30 Slatina (Olt) 19:30 Hirsova 19:30 Hirsova 19:30 Slatina (Olt)
06:50

13:45 Caransebes 13:45 Roman 13:45 Caransebes
06:55

10:00 Caransebes 10:00 Pascani
06:55

17:05 Adjud
06:55

19:30 Vaslui
06:55

15:00 Iasi 15:00 Harlau 15:00 Iasi 15:00 Harlau 15:00 Vaslui
07:00

12:37 Filiasi
07:00

13:45 Bucuresti 13:45 Lugoj 13:45 Vaslui 13:45 Bucuresti 13:45 Lugoj
07:00

10:00 Bucuresti 10:00 Lugoj 10:00 Motca
07:00

17:05 Craiova 17:05 Tandarei 17:05 Tandarei 17:05 Craiova 17:05 Sascut
07:00

19:30 Tandarei 19:30 Tandarei 19:30 Craiova 19:30 Negresti 19:30 Craiova
07:00

13:45 Timisoara 13:45 Timisoara
07:05

10:00 Timisoara 10:00 Cristesti
07:05

17:05 Bacau
07:05

19:30 Iasi
07:05

13:45 Arad 13:45 Negresti 13:45 Arad
07:10

10:00 Timisesti 10:00 Arad
07:10

17:05 Roman 17:05 Filiasi 17:05 Filiasi
07:10

19:30 Podu Iloaiei 19:30 Filiasi 19:30 Filiasi
07:10

15:00 Cotnari 15:00 Cotnari
07:15

17:05 Vaslui
07:15

19:30 Deleni
07:15

12:37 Pitesti
07:20

13:45 Iasi 13:45 Targu Jiu 13:45 Targu Jiu
07:20

10:00 Dumbrava 10:00 Targu Jiu
07:20

17:05 Rovinari 17:05 Rovinari 17:05 Negresti
07:20

19:30 Rovinari 19:30 Rovinari
07:20

13:45 Petrosani 13:45 Petrosani
07:25

10:00 Petrosani 10:00 Targu Neamt
07:25
BEPS TRAVEL
17:15 Botosani
07:30

15:00 Targu Frumos 15:00 Suceava 15:00 Suceava 15:00 Targu Frumos
07:30
BEPS TRAVEL
17:15 Botosani
07:30

12:37 Targu Secuiesc
07:30

13:45 Hateg 13:45 Hateg 13:45 Pitesti 13:45 Pitesti 13:45 Podu Iloaiei
07:30

10:00 Hateg 10:00 Pitesti 10:00 Piatra Neamt
07:30

17:05 Isalnita 17:05 Iasi 17:05 Isalnita
07:30

19:30 Isalnita 19:30 Hirlau 19:30 Isalnita
07:30

13:45 Deleni
07:35

10:00 Bicaz
07:35

17:05 Podu Iloaiei
07:35

13:45 Calan 13:45 Calan 13:45 Hirlau
07:40

10:00 Calan 10:00 Sovata
07:40

17:05 Targu Carbunesti 17:05 Deleni 17:05 Targu Carbunesti
07:40

19:30 Targu Carbunesti 19:30 Targu Carbunesti
07:40

10:00 Poiana Largului
07:45

17:05 Motru 17:05 Motru 17:05 Harlau
07:45

19:30 Motru 19:30 Targu Frumos 19:30 Motru
07:45

13:45 Hunedoara 13:45 Ploiesti 13:45 Hunedoara 13:45 Ploiesti
07:50

10:00 Hunedoara 10:00 Ploiesti 10:00 Durau
07:50

17:05 Resita 17:05 Resita 17:05 Targu Frumos
07:50

19:30 Pascani 19:30 Resita 19:30 Resita
07:50

13:45 Targu Frumos
07:55

10:00 Grinties
07:55

17:05 Caransebes 17:05 Pascani 17:05 Caransebes
07:55

19:30 Caransebes 19:30 Caransebes
07:55
BEPS TRAVEL
17:15 Harlau 17:15 Iasi
08:00

15:00 Pascani 15:00 Negresti 15:00 Targu Ocna 15:00 Pascani
08:00
BEPS TRAVEL
17:15 Iasi 17:15 Harlau
08:00

12:37 Brasov
08:00

13:45 Ramnicu Sarat 13:45 Ramnicu Sarat 13:45 Pascani 13:45 Deva 13:45 Deva
08:00

10:00 Borsec 10:00 Deva 10:00 Ramnicu Sarat
08:00

17:05 Slobozia 17:05 Lugoj 17:05 Motca 17:05 Lugoj 17:05 Slobozia
08:00

19:30 Slobozia 19:30 Lugoj 19:30 Lugoj 19:30 Motca 19:30 Slobozia
08:00

10:00 Toplita
08:05

17:05 Timisoara 17:05 Timisoara
08:05

19:30 Timisoara 19:30 Timisoara 19:30 Cristesti
08:05

12:37 Bicaz
08:10

13:45 Campina 13:45 Campina 13:45 Motca
08:10

10:00 Campina 10:00 Miercurea Ciuc
08:10

17:05 Arad 17:05 Arad 17:05 Bucuresti 17:05 Bucuresti 17:05 Cristesti
08:10

19:30 Arad 19:30 Timisesti 19:30 Bucuresti 19:30 Bucuresti 19:30 Arad
08:10

12:37 Ramnicu Valcea
08:15

13:45 Cristesti
08:15

17:05 Timisesti
08:15

19:30 Dumbrava
08:15

12:37 Falticeni
08:20

13:45 Sinaia 13:45 Timisesti 13:45 Sinaia
08:20

10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Sinaia
08:20

17:05 Targu Jiu 17:05 Dumbrava 17:05 Targu Jiu
08:20

19:30 Targu Jiu 19:30 Targu Jiu
08:20

13:45 Dumbrava
08:25

17:05 Petrosani 17:05 Petrosani
08:25

19:30 Petrosani 19:30 Petrosani
08:25
BEPS TRAVEL
17:15 Podu Iloaiei 17:15 Braila
08:30
BEPS TRAVEL
17:15 Braila 17:15 Braila 17:15 Podu Iloaiei
08:30

12:37 Gura Humorului
08:30

13:45 Targu Neamt 13:45 Simeria 13:45 Predeal 13:45 Predeal 13:45 Simeria
08:30

10:00 Morareni 10:00 Predeal 10:00 Simeria
08:30

17:05 Hateg 17:05 Targu Neamt 17:05 Hateg
08:30

19:30 Hateg 19:30 Targu Neamt 19:30 Hateg
08:30

17:05 Piatra Neamt
08:35

12:37 Moinesti
08:40

13:45 Orastie 13:45 Orastie
08:40

10:00 Orastie
08:40

17:05 Calan 17:05 Bicaz 17:05 Calan
08:40

19:30 Calan 19:30 Calan
08:40
BEPS TRAVEL
17:15 Targu Frumos
08:45
BEPS TRAVEL
17:15 Targu Frumos
08:45

12:37 Fagaras
08:45

17:05 Poiana Largului
08:45

19:30 Piatra Neamt
08:45

13:45 Sebes 13:45 Piatra Neamt 13:45 Sebes
08:50

10:00 Sebes
08:50

17:05 Durau 17:05 Hunedoara 17:05 Hunedoara
08:50

19:30 Hunedoara 19:30 Bicaz 19:30 Hunedoara
08:50

17:05 Borsec
08:55
BEPS TRAVEL
17:15 Piatra Neamt 17:15 Galati
09:00

15:00 Roman 15:00 Comanesti
09:00
BEPS TRAVEL
17:15 Piatra Neamt 17:15 Galati 17:15 Galati
09:00

12:37 Comanesti
09:00

13:45 Lancram 13:45 Lancram 13:45 Brasov 13:45 Brasov 13:45 Bicaz
09:00

10:00 Lancram 10:00 Brasov 10:00 Reghin
09:00

17:05 Deva 17:05 Pitesti 17:05 Pitesti 17:05 Deva 17:05 Toplita
09:00

19:30 Sovata 19:30 Deva 19:30 Pitesti 19:30 Pitesti 19:30 Deva
09:00

17:05 Miercurea Ciuc
09:05

19:30 Poiana Largului
09:05

12:37 Targu Jiu
09:10

13:45 Poiana Largului 13:45 Targu Secuiesc 13:45 Targu Secuiesc
09:10

10:00 Targu Secuiesc
09:10

17:05 Sfantu Gheorghe 17:05 Ramnicu Sarat 17:05 Ramnicu Sarat
09:10

19:30 Ramnicu Sarat 19:30 Ramnicu Sarat 19:30 Durau
09:10
BEPS TRAVEL
17:15 Pascani 17:15 Pascani
09:15
BEPS TRAVEL
17:15 Pascani 17:15 Pascani
09:15

17:05 Morareni
09:15

19:30 Grinties
09:15

15:00 Girov 15:00 Girov
09:20

12:37 Campulung Moldovenesc
09:20

13:45 Sfantu Gheorghe 13:45 Sfantu Gheorghe 13:45 Durau
09:20

10:00 Sfantu Gheorghe
09:20

17:05 Campina 17:05 Reghin 17:05 Campina
09:20

19:30 Borsec 19:30 Campina 19:30 Campina
09:20

13:45 Toplita
09:25

17:05 Medias
09:25

12:37 Targu Ocna
09:30

13:45 Miercurea Ciuc 13:45 Alba Iulia 13:45 Covasna 13:45 Covasna 13:45 Alba Iulia
09:30

10:00 Covasna 10:00 Alba Iulia 10:00 Medias
09:30

17:05 Sighisoara 17:05 Sinaia 17:05 Sinaia
09:30

19:30 Sinaia 19:30 Toplita 19:30 Sinaia
09:30

12:37 Gheorgheni
09:35

13:45 Sfantu Gheorghe
09:35

17:05 Targu Mures
09:35

13:45 Morareni
09:38

12:37 Reghin
09:40

13:45 Teius 13:45 Targu Ocna 13:45 Targu Ocna 13:45 Teius
09:40

10:00 Sighisoara 10:00 Targu Ocna 10:00 Teius
09:40

17:05 Predeal 17:05 Predeal 17:05 Falticeni
09:40

19:30 Predeal 19:30 Predeal
09:40

13:45 Reghin
09:41

13:45 Medias
09:44

12:37 Drobeta Turnu Severin
09:45

17:05 Suceava
09:45

19:30 Miercurea Ciuc
09:45

13:45 Sighisoara
09:48

13:45 Aiud 13:45 Onesti 13:45 Onesti 13:45 Aiud
09:50

10:00 Onesti 10:00 Aiud
09:50

17:05 Brasov 17:05 Veresti 17:05 Brasov
09:50

19:30 Brasov 19:30 Sfantu Gheorghe 19:30 Brasov
09:50

13:45 Targu Mures
09:55

17:05 Darabani
09:55

19:30 Morareni
09:55
BEPS TRAVEL
17:15 Tecuci 17:15 Ramnicu Sarat 17:15 Roman
10:00

15:00 Piatra Neamt 15:00 Gura Humorului 15:00 Bacau 15:00 Miercurea Ciuc 15:00 Targu Neamt 15:00 Piatra Neamt 15:00 Gura Humorului 15:00 Targu Neamt
10:00
BEPS TRAVEL
17:15 Tecuci 17:15 Ramnicu Sarat 17:15 Roman 17:15 Tecuci 17:15 Ramnicu Sarat
10:00

12:37 Toplita Gara
10:00

13:45 Comanesti 13:45 Comanesti 13:45 Unirea 13:45 Falticeni 13:45 Unirea
10:00

10:00 Unirea 10:00 Targu Mures 10:00 Comanesti
10:00

17:05 Targu Secuiesc 17:05 Botosani 17:05 Targu Secuiesc
10:00

19:30 Targu Secuiesc 19:30 Reghin 19:30 Targu Secuiesc
10:00

13:45 Suceava
10:05

10:00 Falticeni
10:05

17:05 Gura Humorului 17:05 Sfantu Gheorghe 17:05 Sfantu Gheorghe
10:05

19:30 Medias 19:30 Sfantu Gheorghe 19:30 Sfantu Gheorghe
10:05

12:37 Sighisoara
10:10

13:45 Turda 13:45 Moinesti 13:45 Moinesti 13:45 Turda
10:10

10:00 Moinesti 10:00 Turda 10:00 Suceava
10:10

17:05 Covasna 17:05 Covasna 17:05 Campulung Moldovenesc
10:10

19:30 Sighisoara 19:30 Covasna 19:30 Covasna
10:10

12:37 Orastie
10:15

10:00 Dolhasca
10:15

17:05 Iacobeni
10:15

19:30 Targu Mures
10:15

12:37 Deva
10:20

13:45 Fagaras 13:45 Fagaras
10:20

10:00 Fagaras 10:00 Veresti
10:20

17:05 Targu Ocna 17:05 Borsa 17:05 Targu Ocna
10:20

19:30 Targu Ocna 19:30 Targu Ocna 19:30 Falticeni
10:20

12:37 Caransebes
10:25

10:00 Darabani
10:25

17:05 Vatra Dornei
10:25

19:30 Suceava
10:25
BEPS TRAVEL
17:15 Marasesti 17:15 Focsani 17:15 Bucuresti
10:30

15:00 Bicaz 15:00 Bicaz
10:30
BEPS TRAVEL
17:15 Bucuresti 17:15 Bucuresti 17:15 Marasesti 17:15 Focsani 17:15 Marasesti 17:15 Focsani
10:30

12:37 Targu Mures
10:30

13:45 Botosani 13:45 Vestem 13:45 Vestem
10:30

10:00 Vestem 10:00 Stefanesti
10:30

17:05 Prundu Bargaului 17:05 Onesti 17:05 Onesti
10:30

19:30 Onesti 19:30 Onesti
10:30

12:37 Vatra Dornei
10:35

10:00 Botosani
10:35

17:05 Beclean
10:35

13:45 Gura Humorului
10:40

10:00 Gura Humorului
10:40

17:05 Comanesti 17:05 Baia Mare 17:05 Comanesti
10:40

19:30 Comanesti 19:30 Comanesti
10:40
BEPS TRAVEL
17:15 Bacau
10:45
BEPS TRAVEL
17:15 Bacau
10:45

10:00 Campulung Moldovenesc
10:45

17:05 Dej
10:45

19:30 Stefanesti
10:45

13:45 Ramnicu Valcea 13:45 Ramnicu Valcea
10:50

10:00 Ramnicu Valcea 10:00 Iacobeni
10:50

17:05 Moinesti 17:05 Moinesti
10:50

19:30 Botosani 19:30 Moinesti 19:30 Moinesti
10:50

10:00 Borsa
10:53

13:45 Campulung Moldovenesc
10:55

17:05 Cluj Napoca
10:55

19:30 Gura Humorului
10:55
BEPS TRAVEL
17:15 Adjud 17:15 Targu Neamt
11:00

15:00 Campulung Moldovenesc 15:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Onesti 15:00 Campulung Moldovenesc
11:00
BEPS TRAVEL
17:15 Adjud 17:15 Targu Neamt 17:15 Adjud
11:00

12:37 Resita
11:00

13:45 Sibiu 13:45 Sibiu 13:45 Iacobeni
11:00

10:00 Vatra Dornei 10:00 Sibiu
11:00

17:05 Cluj Napoca 17:05 Fagaras 17:05 Simeria 17:05 Fagaras 17:05 Simeria
11:00

19:30 Simeria 19:30 Fagaras 19:30 Fagaras 19:30 Simeria 19:30 Campulung Moldovenesc
11:00

13:45 Vatra Dornei
11:05

10:00 Prundu Bargaului
11:05

12:37 Blaj
11:10

13:45 Miercurea Sibiului 13:45 Miercurea Sibiului 13:45 Prundu Bargaului
11:10

10:00 Bistrita 10:00 Miercurea Sibiului
11:10

17:05 Vestem 17:05 Vestem
11:10

19:30 Vestem 19:30 Iacobeni 19:30 Vestem
11:10

12:37 Sibiu
11:15

10:00 Beclean
11:15

13:45 Sighisoara 13:45 Sighisoara 13:45 Bistrita
11:20

10:00 Sighisoara 10:00 Baia Mare
11:20

17:05 Orastie 17:05 Ramnicu Valcea 17:05 Orastie 17:05 Ramnicu Valcea
11:20

19:30 Borsa 19:30 Orastie 19:30 Ramnicu Valcea 19:30 Ramnicu Valcea 19:30 Orastie
11:20

10:00 Dej
11:25
BEPS TRAVEL
17:15 Ploiesti
11:30
BEPS TRAVEL
17:15 Ploiesti 17:15 Ploiesti
11:30

12:37 Medias
11:30

13:45 Medias 13:45 Medias 13:45 Beclean
11:30

10:00 Medias 10:00 Cluj Napoca
11:30

17:05 Sebes 17:05 Sibiu 17:05 Sebes 17:05 Sibiu
11:30

19:30 Sebes 19:30 Sebes 19:30 Sibiu 19:30 Sibiu
11:30

12:37 Sebes
11:35

13:45 Dej
11:40

17:05 Lancram 17:05 Miercurea Sibiului 17:05 Lancram 17:05 Miercurea Sibiului
11:40

19:30 Lancram 19:30 Miercurea Sibiului 19:30 Miercurea Sibiului 19:30 Lancram
11:40

13:45 Cluj Napoca
11:45

17:05 Sighisoara 17:05 Alba Iulia 17:05 Sighisoara 17:05 Alba Iulia
11:50

19:30 Alba Iulia 19:30 Sighisoara 19:30 Sighisoara 19:30 Alba Iulia
11:50
BEPS TRAVEL
17:15 Onesti 17:15 Falticeni
12:00

15:00 Praid 15:00 Vatra Dornei 15:00 Praid 15:00 Vatra Dornei 15:00 Targu Secuiesc 15:00 Medias
12:00
BEPS TRAVEL
17:15 Onesti 17:15 Falticeni
12:00

12:37 Alba Iulia
12:00

13:45 Cluj Napoca
12:00

10:00 Cluj Napoca
12:00

17:05 Medias 17:05 Gilau 17:05 Medias
12:00

19:30 Medias 19:30 Vatra Dornei 19:30 Medias
12:00

19:30 Prundu Bargaului
12:05

12:37 Bistrita
12:10

17:05 Teius 17:05 Teius
12:10

19:30 Teius 19:30 Bistrita 19:30 Teius
12:10
BEPS TRAVEL
17:15 Suceava
12:20
BEPS TRAVEL
17:15 Suceava
12:20

12:37 Lugoj
12:20

17:05 Aiud 17:05 Aiud
12:20

19:30 Aiud 19:30 Aiud
12:20
BEPS TRAVEL
17:15 Oituz
12:30
BEPS TRAVEL
17:15 Oituz
12:30

12:37 Aiud
12:30

10:00 Gilau
12:30

17:05 Unirea 17:05 Unirea
12:30

19:30 Beclean 19:30 Unirea 19:30 Unirea
12:30

12:37 Beclean
12:35

17:05 Turda 17:05 Turda
12:40

19:30 Turda 19:30 Turda 19:30 Baia Mare
12:40

19:30 Dej
12:45

19:30 Cluj Napoca
12:55
BEPS TRAVEL
17:15 Gura Humorului
13:00

15:00 Reghin 15:00 Sfantu Gheorghe 15:00 Reghin 15:00 Blaj
13:00
BEPS TRAVEL
17:15 Gura Humorului
13:00

12:37 Dej
13:00

10:00 Huedin
13:00

17:05 Huedin
13:00

19:30 Cluj Napoca
13:00
BEPS TRAVEL
17:15 Frasin
13:05
BEPS TRAVEL
17:15 Frasin
13:05
BEPS TRAVEL
17:15 Vama
13:15
BEPS TRAVEL
17:15 Vama
13:15

12:37 Turda
13:15

13:45 Gilau
13:15
BEPS TRAVEL
17:15 Campulung Moldovenesc 17:15 Targu Secuiesc
13:30
BEPS TRAVEL
17:15 Campulung Moldovenesc 17:15 Targu Secuiesc
13:30

12:37 Gherla
13:30

13:45 Huedin
13:30

13:45 Negreni
13:50

15:00 Brasov 15:00 Teius 15:00 Fagaras 15:00 Fagaras
14:00

12:37 Cluj Napoca
14:00

10:00 Negreni
14:00

17:05 Cluj Napoca 17:05 Negreni 17:05 Cluj Napoca 17:05 Cluj Napoca 17:05 Cluj Napoca
14:00

19:30 Cluj Napoca 19:30 Cluj Napoca 19:30 Gilau 19:30 Cluj Napoca 19:30 Cluj Napoca
14:00

12:37 Timisoara
14:10
BEPS TRAVEL
17:15 Brasov 17:15 Vatra Dornei
14:30
BEPS TRAVEL
17:15 Vatra Dornei 17:15 Brasov
14:30
BEPS TRAVEL
17:15 Codlea
15:00

15:00 Avrig 15:00 Alba Iulia 15:00 Avrig 15:00 Sighisoara
15:00
BEPS TRAVEL
17:15 Codlea
15:00

12:37 Huedin
15:00

10:00 Piatra Craiului
15:00

17:05 Piatra Craiului
15:00

19:30 Huedin
15:00

15:00 Sibiu 15:00 Sibiu
15:30

10:00 Beius
15:30

17:05 Beius
15:30

19:30 Negreni
15:30
BEPS TRAVEL
17:15 Fagaras
15:50
BEPS TRAVEL
17:15 Fagaras
15:50

15:00 Dej 15:00 Bistrita 15:00 Targu Mures 15:00 Zlatna 15:00 Dej 15:00 Bistrita
16:00

12:37 Arad
16:00

10:00 Alesd
16:00

17:05 Alesd
16:00

19:30 Piatra Craiului
16:00
BEPS TRAVEL
17:15 Bistrita 17:15 Baia Mare
16:30

15:00 Sebes 15:00 Sebes 15:00 Ludus
16:30
BEPS TRAVEL
17:15 Baia Mare 17:15 Baia Mare 17:15 Bistrita
16:30

19:30 Beius
16:30
BEPS TRAVEL
17:15 Avrig
16:40
BEPS TRAVEL
17:15 Avrig
16:40

19:30 Alesd
16:40

13:45 Alesd
16:55
BEPS TRAVEL
17:15 Targu Mures 17:15 Beclean
17:00

15:00 Nasaud 15:00 Campia Turzii 15:00 Nasaud 15:00 Abrud
17:00
BEPS TRAVEL
17:15 Targu Mures 17:15 Beclean 17:15 Targu Mures
17:00

12:37 Oradea
17:00

12:37 Nadlac
17:10
BEPS TRAVEL
17:15 Sibiu
17:15
BEPS TRAVEL
17:15 Sibiu
17:15
BEPS TRAVEL
17:15 Dej
17:20
BEPS TRAVEL
17:15 Dej
17:20
BEPS TRAVEL
17:15 Turda
17:30

15:00 Turda 15:00 Beclean 15:00 Beclean
17:30
BEPS TRAVEL
17:15 Turda 17:15 Turda
17:30
BEPS TRAVEL
17:15 Gherla
17:35
BEPS TRAVEL
17:15 Gherla
17:35
BEPS TRAVEL
17:15 Cluj Napoca 17:15 Sebes 17:15 Satu Mare 17:15 Alba Iulia
18:00

15:00 Brad 15:00 Gherla 15:00 Deva 15:00 Zalau 15:00 Deva 15:00 Cluj Napoca 15:00 Gherla 15:00 Zalau
18:00
BEPS TRAVEL
17:15 Sebes 17:15 Alba Iulia 17:15 Satu Mare 17:15 Cluj Napoca 17:15 Satu Mare 17:15 Alba Iulia
18:00

13:45 Oradea
18:00

19:30 Oradea
18:00
BEPS TRAVEL
17:15 Orastie
18:30

15:00 Floresti
18:30
BEPS TRAVEL
17:15 Orastie
18:30

13:45 Bors
18:30

17:05 Oradea
18:30

17:05 Bors
18:40
BEPS TRAVEL
17:15 Carei
18:45
BEPS TRAVEL
17:15 Carei 17:15 Carei
18:45
BEPS TRAVEL
17:15 Huedin 17:15 Simeria
19:00

15:00 Gilau
19:00
BEPS TRAVEL
17:15 Simeria 17:15 Huedin
19:00

10:00 Oradea
19:00

19:30 Bors
19:00
BEPS TRAVEL
17:15 Deva
19:30
BEPS TRAVEL
17:15 Deva
19:30
BEPS TRAVEL
17:15 Oradea
20:00

15:00 Huedin
20:00
BEPS TRAVEL
17:15 Oradea
20:00
BEPS TRAVEL
17:15 Timisoara
21:00

15:00 Alesd
21:00
BEPS TRAVEL
17:15 Timisoara
21:00
BEPS TRAVEL
17:15 Arad
22:00

15:00 Oradea 15:00 Oradea 15:00 Oradea 15:00 Arad 15:00 Oradea 15:00 Oradea
22:00
BEPS TRAVEL
17:15 Arad
22:00
BEPS TRAVEL
17:15 Nadlac
23:00
BEPS TRAVEL
17:15 Nadlac
23:00

17:05 Budapesta
23:00

19:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.