Ruhpolding - Mersul autobuzelor Ruhpolding Germania

Ruhpolding

Ruhpolding, Germania

Adresă: Bahnhofstraße 5

Plecări
Ora Către
13:05
13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari
Sosiri
De la Ora

06:30 Tulcea
04:00

06:30 Braila
04:10

06:30 Galati
04:20

06:30 Tecuci
04:30

06:30 Giurgiu 06:30 Barlad 06:30 Giurgiu
05:00

06:30 Turnu Magurele 06:30 Husi 06:30 Turnu Magurele
05:10

06:30 Corabia 06:30 Corabia
05:20

06:30 Alexandria 06:30 Alexandria 06:30 Buzau
05:30

06:30 Slatina (Olt) 06:30 Focsani 06:30 Slatina (Olt)
05:40

06:30 Marasesti
05:50

06:30 Adjud
05:55

06:30 Craiova 06:30 Laufen 06:30 Craiova 06:30 Constanta 06:30 Constanta 06:30 Sascut
06:00

06:30 Bacau 06:30 Mangalia 06:30 Mangalia
06:05

06:30 Filiasi 06:30 Roman 06:30 Filiasi
06:10

06:30 Medgidia 06:30 Medgidia 06:30 Vaslui
06:15

06:30 Rovinari 06:30 Hirsova 06:30 Hirsova 06:30 Rovinari 06:30 Negresti
06:20

06:30 Tandarei 06:30 Tandarei
06:25

06:30 Iasi 06:30 Isalnita 06:30 Slobozia 06:30 Slobozia 06:30 Isalnita
06:30

06:30 Podu Iloaiei
06:35

06:30 Targu Carbunesti 06:30 Deleni 06:30 Targu Carbunesti
06:40

06:30 Motru 06:30 Motru 06:30 Hirlau
06:45

06:30 Targu Frumos 06:30 Resita 06:30 Resita
06:50

06:30 Caransebes 06:30 Pascani 06:30 Caransebes
06:55

06:30 Bucuresti 06:30 Lugoj 06:30 Lugoj 06:30 Motca 06:30 Bucuresti
07:00

06:30 Timisoara 06:30 Timisoara 06:30 Cristesti
07:05

06:30 Timisesti 06:30 Arad 06:30 Arad
07:10

06:30 Dumbrava 06:30 Targu Jiu 06:30 Targu Jiu
07:20

06:30 Petrosani 06:30 Targu Neamt 06:30 Petrosani
07:25

06:30 Hateg 06:30 Pitesti 06:30 Pitesti 06:30 Hateg 06:30 Piatra Neamt
07:30

06:30 Bicaz
07:35

06:30 Calan 06:30 Sovata 06:30 Calan
07:40

06:30 Poiana Largului
07:45

06:30 Hunedoara 06:30 Ploiesti 06:30 Ploiesti 06:30 Durau 06:30 Hunedoara
07:50

06:30 Grinties
07:55

06:30 Borsec 06:30 Deva 06:30 Deva 06:30 Ramnicu Sarat 06:30 Ramnicu Sarat
08:00

06:30 Toplita
08:05

06:30 Campina 06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Campina
08:10

06:30 Sfantu Gheorghe 06:30 Sinaia 06:30 Sinaia
08:20

06:30 Morareni 06:30 Predeal 06:30 Predeal 06:30 Simeria 06:30 Simeria
08:30

06:30 Orastie 06:30 Orastie
08:40

06:30 Sebes 06:30 Sebes
08:50

06:30 Lancram 06:30 Brasov 06:30 Brasov 06:30 Lancram 06:30 Reghin
09:00

06:30 Targu Secuiesc 06:30 Targu Secuiesc
09:10

06:30 Sfantu Gheorghe 06:30 Sfantu Gheorghe
09:20

06:30 Covasna 06:30 Covasna 06:30 Alba Iulia 06:30 Medias 06:30 Alba Iulia
09:30

06:30 Sighisoara 06:30 Targu Ocna 06:30 Targu Ocna 06:30 Teius 06:30 Teius
09:40

06:30 Onesti 06:30 Aiud 06:30 Aiud 06:30 Onesti
09:50

06:30 Unirea 06:30 Targu Mures 06:30 Comanesti 06:30 Comanesti 06:30 Unirea
10:00

06:30 Falticeni
10:05

06:30 Moinesti 06:30 Moinesti 06:30 Turda 06:30 Suceava 06:30 Turda
10:10

06:30 Dolhasca
10:15

06:30 Fagaras 06:30 Fagaras 06:30 Veresti
10:20

06:30 Darabani
10:25

06:30 Vestem 06:30 Stefanesti 06:30 Vestem
10:30

06:30 Botosani
10:35

06:30 Gura Humorului
10:40

06:30 Campulung Moldovenesc
10:45

06:30 Ramnicu Valcea 06:30 Ramnicu Valcea 06:30 Iacobeni
10:50

06:30 Borsa
10:53

06:30 Vatra Dornei 06:30 Sibiu 06:30 Sibiu
11:00

06:30 Prundu Bargaului
11:05

06:30 Bistrita 06:30 Miercurea Sibiului 06:30 Miercurea Sibiului
11:10

06:30 Beclean
11:15

06:30 Sighisoara 06:30 Baia Mare 06:30 Sighisoara
11:20

06:30 Dej
11:25

06:30 Medias 06:30 Medias 06:30 Cluj Napoca
11:30

06:30 Cluj Napoca
12:00

06:30 Gilau
12:30

06:30 Huedin
13:00

06:30 Negreni
14:00

06:30 Piatra Craiului
15:00

06:30 Beius
15:30

06:30 Alesd
16:00

06:30 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.