Ruhpolding - Mersul autobuzelor Ruhpolding Germania

Ruhpolding

Ruhpolding, Germania

Adresă: Bahnhofstraße 5

Plecări
Ora Către
13:05
05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta
13:25
16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 10:15 Medias 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 10:00 Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora

07:30 Tulcea
01:00

07:30 Braila
02:00

07:30 Galati
02:30

07:30 Tecuci
03:00

06:30 Tulcea
04:00

07:30 Barlad
04:00

06:30 Braila
04:10

06:30 Galati
04:20

06:30 Tecuci
04:30

06:30 Barlad 06:30 Giurgiu
05:00

07:30 Husi
05:00

06:30 Husi 06:30 Turnu Magurele
05:10

07:30 Buzau
05:10

06:30 Corabia
05:20

07:30 Focsani
05:20

06:30 Alexandria 06:30 Buzau
05:30

07:30 Marasesti
05:30

06:30 Focsani 06:30 Slatina (Olt)
05:40

06:30 Marasesti
05:50

06:30 Adjud
05:55

06:30 Constanta 06:30 Sascut 06:30 Laufen 06:30 Craiova
06:00

05:00 Giurgiu 05:00 Constanta 05:00 Giurgiu 05:00 Constanta
06:00

07:30 Giurgiu 07:30 Constanta 07:30 Adjud 07:30 Giurgiu 07:30 Constanta
06:00

06:30 Mangalia 06:30 Bacau
06:05

06:30 Filiasi 06:30 Roman
06:10

05:00 Turnu Magurele 05:00 Turnu Magurele
06:10

07:30 Turnu Magurele 07:30 Turnu Magurele
06:10

06:30 Vaslui 06:30 Medgidia
06:15

06:30 Hirsova 06:30 Rovinari 06:30 Negresti
06:20

05:00 Corabia 05:00 Corabia
06:20

07:30 Corabia 07:30 Corabia
06:20

06:30 Tandarei
06:25

06:30 Slobozia 06:30 Isalnita 06:30 Iasi
06:30

05:00 Mangalia 05:00 Alexandria 05:00 Mangalia 05:00 Alexandria
06:30

07:30 Alexandria 07:30 Sascut 07:30 Alexandria 07:30 Mangalia 07:30 Mangalia
06:30

06:30 Podu Iloaiei
06:35

06:30 Deleni 06:30 Targu Carbunesti
06:40

05:00 Filiasi 05:00 Medgidia 05:00 Filiasi 05:00 Medgidia
06:40

07:30 Bacau 07:30 Filiasi 07:30 Medgidia 07:30 Medgidia 07:30 Filiasi
06:40

06:30 Motru 06:30 Hirlau
06:45

07:30 Roman
06:45

06:30 Resita 06:30 Targu Frumos
06:50

05:00 Slatina (Olt) 05:00 Hirsova 05:00 Slatina (Olt) 05:00 Hirsova
06:50

07:30 Hirsova 07:30 Hirsova 07:30 Slatina (Olt) 07:30 Slatina (Olt)
06:50

06:30 Caransebes 06:30 Pascani
06:55

07:30 Vaslui
06:55

06:30 Motca 06:30 Bucuresti 06:30 Lugoj
07:00

05:00 Tulcea 05:00 Craiova 05:00 Tandarei 05:00 Craiova 05:00 Tandarei
07:00

07:30 Tandarei 07:30 Negresti 07:30 Craiova 07:30 Craiova 07:30 Tandarei
07:00

06:30 Timisoara 06:30 Cristesti
07:05

07:30 Iasi
07:05

06:30 Arad 06:30 Timisesti
07:10

05:00 Filiasi 05:00 Braila 05:00 Filiasi
07:10

07:30 Filiasi 07:30 Filiasi 07:30 Podu Iloaiei
07:10

05:00 Galati
07:15

07:30 Deleni
07:15

06:30 Targu Jiu 06:30 Dumbrava
07:20

05:00 Rovinari 05:00 Rovinari
07:20

07:30 Rovinari 07:30 Rovinari
07:20

06:30 Targu Neamt 06:30 Petrosani
07:25

05:00 Tecuci
07:25

06:30 Piatra Neamt 06:30 Pitesti 06:30 Hateg
07:30

05:00 Isalnita 05:00 Isalnita
07:30

07:30 Hirlau 07:30 Isalnita 07:30 Isalnita
07:30

06:30 Bicaz
07:35

05:00 Barlad
07:35

06:30 Sovata 06:30 Calan
07:40

05:00 Targu Carbunesti 05:00 Targu Carbunesti
07:40

07:30 Targu Carbunesti 07:30 Targu Carbunesti
07:40

06:30 Poiana Largului
07:45

05:00 Motru 05:00 Husi 05:00 Motru
07:45

07:30 Targu Frumos 07:30 Motru 07:30 Motru
07:45

06:30 Ploiesti 06:30 Durau 06:30 Hunedoara
07:50

05:00 Resita 05:00 Resita
07:50

07:30 Resita 07:30 Pascani 07:30 Resita
07:50

06:30 Grinties
07:55

05:00 Caransebes 05:00 Caransebes
07:55

07:30 Caransebes 07:30 Caransebes
07:55

06:30 Deva 06:30 Ramnicu Sarat 06:30 Borsec
08:00

05:00 Slobozia 05:00 Lugoj 05:00 Buzau 05:00 Slobozia 05:00 Lugoj
08:00

07:30 Lugoj 07:30 Lugoj 07:30 Motca 07:30 Slobozia 07:30 Slobozia
08:00

06:30 Toplita
08:05

05:00 Timisoara 05:00 Timisoara
08:05

07:30 Timisoara 07:30 Timisoara 07:30 Cristesti
08:05

06:30 Miercurea Ciuc 06:30 Campina
08:10

05:00 Arad 05:00 Focsani 05:00 Bucuresti 05:00 Arad 05:00 Bucuresti
08:10

07:30 Arad 07:30 Timisesti 07:30 Bucuresti 07:30 Bucuresti 07:30 Arad
08:10

05:00 Marasesti
08:15

07:30 Dumbrava
08:15

06:30 Sinaia 06:30 Sfantu Gheorghe
08:20

05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu
08:20

07:30 Targu Jiu 07:30 Targu Jiu
08:20

05:00 Petrosani 05:00 Petrosani 05:00 Adjud
08:25

07:30 Petrosani 07:30 Petrosani
08:25

06:30 Predeal 06:30 Simeria 06:30 Morareni
08:30

05:00 Hateg 05:00 Hateg
08:30

07:30 Hateg 07:30 Targu Neamt 07:30 Hateg
08:30

05:00 Sascut
08:35

06:30 Orastie
08:40

05:00 Calan 05:00 Calan
08:40

07:30 Calan 07:30 Calan
08:40

05:00 Bacau
08:45

07:30 Piatra Neamt
08:45

06:30 Sebes
08:50

05:00 Hunedoara 05:00 Hunedoara
08:50

07:30 Bicaz 07:30 Hunedoara 07:30 Hunedoara
08:50

05:00 Roman
08:55

06:30 Reghin 06:30 Brasov 06:30 Lancram
09:00

05:00 Deva 05:00 Pitesti 05:00 Pitesti 05:00 Vaslui 05:00 Deva
09:00

07:30 Pitesti 07:30 Pitesti 07:30 Deva 07:30 Deva 07:30 Sovata
09:00

05:00 Negresti
09:05

07:30 Poiana Largului
09:05

06:30 Targu Secuiesc
09:10

05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Iasi 05:00 Ramnicu Sarat
09:10

07:30 Ramnicu Sarat 07:30 Durau 07:30 Ramnicu Sarat
09:10

05:00 Podu Iloaiei
09:15

07:30 Grinties
09:15

06:30 Sfantu Gheorghe
09:20

05:00 Campina 05:00 Campina 05:00 Deleni
09:20

07:30 Campina 07:30 Borsec 07:30 Campina
09:20

05:00 Hirlau
09:25

06:30 Covasna 06:30 Medias 06:30 Alba Iulia
09:30

05:00 Targu Frumos 05:00 Sinaia 05:00 Sinaia
09:30

07:30 Sinaia 07:30 Toplita 07:30 Sinaia
09:30

05:00 Pascani
09:35

06:30 Teius 06:30 Sighisoara 06:30 Targu Ocna
09:40

05:00 Predeal 05:00 Predeal 05:00 Motca
09:40

07:30 Predeal 07:30 Predeal
09:40

05:00 Cristesti
09:45

07:30 Miercurea Ciuc
09:45

06:30 Onesti 06:30 Aiud
09:50

05:00 Timisesti 05:00 Brasov 05:00 Brasov
09:50

07:30 Sfantu Gheorghe 07:30 Brasov 07:30 Brasov
09:50

05:00 Dumbrava
09:55

07:30 Morareni
09:55

06:30 Comanesti 06:30 Unirea 06:30 Targu Mures
10:00

05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Neamt
10:00

07:30 Reghin 07:30 Targu Secuiesc 07:30 Targu Secuiesc
10:00

06:30 Falticeni
10:05

05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Piatra Neamt 05:00 Sfantu Gheorghe
10:05

07:30 Medias 07:30 Sfantu Gheorghe 07:30 Sfantu Gheorghe
10:05

06:30 Moinesti 06:30 Suceava 06:30 Turda
10:10

05:00 Covasna 05:00 Bicaz 05:00 Covasna
10:10

07:30 Sighisoara 07:30 Covasna 07:30 Covasna
10:10

06:30 Dolhasca
10:15

05:00 Sovata
10:15

07:30 Targu Mures
10:15

06:30 Fagaras 06:30 Veresti
10:20

05:00 Targu Ocna 05:00 Poiana Largului 05:00 Targu Ocna
10:20

07:30 Targu Ocna 07:30 Falticeni 07:30 Targu Ocna
10:20

06:30 Darabani
10:25

05:00 Durau
10:25

07:30 Suceava
10:25

06:30 Stefanesti 06:30 Vestem
10:30

05:00 Onesti 05:00 Onesti
10:30

07:30 Onesti 07:30 Onesti
10:30

06:30 Botosani
10:35

06:30 Gura Humorului
10:40

05:00 Grinties 05:00 Comanesti 05:00 Comanesti
10:40

07:30 Comanesti 07:30 Comanesti
10:40

06:30 Campulung Moldovenesc
10:45

07:30 Stefanesti
10:45

06:30 Iacobeni 06:30 Ramnicu Valcea
10:50

05:00 Moinesti 05:00 Moinesti
10:50

07:30 Moinesti 07:30 Moinesti 07:30 Botosani
10:50

06:30 Borsa
10:53

05:00 Borsec
10:55

07:30 Gura Humorului
10:55

06:30 Sibiu 06:30 Vatra Dornei
11:00

05:00 Fagaras 05:00 Simeria 05:00 Toplita 05:00 Fagaras 05:00 Simeria
11:00

07:30 Fagaras 07:30 Simeria 07:30 Campulung Moldovenesc 07:30 Simeria 07:30 Fagaras
11:00

06:30 Prundu Bargaului
11:05

05:00 Miercurea Ciuc
11:05

06:30 Bistrita 06:30 Miercurea Sibiului
11:10

05:00 Vestem 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Vestem
11:10

07:30 Iacobeni 07:30 Vestem 07:30 Vestem
11:10

06:30 Beclean
11:15

06:30 Baia Mare 06:30 Sighisoara
11:20

05:00 Morareni 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Orastie 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Orastie
11:20

07:30 Orastie 07:30 Ramnicu Valcea 07:30 Ramnicu Valcea 07:30 Borsa 07:30 Orastie
11:20

06:30 Dej
11:25

06:30 Medias 06:30 Cluj Napoca
11:30

05:00 Sebes 05:00 Sibiu 05:00 Sebes 05:00 Reghin 05:00 Sibiu
11:30

07:30 Sibiu 07:30 Sibiu 07:30 Sebes 07:30 Sebes
11:30

05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Lancram 05:00 Sighisoara 05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Lancram
11:40

07:30 Miercurea Sibiului 07:30 Miercurea Sibiului 07:30 Lancram 07:30 Lancram
11:40

05:00 Targu Mures
11:45

05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia
11:50

07:30 Sighisoara 07:30 Alba Iulia 07:30 Alba Iulia 07:30 Sighisoara
11:50

05:00 Falticeni
11:55

06:30 Cluj Napoca
12:00

05:00 Medias 05:00 Medias 05:00 Suceava
12:00

07:30 Vatra Dornei 07:30 Medias 07:30 Medias
12:00

05:00 Dolhasca
12:05

07:30 Prundu Bargaului
12:05

05:00 Teius 05:00 Veresti 05:00 Teius
12:10

07:30 Bistrita 07:30 Teius 07:30 Teius
12:10

05:00 Darabani
12:15

05:00 Aiud 05:00 Aiud 05:00 Stefanesti
12:20

07:30 Aiud 07:30 Aiud
12:20

05:00 Botosani
12:25

06:30 Gilau
12:30

05:00 Unirea 05:00 Unirea
12:30

07:30 Unirea 07:30 Unirea 07:30 Beclean
12:30

05:00 Gura Humorului
12:35

05:00 Turda 05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Turda
12:40

07:30 Turda 07:30 Turda 07:30 Baia Mare
12:40

05:00 Iacobeni
12:45

07:30 Dej
12:45

05:00 Borsa
12:55

07:30 Cluj Napoca
12:55

06:30 Huedin
13:00

05:00 Vatra Dornei
13:00

07:30 Cluj Napoca
13:00

05:00 Prundu Bargaului
13:10

05:00 Bistrita
13:15

05:00 Beclean
13:20

05:00 Baia Mare
13:25

05:00 Dej
13:30

05:00 Cluj Napoca
13:35

05:00 Cluj Napoca
13:40

05:00 Gilau
13:45

05:00 Huedin
13:50

06:30 Negreni
14:00

05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca
14:00

07:30 Cluj Napoca 07:30 Cluj Napoca 07:30 Gilau 07:30 Cluj Napoca 07:30 Cluj Napoca
14:00

06:30 Piatra Craiului
15:00

05:00 Negreni
15:00

07:30 Huedin
15:00

06:30 Beius
15:30

07:30 Negreni
15:30

06:30 Alesd
16:00

05:00 Piatra Craiului
16:00

07:30 Piatra Craiului
16:00

05:00 Beius
16:10

07:30 Beius
16:30

07:30 Alesd
16:40

05:00 Alesd
17:00

05:00 Oradea
18:00

07:30 Oradea
18:00

05:00 Bors
18:30

06:30 Oradea
19:00

07:30 Bors
19:00

05:00 Budapesta
23:00

07:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.