La adresa - Mersul autobuzelor Rostock Germania

La adresa

Rostock, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:50 Romfour Romania
11:30 Fagaras 12:50 Calan 15:00 Reghin 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:20 Falticeni 14:30 Brasov 11:00 Teius 20:05 Tecuci 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 19:40 Focsani 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 19:20 Bacau 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 19:00 Iasi 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 14:00 Suceava 15:40 Ramnicu Sarat 13:05 Campulung Moldovenesc 17:30 Slobozia 11:40 Bistrita 17:30 Mangalia 11:10 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 18:10 Motca 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 17:00 Targu Neamt 11:00 Teius 14:45 Resita 16:20 Poiana Largului 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 15:40 Toplita 13:30 Targu Jiu 15:30 Miercurea Ciuc 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 14:50 Medias 12:55 Covasna 11:45 Sebes 20:30 Tulcea 14:50 Predeal 10:45 Aiud 20:00 Barlad 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 19:35 Marasesti 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 19:15 Roman 20:00 Constanta 12:55 Covasna 18:50 Podu Iloaiei 14:50 Predeal 13:25 Stefanesti 16:00 Ploiesti 13:00 Iacobeni 18:00 Tandarei 11:30 Beclean 20:00 Constanta 11:00 Cluj Napoca 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Cristesti 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 16:50 Piatra Neamt 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 16:10 Durau 10:50 Sibiu 13:15 Petrosani 15:20 Sfantu Gheorghe 12:00 Comanesti 12:30 Deva 14:40 Sighisoara 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 20:20 Braila 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 19:50 Husi 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 19:30 Adjud 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 19:10 Vaslui 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 18:45 Deleni 15:00 Sinaia 13:20 Botosani 16:30 Pitesti 12:55 Vatra Dornei 18:30 Hirsova 11:25 Baia Mare 10:45 Miercurea Sibiului 10:10 Gilau 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 18:30 Targu Frumos 12:30 Deva 17:00 Craiova 17:55 Timisesti 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 16:40 Bicaz 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 16:00 Grinties 11:00 Ramnicu Valcea 13:00 Hateg 15:10 Morareni 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:30 Targu Mures 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 20:10 Galati 15:20 Campina 10:15 Turda 19:45 Buzau 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 19:25 Sascut 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 19:05 Negresti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 18:40 Hirlau 15:20 Campina 13:10 Gura Humorului 17:00 Bucuresti 11:50 Prundu Bargaului 17:00 Medgidia 11:20 Dej 10:15 Medias 10:00 Huedin 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 18:20 Pascani 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 17:50 Dumbrava 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 16:30 Sovata 10:15 Turda 14:00 Timisoara 15:50 Borsec 11:15 Vestem
10:50
15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 17:40 Tandarei 06:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 15:00 Alexandria 13:20 Campulung Moldovenesc 12:30 Arad 14:00 Falticeni 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 18:00 Slobozia 05:00 Oradea 06:10 Satu Mare 12:15 Gherla 14:30 Craiova 12:50 Nasaud 12:05 Gilau 13:30 Gura Humorului 12:40 Timisoara 14:10 Targu Neamt 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 17:55 Harsova 05:20 Alesd 06:20 Baia Mare 12:20 Dej 13:30 Bumbesti Jiu 13:00 Prundu Bargaului 12:10 Salonta 13:40 Radauti 12:50 Lugoj 14:20 Motca 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 14:50 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 17:50 Lehliu 05:30 Huedin 06:30 Bontida 12:30 Beclean 15:10 Giurgiu 13:10 Vatra Dornei 12:20 Chisineu Cris 13:50 Suceava 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca
12:20
14:25 Bacau 16:15 Tecuci 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 12:15 Aiud 11:20 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 13:05 Moinesti 15:55 Ramnicu Valcea 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:20 Roman 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 11:10 Zalau 12:40 Fagaras 13:30 Onesti 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 12:25 Alba Iulia 11:00 Huedin 12:45 Brasov 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:30 Adjud 16:35 Braila 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 12:30 Sebes 10:00 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:55 Covasna 16:00 Pitesti 13:40 Reghin 15:40 Predeal 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Poiana Largului 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal
14:00 Danytur
14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Barlad 07:00 Beclean 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:30 Sebes 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 19:40 Galati 05:00 Gherla 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:00 Deva 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 20:00 Braila 04:00 Oradea 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 13:30 Avrig 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 08:00 Oradea 09:00 Nasaud 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 13:00 Sibiu 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila
14:00 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

04:00 Tulcea 04:00 Tulcea 04:00 Tulcea
01:15

09:55 Tulcea 09:55 Tulcea 09:55 Tulcea 09:55 Tulcea
01:15

04:00 Braila 04:00 Braila 04:00 Braila
01:20

09:55 Braila 09:55 Braila 09:55 Braila 09:55 Braila
01:20

09:55 Mangalia
02:00

04:00 Galati 04:00 Galati 04:00 Galati 04:00 Mangalia
03:00

09:55 Galati 09:55 Constanta 09:55 Galati 09:55 Galati 09:55 Galati
03:00

04:00 Constanta
03:20

04:00 Ianca 04:00 Medgidia 04:00 Ianca 04:00 Ianca
03:30

09:55 Ianca 09:55 Ianca 09:55 Ianca 09:55 Ianca 09:55 Medgidia
03:30

04:00 Calarasi
03:40

09:55 Calarasi
03:40
Danytur
14:00 Schwechat 14:00 Schwechat
03:50

04:00 Cernavoda
03:50

09:55 Cernavoda
03:50

04:00 Slobozia
03:55

09:55 Slobozia
03:55
Danytur
14:00 Viena
04:00

04:00 Harsova
04:00

09:55 Harsova
04:00

04:00 Lehliu
04:10

09:55 Lehliu
04:10

04:00 Tandarei
04:20

09:55 Tandarei
04:20

04:00 Faurei 04:00 Bucuresti 04:00 Faurei 04:00 Faurei
04:30

09:55 Faurei 09:55 Faurei 09:55 Faurei 09:55 Faurei
04:30

04:00 Tecuci 04:00 Tecuci 04:00 Tecuci 04:00 Pitesti
04:40

09:55 Tecuci 09:55 Tecuci 09:55 Tecuci 09:55 Tecuci
04:40

04:00 Pitesti 04:00 Barlad 04:00 Barlad 04:00 Barlad
04:50

09:55 Barlad 09:55 Barlad 09:55 Barlad 09:55 Barlad
04:50

04:00 Ramnicu Valcea
04:55
Danytur
14:00 Focsani 14:00 Braila 14:00 Braila
05:00

09:55 Bucuresti
05:00

04:00 Targoviste
05:10

09:55 Pitesti
05:10
Danytur
14:00 Tecuci
05:20
Danytur
14:00 Galati 14:00 Galati
05:30

04:00 Husi 04:00 Husi 04:00 Husi
05:30

09:55 Husi 09:55 Husi 09:55 Husi 09:55 Husi
05:30
Danytur
14:00 Marasesti
05:40

04:00 Vaslui 04:00 Vaslui 04:00 Vaslui
05:40

09:55 Vaslui 09:55 Vaslui 09:55 Vaslui 09:55 Vaslui
05:40
Danytur
14:00 Barlad 14:00 Barlad 14:00 Saveni 14:00 Adjud
06:00
Romfour Romania
14:00 Tulcea 14:00 Giurgiu 14:00 Constanta
06:00

04:00 Giurgiu 04:00 Iasi 04:00 Giurgiu 04:00 Sinaia 04:00 Iasi 04:00 Giurgiu 04:00 Iasi
06:00

09:55 Giurgiu 09:55 Iasi 09:55 Iasi 09:55 Giurgiu 09:55 Iasi 09:55 Iasi 09:55 Giurgiu 09:55 Ramnicu Valcea
06:00
Danytur
14:00 Husi 14:00 Husi
06:10
Romfour Romania
14:00 Braila 14:00 Turnu Magurele
06:10

04:00 Alexandria 04:00 Alexandria 04:00 Alexandria 04:00 Podu Iloaiei 04:00 Podu Iloaiei 04:00 Podu Iloaiei
06:10

09:55 Podu Iloaiei 09:55 Alexandria 09:55 Alexandria 09:55 Alexandria 09:55 Podu Iloaiei 09:55 Podu Iloaiei 09:55 Podu Iloaiei
06:10

04:00 Turnu Magurele 04:00 Turnu Magurele 04:00 Turnu Magurele
06:15

09:55 Turnu Magurele 09:55 Turnu Magurele 09:55 Turnu Magurele
06:15
Romfour Romania
14:00 Galati 14:00 Corabia
06:20

04:00 Harlau 04:00 Caracal 04:00 Caracal 04:00 Predeal 04:00 Caracal 04:00 Harlau 04:00 Harlau
06:20

09:55 Harlau 09:55 Harlau 09:55 Caracal 09:55 Harlau 09:55 Harlau 09:55 Caracal 09:55 Caracal
06:20
Danytur
14:00 Botosani
06:30
Romfour Romania
14:00 Alexandria 14:00 Mangalia 14:00 Tecuci
06:30

04:00 Flamanzi 04:00 Flamanzi 04:00 Flamanzi 04:00 Slatina (Olt) 04:00 Slatina (Olt) 04:00 Slatina (Olt) 04:00 Campina
06:30

09:55 Targoviste 09:55 Flamanzi 09:55 Flamanzi 09:55 Flamanzi 09:55 Slatina (Olt) 09:55 Flamanzi 09:55 Slatina (Olt) 09:55 Slatina (Olt)
06:30
Romfour Romania
14:00 Medgidia 14:00 Barlad 14:00 Filiasi
06:40

04:00 Botosani 04:00 Botosani 04:00 Botosani
06:40

09:55 Sinaia 09:55 Botosani 09:55 Botosani 09:55 Botosani 09:55 Botosani
06:40

04:00 Saveni 04:00 Saveni 04:00 Saveni
06:45

09:55 Saveni 09:55 Saveni 09:55 Saveni 09:55 Saveni
06:45
Romfour Romania
14:00 Hirsova 14:00 Slatina (Olt) 14:00 Husi
06:50

04:00 Darabani 04:00 Darabani 04:00 Darabani
06:50

09:55 Darabani 09:55 Darabani 09:55 Darabani 09:55 Darabani 09:55 Predeal
06:50
Danytur
14:00 Iasi 14:00 Vaslui 14:00 Vaslui 14:00 Harlau
07:00
Romfour Romania
14:00 Craiova 14:00 Buzau 14:00 Tandarei
07:00

04:00 Craiova 04:00 Dorohoi 04:00 Dorohoi 04:00 Craiova 04:00 Dorohoi 04:00 Craiova
07:00

09:55 Craiova 09:55 Dorohoi 09:55 Dorohoi 09:55 Craiova 09:55 Dorohoi 09:55 Dorohoi 09:55 Craiova 09:55 Campina
07:00
Romfour Romania
14:00 Filiasi 14:00 Focsani
07:10

04:00 Filiasi 04:00 Urziceni 04:00 Vanatori 04:00 Vanatori 04:00 Vanatori 04:00 Filiasi 04:00 Filiasi
07:10

09:55 Filiasi 09:55 Filiasi 09:55 Urziceni 09:55 Filiasi 09:55 Vanatori 09:55 Vanatori 09:55 Vanatori 09:55 Vanatori
07:10
Danytur
14:00 Cotnari
07:15
Romfour Romania
14:00 Marasesti 14:00 Rovinari
07:20

04:00 Ploiesti 04:00 Drobeta Turnu Severin 04:00 Drobeta Turnu Severin 04:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

09:55 Drobeta Turnu Severin 09:55 Ploiesti 09:55 Drobeta Turnu Severin 09:55 Drobeta Turnu Severin
07:20
Danytur
14:00 Suceava 14:00 Targu Frumos
07:30
Romfour Romania
14:00 Isalnita 14:00 Adjud
07:30

04:00 Rovinari 04:00 Rovinari 04:00 Rovinari 04:00 Buzau
07:30

09:55 Rovinari 09:55 Rovinari 09:55 Buzau 09:55 Rovinari
07:30
Romfour Romania
14:00 Targu Carbunesti 14:00 Sascut
07:40

04:00 Resita 04:00 Resita 04:00 Resita 04:00 Ramnicu Sarat
07:40

09:55 Resita 09:55 Resita 09:55 Resita 09:55 Ramnicu Sarat
07:40
Romfour Romania
14:00 Motru
07:45
Romfour Romania
14:00 Bacau 14:00 Resita
07:50

04:00 Caransebes 04:00 Caransebes 04:00 Caransebes
07:50

09:55 Caransebes 09:55 Caransebes 09:55 Focsani 09:55 Caransebes
07:50
Romfour Romania
14:00 Caransebes
07:55
Danytur
14:00 Targu Ocna 14:00 Negresti 14:00 Negresti 14:00 Pascani
08:00
Romfour Romania
14:00 Roman 14:00 Lugoj 14:00 Slobozia
08:00

04:00 Focsani 04:00 Targu Jiu 04:00 Targu Jiu 04:00 Targu Jiu
08:00

09:55 Targu Jiu 09:55 Marasesti 09:55 Targu Jiu 09:55 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
14:00 Timisoara
08:05
Romfour Romania
14:00 Bucuresti 14:00 Vaslui 14:00 Arad
08:10

04:00 Bumbesti Jiu 04:00 Bumbesti Jiu 04:00 Bumbesti Jiu
08:10

09:55 Bumbesti Jiu 09:55 Adjud 09:55 Bumbesti Jiu 09:55 Bumbesti Jiu
08:10
Romfour Romania
14:00 Negresti 14:00 Targu Jiu
08:20

04:00 Petrosani 04:00 Petrosani 04:00 Petrosani
08:20

09:55 Petrosani 09:55 Petrosani 09:55 Bacau 09:55 Petrosani
08:20
Romfour Romania
14:00 Petrosani
08:25
Romfour Romania
14:00 Iasi 14:00 Hateg
08:30

04:00 Hateg 04:00 Hateg 04:00 Hateg 04:00 Marasesti 04:00 Poiana Largului 04:00 Poiana Largului 04:00 Poiana Largului
08:30

09:55 Poiana Largului 09:55 Hateg 09:55 Roman 09:55 Hateg 09:55 Hateg 09:55 Poiana Largului 09:55 Poiana Largului 09:55 Poiana Largului
08:30

04:00 Bicaz 04:00 Bicaz 04:00 Bicaz
08:35

09:55 Bicaz 09:55 Bicaz 09:55 Bicaz 09:55 Bicaz
08:35
Romfour Romania
14:00 Podu Iloaiei 14:00 Calan
08:40

04:00 Hunedoara 04:00 Adjud 04:00 Piatra Neamt 04:00 Hunedoara 04:00 Piatra Neamt 04:00 Hunedoara 04:00 Piatra Neamt
08:40

09:55 Piatra Neamt 09:55 Hunedoara 09:55 Piatra Neamt 09:55 Piatra Neamt 09:55 Hunedoara 09:55 Piatra Neamt 09:55 Hunedoara 09:55 Targu Frumos
08:40
Romfour Romania
14:00 Hunedoara 14:00 Deleni
08:50

04:00 Deva 04:00 Deva 04:00 Deva 04:00 Bacau
08:50

09:55 Deva 09:55 Deva 09:55 Pascani 09:55 Deva
08:50

09:55 Targu Neamt
08:55
Danytur
14:00 Comanesti 14:00 Roman 14:00 Roman
09:00
Romfour Romania
14:00 Pitesti 14:00 Deva 14:00 Harlau
09:00

04:00 Lugoj 04:00 Lugoj 04:00 Lugoj 04:00 Roman 04:00 Gheorgheni 04:00 Gheorgheni 04:00 Gheorgheni
09:00

09:55 Gheorgheni 09:55 Gheorgheni 09:55 Gheorgheni 09:55 Gheorgheni 09:55 Falticeni 09:55 Lugoj 09:55 Lugoj 09:55 Lugoj
09:00
Romfour Romania
14:00 Targu Frumos 14:00 Ramnicu Sarat
09:10

04:00 Timisoara 04:00 Sovata 04:00 Sovata 04:00 Timisoara 04:00 Targu Frumos 04:00 Sovata 04:00 Timisoara
09:10

09:55 Timisoara 09:55 Sovata 09:55 Sovata 09:55 Timisoara 09:55 Sovata 09:55 Sovata 09:55 Suceava 09:55 Timisoara
09:10
Danytur
14:00 Girov
09:20
Romfour Romania
14:00 Pascani 14:00 Campina
09:20

04:00 Arad 04:00 Pascani 04:00 Arad 04:00 Arad
09:20

09:55 Arad 09:55 Arad 09:55 Arad 09:55 Radauti
09:20
Romfour Romania
14:00 Sinaia 14:00 Motca
09:30

04:00 Motca 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Chisineu Cris 04:00 Chisineu Cris 04:00 Chisineu Cris
09:30

09:55 Gura Humorului 09:55 Chisineu Cris 09:55 Miercurea Ciuc 09:55 Miercurea Ciuc 09:55 Miercurea Ciuc 09:55 Chisineu Cris 09:55 Miercurea Ciuc 09:55 Chisineu Cris
09:30
Romfour Romania
14:00 Predeal 14:00 Cristesti
09:40

04:00 Targu Neamt 04:00 Odorheiu Secuiesc 04:00 Odorheiu Secuiesc 04:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

09:55 Odorheiu Secuiesc 09:55 Campulung Moldovenesc 09:55 Odorheiu Secuiesc 09:55 Odorheiu Secuiesc 09:55 Odorheiu Secuiesc
09:40
Romfour Romania
14:00 Timisesti 14:00 Brasov
09:50

04:00 Salonta 04:00 Salonta 04:00 Salonta 04:00 Falticeni 04:00 Toplita 04:00 Toplita 04:00 Toplita
09:50

09:55 Toplita 09:55 Toplita 09:55 Toplita 09:55 Toplita 09:55 Vatra Dornei 09:55 Salonta 09:55 Salonta 09:55 Salonta
09:50

04:00 Suceava
09:55

09:55 Prundu Bargaului
09:55
Danytur
14:00 Bacau 14:00 Gura Humorului 14:00 Targu Neamt 14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Piatra Neamt 14:00 Bacau
10:00
Romfour Romania
14:00 Dumbrava 14:00 Targu Secuiesc
10:00

04:00 Gilau 04:00 Reghin 04:00 Reghin 04:00 Gilau 04:00 Radauti 04:00 Reghin 04:00 Gilau
10:00

09:55 Reghin 09:55 Reghin 09:55 Gilau 09:55 Gilau 09:55 Reghin 09:55 Reghin 09:55 Gilau 09:55 Nasaud
10:00
Romfour Romania
14:00 Sfantu Gheorghe
10:05

04:00 Gura Humorului
10:05
Romfour Romania
14:00 Covasna 14:00 Targu Neamt
10:10

04:00 Onesti 04:00 Onesti 04:00 Onesti 04:00 Campulung Moldovenesc
10:10

09:55 Onesti 09:55 Onesti 09:55 Onesti 09:55 Onesti 09:55 Bistrita
10:10

09:55 Beclean
10:15
Romfour Romania
14:00 Piatra Neamt 14:00 Targu Ocna
10:20

04:00 Moinesti 04:00 Moinesti 04:00 Moinesti
10:20

09:55 Moinesti 09:55 Dej 09:55 Moinesti 09:55 Moinesti 09:55 Moinesti
10:20
Danytur
14:00 Bicaz
10:30
Romfour Romania
14:00 Onesti 14:00 Bicaz
10:30

04:00 Comanesti 04:00 Comanesti 04:00 Comanesti 04:00 Vatra Dornei
10:30

09:55 Comanesti 09:55 Comanesti 09:55 Comanesti 09:55 Comanesti
10:30
Romfour Romania
14:00 Comanesti 14:00 Sovata
10:40

04:00 Prundu Bargaului 04:00 Covasna 04:00 Covasna 04:00 Covasna
10:40

09:55 Covasna 09:55 Covasna 09:55 Covasna 09:55 Covasna
10:40
Romfour Romania
14:00 Moinesti 14:00 Poiana Largului
10:50

04:00 Targu Secuiesc 04:00 Targu Secuiesc 04:00 Targu Secuiesc 04:00 Nasaud
10:50

09:55 Targu Secuiesc 09:55 Targu Secuiesc 09:55 Targu Secuiesc 09:55 Targu Secuiesc
10:50
Danytur
14:00 Onesti 14:00 Onesti 14:00 Campulung Moldovenesc 14:00 Odorheiu Secuiesc
11:00
Romfour Romania
14:00 Durau 14:00 Simeria 14:00 Fagaras
11:00

04:00 Brasov 04:00 Brasov 04:00 Brasov 04:00 Bistrita
11:00

09:55 Brasov 09:55 Brasov 09:55 Brasov 09:55 Brasov
11:00
Romfour Romania
14:00 Grinties
11:05
Romfour Romania
14:00 Vestem 14:00 Borsec
11:10

04:00 Fagaras 04:00 Fagaras 04:00 Fagaras 04:00 Beclean
11:10

09:55 Fagaras 09:55 Fagaras 09:55 Fagaras 09:55 Fagaras
11:10
Romfour Romania
14:00 Toplita
11:15
Romfour Romania
14:00 Ramnicu Valcea 14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Orastie
11:20

04:00 Dej 04:00 Sibiu 04:00 Sibiu 04:00 Sibiu
11:20

09:55 Sibiu 09:55 Sibiu 09:55 Sibiu 09:55 Sibiu
11:20

04:00 Sebes 04:00 Sebes 04:00 Sebes
11:25

09:55 Sebes 09:55 Sebes 09:55 Sebes 09:55 Sebes
11:25
Romfour Romania
14:00 Sibiu 14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Sebes
11:30

04:00 Alba Iulia 04:00 Gherla 04:00 Alba Iulia 04:00 Alba Iulia
11:30

09:55 Alba Iulia 09:55 Alba Iulia 09:55 Alba Iulia 09:55 Alba Iulia
11:30

04:00 Teius 04:00 Teius 04:00 Teius
11:35

09:55 Teius 09:55 Teius 09:55 Teius 09:55 Teius
11:35
Romfour Romania
14:00 Miercurea Sibiului 14:00 Lancram 14:00 Morareni
11:40

04:00 Aiud 04:00 Aiud 04:00 Aiud
11:40

09:55 Aiud 09:55 Aiud 09:55 Aiud 09:55 Aiud
11:40
Romfour Romania
14:00 Alba Iulia 14:00 Sighisoara 14:00 Sighisoara
11:50

04:00 Targu Mures 04:00 Targu Mures 04:00 Targu Mures
11:50

09:55 Targu Mures 09:55 Targu Mures 09:55 Targu Mures 09:55 Targu Mures
11:50
Romfour Romania
14:00 Targu Mures
11:55
Danytur
14:00 Medias 14:00 Praid 14:00 Targu Secuiesc 14:00 Targu Secuiesc 14:00 Vatra Dornei
12:00
Romfour Romania
14:00 Falticeni 14:00 Medias
12:00

04:00 Turda 04:00 Turda 04:00 Turda
12:00

09:55 Turda 09:55 Turda 09:55 Turda 09:55 Turda
12:00
Romfour Romania
14:00 Suceava
12:05
Romfour Romania
14:00 Teius
12:10
Romfour Romania
14:00 Aiud
12:20
Romfour Romania
14:00 Stefanesti
12:25
Romfour Romania
14:00 Botosani 14:00 Unirea
12:30
Romfour Romania
14:00 Gura Humorului
12:35
Romfour Romania
14:00 Turda 14:00 Iacobeni
12:40
Romfour Romania
14:00 Borsa
12:45
Romfour Romania
14:00 Vatra Dornei
12:50
Romfour Romania
14:00 Prundu Bargaului
12:55
Danytur
14:00 Reghin 14:00 Blaj 14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Sfantu Gheorghe
13:00
Romfour Romania
14:00 Bistrita
13:00

09:55 Gherla
13:00
Romfour Romania
14:00 Beclean
13:05
Romfour Romania
14:00 Baia Mare
13:10
Romfour Romania
14:00 Dej
13:20
Romfour Romania
14:00 Cluj Napoca
13:30

04:00 Cluj Napoca
13:30

09:55 Cluj Napoca
13:30
Romfour Romania
14:00 Cluj Napoca
13:40

04:00 Bontida
13:45
Romfour Romania
14:00 Gilau
13:50

04:00 Baia Mare
13:50

09:55 Bontida
13:50
Romfour Romania
14:00 Huedin
13:55
Danytur
14:00 Brasov 14:00 Fagaras 14:00 Teius 14:00 Brasov
14:00
Romfour Romania
14:00 Cluj Napoca 14:00 Negreni 14:00 Cluj Napoca
14:00

04:00 Satu Mare
14:00

09:55 Baia Mare
14:00
Romfour Romania
14:00 Piatra Craiului
14:10

04:00 Zalau
14:10

09:55 Satu Mare
14:10

04:00 Huedin
14:20

09:55 Zalau
14:20

04:00 Alesd
14:30

09:55 Huedin
14:30
Romfour Romania
14:00 Beius
14:40

09:55 Alesd
14:40
Romfour Romania
14:00 Alesd
14:50
Danytur
14:00 Sighisoara 14:00 Sighisoara 14:00 Avrig 14:00 Alba Iulia
15:00
Danytur
14:00 Sibiu
15:30
Danytur
14:00 Zlatna 14:00 Targu Mures 14:00 Targu Mures 14:00 Dej 14:00 Bistrita
16:00
Danytur
14:00 Sebes 14:00 Ludus 14:00 Ludus
16:30

09:55 Oradea
16:50
Danytur
14:00 Campia Turzii 14:00 Nasaud 14:00 Abrud 14:00 Campia Turzii
17:00
Danytur
14:00 Turda 14:00 Turda 14:00 Beclean
17:30
Danytur
14:00 Gherla 14:00 Deva 14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca 14:00 Brad 14:00 Zalau
18:00
Romfour Romania
14:00 Oradea
18:00

04:00 Oradea
18:00
Danytur
14:00 Floresti 14:00 Floresti
18:30
Romfour Romania
14:00 Bors
18:30
Danytur
14:00 Gilau 14:00 Gilau
19:00
Danytur
14:00 Huedin 14:00 Huedin
20:00
Danytur
14:00 Alesd 14:00 Alesd
21:00
Danytur
14:00 Oradea 14:00 Oradea 14:00 Oradea 14:00 Arad 14:00 Oradea
22:00
Romfour Romania
14:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.