La adresa - Mersul autobuzelor Rostock Germania

La adresa

Rostock, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:50
05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea
09:50
14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 18:10 Motca 20:10 Galati 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 20:05 Tecuci 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 11:15 Vestem 18:30 Targu Frumos 20:30 Tulcea 12:20 Onesti 20:00 Barlad 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 18:20 Pascani 20:20 Braila 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
14:00
20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd
14:00
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

14:00 Schwechat
03:50

14:00 Viena
04:00

14:00 Braila
05:00

13:00 Giurgiu 13:00 Tulcea 13:00 Giurgiu
05:00

13:00 Braila
05:05

13:00 Turnu Magurele 13:00 Turnu Magurele 13:00 Galati
05:10

13:00 Tecuci
05:15

13:00 Corabia 13:00 Corabia
05:20

14:00 Galati
05:30

13:00 Alexandria 13:00 Alexandria
05:30

13:00 Slatina (Olt) 13:00 Slatina (Olt)
05:40

14:00 Barlad
06:00

13:00 Craiova 13:00 Craiova 13:00 Barlad 13:00 Constanta 13:00 Constanta
06:00

14:00 Tulcea 14:00 Constanta 14:00 Giurgiu
06:00

13:00 Mangalia 13:00 Mangalia
06:05

14:00 Husi
06:10

13:00 Filiasi 13:00 Husi 13:00 Filiasi
06:10

14:00 Braila 14:00 Turnu Magurele
06:10

13:00 Medgidia 13:00 Medgidia
06:15

13:00 Rovinari 13:00 Hirsova 13:00 Hirsova 13:00 Rovinari
06:20

14:00 Corabia 14:00 Galati
06:20

13:00 Tandarei 13:00 Tandarei
06:25

13:00 Isalnita 13:00 Slobozia 13:00 Slobozia 13:00 Isalnita 13:00 Buzau
06:30

14:00 Mangalia 14:00 Tecuci 14:00 Alexandria
06:30

13:00 Focsani
06:35

13:00 Targu Carbunesti 13:00 Marasesti 13:00 Targu Carbunesti
06:40

14:00 Medgidia 14:00 Barlad 14:00 Filiasi
06:40

13:00 Motru 13:00 Adjud 13:00 Motru
06:45

13:00 Resita 13:00 Sascut 13:00 Resita
06:50

14:00 Husi 14:00 Slatina (Olt) 14:00 Hirsova
06:50

13:00 Bacau 13:00 Caransebes 13:00 Caransebes
06:55

14:00 Vaslui
07:00

13:00 Lugoj 13:00 Bucuresti 13:00 Roman 13:00 Lugoj 13:00 Bucuresti
07:00

14:00 Craiova 14:00 Tandarei 14:00 Buzau
07:00

13:00 Timisoara 13:00 Vaslui 13:00 Timisoara
07:05

13:00 Arad 13:00 Negresti 13:00 Arad
07:10

14:00 Focsani 14:00 Filiasi
07:10

13:00 Iasi
07:15

13:00 Podu Iloaiei 13:00 Targu Jiu 13:00 Targu Jiu
07:20

14:00 Marasesti 14:00 Rovinari
07:20

13:00 Petrosani 13:00 Petrosani 13:00 Deleni
07:25

13:00 Hateg 13:00 Pitesti 13:00 Hateg 13:00 Pitesti 13:00 Hirlau
07:30

14:00 Adjud 14:00 Isalnita
07:30

13:00 Targu Frumos
07:35

13:00 Calan 13:00 Calan 13:00 Pascani
07:40

14:00 Targu Carbunesti 14:00 Sascut
07:40

13:00 Motca
07:45

14:00 Motru
07:45

13:00 Hunedoara 13:00 Ploiesti 13:00 Ploiesti 13:00 Cristesti 13:00 Hunedoara
07:50

14:00 Bacau 14:00 Resita
07:50

14:00 Caransebes
07:55

14:00 Negresti
08:00

13:00 Deva 13:00 Deva 13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Timisesti
08:00

14:00 Lugoj 14:00 Roman 14:00 Slobozia
08:00

13:00 Dumbrava
08:05

14:00 Timisoara
08:05

13:00 Campina 13:00 Targu Neamt 13:00 Campina
08:10

14:00 Vaslui 14:00 Bucuresti 14:00 Arad
08:10

13:00 Piatra Neamt
08:15

13:00 Sinaia 13:00 Sinaia 13:00 Bicaz
08:20

14:00 Targu Jiu 14:00 Negresti
08:20

13:00 Poiana Largului
08:25

14:00 Petrosani
08:25

13:00 Durau 13:00 Predeal 13:00 Predeal 13:00 Simeria 13:00 Simeria
08:30

14:00 Hateg 14:00 Iasi
08:30

13:00 Orastie 13:00 Orastie 13:00 Borsec
08:40

14:00 Podu Iloaiei 14:00 Calan
08:40

13:00 Toplita
08:45

13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Sebes 13:00 Sebes
08:50

14:00 Deleni 14:00 Hunedoara
08:50

13:00 Sfantu Gheorghe
08:55

14:00 Roman
09:00

13:00 Lancram 13:00 Brasov 13:00 Brasov 13:00 Lancram 13:00 Morareni
09:00

14:00 Deva 14:00 Pitesti 14:00 Harlau
09:00

13:00 Reghin
09:05

13:00 Targu Secuiesc 13:00 Medias 13:00 Targu Secuiesc
09:10

14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Targu Frumos
09:10

13:00 Sighisoara
09:15

13:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Sfantu Gheorghe
09:20

14:00 Campina 14:00 Pascani
09:20

13:00 Covasna 13:00 Covasna 13:00 Alba Iulia 13:00 Alba Iulia
09:30

14:00 Sinaia 14:00 Motca
09:30

13:00 Targu Ocna 13:00 Targu Ocna 13:00 Teius 13:00 Teius
09:40

14:00 Predeal 14:00 Cristesti
09:40

13:00 Onesti 13:00 Aiud 13:00 Aiud 13:00 Onesti
09:50

14:00 Brasov 14:00 Timisesti
09:50

14:00 Bacau
10:00

13:00 Unirea 13:00 Targu Mures 13:00 Comanesti 13:00 Comanesti 13:00 Unirea
10:00

14:00 Dumbrava 14:00 Targu Secuiesc
10:00

13:00 Falticeni
10:05

14:00 Sfantu Gheorghe
10:05

13:00 Suceava 13:00 Moinesti 13:00 Turda 13:00 Moinesti 13:00 Turda
10:10

14:00 Targu Neamt 14:00 Covasna
10:10

13:00 Dolhasca
10:15

13:00 Fagaras 13:00 Fagaras 13:00 Veresti
10:20

14:00 Targu Ocna 14:00 Piatra Neamt
10:20

13:00 Darabani
10:25

13:00 Botosani 13:00 Vestem 13:00 Vestem
10:30

14:00 Bicaz 14:00 Onesti
10:30

13:00 Gura Humorului
10:35

13:00 Campulung Moldovenesc
10:40

14:00 Comanesti 14:00 Sovata
10:40

13:00 Iacobeni
10:45

13:00 Borsa
10:48

13:00 Ramnicu Valcea 13:00 Ramnicu Valcea
10:50

14:00 Poiana Largului 14:00 Moinesti
10:50

14:00 Onesti
11:00

13:00 Vatra Dornei 13:00 Sibiu 13:00 Sibiu
11:00

14:00 Durau 14:00 Fagaras 14:00 Simeria
11:00

13:00 Prundu Bargaului
11:05

14:00 Grinties
11:05

13:00 Bistrita 13:00 Miercurea Sibiului 13:00 Miercurea Sibiului
11:10

14:00 Vestem 14:00 Borsec
11:10

13:00 Beclean
11:15

14:00 Toplita
11:15

13:00 Sighisoara 13:00 Baia Mare 13:00 Sighisoara
11:20

14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Orastie 14:00 Ramnicu Valcea
11:20

13:00 Dej
11:25

13:00 Medias 13:00 Cluj Napoca 13:00 Medias
11:30

14:00 Sibiu 14:00 Sebes 14:00 Sfantu Gheorghe
11:30

14:00 Lancram 14:00 Morareni 14:00 Miercurea Sibiului
11:40

14:00 Sighisoara 14:00 Sighisoara 14:00 Alba Iulia
11:50

14:00 Targu Mures
11:55

14:00 Targu Secuiesc
12:00

13:00 Cluj Napoca
12:00

14:00 Medias 14:00 Falticeni
12:00

14:00 Suceava
12:05

14:00 Teius
12:10

14:00 Aiud
12:20

14:00 Stefanesti
12:25

13:00 Gilau
12:30

14:00 Unirea 14:00 Botosani
12:30

14:00 Gura Humorului
12:35

13:00 Huedin
12:40

14:00 Turda 14:00 Iacobeni
12:40

14:00 Borsa
12:45

14:00 Vatra Dornei
12:50

14:00 Prundu Bargaului
12:55

14:00 Sfantu Gheorghe
13:00

13:00 Negreni
13:00

14:00 Bistrita
13:00

13:00 Piatra Craiului
13:05

14:00 Beclean
13:05

14:00 Baia Mare
13:10

14:00 Dej
13:20

14:00 Cluj Napoca
13:30

14:00 Cluj Napoca
13:40

14:00 Gilau
13:50

14:00 Huedin
13:55

14:00 Brasov
14:00

13:00 Alesd
14:00

14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca 14:00 Negreni
14:00

14:00 Piatra Craiului
14:10

14:00 Beius
14:40

14:00 Alesd
14:50

14:00 Sighisoara
15:00

13:00 Oradea
15:00

14:00 Targu Mures
16:00

13:00 Bors
16:00

14:00 Ludus
16:30

14:00 Campia Turzii
17:00

14:00 Turda
17:30

14:00 Cluj Napoca
18:00

14:00 Oradea
18:00

14:00 Floresti
18:30

14:00 Bors
18:30

14:00 Gilau
19:00

14:00 Huedin
20:00

14:00 Alesd
21:00

14:00 Oradea
22:00

14:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.